Avaleht
otsing leidis 340 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Ordi
physics

vastuseid: 4276
vaadatud: 977326

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 09.09.2008 20:21:49   pealkiri: Ordi
Nuh, edu siis...

http://www.asimobile.com/notebook_files/fl90/IFL90_ch5-Disassembly%20Guide-intel.pdfHuh, olgu icon_lol.gif Olen paigas icon_biggrin.gif Nagu näha on selle manuali järgi on see tõsine ettevõtmin ...
  teema: Ordi
physics

vastuseid: 4276
vaadatud: 977326

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 09.09.2008 20:10:59   pealkiri: Ordi
Kui lugupeetud Physics soovib emaplaadi ise ära vahetada siis soovin talle selleks edu. Arvestades su varasemaid postitusi usun, et sul mõistusest puudust ei tule.

Pealegi oled IT huviline ka ja ...
  teema: Ordi
physics

vastuseid: 4276
vaadatud: 977326

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 09.09.2008 08:58:36   pealkiri: Ordi
Ma olen kuu aega oma detaili oodanud, eile nüüd saabus, kuid oskab keegi aidata leida kas kuskilt mujalt ka FL90 emaplaati saab? Nad seal vahetamise eest juba küsivad 800.- icon_confused.gif Et kuna emaplaadi ...
  teema: Sülearvuti lcd kaabel :: Sülearvutid
physics

vastuseid: 5
vaadatud: 2093

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 29.08.2008 12:31:19   pealkiri: Sülearvuti lcd kaabel
Arvutiks muidu Ordi Enduro 7790BF Super. Etjah, Compal IFL90
  teema: Mis hiirt/matti kasutad? [uuendatud 19.06.2011]
physics

vastuseid: 1133
vaadatud: 236705

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 25.08.2008 12:55:45   pealkiri: Mis hiirt/matti kasutad? [uuendatud 19.06.2011]
Logitech VX Revolution. Tavaliselt kasutan läpakaga, ning matiks ongi läpaka touchpadi kõrval olev vaba pind icon_biggrin.gif Muidu matti ei olegi, kasutan kõikjal kus saab, touchpad-i ei salli eriti. icon_rolleyes.gif
  teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2
physics

vastuseid: 2885
vaadatud: 704114

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 24.08.2008 16:03:29   pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2
Selline asi ka veel, et kodus saan oma wifis Pidgin instant messengeriga sisse logida, aga linna wifis ei saa enam icon_confused.gif "Connection error from Notificaion server: unable to connect. Emesene lasin kä ...
  teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2
physics

vastuseid: 2885
vaadatud: 704114

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 24.08.2008 12:21:30   pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2
Selline mure. Tahtsin natuke mugavamat süsteemi kui Pidgin instant messenger. Leidsin http://www.emesene.org/ Sain kenasti installitud, aga kui sisse login siis ei näe online kontakte ega ka mitte o ...
  teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2
physics

vastuseid: 2885
vaadatud: 704114

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 21.08.2008 22:58:30   pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2
Hei rahvas, selline mure. Näiteks kui msnis backspace'i taon siis arvutist tuleb selle sisekõlari hääl, ma ei taha et seda tuleb, kus selle maha võtta saab? Niiöelda seda "beep sound'i". Ei tunn ...
  teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2
physics

vastuseid: 2885
vaadatud: 704114

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 21.08.2008 22:55:02   pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2
Hei rahvas, selline mure. Näiteks kui msnis backspace'i taon siis arvutist tuleb selle sisekõlari hääl, ma ei taha et seda tuleb, kus selle maha võtta saab? Niiöelda seda "beep sound'i". Ei tunn ...
  teema: Sülearvuti lcd kaabel :: Sülearvutid
physics

vastuseid: 5
vaadatud: 2093

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 21.08.2008 22:50:40   pealkiri: Sülearvuti lcd kaabel
võimalik lcd paneel on vigane, võimalik et lcd kaabel on pesast väljas, helista ordisse siis saad teadaTuli arvuti alles sealt tagasi, millagil oldi isegi väidetud emaplaat vigane, kuid sümptomit ...
  teema: Sülearvuti lcd kaabel :: Sülearvutid
physics

