|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Ordi |
physics
vastuseid: 4276
vaadatud: 977326
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 09.09.2008 20:21:49 pealkiri: Ordi |
Nuh, edu siis...
http://www.asimobile.com/notebook_files/fl90/IFL90_ch5-Disassembly%20Guide-intel.pdfHuh, olgu Olen paigas Nagu näha on selle manuali järgi on see tõsine ettevõtmin ... |
teema: Ordi |
physics
vastuseid: 4276
vaadatud: 977326
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 09.09.2008 20:10:59 pealkiri: Ordi |
Kui lugupeetud Physics soovib emaplaadi ise ära vahetada siis soovin talle selleks edu. Arvestades su varasemaid postitusi usun, et sul mõistusest puudust ei tule.
Pealegi oled IT huviline ka ja ... |
teema: Ordi |
physics
vastuseid: 4276
vaadatud: 977326
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 09.09.2008 08:58:36 pealkiri: Ordi |
Ma olen kuu aega oma detaili oodanud, eile nüüd saabus, kuid oskab keegi aidata leida kas kuskilt mujalt ka FL90 emaplaati saab? Nad seal vahetamise eest juba küsivad 800.- Et kuna emaplaadi ... |
teema: Sülearvuti lcd kaabel :: Sülearvutid |
physics
vastuseid: 5
vaadatud: 2093
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 29.08.2008 12:31:19 pealkiri: Sülearvuti lcd kaabel |
| Arvutiks muidu Ordi Enduro 7790BF Super. Etjah, Compal IFL90 |
teema: Mis hiirt/matti kasutad? [uuendatud 19.06.2011] |
physics
vastuseid: 1133
vaadatud: 236705
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 25.08.2008 12:55:45 pealkiri: Mis hiirt/matti kasutad? [uuendatud 19.06.2011] |
Logitech VX Revolution. Tavaliselt kasutan läpakaga, ning matiks ongi läpaka touchpadi kõrval olev vaba pind Muidu matti ei olegi, kasutan kõikjal kus saab, touchpad-i ei salli eriti.  |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
physics
vastuseid: 2885
vaadatud: 704114
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 24.08.2008 16:03:29 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
Selline asi ka veel, et kodus saan oma wifis Pidgin instant messengeriga sisse logida, aga linna wifis ei saa enam "Connection error from Notificaion server: unable to connect. Emesene lasin kä ... |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
physics
vastuseid: 2885
vaadatud: 704114
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 24.08.2008 12:21:30 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
| Selline mure. Tahtsin natuke mugavamat süsteemi kui Pidgin instant messenger. Leidsin http://www.emesene.org/ Sain kenasti installitud, aga kui sisse login siis ei näe online kontakte ega ka mitte o ... |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
physics
vastuseid: 2885
vaadatud: 704114
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 21.08.2008 22:58:30 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
| Hei rahvas, selline mure. Näiteks kui msnis backspace'i taon siis arvutist tuleb selle sisekõlari hääl, ma ei taha et seda tuleb, kus selle maha võtta saab? Niiöelda seda "beep sound'i". Ei tunn ... |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
physics
vastuseid: 2885
vaadatud: 704114
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 21.08.2008 22:55:02 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
| Hei rahvas, selline mure. Näiteks kui msnis backspace'i taon siis arvutist tuleb selle sisekõlari hääl, ma ei taha et seda tuleb, kus selle maha võtta saab? Niiöelda seda "beep sound'i". Ei tunn ... |
teema: Sülearvuti lcd kaabel :: Sülearvutid |
physics
vastuseid: 5
vaadatud: 2093
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 21.08.2008 22:50:40 pealkiri: Sülearvuti lcd kaabel |
| võimalik lcd paneel on vigane, võimalik et lcd kaabel on pesast väljas, helista ordisse siis saad teadaTuli arvuti alles sealt tagasi, millagil oldi isegi väidetud emaplaat vigane, kuid sümptomit ... |
teema: Sülearvuti lcd kaabel :: Sülearvutid |
physics
vastuseid: 5
vaadatud: 2093
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 21.08.2008 22:34:40 pealkiri: Sülearvuti lcd kaabel :: Sülearvutid |
Hei, mul on siuke mure, et läpakal on lcd kaabel nässus või vigane, palju selline asi läpakale maksta võib? Samas kindel ka ei saa olla kas selle viga, aga prooviks ära vahetada ehk on ... |
teema: Ordi |
physics
vastuseid: 4276
vaadatud: 977326
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 19.08.2008 13:27:38 pealkiri: Ordi |
| Sain juba kenasti neilt infot ja reaalse tähtaja millal need emaplaadid tulla võivad, nüüd jään lihtsalt ootama. Palusin neilt teavitust kui need emaplaadid kord kohale jõuavad, nüüd tuleb ku ... |
teema: Ordi |
physics
vastuseid: 4276
vaadatud: 977326
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 18.08.2008 21:29:01 pealkiri: Ordi |
Ei tea küll millal see juhtuma hakkab.
