Avaleht
otsing leidis 270 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.07.2014 09:30:03   pealkiri: DotA 2
dota.gc oli selles suhtes väga mõttetu, et seal mängisid pidevalt samas pajas ala 3000mmr ja 5000mmr. Tasemevahe ja mängustiil oli minu arust väga jube.
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.07.2014 09:22:14   pealkiri: DotA 2
Nojah. Kui sa botidest jagu ei saa siis sa peaksid tõesti lõpetama probleemi otsimist oma teami hulgast ning keskenduma sellele mängijale kes alati sinu teamis.
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.07.2014 16:41:35   pealkiri: DotA 2
Sinna pole pisikesi turnasid sisse kantud.
Aga need viiks keskmise päris tugevalt alla icon_biggrin.gif
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.07.2014 18:17:15   pealkiri: DotA 2
Tule jah pubstompile. Kohe lülitamegi siin projektori tööle icon_smile.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
  teema: The International 2014 Pubstomp Sinilinnus
outcast

vastuseid: 0
vaadatud: 17662

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 16.07.2014 15:17:08   pealkiri: The International 2014 Pubstomp Sinilinnus
Tänavu toimub juba neljas Valve poolt korraldatud Dota 2 turniir The International.
The International on üks maailma kõige suurematest e-spordi üritustest mille auhinnafond küündib üle 10.000. ...
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.07.2014 18:12:01   pealkiri: DotA 2
TI4 vaatamise üritus toimub sinilinnus:
https://www.facebook.com/events/1439008183036559
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.06.2014 09:40:43   pealkiri: DotA 2
https://steamep.com/
Seal saad kenasti oma kaarte vahetada.
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.06.2014 09:40:32   pealkiri: DotA 2
Tulemas on pisike suvine cup.
Rohkem infot siit: http://www.dota.ee/forum/10-turniirid/1145-dota-ee-cup-6-online
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.04.2014 09:38:50   pealkiri: DotA 2
Esimene amatööridele suunatud turniir tulemas:
http://www.dota.ee/forum/10-turniirid/1126-dota-ee-coach-cup-1#1869
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.03.2014 10:36:21   pealkiri: DotA 2
, 100% kordadest kui sa kaotad on su teamis üks kindel mängija. Kes see on?
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.03.2014 10:28:59   pealkiri: DotA 2
pigem deemonite lineup.
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.02.2014 10:29:06   pealkiri: DotA 2
OT: Ma ei tea kedagi kellel oleks alla 3000MMR.
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.12.2013 17:31:47   pealkiri: DotA 2
Igale herole saab rapieri teha ja kui aus olla siis WN puhul on see ka ainus valik.
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.12.2013 10:29:17   pealkiri: DotA 2
Kes veel ei tea, siis varsti uus dota.ee cup
http://www.dota.ee/forum/10-turniirid/1093-dota-ee-cup-5
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.11.2013 10:40:57   pealkiri: DotA 2
Arvestades, et dota2 ei arvuta oma hidden MM skoori võitude/kaotuste alusel vaid mängus tehtud otsuste järgi siis soovitaksin sul vingumise asemel paremingi mängima hakata.
Ma ei tea pea kedagi k ...
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.11.2013 00:19:23   pealkiri: DotA 2
Homme kell 11 algavad päris finaalid
Kõigepealt suema vs. PuuPakud ja peale seda grand finaal selle mängu võitja ja ELDA vahel.
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.11.2013 19:35:33   pealkiri: DotA 2
Varsti hakkab TTÜ LANi WB finaal.
http://www.twitch.tv/eestidota
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.10.2013 09:40:58   pealkiri: DotA 2
Sa saad nö. tugevamad vastased kui sa ise ka tugev oled.
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.08.2013 09:32:57   pealkiri: DotA 2
Yo!

Otsime inimesi enda meeskonna jaoks!
Ise olen 700 tundi mänginud ja ütleks et kuulun medium-high skill groupi.
Eelnev kogemus on wc3 dota 1 natuke mängitud ja LoL 2 aastat.

Kindlat roll ...
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.07.2013 09:46:08   pealkiri: DotA 2
rahfel kuhvi
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.06.2013 11:31:04   pealkiri: DotA 2
kahju küll aga zohan teeb legolasele iga kell ära, ja carry võidab mängu icon_wink.gif
Sõbrake, team võidab dotas mängu.
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.05.2013 11:11:00   pealkiri: DotA 2
ei, levelit ei arvestata matchmakingus
level on mõeldud ainult selleks, et leveldamisel itemeid saada.
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.05.2013 09:34:53   pealkiri: DotA 2
level nüüd küll oluline ei ole
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.04.2013 09:45:36   pealkiri: DotA 2
Qufi, miks bashed hard?
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.03.2013 01:21:26   pealkiri: DotA 2
Suht ilmselge miks sa Rikist jagu ei saa.
Tegemist on heroga, mitte championiga.
Lisaks - jookse viiekesi. Või kahekesi. Vahet pole.
Riki tapab ainult siis kui sa oled piisavalt nõrk/loll, et tem ...
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.01.2013 16:29:02   pealkiri: DotA 2
Eesti turna VODe saab siit näha:
http://www.dota.ee/forum/9-meedia/85-dota-ee-1-turniiri-coverage#463
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.01.2013 13:54:32   pealkiri: DotA 2
Srsly guys. Las inimesed ise küsivad ja siis annate. Neid võtmeid on meeletult palju laiali.
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.01.2013 16:14:05   pealkiri: DotA 2
Nii kahju, et mul kunagi teiesuguseid vastaseid ei ole icon_sad.gif
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.12.2012 10:36:41   pealkiri: DotA 2
, meil kõik armastavad ja vihkavad üksteist. Ka vanad kalad saavad pidevalt näopeksu.
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.12.2012 14:54:35   pealkiri: DotA 2
Kuna kommuunijutuks läheb, siis pasten ühe toreda jutu
Tere neegrid,

