Avaleht
otsing leidis 60 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Raamatud/WWW: Suure infobaasi administreerimispaneeli arhitektuur
phpzone

vastuseid: 38
vaadatud: 7706

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 29.05.2012 10:10:34   pealkiri: Raamatud/WWW: Suure infobaasi administreerimispaneeli arhitektuur
Ma ei mõelnud valmis PHP framework kasutamis vaid valmis CRM süsteemi kasutamist. Tänapäeva CRM süsteeme saab kohandada pea ükskõik millise ettevõtte vajadustel ja kasutata nagu framework'e. E ...
  teema: Startup otsib wordpress (või drupal) spetsialisti
phpzone

vastuseid: 1
vaadatud: 12150

sõnumfoorum: StartUp/ IT ettevõtluse foorum    postitatud: 28.05.2012 09:48:10   pealkiri: Startup otsib wordpress (või drupal) spetsialisti
Otsin oma meeskonda wordpressi spetsialisti, kes oskaks vastavalt vajadustele pluginaid kombineerida, teaks kuidas template muudatusi teha (kujunduselemente vahetada / CSS muuta) , oleks väga hästi ...
  teema: Raamatud/WWW: Suure infobaasi administreerimispaneeli arhitektuur
phpzone

vastuseid: 38
vaadatud: 7706

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 26.05.2012 10:39:59   pealkiri: Raamatud/WWW: Suure infobaasi administreerimispaneeli arhitektuur
kas need ajad juba möödas ei ole, kus CRM tuli käsitsi kirjutada. Enamus crm süsteeme on suhteliselt avatud ja suhteliselt lihtsasti kohandatavad ükskõik millise ettevõtte vajadusega. Saab oma ...
  teema: Kommenteerimine: T2nel
phpzone

vastuseid: 806
vaadatud: 158966

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.12.2011 15:54:18   pealkiri: Kommenteerimine: T2nel
sai telefon ostetud, smartpost tõi kohale, kõik tip-top
  teema: Kommenteerimine: Melks
phpzone

vastuseid: 6
vaadatud: 4301

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.07.2011 14:39:07   pealkiri: Kommenteerimine: Melks
Ostsin scanneri
  teema: Otsin programmi
phpzone

vastuseid: 6
vaadatud: 3140

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 06.10.2010 11:26:04   pealkiri: Otsin programmi
Mis formaadis joonised on?
Enamus cad programmidel on nesting olemas
  teema: Serveriruumi kliimasüsteem
phpzone

vastuseid: 13
vaadatud: 5545

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 18.09.2009 10:34:48   pealkiri: Serveriruumi kliimasüsteem
võid sellisest kohast ka hinda küsida: clik.ee
  teema: Exceli dokumentide sisu uuendamine
phpzone

vastuseid: 5
vaadatud: 1666

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 25.08.2009 08:38:42   pealkiri: Exceli dokumentide sisu uuendamine
Sinu otsitud asja nimi on "Calculate"
See arvutab kõikide valemite väärtused uuesti.

F9 - kõik sheet'id
Shift+F9 - valitud sheet
  teema: C# Kaks RTF'i stringi vaja kolmandaks ühiseks RTF'iks kokku mixida
phpzone

vastuseid: 7
vaadatud: 1966

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 19.05.2009 11:53:33   pealkiri: C# Kaks RTF'i stringi vaja kolmandaks ühiseks RTF'iks kokku mixida
Mina teeksin selle asja nii:

RichTextBox1.SelectAll()
RichTextBox2.SelectAll()
RichTextBox3.SelectedRtf = RichTextBox1.SelectedRtf
RichTextBox3.SelectedRtf = RichTextBox2.SelectedRtf

Üldisel ...
  teema: ASP.NET Master Pages
phpzone

vastuseid: 11
vaadatud: 3099

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 23.04.2009 16:44:02   pealkiri: ASP.NET Master Pages
asp.net sobib väga hästi, olen kõikide asp versioonidega kokku puutunud ja vahelduva eduga webi rakendusi teinud, aga master page'i ei ole kasutanud.
sellepärast ka küsin. linke ei pea 10 kohas ...
  teema: ASP.NET Master Pages
phpzone

vastuseid: 11
vaadatud: 3099

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 22.04.2009 17:19:36   pealkiri: ASP.NET Master Pages
ma mõtlesin seda, et kliendi poolele serveeritakse puhast html'i.
kui visuaalseid controle kasutada siis genereeritakse kliendi poolele väga palju jama...
  teema: ASP.NET Master Pages
phpzone

vastuseid: 11
vaadatud: 3099

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 22.04.2009 15:00:35   pealkiri: ASP.NET Master Pages
aga kui ma tahan html koodi võimalikult puhta hoida?
Kasutan ainult respons.write'i või on veel variante?

