|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.07.2014 09:30:03 pealkiri: DotA 2 |
| dota.gc oli selles suhtes väga mõttetu, et seal mängisid pidevalt samas pajas ala 3000mmr ja 5000mmr. Tasemevahe ja mängustiil oli minu arust väga jube. |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.07.2014 09:22:14 pealkiri: DotA 2 |
| Nojah. Kui sa botidest jagu ei saa siis sa peaksid tõesti lõpetama probleemi otsimist oma teami hulgast ning keskenduma sellele mängijale kes alati sinu teamis. |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.07.2014 16:41:35 pealkiri: DotA 2 |
Sinna pole pisikesi turnasid sisse kantud.
Aga need viiks keskmise päris tugevalt alla  |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.07.2014 18:17:15 pealkiri: DotA 2 |
Tule jah pubstompile. Kohe lülitamegi siin projektori tööle  |
teema: The International 2014 Pubstomp Sinilinnus |
outcast
vastuseid: 0
vaadatud: 17662
|
foorum: HV üritused postitatud: 16.07.2014 15:17:08 pealkiri: The International 2014 Pubstomp Sinilinnus |
Tänavu toimub juba neljas Valve poolt korraldatud Dota 2 turniir The International.
The International on üks maailma kõige suurematest e-spordi üritustest mille auhinnafond küündib üle 10.000. ... |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.07.2014 18:12:01 pealkiri: DotA 2 |
TI4 vaatamise üritus toimub sinilinnus:
https://www.facebook.com/events/1439008183036559 |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.06.2014 09:40:43 pealkiri: DotA 2 |
https://steamep.com/
Seal saad kenasti oma kaarte vahetada. |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.06.2014 09:40:32 pealkiri: DotA 2 |
Tulemas on pisike suvine cup.
Rohkem infot siit: http://www.dota.ee/forum/10-turniirid/1145-dota-ee-cup-6-online |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.04.2014 09:38:50 pealkiri: DotA 2 |
Esimene amatööridele suunatud turniir tulemas:
http://www.dota.ee/forum/10-turniirid/1126-dota-ee-coach-cup-1#1869 |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.03.2014 10:36:21 pealkiri: DotA 2 |
| , 100% kordadest kui sa kaotad on su teamis üks kindel mängija. Kes see on? |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.03.2014 10:28:59 pealkiri: DotA 2 |
| pigem deemonite lineup. |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.02.2014 10:29:06 pealkiri: DotA 2 |
| OT: Ma ei tea kedagi kellel oleks alla 3000MMR. |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.12.2013 17:31:47 pealkiri: DotA 2 |
| Igale herole saab rapieri teha ja kui aus olla siis WN puhul on see ka ainus valik. |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.12.2013 10:29:17 pealkiri: DotA 2 |
Kes veel ei tea, siis varsti uus dota.ee cup
http://www.dota.ee/forum/10-turniirid/1093-dota-ee-cup-5 |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.11.2013 10:40:57 pealkiri: DotA 2 |
Arvestades, et dota2 ei arvuta oma hidden MM skoori võitude/kaotuste alusel vaid mängus tehtud otsuste järgi siis soovitaksin sul vingumise asemel paremingi mängima hakata.
Ma ei tea pea kedagi k ... |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.11.2013 00:19:23 pealkiri: DotA 2 |
Homme kell 11 algavad päris finaalid
Kõigepealt suema vs. PuuPakud ja peale seda grand finaal selle mängu võitja ja ELDA vahel. |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.11.2013 19:35:33 pealkiri: DotA 2 |
Varsti hakkab TTÜ LANi WB finaal.
http://www.twitch.tv/eestidota |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.10.2013 09:40:58 pealkiri: DotA 2 |
| Sa saad nö. tugevamad vastased kui sa ise ka tugev oled. |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.08.2013 09:32:57 pealkiri: DotA 2 |
Yo!
Otsime inimesi enda meeskonna jaoks!
Ise olen 700 tundi mänginud ja ütleks et kuulun medium-high skill groupi.
Eelnev kogemus on wc3 dota 1 natuke mängitud ja LoL 2 aastat.
Kindlat roll ... |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.07.2013 09:46:08 pealkiri: DotA 2 |
| rahfel kuhvi |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.06.2013 11:31:04 pealkiri: DotA 2 |
kahju küll aga zohan teeb legolasele iga kell ära, ja carry võidab mängu
Sõbrake, team võidab dotas mängu. |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.05.2013 11:11:00 pealkiri: DotA 2 |
ei, levelit ei arvestata matchmakingus
level on mõeldud ainult selleks, et leveldamisel itemeid saada. |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.05.2013 09:34:53 pealkiri: DotA 2 |
| level nüüd küll oluline ei ole |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.04.2013 09:45:36 pealkiri: DotA 2 |
| Qufi, miks bashed hard? |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.03.2013 01:21:26 pealkiri: DotA 2 |
Suht ilmselge miks sa Rikist jagu ei saa.
Tegemist on heroga, mitte championiga.
Lisaks - jookse viiekesi. Või kahekesi. Vahet pole.