vastuseid: 5
vaadatud: 2093

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 21.08.2008 22:34:40   pealkiri: Sülearvuti lcd kaabel :: Sülearvutid
Hei, mul on siuke mure, et läpakal on lcd kaabel nässus või vigane, palju selline asi läpakale maksta võib? icon_rolleyes.gif Samas kindel ka ei saa olla kas selle viga, aga prooviks ära vahetada ehk on ...
  teema: Ordi
physics

vastuseid: 4276
vaadatud: 977326

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 19.08.2008 13:27:38   pealkiri: Ordi
Sain juba kenasti neilt infot ja reaalse tähtaja millal need emaplaadid tulla võivad, nüüd jään lihtsalt ootama. Palusin neilt teavitust kui need emaplaadid kord kohale jõuavad, nüüd tuleb ku ...
  teema: Ordi
physics

vastuseid: 4276
vaadatud: 977326

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 18.08.2008 21:29:01   pealkiri: Ordi

Ei tea küll millal see juhtuma hakkab.
Kui teaks küll oleks hea.Olete ägedad jaa, ma saan aru et minu viga oli see kahjustus, aga ikkagi, kas mul ei olegi siis õigust enam masinat korda saada? ...
  teema: Ordi
physics

vastuseid: 4276
vaadatud: 977326

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 18.08.2008 18:28:47   pealkiri: Ordi
Nii, saatsin arvuti Ordi teenindusse, sest vajas uut emaplaat. Nädal möödas, helistavad mulle täna ja ütlevad, et meil emaplaati ei ole ja et kas nad saadavad arvuti katkisena tagasi. Wtf. ma ei ...
  teema: Ordi
physics

vastuseid: 4276
vaadatud: 977326

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 18.08.2008 18:27:23   pealkiri: Ordi
Nii, saatsin arvuti Ordi teenindusse, sest vajas uut emaplaat. Nädal möödas, helistavad mulle täna ja ütlevad, et meil emaplaati ei ole ja et kas nad saadavad arvuti katkisena tagasi. Wtf. ma ei ...
  teema: Ordi
physics

vastuseid: 4276
vaadatud: 977326

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 18.08.2008 17:47:21   pealkiri: Ordi
Nii, saatsin arvuti Ordi teenindusse, sest vajas uut emaplaat. Nädal möödas, helistavad mulle täna ja ütlevad, et meil emaplaati ei ole ja et kas nad saadavad arvuti katkisena tagasi. Wtf. ma ei ...
  teema: Ordi
physics

vastuseid: 4276
vaadatud: 977326

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 13.08.2008 11:59:42   pealkiri: Ordi
Andke andeks icon_biggrin.gif Enivei, ma saatsin läpaka igatahes Ordisse ära, eks näis kaua nad seda uut emaplaati ootavad ning vahetavad. Enne kuu lõppu nädalake oleks meeldiv küll tagasi saada.
  teema: Ordi
physics

vastuseid: 4276
vaadatud: 977326

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 13.08.2008 10:00:22   pealkiri: Ordi
Samas, keegi oskab öelda kas Ordist tasub tellida Freezer 7 Pro jahuti?
Ei ära seda küll sealt telli, Ordist tasub tellida ainult Freezer 64 Low või Alpine 7 GT. icon_neutral.gif

