Avaleht
otsing leidis 49 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: martiweb
nikolaik

vastuseid: 9
vaadatud: 5664

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.11.2024 09:50:03   pealkiri: Kommenteerimine: martiweb
Korralik ostja, kiir tehing.
  teema: Kommenteerimine: Sorsby
nikolaik

vastuseid: 6
vaadatud: 928

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.11.2024 09:49:37   pealkiri: Kommenteerimine: Sorsby
Korralik ostja, kiir tehing.
  teema: Kommenteerimine: attrs
nikolaik

vastuseid: 417
vaadatud: 108400

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.11.2024 09:48:22   pealkiri: Kommenteerimine: attrs
Ostis ketast. Tehing oli kiire.
  teema: Kommenteerimine: reinkan
nikolaik

vastuseid: 5
vaadatud: 1595

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.01.2022 21:44:55   pealkiri: Kommenteerimine: reinkan
Müüsin monitori. Tuli järgi samal päeval.
Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: aprikool
nikolaik

vastuseid: 0
vaadatud: 71

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.04.2021 19:57:50   pealkiri: Kommenteerimine: aprikool
Ostis laptopi. Jüik sujus väga kiiresti.
  teema: Kommenteerimine: Flab
nikolaik

vastuseid: 991
vaadatud: 151517

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.03.2021 16:44:56   pealkiri: Kommenteerimine: Flab
Ostis drsktopi koos sisuga. Kandis raha ette koos saatmiskuluga.
Kiire tehing, soovitan.
  teema: WD 2TB RED ketas ei lähe käima
nikolaik

vastuseid: 11
vaadatud: 3431

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 08.03.2021 20:21:36   pealkiri: WD 2TB RED ketas ei lähe käima
Kust need kettad pärit on? Kas nö. lahtisena ostetud või välise HDD karpidest välja võetud? Arvuti panid ise kokku või keegi teine?
Proovi 4-pin Molex -> SATA toite üleminekuga, seal puudu ...
  teema: WD 2TB RED ketas ei lähe käima
nikolaik

vastuseid: 11
vaadatud: 3431

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 02.03.2021 15:17:20   pealkiri: WD 2TB RED ketas ei lähe käima
jõuga pressides on valetpidi pistikuid ühendatud
Noh... teoreetiliselt on võimalik, kuid olen nüüd kontrollides on kõik kontaktid nagu uued, kuskil pole midagi näha.

Aga siis on teine küsi ...
  teema: WD 2TB RED ketas ei lähe käima
nikolaik

vastuseid: 11
vaadatud: 3431

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 02.03.2021 14:29:35   pealkiri: WD 2TB RED ketas ei lähe käima
,
eks ta raske juhus on
-juba mainitud staatiline ja seejuures midagi väga valesti, et sellised staatilise litakad
-mõni muu pinge all olnud detail/juhe mille vastas kokkumonteerimisel kettad la ...
  teema: WD 2TB RED ketas ei lähe käima
nikolaik

vastuseid: 11
vaadatud: 3431

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 02.03.2021 14:01:43   pealkiri: WD 2TB RED ketas ei lähe käima
,
BIOSis ei näe, jah.

,
Noh, "vana arvuti kooslus" tähendaks sama PSU, mis on nüüd uues korpuses ning kuhu ma ühendan need kettad.
Staatilise elektri kohta ei oska kommeneerida, minu me ...
  teema: WD 2TB RED ketas ei lähe käima
nikolaik

vastuseid: 11
vaadatud: 3431

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 02.03.2021 13:37:03   pealkiri: WD 2TB RED ketas ei lähe käima
Võtsin enda vana desktipost kõik kettad välja ning koos toiteplokiga panin teisse desktopi (emaplaat, protsessor jne oli teises kastis juba olemas v.a. PSU).
Nüüd "uues" arvutis tavalise SSD ket ...
  teema: Telia Koduinternet
nikolaik

vastuseid: 23979
vaadatud: 5697118

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 29.07.2020 08:29:25   pealkiri: Telia Koduinternet
Pole vaja neid avatuna hoida, kui reaalne vajadus puudub (ala lokaalsele veebiserverile ligipääs välismaailmast jms). Jäta suletuks. Igal ajal saad avada/sulgeda iseteenindusest.

Tänan.
  teema: Telia Koduinternet
nikolaik

vastuseid: 23979
vaadatud: 5697118

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 28.07.2020 23:22:11   pealkiri: Telia Koduinternet
Loodan, et küsin õiges foorumis.
Plaanin minna Telia internetile üle. Operaator küsib: kas pordid jätta suletuks või avatuks? (vaikimisi on suletud).

