|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: kylaline |
otty
vastuseid: 163
vaadatud: 36169
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.09.2015 02:17:28 pealkiri: Kohver |
Kiire tehing, positiivne kogemus.  |
teema: -Watercooling- |
otty
vastuseid: 9001
vaadatud: 1729731
|
foorum: Jahutus postitatud: 24.04.2015 18:14:12 pealkiri: -Watercooling- |
Arvasin ise sama
Tellisin omale siis umbes kuu aega tagasi Hiinast GPU blokid 2x580 jaoks ning cpu bloki i7 920 jaoks. Samuti sai tellitud hiinast radiaator ja pump. Fittingud ja vooliku ostsin Ees ... |
teema: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine. |
otty
vastuseid: 1023
vaadatud: 356375
|
foorum: Jahutus postitatud: 13.04.2015 09:15:35 pealkiri: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine. |
Absoluutselt  |
teema: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine. |
otty
vastuseid: 1023
vaadatud: 356375
|
foorum: Jahutus postitatud: 12.04.2015 16:20:56 pealkiri: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine. |
, otsese läbivoolu?
Ise ütleksin, et vesi liigub küll, sest reservuaasse tuleb vett väikse kaarega.
Mul ei ole tervet kaarti katvad videoplokid, seega vesi käib nendest kindlasti läbi (o ... |
teema: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine. |
otty
vastuseid: 1023
vaadatud: 356375
|
foorum: Jahutus postitatud: 12.04.2015 05:07:52 pealkiri: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine. |
| Ehk oskab keegi aidata- panin omale vesijahutuse peale ning nüüd õtuseb temperatuur paari sekundiga video kaardil 60 kraadi pealt 92ni (rohkem ei julgenud stress testi teha). CPUl 45 pealt 92ni. Ka ... |
teema: -Watercooling- |
otty
vastuseid: 9001
vaadatud: 1729731
|
foorum: Jahutus postitatud: 04.04.2015 17:31:34 pealkiri: -Watercooling- |
Keegi oskab öelda, kas on väga pahasti kui GPU plokk ei kata GPU kiipi tervenisti ära?
Kuna pildil pole plokk kuruvidega kinnitatud, siis tegelikkuses kattis ta rohkem, ent ääred jäid ikkagi ... |
teema: -Watercooling- |
otty
vastuseid: 9001
vaadatud: 1729731
|
foorum: Jahutus postitatud: 10.03.2015 01:09:17 pealkiri: -Watercooling- |
| Kas tubinguks võin kasutada ehituspoest ostetud läbipaistvat PVC voolikut? Ainuke probleem on vist see, et talle tulevad painutades voldid sisse, ent seda ju annakas parandada erinevate pööravate ... |
teema: -Watercooling- |
otty
vastuseid: 9001
vaadatud: 1729731
|
foorum: Jahutus postitatud: 24.02.2015 21:19:41 pealkiri: -Watercooling- |
Kas jahutussüsteemis võib olla vasest osasid? Mis tuleks silmas pidada kasutades vaskosasid?
Panin endal 2x580SLI ja nüüd mõtlen, et peaksin, vähemalt esialgu, ühele kaardile vesijahutuse pe ... |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
otty
vastuseid: 2303
vaadatud: 957549
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 01.06.2014 16:58:02 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
| Samsung Galaxy S4 tahaks uut pealmist klaasi - valge. Kas keegi teab kus vahetatakse ja mis hinna eest? |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
otty
vastuseid: 4132
vaadatud: 961718
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.05.2014 17:42:19 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
| Keegi teab, mis jama on? Mul veoautofirmas mingi tööline olemas pluss talle veokas ka ostetud. Tööle vana ei hakka - muudkui "idle". |
teema: Kommenteerimine: paal18 |
otty
vastuseid: 89
vaadatud: 38960
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.12.2012 16:12:07 pealkiri: Kommenteerimine: paal18 |
Saatis kauba ette, kõik nagu lubatud!  |
teema: Far Cry 3 |
otty
vastuseid: 1185
vaadatud: 231321
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.12.2012 16:54:48 pealkiri: Far Cry 3 |
Keegi teab, mis pull on või ehk oskab aidata? Nimelt panen täna mängu tööle ja ainuke võimalus on "new game". Save filed on alles, aga mäng justkui ei leiaks neid üles.