Kui teaks küll oleks hea.Olete ägedad jaa, ma saan aru et minu viga oli see kahjustus, aga ikkagi, kas mul ei olegi siis õigust enam masinat korda saada? ... |
teema: Ordi |
physics
vastuseid: 4276
vaadatud: 977326
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 18.08.2008 18:28:47 pealkiri: Ordi |
| Nii, saatsin arvuti Ordi teenindusse, sest vajas uut emaplaat. Nädal möödas, helistavad mulle täna ja ütlevad, et meil emaplaati ei ole ja et kas nad saadavad arvuti katkisena tagasi. Wtf. ma ei ... |
teema: Ordi |
physics
vastuseid: 4276
vaadatud: 977326
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 18.08.2008 18:27:23 pealkiri: Ordi |
| Nii, saatsin arvuti Ordi teenindusse, sest vajas uut emaplaat. Nädal möödas, helistavad mulle täna ja ütlevad, et meil emaplaati ei ole ja et kas nad saadavad arvuti katkisena tagasi. Wtf. ma ei ... |
teema: Ordi |
physics
vastuseid: 4276
vaadatud: 977326
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 18.08.2008 17:47:21 pealkiri: Ordi |
| Nii, saatsin arvuti Ordi teenindusse, sest vajas uut emaplaat. Nädal möödas, helistavad mulle täna ja ütlevad, et meil emaplaati ei ole ja et kas nad saadavad arvuti katkisena tagasi. Wtf. ma ei ... |
teema: Ordi |
physics
vastuseid: 4276
vaadatud: 977326
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 13.08.2008 11:59:42 pealkiri: Ordi |
Andke andeks Enivei, ma saatsin läpaka igatahes Ordisse ära, eks näis kaua nad seda uut emaplaati ootavad ning vahetavad. Enne kuu lõppu nädalake oleks meeldiv küll tagasi saada. |
teema: Ordi |
physics
vastuseid: 4276
vaadatud: 977326
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 13.08.2008 10:00:22 pealkiri: Ordi |
Samas, keegi oskab öelda kas Ordist tasub tellida Freezer 7 Pro jahuti?
Ei ära seda küll sealt telli, Ordist tasub tellida ainult Freezer 64 Low või Alpine 7 GT.
Tegelikult huvitab mind, ... |
teema: Ordi |
physics
vastuseid: 4276
vaadatud: 977326
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 13.08.2008 09:00:58 pealkiri: Ordi |
Tegelikult üle mõistuse on see garantii asi, tarbijakaitse seaduski ütles kuskil paragrahvis, et üle mõistuse pikk garantii aeg ei ole normaalne.