Kuidas siis parem oleks minu jaoks? Mill ...
  teema: Kommenteerimine: Carlsair
nikolaik

vastuseid: 162
vaadatud: 37839

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.12.2019 22:29:42   pealkiri: Kommenteerimine: Carlsair
Ostis HDD. Raha laekus kohe, kui sai kõik kokku lepitud.
Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: M785
nikolaik

vastuseid: 23
vaadatud: 4785

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.11.2019 17:10:11   pealkiri: Kommenteerimine: M785
Leppisime diilist kokku, tuli samal päeval järele ning maksis nagu sai kokkulepitud.
  teema: Kommenteerimine: DigitalCol
nikolaik

vastuseid: 3
vaadatud: 1780

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.10.2019 14:19:43   pealkiri: Kommenteerimine: DigitalCol
Vaga korralik ja kiire osjta. Õhtul sai asjad kokku lepitud ja hommikul tuli juba järele.
  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
nikolaik

vastuseid: 1903
vaadatud: 322886

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.10.2019 14:18:17   pealkiri: Kingston RAM 16GB
Korralik ostja.
  teema: Kommenteerimine: Exz
nikolaik

vastuseid: 2
vaadatud: 758

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.10.2019 14:16:24   pealkiri: SSD ketas
Väga kiire ostja.
  teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist.
nikolaik

vastuseid: 6928
vaadatud: 1534038

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 11.10.2018 22:19:31   pealkiri: Teema -: Samsung Galaxy S7 32GB Dual Sim (garantii kuni 04.12.2019):- vajaks tähelepanu
  teema: Samsung Galaxy S9 seeria arutelu
nikolaik

vastuseid: 1345
vaadatud: 354324

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 27.09.2018 12:26:47   pealkiri: Samsung Galaxy S9 seeria arutelu
Kas S9-s viimase softiga on võimalik valida millise SIM kaarti mobiilinterneti kasutada? Ja siis sama küsimus hotspot'i kohta, kas saab valida milliselt SIM kaardilt hakatakse interneti jagama?
  teema: Internet elektrivõrgu kaudu
nikolaik

vastuseid: 53
vaadatud: 35414

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 11.10.2016 12:32:51   pealkiri: Internet elektrivõrgu kaudu
Tere.

Kas kellelgi on uusi kogemusi nende adapteritega?
Sain kingituseks Zyxel PLA5206 v2 adapteri. Panin selle tööle ning andmevahetuse kiiruseks tuli vaid 1,8Mbit, kuigi ruuteril on kõik pord ...
  teema: Inteno DG301 ruuter
nikolaik

vastuseid: 2964
vaadatud: 1252058

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 15.02.2016 12:06:14   pealkiri: Inteno DG301 ruuter
Probleem võib olla su arvuti WiFi-kaardis, mis on b/g, mitte n-standardiga. Või on su Inteno kuidagi b/g standardit kasutama pandud.

Arvutiga on kõik korras, teistes kohtades Elioniga on WiFi ki ...
  teema: Inteno DG301 ruuter
nikolaik

vastuseid: 2964
vaadatud: 1252058

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 15.02.2016 00:32:58   pealkiri: Inteno DG301 ruuter
[quote="Six"]Kasutajanimi: user
parool on Wifi parool karbi alt

Tänud. Sain sisse.
Nüüd on teine mure. Kaabliga kiirus on 95Mbit/89Mbit.
WiFiga on ainult 20MBit/12Mbit.

Milles võib probl ...
  teema: Inteno DG301 ruuter
nikolaik

vastuseid: 2964
vaadatud: 1252058

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 14.02.2016 11:15:48   pealkiri: Inteno DG301 ruuter
Mis on selle ruuteri parool, et saaks menüüsse sisse logida?
Karbil on vaid WiFi parool ning seerianumber. Kumb neist peaks kasutama?
Ning milline on siis kasutajanimi?

