Avaleht
otsing leidis 216 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: pisikuke
nugis

vastuseid: 6
vaadatud: 917

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.01.2026 15:38:27   pealkiri: Kommenteerimine: pisikuke
Ostja tegi pärast videokaardi 3070Ti ostmist Furmark testi ning kuulas samal ajal muusikat, eeldades, et ei pea problemaatiliste helide olemasolu kuulama ja kõik võimalikd vead on toodud müügikuu ...
  teema: Kommenteerimine: pisikuke
nugis

vastuseid: 6
vaadatud: 917

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.11.2025 20:32:37   pealkiri: Kommenteerimine: pisikuke
Ostis videokaardi. Kiire tehing. Kõik ok!
  teema: Kommenteerimine: kenerich
nugis

vastuseid: 1
vaadatud: 591

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.09.2023 16:36:57   pealkiri: Kommenteerimine: kenerich
Ostis monitori ja monitorijala. Kaup kiire ja ladus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
nugis

vastuseid: 1903
vaadatud: 322888

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.01.2021 00:34:39   pealkiri: Graafika
Ostsin videokaardi. Kiire tehing, kaup nagu lubatud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: redbull888
nugis

vastuseid: 340
vaadatud: 64677

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.12.2014 04:13:24   pealkiri: Kommenteerimine: redbull888
Ostsin telefoni. Rahul! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: phoenix
nugis

vastuseid: 41
vaadatud: 21262

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.12.2013 17:02:02   pealkiri: Kommenteerimine: phoenix
Ostsin telefoni. Täitsa rahul thumbs_up.gif
  teema: LG Optimus 7
nugis

vastuseid: 4
vaadatud: 3524

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 15.03.2013 21:11:21   pealkiri: LG Optimus 7
Nüüd saan pool aastat jälle tunda, et "uus" telefon icon_lol.gif
  teema: Kommenteerimine: von Wu
nugis

vastuseid: 900
vaadatud: 196609

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.10.2012 18:47:06   pealkiri: Kommenteerimine: von Wu
Järjekordne edukas tehing. Kiire ja korrektne! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sandermat
nugis

vastuseid: 161
vaadatud: 34421

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.06.2012 19:04:39   pealkiri: Kommenteerimine: sandermat
Ostsin ketta, maksin kütuseraha ka tsipa icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: Carls
nugis

vastuseid: 33
vaadatud: 6702

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.06.2012 17:51:59   pealkiri: Kommenteerimine: Carls
Tegime kaupa. Kõik sujus, tiptop! Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Diesel157
nugis

vastuseid: 161
vaadatud: 52287

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.06.2012 17:51:26   pealkiri: Kommenteerimine: Diesel157
Tegime äri, probleemideta. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sama123
nugis

vastuseid: 22
vaadatud: 23993

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.01.2012 11:34:35   pealkiri: Kommenteerimine: sama123
Ostsin kõvaketta, rahul thumbs_up.gif
  teema: Windows Phone üldteema
nugis

vastuseid: 4005
vaadatud: 1034021

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.01.2012 17:52:07   pealkiri: Windows Phone üldteema
Mhmhh, jep

Lisaks niipalju, et ei ole veel Mango kasutaja. Pean arvutit "uuendama" selleks icon_biggrin.gif, aga see on OT.
  teema: Windows Phone üldteema
nugis

vastuseid: 4005
vaadatud: 1034021

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.01.2012 17:47:55   pealkiri: Windows Phone üldteema
Probleem siis E900-ga. Nimelt ei saa peale numberpadi tel-numbri sisestamist (suvalisele) telefoninumbrile helistada. Kui tahaks näiteks Politseisse helistada, siis pean selleks telefoninumbri ära s ...
  teema: Kommenteerimine: Annox
nugis

vastuseid: 22
vaadatud: 3916

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.01.2012 05:30:22   pealkiri: Kommenteerimine: Annox
Kiire ja edukas tehing. Rahul thumbs_up.gif
  teema: Windows Phone üldteema
nugis

vastuseid: 4005
vaadatud: 1034021

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 01.11.2011 10:45:27   pealkiri: Windows Phone üldteema
On kellelgi lahendust sellisele probleemile - vahel kaob muusikapleieri heli täiesti ära, kuigi settingutes on maksimumi peal, ja pleieril käivad sekundid tühja. Aitab ainult taaskäivitamine, aga ...
  teema: Kommenteerimine: villu70
nugis