Kui jook on juba arvutiga kohtunud, siis mis gar ... |
teema: Ordi |
physics
vastuseid: 4276
vaadatud: 977326
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 13.08.2008 00:17:44 pealkiri: Ordi |
| , suur firmades ei käi asi sedasi, et keegi suvaline helistab, kurdab et x detail on katki ja kohe tellitakse. vii oma läpakas garantisse ja kui ta seal on ning viga tuvastatud, siis ka tellitakse s ... |
teema: Ordi |
physics
vastuseid: 4276
vaadatud: 977326
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 12.08.2008 23:06:16 pealkiri: Ordi |
Enam vedeliku küll sülearvuti lähedale ei juhtu Kuid, ma ei julgegi siis arvutit veel ära saata, saan toda veel vigasena kasutada, pilt on veidike punasetriibuline, aga elab üle nii kaua k ... |
teema: Ordi |
physics
vastuseid: 4276
vaadatud: 977326
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 12.08.2008 17:04:45 pealkiri: Ordi |
| Helistasin täna neile, mul läpakas millel vaja emaplaat vahetada. Telefonis rääkisid, et neil hetkel kohapeal ei ole, kui küsisin millal tulevad siis teenindajad ei osanud midagi öelda, et ainul ... |
teema: VX revolution resiiver |
physics
vastuseid: 2
vaadatud: 1408
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 12.08.2008 17:02:35 pealkiri: VX revolution resiiver |
Saada logitech-i supporti kirja, nad saadavad uue.Tänan, jään nende vastust ootama nüüd.
Edit: uus hiir kuue päevaga käes. Väga meeldiv firma  |
teema: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused |
physics
vastuseid: 1830
vaadatud: 514216
|
foorum: Tarkvara postitatud: 03.08.2008 20:49:38 pealkiri: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused |
Keegi oskab öelda, kuidas ma saaksin teisest arvutist Opera bookmark'id teise arvutissse ka viia? Ei viitsi ükshaaval üldse sisestama hakata..  |
teema: VX revolution resiiver |
physics
vastuseid: 2
vaadatud: 1408
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 31.07.2008 11:38:18 pealkiri: VX revolution resiiver |
| Tervist. Selline jama, et mu VX revolutioni see saatja väike jublakas sai viga ja ei tööta enam korralikult, et kas kuskil selliseid asju parandatakse või kuidagi moodi uut saab hankida, ilma sell ... |
teema: Windows Vista |
physics
vastuseid: 9461
vaadatud: 1622111
|
foorum: Microsoft postitatud: 25.07.2008 10:52:06 pealkiri: Windows Vista |
http://www.dt.ee/blog/microsoft/2008/07/microsofti-uus-op-ssteem-mojave-meeldib-vista-vihkajatele-vga/
:lol:Selle peale küll pwned  |
teema: Ordi |
physics
vastuseid: 4276
vaadatud: 977326
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 24.07.2008 17:16:43 pealkiri: Ordi |
| Ordi läpaka emaplaadi väljavahetamiseks keegi oskab öelda servicenet'i või millegi numbrit, meili?? Tahan teada palju mulle uus mobo maksma läheks, ei taha arvutit veel ära saata kui hinda ei te ... |
teema: Ordi |
physics
vastuseid: 4276
vaadatud: 977326
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 24.07.2008 15:07:44 pealkiri: Ordi |
| Ordi läpaka emaplaadi väljavahetamiseks keegi oskab öelda servicenet'i või millegi numbrit, meili?? Tahan teada palju mulle uus mobo maksma läheks, ei taha arvutit veel ära saata kui hinda ei te ... |
teema: Ordi |
physics
vastuseid: 4276
vaadatud: 977326
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 24.07.2008 10:14:23 pealkiri: Ordi |
| ahaha, minge jah servicenetti emaplaati vahetama (hevi)Sealt uurin ennem hinna välja, kui kirvest panevad siis on jama, muidu sinna kavatsesin sellepärast minna, sest siis saaksin plaadile ka garant ... |
teema: Ordi |
physics
vastuseid: 4276
vaadatud: 977326
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 23.07.2008 21:46:31 pealkiri: Ordi |
| Ordi läpaka emaplaadi väljavahetamiseks keegi oskab öelda servicenet'i või millegi numbrit, meili?? Tahan teada palju mulle uus mobo maksma läheks, ei taha arvutit veel ära saata kui hinda ei te ... |
teema: Ordi |
physics
vastuseid: 4276
vaadatud: 977326
