Avaleht
otsing leidis 155 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: JFA
neap

vastuseid: 2
vaadatud: 1441

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.06.2017 23:26:12   pealkiri: Kommenteerimine: JFA
Tiptop!
  teema: Kommenteerimine: Jaanus
neap

vastuseid: 716
vaadatud: 147301

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.06.2017 12:37:25   pealkiri: nexus 7
Kaup korralik ja saatis kiirelt välja!
  teema: Kommenteerimine: germo123
neap

vastuseid: 22
vaadatud: 10213

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.07.2014 17:47:25   pealkiri: Kommenteerimine: germo123
Ostis kaamera, kõik OK icon_smile.gif
  teema: SUUR TEST: soodsa hinnaga tahvelarvutid
neap

vastuseid: 53
vaadatud: 42624

sõnumfoorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid   postitatud: 24.12.2012 14:32:16   pealkiri: SUUR TEST: soodsa hinnaga tahvelarvutid
Käisin Hiinas ringi novembris, võtsin ette proovida ka seda kohalikku "Iphone" i ja "Ipad"" i . Kui näpuga scrollida üritasin, siis tuli pilt keskmiselt 8 sekundit hiljem järgi, rakenduste aktive ...
  teema: Asus|Google Nexus 7
neap

vastuseid: 1189
vaadatud: 358737

sõnumfoorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid   postitatud: 23.12.2012 21:56:42   pealkiri: Asus|Google Nexus 7
Vabandan lolli küsimuse eest, aga kuidas 3G siin tahvlis töötab, vaja sim kaarti,millel oleks netipakett?
Milliseid variante veel olla võiks? Üldse mitte norimise mõttes, lihtsalt huvitab, mis ...
  teema: Asus|Google Nexus 7
neap

vastuseid: 1189
vaadatud: 358737

sõnumfoorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid   postitatud: 23.12.2012 20:47:44   pealkiri: Asus|Google Nexus 7
Vabandan lolli küsimuse eest, aga kuidas 3G siin tahvlis töötab, vaja sim kaarti,millel oleks netipakett?
  teema: Grand Theft Auto IV
neap

vastuseid: 14775
vaadatud: 2584329

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.09.2011 09:43:15   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Tere

Püüdes setinguid muuta, ei lubanud mäng seda alguses teha kuna ei saanud vist aru, kui palju on läpakal näitajad. Lahendasin selle väikse failimuutmisega. Siiski mängu käima pannes ei ...
  teema: Pro Evolution Soccer 2010
neap

vastuseid: 169
vaadatud: 35835

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.12.2009 20:52:20   pealkiri: Pro Evolution Soccer 2010
Saada kirjapomm icon_biggrin.gif
Mind ennast pole küll veel midagi häirinud, aga ega ma pole ka niisugune proff, et suudaksin kõiki vigu märgata icon_cool.gif

No selleks ei peagi proff olema, et aru saada kui vasta ...
  teema: Pro Evolution Soccer 2010
neap

vastuseid: 169
vaadatud: 35835

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.12.2009 22:16:32   pealkiri: Pro Evolution Soccer 2010
Sama asi, aastaid pelanud neid seeriaid, ja alla top playeri ei mängi ühtegi, mõnes osas sai isegi 6nda tärni ka osta ehk siis world best vms, nende pes punktide eest.

Ja mis mängitavusse pu ...
  teema: America's Army
neap

vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.12.2006 15:15:31   pealkiri: America's Army
Selline küsimus: Kas 2.7 jaoks on vaja, et 2.6 installitud oleks või on see eraldi. Seda ma tean, et 2.8 jaoks on 2.7 vaja. tahaks teada jah sellele vastust, mul endal 2.6 ja et ma saaks 2.8 mängid ...
  teema: Grand Theft Auto IV
neap

vastuseid: 14775
vaadatud: 2584329

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.07.2006 23:53:46   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Peasi et liiklus toimuks ikka parema käe reegli järgi icon_biggrin.gif Sest getaways on võimatu ringi sõita! tahad et valgusfoore üldse ei oleks??
  teema: America's Army
neap

vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.05.2006 19:24:39   pealkiri: America's Army
Küsimus siis selline, et miks mulle mängus snaiper relva ei anta, kuigi olen sealt esimesena jõudnud snaiprikoha ära valida. Samas aga tuleb mees kelle honor on ainult 10 ja tatsab snaipriga ringi ...
  teema: America's Army
neap

vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.04.2006 22:22:46   pealkiri: America's Army
vot see pb_security 0 oligi!!
  teema: America's Army
neap

vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.04.2006 00:51:39   pealkiri: America's Army
nii, äkki pahandan kedagi lihtsa küsimusega, aga äkki vastate. niisiis asi sellesm kui serverisse sisse lähen, hakkab autoriseerima, ja peale seda kickib kohe välja, kunagi ammu kui mängisin, si ...
  teema: America's Army
neap

vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.04.2006 17:43:51   pealkiri: America's Army
pole üle aasta enam mänginud seda mängu, nüüd tuli mõte uuesti proovida, kas keegi annaks töötava saidi kust saaks täisversiooni tõmmata, lugesin et siin probleeme selle uue versiooniga, äk ...
  teema: Grand Theft Auto: San Andreas
neap

vastuseid: 6723
vaadatud: 1212946

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.10.2005 17:51:18   pealkiri: Grand Theft Auto: San Andreas
ma ütlesin et krdi numpad-i peal on vaja vajutada ta vist paneb tavaliste noolte peal ei pane, mul lihtsalt töötab ainult ülesse ja alla nupud, krt ei ole nagu neid kõrvale kallutamise asju leidn ...
  teema: Grand Theft Auto: San Andreas
neap

vastuseid: 6723
vaadatud: 1212946

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.10.2005 15:54:00   pealkiri: Grand Theft Auto: San Andreas
, kui sa nuppe pole muutnud siis number 4 ja 2 peaks ka külgede peale masinat kallutama.Vajutama pead vastavat noolt siis kui pildil jooksvad need noolded on selle ringi sees. ma mängin läpaka peal ...
  teema: Grand Theft Auto: San Andreas
neap

vastuseid: 6723
vaadatud: 1212946

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.10.2005 01:33:21   pealkiri: Grand Theft Auto: San Andreas
üks küsimus. olen suht mängu alguses ja seal on üks missioon, kus peab oma autoga mingi teise gangsta vastu neid vedrusid kõigutama, et auto hüppaks ülesse alla, ongi küsimus, et oskan nagu e ...
  teema: Grand Theft Auto: San Andreas
neap

vastuseid: 6723
vaadatud: 1212946

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.06.2005 18:44:43   pealkiri: Grand Theft Auto: San Andreas
Palju plaat maksab poes? Selline küs. veel ,et kas lõpuni mängimiseks ehk siis sinna ,kus hakkavad lõputiitrid jooksma, on vaja teha 100% või piisab põhimissioonide täitmisest nagu vice city's.
  teema: America's Army
neap

vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.10.2004 20:05:07   pealkiri: America's Army
[quote="meestsukotkalt"]Esimesed tuleristsed on käes ja peab mainima, et nii hullu tunnet kui ET alguses tekitas, ei ole. Kui oskad ennast hoida, siis jõuad ka teisi killida, enne enda tähelendu... ...
  teema: America's Army
neap

vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.10.2004 20:47:31   pealkiri: America's Army
ei mäletagi täpselt, aga seda tean, et see teema oli siis alles kusagil 3. lehe peal
  teema: America's Army
neap

vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.10.2004 22:58:14   pealkiri: America's Army
ok, armyvennad, jätan siis mängu nüüd tükiks ajaks kõrvale, vaja endal ka sõjaväes ära käia. icon_confused.gif tegelt olen ühte asja kogu aeg küsida tahtnud, et palju nendel kõige kõvematel meestel s ...
  teema: Grand Theft Auto: San Andreas
neap

vastuseid: 6723
vaadatud: 1212946

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.09.2004 21:19:12   pealkiri: Grand Theft Auto: San Andreas
http://fivestarstuff.com/images/screenshots/screen229.jpg , nüüd vist enam kõigile kesta ei jõua anda kes tänava peal vastu tulevad icon_biggrin.gif
  teema: America's Army
neap

vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.09.2004 20:57:25   pealkiri: America's Army
mulle ei istugi, see et tihti ajavad kaitsjad ründajat taga. mängin näiteks radio towerit, seal on koguaeg nii, et kaitsad lähevad ise rünnakule, mulle see asi eriti ei istu, et nii kui round alg ...
  teema: America's Army
neap

vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.09.2004 00:16:39   pealkiri: America's Army
kas punkbuster ei ytle midagi??, proovi mängu ajal - TAB , trükid pb_security 0 , minul see aitas, kui punkbuster välja kickis.
  teema: America's Army
neap

vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.09.2004 20:23:44   pealkiri: America's Army
jah
  teema: America's Army
neap

vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.09.2004 23:43:03   pealkiri: America's Army
kas tõesti keegi ei oska aidata?
  teema: America's Army
neap

vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.09.2004 15:09:13   pealkiri: America's Army
selline asi, et mängin radio towerit aga ei saa snaiprit valida. lihtsalt ei olegi mul seda valikuvõimalust seal, sest see snaipri nupp on koguaeg nagu tume. treening on mul tehtud, Troll aitas, ja ...
  teema: America's Army
neap

vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.09.2004 01:40:25   pealkiri: America's Army
Palun öelge kuidas saab seda punksbusterit uuendada!!!!!!????
Tõmba netist no ma uuendasin ära, aga ikka pillub sellist värki mängu alguses: KICK NOTIFICATION: linnus[EST] has been kicked for ...
  teema: America's Army
neap

vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.09.2004 14:49:40   pealkiri: America's Army
kas selle vana versiooniga saab ka veel mängida ve. see uus paneb ju taiega pange, no mis uus ta enam on aga ma motlen seda viimast kui need jamad algasid.
  teema: Grand Theft Auto: San Andreas
neap