Eile proovisin erinevad ...
  teema: HTC One seeria
nikolaik

vastuseid: 1799
vaadatud: 470314

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 13.12.2014 15:50:52   pealkiri: HTC One seeria
Kas kellelgi on HTC One Dual Sim (M7), mis on Kännukasest ostetud?
  teema: Kommenteerimine: kfl
nikolaik

vastuseid: 110
vaadatud: 45315

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.05.2014 23:08:43   pealkiri: Kommenteerimine: kfl
Väga kiire ja korralik ostja, soovitan!
  teema: Kommenteerimine: allary666
nikolaik

vastuseid: 54
vaadatud: 13384

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.03.2014 15:43:01   pealkiri: Toiteplokk Chieftec GPS-500AB
Ostis PSU, kiire tehing. Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: LenovoT61
nikolaik

vastuseid: 8
vaadatud: 1931

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.03.2014 11:58:29   pealkiri: Videokaart 512MB Club3D 9800GT Green
Ostis sulaharas, korralik ostja, soovitan.
  teema: Samsung I9300 Galaxy S III
nikolaik

vastuseid: 2430
vaadatud: 571053

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 14.01.2014 22:15:52   pealkiri: Samsung I9300 Galaxy S III
  teema: Samsung I9300 Galaxy S III
nikolaik

vastuseid: 2430
vaadatud: 571053

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 14.01.2014 20:40:55   pealkiri: Samsung I9300 Galaxy S III
Keegi kuhugi

I9300XXUGML2_I9300QXFGML2_SEB.zip

uuesti üles panna ei viitsi? terafile katkeb ära koguaeg?!

Siin on link: https://dl.dropboxusercontent.com/u/12665136/I9300XXUGML2_I9300OXFGM ...
  teema: Samsung I9300 Galaxy S III
nikolaik

vastuseid: 2430
vaadatud: 571053

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 08.01.2014 12:41:24   pealkiri: Samsung I9300 Galaxy S III
On siis see 4.3 versioon ikka?
On küll ja toimib kenasti. Lasin endale ka peale, aga Kies näitab CSC regiooni ikka ALB...

Kui Android 4.3 on juba peal, siis installi endale Kies 3 ja vaata siis, ...
  teema: Samsung I9300 Galaxy S III
nikolaik

vastuseid: 2430
vaadatud: 571053

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 08.01.2014 11:31:58   pealkiri: Samsung I9300 Galaxy S III
On siis see 4.3 versioon ikka?
On küll ja toimib kenasti. Lasin endale ka peale, aga Kies näitab CSC regiooni ikka ALB...

Kui Android 4.3 on juba peal, siis installi endale Kies 3 ja vaata siis, ...
  teema: Samsung I9300 Galaxy S III
nikolaik

vastuseid: 2430
vaadatud: 571053

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 07.01.2014 14:39:03   pealkiri: Samsung I9300 Galaxy S III
Kes on alla laadinud 4.3 versiooni minu Dropbox'ist, andke palun teada, kas õnnestus uue versiooni peale panna.
alla laadis ilusti aga imelik oli see, et kui tahtsin faili mälupulgale tõsta, siis ...
  teema: Samsung I9300 Galaxy S III
nikolaik

vastuseid: 2430
vaadatud: 571053

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 07.01.2014 10:12:59   pealkiri: Samsung I9300 Galaxy S III
Kes on alla laadinud 4.3 versiooni minu Dropbox'ist, andke palun teada, kas õnnestus uue versiooni peale panna.
  teema: Samsung I9300 Galaxy S III
nikolaik

vastuseid: 2430
vaadatud: 571053

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.01.2014 20:16:01   pealkiri: Samsung I9300 Galaxy S III
Peale seda kui 4.3 peale panin, ei tule enam hoti ega gmaili mailid telefoni. Eelmise androidiga andis ilusti heliga ja sinise tulega märku. Oskab keegi öelda, et milles viga viõib olla?

Minul o ...
  teema: Samsung I9300 Galaxy S III
nikolaik

vastuseid: 2430
vaadatud: 571053

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.01.2014 15:06:04   pealkiri: Samsung I9300 Galaxy S III
Sain selle vene foorumist. Panin endale peale paar päeva tagasi. Siiamaani olen rahul.
  teema: Samsung I9300 Galaxy S III
nikolaik

vastuseid: 2430
vaadatud: 571053

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.01.2014 14:11:15   pealkiri: Samsung I9300 Galaxy S III
Kui see on veel aktuaalne, siis võin jagada selle faili ehk annan dropbox'i linki.
Siin ta siis on: https://dl.dropboxusercontent.com/u/12665136/I9300XXUGML2_I9300OXFGML2_SEB.zip
  teema: Kommenteerimine: Jann1
nikolaik

vastuseid: 143
vaadatud: 56691

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.01.2013 22:05:26   pealkiri: Kommenteerimine: Jann1
Korralik ostja. Raha kandis üle peale kaupa kätte saamist.
  teema: Kommenteerimine: GandalfiSo
nikolaik

