Avaleht
otsing leidis 847 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Linux vs Windows
note1

vastuseid: 4717
vaadatud: 859680

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 05.07.2009 17:10:14   pealkiri: Linux vs Windows
Isegi root ei saa midagi teha. Pead buutima safe modes, siis saab.
  teema: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub?
note1

vastuseid: 13745
vaadatud: 2434464

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 05.07.2009 17:07:54   pealkiri: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub?
Mina ei nutta. Eesti hagijas las surra välja. Kommunistide värk.

Hobuseid saab alati sisse osta ja neid edasi aretada.
  teema: Linux vs Windows
note1

vastuseid: 4717
vaadatud: 859680

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 05.07.2009 13:32:39   pealkiri: Linux vs Windows
Stallmann on kaval mees, ta käsib source koodid avatuna hoida..
Sa ei jaga vist üldse selle mehe filosoofiat. Avatud kood võib olla ka maksustatud. Stallman ütleb, et kõik peab täiesti tasuta o ...
  teema: Eesti Vabariigi 1934 ja 1939 a. sündmused luubi all ja miks me alistusime 1939 a. NSVL nõudmistele
note1

vastuseid: 79
vaadatud: 136542

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 05.07.2009 13:12:47   pealkiri: Eesti Vabariigi 1934 ja 1939 a. sündmused luubi all ja miks me alistusime 1939 a. NSVL nõudmistele
Nii naljakas on lugeda kui inimene võrdleb vorsti poliitikaga.

Kui ma mainisin, et kõik on suhteline, mõtlesin ma nii sise- kui ka välispoliitikas tehtud kassi-hiire mängu.

Aga lootus sureb ...
  teema: Eesti Vabariigi 1934 ja 1939 a. sündmused luubi all ja miks me alistusime 1939 a. NSVL nõudmistele
note1

vastuseid: 79
vaadatud: 136542

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 05.07.2009 00:22:51   pealkiri: Eesti Vabariigi 1934 ja 1939 a. sündmused luubi all ja miks me alistusime 1939 a. NSVL nõudmistele
Ma ei võimendaks 1939 aasta sündmusi väga üle. Pealegi ma ei usu ühtegi ENSV logoga dokumente.
Mina ütlen, et Päts oli tol ajal vastutav isik ja esindas kogu Eesti Wabariiki, sest tema kukutas ...
  teema: Eesti Vabariigi 1934 ja 1939 a. sündmused luubi all ja miks me alistusime 1939 a. NSVL nõudmistele
note1

vastuseid: 79
vaadatud: 136542

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 04.07.2009 19:53:38   pealkiri: Eesti Vabariigi 1934 ja 1939 a. sündmused luubi all ja miks me alistusime 1939 a. NSVL nõudmistele
Küsimus, kas Eesti oleks suutnud teistsugusel viisil käitudes säilitada oma iseseisvuse, jääb paraku igaveseks ajaks vastamata. Kas see meeldib meile või mitte, kuid ajalugu "kuisid" ei tunnista ...
  teema: Eesti Vabariigi 1934 ja 1939 a. sündmused luubi all ja miks me alistusime 1939 a. NSVL nõudmistele
note1

vastuseid: 79
vaadatud: 136542

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 04.07.2009 12:14:35   pealkiri: Eesti Vabariigi 1934 ja 1939 a. sündmused luubi all ja miks me alistusime 1939 a. NSVL nõudmistele
Pole midagi teha, see on va"ikeriikide karm saatus, et neid ostetakse, myyakse ja vahetatakse juba kusagilt Vana-Rooma - v6i ka veel varasematest aegadest alates. Ja ei tea, miks peaks see ta"napa"eva ...
  teema: Eesti Vabariigi 1934 ja 1939 a. sündmused luubi all ja miks me alistusime 1939 a. NSVL nõudmistele
note1

vastuseid: 79
vaadatud: 136542

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 04.07.2009 10:09:16   pealkiri: Eesti Vabariigi 1934 ja 1939 a. sündmused luubi all ja miks me alistusime 1939 a. NSVL nõudmistele
Paraku tuleb tunnistada, et Hitler rabeles ja luges raamatuid, uuris ja kirjutas, kuid mingil ajal toimus allakäik.

