|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: martiweb |
nikolaik
vastuseid: 9
vaadatud: 5664
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.11.2024 09:50:03 pealkiri: Kommenteerimine: martiweb |
| Korralik ostja, kiir tehing. |
teema: Kommenteerimine: Sorsby |
nikolaik
vastuseid: 6
vaadatud: 928
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.11.2024 09:49:37 pealkiri: Kommenteerimine: Sorsby |
| Korralik ostja, kiir tehing. |
teema: Kommenteerimine: attrs |
nikolaik
vastuseid: 417
vaadatud: 108400
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.11.2024 09:48:22 pealkiri: Kommenteerimine: attrs |
| Ostis ketast. Tehing oli kiire. |
teema: Kommenteerimine: reinkan |
nikolaik
vastuseid: 5
vaadatud: 1595
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.01.2022 21:44:55 pealkiri: Kommenteerimine: reinkan |
Müüsin monitori. Tuli järgi samal päeval.
Soovitan. |
teema: Kommenteerimine: aprikool |
nikolaik
vastuseid: 0
vaadatud: 71
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.04.2021 19:57:50 pealkiri: Kommenteerimine: aprikool |
| Ostis laptopi. Jüik sujus väga kiiresti. |
teema: Kommenteerimine: Flab |
nikolaik
vastuseid: 991
vaadatud: 151517
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.03.2021 16:44:56 pealkiri: Kommenteerimine: Flab |
Ostis drsktopi koos sisuga. Kandis raha ette koos saatmiskuluga.
Kiire tehing, soovitan. |
teema: WD 2TB RED ketas ei lähe käima |
nikolaik
vastuseid: 11
vaadatud: 3431
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 08.03.2021 20:21:36 pealkiri: WD 2TB RED ketas ei lähe käima |
Kust need kettad pärit on? Kas nö. lahtisena ostetud või välise HDD karpidest välja võetud? Arvuti panid ise kokku või keegi teine?
Proovi 4-pin Molex -> SATA toite üleminekuga, seal puudu ... |
teema: WD 2TB RED ketas ei lähe käima |
nikolaik
vastuseid: 11
vaadatud: 3431
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 02.03.2021 15:17:20 pealkiri: WD 2TB RED ketas ei lähe käima |
jõuga pressides on valetpidi pistikuid ühendatud
Noh... teoreetiliselt on võimalik, kuid olen nüüd kontrollides on kõik kontaktid nagu uued, kuskil pole midagi näha.
Aga siis on teine küsi ... |
teema: WD 2TB RED ketas ei lähe käima |
nikolaik
vastuseid: 11
vaadatud: 3431
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 02.03.2021 14:29:35 pealkiri: WD 2TB RED ketas ei lähe käima |
,
eks ta raske juhus on
-juba mainitud staatiline ja seejuures midagi väga valesti, et sellised staatilise litakad
-mõni muu pinge all olnud detail/juhe mille vastas kokkumonteerimisel kettad la ... |
teema: WD 2TB RED ketas ei lähe käima |
nikolaik
vastuseid: 11
vaadatud: 3431
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 02.03.2021 14:01:43 pealkiri: WD 2TB RED ketas ei lähe käima |
,
BIOSis ei näe, jah.
,
Noh, "vana arvuti kooslus" tähendaks sama PSU, mis on nüüd uues korpuses ning kuhu ma ühendan need kettad.
Staatilise elektri kohta ei oska kommeneerida, minu me ... |
teema: WD 2TB RED ketas ei lähe käima |
nikolaik
vastuseid: 11
vaadatud: 3431
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 02.03.2021 13:37:03 pealkiri: WD 2TB RED ketas ei lähe käima |
Võtsin enda vana desktipost kõik kettad välja ning koos toiteplokiga panin teisse desktopi (emaplaat, protsessor jne oli teises kastis juba olemas v.a. PSU).
Nüüd "uues" arvutis tavalise SSD ket ... |
teema: Telia Koduinternet |
nikolaik
vastuseid: 23979
vaadatud: 5697118
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 29.07.2020 08:29:25 pealkiri: Telia Koduinternet |
Pole vaja neid avatuna hoida, kui reaalne vajadus puudub (ala lokaalsele veebiserverile ligipääs välismaailmast jms). Jäta suletuks. Igal ajal saad avada/sulgeda iseteenindusest.
Tänan. |
teema: Telia Koduinternet |
nikolaik
vastuseid: 23979
vaadatud: 5697118
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 28.07.2020 23:22:11 pealkiri: Telia Koduinternet |
Loodan, et küsin õiges foorumis.