master pages ja teised controlid sodivad koodi ära.
html disainer ei oska ka selles pu ...
  teema: ASP.NET Master Pages
phpzone

vastuseid: 11
vaadatud: 3099

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 22.04.2009 08:45:30   pealkiri: ASP.NET Master Pages
Kuidas kõvamad tegijad praegu asp.net lahendust üles ehitavad? Master Pages on kasutusel või mitte?
Mina kui vanakoolimees ei ole seda master pages eriti kasutanud.
Kas peaksin? google annab nii ...
  teema: DateTime C# probleem andmebaasi lisamisega.
phpzone

vastuseid: 4
vaadatud: 1589

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 14.04.2009 14:54:13   pealkiri: DateTime C# probleem andmebaasi lisamisega.
Sea omale reegliks igasugune stringiks parsimine tekitab ainult vigu. Andmed peaksid olema andmebaasis ja rakenduse eri kihtides täpselt sama tüüpi. visuaalis kuvamiseks võid formaati muuta.

Mu ...
  teema: Defragmentimise bat failiga küsimus?
phpzone

vastuseid: 2
vaadatud: 1231

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 14.02.2009 10:01:41   pealkiri: Defragmentimise bat failiga küsimus?
küll ta teeb. äkki pole sul midagi fragmanteerunud hetkel?
  teema: Võimekat FTP klienti vaja
phpzone

vastuseid: 5
vaadatud: 2456

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 13.02.2009 12:25:20   pealkiri: Võimekat FTP klienti vaja
cuteftp pro.
  teema: Meiliserver, mille peale ehitama hakata?
phpzone

vastuseid: 72
vaadatud: 23349

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 12.02.2009 20:48:09   pealkiri: Meiliserver, mille peale ehitama hakata?
Outlooki saab suhtlema panna igasuguste süsteemidega, iseasi kas ja kuidas juurutamine õnnestub.
Hiljuti jäi silma üks promo artikkel: http://www.informationweek.com/news/software/open_source/sho ...
  teema: Serveripargi väljavahetamine, 2003 - > 2008 jne
phpzone

vastuseid: 21
vaadatud: 6316

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 11.02.2009 13:14:21   pealkiri: Serveripargi väljavahetamine, 2003 - > 2008 jne
1) Äa pane kõike ühte masinasse
2) Ära pane kõike 64bit peale.

kogu softi soovitan läbi uurida, kas ja kuidas 64bit keskonnas töötab.
ms sql 32bit ei ole sama mis 64bit - kui sa seda ei t ...
  teema: VB2008 n-arvu nuppude loomine form_load jooksul
phpzone

vastuseid: 2
vaadatud: 1578

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 12.12.2008 17:17:27   pealkiri: VB2008 n-arvu nuppude loomine form_load jooksul
kasuta parem datarepeater control'it.
  teema: Programmeerimisloogika.
phpzone

vastuseid: 13
vaadatud: 4774

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 13.11.2008 10:47:19   pealkiri: Programmeerimisloogika.
Vaata sellest nimekirjast informaatika kursuseid:
http://www.teaduskool.ut.ee/kursused

Kui informaatika kolm esimest kursust läbi teed ja teema enda jaoks selgeks saad siis on päris tugevad prog ...
  teema: Fotodest DVD film
phpzone

vastuseid: 7
vaadatud: 3353

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 15.10.2008 08:44:40   pealkiri: Fotodest DVD film
Video teemaga sain enam vähem sotid selgeks.
Aga millega teha DVD menüü süsteeme? Ma mõtlen intro, menüüd, seadeid, extras jne
  teema: Fotodest DVD film
phpzone

vastuseid: 7
vaadatud: 3353

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 14.10.2008 16:21:13   pealkiri: Fotodest DVD film
, Photostory on päris ok.
Seda uurides leidsin sellise huvitava lingi, kus kõik puust ja punaselt lahti seletatud http://papajohn.org/

Kas keegi teab veel mõnda?
  teema: Fotodest DVD film
phpzone

vastuseid: 7
vaadatud: 3353

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 14.10.2008 11:47:30   pealkiri: Fotodest DVD film
Kas keegi on kokku puutunud fotogaleriidest dvd-filmi loomisega.
Pildid võiksid teatud efektidega vahelduda. kindlasti on olemas trendikaid võimalusi/lahendusi, mida ei oska veel soovidagi.
Pildid ...
  teema: Nõu keele valikul
phpzone

vastuseid: 33
vaadatud: 8680

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 04.09.2008 10:14:38   pealkiri: Nõu keele valikul
Kui windows platformile tahad arendada siis alusta siit: http://www.microsoft.com/express/
Õpid selgeks, on leib laual.
  teema: Andmete tabeldamine excelisse
phpzone

vastuseid: 23
vaadatud: 5214

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 01.09.2008 09:39:47   pealkiri: Andmete tabeldamine excelisse

