Avaleht
otsing leidis 86 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Netflix kärbib Euroopas pildi kvaliteeti
nuub

vastuseid: 123
vaadatud: 37270

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 13.05.2020 16:51:18   pealkiri: Netflix kärbib Euroopas pildi kvaliteeti
Mnjah arvata võib et seotud ISP-de juurde paigaldatud Netflixi CDN kastide lepingutega
https://openconnect.netflix.com/en/
Kuskilt ammusest Starmani tegelase jutust käis läbi et neil kah see olem ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
nuub

vastuseid: 23208
vaadatud: 5776511

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 13.05.2020 15:38:24   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Viskasin vana teleka minema ja ostsin nutitleri lg 55sm86. Siiani olen tv -d kasutanud läbi starmani digiboksi. Saan aru, et see vist tänapäeva mõistes täiesti aegunud süsteem ja nutiajastul on ...
  teema: Netflix kärbib Euroopas pildi kvaliteeti
nuub

vastuseid: 123
vaadatud: 37270

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 13.05.2020 15:26:09   pealkiri: Netflix kärbib Euroopas pildi kvaliteeti
Hetkel Elisa otsas siin ikka 2160 @ 7,62 Mbps icon_sad.gif
Sellest uudisest võiks justkui välja lugeda, et ISP-d ise dikteerivad tagasi normaalseks minekut...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
nuub

vastuseid: 23208
vaadatud: 5776511

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 05.07.2019 02:21:57   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Tähelepanek - ei tea kas siin mainitud juba, TVE.starman veebisaidi TVd saaab nüüd kesteabmisajast vaadata/siduda ElamusÜleÕhu(Binge) kontoga, viimati kui millalgi sügisel uurisin siis veel igat ...
  teema: Samsung Galaxy S9 seeria arutelu
nuub

vastuseid: 1345
vaadatud: 354521

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 05.05.2019 21:30:57   pealkiri: Samsung Galaxy S9 seeria arutelu
Terejõudu!
On suht kange kavatsus hankida S9+ (PLUS!)
Mõned küsimused oleks selle omanikele...
Tundub et meie veebipoed tellivad erinevaid mudeleid kust aga saavad eksole,
keegi siin mainis por ...
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
nuub

vastuseid: 9935
vaadatud: 2788496

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 13.07.2018 21:07:25   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
Redmi 5 Plus kasutuskogegmust pole kellelgi jagada?
Olen uurinud välismaiseid ülevaateid kuid segased tulemused...
Karbis kaasas olev ei ole kiirlaadija aga telefon toetab kiirlaadimist kui eraldi ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
nuub

vastuseid: 23208
vaadatud: 5776511

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 12.05.2018 21:47:41   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Kas teil TV Everywhere (vüi mis iganes ta nüüd on) töötab? Mul viskab ettte jutu, et tegemist on ebaturvalise ühendusega, kisegi kui erand lubada ei hakka asi tööle.
See TVE lehekülg on Star ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
nuub

vastuseid: 23208
vaadatud: 5776511

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 27.04.2018 10:02:20   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Kas TVE lehekülje sert on kõigile värske Chrome kasutajatele aegunud ?
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
nuub

vastuseid: 23208
vaadatud: 5776511

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 19.08.2017 01:11:40   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Kas keegi on proovinud nende kahe Starboxi Inteki karpide USB augus WiFi pulka, kas tunnistavad? (Pole käepärast aga hangiks kui toimib)
Ja kas viimase softiga kaotati kõigil ära seadete alt kana ...
  teema: EURONICS
nuub

vastuseid: 1878
vaadatud: 753421

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 20.06.2017 13:57:37   pealkiri: EURONICS
aastakümme tagasi sai Euronicsist riiulist ostetud Warcraft3,
karbil polnud kilet ümber kuid see ei pannud tol hetkel kahtlema,
hiljem uurima hakates selgus alles et karbist oli puudu gamekeyga pa ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
nuub

vastuseid: 23208
vaadatud: 5776511

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 24.01.2009 15:07:32   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
No selge siis, tänud vastamast.
Kui see info tõene on, eks siis peab niiviisi, vigaste, ebaotstarbeliselt toimivate LEDidega edasi elama icon_wink.gif
Peab vist nüüd modemi silma alt ära peitu tõstma, na ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
nuub

vastuseid: 23208
vaadatud: 5776511

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 23.01.2009 21:12:17   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Kas keegi siit teab, mida võiks tähendada kaabelmodemi "infoleheküljel" (http://192.168.100.1/) Log-i all olev teade:

Time
- Time Not Established

Level
- Critical (3)