Plaanin minna Telia internetile üle. Operaator küsib: kas pordid jätta suletuks või avatuks? (vaikimisi on suletud).
Kuidas siis parem oleks minu jaoks? Mill ... |
teema: Kommenteerimine: Carlsair |
nikolaik
vastuseid: 162
vaadatud: 37839
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.12.2019 22:29:42 pealkiri: Kommenteerimine: Carlsair |
Ostis HDD. Raha laekus kohe, kui sai kõik kokku lepitud.
Soovitan. |
teema: Kommenteerimine: M785 |
nikolaik
vastuseid: 23
vaadatud: 4785
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.11.2019 17:10:11 pealkiri: Kommenteerimine: M785 |
| Leppisime diilist kokku, tuli samal päeval järele ning maksis nagu sai kokkulepitud. |
teema: Kommenteerimine: DigitalCol |
nikolaik
vastuseid: 3
vaadatud: 1780
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.10.2019 14:19:43 pealkiri: Kommenteerimine: DigitalCol |
| Vaga korralik ja kiire osjta. Õhtul sai asjad kokku lepitud ja hommikul tuli juba järele. |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
nikolaik
vastuseid: 1903
vaadatud: 322886
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.10.2019 14:18:17 pealkiri: Kingston RAM 16GB |
| Korralik ostja. |
teema: Kommenteerimine: Exz |
nikolaik
vastuseid: 2
vaadatud: 758
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.10.2019 14:16:24 pealkiri: SSD ketas |
| Väga kiire ostja. |
teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
nikolaik
vastuseid: 6928
vaadatud: 1534038
|
foorum: Parem HV postitatud: 11.10.2018 22:19:31 pealkiri: Teema -: Samsung Galaxy S7 32GB Dual Sim (garantii kuni 04.12.2019):- vajaks tähelepanu |
|
teema: Samsung Galaxy S9 seeria arutelu |
nikolaik
vastuseid: 1345
vaadatud: 354324
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 27.09.2018 12:26:47 pealkiri: Samsung Galaxy S9 seeria arutelu |
| Kas S9-s viimase softiga on võimalik valida millise SIM kaarti mobiilinterneti kasutada? Ja siis sama küsimus hotspot'i kohta, kas saab valida milliselt SIM kaardilt hakatakse interneti jagama? |
teema: Internet elektrivõrgu kaudu |
nikolaik
vastuseid: 53
vaadatud: 35414
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 11.10.2016 12:32:51 pealkiri: Internet elektrivõrgu kaudu |
Tere.
Kas kellelgi on uusi kogemusi nende adapteritega?
Sain kingituseks Zyxel PLA5206 v2 adapteri. Panin selle tööle ning andmevahetuse kiiruseks tuli vaid 1,8Mbit, kuigi ruuteril on kõik pord ... |
teema: Inteno DG301 ruuter |
nikolaik
vastuseid: 2964
vaadatud: 1252058
|
foorum: Riistvara postitatud: 15.02.2016 12:06:14 pealkiri: Inteno DG301 ruuter |
Probleem võib olla su arvuti WiFi-kaardis, mis on b/g, mitte n-standardiga. Või on su Inteno kuidagi b/g standardit kasutama pandud.
Arvutiga on kõik korras, teistes kohtades Elioniga on WiFi ki ... |
teema: Inteno DG301 ruuter |
nikolaik
vastuseid: 2964
vaadatud: 1252058
|
foorum: Riistvara postitatud: 15.02.2016 00:32:58 pealkiri: Inteno DG301 ruuter |
[quote="Six"]Kasutajanimi: user
parool on Wifi parool karbi alt
Tänud. Sain sisse.
Nüüd on teine mure. Kaabliga kiirus on 95Mbit/89Mbit.
WiFiga on ainult 20MBit/12Mbit.
Milles võib probl ... |
teema: Inteno DG301 ruuter |
nikolaik
vastuseid: 2964
vaadatud: 1252058
|
foorum: Riistvara postitatud: 14.02.2016 11:15:48 pealkiri: Inteno DG301 ruuter |
Mis on selle ruuteri parool, et saaks menüüsse sisse logida?
Karbil on vaid WiFi parool ning seerianumber. Kumb neist peaks kasutama?
Ning milline on siis kasutajanimi?