vastuseid: 141
vaadatud: 59256

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.08.2011 21:37:19   pealkiri: Kommenteerimine: villu70
Tehing venis veidi minu pärast icon_neutral.gif , kuid lõppes edukalt. Kanti ka raha ette, kuigi olin nõus alles saatmisejärgse rahakandega. thumbs_up.gif
  teema: Windows Phone üldteema
nugis

vastuseid: 4005
vaadatud: 1034021

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.08.2011 17:28:59   pealkiri: Windows Phone üldteema
Mul töötas syncimine niivõrd hästi, et kustutades telefonist Live´i kontakte syncis raibe end ära ja tegi veebikontos ka sama töö (mida ma muidugi ei eeldanud). Lahendust äkki sellele, kuidas ...
  teema: LG Optimus 7
nugis

vastuseid: 4
vaadatud: 3524

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 08.08.2011 15:56:56   pealkiri: LG Optimus 7
Sain 299.-ga. Väga mugav kasutada ja üldiselt rahul, kuid üldist näppimisruumi eriti ei ole.
  teema: Kommenteerimine: WerteX
nugis

vastuseid: 373
vaadatud: 92710

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.08.2011 02:54:42   pealkiri: Kommenteerimine: WerteX
Sai telefon soetatud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sloy123
nugis

vastuseid: 6
vaadatud: 3630

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.08.2011 21:30:28   pealkiri: Kommenteerimine: sloy123
Ostis telefoni. Tehing sujus probleemideta ! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: karlcrutch
nugis

vastuseid: 8
vaadatud: 5581

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.07.2011 23:50:01   pealkiri: Kommenteerimine: karlcrutch
Ostsin telefoni, postituse vormistamisest läks 30 min ja vidin minu taskus thumbs_up.gif

Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Onedream
nugis

vastuseid: 136
vaadatud: 43695

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.05.2011 14:49:15   pealkiri: Kommenteerimine: Onedream
Kõik sujus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: janar74
nugis

vastuseid: 92
vaadatud: 20020

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.02.2011 19:58:56   pealkiri: Kommenteerimine: janar74
Järjekordne edukas tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: wfiles
nugis

vastuseid: 610
vaadatud: 118493

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.02.2011 19:17:55   pealkiri: Kommenteerimine: wfiles
Tiptop thumbs_up.gif Soovitan
  teema: Kommenteerimine: ZeD
nugis

vastuseid: 871
vaadatud: 158104

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.02.2011 01:44:18   pealkiri: Kommenteerimine: ZeD
Sai äri tehtud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Future1234
nugis

vastuseid: 68
vaadatud: 21622

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.02.2011 22:48:19   pealkiri: Kommenteerimine: Future1234
Kiire ostu-müügi tehing thumbs_up.gif Soovitan
  teema: Kommenteerimine: chesm6mmi
nugis

vastuseid: 108
vaadatud: 41812

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.01.2011 19:53:04   pealkiri: Kommenteerimine: chesm6mmi
Väike bisnis laabus ilusti. Äärmiselt vastutulelik kodanik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: janar74
nugis

vastuseid: 92
vaadatud: 20020

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.12.2010 02:07:16   pealkiri: Kommenteerimine: janar74
Jällegi positiivne kogemus thumbs_up.gif icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: L-Tech
nugis

vastuseid: 134
vaadatud: 44422

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.12.2010 19:39:55   pealkiri: Kommenteerimine: L-Tech
Aitas hädast välja viimasel minutil, seekord siis UK üleminekuga thumbs_up.gif super
  teema: Kommenteerimine: HSGold
nugis

vastuseid: 94
vaadatud: 89234

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.02.2010 19:12:22   pealkiri: Kommenteerimine: HSGold
Ravis läpatsi terveks. 5+ thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: allan-
nugis

vastuseid: 51
vaadatud: 14713

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.02.2010 23:26:09   pealkiri: Kommenteerimine: allan-
Tiptop thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: [VaHuR]
nugis

vastuseid: 457
vaadatud: 101432

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.01.2010 21:44:43   pealkiri: Kommenteerimine: [VaHuR]
5+ Kiire ja korrektne
  teema: Kommenteerimine: janar74
nugis

vastuseid: 92
vaadatud: 20020

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.01.2010 21:09:00   pealkiri: Kommenteerimine: janar74
Pole paha, pole paha. Andis telefonile veel 3 kuud kaebamisaega ka icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: jesus99
nugis

vastuseid: 89
vaadatud: 42651

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.01.2010 20:26:48   pealkiri: Kommenteerimine: jesus99
Tiptop thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: L-Tech
nugis

vastuseid: 134
vaadatud: 44422

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.01.2010 17:23:59   pealkiri: Kommenteerimine: L-Tech
5+
  teema: Kommenteerimine: L-Tech
nugis

vastuseid: 134
vaadatud: 44422

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.12.2009 01:38:29   pealkiri: Kommenteerimine: L-Tech
Jällegi sai äri tehtud. 5+ thumbs_up.gif
  teema: The Saboteur
nugis

vastuseid: 379
vaadatud: 77072

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.11.2009 01:21:17   pealkiri: The Saboteur
... ja 1 snaiprilasuga lendab auto õhku tulemereks.