Inglismaalt levisid signaalid, et Hitler enam ei loe midagi jne. Ta mõtlemine o ...
  teema: Linux vs Windows
note1

vastuseid: 4717
vaadatud: 859680

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 03.07.2009 23:45:43   pealkiri: Linux vs Windows
Mina olen koperdanud ikka openbsd, freebsd ja linuxi vahet.

Pean tunnistama, et freebsd.org kodulehe disain ja struktuur on maailma parim.
Ja bsd litsents on veelgi vabam. Ja pealegi on bsd koode ...
  teema: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub?
note1

vastuseid: 13745
vaadatud: 2434464

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 03.07.2009 20:46:56   pealkiri: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub?
Ma ei tea, te mõtlete vist aafrika neegreid.
Ameerika neegrid juhivad praegu ka teie riigi poliitikat, majandust, popmuusikat jne.
Ei, iga neeger küll odav tööjõud enam ei ole icon_wink.gif

Aga jah.
...
  teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2
note1

vastuseid: 2885
vaadatud: 703783

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 03.07.2009 20:31:05   pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2
Palju siin Ubuntu (9.04) ja mobiilse Kõuga internetti tarbivad, mis seadmed ja kuidas töölesaamine?
Räägitakse, et estobuntu omad tarbivad rohkem.

Ubuntu kasutajad tarbivad rohkem usb modem: ...
  teema: Linux vs Windows
note1

vastuseid: 4717
vaadatud: 859680

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 02.07.2009 15:00:06   pealkiri: Linux vs Windows
OpenBSD on turvaline, aga muus suhtes on jama, kasutuskõlbmatu. Aga sa pane kindlasti omal OpenBSD's käsk "chflags -R schg /", siis saad omale väga turvalise süsteemi ja ei pea pahategijate päras ...
  teema: Linux vs Windows
note1

vastuseid: 4717
vaadatud: 859680

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 02.07.2009 09:16:14   pealkiri: Linux vs Windows
, kas ubuntust kõvemate linuxitega ei saanud hakkama, et ubuntut kasutad? See on ju nn "koduperenaiste" versioon linuxist.
Olgu kasvõi lasteaia linux, kuid usb modem ja gprs töötab ubuntus hästi ...
  teema: Linux vs Windows
note1

vastuseid: 4717
vaadatud: 859680

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 01.07.2009 19:25:08   pealkiri: Linux vs Windows
no sa ise ei saanud ju Windowsiga hakkama?
Ma arvan, et saasta ei anna *nixitega võrreldagi!
  teema: Linux vs Windows
note1

vastuseid: 4717
vaadatud: 859680

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 01.07.2009 13:42:04   pealkiri: Linux vs Windows
Te saite valesti aru.

Ise kasutan Ubuntut aga teistele soovitan OpenBSD -d.

Kui mina saan rahulikult ubuntuga hakkama, siis teised seda ei pruugi saada.. openbsd'ga on aga kindel, et kui ei saa ...
  teema: Linux vs Windows
note1

vastuseid: 4717
vaadatud: 859680

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 01.07.2009 07:28:25   pealkiri: Linux vs Windows
, et siis ubuntu ei ole stabiilne, mnjaa..
Ütleme nii, et ise kasutan, kuid teistele ei soovita..

Kõigile soovitan kasutada openBSD 'd- vaadake, kas saate selle kasutamisega hakkama- mokalaat!!
  teema: Linux vs Windows
note1

vastuseid: 4717
vaadatud: 859680

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 30.06.2009 21:14:28   pealkiri: Linux vs Windows
Mida rohkem tarkvara kokku panna tuleb, seda segasemaks asjad lähevad.
Ega nii on ka ubuntus.


openbsd on muidugi jäädavalt stabiilsem ja klassikaline i386 arvutitele- mingisugust gnome pole m ...
  teema: Linux vs Windows
note1

vastuseid: 4717
vaadatud: 859680

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 23.06.2009 18:15:56   pealkiri: Linux vs Windows
Ma ei tea, mida te kiidate?