Tegelikult huvitab mind, ...
  teema: Ordi
physics

vastuseid: 4276
vaadatud: 977326

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 13.08.2008 09:00:58   pealkiri: Ordi
Tegelikult üle mõistuse on see garantii asi, tarbijakaitse seaduski ütles kuskil paragrahvis, et üle mõistuse pikk garantii aeg ei ole normaalne.
Kui jook on juba arvutiga kohtunud, siis mis gar ...
  teema: Ordi
physics

vastuseid: 4276
vaadatud: 977326

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 13.08.2008 00:17:44   pealkiri: Ordi
, suur firmades ei käi asi sedasi, et keegi suvaline helistab, kurdab et x detail on katki ja kohe tellitakse. vii oma läpakas garantisse ja kui ta seal on ning viga tuvastatud, siis ka tellitakse s ...
  teema: Ordi
physics

vastuseid: 4276
vaadatud: 977326

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 12.08.2008 23:06:16   pealkiri: Ordi
Enam vedeliku küll sülearvuti lähedale ei juhtu icon_lol.gif Kuid, ma ei julgegi siis arvutit veel ära saata, saan toda veel vigasena kasutada, pilt on veidike punasetriibuline, aga elab üle nii kaua k ...
  teema: Ordi
physics

vastuseid: 4276
vaadatud: 977326

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 12.08.2008 17:04:45   pealkiri: Ordi
Helistasin täna neile, mul läpakas millel vaja emaplaat vahetada. Telefonis rääkisid, et neil hetkel kohapeal ei ole, kui küsisin millal tulevad siis teenindajad ei osanud midagi öelda, et ainul ...
  teema: VX revolution resiiver
physics

vastuseid: 2
vaadatud: 1408

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 12.08.2008 17:02:35   pealkiri: VX revolution resiiver
Saada logitech-i supporti kirja, nad saadavad uue.Tänan, jään nende vastust ootama nüüd. whistle.gif
Edit: uus hiir kuue päevaga käes. thumbs_up.gif Väga meeldiv firma icon_razz1.gif
  teema: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused
physics

vastuseid: 1830
vaadatud: 514216

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 03.08.2008 20:49:38   pealkiri: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused
Keegi oskab öelda, kuidas ma saaksin teisest arvutist Opera bookmark'id teise arvutissse ka viia? Ei viitsi ükshaaval üldse sisestama hakata.. icon_question.gif
  teema: VX revolution resiiver
physics

vastuseid: 2
vaadatud: 1408

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 31.07.2008 11:38:18   pealkiri: VX revolution resiiver
Tervist. Selline jama, et mu VX revolutioni see saatja väike jublakas sai viga ja ei tööta enam korralikult, et kas kuskil selliseid asju parandatakse või kuidagi moodi uut saab hankida, ilma sell ...
  teema: Windows Vista
physics

vastuseid: 9461
vaadatud: 1622111

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 25.07.2008 10:52:06   pealkiri: Windows Vista
http://www.dt.ee/blog/microsoft/2008/07/microsofti-uus-op-ssteem-mojave-meeldib-vista-vihkajatele-vga/
:lol:Selle peale küll pwned icon_lol.gif
  teema: Ordi
physics

vastuseid: 4276
vaadatud: 977326

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 24.07.2008 17:16:43   pealkiri: Ordi
Ordi läpaka emaplaadi väljavahetamiseks keegi oskab öelda servicenet'i või millegi numbrit, meili?? Tahan teada palju mulle uus mobo maksma läheks, ei taha arvutit veel ära saata kui hinda ei te ...
  teema: Ordi
physics

vastuseid: 4276
vaadatud: 977326

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 24.07.2008 15:07:44   pealkiri: Ordi
Ordi läpaka emaplaadi väljavahetamiseks keegi oskab öelda servicenet'i või millegi numbrit, meili?? Tahan teada palju mulle uus mobo maksma läheks, ei taha arvutit veel ära saata kui hinda ei te ...
  teema: Ordi
physics

vastuseid: 4276
vaadatud: 977326

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 24.07.2008 10:14:23   pealkiri: Ordi
ahaha, minge jah servicenetti emaplaati vahetama (hevi)Sealt uurin ennem hinna välja, kui kirvest panevad siis on jama, muidu sinna kavatsesin sellepärast minna, sest siis saaksin plaadile ka garant ...
  teema: Ordi
physics

