|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: pisikuke |
nugis
vastuseid: 6
vaadatud: 917
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.01.2026 15:38:27 pealkiri: Kommenteerimine: pisikuke |
| Ostja tegi pärast videokaardi 3070Ti ostmist Furmark testi ning kuulas samal ajal muusikat, eeldades, et ei pea problemaatiliste helide olemasolu kuulama ja kõik võimalikd vead on toodud müügikuu ... |
teema: Kommenteerimine: pisikuke |
nugis
vastuseid: 6
vaadatud: 917
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.11.2025 20:32:37 pealkiri: Kommenteerimine: pisikuke |
| Ostis videokaardi. Kiire tehing. Kõik ok! |
teema: Kommenteerimine: kenerich |
nugis
vastuseid: 1
vaadatud: 591
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.09.2023 16:36:57 pealkiri: Kommenteerimine: kenerich |
Ostis monitori ja monitorijala. Kaup kiire ja ladus  |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
nugis
vastuseid: 1903
vaadatud: 322888
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.01.2021 00:34:39 pealkiri: Graafika |
Ostsin videokaardi. Kiire tehing, kaup nagu lubatud  |
teema: Kommenteerimine: redbull888 |
nugis
vastuseid: 340
vaadatud: 64677
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.12.2014 04:13:24 pealkiri: Kommenteerimine: redbull888 |
Ostsin telefoni. Rahul!  |
teema: Kommenteerimine: phoenix |
nugis
vastuseid: 41
vaadatud: 21262
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.12.2013 17:02:02 pealkiri: Kommenteerimine: phoenix |
Ostsin telefoni. Täitsa rahul  |
teema: LG Optimus 7 |
nugis
vastuseid: 4
vaadatud: 3524
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.03.2013 21:11:21 pealkiri: LG Optimus 7 |
Nüüd saan pool aastat jälle tunda, et "uus" telefon  |
teema: Kommenteerimine: von Wu |
nugis
vastuseid: 900
vaadatud: 196609
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.10.2012 18:47:06 pealkiri: Kommenteerimine: von Wu |
Järjekordne edukas tehing. Kiire ja korrektne!  |
teema: Kommenteerimine: sandermat |
nugis
vastuseid: 161
vaadatud: 34421
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.06.2012 19:04:39 pealkiri: Kommenteerimine: sandermat |
Ostsin ketta, maksin kütuseraha ka tsipa  |
teema: Kommenteerimine: Carls |
nugis
vastuseid: 33
vaadatud: 6702
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.06.2012 17:51:59 pealkiri: Kommenteerimine: Carls |
Tegime kaupa. Kõik sujus, tiptop! Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Diesel157 |
nugis
vastuseid: 161
vaadatud: 52287
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.06.2012 17:51:26 pealkiri: Kommenteerimine: Diesel157 |
Tegime äri, probleemideta. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: sama123 |
nugis
vastuseid: 22
vaadatud: 23993
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.01.2012 11:34:35 pealkiri: Kommenteerimine: sama123 |
Ostsin kõvaketta, rahul  |
teema: Windows Phone üldteema |
nugis
vastuseid: 4005
vaadatud: 1034021
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.01.2012 17:52:07 pealkiri: Windows Phone üldteema |
Mhmhh, jep
Lisaks niipalju, et ei ole veel Mango kasutaja. Pean arvutit "uuendama" selleks , aga see on OT. |
teema: Windows Phone üldteema |
nugis
vastuseid: 4005
vaadatud: 1034021
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.01.2012 17:47:55 pealkiri: Windows Phone üldteema |
| Probleem siis E900-ga. Nimelt ei saa peale numberpadi tel-numbri sisestamist (suvalisele) telefoninumbrile helistada. Kui tahaks näiteks Politseisse helistada, siis pean selleks telefoninumbri ära s ... |
teema: Kommenteerimine: Annox |
nugis
vastuseid: 22
vaadatud: 3916
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.01.2012 05:30:22 pealkiri: Kommenteerimine: Annox |
Kiire ja edukas tehing. Rahul  |
teema: Windows Phone üldteema |
nugis
vastuseid: 4005
vaadatud: 1034021
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 01.11.2011 10:45:27 pealkiri: Windows Phone üldteema |
| On kellelgi lahendust sellisele probleemile - vahel kaob muusikapleieri heli täiesti ära, kuigi settingutes on maksimumi peal, ja pleieril käivad sekundid tühja. Aitab ainult taaskäivitamine, aga ... |
teema: Kommenteerimine: villu70 |
nugis
vastuseid: 141
vaadatud: 59256
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.08.2011 21:37:19 pealkiri: Kommenteerimine: villu70 |
Tehing venis veidi minu pärast , kuid lõppes edukalt. Kanti ka raha ette, kuigi olin nõus alles saatmisejärgse rahakandega.  |
teema: Windows Phone üldteema |
nugis
vastuseid: 4005
vaadatud: 1034021
