Avaleht
otsing leidis 236 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist.
paco

vastuseid: 6928
vaadatud: 1535919

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 29.04.2015 16:04:38   pealkiri: Teema -:Palju saaks lauaarvuti eest:- vajaks tähelepanu
Foorum : Ostuabi/hinnapäring
Teema : Palju saaks lauaarvuti eest
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ostuabi/hinnapäring"->" "

Võib ära kustutada

Ettetänades PACO
  teema: Kommenteerimine: p33rs6
paco

vastuseid: 448
vaadatud: 147523

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.12.2012 18:11:25   pealkiri: Kommenteerimine: p33rs6
kiire korralik
  teema: Kommenteerimine: bemari
paco

vastuseid: 339
vaadatud: 62475

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.09.2012 10:33:26   pealkiri: Kommenteerimine: bemari
thumbs_up.gif thumbs_up.gif Kaasa ostis läppari kiire korralik
  teema: 3DMark2006 skoorid
paco

vastuseid: 5934
vaadatud: 1033949

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 03.02.2012 00:23:26   pealkiri: 3DMark2006 skoorid
Niih sai ära proovitud 3dmark 01 sai paarsada punni juurde ja 06 ei tahnud üldse koostööd teha
Kasutasin msi originaal biosi hetkel
  teema: 3DMark2006 skoorid
paco

vastuseid: 5934
vaadatud: 1033949

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 31.01.2012 23:55:15   pealkiri: 3DMark2006 skoorid
Dizzle tänud miski vaba päev proovin järgi
  teema: 3DMark2006 skoorid
paco

vastuseid: 5934
vaadatud: 1033949

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 31.01.2012 23:38:40   pealkiri: 3DMark2006 skoorid
Afterburnerit 2.2 beta 7 tööle ma ei saanud ja viimases burneris saab aint 100Mv max panna muid võimalusi pole veel uurinud
Ja biosikohapealt seda ma pole ennem teinud pean uurima ja lugema me ...
  teema: 3DMark 11 skoorid
paco

vastuseid: 775
vaadatud: 251621

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 31.01.2012 23:04:22   pealkiri: 3DMark 11 skoorid
Intel i5 2500K @ 5115Mhz
MSI GTX460 @ 920/1102
P 4587

http://hwbot.org/submission/2248222_
  teema: 3DMark2006 skoorid
paco

vastuseid: 5934
vaadatud: 1033949

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 31.01.2012 23:00:46   pealkiri: 3DMark2006 skoorid
Minu laeks jäi täna http://hwbot.org/submission/2248224_
  teema: 3DMark2006 skoorid
paco

vastuseid: 5934
vaadatud: 1033949

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 31.01.2012 01:12:03   pealkiri: 3DMark2006 skoorid
Mul emme see Z68MA-D2-B3 ja nui neljaks kui kordaja 49 paned ülesse ei puudi ei 4 tuumaga ei 1 tuumaga olen proovinud 50 ja 51 ka ei miskit icon_evil.gif


sai xp peal proovitud sammade settingutega 78 ...
  teema: 3DMark2006 skoorid
paco

vastuseid: 5934
vaadatud: 1033949

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 29.01.2012 16:33:16   pealkiri: 3DMark2006 skoorid
tuleb see töö ette võtta vist
  teema: 3DMark2006 skoorid
paco

vastuseid: 5934
vaadatud: 1033949

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 29.01.2012 16:17:38   pealkiri: 3DMark2006 skoorid
http://www.upload.ee/thumb/2027157/29068.JPG