PS. Olid ajad kus 600 leheküljeline paber ärikatloog, tuli digitaliseerida andmebaasi. 3-4 päeva läks. scan+koodi kirjutamine+andmebaasi puhastus. käsitsi trükkimist ei olnud. ca 4% läks kadu ...
  teema: Andmete tabeldamine excelisse
phpzone

vastuseid: 23
vaadatud: 5214

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 28.08.2008 11:25:54   pealkiri: Andmete tabeldamine excelisse
tab võib tekstis kasutuses olla.
tegelikult ei viitsind kogu threadi läbi lugeda... my bad.
  teema: Andmete tabeldamine excelisse
phpzone

vastuseid: 23
vaadatud: 5214

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 28.08.2008 10:06:04   pealkiri: Andmete tabeldamine excelisse
Asenda reavahetus sümboliga: |
Siis || asenda uuesti tagasi reavahetusega.

Excelis ütle, et tulpadesse eraldaja on: |

PS. Olid ajad kus 600 leheküljeline paber ärikatloog, tuli digitaliseer ...
  teema: WinS2008 + IIS7 kasutaja ?
phpzone

vastuseid: 11
vaadatud: 5298

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 21.08.2008 11:32:25   pealkiri: WinS2008 + IIS7 kasutaja ?
IUSR_masin on anonymous access kasutaja tavaliselt. kasutajat saad ka muuta.
kõik oleneb sellest kuidas sa IIS konfinud oled.
  teema: ASP.NET hosting
phpzone

vastuseid: 50
vaadatud: 16688

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 21.09.2007 11:27:30   pealkiri: ASP.NET hosting
kui oleks kliente, siis oleks ka pakkumisi.
võiks isegi ühe windows cluster' üles panna, kui kliente tood.

kui pappi on kõvasti siis küsi microlinkist.
  teema: Autorikaitsjad sulgesid filmisubtiitreid pakkuva netilehe
phpzone

vastuseid: 446
vaadatud: 130277

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 12.06.2007 15:57:35   pealkiri: Autorikaitsjad sulgesid filmisubtiitreid pakkuva netilehe
subclubfuture.net
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
phpzone

vastuseid: 3677
vaadatud: 889030

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 07.06.2007 09:36:42   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
loodus: mets, meri, kõrge rohi, viljapõld
vana hoone, angaar, romula
vanalinna tänavad, kadrioru park varahommikul
  teema: Kommenteerimine: Morillo
phpzone

vastuseid: 151
vaadatud: 54129

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.05.2007 10:36:44   pealkiri: kaamera aku
ostsin postiga 400D kaamera varuaku.
kõik sujus, nii nagu lubatud.
  teema: Kommenteerimine: stosoorok
phpzone

vastuseid: 66
vaadatud: 32489

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.03.2007 09:11:12   pealkiri: Kommenteerimine: stosoorok
ostis 400D kit objektiivi
  teema: Autorikaitsjad sulgesid filmisubtiitreid pakkuva netilehe
phpzone

vastuseid: 446
vaadatud: 130277

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 10.01.2007 10:41:50   pealkiri: Autorikaitsjad sulgesid filmisubtiitreid pakkuva netilehe
tegemist oli ajutise probleemiga
  teema: Kuidas siis ikkagi õigesti treppida?
phpzone

vastuseid: 58
vaadatud: 16166

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 05.01.2007 11:07:12   pealkiri: Kuidas siis ikkagi õigesti treppida?
kas tõesti muud teha ei ole, kui sellise jaburdusega oma pead vaevata?
kasutage korralikku IDE't mis ise koodi formatib.
sa võid ju oma arust superlaheda formattimise välja mõelda, kuid kui tein ...
  teema: Millist CMS-i soovitad?
phpzone

vastuseid: 46
vaadatud: 13820

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 30.12.2006 13:01:16   pealkiri: Millist CMS-i soovitad?
ainuke mure on selles, et alla paarikümne tonni eek'i sa sellele head custom kujundust ei saa.
  teema: Autorikaitsjad sulgesid filmisubtiitreid pakkuva netilehe
phpzone

