|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Computech |
olavi
vastuseid: 323
vaadatud: 160412
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 12.07.2013 19:10:54 pealkiri: Computech |
Anna teada siis kuidas asi lahenes.
Kaup käes! |
teema: Computech |
olavi
vastuseid: 323
vaadatud: 160412
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 01.07.2013 16:31:45 pealkiri: Computech |
| sai veidi oodatud, kuid siiski lahenes kokkuvõttes positiivselt. |
teema: Windows Vista |
olavi
vastuseid: 9461
vaadatud: 1622418
|
foorum: Microsoft postitatud: 02.08.2007 23:01:10 pealkiri: Windows Vista |
| Mul nüüd järgmine probleem. Nimelt pordid tunuvad kinni olema vms... Azureus ja uTorrent mõlemad kisavad ,et pordid kinni ei saa vabalt hingata. Elioni ühendus ja pordid lahti teenus olemas. Ruut ... |
teema: PHPBB3 |
olavi
vastuseid: 419
vaadatud: 165364
|
foorum: WWW postitatud: 30.07.2007 12:18:49 pealkiri: PHPBB3 |
| tundub olevat hea. kas keegi teab mis fonti on seal nuppude tegemisel kasutatud? oleks endalgi vaja eestikeelseid, aga sooviks sama või ligilähedast fonti kasutada. psd vms formaadis neid nuppe vist ... |
teema: Kommenteerimine: leonid |
olavi
vastuseid: 59
vaadatud: 22083
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.04.2007 11:29:49 pealkiri: Kommenteerimine: leonid |
väike äri aetud. kõik nii nagu kokku lepitud  |
teema: Kommenteerimine: Eeroz |
olavi
vastuseid: 281
vaadatud: 78903
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.01.2007 20:35:56 pealkiri: Kommenteerimine: Eeroz |
kõik vastavalt kokkuleppele. väga rahul  |
teema: Kommenteerimine: oleg2005 |
olavi
vastuseid: 90
vaadatud: 30368
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.10.2006 18:39:08 pealkiri: Kommenteerimine: oleg2005 |
müüs mälu, kõik töötab ja kogemus positiivne  |
teema: Kommenteerimine: ZeD |
olavi
vastuseid: 871
vaadatud: 158107
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.09.2006 21:31:53 pealkiri: Kommenteerimine: ZeD |
| ostis telefoni. kandis raha ette ja saatsin kauba järgi |
teema: Kommenteerimine: karli18 |
olavi
vastuseid: 7
vaadatud: 3265
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.09.2006 10:29:59 pealkiri: Kommenteerimine: karli18 |
saatis kirjeldusele mitte vastava telefoni ja osa raha ka tagasi ei maksa  |
teema: Kommenteerimine: riff |
olavi
vastuseid: 52
vaadatud: 21891
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.09.2006 10:57:19 pealkiri: Kommenteerimine: riff |
sai jälle äri tehtud  |
teema: BT ja OBEX - failide liigutamine arvuti ja telefoni vahel |
olavi
vastuseid: 7
vaadatud: 3847
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 21.09.2006 19:57:38 pealkiri: BT ja OBEX - failide liigutamine arvuti ja telefoni vahel |
mul töötab failide saatmine telefoni, kuidas aga saaks tööle failide saatmise arvutisse?
OBEX File Transfer ühenduse loomisel telefonis küsitakse nõusolekut ja parooli, arvutis aga parooli e ... |
teema: Kommenteerimine: Nika0 |
olavi
vastuseid: 216
vaadatud: 63071
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.09.2006 19:47:18 pealkiri: Kommenteerimine: Nika0 |
paar korda äri teinud.  |
teema: Kommenteerimine: carloz |
olavi
vastuseid: 40
vaadatud: 12174
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.06.2006 22:42:57 pealkiri: Kommenteerimine: carloz |
| kandis raha pool raha ette ja teise poole peale paki kätte saamist. kõik laabus ilusti |
teema: Kommenteerimine: skyproof |
olavi
vastuseid: 4
vaadatud: 1874
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.05.2006 18:13:31 pealkiri: Kommenteerimine: skyproof |
saatsin pool raha ette ja sain paki. hiljem kandsin teise poole. seega positiivne kirja  |
teema: SurfData |
olavi
vastuseid: 148
vaadatud: 72885
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 30.05.2006 20:53:30 pealkiri: SurfData |
1) ostukorvi all see regamine, seal mõni sinine number rohelisel taustal on küll jube kehvasti nähtav. oli veel paar värvi mis ei sobi kuidagi kokku.