Meil suht iga päev inhousid, kes osa soovivad võtta siis pange mind sõbralisti või istuge meie kenas mumble.

http://s ...
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.12.2012 13:57:01   pealkiri: DotA 2
http://www.dota.ee/templates/dotaEE/images/LOL.png
Mis see tähendab ? icon_biggrin.gif
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.12.2012 19:52:03   pealkiri: DotA 2
ja tehniliselt on see veel closed beta
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.11.2012 19:30:44   pealkiri: DotA 2
http://www.playdota.com/guides/welcome-to-dota-you-suck
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.11.2012 12:23:20   pealkiri: DotA 2
Tänasest hakkab siis Dreamchack winter. Üks eestlane peaks ka konkurentsis olema.
Rabage oma pöidlad pihku ja elage kaasa. Suusatajad on omadega p-is ja teoreetiliselt on see vist selle sügise/t ...
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.11.2012 10:20:44   pealkiri: DotA 2
Tuli vist uus sats invitesid. Jälle 3 üle.
Ma arvan, et mõistlikum oleks siin teemas inimestel invitesid küsida mitte pakkuda.
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.10.2012 12:03:52   pealkiri: DotA 2
Nii naljakas kuidas püsimatud inimesed ei suuda hoomata isegi 2% mängust ja huvi kaob kui ei suuda ennast raskustest läbi murda ja asja tuuma ning mõtteni jõuda.

NOOBID!

igav ja mõttetu p ...
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.10.2012 18:06:51   pealkiri: DotA 2
Imo said kõik mängu eelnevad omanikud ühe lisakey täna. Checkige oma inventoryd üle.
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.09.2012 09:47:10   pealkiri: DotA 2
, Dota2-s on rating. See lihtsalt peidetud. Kunagi sai mingi h4xiga seda vaadata.
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.09.2012 14:42:47   pealkiri: DotA 2
Dota 2 enam ei pelanud, sest läks masendavaks kätte. Mäng algab juba 1 vend rage quitib. Siis tulista 4vs5. Concede votet polnud ning mängud kestsid seetõttu 50 minni kuni 1h (kuna support player ...
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.09.2012 12:16:17   pealkiri: DotA 2
Soluvnud pole siin keegi.
Mina isiklikult lootsin konstruktiivsesse dialoogi laskuda aga iga su väite kohta kehtib i lisatud pilt.
Tunnistan, et HoNis on asju mida ma tahaks Dota2-s näha. Näiteks ...
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.09.2012 09:50:53   pealkiri: DotA 2
, tee vähemalt 50 mängu ning siis avalda arvamust. Sa vaidled inimestega kes on mõlemas mängus vähemalt 500 matchi teinud.
Isiklikult olen aRTS mänge 8 aastat mänginud ja Dota2 on antud hetkel ...
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.09.2012 11:05:05   pealkiri: DotA 2
Fail troll is fail.
HoN on DotA koopia. Betas olid isegi bugid kopeeritud icon_biggrin.gif
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.09.2012 10:28:20   pealkiri: DotA 2
, mis seal graafikal nii jubedat siis on? Põhjenda oma arvamust.
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.08.2012 09:14:00   pealkiri: DotA 2
, ilmselt teil low level pelad. Seal on neid DC mehi ja afkijaid küllaga. icon_smile.gif
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.07.2012 12:32:40   pealkiri: DotA 2
lol
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.06.2012 22:15:35   pealkiri: DotA 2
oled sa jee bush
  teema: DotA 2
outcast

vastuseid: 1792
vaadatud: 401204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.06.2012 19:37:29   pealkiri: DotA 2
eke, sul on juba dota2, ära luni.
anywho, kas mõnda high level pelajat ka on? ei viitsi pubida sellistega, kellel pole aimugi mis minimap ja mc on.
  teema: Heroes of Newerth
outcast

vastuseid: 1467
vaadatud: 270851

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.03.2012 00:18:00   pealkiri: Heroes of Newerth
gg Team Geisus, LoLi juurde tagasi
edit: damn, BM tax võidab icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: zpsy
outcast

vastuseid: 824
vaadatud: 139304

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.11.2011 13:22:50   pealkiri: Kommenteerimine: zpsy
kiirelt ja edukalt Skyrim võti ostetud.
  teema: wysiwyg editor
outcast

vastuseid: 24
vaadatud: 5950

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 21.07.2011 10:35:19   pealkiri: wysiwyg editor
Kõige robustsem lahendus oleks vist see :
tinyMCE.init({
oninit : function() { $('#editorcontent_fullscreen').trigger('click'); }
}) ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.