vastuseid: 446
vaadatud: 130277

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 14.12.2006 20:15:08   pealkiri: Autorikaitsjad sulgesid filmisubtiitreid pakkuva netilehe
subclub on täies mahus tagasi! http://www.subclubfuture.net
  teema: Kommenteerimine: huligaan
phpzone

vastuseid: 2
vaadatud: 1446

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.11.2006 11:36:13   pealkiri: Kommenteerimine: huligaan
Ostsin läpaka. kõik sujus
  teema: ASP.NET hosting
phpzone

vastuseid: 50
vaadatud: 16688

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 03.03.2006 15:43:51   pealkiri: ASP.NET hosting
Kuidagi kahtlaselt head hinnad.
  teema: ASP.NET hosting
phpzone

vastuseid: 50
vaadatud: 16688

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 03.03.2006 14:39:33   pealkiri: ASP.NET hosting
oleneb pakkumisest, oleksin huvitatud.
paar lehte jooksevad välismaa serverites hetkel.
  teema: Kommenteerimine: Kaemka
phpzone

vastuseid: 332
vaadatud: 75710

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.01.2006 10:43:08   pealkiri: Kommenteerimine: Kaemka
Vahetasime telefone. kõik nii nagu lubatud. väga OK.
  teema: teeme kamba peale oma mängu!!
phpzone

vastuseid: 384
vaadatud: 105963

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 28.11.2005 13:09:04   pealkiri: teeme kamba peale oma mängu!!
Sisu võiks: olla hariv, laiendama silmaringi, õpetama lugema-kirjutama ja arvutama. Ehk saaks veidi täpsema teema? Nii üldist asja on loomulikult lihtne tahta kuid reaalselt midagi ära teha pole ...
  teema: teeme kamba peale oma mängu!!
phpzone

vastuseid: 384
vaadatud: 105963

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 28.11.2005 11:58:12   pealkiri: teeme kamba peale oma mängu!!
Soe soovitus, tehke midagi lastele vanuses 2-6 a.
Eesti keelne ja arusaadav. Saate hoobilt mitukümmend tuhat tänuliku kasutajat, isegi kui mäng on tasuline.
Mingid flash'i põhised rakendused vä ...
  teema: Soovitage virtuaalserverit
phpzone

vastuseid: 3724
vaadatud: 1136145

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 21.11.2005 11:52:05   pealkiri: Soovitage virtuaalserverit
  teema: Soovitage virtuaalserverit
phpzone

vastuseid: 3724
vaadatud: 1136145

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 02.11.2005 12:27:52   pealkiri: Soovitage virtuaalserverit
Ma ei saa aru, miks te neid resellereid kardate?
Minu silmis tekitab küll rohkem usaldust selline firma, kus serverid asuvad korralikus datacentre's, kliente on sadades tuhandetes ja support on 24/7 ...
  teema: Tahad elada ja töötada USA's reklaam?
phpzone

vastuseid: 1
vaadatud: 1068

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 26.10.2005 15:19:43   pealkiri: Tahad elada ja töötada USA's reklaam?
Kas see ei ole mitte pettus, mille eest on ka ametlikul lehel hoiatatud?
ainus ja ametlik lehekülg, kus saab ennast loteerisse registreerida asub http://www.dvlottery.state.gov/
lisaks võib lugeda ...
  teema: Autorikaitsjad sulgesid filmisubtiitreid pakkuva netilehe
phpzone

vastuseid: 446
vaadatud: 130277

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 21.10.2005 12:57:52   pealkiri: Autorikaitsjad sulgesid filmisubtiitreid pakkuva netilehe
leht on tagasi!

subclubfuture.net
  teema: MS Office 12 tutvustus
phpzone

vastuseid: 43
vaadatud: 10681

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 15.10.2005 11:51:28   pealkiri: MS Office 12 tutvustus
Kes natukene viitsib süveneda see näeb, et päris palju on vajalike uuendusi.
Põhiliselt ikka neile, kes Office'iga rohkem tööd teevad.
Ühe operatsiooni puhul paar sekundit kokku hoidu teeb aa ...
  teema: Kommenteerimine: emmennpee
phpzone

vastuseid: 508
vaadatud: 114788

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.09.2005 14:30:46   pealkiri: Kommenteerimine: emmennpee
ostsin mälu, kõik sujus.
  teema: Pane oma pildid raha teenima.
phpzone

vastuseid: 100
vaadatud: 42443

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 06.05.2005 13:01:28   pealkiri: Pane oma pildid raha teenima.
St. seda et kelle nimele tsekk kirjutatakse ja kes tseki raha vastu võib vahetada.
country peab ikka eesti olema. Hetkel eestit valida ei saa.

Siin toon ära vastuse suppordist, miks ei ole seal ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.