|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Netflix kärbib Euroopas pildi kvaliteeti |
nuub
vastuseid: 123
vaadatud: 37270
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 13.05.2020 16:51:18 pealkiri: Netflix kärbib Euroopas pildi kvaliteeti |
Mnjah arvata võib et seotud ISP-de juurde paigaldatud Netflixi CDN kastide lepingutega
https://openconnect.netflix.com/en/
Kuskilt ammusest Starmani tegelase jutust käis läbi et neil kah see olem ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
nuub
vastuseid: 23208
vaadatud: 5776511
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 13.05.2020 15:38:24 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| Viskasin vana teleka minema ja ostsin nutitleri lg 55sm86. Siiani olen tv -d kasutanud läbi starmani digiboksi. Saan aru, et see vist tänapäeva mõistes täiesti aegunud süsteem ja nutiajastul on ... |
teema: Netflix kärbib Euroopas pildi kvaliteeti |
nuub
vastuseid: 123
vaadatud: 37270
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 13.05.2020 15:26:09 pealkiri: Netflix kärbib Euroopas pildi kvaliteeti |
Hetkel Elisa otsas siin ikka 2160 @ 7,62 Mbps
Sellest uudisest võiks justkui välja lugeda, et ISP-d ise dikteerivad tagasi normaalseks minekut... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
nuub
vastuseid: 23208
vaadatud: 5776511
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 05.07.2019 02:21:57 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| Tähelepanek - ei tea kas siin mainitud juba, TVE.starman veebisaidi TVd saaab nüüd kesteabmisajast vaadata/siduda ElamusÜleÕhu(Binge) kontoga, viimati kui millalgi sügisel uurisin siis veel igat ... |
teema: Samsung Galaxy S9 seeria arutelu |
nuub
vastuseid: 1345
vaadatud: 354521
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.05.2019 21:30:57 pealkiri: Samsung Galaxy S9 seeria arutelu |
Terejõudu!
On suht kange kavatsus hankida S9+ (PLUS!)
Mõned küsimused oleks selle omanikele...
Tundub et meie veebipoed tellivad erinevaid mudeleid kust aga saavad eksole,
keegi siin mainis por ... |
teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
nuub
vastuseid: 9935
vaadatud: 2788496
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 13.07.2018 21:07:25 pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
Redmi 5 Plus kasutuskogegmust pole kellelgi jagada?
Olen uurinud välismaiseid ülevaateid kuid segased tulemused...
Karbis kaasas olev ei ole kiirlaadija aga telefon toetab kiirlaadimist kui eraldi ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
nuub
vastuseid: 23208
vaadatud: 5776511
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 12.05.2018 21:47:41 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Kas teil TV Everywhere (vüi mis iganes ta nüüd on) töötab? Mul viskab ettte jutu, et tegemist on ebaturvalise ühendusega, kisegi kui erand lubada ei hakka asi tööle.
See TVE lehekülg on Star ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
nuub
vastuseid: 23208
vaadatud: 5776511
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 27.04.2018 10:02:20 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| Kas TVE lehekülje sert on kõigile värske Chrome kasutajatele aegunud ? |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
nuub
vastuseid: 23208
vaadatud: 5776511
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 19.08.2017 01:11:40 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Kas keegi on proovinud nende kahe Starboxi Inteki karpide USB augus WiFi pulka, kas tunnistavad? (Pole käepärast aga hangiks kui toimib)
Ja kas viimase softiga kaotati kõigil ära seadete alt kana ... |
teema: EURONICS |
nuub
vastuseid: 1878
vaadatud: 753421
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 20.06.2017 13:57:37 pealkiri: EURONICS |
aastakümme tagasi sai Euronicsist riiulist ostetud Warcraft3,
karbil polnud kilet ümber kuid see ei pannud tol hetkel kahtlema,
hiljem uurima hakates selgus alles et karbist oli puudu gamekeyga pa ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
nuub
vastuseid: 23208
vaadatud: 5776511
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 24.01.2009 15:07:32 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
No selge siis, tänud vastamast.
Kui see info tõene on, eks siis peab niiviisi, vigaste, ebaotstarbeliselt toimivate LEDidega edasi elama
Peab vist nüüd modemi silma alt ära peitu tõstma, na ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
nuub
vastuseid: 23208
vaadatud: 5776511
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 23.01.2009 21:12:17 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Kas keegi siit teab, mida võiks tähendada kaabelmodemi "infoleheküljel" (http://192.168.100.1/) Log-i all olev teade:
Time
- Time Not Established
Level
- Critical (3)
Descripti ... |
teema: Fallout 3 |
nuub
vastuseid: 2513
vaadatud: 453967
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.12.2008 19:42:27 pealkiri: Fallout 3 |
http://news.bigdownload.com/2008/12/08/download-fallout-3-hd-texture-pack/
kui keegi proovib, visake paar "enne&pärast" pilti kah siia ? |
teema: World of Warcraft |
nuub
vastuseid: 19219
vaadatud: 3449399
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.11.2008 13:10:35 pealkiri: World of Warcraft |
Kas kui LK välja lastakse , kas sisuliselt BC launcheriga uut pätsi saab kohe tirima hakata? Või kõlbab selle jaoks see BETA klient ka?