Sai kah sutsu mässatud. Prose 2500k @ 4713
video msi twin gtx 460 @ 920/1000
30k nii lähedal icon_evil.gif Peab sutsu veel punnitama
  teema: Kommenteerimine: babylon
paco

vastuseid: 54
vaadatud: 16341

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.01.2012 22:53:55   pealkiri: Kommenteerimine: babylon
Müüs mälud kiire ok thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sanchos
paco

vastuseid: 165
vaadatud: 66367

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.01.2012 20:03:08   pealkiri: Kommenteerimine: sanchos
Sai äri tehtud kiire korralik
  teema: Kommenteerimine: BReaK da iCE
paco

vastuseid: 376
vaadatud: 110581

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.01.2012 17:11:22   pealkiri: Kommenteerimine: BReaK da iCE
Sai kettat ostetud kaup kiire korralik soovitan
  teema: HV hwbot tiim
paco

vastuseid: 12244
vaadatud: 1557263

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 19.11.2011 21:36:20   pealkiri: HV hwbot tiim
hetkel tl-50 prosega häda icon_biggrin.gificon_biggrin.gif nüüd mõistsin tänud ei teadnud
  teema: HV hwbot tiim
paco

vastuseid: 12244
vaadatud: 1557263

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 19.11.2011 20:37:15   pealkiri: HV hwbot tiim
Hey sutsu hädas wprimega ei õnnestu kuidagi korralike tulemusi saada. Mida peaks dimmima et saada mõistlikumasid tulemusi
  teema: HV hwbot tiim
paco

vastuseid: 12244
vaadatud: 1557263

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 12.11.2011 20:15:31   pealkiri: HV hwbot tiim
Ma kah tasakesi paugutanud eile täna midagi suurt pole aga midagi ikka thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: jotjot
paco

vastuseid: 403
vaadatud: 75530

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.11.2011 18:04:01   pealkiri: Kommenteerimine: jotjot
Koraarlik kiire töö parandas monitori thumbs_up.gif
  teema: 3DMark 11 skoorid
paco

vastuseid: 775
vaadatud: 251621

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 26.10.2011 09:34:57   pealkiri: 3DMark 11 skoorid
Sai paari punniga tulemust parandatataud
Intel i5 2500K @ 4613Mhz
MSI GTX460 @ 910/1102
P 4149
http://www.upload.ee/thumb/1761064/4149.JPG
  teema: 3DMark 11 skoorid
paco

vastuseid: 775
vaadatud: 251621

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 25.10.2011 15:43:38   pealkiri: 3DMark 11 skoorid
Intel i5 2500K @ 4513Mhz
MSI GTX460 @ 900/1050
P 4127
http://3dmark.com/3dm11/2071893?show_ads=true&page=%2F3dm11%2F2071893%3Fkey%3DJIqQXxFKGPnS5T8G4d-0fQ
  teema: HV SuperPi 1M Challenge
paco

vastuseid: 3712
vaadatud: 697888

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 20.10.2011 12:44:18   pealkiri: HV SuperPi 1M Challenge
Kas proovisid lollooma nõuanded ka ära? Veidike võib juurde saada ju.
Mis jahutust sa kasutad? Ei ole proovinud veel nagu aru saanud palju juurde ei saa ja jahutab Tm Silver Arrow
Aga proovi ik ...
  teema: HV SuperPi 1M Challenge
paco

vastuseid: 3712
vaadatud: 697888

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 19.10.2011 14:05:54   pealkiri: HV SuperPi 1M Challenge
Kas proovisid lollooma nõuanded ka ära? Veidike võib juurde saada ju.
Mis jahutust sa kasutad? Ei ole proovinud veel nagu aru saanud palju juurde ei saa ja jahutab Tm Silver Arrow
  teema: HV SuperPi 1M Challenge
paco

vastuseid: 3712
vaadatud: 697888

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 19.10.2011 11:23:05   pealkiri: HV SuperPi 1M Challenge
Tänud tuleb siis uut otsima hakata thumbs_up.gif
  teema: HV SuperPi 1M Challenge
paco

vastuseid: 3712
vaadatud: 697888

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 18.10.2011 21:33:54   pealkiri: HV SuperPi 1M Challenge
lolloom tänud homme katsetan täna ei viitsi enam
  teema: HV SuperPi 1M Challenge
paco

vastuseid: 3712
vaadatud: 697888

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 18.10.2011 20:29:39   pealkiri: HV SuperPi 1M Challenge
Lisanud olen dynamic vcore ja pch core rohkem valikuid pole. LLC ja internal pll overvoltage ma ei leidnud
sisu pm selline http://www.upload.ee/thumb/1741715/Config_48.jpg
  teema: HV SuperPi 1M Challenge
paco

