Avaleht
otsing leidis 747 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: kylaline
otty

vastuseid: 163
vaadatud: 36169

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.09.2015 02:17:28   pealkiri: Kohver
Kiire tehing, positiivne kogemus. thumbs_up.gif
  teema: -Watercooling-
otty

vastuseid: 9001
vaadatud: 1729731

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 24.04.2015 18:14:12   pealkiri: -Watercooling-
Arvasin ise sama

Tellisin omale siis umbes kuu aega tagasi Hiinast GPU blokid 2x580 jaoks ning cpu bloki i7 920 jaoks. Samuti sai tellitud hiinast radiaator ja pump. Fittingud ja vooliku ostsin Ees ...
  teema: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine.
otty

vastuseid: 1023
vaadatud: 356375

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 13.04.2015 09:15:35   pealkiri: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine.
Absoluutselt icon_lol.gif
  teema: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine.
otty

vastuseid: 1023
vaadatud: 356375

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 12.04.2015 16:20:56   pealkiri: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine.
, otsese läbivoolu?

Ise ütleksin, et vesi liigub küll, sest reservuaasse tuleb vett väikse kaarega.

Mul ei ole tervet kaarti katvad videoplokid, seega vesi käib nendest kindlasti läbi (o ...
  teema: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine.
otty

vastuseid: 1023
vaadatud: 356375

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 12.04.2015 05:07:52   pealkiri: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine.
Ehk oskab keegi aidata- panin omale vesijahutuse peale ning nüüd õtuseb temperatuur paari sekundiga video kaardil 60 kraadi pealt 92ni (rohkem ei julgenud stress testi teha). CPUl 45 pealt 92ni. Ka ...
  teema: -Watercooling-
otty

vastuseid: 9001
vaadatud: 1729731

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 04.04.2015 17:31:34   pealkiri: -Watercooling-
Keegi oskab öelda, kas on väga pahasti kui GPU plokk ei kata GPU kiipi tervenisti ära?

Kuna pildil pole plokk kuruvidega kinnitatud, siis tegelikkuses kattis ta rohkem, ent ääred jäid ikkagi ...
  teema: -Watercooling-
otty

vastuseid: 9001
vaadatud: 1729731

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 10.03.2015 01:09:17   pealkiri: -Watercooling-
Kas tubinguks võin kasutada ehituspoest ostetud läbipaistvat PVC voolikut? Ainuke probleem on vist see, et talle tulevad painutades voldid sisse, ent seda ju annakas parandada erinevate pööravate ...
  teema: -Watercooling-
otty

vastuseid: 9001
vaadatud: 1729731

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 24.02.2015 21:19:41   pealkiri: -Watercooling-
Kas jahutussüsteemis võib olla vasest osasid? Mis tuleks silmas pidada kasutades vaskosasid?

Panin endal 2x580SLI ja nüüd mõtlen, et peaksin, vähemalt esialgu, ühele kaardile vesijahutuse pe ...
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
otty

vastuseid: 2303
vaadatud: 957549

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 01.06.2014 16:58:02   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Samsung Galaxy S4 tahaks uut pealmist klaasi - valge. Kas keegi teab kus vahetatakse ja mis hinna eest?
  teema: Euro Truck Simulator 2
otty

vastuseid: 4132
vaadatud: 961718

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.05.2014 17:42:19   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Keegi teab, mis jama on? Mul veoautofirmas mingi tööline olemas pluss talle veokas ka ostetud. Tööle vana ei hakka - muudkui "idle".
  teema: Kommenteerimine: paal18
otty

vastuseid: 89
vaadatud: 38960

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.12.2012 16:12:07   pealkiri: Kommenteerimine: paal18
Saatis kauba ette, kõik nagu lubatud! thumbs_up.gif
  teema: Far Cry 3
otty

vastuseid: 1185
vaadatud: 231321

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.12.2012 16:54:48   pealkiri: Far Cry 3
Keegi teab, mis pull on või ehk oskab aidata? Nimelt panen täna mängu tööle ja ainuke võimalus on "new game". Save filed on alles, aga mäng justkui ei leiaks neid üles. icon_rolleyes.gif
Minul juhtus ni ...
  teema: Project C.A.R.S.
otty