Millist uut patchi? Täna tuleb 3.0.3 ja WoLKi jaoks pead i ... |
teema: World of Warcraft |
nuub
vastuseid: 19219
vaadatud: 3449399
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.11.2008 12:00:13 pealkiri: World of Warcraft |
Kas kuskilt leiaks lvl80 kontenti crafting itemeid ja geari?
eriti huvitaks Tailori JC ja Enchantingu asjad.
[url=http://www.wowinsider.com/2008/11/11/wrath-profession-recipes-in-pictures/]w ... |
teema: World of Warcraft |
nuub
vastuseid: 19219
vaadatud: 3449399
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.11.2008 00:41:15 pealkiri: World of Warcraft |
| Kas keegi oskaks öelda kus kohas asuvad wowi patch failid? nagu nt Patchi installed vms. Otsisin aga ei leidnud eriti midagi peale Patch downloader. Varem oli imo eraldi install file kah World of War ... |
teema: Ülevaade: Canon Pixma MP610 multifunktsionaalne seade :: Printerid |
nuub
vastuseid: 42
vaadatud: 18571
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 03.10.2008 14:05:57 pealkiri: Ülevaade: Canon Pixma MP610 multifunktsionaalne seade |
| Ülevaates on üks väike faktiviga: see printer ei toeta xD kaarte, millest on natuke kahju, sest minu Fuji seda tüüpi kaarti just kasutab. Samas ei trükiks ma vist niikuinii otse mälukaardilt, v ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
nuub
vastuseid: 23208
vaadatud: 5776511
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 17.09.2008 18:12:30 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Miski nendepoolne sigatsemine paistab jälle toimuvat jah,
päris nullis siin küll ei ole kuid kunagised keskmised 1,3m kiirused on kuskil 30k ringis viimasel ajal. |
teema: Sony-Ericsson Cyber-Shot C902/C702 |
nuub
vastuseid: 175
vaadatud: 59470
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.09.2008 18:41:21 pealkiri: Sony-Ericsson Cyber-Shot C902/C702 |
, "E" tähistab edge leviala ja "G" gprs leviala.
See näitab seda mis toega sind teenindav tugijaam on.
"G" on 3G ja helesinine "H" ikoon omakorda on HSDPA ehk 3.5G leviala tähis |
teema: World of Warcraft |
nuub
vastuseid: 19219
vaadatud: 3449399
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.09.2008 10:42:59 pealkiri: World of Warcraft |
| http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=9236465192 |
teema: html pildiks |
nuub
vastuseid: 10
vaadatud: 2559
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 19.08.2008 00:09:34 pealkiri: html pildiks |
| https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/1146 |
teema: Google Insights annab ülevaate otsifraasidest |
nuub
vastuseid: 24
vaadatud: 7446
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 08.08.2008 18:46:41 pealkiri: Google Insights annab ülevaate otsifraasidest |
http://www.google.com/insights/search/#cat=&q=estonia&geo=&date=&clp=&cmpt=q
Nigeeria ja Ghaana on Eesti sihikule võtnud :O |
teema: The Witcher |
nuub
vastuseid: 1039
vaadatud: 197524
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.07.2008 09:08:58 pealkiri: The Witcher |
veebimäng:
http://versus.thewitcher.com/
http://pc.ign.com/articles/887/887105p1.html
---
"Enhanced Edition" tuleb Septembri esimesel poolel
http://witchervault.ign.com/fullstory.php?id=42448 |
teema: Sony Ericsson C905 |
nuub
vastuseid: 47
vaadatud: 18942
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.07.2008 20:38:21 pealkiri: Sony Ericsson C905 |
veel üks ülevaade:
http://www.phonearena.com/htmls/Sony-Ericsson-C905-Preview-review-r_1971.html |
teema: Mass Effect |
nuub
vastuseid: 374
vaadatud: 66608
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.02.2008 16:49:42 pealkiri: Mass Effect |
| http://www.primotechnology.com/2008/02/12/first-mass-effect-pc-screens/ |