Eile proovisin erinevad ... |
teema: HTC One seeria |
nikolaik
vastuseid: 1799
vaadatud: 470314
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 13.12.2014 15:50:52 pealkiri: HTC One seeria |
| Kas kellelgi on HTC One Dual Sim (M7), mis on Kännukasest ostetud? |
teema: Kommenteerimine: kfl |
nikolaik
vastuseid: 110
vaadatud: 45315
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.05.2014 23:08:43 pealkiri: Kommenteerimine: kfl |
| Väga kiire ja korralik ostja, soovitan! |
teema: Kommenteerimine: allary666 |
nikolaik
vastuseid: 54
vaadatud: 13384
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.03.2014 15:43:01 pealkiri: Toiteplokk Chieftec GPS-500AB |
| Ostis PSU, kiire tehing. Soovitan. |
teema: Kommenteerimine: LenovoT61 |
nikolaik
vastuseid: 8
vaadatud: 1931
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.03.2014 11:58:29 pealkiri: Videokaart 512MB Club3D 9800GT Green |
| Ostis sulaharas, korralik ostja, soovitan. |
teema: Samsung I9300 Galaxy S III |
nikolaik
vastuseid: 2430
vaadatud: 571053
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 14.01.2014 22:15:52 pealkiri: Samsung I9300 Galaxy S III |
|
teema: Samsung I9300 Galaxy S III |
nikolaik
vastuseid: 2430
vaadatud: 571053
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 14.01.2014 20:40:55 pealkiri: Samsung I9300 Galaxy S III |
Keegi kuhugi
I9300XXUGML2_I9300QXFGML2_SEB.zip
uuesti üles panna ei viitsi? terafile katkeb ära koguaeg?!
Siin on link: https://dl.dropboxusercontent.com/u/12665136/I9300XXUGML2_I9300OXFGM ... |
teema: Samsung I9300 Galaxy S III |
nikolaik
vastuseid: 2430
vaadatud: 571053
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.01.2014 12:41:24 pealkiri: Samsung I9300 Galaxy S III |
On siis see 4.3 versioon ikka?
On küll ja toimib kenasti. Lasin endale ka peale, aga Kies näitab CSC regiooni ikka ALB...
Kui Android 4.3 on juba peal, siis installi endale Kies 3 ja vaata siis, ... |
teema: Samsung I9300 Galaxy S III |
nikolaik
vastuseid: 2430
vaadatud: 571053
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.01.2014 11:31:58 pealkiri: Samsung I9300 Galaxy S III |
On siis see 4.3 versioon ikka?
On küll ja toimib kenasti. Lasin endale ka peale, aga Kies näitab CSC regiooni ikka ALB...
Kui Android 4.3 on juba peal, siis installi endale Kies 3 ja vaata siis, ... |
teema: Samsung I9300 Galaxy S III |
nikolaik
vastuseid: 2430
vaadatud: 571053
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 07.01.2014 14:39:03 pealkiri: Samsung I9300 Galaxy S III |
Kes on alla laadinud 4.3 versiooni minu Dropbox'ist, andke palun teada, kas õnnestus uue versiooni peale panna.
alla laadis ilusti aga imelik oli see, et kui tahtsin faili mälupulgale tõsta, siis ... |
teema: Samsung I9300 Galaxy S III |
nikolaik
vastuseid: 2430
vaadatud: 571053
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 07.01.2014 10:12:59 pealkiri: Samsung I9300 Galaxy S III |
| Kes on alla laadinud 4.3 versiooni minu Dropbox'ist, andke palun teada, kas õnnestus uue versiooni peale panna. |
teema: Samsung I9300 Galaxy S III |
nikolaik
vastuseid: 2430
vaadatud: 571053
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.01.2014 20:16:01 pealkiri: Samsung I9300 Galaxy S III |
Peale seda kui 4.3 peale panin, ei tule enam hoti ega gmaili mailid telefoni. Eelmise androidiga andis ilusti heliga ja sinise tulega märku. Oskab keegi öelda, et milles viga viõib olla?
Minul o ... |
teema: Samsung I9300 Galaxy S III |
nikolaik
vastuseid: 2430
vaadatud: 571053
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.01.2014 15:06:04 pealkiri: Samsung I9300 Galaxy S III |
| Sain selle vene foorumist. Panin endale peale paar päeva tagasi. Siiamaani olen rahul. |
teema: Samsung I9300 Galaxy S III |
nikolaik
vastuseid: 2430
vaadatud: 571053
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.01.2014 14:11:15 pealkiri: Samsung I9300 Galaxy S III |
Kui see on veel aktuaalne, siis võin jagada selle faili ehk annan dropbox'i linki.