vaatasid ikka hoolikalt videot? icon_lol.gif

Oma silm on kuningas.


no vaata uuesti, siis äkki saad aru, miks ühe lasuga icon_rolleyes.gif
  teema: The Saboteur
nugis

vastuseid: 379
vaadatud: 77072

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.11.2009 22:21:15   pealkiri: The Saboteur
... ja 1 snaiprilasuga lendab auto õhku tulemereks.

vaatasid ikka hoolikalt videot? icon_lol.gif
  teema: Kommenteerimine: midiman
nugis

vastuseid: 28
vaadatud: 7973

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.11.2009 23:20:54   pealkiri: Kommenteerimine: midiman
Ostsin HTC. Väga rahul thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: L-Tech
nugis

vastuseid: 134
vaadatud: 44422

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.11.2009 21:30:08   pealkiri: Kommenteerimine: L-Tech
Ostsin lauaarvuti koos molu ja kõigega. Täitsa rahul thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Voro
nugis

vastuseid: 175
vaadatud: 34888

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.10.2009 11:36:55   pealkiri: Kommenteerimine: Voro
Ostsin juba teise GPSi, täitsa rahul thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: senso
nugis

vastuseid: 7
vaadatud: 4899

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.10.2009 21:44:21   pealkiri: Kommenteerimine: senso
thumbs_up.gif Rahul, sain telefoni kiirelt
  teema: Kommenteerimine: siim_m
nugis

vastuseid: 0
vaadatud: 354

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.10.2009 15:20:18   pealkiri: Kommenteerimine: siim_m
Ostis pihuarvuti. Kiire äri thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: eXceed
nugis

vastuseid: 189
vaadatud: 49664

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.09.2009 18:43:13   pealkiri: Kommenteerimine: eXceed
Kiire kaup! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Voro
nugis

vastuseid: 175
vaadatud: 34888

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.09.2009 19:05:24   pealkiri: Kommenteerimine: Voro
kaup vastab kirjeldusele, hinna osas argumenteerib põhjendatult. viitsib seletada täpselt nii keeruliselt või lihtsalt kui parasjagu tarvis.
telefoninumbri salvestasin kah tuleviku tarbeks.


T ...
  teema: Kommenteerimine: teisik
nugis

vastuseid: 21
vaadatud: 5681

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.09.2009 22:45:36   pealkiri: Kommenteerimine: teisik
Raha mulle, kaup talle. Tuli ise järgi ja viis kiirelt ära! thumbs_up.gif
  teema: Ordi süleraali probleemid :: Sülearvutid
nugis

vastuseid: 12
vaadatud: 3256

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 13.09.2009 19:04:43   pealkiri: Ordi süleraali probleemid
Üks asi on nimetus, teine asi on see, mis reaalselt piniseb ja mina sugugi ei tõmmanud nende vahele võrdlusmärki icon_rolleyes.gif
Jällegi, RMClockiga ei ülekiirendata vaid lülitatakse välja protsesso ...
  teema: Ordi süleraali probleemid :: Sülearvutid
nugis

vastuseid: 12
vaadatud: 3256

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 13.09.2009 18:23:59   pealkiri: Ordi süleraali probleemid
siLc: Mide - emaplaadil on tunduvalt rohkem filtreid, kui ainult Sinu poolt nimetatud CPU omad.
Ja kui ekraani heledus on max., siis võib vabalt ekraani toiteahela filter samamoodi "pinisema" hakat ...
  teema: Ordi süleraali probleemid :: Sülearvutid
nugis

vastuseid: 12
vaadatud: 3256

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 13.09.2009 17:05:40   pealkiri: Ordi süleraali probleemid
icon_lol.gif

Harilikult pinisevad uues (uuemapoolses) arvutis emaplaadi poolid - nähtus, mida tuntakse "CPU whine" nimetuse all. Olen ka selle mudeli pinisemisega kokku puutunud - see ei tulnud ekraanis ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.