Windows 7 on samuti mitu versiooni ja osa asju ei ole ühel, osa asju ei ole teisel versioonil.
On jälle nii, et Windows 7 Professional on minimaalselt kõlbulik.

N ...
  teema: Linux vs Windows
note1

vastuseid: 4717
vaadatud: 859680

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 22.06.2009 21:07:58   pealkiri: Linux vs Windows

Ikka bäkkdoor ja
ikka eksploit orkester:
  teema: Linux vs Windows
note1

vastuseid: 4717
vaadatud: 859680

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 22.06.2009 16:32:00   pealkiri: Linux vs Windows
Noh, Microsofti lapsed. Teil keelatakse isegi tapeedi panemine ära:
  teema: Linux vs Windows
note1

vastuseid: 4717
vaadatud: 859680

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 21.06.2009 18:11:17   pealkiri: Linux vs Windows
Vanasti elati üldse ilma rahata. Kui Roomas oli raha, siis eestis elati veel osalt küttimiselt, osalt külaelu.
Sina aitad mind, mina aitan sind põhimõttel.

Sellest ajast kui tuli käibele rah ...
  teema: Linux vs Windows
note1

vastuseid: 4717
vaadatud: 859680

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 20.06.2009 16:15:04   pealkiri: Linux vs Windows
http://landfield.pri.ee/VistaNali.jpg
  teema: Linux vs Windows
note1

vastuseid: 4717
vaadatud: 859680

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 20.06.2009 12:40:27   pealkiri: Linux vs Windows
Jõuan mina teiega vaielda..
  teema: Slowloris HTTP DoS
note1

vastuseid: 2
vaadatud: 2485

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 20.06.2009 09:37:49   pealkiri: Slowloris HTTP DoS
Oluline turvaviga peamiselt apache kasutajatele.
http://ha.ckers.org/blog/20090617/slowloris-http-dos/

Hea masinaga on võimalik luua ka 1000 000 ühendust, et segada toimivust.

Ise proovisin v ...
  teema: Linux vs Windows
note1

vastuseid: 4717
vaadatud: 859680

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 20.06.2009 06:42:19   pealkiri: Linux vs Windows
, seda 80% numbrit põhjendada ka oskad? icon_biggrin.gif
p3 osas... oeh. atom > p3. performance, säästlikkuse, suuruse ja praktiliselt kõige muu poolest.

, winet ma nüüd kommertssegmendis nii oluliseks ...
  teema: Linux vs Windows
note1

vastuseid: 4717
vaadatud: 859680

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 19.06.2009 20:06:36   pealkiri: Linux vs Windows

icon_lol.gif Sellise suhtumisega ei tee ta midagi valmis (teeb ainult Linux'i koopia) . Et teha parimat op. süsteemi peab ta laialt op. süsteeme vaatama ja hindama. Ning igast neist oma head asjad välj ...
  teema: Linux vs Windows
note1

vastuseid: 4717
vaadatud: 859680

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 19.06.2009 18:29:07   pealkiri: Linux vs Windows
seb veebiserver on linux 2.6.x peal
swedbank veebiserver freebsd 6.x peal

sampo veebiserver on zone serveris, kus on linux samuti või vähemalt linux ruuter ees.

Antud juhul eelistan sebi ja s ...
  teema: Linux vs Windows
note1

vastuseid: 4717
vaadatud: 859680

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 19.06.2009 15:47:11   pealkiri: Linux vs Windows
Nüüd tembeldatakse asotsiaaliks ja joodikuks ka veel. Kõik raha pärast..
  teema: Linux vs Windows
note1

vastuseid: 4717
vaadatud: 859680

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 19.06.2009 14:34:21   pealkiri: Linux vs Windows
Raha on nõrkadele.
  teema: Linux vs Windows
note1