vastuseid: 3
vaadatud: 1367

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.12.2012 23:36:21   pealkiri: Kommenteerimine: GandalfiSo
Korralik ostja. Kokkulepitud ajal saime temaga kokku ning tehing sai sooritatud.
  teema: Kommenteerimine: Lukksepp
nikolaik

vastuseid: 104
vaadatud: 33954

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.12.2012 01:06:54   pealkiri: Korralik ostja
Sai müüdud SSD ketas, mis sai saadetud ostjale SmartPost'iga. Raha laekus mu kontole peale seda, kui ostja sai kauba kätte.
  teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist.
nikolaik

vastuseid: 6928
vaadatud: 1534038

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 14.12.2012 15:32:23   pealkiri: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist.
Selge, seda ma ei teadnudki icon_sad.gif Nüüd võtan teadmiseks.
Tahaksin kulutusele lõppu lisada veel ühe lause: "Ilma SSD-ta hind oleks 240EUR".

Tänan.
  teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist.
nikolaik

vastuseid: 6928
vaadatud: 1534038

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 14.12.2012 15:05:13   pealkiri: Teema -:Dell E6400, 2.6Ghz, 4GB DDR2, 14.1 1440x900:- vajaks tähelepanu
Foorum : Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : Dell E6400, 2.6Ghz, 4GB DDR2, 14.1 1440x900
Selgitus : Ei ole võimalik oma kuulutust redigeerida, ei ole redigeerimisnuppu icon_sad.gif Milles võiks ...
  teema: Kommenteerimine: private
nikolaik

vastuseid: 0
vaadatud: 423

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.04.2008 23:38:24   pealkiri: Kommenteerimine: private
Väga korralik ostja. Saime kokku, vaatas kaupa ning tehing sai tehtud.
  teema: Kommenteerimine: antikas
nikolaik

vastuseid: 74
vaadatud: 26004

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.02.2008 17:17:13   pealkiri: Kommenteerimine: antikas
Saatsin cargoga ruuteri ja järgmisel päeval olid raha arvel. Väga korralik ostja.
  teema: Kuidas kontrollida ühendus provaideriga?
nikolaik

vastuseid: 3
vaadatud: 1864

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 10.01.2008 15:52:38   pealkiri: Kuidas kontrollida ühendus provaideriga?
Sniffer selleks ei sobi ja paar korda päevas kontrollimisest ka ei piisa - seda tuleks teha iga paari minuti tagant, kas pingi, arpingi vms programmiga... ja tulemused koos kellaajaga ära logida. Se ...
  teema: Kuidas kontrollida ühendus provaideriga?
nikolaik

vastuseid: 3
vaadatud: 1864

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 10.01.2008 13:30:50   pealkiri: Kuidas kontrollida ühendus provaideriga?
Internetti pakkujaks on STV. Mure selles, et ühendus üsna tihti katkeb. Kuna signaal arvutisse läheb ruuteri kaudu, siis STV väidab, et nemad ei saa midagi teha, et neil on kõik OK jne. Proovisin ...
  teema: Kommenteerimine: Justas
nikolaik

vastuseid: 39
vaadatud: 15843

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.01.2008 01:11:49   pealkiri: Kommenteerimine: Justas
Helistasin ette, et saame õhtul kokku. Õhtul sain ilusti raha kätte oma kauba eest. Väga korralik mees.
  teema: Linksys wrt54G probleem
nikolaik

vastuseid: 13
vaadatud: 3964

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 28.12.2007 12:09:58   pealkiri: Linksys wrt54G probleem
Mul on WRT54G v.7 ning sama probleem. Kuskil 2-3 korda päevas pean ruuterile restardi tegema, et ühendus tekiks. Samuti juba 2 ruuteri vahetasin välja, kas see tähendabki, et Linksys ruuterid on n ...
  teema: DVD+R toorikute kirjutamise kiiruse probleem
nikolaik

vastuseid: 1
vaadatud: 1553

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 28.02.2006 13:02:07   pealkiri: DVD+R toorikute kirjutamise kiiruse probleem
Op. süsteem Windows XP Pro SP2. Kirjutamisprogrammiks on Nero 6.6.1.4 versioon. DVD seadmeks on Lite-On SOHW-1673S väline DVD kirjutaja.
Probleem on selles, et kui tahan kirjutada TDK DVD+R tooriku ...
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.