Minul juhtus ni ... |
teema: Project C.A.R.S. |
otty
vastuseid: 809
vaadatud: 198650
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.12.2012 16:53:41 pealkiri: Project C.A.R.S. |
| Krt mul haige jama mänguga. Tõmbab baasversiooni ära aga viimase patchi installimisega hakkama ei saa. Loobib mingit errorit. |
teema: Far Cry 3 |
otty
vastuseid: 1185
vaadatud: 231321
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.12.2012 19:47:30 pealkiri: Far Cry 3 |
Keegi teab, mis pull on või ehk oskab aidata? Nimelt panen täna mängu tööle ja ainuke võimalus on "new game". Save filed on alles, aga mäng justkui ei leiaks neid üles.  |
teema: Far Cry 3 |
otty
vastuseid: 1185
vaadatud: 231321
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.12.2012 02:09:51 pealkiri: Far Cry 3 |
| kellelgi veel jama, et mängu tööle pannes peale esimest cutscene või selle ajal mäng alt-tabib alla ning üles ei tule või jääb lihtsalt must screen, mis eest ei lähe? |
teema: Kommenteerimine: zpsy |
otty
vastuseid: 824
vaadatud: 139304
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.10.2012 00:22:12 pealkiri: Kommenteerimine: zpsy |
Jällegi - positiivne ärikogemus!  |
teema: Borderlands 2 |
otty
vastuseid: 637
vaadatud: 130024
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.10.2012 16:03:55 pealkiri: Borderlands 2 |
| Kas vene keyga saab veel läbi steami mängida? Vahepeal lugesin midagi Region Restrictionist. Tahaks osta |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
otty
vastuseid: 4132
vaadatud: 961718
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.09.2012 21:10:54 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
Huvitav, kas mingi mp ka tuleb? Mõnus oleks kellegagi koos pikkasid ostasid lasta.  |
teema: Diablo III |
otty
vastuseid: 14750
vaadatud: 2544145
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.08.2012 01:26:19 pealkiri: Diablo III |
http://us.battle.net/d3/en/profile/janz7777-1521/hero/22240093
1sec boss fightid?
Palju geari alla laotud on?  |
teema: Diablo III |
otty
vastuseid: 14750
vaadatud: 2544145
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.08.2012 04:33:29 pealkiri: Diablo III |
RNG on tross küll Paragon lvl 13+ ja 0 legendarit. Total value on vist kokku 30 mil tulnud . Act3 farming käib WW modes.
Saaks su setupi näha?  |
teema: Diablo III |
otty
vastuseid: 14750
vaadatud: 2544145
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.08.2012 20:23:36 pealkiri: Diablo III |
, Jaga oma setuppi.  |
teema: Diablo III |
otty
vastuseid: 14750
vaadatud: 2544145
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.08.2012 04:52:52 pealkiri: Diablo III |
Mida peaks tegema, et Act III infernos hakkama saada? Praegu tegemist double tornado setiga. Ehk annaks lihtsalt ka tankiks teha?