vastuseid: 4717
vaadatud: 859680

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 19.06.2009 11:34:03   pealkiri: Linux vs Windows
Siis on küll hea, et mul seal pangas raha ei ole.
  teema: Linux vs Windows
note1

vastuseid: 4717
vaadatud: 859680

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 19.06.2009 09:04:12   pealkiri: Linux vs Windows
  teema: Linux vs Windows
note1

vastuseid: 4717
vaadatud: 859680

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 18.06.2009 14:46:48   pealkiri: Linux vs Windows
Ega Linux päris süsteemikindel ei ole:
55808 Trojan - Variant A
ADM W0rm
AjaKit
aPa Kit
Apache Worm
Ambient (ark) Rootkit
Balaur Rootkit
BeastKit
...
  teema: Linux vs Windows
note1

vastuseid: 4717
vaadatud: 859680

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 18.06.2009 09:37:28   pealkiri: Linux vs Windows
, administratori parooli puudumisel windows eemalt sellele kontole ligi ei lase. run as värki pole proovinud.

net user Administrator uusparool /active:yes

Käsuviibal siis -nüüd on uus parool ...
  teema: Linux vs Windows
note1

vastuseid: 4717
vaadatud: 859680

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 18.06.2009 06:54:01   pealkiri: Linux vs Windows
zork'il oli suht normaalne viirusetõrje peal-
metaploidilt ja john'ilt võttis osa asju ära- seega need tööle ei läinud... (ma isegi ei arvanud, et need viirused on)

SAM -ile ligi ei saagi ta ...
  teema: Linux vs Windows
note1

vastuseid: 4717
vaadatud: 859680

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 17.06.2009 21:07:23   pealkiri: Linux vs Windows
http://www.upload.ee/thumb/109699/zorrk.png
Ma jäin sügavasse masendusse kui kasutasin IE8.
kasutaja2 sama lugu.
Rahunesin maha, kui sain käsupaneeli kasutada.

ftp kasutada ja pingida sain , ...
  teema: Linux vs Windows
note1

vastuseid: 4717
vaadatud: 859680

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 17.06.2009 12:28:55   pealkiri: Linux vs Windows
http://www.upload.ee/thumb/109164/zork_2.png
Ma kärsatan ühte protsessorit praegu.. loodan, et see on sinu arvuti.

Eks vaatab, mis õhtul saab.
  teema: Linux vs Windows
note1

vastuseid: 4717
vaadatud: 859680

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 17.06.2009 09:01:22   pealkiri: Linux vs Windows
http://www.upload.ee/thumb/109041/zork_.png
Zork, ma õhtupoole tutvun edasi...

C: kettale tegin kausta tere-

See ei ole päris piiratud konto, seega asi ei paku mulle huvi.
Tee piiratud konto ...
  teema: Linux vs Windows
note1

vastuseid: 4717
vaadatud: 859680

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 17.06.2009 06:35:58   pealkiri: Linux vs Windows
Võiks ikka. Mul on gnome-rdp.
http://www.upload.ee/thumb/109014/Kuvatommis-Sessioon.png
Nagu näed olen ma oma arvutile juba windowsi sarnased fondid peale pannud..
  teema: Linux vs Windows
note1

vastuseid: 4717
vaadatud: 859680

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 15.06.2009 22:58:40   pealkiri: Linux vs Windows
Ma nüüd praegu tulemüüri taga. Ärge üritage. Ma ehitan ksh'ile cpulimiti külge. See võtab aega.
Kahjuks ma seda grupi ulimitit eriti ei taha.

Väike paus.

Siiamaani ei ole linuxit keeg ...
  teema: Linux vs Windows
note1

vastuseid: 4717
vaadatud: 859680

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 15.06.2009 20:32:48   pealkiri: Linux vs Windows
Mis see note1 ip nüüd oli? Silmadega teemast üle lastes ei pannud tähele. Mõtlesin, et paneks kõik need tema andmed 4chan /b/'sse ka üles.
Siis ma sulen oma pordid või panen filtri ette.
  teema: Linux vs Windows
note1

vastuseid: 4717
vaadatud: 859680

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 15.06.2009 19:16:11   pealkiri: Linux vs Windows
nonii lisaks boss3 on ka boss7

boss3 konto on sftp ja scp
boss7 on nüüd ksh shelli peal
boss 7 parool on 7boss7

Loomulikult on failidele piirangud.