2) all on mingi imelik link www.surfdata.ee m ... |
teema: Kommenteerimine: KyBer |
olavi
vastuseid: 113
vaadatud: 54837
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.05.2006 21:45:23 pealkiri: Kommenteerimine: KyBer |
sai ka veidi äri aetud. kiire ja positiivne  |
teema: Kommenteerimine: AcT |
olavi
vastuseid: 29
vaadatud: 7821
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.05.2006 15:43:18 pealkiri: Kommenteerimine: AcT |
ostsin telefoni, kõik vastavalt kokkuleppele  |
teema: Kommenteerimine: eestlane13 |
olavi
vastuseid: 44
vaadatud: 11544
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.05.2006 14:50:14 pealkiri: Kommenteerimine: eestlane13 |
kandsin raha ette ja sain kauba järgi postiga.  |
teema: Kommenteerimine: hardstyler |
olavi
vastuseid: 72
vaadatud: 21492
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.04.2006 14:49:20 pealkiri: Kommenteerimine: hardstyler |
paar korda äri tehtud, siiani kõik väga positiivne  |
teema: Linux ja Mängud ? |
olavi
vastuseid: 195
vaadatud: 51894
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 24.04.2006 12:42:28 pealkiri: Linux ja Mängud ? |
üle pika aja sai lihtsalt nalja, ära ärritu  |
teema: Linux ja Mängud ? |
olavi
vastuseid: 195
vaadatud: 51894
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 24.04.2006 12:38:05 pealkiri: Linux ja Mängud ? |
krt see oli hea
vabandust
millest see võib tulla,et cmr04 1 kohas jookseb kokku http://www.zone.ee/digweed/gentoo/Screenshot.png
Sellest pildist on väga palju abi, või mis sa arvad? Vahes ... |
teema: Kommenteerimine: alliance |
olavi
vastuseid: 530
vaadatud: 135839
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.04.2006 23:51:41 pealkiri: Kommenteerimine: alliance |
saatsin raha ette ja sain kauba järgi. positiivne igaljuhul  |
teema: Kommenteerimine: mrtmagi |
olavi
vastuseid: 92
vaadatud: 25035
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.04.2006 15:16:38 pealkiri: Kommenteerimine: mrtmagi |
müüs telefoni, kõik vastavalt kokkuleppele  |
teema: Kommenteerimine: karli18 |
olavi
vastuseid: 7
vaadatud: 3265
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.04.2006 23:11:52 pealkiri: Kommenteerimine: karli18 |
kandsin osa raha ette ja saatis paki järgi.  |
teema: Kommenteerimine: privaat |
olavi
vastuseid: 2
vaadatud: 1585
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.04.2006 20:01:28 pealkiri: Kommenteerimine: privaat |
sai vastavalt kokkuleppele äri aetud  |
teema: Kommenteerimine: racer20 |
olavi
vastuseid: 36
vaadatud: 12881
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.04.2006 21:27:33 pealkiri: Kommenteerimine: racer20 |
kandsin raha ette, saatis paki järgi  |
teema: Kommenteerimine: janar_jk |
olavi
vastuseid: 0
vaadatud: 821
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.04.2006 22:09:12 pealkiri: Kommenteerimine: janar_jk |
kandsin osa raha ette ja pakk tuli ilusti kohale  |
teema: Kommenteerimine: Crz |
olavi
vastuseid: 89
vaadatud: 30780
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.04.2006 16:15:23 pealkiri: Kommenteerimine: Crz |
ostsin telefoni. kõik oli plaanitud aja kohaselt  |
teema: Kommenteerimine: Sp1t3fuL |
olavi
vastuseid: 28
vaadatud: 8231
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.04.2006 23:04:29 pealkiri: Kommenteerimine: Sp1t3fuL |
sai kõik vastavalt kokkuleppele aetud. soovitan  |
teema: Kommenteerimine: WerteX |
olavi
vastuseid: 373
vaadatud: 92711
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.04.2006 22:53:39 pealkiri: Kommenteerimine: WerteX |
kandsin raha ja saatis telefonid, kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: kuuese |
olavi
vastuseid: 68
vaadatud: 24892
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.04.2006 13:23:25 pealkiri: Kommenteerimine: kuuese |
kandsin raha ette ja saatis pärast paki  |
teema: Kommenteerimine: Trainspotting |
olavi
vastuseid: 161
vaadatud: 77429
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.03.2006 01:15:30 pealkiri: Kommenteerimine: Trainspotting |
ostsin telefoni, tõi ise kohale. kaup vastas kirjeldusele  |
teema: Kommenteerimine: vanake |
olavi
vastuseid: 46
vaadatud: 13845
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.03.2006 19:37:28 pealkiri: Kommenteerimine: vanake |
kandsin raha ja saatis paki. kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: NuCleo |
olavi
vastuseid: 9
vaadatud: 10081
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.03.2006 09:52:54 pealkiri: Kommenteerimine: NuCleo |
tegime posti teel kaupa, kandsin raha ja pani pärast paki teele. positiivne kogemus  |
teema: Kommenteerimine: Nika0 |
olavi
vastuseid: 216
vaadatud: 63071
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.03.2006 13:09:11 pealkiri: Kommenteerimine: Nika0 |
kõik käis vastavalt kokkuleppele.  |
teema: Kommenteerimine: ults |
olavi
vastuseid: 2
vaadatud: 1288
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.03.2006 20:49:18 pealkiri: Kommenteerimine: ults |
kõik vastavalt kokkuleppele. üks positiinve kirja  |
teema: neti jagamine / kiiruse piiramine |
olavi
vastuseid: 35
vaadatud: 7381
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 03.03.2006 14:07:15 pealkiri: neti jagamine / kiiruse piiramine |
jah.