vastuseid: 809
vaadatud: 198650

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.12.2012 16:53:41   pealkiri: Project C.A.R.S.
Krt mul haige jama mänguga. Tõmbab baasversiooni ära aga viimase patchi installimisega hakkama ei saa. Loobib mingit errorit.
  teema: Far Cry 3
otty

vastuseid: 1185
vaadatud: 231321

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.12.2012 19:47:30   pealkiri: Far Cry 3
Keegi teab, mis pull on või ehk oskab aidata? Nimelt panen täna mängu tööle ja ainuke võimalus on "new game". Save filed on alles, aga mäng justkui ei leiaks neid üles. icon_rolleyes.gif
  teema: Far Cry 3
otty

vastuseid: 1185
vaadatud: 231321

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.12.2012 02:09:51   pealkiri: Far Cry 3
kellelgi veel jama, et mängu tööle pannes peale esimest cutscene või selle ajal mäng alt-tabib alla ning üles ei tule või jääb lihtsalt must screen, mis eest ei lähe?
  teema: Kommenteerimine: zpsy
otty

vastuseid: 824
vaadatud: 139304

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.10.2012 00:22:12   pealkiri: Kommenteerimine: zpsy
Jällegi - positiivne ärikogemus! thumbs_up.gif
  teema: Borderlands 2
otty

vastuseid: 637
vaadatud: 130024

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.10.2012 16:03:55   pealkiri: Borderlands 2
Kas vene keyga saab veel läbi steami mängida? Vahepeal lugesin midagi Region Restrictionist. Tahaks osta
  teema: Euro Truck Simulator 2
otty

vastuseid: 4132
vaadatud: 961718

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.09.2012 21:10:54   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Huvitav, kas mingi mp ka tuleb? Mõnus oleks kellegagi koos pikkasid ostasid lasta. thumbs_up.gif
  teema: Diablo III
otty

vastuseid: 14750
vaadatud: 2544145

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.08.2012 01:26:19   pealkiri: Diablo III
http://us.battle.net/d3/en/profile/janz7777-1521/hero/22240093

1sec boss fightid? icon_lol.gif
Palju geari alla laotud on? icon_eek.gif
  teema: Diablo III
otty

vastuseid: 14750
vaadatud: 2544145

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.08.2012 04:33:29   pealkiri: Diablo III
RNG on tross küll icon_biggrin.gif Paragon lvl 13+ ja 0 legendarit. Total value on vist kokku 30 mil tulnud icon_sad.gif. Act3 farming käib WW modes.
Saaks su setupi näha? icon_rolleyes.gif
  teema: Diablo III
otty

vastuseid: 14750
vaadatud: 2544145

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.08.2012 20:23:36   pealkiri: Diablo III
, Jaga oma setuppi. thumbs_up.gif
  teema: Diablo III
otty

vastuseid: 14750
vaadatud: 2544145

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.08.2012 04:52:52   pealkiri: Diablo III
Mida peaks tegema, et Act III infernos hakkama saada? Praegu tegemist double tornado setiga. Ehk annaks lihtsalt ka tankiks teha? icon_wink.gif
http://eu.battle.net/d3/en/profile/otty-1117/hero/14172040
  teema: Battlefield 4
otty

vastuseid: 12693
vaadatud: 2088667

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.07.2012 20:38:10   pealkiri: Battlefield 4
Eks ta samalaadne BF3-mega tule.
  teema: Diablo III
otty

vastuseid: 14750
vaadatud: 2544145

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.07.2012 02:40:37   pealkiri: Diablo III
Palju varustuse alla ladusid?
  teema: Diablo III
otty

vastuseid: 14750
vaadatud: 2544145

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.07.2012 01:16:42   pealkiri: Diablo III
Siis on teada! Järgmine kasutaja US serveritesse ja pidu jätkub... icon_lol.gif Läbi Pay-Pali peaks saama ju müüa kraami?
  teema: Diablo III
otty