http://eu.battle.net/d3/en/profile/otty-1117/hero/14172040 |
teema: Battlefield 4 |
otty
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088667
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.07.2012 20:38:10 pealkiri: Battlefield 4 |
| Eks ta samalaadne BF3-mega tule. |
teema: Diablo III |
otty
vastuseid: 14750
vaadatud: 2544145
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.07.2012 02:40:37 pealkiri: Diablo III |
| Palju varustuse alla ladusid? |
teema: Diablo III |
otty
vastuseid: 14750
vaadatud: 2544145
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.07.2012 01:16:42 pealkiri: Diablo III |
Siis on teada! Järgmine kasutaja US serveritesse ja pidu jätkub... Läbi Pay-Pali peaks saama ju müüa kraami? |
teema: Diablo III |
otty
vastuseid: 14750
vaadatud: 2544145
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.07.2012 15:18:51 pealkiri: Diablo III |
, näita enda kasutaja ülejäänuid statte ka. Päris korralik tundub.  |
teema: Diablo III |
otty
vastuseid: 14750
vaadatud: 2544145
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.07.2012 03:55:38 pealkiri: Diablo III |
| Leidsin väga hea buildi barbarianile. Tegemist siis Double Tornado buildiga. Sain geari kokku alla 400k eest. Hetkel harjutasin seda kasutama hell Act III, kuid kui asi käpas, siis peaks samuti niit ... |
teema: Diablo III |
otty
vastuseid: 14750
vaadatud: 2544145
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.07.2012 16:42:11 pealkiri: Diablo III |
| Keegi mingit head Barbariani buildi oskab anda Inferno jaoks? Endal oli suht okei build, millega hellis võis pmst kõik bossid maha võtta solodes nii, et teine mängija passis kõrval, aga sellega e ... |
teema: Diablo III |
otty
vastuseid: 14750
vaadatud: 2544145
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.07.2012 01:27:42 pealkiri: Diablo III |
Oeh RMAHis ka midagi enam müüa ei saa, alguses nagu ikka osteti. Mis motivatsiooni ma nüüd farmimisest leian
Samas jah, mis mõte on osta kalli raha eest asju mängu, kus sa teed sama storyt ... |
teema: Diablo III |
otty
vastuseid: 14750
vaadatud: 2544145
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.07.2012 01:30:54 pealkiri: Diablo III |
Keegi võiks äkki eraldi teema teha, kust saaks hinnaabi küsida asjade kohta?  |
teema: Kommenteerimine: jarmo026 |
otty
vastuseid: 77
vaadatud: 14792
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.06.2012 14:31:17 pealkiri: Kommenteerimine: jarmo026 |
Müüs Xboxi mängu. Kõik nagu lubatud ja ilma probleemideta!  |
teema: Diablo III |
otty
vastuseid: 14750
vaadatud: 2544145
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.06.2012 02:29:06 pealkiri: Diablo III |
| Kas sul on ikka EU client? Mul oli US client ja sama lugu. Mängida ei saanud: pidin uue tõmbama. |
teema: Diablo III |
otty
vastuseid: 14750
vaadatud: 2544145
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.06.2012 16:45:00 pealkiri: Diablo III |
|
teema: Diablo III |
otty
vastuseid: 14750
vaadatud: 2544145
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.06.2012 16:34:08 pealkiri: Diablo III |
| Kas praegu mäng maas? |
teema: Diablo III |
otty
vastuseid: 14750
vaadatud: 2544145
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.06.2012 02:34:57 pealkiri: Diablo III |
| Keegi võiks appi tulla. Lvl 40 ja 38 Barbarianid Nightmarish ACT II-hes. Kasutajanimi on otty#1117 |
teema: Diablo III |
otty
vastuseid: 14750
vaadatud: 2544145
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.06.2012 19:14:54 pealkiri: Diablo III |
| Panen ka märgi maha. Hea mäng on! Hakkan nightmarishiga storyt jälle tegema! |
teema: Battlefield 3 |
otty
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483534
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.06.2012 01:12:09 pealkiri: Battlefield 3 |
Ei leia siit teemast seda linki, mis parandab musta ekraani uue patchi ja "crackitud" vene versiooni vahel. Saaks keegi panna selle siia või PM? |
teema: Kommenteerimine: shelob |
otty
vastuseid: 294
vaadatud: 78251
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.05.2012 21:10:41 pealkiri: Kommenteerimine: shelob |
Kiire tehing, kõik toimib!  |
teema: World of Warcraft |
otty
vastuseid: 19219
vaadatud: 3449473
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.05.2012 08:40:06 pealkiri: World of Warcraft |
| Alustasin ka mängimist üle pika aja(hetkel tasuta versioon kuni lvl 20). Pidin uue kasutaja tegema, sest vana oli ennem 2009. aastat tehtud ning ei mäleta selle paroole ega midagi. Mängu karbivers ... |
teema: Ülevaade: Arctic NC :: Jahutid ja lisad |
otty
vastuseid: 16
vaadatud: 9316
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 13.04.2012 20:21:09 pealkiri: Ülevaade: Arctic NC |
, sellisel juhul see just ju sobib, kui ma õigesti aru sain.