Descripti ...
  teema: Fallout 3
nuub

vastuseid: 2513
vaadatud: 453967

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.12.2008 19:42:27   pealkiri: Fallout 3
http://news.bigdownload.com/2008/12/08/download-fallout-3-hd-texture-pack/
kui keegi proovib, visake paar "enne&pärast" pilti kah siia ?
  teema: World of Warcraft
nuub

vastuseid: 19219
vaadatud: 3449399

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.11.2008 13:10:35   pealkiri: World of Warcraft
Kas kui LK välja lastakse , kas sisuliselt BC launcheriga uut pätsi saab kohe tirima hakata? Või kõlbab selle jaoks see BETA klient ka?
Millist uut patchi? Täna tuleb 3.0.3 ja WoLKi jaoks pead i ...
  teema: World of Warcraft
nuub

vastuseid: 19219
vaadatud: 3449399

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.11.2008 12:00:13   pealkiri: World of Warcraft
Kas kuskilt leiaks lvl80 kontenti crafting itemeid ja geari?
eriti huvitaks Tailori JC ja Enchantingu asjad. icon_rolleyes.gif
[url=http://www.wowinsider.com/2008/11/11/wrath-profession-recipes-in-pictures/]w ...
  teema: World of Warcraft
nuub

vastuseid: 19219
vaadatud: 3449399

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.11.2008 00:41:15   pealkiri: World of Warcraft
Kas keegi oskaks öelda kus kohas asuvad wowi patch failid? nagu nt Patchi installed vms. Otsisin aga ei leidnud eriti midagi peale Patch downloader. Varem oli imo eraldi install file kah World of War ...
  teema: Ülevaade: Canon Pixma MP610 multifunktsionaalne seade :: Printerid
nuub

vastuseid: 42
vaadatud: 18571

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 03.10.2008 14:05:57   pealkiri: Ülevaade: Canon Pixma MP610 multifunktsionaalne seade
Ülevaates on üks väike faktiviga: see printer ei toeta xD kaarte, millest on natuke kahju, sest minu Fuji seda tüüpi kaarti just kasutab. Samas ei trükiks ma vist niikuinii otse mälukaardilt, v ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
nuub

vastuseid: 23208
vaadatud: 5776511

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 17.09.2008 18:12:30   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Miski nendepoolne sigatsemine paistab jälle toimuvat jah,
päris nullis siin küll ei ole kuid kunagised keskmised 1,3m kiirused on kuskil 30k ringis viimasel ajal.
  teema: Sony-Ericsson Cyber-Shot C902/C702
nuub

vastuseid: 175
vaadatud: 59470

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.09.2008 18:41:21   pealkiri: Sony-Ericsson Cyber-Shot C902/C702
, "E" tähistab edge leviala ja "G" gprs leviala.
See näitab seda mis toega sind teenindav tugijaam on.
"G" on 3G ja helesinine "H" ikoon omakorda on HSDPA ehk 3.5G leviala tähis
  teema: World of Warcraft
nuub

vastuseid: 19219
vaadatud: 3449399

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.09.2008 10:42:59   pealkiri: World of Warcraft
http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=9236465192
  teema: html pildiks
nuub

vastuseid: 10
vaadatud: 2559

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 19.08.2008 00:09:34   pealkiri: html pildiks
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/1146
  teema: Google Insights annab ülevaate otsifraasidest
nuub

vastuseid: 24
vaadatud: 7446

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 08.08.2008 18:46:41   pealkiri: Google Insights annab ülevaate otsifraasidest
http://www.google.com/insights/search/#cat=&q=estonia&geo=&date=&clp=&cmpt=q
Nigeeria ja Ghaana on Eesti sihikule võtnud :O
  teema: The Witcher
nuub

vastuseid: 1039
vaadatud: 197524

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.07.2008 09:08:58   pealkiri: The Witcher
veebimäng:
http://versus.thewitcher.com/
http://pc.ign.com/articles/887/887105p1.html
---
"Enhanced Edition" tuleb Septembri esimesel poolel
http://witchervault.ign.com/fullstory.php?id=42448
  teema: Sony Ericsson C905
nuub

vastuseid: 47
vaadatud: 18942

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 05.07.2008 20:38:21   pealkiri: Sony Ericsson C905
veel üks ülevaade:
http://www.phonearena.com/htmls/Sony-Ericsson-C905-Preview-review-r_1971.html
  teema: Mass Effect
nuub

vastuseid: 374
vaadatud: 66608

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.02.2008 16:49:42   pealkiri: Mass Effect
http://www.primotechnology.com/2008/02/12/first-mass-effect-pc-screens/
  teema: Võrdleme oma USB-mälupulki
nuub