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.08.2011 17:28:59 pealkiri: Windows Phone üldteema |
| Mul töötas syncimine niivõrd hästi, et kustutades telefonist Live´i kontakte syncis raibe end ära ja tegi veebikontos ka sama töö (mida ma muidugi ei eeldanud). Lahendust äkki sellele, kuidas ... |
teema: LG Optimus 7 |
nugis
vastuseid: 4
vaadatud: 3524
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.08.2011 15:56:56 pealkiri: LG Optimus 7 |
| Sain 299.-ga. Väga mugav kasutada ja üldiselt rahul, kuid üldist näppimisruumi eriti ei ole. |
teema: Kommenteerimine: WerteX |
nugis
vastuseid: 373
vaadatud: 92710
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.08.2011 02:54:42 pealkiri: Kommenteerimine: WerteX |
Sai telefon soetatud  |
teema: Kommenteerimine: sloy123 |
nugis
vastuseid: 6
vaadatud: 3630
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.08.2011 21:30:28 pealkiri: Kommenteerimine: sloy123 |
Ostis telefoni. Tehing sujus probleemideta !  |
teema: Kommenteerimine: karlcrutch |
nugis
vastuseid: 8
vaadatud: 5581
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.07.2011 23:50:01 pealkiri: Kommenteerimine: karlcrutch |
Ostsin telefoni, postituse vormistamisest läks 30 min ja vidin minu taskus
Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Onedream |
nugis
vastuseid: 136
vaadatud: 43695
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.05.2011 14:49:15 pealkiri: Kommenteerimine: Onedream |
Kõik sujus  |
teema: Kommenteerimine: janar74 |
nugis
vastuseid: 92
vaadatud: 20020
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.02.2011 19:58:56 pealkiri: Kommenteerimine: janar74 |
Järjekordne edukas tehing  |
teema: Kommenteerimine: wfiles |
nugis
vastuseid: 610
vaadatud: 118493
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.02.2011 19:17:55 pealkiri: Kommenteerimine: wfiles |
Tiptop Soovitan |
teema: Kommenteerimine: ZeD |
nugis
vastuseid: 871
vaadatud: 158104
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.02.2011 01:44:18 pealkiri: Kommenteerimine: ZeD |
Sai äri tehtud  |
teema: Kommenteerimine: Future1234 |
nugis
vastuseid: 68
vaadatud: 21622
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.02.2011 22:48:19 pealkiri: Kommenteerimine: Future1234 |
Kiire ostu-müügi tehing Soovitan |
teema: Kommenteerimine: chesm6mmi |
nugis
vastuseid: 108
vaadatud: 41812
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.01.2011 19:53:04 pealkiri: Kommenteerimine: chesm6mmi |
Väike bisnis laabus ilusti. Äärmiselt vastutulelik kodanik  |
teema: Kommenteerimine: janar74 |
nugis
vastuseid: 92
vaadatud: 20020
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.12.2010 02:07:16 pealkiri: Kommenteerimine: janar74 |
Jällegi positiivne kogemus  |
teema: Kommenteerimine: L-Tech |
nugis
vastuseid: 134
vaadatud: 44422
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.12.2010 19:39:55 pealkiri: Kommenteerimine: L-Tech |
Aitas hädast välja viimasel minutil, seekord siis UK üleminekuga super |
teema: Kommenteerimine: HSGold |
nugis
vastuseid: 94
vaadatud: 89234
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.02.2010 19:12:22 pealkiri: Kommenteerimine: HSGold |
Ravis läpatsi terveks. 5+  |
teema: Kommenteerimine: allan- |
nugis
vastuseid: 51
vaadatud: 14713
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.02.2010 23:26:09 pealkiri: Kommenteerimine: allan- |
Tiptop  |
teema: Kommenteerimine: [VaHuR] |
nugis
vastuseid: 457
vaadatud: 101432
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.01.2010 21:44:43 pealkiri: Kommenteerimine: [VaHuR] |
| 5+ Kiire ja korrektne |
teema: Kommenteerimine: janar74 |
nugis
vastuseid: 92
vaadatud: 20020
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.01.2010 21:09:00 pealkiri: Kommenteerimine: janar74 |
Pole paha, pole paha. Andis telefonile veel 3 kuud kaebamisaega ka  |
teema: Kommenteerimine: jesus99 |
nugis
vastuseid: 89
vaadatud: 42651
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.01.2010 20:26:48 pealkiri: Kommenteerimine: jesus99 |
Tiptop  |
teema: Kommenteerimine: L-Tech |
nugis
vastuseid: 134
vaadatud: 44422
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.01.2010 17:23:59 pealkiri: Kommenteerimine: L-Tech |
| 5+ |
teema: Kommenteerimine: L-Tech |
nugis
vastuseid: 134
vaadatud: 44422
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.12.2009 01:38:29 pealkiri: Kommenteerimine: L-Tech |
Jällegi sai äri tehtud. 5+  |
teema: The Saboteur |
nugis
vastuseid: 379
vaadatud: 77072
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.11.2009 01:21:17 pealkiri: The Saboteur |
... ja 1 snaiprilasuga lendab auto õhku tulemereks.