vastuseid: 14750
vaadatud: 2544145

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.07.2012 15:18:51   pealkiri: Diablo III
, näita enda kasutaja ülejäänuid statte ka. Päris korralik tundub. icon_cool.gif
  teema: Diablo III
otty

vastuseid: 14750
vaadatud: 2544145

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.07.2012 03:55:38   pealkiri: Diablo III
Leidsin väga hea buildi barbarianile. Tegemist siis Double Tornado buildiga. Sain geari kokku alla 400k eest. Hetkel harjutasin seda kasutama hell Act III, kuid kui asi käpas, siis peaks samuti niit ...
  teema: Diablo III
otty

vastuseid: 14750
vaadatud: 2544145

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.07.2012 16:42:11   pealkiri: Diablo III
Keegi mingit head Barbariani buildi oskab anda Inferno jaoks? Endal oli suht okei build, millega hellis võis pmst kõik bossid maha võtta solodes nii, et teine mängija passis kõrval, aga sellega e ...
  teema: Diablo III
otty

vastuseid: 14750
vaadatud: 2544145

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.07.2012 01:27:42   pealkiri: Diablo III
Oeh RMAHis ka midagi enam müüa ei saa, alguses nagu ikka osteti. Mis motivatsiooni ma nüüd farmimisest leian icon_biggrin.gif
Samas jah, mis mõte on osta kalli raha eest asju mängu, kus sa teed sama storyt ...
  teema: Diablo III
otty

vastuseid: 14750
vaadatud: 2544145

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.07.2012 01:30:54   pealkiri: Diablo III
Keegi võiks äkki eraldi teema teha, kust saaks hinnaabi küsida asjade kohta? icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: jarmo026
otty

vastuseid: 77
vaadatud: 14792

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.06.2012 14:31:17   pealkiri: Kommenteerimine: jarmo026
Müüs Xboxi mängu. Kõik nagu lubatud ja ilma probleemideta! thumbs_up.gif
  teema: Diablo III
otty

vastuseid: 14750
vaadatud: 2544145

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.06.2012 02:29:06   pealkiri: Diablo III
Kas sul on ikka EU client? Mul oli US client ja sama lugu. Mängida ei saanud: pidin uue tõmbama.
  teema: Diablo III
otty

vastuseid: 14750
vaadatud: 2544145

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.06.2012 16:45:00   pealkiri: Diablo III
  teema: Diablo III
otty

vastuseid: 14750
vaadatud: 2544145

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.06.2012 16:34:08   pealkiri: Diablo III
Kas praegu mäng maas?
  teema: Diablo III
otty

vastuseid: 14750
vaadatud: 2544145

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.06.2012 02:34:57   pealkiri: Diablo III
Keegi võiks appi tulla. Lvl 40 ja 38 Barbarianid Nightmarish ACT II-hes. Kasutajanimi on otty#1117
  teema: Diablo III
otty

vastuseid: 14750
vaadatud: 2544145

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.06.2012 19:14:54   pealkiri: Diablo III
Panen ka märgi maha. Hea mäng on! Hakkan nightmarishiga storyt jälle tegema!
  teema: Battlefield 3
otty

vastuseid: 26152
vaadatud: 3483534

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.06.2012 01:12:09   pealkiri: Battlefield 3
Ei leia siit teemast seda linki, mis parandab musta ekraani uue patchi ja "crackitud" vene versiooni vahel. icon_rolleyes.gif Saaks keegi panna selle siia või PM?
  teema: Kommenteerimine: shelob
otty

vastuseid: 294
vaadatud: 78251

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.05.2012 21:10:41   pealkiri: Kommenteerimine: shelob
Kiire tehing, kõik toimib! thumbs_up.gif
  teema: World of Warcraft
otty

vastuseid: 19219
vaadatud: 3449473

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.05.2012 08:40:06   pealkiri: World of Warcraft
Alustasin ka mängimist üle pika aja(hetkel tasuta versioon kuni lvl 20). Pidin uue kasutaja tegema, sest vana oli ennem 2009. aastat tehtud ning ei mäleta selle paroole ega midagi. Mängu karbivers ...
  teema: Ülevaade: Arctic NC :: Jahutid ja lisad
otty