vastuseid: 824
vaadatud: 343454

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 12.01.2008 00:53:23   pealkiri: Võrdleme oma USB-mälupulki
Mälupulk Platinum 4GB. Windows tunneb selle ära ARX-ina. Algul toimetab kopeerimisel üsna kiirelt peagi läheb kiirus aga üsna alla nii, et kui windows lubabab algul 115 mega kahe minutiga ära k ...
  teema: World of Warcraft
nuub

vastuseid: 19219
vaadatud: 3449399

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.12.2007 22:03:30   pealkiri: World of Warcraft
ei eksi
http://www.wowwiki.com/Joke#Blood_Elf_male
  teema: World of Warcraft
nuub

vastuseid: 19219
vaadatud: 3449399

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.12.2007 09:13:24   pealkiri: World of Warcraft
ametlikul saidil kah
http://www.worldofwarcraft.com/patchnotes/test-realm-patchnotes.html
  teema: HV SuperPi 1M Challenge
nuub

vastuseid: 3712
vaadatud: 697711

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 31.12.2007 08:14:13   pealkiri: HV SuperPi 1M Challenge
ASUS G1S läppar (G1s77252G) ((G1S-B1))
C2D T7700 @ 2.40 GHz
2GB DDR2-667 Dual 333MHz (5-5-5-15) PC2-5300 1024mb
21.656 s
http://img508.imageshack.us/img508/4196/superpi21656sea166806zf6.th.pnght ...
  teema: Sinu neti kiirus?
nuub

vastuseid: 2455
vaadatud: 575604

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 30.12.2007 22:43:25   pealkiri: Sinu neti kiirus?
http://www.speedtest.net/result/216874142.pnghttp://www.speedtest.net/result/216877167.pnghttp://www.speedtest.net/result/216875100.pnghttp://www.speedtest.net/result/216875467.pnghttp://www.speedtest ...
  teema: Unreal Tournament 3
nuub

vastuseid: 969
vaadatud: 177650

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.12.2007 15:12:52   pealkiri: Unreal Tournament 3
http://enthusiast.hardocp.com/article.html?art=MTQyOSwxLCxoZW50aHVzaWFzdA==
http://www.extremetech.com/article2/0,1697,2230938,00.asp
^veel põhjalikke teste^
-
g-nome jama lugu siis icon_sad.gif
ma seda m ...
  teema: Unreal Tournament 3
nuub

vastuseid: 969
vaadatud: 177650

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.12.2007 22:27:09   pealkiri: Unreal Tournament 3
g-nome : mitme bitise opsysiga proovisid demo ?
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
nuub

vastuseid: 23208
vaadatud: 5776511

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 11.12.2007 08:49:08   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Kas ma olen ainuke kellel shoutcasti striime Winampis või näiteks ka VLC-s läbi Starmani proxy kuulata üritades on heli rikutud (hakib, mulksub jne) ning title/name-striiming enam ei tööta ?
Ot ...
  teema: Bioshock
nuub

vastuseid: 1124
vaadatud: 199527

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.12.2007 14:55:22   pealkiri: Bioshock
[url=http://www.2kgames.com/bioshock/support/]patch koos lisanänniga
  teema: Crysis Editor
nuub

vastuseid: 175
vaadatud: 29294

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.12.2007 14:28:05   pealkiri: Crysis Editor
[url=http://www.youtube.com/watch?v=VaHS-y_mapQ]Crysis - Mass Physics
  teema: EMT loobus minutipõhise hinnaarvestuse plaanist
nuub

vastuseid: 160
vaadatud: 78613

sõnumfoorum: Hinnad   postitatud: 04.12.2007 13:34:26   pealkiri: EMT loobus minutipõhise hinnaarvestuse plaanist
sellepeale beer_yum.gif
  teema: HV foorumi mured/ettepanekud/lahendused VI
nuub

vastuseid: 2263
vaadatud: 359106

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 04.12.2007 11:17:00   pealkiri: HV foorumi mured/ettepanekud/lahendused VI
https://www.hinnavaatlus.ee/comments/products/36194/
See spambot laseb ikka väsimatult edasi.
Vahepeal küll kustutasite seal aga kas miskit tõhusamat vastumürki ei leidu ?
  teema: Nokia esitles uut supertelefoni N82
nuub

vastuseid: 100
vaadatud: 47292

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 03.12.2007 05:51:47   pealkiri: Nokia esitles uut supertelefoni N82
EMt'st tuli vastus, et hinnaks hakkab olema umb es 8500.-, nii et Tele2 kliendi hind jääb ilmselt sinna 7500.- kanti icon_biggrin.gif
N82 on ilmunud EMT äriklientide pakkumisse hinnaga 6890.-
Sealtsamast paist ...
  teema: Nokia E51
nuub