Karbil ju pilt, et puhub sisse?
E*: Täpsustuseks, et tagant puhub sisse, kust osad läpakad kuuma välja puhuvad.
Nii olen min ... |
teema: Ülevaade: Arctic NC :: Jahutid ja lisad |
otty
vastuseid: 16
vaadatud: 9316
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 13.04.2012 19:42:23 pealkiri: Ülevaade: Arctic NC |
Nagu ma aru saan, siis puhub õhku sisse arvutisse, aga osadel läpakatel võtab alt õhu sisse ja äärest puhub välja. Sel juhul see ju ei sobiks?  |
teema: Lauaarvuti ei boodi üles. |
otty
vastuseid: 3
vaadatud: 956
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 11.04.2012 17:03:46 pealkiri: Lauaarvuti ei boodi üles. |
| Noh, ise arvaks ka, et kõvaketas, aga ehk annab midagi ette võtta ennem uue ketta järgi minemist? |
teema: Kiire internet peaks mõne aastaga jõudma ka Eesti kaugeimasse nurka |
otty
vastuseid: 152
vaadatud: 39756
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 10.04.2012 21:16:28 pealkiri: Kiire internet peaks mõne aastaga jõudma ka Eesti kaugeimasse nurka |
 |
teema: Lauaarvuti ei boodi üles. |
otty
vastuseid: 3
vaadatud: 956
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 10.04.2012 16:18:09 pealkiri: Lauaarvuti ei boodi üles. |
Tere,
sõbra arvutil selline probleem, et ei boodi üles. Vajutades nuppu laeb windowsi load screenini, siis käib niuks arvutist mingisugune niuks ning kiilub kinni natukeseks, peale seda siis jä ... |
teema: Project C.A.R.S. |
otty
vastuseid: 809
vaadatud: 198650
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.04.2012 22:58:04 pealkiri: Project C.A.R.S. |
vabalt
http://www.upload.ee/thumb/2242774/pCARS_2012_04_09_00_40_39_927.png
Tegin mõned ringid, sain umbes 3sek maha ajas. Kahte viimast käiku timmisin natuke pikemaks, kuna 6 oli selle ... |
teema: Project C.A.R.S. |
otty
vastuseid: 809
vaadatud: 198650
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.04.2012 00:42:25 pealkiri: Project C.A.R.S. |
vabalt
http://www.upload.ee/thumb/2242774/pCARS_2012_04_09_00_40_39_927.png |
teema: Project C.A.R.S. |
otty
vastuseid: 809
vaadatud: 198650
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.04.2012 20:44:14 pealkiri: Project C.A.R.S. |
Kust saaks weekly eventide jaoks setupe? Praegu mul enda setupiga parim aeg 1.27.400 kuskil (mitte ametlik, käisin kogemata rajalt väljas). Ametlik parim on 1.28.... midagi.  |
teema: Project C.A.R.S. |
otty
vastuseid: 809
vaadatud: 198650
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.04.2012 23:11:07 pealkiri: Project C.A.R.S. |
Seal kõik timmis. PRaegu töötab miskipärast, pole julgenud vahepeal mängu kinni panna  |
teema: Project C.A.R.S. |
otty
vastuseid: 809
vaadatud: 198650
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.04.2012 19:39:31 pealkiri: Project C.A.R.S. |
Ma ei saa aru, mul g25 ja pmst kui natuke aega mängin, siis muutub rooli steering lock 180 kraadi peale, millega mulle üldse ei meeldi mängida!
Abi? |
teema: El Grande 3D teema |
otty
vastuseid: 1434
vaadatud: 389640
|
foorum: Kujundamine postitatud: 06.04.2012 18:03:02 pealkiri: El Grande 3D teema |
 |
| |