vastuseid: 4276
vaadatud: 977326

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 23.07.2008 21:46:31   pealkiri: Ordi
Ordi läpaka emaplaadi väljavahetamiseks keegi oskab öelda servicenet'i või millegi numbrit, meili?? Tahan teada palju mulle uus mobo maksma läheks, ei taha arvutit veel ära saata kui hinda ei te ...
  teema: Ordi
physics

vastuseid: 4276
vaadatud: 977326

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 23.07.2008 21:43:39   pealkiri: Ordi
Ordi läpaka emaplaadi väljavahetamiseks keegi oskab öelda servicenet'i või millegi numbrit, meili?? Tahan teada palju mulle uus mobo maksma läheks, ei taha arvutit veel ära saata kui hinda ei te ...
  teema: cd/dvd seade ei loe kunagi kirjutatud plaate enam
physics

vastuseid: 3
vaadatud: 1583

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 17.07.2008 17:21:51   pealkiri: cd/dvd seade ei loe kunagi kirjutatud plaate enam
Ma siin veits googeldan ja uurin. Ta ei loe plaate mis ma kunagi ise kirjutanud olen, kõrvetada saan, ja alles kõrvetatud plaate loeb masin ka kohe. See kamarajura tuli nüüd peale formatit. Proovi ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
physics

vastuseid: 16960
vaadatud: 3591382

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 17.07.2008 17:09:21   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
, kui hinnapiiriks 300-500.- ning mujale tõesti raha panna ei ole, siis vaata vast OCZ Vendetta või Vendetta 2 jahuti poole.
Kuigi see Freezer 7 täiesti piisav sulle.Vaatan selle Freezer 7 poole ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
physics

vastuseid: 16960
vaadatud: 3591382

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 17.07.2008 15:30:43   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
, kui sa arvutit ei kella siis Arctic cooling Freezer 7 pro`st sulle maa ja ilm. Kui rahast lahti tahad saada võid ülejäänud raha minu HD4870X2 fondi annetada icon_biggrin.gif
Teeks ühise fondi? icon_biggrin.gif
AC peaks ...
  teema: cd/dvd seade ei loe kunagi kirjutatud plaate enam
physics

vastuseid: 3
vaadatud: 1583

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 17.07.2008 14:21:56   pealkiri: cd/dvd seade ei loe kunagi kirjutatud plaate enam
Selline lugu. Tegin formati paar päeva tagasi, olin kirjutanud igavese hunniku asju plaatidele ning nüüd peale formatit plaatide pealt midagi ei näe- tühi. Samas teiste arvutitega näen neilt pla ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
physics

vastuseid: 16960
vaadatud: 3591382

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 17.07.2008 02:27:44   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Siuke mure, protsessor Socket 775 LGA (inteli oma) vajaks uut jahutust, midagi vaikset, aga mitte ka midagi üüratult kallist. icon_rolleyes.gif Kes mida soovitab?
AC toodang on selline hea odav.Päris odava ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
physics

vastuseid: 16960
vaadatud: 3591382

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 17.07.2008 02:02:36   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Siuke mure, protsessor Socket 775 LGA (inteli oma) vajaks uut jahutust, midagi vaikset, aga mitte ka midagi üüratult kallist. icon_rolleyes.gif Kes mida soovitab?
  teema: Skype üldteema
physics

vastuseid: 6915
vaadatud: 1491087

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 17.07.2008 01:58:33   pealkiri: Skype üldteema
tõmba kuskilt mikropehme vms lehelt ilma nende lisadeta lihtsalt messengeri install :wink:jap, standalone installeriga sai installitud asja. icon_rolleyes.gif
  teema: win updates fails on xp home sp3
physics

vastuseid: 6
vaadatud: 1620

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 16.07.2008 10:14:08   pealkiri: win updates fails on xp home sp3
Tee järgmise sisuga .bat fail ja lase see käima:

regsvr32 /s wuapi.dll
regsvr32 /s wuaueng1.dll
regsvr32 /s wuaueng.dll
regsvr32 /s wucltui.dll
regsvr32 /s wups2.dll
regsvr32 /s wups.dl ...
  teema: win updates fails on xp home sp3
physics