vaatasid ikka hoolikalt videot?
Oma silm on kuningas.
no vaata uuesti, siis äkki saad aru, miks ühe lasuga  |
teema: The Saboteur |
nugis
vastuseid: 379
vaadatud: 77072
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.11.2009 22:21:15 pealkiri: The Saboteur |
... ja 1 snaiprilasuga lendab auto õhku tulemereks.
vaatasid ikka hoolikalt videot?  |
teema: Kommenteerimine: midiman |
nugis
vastuseid: 28
vaadatud: 7973
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.11.2009 23:20:54 pealkiri: Kommenteerimine: midiman |
Ostsin HTC. Väga rahul  |
teema: Kommenteerimine: L-Tech |
nugis
vastuseid: 134
vaadatud: 44422
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.11.2009 21:30:08 pealkiri: Kommenteerimine: L-Tech |
Ostsin lauaarvuti koos molu ja kõigega. Täitsa rahul  |
teema: Kommenteerimine: Voro |
nugis
vastuseid: 175
vaadatud: 34888
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.10.2009 11:36:55 pealkiri: Kommenteerimine: Voro |
Ostsin juba teise GPSi, täitsa rahul  |
teema: Kommenteerimine: senso |
nugis
vastuseid: 7
vaadatud: 4899
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.10.2009 21:44:21 pealkiri: Kommenteerimine: senso |
Rahul, sain telefoni kiirelt |
teema: Kommenteerimine: siim_m |
nugis
vastuseid: 0
vaadatud: 354
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.10.2009 15:20:18 pealkiri: Kommenteerimine: siim_m |
Ostis pihuarvuti. Kiire äri  |
teema: Kommenteerimine: eXceed |
nugis
vastuseid: 189
vaadatud: 49664
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.09.2009 18:43:13 pealkiri: Kommenteerimine: eXceed |
Kiire kaup!  |
teema: Kommenteerimine: Voro |
nugis
vastuseid: 175
vaadatud: 34888
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.09.2009 19:05:24 pealkiri: Kommenteerimine: Voro |
kaup vastab kirjeldusele, hinna osas argumenteerib põhjendatult. viitsib seletada täpselt nii keeruliselt või lihtsalt kui parasjagu tarvis.
telefoninumbri salvestasin kah tuleviku tarbeks.
T ... |
teema: Kommenteerimine: teisik |
nugis
vastuseid: 21
vaadatud: 5681
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.09.2009 22:45:36 pealkiri: Kommenteerimine: teisik |
Raha mulle, kaup talle. Tuli ise järgi ja viis kiirelt ära!  |
teema: Ordi süleraali probleemid :: Sülearvutid |
nugis
vastuseid: 12
vaadatud: 3256
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 13.09.2009 19:04:43 pealkiri: Ordi süleraali probleemid |
Üks asi on nimetus, teine asi on see, mis reaalselt piniseb ja mina sugugi ei tõmmanud nende vahele võrdlusmärki
Jällegi, RMClockiga ei ülekiirendata vaid lülitatakse välja protsesso ... |
teema: Ordi süleraali probleemid :: Sülearvutid |
nugis
vastuseid: 12
vaadatud: 3256
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 13.09.2009 18:23:59 pealkiri: Ordi süleraali probleemid |
siLc: Mide - emaplaadil on tunduvalt rohkem filtreid, kui ainult Sinu poolt nimetatud CPU omad.
Ja kui ekraani heledus on max., siis võib vabalt ekraani toiteahela filter samamoodi "pinisema" hakat ... |
teema: Ordi süleraali probleemid :: Sülearvutid |
nugis
vastuseid: 12
vaadatud: 3256
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 13.09.2009 17:05:40 pealkiri: Ordi süleraali probleemid |
Harilikult pinisevad uues (uuemapoolses) arvutis emaplaadi poolid - nähtus, mida tuntakse "CPU whine" nimetuse all. Olen ka selle mudeli pinisemisega kokku puutunud - see ei tulnud ekraanis ... |
| |