Kui keegi muidugi ei tee ksh üllatusi ...
  teema: Linux vs Windows
note1

vastuseid: 4717
vaadatud: 859680

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 15.06.2009 15:03:03   pealkiri: Linux vs Windows


Mida selle sftp-ga ikka teha? SSH kaudu saaks vähemalt htop-i käima tõmmata...

Kuigi, ma ei saa aru miks hoida nii denyhostsi kui fail2bani töös? Piisab ju ainult fail2ban-ist.
Kui veatea ...
  teema: Linux vs Windows
note1

vastuseid: 4717
vaadatud: 859680

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 14.06.2009 23:47:03   pealkiri: Linux vs Windows
No nii pacho, mul on nüüd kasutajale boss3 tehtud quota piirangud ja kirjutuskaitse on maas.
  teema: Linux vs Windows
note1

vastuseid: 4717
vaadatud: 859680

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 14.06.2009 18:34:03   pealkiri: Linux vs Windows
note1, ma ei julge selle teema pärast avalikus kohas mainidagi, et linuxit kasutan.
Ka peaks täpsustuseks mainima, et "rünnak" oli toime pandud minu poolt. Tegin seda oma koduselt arvutilt, mille ...
  teema: Interneti ajalugu (aastast)
note1

vastuseid: 1
vaadatud: 2151

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 14.06.2009 14:50:17   pealkiri: Interneti ajalugu (aastast)
Huvitav on jälgida, et mis lehekülg kunagi püsti oli:
-valgemaja- [dot] gov
http://web.archive.org/web/19961227062541/http://www3.whitehouse.gov/
netbsd.org 1997
http://web.archive.org/web/1997 ...
  teema: Linux vs Windows
note1

vastuseid: 4717
vaadatud: 859680

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 14.06.2009 12:17:24   pealkiri: Linux vs Windows
tahanteada, see ei ole päris nii. on asju mida nimetatakse linux distributsiooniks ja distributsiooni valmistaja teenusteks ja oma maine kaitsmiseks. aukude lappimise informatsioon on üldiselt kiir ...
  teema: Linux vs Windows
note1

vastuseid: 4717
vaadatud: 859680

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 14.06.2009 09:49:28   pealkiri: Linux vs Windows
zork vs. Markko M******* - perekonnanime jätan turvalisuse pärast välja. Ja küll ma suu rdp aadressi ka kätte saan. Ise ärritad mind oma rumalusega.
rdp saab ka skaneerida- listiga ja paraku lu ...
  teema: Linux vs Windows
note1

vastuseid: 4717
vaadatud: 859680

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 14.06.2009 07:22:11   pealkiri: Linux vs Windows
, sama siin kusjuures.

21/tcp open ftp FileZilla ftpd 0.9.23 beta
80/tcp open http Apache httpd 2.2.8 ((Win32) DAV/2 mod_ssl/2.2.8 OpenSSL/0.9.8g mod_autoind ...
  teema: Spämmivastane võitlus
note1

vastuseid: 554
vaadatud: 321649

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 13.06.2009 20:07:28   pealkiri: Spämmivastane võitlus
Hea algatus. Kuid lisan juurde, et kui te kasutate kellegi e-posti serveri teenust, siis vaadake ka, et teil ei olnud maili konto tegemisel linnuke "tahan, saada partnerite ja kolmandate osapoolte rek ...
  teema: Linux vs Windows
note1

vastuseid: 4717
vaadatud: 859680

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 13.06.2009 18:48:07   pealkiri: Linux vs Windows
Sinu muusemi server asub virtuaal.com peal. ftp on mingi pureftpd
Sinu rage.fffu.ee on suhteliselt kahtlane, sest (ja/või) linux ruuter asub ees. ftp serverit näha ei ole (21 vaba port on kinni)
...
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.