vastuseid: 6
vaadatud: 1620

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 16.07.2008 03:33:03   pealkiri: win updates fails on xp home sp3
Eks helista M$ supporti.Võtan hommikul kõne, ette kui keegi siin aidata ei oska. icon_rolleyes.gif
  teema: Skype üldteema
physics

vastuseid: 6915
vaadatud: 1491087

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 16.07.2008 03:31:16   pealkiri: Skype üldteema
Peale formatit enam ei saa ma installida uuemat msni kui 8.1 versioon.
hakka upgrade'i tegema, kuid siis viskab alljärgneva kirja mis pildil on.
http://img237.imageshack.us/img237/2013/jamaaq1.jpgh ...
  teema: win updates fails on xp home sp3
physics

vastuseid: 6
vaadatud: 1620

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 16.07.2008 03:26:07   pealkiri: win updates fails on xp home sp3
Peale sp3 panekut sain mõned uuendused teha ja nüüd koguaeg tõmbab automaatselt uuendused ära, aga installides viskab "updates failed" Keegi siukse jamaga kokkupuutunud ja oskab aidata? icon_rolleyes.gif
  teema: ID kaardiga allkirjastamisega maailmarekordi püstitamine
physics

vastuseid: 71
vaadatud: 18062

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 18.06.2008 08:30:26   pealkiri: ID kaardiga allkirjastamisega maailmarekordi püstitamine
Ei tundu, et sellest mingi rekord sünniks whip.gif
Oeh. icon_rolleyes.gif
  teema: kuhu panna fotod?
physics

vastuseid: 10
vaadatud: 3094

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 14.06.2008 15:54:41   pealkiri: kuhu panna fotod?
Nonii, asi nii kaugel, et leidsin koha nimega fotki.ee ja olen sellega rahul icon_wink.gif
Tänan kõiki abi eest! icon_razz.gif
  teema: logitechi leht
physics

vastuseid: 34
vaadatud: 5948

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 11.06.2008 22:54:58   pealkiri: logitechi leht
Huvitav millal nad märkavad korda teha icon_biggrin.gif
  teema: logitechi leht
physics

vastuseid: 34
vaadatud: 5948

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 11.06.2008 22:48:23   pealkiri: logitechi leht
logitech.com -i läheb ka aadressiribalt.
Veider, et www ei meeldi aadressis.proovisin viskab ikka niimoodi valge lehe, vähemalt mul tahetud asi käes nüüd icon_rolleyes.gif
  teema: logitechi leht
physics

vastuseid: 34
vaadatud: 5948

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 11.06.2008 22:43:09   pealkiri: logitechi leht

Aga selline asi töötab:
http://www.logitech.com/index.cfm/support_downloads/&cl=us,en
ja
http://ir.logitech.com/
thumbs_up.gif

Ka http://www.logitech.com/index.cfmOh, väga hää, saan tarkvara ...
  teema: logitechi leht
physics

vastuseid: 34
vaadatud: 5948

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 11.06.2008 22:41:20   pealkiri: logitechi leht
Oijah, eks siis tuleb oodata kuni asi korda tehakse, ehk uuendavad midagi, aga imelik et mitte mingit teadet ka ei ole icon_rolleyes.gif
  teema: logitechi leht
physics

vastuseid: 34
vaadatud: 5948

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 11.06.2008 22:38:14   pealkiri: logitechi leht
Olen ma üksi hädas või siis keegi teine kas ei saa www.logitech.com lehele? Viskab ainult valge tausta ja mitte midagi muud, proovinud Safari, Ff ja IE7-ga. Juba mitmendat päeva ka veel ei saa lig ...
  teema: Ordi
physics

vastuseid: 4276
vaadatud: 977326

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 11.06.2008 13:58:35   pealkiri: Ordi

Soovitan teistel, kes soovivad Ordist arvutit osta, ise kohapeal sülearvuti üle vaadata kestade osas.

icon_biggrin.gif Nagu ma sellest aru saan otsid sa läpaka mingi pildi järgi (reklaam) või telefoni ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.