Riki tapab ainult siis kui sa oled piisavalt nõrk/loll, et tem ... |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.01.2013 16:29:02 pealkiri: DotA 2 |
Eesti turna VODe saab siit näha:
http://www.dota.ee/forum/9-meedia/85-dota-ee-1-turniiri-coverage#463 |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.01.2013 13:54:32 pealkiri: DotA 2 |
| Srsly guys. Las inimesed ise küsivad ja siis annate. Neid võtmeid on meeletult palju laiali. |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.01.2013 16:14:05 pealkiri: DotA 2 |
Nii kahju, et mul kunagi teiesuguseid vastaseid ei ole  |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.12.2012 10:36:41 pealkiri: DotA 2 |
| , meil kõik armastavad ja vihkavad üksteist. Ka vanad kalad saavad pidevalt näopeksu. |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.12.2012 14:54:35 pealkiri: DotA 2 |
Kuna kommuunijutuks läheb, siis pasten ühe toreda jutu
Tere neegrid,
Meil suht iga päev inhousid, kes osa soovivad võtta siis pange mind sõbralisti või istuge meie kenas mumble.
http://s ... |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.12.2012 13:57:01 pealkiri: DotA 2 |
http://www.dota.ee/templates/dotaEE/images/LOL.png
Mis see tähendab ?  |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.12.2012 19:52:03 pealkiri: DotA 2 |
| ja tehniliselt on see veel closed beta |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.11.2012 19:30:44 pealkiri: DotA 2 |
| http://www.playdota.com/guides/welcome-to-dota-you-suck |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.11.2012 12:23:20 pealkiri: DotA 2 |
Tänasest hakkab siis Dreamchack winter. Üks eestlane peaks ka konkurentsis olema.
Rabage oma pöidlad pihku ja elage kaasa. Suusatajad on omadega p-is ja teoreetiliselt on see vist selle sügise/t ... |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.11.2012 10:20:44 pealkiri: DotA 2 |
Tuli vist uus sats invitesid. Jälle 3 üle.
Ma arvan, et mõistlikum oleks siin teemas inimestel invitesid küsida mitte pakkuda. |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.10.2012 12:03:52 pealkiri: DotA 2 |
Nii naljakas kuidas püsimatud inimesed ei suuda hoomata isegi 2% mängust ja huvi kaob kui ei suuda ennast raskustest läbi murda ja asja tuuma ning mõtteni jõuda.
NOOBID!
igav ja mõttetu p ... |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.10.2012 18:06:51 pealkiri: DotA 2 |
| Imo said kõik mängu eelnevad omanikud ühe lisakey täna. Checkige oma inventoryd üle. |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.09.2012 09:47:10 pealkiri: DotA 2 |
| , Dota2-s on rating. See lihtsalt peidetud. Kunagi sai mingi h4xiga seda vaadata. |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.09.2012 14:42:47 pealkiri: DotA 2 |
| Dota 2 enam ei pelanud, sest läks masendavaks kätte. Mäng algab juba 1 vend rage quitib. Siis tulista 4vs5. Concede votet polnud ning mängud kestsid seetõttu 50 minni kuni 1h (kuna support player ... |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.09.2012 12:16:17 pealkiri: DotA 2 |
Soluvnud pole siin keegi.
Mina isiklikult lootsin konstruktiivsesse dialoogi laskuda aga iga su väite kohta kehtib i lisatud pilt.
Tunnistan, et HoNis on asju mida ma tahaks Dota2-s näha. Näiteks ... |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.09.2012 09:50:53 pealkiri: DotA 2 |
, tee vähemalt 50 mängu ning siis avalda arvamust. Sa vaidled inimestega kes on mõlemas mängus vähemalt 500 matchi teinud.
Isiklikult olen aRTS mänge 8 aastat mänginud ja Dota2 on antud hetkel ... |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.09.2012 11:05:05 pealkiri: DotA 2 |
Fail troll is fail.
HoN on DotA koopia. Betas olid isegi bugid kopeeritud  |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.09.2012 10:28:20 pealkiri: DotA 2 |
| , mis seal graafikal nii jubedat siis on? Põhjenda oma arvamust. |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.08.2012 09:14:00 pealkiri: DotA 2 |
, ilmselt teil low level pelad. Seal on neid DC mehi ja afkijaid küllaga.  |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.07.2012 12:32:40 pealkiri: DotA 2 |
| lol |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.06.2012 22:15:35 pealkiri: DotA 2 |
| oled sa jee bush |
teema: DotA 2 |
outcast
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.06.2012 19:37:29 pealkiri: DotA 2 |
eke, sul on juba dota2, ära luni.
anywho, kas mõnda high level pelajat ka on? ei viitsi pubida sellistega, kellel pole aimugi mis minimap ja mc on. |
teema: Heroes of Newerth |
outcast
vastuseid: 1467
vaadatud: 270851
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.03.2012 00:18:00 pealkiri: Heroes of Newerth |
gg Team Geisus, LoLi juurde tagasi
edit: damn, BM tax võidab  |
teema: Kommenteerimine: zpsy |
outcast
vastuseid: 824
vaadatud: 139304
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.11.2011 13:22:50 pealkiri: Kommenteerimine: zpsy |
| kiirelt ja edukalt Skyrim võti ostetud. |
teema: wysiwyg editor |
outcast
vastuseid: 24
vaadatud: 5950
|
foorum: WWW postitatud: 21.07.2011 10:35:19 pealkiri: wysiwyg editor |
Kõige robustsem lahendus oleks vist see :
tinyMCE.init({
oninit : function() { $('#editorcontent_fullscreen').trigger('click'); }
}) ... |
| |