Siin ta siis on: https://dl.dropboxusercontent.com/u/12665136/I9300XXUGML2_I9300OXFGML2_SEB.zip |
teema: Kommenteerimine: Jann1 |
nikolaik
vastuseid: 143
vaadatud: 56691
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.01.2013 22:05:26 pealkiri: Kommenteerimine: Jann1 |
| Korralik ostja. Raha kandis üle peale kaupa kätte saamist. |
teema: Kommenteerimine: GandalfiSo |
nikolaik
vastuseid: 3
vaadatud: 1367
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.12.2012 23:36:21 pealkiri: Kommenteerimine: GandalfiSo |
| Korralik ostja. Kokkulepitud ajal saime temaga kokku ning tehing sai sooritatud. |
teema: Kommenteerimine: Lukksepp |
nikolaik
vastuseid: 104
vaadatud: 33954
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.12.2012 01:06:54 pealkiri: Korralik ostja |
| Sai müüdud SSD ketas, mis sai saadetud ostjale SmartPost'iga. Raha laekus mu kontole peale seda, kui ostja sai kauba kätte. |
teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
nikolaik
vastuseid: 6928
vaadatud: 1534038
|
foorum: Parem HV postitatud: 14.12.2012 15:32:23 pealkiri: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
Selge, seda ma ei teadnudki Nüüd võtan teadmiseks.
Tahaksin kulutusele lõppu lisada veel ühe lause: "Ilma SSD-ta hind oleks 240EUR".
Tänan. |
teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
nikolaik
vastuseid: 6928
vaadatud: 1534038
|
foorum: Parem HV postitatud: 14.12.2012 15:05:13 pealkiri: Teema -:Dell E6400, 2.6Ghz, 4GB DDR2, 14.1 1440x900:- vajaks tähelepanu |
Foorum : Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : Dell E6400, 2.6Ghz, 4GB DDR2, 14.1 1440x900
Selgitus : Ei ole võimalik oma kuulutust redigeerida, ei ole redigeerimisnuppu Milles võiks ... |
teema: Kommenteerimine: private |
nikolaik
vastuseid: 0
vaadatud: 423
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.04.2008 23:38:24 pealkiri: Kommenteerimine: private |
| Väga korralik ostja. Saime kokku, vaatas kaupa ning tehing sai tehtud. |
teema: Kommenteerimine: antikas |
nikolaik
vastuseid: 74
vaadatud: 26004
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.02.2008 17:17:13 pealkiri: Kommenteerimine: antikas |
| Saatsin cargoga ruuteri ja järgmisel päeval olid raha arvel. Väga korralik ostja. |
teema: Kuidas kontrollida ühendus provaideriga? |
nikolaik
vastuseid: 3
vaadatud: 1864
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 10.01.2008 15:52:38 pealkiri: Kuidas kontrollida ühendus provaideriga? |
| Sniffer selleks ei sobi ja paar korda päevas kontrollimisest ka ei piisa - seda tuleks teha iga paari minuti tagant, kas pingi, arpingi vms programmiga... ja tulemused koos kellaajaga ära logida. Se ... |
teema: Kuidas kontrollida ühendus provaideriga? |
nikolaik
vastuseid: 3
vaadatud: 1864
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 10.01.2008 13:30:50 pealkiri: Kuidas kontrollida ühendus provaideriga? |
| Internetti pakkujaks on STV. Mure selles, et ühendus üsna tihti katkeb. Kuna signaal arvutisse läheb ruuteri kaudu, siis STV väidab, et nemad ei saa midagi teha, et neil on kõik OK jne. Proovisin ... |
teema: Kommenteerimine: Justas |
nikolaik
vastuseid: 39
vaadatud: 15843
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.01.2008 01:11:49 pealkiri: Kommenteerimine: Justas |
| Helistasin ette, et saame õhtul kokku. Õhtul sain ilusti raha kätte oma kauba eest. Väga korralik mees. |
teema: Linksys wrt54G probleem |
nikolaik
vastuseid: 13
vaadatud: 3964
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 28.12.2007 12:09:58 pealkiri: Linksys wrt54G probleem |
| Mul on WRT54G v.7 ning sama probleem. Kuskil 2-3 korda päevas pean ruuterile restardi tegema, et ühendus tekiks. Samuti juba 2 ruuteri vahetasin välja, kas see tähendabki, et Linksys ruuterid on n ... |
teema: DVD+R toorikute kirjutamise kiiruse probleem |
nikolaik
vastuseid: 1
vaadatud: 1553
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 28.02.2006 13:02:07 pealkiri: DVD+R toorikute kirjutamise kiiruse probleem |
Op. süsteem Windows XP Pro SP2. Kirjutamisprogrammiks on Nero 6.6.1.4 versioon. DVD seadmeks on Lite-On SOHW-1673S väline DVD kirjutaja.
Probleem on selles, et kui tahan kirjutada TDK DVD+R tooriku ... |
| |