vastuseid: 3712
vaadatud: 697888

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 18.10.2011 14:40:01   pealkiri: HV SuperPi 1M Challenge
Sai kah sutsu proovitud tulemus 7.925
CPU: Intel i5-2500k 4814Mhz
MB: z68ma-d2h-b3
Malu: Tavalised Kingstonid
PSU: 700w Fortron Everest
http://www.upload.ee/thumb/1740539/7_925.JPG
Pole suutnud ...
  teema: Kommenteerimine: mixaaa
paco

vastuseid: 169
vaadatud: 33081

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.10.2011 18:19:47   pealkiri: Kommenteerimine: mixaaa
sai prose vahetatud kõik ok
  teema: Kommenteerimine: OmmOs
paco

vastuseid: 172
vaadatud: 46372

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.09.2011 19:20:06   pealkiri: Kommenteerimine: OmmOs
sai äri tehtud kaup aus ja kiire pakitud ilusti
  teema: STV
paco

vastuseid: 3060
vaadatud: 945803

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 26.08.2011 17:52:18   pealkiri: STV
tegin juba aga nu tuleb siis uuesti proovida (tulemus samma 12-15 alla ja 7-11 mb ülesse) icon_evil.gif icon_evil.gif
  teema: STV
paco

vastuseid: 3060
vaadatud: 945803

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 26.08.2011 16:12:22   pealkiri: STV
Sai siis täna vahetatud Saturn Kodu mix l paketi vastu tulemus speedtesti baasil 10 mb sain 15 mb peale ja kõik sutsu pettunud aga ootame päevakese äkki asi muutub
  teema: Kommenteerimine: otto123
paco

vastuseid: 214
vaadatud: 49669

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.07.2011 16:53:18   pealkiri: Kommenteerimine: otto123
thumbs_up.gif
  teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
paco

vastuseid: 5645
vaadatud: 990647

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 23.07.2011 01:41:39   pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
, paar ideed mu enda kunagistest tegemistest:
http://www.hot.ee/tizko/IMG_3399.jpg
http://www.hot.ee/tizko/IMG_3400.jpg
http://www.hot.ee/tizko/IMG_3401.jpg
http://www.hot.ee/tizko/IMG_3404.jpg
...
  teema: Näpujälje lugeja
paco

vastuseid: 7
vaadatud: 1865

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 24.07.2010 00:43:05   pealkiri: Näpujälje lugeja
nu see väga nõrk vool aga tunda ja see ei ole kogu aeg vahelduva eduga päevas paar korda
  teema: Näpujälje lugeja
paco

vastuseid: 7
vaadatud: 1865

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 23.07.2010 16:26:10   pealkiri: Näpujälje lugeja
Tervitust mure selline mul hp pavilion dv6615 ja näpujälje lugesat saab voolu kui näpuga üle tõmmata.
  teema: Kommenteerimine: vex
paco

vastuseid: 61
vaadatud: 24001

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.06.2009 00:06:35   pealkiri: Kommenteerimine: vex
Kõik ok müüsin xboxi tuli ise järgi
  teema: HV hwbot tiim
paco

vastuseid: 12244
vaadatud: 1557263

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 15.05.2009 22:09:31   pealkiri: HV hwbot tiim
kellelgi AGP kaarte on laenata? icon_razz.gif
Võtsin ühe ASRocki ette omale
9600 pro on üle kui hästi otsin siis leiaks 9200 kah
  teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
paco

vastuseid: 14834
vaadatud: 2381310

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 13.05.2009 22:17:13   pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
suurem radikas pandud ja tunnel radikale ja tunneli otsast on fööni sisemus icon_razz.gificon_razz.gif siin viimasel ajal soojematega pole proovinud.
Aga keegi oskab juhatada natuke kuidas saaks intel mpad-msae emmel v ...
  teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
paco