teema: Võrdleme oma USB-mälupulki |
nuub
vastuseid: 824
vaadatud: 343454
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 12.01.2008 00:53:23 pealkiri: Võrdleme oma USB-mälupulki |
| Mälupulk Platinum 4GB. Windows tunneb selle ära ARX-ina. Algul toimetab kopeerimisel üsna kiirelt peagi läheb kiirus aga üsna alla nii, et kui windows lubabab algul 115 mega kahe minutiga ära k ... |
teema: World of Warcraft |
nuub
vastuseid: 19219
vaadatud: 3449399
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.12.2007 22:03:30 pealkiri: World of Warcraft |
ei eksi
http://www.wowwiki.com/Joke#Blood_Elf_male |
teema: World of Warcraft |
nuub
vastuseid: 19219
vaadatud: 3449399
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.12.2007 09:13:24 pealkiri: World of Warcraft |
ametlikul saidil kah
http://www.worldofwarcraft.com/patchnotes/test-realm-patchnotes.html |
teema: HV SuperPi 1M Challenge |
nuub
vastuseid: 3712
vaadatud: 697711
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 31.12.2007 08:14:13 pealkiri: HV SuperPi 1M Challenge |
ASUS G1S läppar (G1s77252G) ((G1S-B1))
C2D T7700 @ 2.40 GHz
2GB DDR2-667 Dual 333MHz (5-5-5-15) PC2-5300 1024mb
21.656 s
http://img508.imageshack.us/img508/4196/superpi21656sea166806zf6.th.pnght ... |
teema: Sinu neti kiirus? |
nuub
vastuseid: 2455
vaadatud: 575604
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 30.12.2007 22:43:25 pealkiri: Sinu neti kiirus? |
| http://www.speedtest.net/result/216874142.pnghttp://www.speedtest.net/result/216877167.pnghttp://www.speedtest.net/result/216875100.pnghttp://www.speedtest.net/result/216875467.pnghttp://www.speedtest ... |
teema: Unreal Tournament 3 |
nuub
vastuseid: 969
vaadatud: 177650
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.12.2007 15:12:52 pealkiri: Unreal Tournament 3 |
http://enthusiast.hardocp.com/article.html?art=MTQyOSwxLCxoZW50aHVzaWFzdA==
http://www.extremetech.com/article2/0,1697,2230938,00.asp
^veel põhjalikke teste^
-
g-nome jama lugu siis
ma seda m ... |
teema: Unreal Tournament 3 |
nuub
vastuseid: 969
vaadatud: 177650
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.12.2007 22:27:09 pealkiri: Unreal Tournament 3 |
| g-nome : mitme bitise opsysiga proovisid demo ? |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
nuub
vastuseid: 23208
vaadatud: 5776511
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 11.12.2007 08:49:08 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Kas ma olen ainuke kellel shoutcasti striime Winampis või näiteks ka VLC-s läbi Starmani proxy kuulata üritades on heli rikutud (hakib, mulksub jne) ning title/name-striiming enam ei tööta ?
Ot ... |
teema: Bioshock |
nuub
vastuseid: 1124
vaadatud: 199527
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.12.2007 14:55:22 pealkiri: Bioshock |
| [url=http://www.2kgames.com/bioshock/support/]patch koos lisanänniga |
teema: Crysis Editor |
nuub
vastuseid: 175
vaadatud: 29294
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.12.2007 14:28:05 pealkiri: Crysis Editor |
| [url=http://www.youtube.com/watch?v=VaHS-y_mapQ]Crysis - Mass Physics |
teema: EMT loobus minutipõhise hinnaarvestuse plaanist |
nuub
vastuseid: 160
vaadatud: 78613
|
foorum: Hinnad postitatud: 04.12.2007 13:34:26 pealkiri: EMT loobus minutipõhise hinnaarvestuse plaanist |
sellepeale  |
teema: HV foorumi mured/ettepanekud/lahendused VI |
nuub
vastuseid: 2263
vaadatud: 359106
|
foorum: Parem HV postitatud: 04.12.2007 11:17:00 pealkiri: HV foorumi mured/ettepanekud/lahendused VI |
https://www.hinnavaatlus.ee/comments/products/36194/
See spambot laseb ikka väsimatult edasi.