vastuseid: 1374
vaadatud: 369238

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 03.12.2007 05:13:06   pealkiri: Nokia E51
nüüd ka EMTi epoes eelmainitud hinnaga olemas
http://www.emt.ee/wwwmain?screenId=eshop.product.list.eshop&refreshCtrl=64043775&actionId=showDetails&actionParam=1203&componentId=Esho ...
  teema: Mängud millest on tehtud film; tehakse filmi; lubatakse filmi
nuub

vastuseid: 624
vaadatud: 134743

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.11.2007 11:07:03   pealkiri: Mängud millest on tehtud film; tehakse filmi; lubatakse filmi
khm, Warcraft-i film, mitte wow-i
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
nuub

vastuseid: 23208
vaadatud: 5776511

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 28.11.2007 18:30:01   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Paistab et keegi liigagar tegelane on mu eelneva teemakohase postituse siit põhjendamatult eemaldanud:
Suunates torrentiliikluse näiteks Putty abil läbi krüpteeritud SSH tunneli (n.ö. SOCKS4 pro ...
  teema: HV foorumi mured/ettepanekud/lahendused V
nuub

vastuseid: 747
vaadatud: 122161

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 19.11.2007 10:58:39   pealkiri: HV foorumi mured/ettepanekud/lahendused V
miski spambot on hoogu sattunud icon_sad.gif
https://www.hinnavaatlus.ee/comments/products/36194/
  teema: AMD K10 arutelu
nuub

vastuseid: 4700
vaadatud: 746558

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 19.11.2007 09:24:11   pealkiri: AMD K10 arutelu
http://img140.imageshack.us/img140/2411/phenom3dmark06cpuuu3.th.gifhttp://img143.imageshack.us/img143/2526/phenompcmark05cpumi5.th.gifhttp://img404.imageshack.us/img404/5342/phenomsandracpumflopssu6.t ...
  teema: Nokia esitles uut supertelefoni N82
nuub

vastuseid: 100
vaadatud: 47292

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 19.11.2007 04:06:00   pealkiri: Nokia esitles uut supertelefoni N82
Kas mõni GPS-iga Nokia kaameramobla oskab koordinaadid ka EXIF-i lisada ?
Nagist otsitud piltidel igatahes ei täheldanud ühelgi.
  teema: AMD K10 arutelu
nuub

vastuseid: 4700
vaadatud: 746558

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 18.11.2007 01:50:27   pealkiri: AMD K10 arutelu
http://www.youtube.com/watch?v=i_q_9a4zDps
"Watch this "how-to" video of world champion overclocker, Sami Maekinen using the AMD OverDrive utility.
He walks through the steps of overclocking the upc ...
  teema: Ülevaade: Logitech MX Air :: Hiired
nuub

vastuseid: 37
vaadatud: 12693

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 18.11.2007 00:42:38   pealkiri: Ülevaade: Logitech MX Air
kah üks värske ülevaade:
http://www.driverheaven.net/reviews/MX_Air/index.php
  teema: Crysis
nuub

vastuseid: 8780
vaadatud: 1402776

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.11.2007 07:21:52   pealkiri: Crysis
Olen mina ainuke, või on kellelgi veel selline probleem et crysis loobib artefacte siis kui ingame movie pihta hakkaba, kohe seal alguses kus tüübid lennukis istuvad, suured mustad ja värvilised k ...
  teema: Võrdleme oma USB-mälupulki
nuub

vastuseid: 824
vaadatud: 343454

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 05.11.2007 21:54:14   pealkiri: Võrdleme oma USB-mälupulki
midagi taolist jah ;P
  teema: Võrdleme oma USB-mälupulki
nuub

vastuseid: 824
vaadatud: 343454

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 05.11.2007 21:43:58   pealkiri: Võrdleme oma USB-mälupulki
mälupulk: Buffalo FireStix (RUF2-R4G-S)
suurus: 4 GB
http://img337.imageshack.us/img337/2319/flashtoolkitav311max312mk8.pnghttp://img337.imageshack.us/img337/493/flashtoolkitreadwriteqw6.th.pnghttp ...
  teema: Unreal Tournament 3
nuub

vastuseid: 969
vaadatud: 177650

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.10.2007 06:31:41   pealkiri: Unreal Tournament 3
Või on see loogika et pilt on nii sogane ja udune et ei saa aru et graafika on sitt
Igatahes treilerites jms kraamis kus U3 mootorit esitati nägin ma nagu paremat graafikat... icon_neutral.gif
ütle mis sul S ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.