vastuseid: 14834
vaadatud: 2381310

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.05.2009 21:21:33   pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
aga kuidas notel voolu tõsta ja ülekuumenemise pärast ei pea muretesema mul endal full loadis kraade 30-38. olen aretanud jahutuse peale sinna icon_lol.gif icon_lol.gif
  teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
paco

vastuseid: 14834
vaadatud: 2381310

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.05.2009 18:02:07   pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
Sutsu loll küsimus võibolla aga küsin siiski kui keeran proset ülesse siis hakkab win ära hanguma ei liigu korralikult kas see võib olla sellest et voolu on prosel vähe
  teema: HV hwbot tiim
paco

vastuseid: 12244
vaadatud: 1557263

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 12.05.2009 12:28:34   pealkiri: HV hwbot tiim
Ma lasen küll win 7 tulemusi ülesse ja 06,05 ja 03 tulemused on paremad kui xp all aga 01 tulemus on nõrgem. Siiani olen rahul olnud eriti veel 7000
  teema: 3DMark2006 skoorid
paco

vastuseid: 5934
vaadatud: 1033949

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 12.05.2009 00:19:03   pealkiri: 3DMark2006 skoorid
oma läppariga 251 punni pole midagi hiilgavat aga sain vähemalt kulla ja hwboti punkte sutsu http://hwbot.org/listResults.do?userId=18574&applicationId=12
  teema: surnud bios
paco

vastuseid: 25
vaadatud: 4553

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 26.04.2009 22:54:03   pealkiri: surnud bios
tänud minule tänaseks aitab tegin kogemata oma 1tb kettale formati icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif panene recoveryt tegema ja loodan et tuleb tagasi kõik thumbs_up.gif thumbs_up.gif pihku
  teema: surnud bios
paco

vastuseid: 25
vaadatud: 4553

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 26.04.2009 22:16:29   pealkiri: surnud bios
ojaaa
  teema: surnud bios
paco

vastuseid: 25
vaadatud: 4553

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 26.04.2009 22:07:09   pealkiri: surnud bios
olen proovinud seda ma ei tea ta ei loe lihtsalt mitte kuskilt ei fdd ei hdd ei usb
Mul valem hdd selle tuluke küleje see peaks põlema kui midagi toimub aga ei
  teema: surnud bios
paco

vastuseid: 25
vaadatud: 4553

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 26.04.2009 22:00:04   pealkiri: surnud bios
mhm
ei tea mul avab
  teema: surnud bios
paco

vastuseid: 25
vaadatud: 4553

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 26.04.2009 21:56:46   pealkiri: surnud bios
ei tea manuaalist kah midagi tarka ei leidnud ja 1 failiga ikka jama samma kiri ees ja mitte kui midagi emme muidu on http://www.gigabyte.com.tw/Support/Motherboard/Manual_Model.aspx?ProductID=165 ...
  teema: surnud bios
paco

vastuseid: 25
vaadatud: 4553

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 26.04.2009 21:51:16   pealkiri: surnud bios
nu aga neid faile annab leida sest kodukal on ju üldse mingid kolmandad failid rom-i ja bin-i olengi pool päeva otsinud netist aga tulutult icon_cry.gif
  teema: ga-8s650gxm BIOSI jama
paco

vastuseid: 0
vaadatud: 807

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 26.04.2009 19:56:41   pealkiri: ga-8s650gxm BIOSI jama
Tere ga-8s650gxm läks biosi ubtade natuke nihu nüüd ees anult scanning bios image in hard drive olen proovinud mälupulgalt floppilt kui kag hdd mtte kui midagi. Tahaks ära proovida veel seele ...
  teema: HV hwbot tiim
paco

vastuseid: 12244
vaadatud: 1557263

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 26.04.2009 19:25:53   pealkiri: HV hwbot tiim
toide põles kah ikka maha nagu aru saan ei vedanud
  teema: HV hwbot tiim
paco

vastuseid: 12244
vaadatud: 1557263

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 26.04.2009 19:02:04   pealkiri: HV hwbot tiim
mhm aga igasugune punk oleks kasuks icon_biggrin.gificon_biggrin.gif kle küssa selline kust ma võiksin leida biosside image faile
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.