Vahepeal küll kustutasite seal aga kas miskit tõhusamat vastumürki ei leidu ? |
teema: Nokia esitles uut supertelefoni N82 |
nuub
vastuseid: 100
vaadatud: 47292
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 03.12.2007 05:51:47 pealkiri: Nokia esitles uut supertelefoni N82 |
EMt'st tuli vastus, et hinnaks hakkab olema umb es 8500.-, nii et Tele2 kliendi hind jääb ilmselt sinna 7500.- kanti
N82 on ilmunud EMT äriklientide pakkumisse hinnaga 6890.-
Sealtsamast paist ... |
teema: Nokia E51 |
nuub
vastuseid: 1374
vaadatud: 369238
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.12.2007 05:13:06 pealkiri: Nokia E51 |
nüüd ka EMTi epoes eelmainitud hinnaga olemas
http://www.emt.ee/wwwmain?screenId=eshop.product.list.eshop&refreshCtrl=64043775&actionId=showDetails&actionParam=1203&componentId=Esho ... |
teema: Mängud millest on tehtud film; tehakse filmi; lubatakse filmi |
nuub
vastuseid: 624
vaadatud: 134743
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.11.2007 11:07:03 pealkiri: Mängud millest on tehtud film; tehakse filmi; lubatakse filmi |
| khm, Warcraft-i film, mitte wow-i |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
nuub
vastuseid: 23208
vaadatud: 5776511
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 28.11.2007 18:30:01 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Paistab et keegi liigagar tegelane on mu eelneva teemakohase postituse siit põhjendamatult eemaldanud:
Suunates torrentiliikluse näiteks Putty abil läbi krüpteeritud SSH tunneli (n.ö. SOCKS4 pro ... |
teema: HV foorumi mured/ettepanekud/lahendused V |
nuub
vastuseid: 747
vaadatud: 122161
|
foorum: Parem HV postitatud: 19.11.2007 10:58:39 pealkiri: HV foorumi mured/ettepanekud/lahendused V |
miski spambot on hoogu sattunud
https://www.hinnavaatlus.ee/comments/products/36194/ |
teema: AMD K10 arutelu |
nuub
vastuseid: 4700
vaadatud: 746558
|
foorum: Protsessorid postitatud: 19.11.2007 09:24:11 pealkiri: AMD K10 arutelu |
| http://img140.imageshack.us/img140/2411/phenom3dmark06cpuuu3.th.gifhttp://img143.imageshack.us/img143/2526/phenompcmark05cpumi5.th.gifhttp://img404.imageshack.us/img404/5342/phenomsandracpumflopssu6.t ... |
teema: Nokia esitles uut supertelefoni N82 |
nuub
vastuseid: 100
vaadatud: 47292
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 19.11.2007 04:06:00 pealkiri: Nokia esitles uut supertelefoni N82 |
Kas mõni GPS-iga Nokia kaameramobla oskab koordinaadid ka EXIF-i lisada ?
Nagist otsitud piltidel igatahes ei täheldanud ühelgi. |
teema: AMD K10 arutelu |
nuub
vastuseid: 4700
vaadatud: 746558
|
foorum: Protsessorid postitatud: 18.11.2007 01:50:27 pealkiri: AMD K10 arutelu |
http://www.youtube.com/watch?v=i_q_9a4zDps
"Watch this "how-to" video of world champion overclocker, Sami Maekinen using the AMD OverDrive utility.
He walks through the steps of overclocking the upc ... |
teema: Ülevaade: Logitech MX Air :: Hiired |
nuub
vastuseid: 37
vaadatud: 12693
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 18.11.2007 00:42:38 pealkiri: Ülevaade: Logitech MX Air |
kah üks värske ülevaade:
http://www.driverheaven.net/reviews/MX_Air/index.php |
teema: Crysis |
nuub
vastuseid: 8780
vaadatud: 1402776
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.11.2007 07:21:52 pealkiri: Crysis |
| Olen mina ainuke, või on kellelgi veel selline probleem et crysis loobib artefacte siis kui ingame movie pihta hakkaba, kohe seal alguses kus tüübid lennukis istuvad, suured mustad ja värvilised k ... |
teema: Võrdleme oma USB-mälupulki |
nuub
vastuseid: 824
vaadatud: 343454
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 05.11.2007 21:54:14 pealkiri: Võrdleme oma USB-mälupulki |
| midagi taolist jah ;P |
teema: Võrdleme oma USB-mälupulki |
nuub
vastuseid: 824
vaadatud: 343454
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 05.11.2007 21:43:58 pealkiri: Võrdleme oma USB-mälupulki |
mälupulk: Buffalo FireStix (RUF2-R4G-S)
suurus: 4 GB
http://img337.imageshack.us/img337/2319/flashtoolkitav311max312mk8.pnghttp://img337.imageshack.us/img337/493/flashtoolkitreadwriteqw6.th.pnghttp ... |
teema: Unreal Tournament 3 |
nuub
vastuseid: 969
vaadatud: 177650
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.10.2007 06:31:41 pealkiri: Unreal Tournament 3 |
Või on see loogika et pilt on nii sogane ja udune et ei saa aru et graafika on sitt
Igatahes treilerites jms kraamis kus U3 mootorit esitati nägin ma nagu paremat graafikat...
ütle mis sul S ... |
| |