vastuseid: 16
vaadatud: 9316

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 13.04.2012 20:21:09   pealkiri: Ülevaade: Arctic NC
, sellisel juhul see just ju sobib, kui ma õigesti aru sain.
Karbil ju pilt, et puhub sisse? icon_rolleyes.gif
E*: Täpsustuseks, et tagant puhub sisse, kust osad läpakad kuuma välja puhuvad.
Nii olen min ...
  teema: Ülevaade: Arctic NC :: Jahutid ja lisad
otty

vastuseid: 16
vaadatud: 9316

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 13.04.2012 19:42:23   pealkiri: Ülevaade: Arctic NC
Nagu ma aru saan, siis puhub õhku sisse arvutisse, aga osadel läpakatel võtab alt õhu sisse ja äärest puhub välja. Sel juhul see ju ei sobiks? icon_wink.gif
  teema: Lauaarvuti ei boodi üles.
otty

vastuseid: 3
vaadatud: 956

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 11.04.2012 17:03:46   pealkiri: Lauaarvuti ei boodi üles.
Noh, ise arvaks ka, et kõvaketas, aga ehk annab midagi ette võtta ennem uue ketta järgi minemist?
  teema: Kiire internet peaks mõne aastaga jõudma ka Eesti kaugeimasse nurka
otty

vastuseid: 152
vaadatud: 39756

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 10.04.2012 21:16:28   pealkiri: Kiire internet peaks mõne aastaga jõudma ka Eesti kaugeimasse nurka
thumbs_up.gif
  teema: Lauaarvuti ei boodi üles.
otty

vastuseid: 3
vaadatud: 956

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 10.04.2012 16:18:09   pealkiri: Lauaarvuti ei boodi üles.
Tere,

sõbra arvutil selline probleem, et ei boodi üles. Vajutades nuppu laeb windowsi load screenini, siis käib niuks arvutist mingisugune niuks ning kiilub kinni natukeseks, peale seda siis jä ...
  teema: Project C.A.R.S.
otty

vastuseid: 809
vaadatud: 198650

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.04.2012 22:58:04   pealkiri: Project C.A.R.S.
vabalt icon_wink.gif
http://www.upload.ee/thumb/2242774/pCARS_2012_04_09_00_40_39_927.png

Tegin mõned ringid, sain umbes 3sek maha ajas. Kahte viimast käiku timmisin natuke pikemaks, kuna 6 oli selle ...
  teema: Project C.A.R.S.
otty

vastuseid: 809
vaadatud: 198650

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.04.2012 00:42:25   pealkiri: Project C.A.R.S.
vabalt icon_wink.gif
http://www.upload.ee/thumb/2242774/pCARS_2012_04_09_00_40_39_927.png
  teema: Project C.A.R.S.
otty

vastuseid: 809
vaadatud: 198650

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.04.2012 20:44:14   pealkiri: Project C.A.R.S.
Kust saaks weekly eventide jaoks setupe? Praegu mul enda setupiga parim aeg 1.27.400 kuskil (mitte ametlik, käisin kogemata rajalt väljas). Ametlik parim on 1.28.... midagi. icon_rolleyes.gif
  teema: Project C.A.R.S.
otty

vastuseid: 809
vaadatud: 198650

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.04.2012 23:11:07   pealkiri: Project C.A.R.S.
Seal kõik timmis. PRaegu töötab miskipärast, pole julgenud vahepeal mängu kinni panna icon_lol.gif
  teema: Project C.A.R.S.
otty

vastuseid: 809
vaadatud: 198650

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.04.2012 19:39:31   pealkiri: Project C.A.R.S.
Ma ei saa aru, mul g25 ja pmst kui natuke aega mängin, siis muutub rooli steering lock 180 kraadi peale, millega mulle üldse ei meeldi mängida!
Abi?
  teema: El Grande 3D teema
otty

vastuseid: 1434
vaadatud: 389640

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 06.04.2012 18:03:02   pealkiri: El Grande 3D teema
icon_eek.gif
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.