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 23.07.2008 21:43:39 pealkiri: Ordi |
| Ordi läpaka emaplaadi väljavahetamiseks keegi oskab öelda servicenet'i või millegi numbrit, meili?? Tahan teada palju mulle uus mobo maksma läheks, ei taha arvutit veel ära saata kui hinda ei te ... |
teema: cd/dvd seade ei loe kunagi kirjutatud plaate enam |
physics
vastuseid: 3
vaadatud: 1583
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 17.07.2008 17:21:51 pealkiri: cd/dvd seade ei loe kunagi kirjutatud plaate enam |
| Ma siin veits googeldan ja uurin. Ta ei loe plaate mis ma kunagi ise kirjutanud olen, kõrvetada saan, ja alles kõrvetatud plaate loeb masin ka kohe. See kamarajura tuli nüüd peale formatit. Proovi ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
physics
vastuseid: 16960
vaadatud: 3591382
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 17.07.2008 17:09:21 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
, kui hinnapiiriks 300-500.- ning mujale tõesti raha panna ei ole, siis vaata vast OCZ Vendetta või Vendetta 2 jahuti poole.
Kuigi see Freezer 7 täiesti piisav sulle.Vaatan selle Freezer 7 poole ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
physics
vastuseid: 16960
vaadatud: 3591382
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 17.07.2008 15:30:43 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
, kui sa arvutit ei kella siis Arctic cooling Freezer 7 pro`st sulle maa ja ilm. Kui rahast lahti tahad saada võid ülejäänud raha minu HD4870X2 fondi annetada
Teeks ühise fondi?
AC peaks ... |
teema: cd/dvd seade ei loe kunagi kirjutatud plaate enam |
physics
vastuseid: 3
vaadatud: 1583
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 17.07.2008 14:21:56 pealkiri: cd/dvd seade ei loe kunagi kirjutatud plaate enam |
| Selline lugu. Tegin formati paar päeva tagasi, olin kirjutanud igavese hunniku asju plaatidele ning nüüd peale formatit plaatide pealt midagi ei näe- tühi. Samas teiste arvutitega näen neilt pla ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
physics
vastuseid: 16960
vaadatud: 3591382
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 17.07.2008 02:27:44 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Siuke mure, protsessor Socket 775 LGA (inteli oma) vajaks uut jahutust, midagi vaikset, aga mitte ka midagi üüratult kallist. Kes mida soovitab?
AC toodang on selline hea odav.Päris odava ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
physics
vastuseid: 16960
vaadatud: 3591382
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 17.07.2008 02:02:36 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Siuke mure, protsessor Socket 775 LGA (inteli oma) vajaks uut jahutust, midagi vaikset, aga mitte ka midagi üüratult kallist. Kes mida soovitab? |
teema: Skype üldteema |
physics
vastuseid: 6915
vaadatud: 1491087
|
foorum: Microsoft postitatud: 17.07.2008 01:58:33 pealkiri: Skype üldteema |
tõmba kuskilt mikropehme vms lehelt ilma nende lisadeta lihtsalt messengeri install :wink:jap, standalone installeriga sai installitud asja.  |
teema: win updates fails on xp home sp3 |
physics
vastuseid: 6
vaadatud: 1620
|
foorum: Tarkvara postitatud: 16.07.2008 10:14:08 pealkiri: win updates fails on xp home sp3 |
Tee järgmise sisuga .bat fail ja lase see käima:
regsvr32 /s wuapi.dll
regsvr32 /s wuaueng1.dll
regsvr32 /s wuaueng.dll
regsvr32 /s wucltui.dll
regsvr32 /s wups2.dll
regsvr32 /s wups.dl ... |
teema: win updates fails on xp home sp3 |
physics
vastuseid: 6
vaadatud: 1620
|
foorum: Tarkvara postitatud: 16.07.2008 03:33:03 pealkiri: win updates fails on xp home sp3 |
Eks helista M$ supporti.Võtan hommikul kõne, ette kui keegi siin aidata ei oska.  |
teema: Skype üldteema |
physics
vastuseid: 6915
vaadatud: 1491087
|
foorum: Microsoft postitatud: 16.07.2008 03:31:16 pealkiri: Skype üldteema |
Peale formatit enam ei saa ma installida uuemat msni kui 8.1 versioon.