täiesti piisaks kui saaks kindla ip või mac aadressi järgi piirata uploadi kiirust.
või teine variant: jagada upload võrdselt kõigi kasutajate vahel |
teema: neti jagamine / kiiruse piiramine |
olavi
vastuseid: 35
vaadatud: 7381
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 03.03.2006 11:49:10 pealkiri: neti jagamine / kiiruse piiramine |
| ehk oskab keegi aidata, oleks vaja kindlal mac aadressil või ip'l uploadi kiirust piirata. |
teema: Kommenteerimine: hqs |
olavi
vastuseid: 448
vaadatud: 80738
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.01.2006 18:12:26 pealkiri: Kommenteerimine: hqs |
| sai võrgukaart ostetud, toimis, kõik vastavalt kokkuleppele. varem ka äri teinud. |
teema: neti jagamine / kiiruse piiramine |
olavi
vastuseid: 35
vaadatud: 7381
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 20.01.2006 23:05:14 pealkiri: neti jagamine / kiiruse piiramine |
esimese hetkega tundub et toimib nii nagu vaja, asi juba huvitav  |
teema: neti jagamine / kiiruse piiramine |
olavi
vastuseid: 35
vaadatud: 7381
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 19.01.2006 16:37:03 pealkiri: neti jagamine / kiiruse piiramine |
| 2000/800, 4-10ms |
teema: neti jagamine / kiiruse piiramine |
olavi
vastuseid: 35
vaadatud: 7381
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 16.01.2006 23:03:34 pealkiri: neti jagamine / kiiruse piiramine |
see nuhkware..
downloadi osa korras, aga kuidas saan piirata uploadi ainult eth2 peal ainult. masinas on ppp0, eth1 (sisevõrk 1), eth2 (sisevõrk 2).
kui seal eth2 määrata väliseks, siis justkui ... |
teema: neti jagamine / kiiruse piiramine |
olavi
vastuseid: 35
vaadatud: 7381
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 13.01.2006 13:36:39 pealkiri: neti jagamine / kiiruse piiramine |
| siis tuleb piirduda interfeisi põhise kiiruse piiramisega, et on kõige mõistlikum? |
teema: neti jagamine / kiiruse piiramine |
olavi
vastuseid: 35
vaadatud: 7381
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 13.01.2006 12:27:14 pealkiri: neti jagamine / kiiruse piiramine |
| 21 oli lihtsalt näitena toodud (suvaline). mõtlesin just sitasikutajaid vajadusel nudida - bittorrent, kazaa jms |
teema: neti jagamine / kiiruse piiramine |
olavi
vastuseid: 35
vaadatud: 7381
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 13.01.2006 01:42:36 pealkiri: neti jagamine / kiiruse piiramine |
jah, toimib edukalt.
veel huvitavam oleks teada kas/kuidas saab piirata:
1) ip põhiselt
2) mac aadressi põhiselt
3) miski pordi kiirust piirata, näiteks 21 |
teema: Kommenteerimine: strauss3 |
olavi
vastuseid: 100
vaadatud: 21463
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.01.2006 03:29:02 pealkiri: Kommenteerimine: strauss3 |
sai veidi nänni ostetud, kaup oli korralik  |
teema: neti jagamine / kiiruse piiramine |
olavi
vastuseid: 35
vaadatud: 7381
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 10.01.2006 20:48:54 pealkiri: neti jagamine / kiiruse piiramine |
see on vinge. proovin järgi ja tõstan kisa kui vaja  |
teema: neti jagamine / kiiruse piiramine |
olavi
vastuseid: 35
vaadatud: 7381
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 09.01.2006 03:51:36 pealkiri: neti jagamine / kiiruse piiramine |
tänud, allalaadimist piiran cbq abil, uploadi siis kasutaja soovituse järgi. asi paistab toimivat.
cbq scripti osa (crontabis tehakse siis sellele ka timecheck, kuna automaatselt ei uuendata mu ... |
teema: neti jagamine / kiiruse piiramine |
olavi
vastuseid: 35
vaadatud: 7381
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 08.01.2006 10:44:13 pealkiri: neti jagamine / kiiruse piiramine |
esimeses ruuteris oli filter peale pandud
---------
millist kiiruse piiramise softi kasutada? mida oleks võimalikult lihtne konfida. etis leidub: shaper, shaperd, cbq, htb, wondersha ... |
teema: neti jagamine / kiiruse piiramine |
olavi
vastuseid: 35
vaadatud: 7381
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 05.01.2006 17:31:39 pealkiri: neti jagamine / kiiruse piiramine |
ei ole korras, ftp ühendusi välja ei lubata. pingida ftp.linux.ee'd saab, aga sinna ühendada ei lase.
ühendada ei lase nii ruuterist endast, kui ka sisevõrgu masinatest.
EDIT: kui tulemüü ... |
| |