hakka upgrade'i tegema, kuid siis viskab alljärgneva kirja mis pildil on.
http://img237.imageshack.us/img237/2013/jamaaq1.jpgh ... |
teema: win updates fails on xp home sp3 |
physics
vastuseid: 6
vaadatud: 1620
|
foorum: Tarkvara postitatud: 16.07.2008 03:26:07 pealkiri: win updates fails on xp home sp3 |
Peale sp3 panekut sain mõned uuendused teha ja nüüd koguaeg tõmbab automaatselt uuendused ära, aga installides viskab "updates failed" Keegi siukse jamaga kokkupuutunud ja oskab aidata?  |
teema: ID kaardiga allkirjastamisega maailmarekordi püstitamine |
physics
vastuseid: 71
vaadatud: 18062
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 18.06.2008 08:30:26 pealkiri: ID kaardiga allkirjastamisega maailmarekordi püstitamine |
Ei tundu, et sellest mingi rekord sünniks
Oeh.  |
teema: kuhu panna fotod? |
physics
vastuseid: 10
vaadatud: 3094
|
foorum: WWW postitatud: 14.06.2008 15:54:41 pealkiri: kuhu panna fotod? |
Nonii, asi nii kaugel, et leidsin koha nimega fotki.ee ja olen sellega rahul
Tänan kõiki abi eest! |
teema: logitechi leht |
physics
vastuseid: 34
vaadatud: 5948
|
foorum: WWW postitatud: 11.06.2008 22:54:58 pealkiri: logitechi leht |
Huvitav millal nad märkavad korda teha  |
teema: logitechi leht |
physics
vastuseid: 34
vaadatud: 5948
|
foorum: WWW postitatud: 11.06.2008 22:48:23 pealkiri: logitechi leht |
logitech.com -i läheb ka aadressiribalt.
Veider, et www ei meeldi aadressis.proovisin viskab ikka niimoodi valge lehe, vähemalt mul tahetud asi käes nüüd  |
teema: logitechi leht |
physics
vastuseid: 34
vaadatud: 5948
|
foorum: WWW postitatud: 11.06.2008 22:43:09 pealkiri: logitechi leht |
Aga selline asi töötab:
http://www.logitech.com/index.cfm/support_downloads/&cl=us,en
ja
http://ir.logitech.com/
Ka http://www.logitech.com/index.cfmOh, väga hää, saan tarkvara ... |
teema: logitechi leht |
physics
vastuseid: 34
vaadatud: 5948
|
foorum: WWW postitatud: 11.06.2008 22:41:20 pealkiri: logitechi leht |
Oijah, eks siis tuleb oodata kuni asi korda tehakse, ehk uuendavad midagi, aga imelik et mitte mingit teadet ka ei ole  |
teema: logitechi leht |
physics
vastuseid: 34
vaadatud: 5948
|
foorum: WWW postitatud: 11.06.2008 22:38:14 pealkiri: logitechi leht |
| Olen ma üksi hädas või siis keegi teine kas ei saa www.logitech.com lehele? Viskab ainult valge tausta ja mitte midagi muud, proovinud Safari, Ff ja IE7-ga. Juba mitmendat päeva ka veel ei saa lig ... |
teema: Ordi |
physics
vastuseid: 4276
vaadatud: 977326
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 11.06.2008 13:58:35 pealkiri: Ordi |
Soovitan teistel, kes soovivad Ordist arvutit osta, ise kohapeal sülearvuti üle vaadata kestade osas.
Nagu ma sellest aru saan otsid sa läpaka mingi pildi järgi (reklaam) või telefoni ... |
| |