vastuseid: 6723
vaadatud: 1212946

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.08.2004 15:58:37   pealkiri: Grand Theft Auto: San Andreas
tähenärijad, tuleb kuna tuleb, ega tulemata ei jää icon_exclaim.gif
  teema: America's Army
neap

vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.08.2004 15:38:23   pealkiri: America's Army
vaat on üks selline nupp, mis pidurdaks kiirust ja on sellised nupud, millega langevarju juhtida. otsi optionsist ylesse.
  teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
neap

vastuseid: 630
vaadatud: 135968

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.08.2004 16:11:52   pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
andke keegi palun patchi link, mis teeb PES3 mängu 2* kiiremaks, siin eespool on aga need enam ei tööta.
oki sain ise juba kätte, aga nüüd panin mängu uuesti peale, ja väike jama on, nimelt kui ...
  teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
neap

vastuseid: 630
vaadatud: 135968

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.08.2004 21:51:19   pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
andke keegi palun patchi link, mis teeb PES3 mängu 2* kiiremaks, siin eespool on aga need enam ei tööta.
  teema: America's Army
neap

vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.06.2004 21:52:59   pealkiri: America's Army
täiega ajab juba keema. kõik ping ja kõik on norm aga poole mängu pealt viskab ikka menüüsse tagasi, see on vist siis kui ta ise ennast välja logib, logisin mingi 10 korda mängu jooksul uuesti ...
  teema: America's Army
neap

vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.06.2004 21:10:26   pealkiri: America's Army
krt veits jääb veel puudu
  teema: America's Army
neap

vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.06.2004 18:49:05   pealkiri: America's Army
mul kõik treeningud tehtud aga miks ma ei saa SF Sandstormis seda relva C18 valida, koguaeg pean mingi rpg või tavalise automaadivalima, seda isegi seda kui C18 on saadaval.
  teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
neap

vastuseid: 630
vaadatud: 135968

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.06.2004 16:49:02   pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
selles mängus ei paku enam üldse viimase raskusastmega mängimine pinget, muidugi kui ma just Egiptusega Brasiilia vastu ei lähe.
  teema: Elder Scrolls III: Morrowind
neap

vastuseid: 1020
vaadatud: 193052

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.06.2004 16:17:18   pealkiri: Elder Scrolls III: Morrowind
Kui Balmora poolt Calderasse lähed siis, seal esimeses majas kusagil paremat kätt on kohe keegi Creeper või selline tegelane(täpselt ei mäleta pole kaua mängind) tollel on mingi 5000 taskus, saa ...
  teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
neap

vastuseid: 630
vaadatud: 135968

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.06.2004 11:28:14   pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
  teema: America's Army
neap

vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.06.2004 11:21:33   pealkiri: America's Army
mulle see uus patch igatahes ei meeldi, mäng jookseb palju halvemini.
  teema: America's Army
neap

vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.06.2004 23:34:49   pealkiri: America's Army
Vaatake trackeri avalehte. Seal selle sniprijama seletus. kule gemini, leidsin küll selle snaipri seletuse, aga english is very bad. äkki teed mulle arusaadavaks, oleksin tänulik!
  teema: America's Army
neap

vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.06.2004 21:44:41   pealkiri: America's Army
  teema: America's Army
neap

vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.06.2004 22:07:37   pealkiri: America's Army
Tasubki uus patch peale lasta, mul igal juhul lahenes sellega probleem ära. Ok proovin, täna enam ei jõua.
  teema: America's Army
neap

vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.06.2004 16:08:16   pealkiri: America's Army
Mul nüüd imelik probleem. Ma pole 2.1 versiooni peale lasknud, ikka veel 2.0 . Lasin siis endale snaipri treeningu ära teha aga kui mängu sisenen näitab et pole tehtud seda snaipri treeningut. Sa ...
  teema: America's Army
neap

vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.06.2004 12:59:18   pealkiri: America's Army
Mul nüüd imelik probleem. Ma pole 2.1 versiooni peale lasknud, ikka veel 2.0 . Lasin siis endale snaipri treeningu ära teha aga kui mängu sisenen näitab et pole tehtud seda snaipri treeningut. Sa ...
  teema: America's Army
neap

vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.06.2004 12:46:19   pealkiri: America's Army
Kas keegi veel peale minu ei saa AA kodulehel ennast sisse regada, õigemini ei saa isegi regamise lehele minna, lööb ette et: Maximum Database Queries Reached, please contact admin@supercomputerinc ...
  teema: miks ma oma postitusi ei näe???
neap

vastuseid: 18
vaadatud: 2467

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 02.06.2004 20:47:05   pealkiri: miks ma oma postitusi ei näe???
ok tnx enivei.
  teema: miks ma oma postitusi ei näe???
neap

vastuseid: 18
vaadatud: 2467

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 02.06.2004 20:25:14   pealkiri: miks ma oma postitusi ei näe???
ok ei hakka uut teemat tegem, äkki keegi vastab kiirelt ära, kui tahan privaatsõnumit saata, siis kaua need sõnumid seal saatmata kirjade kaustas seisavad enne kui ära lähevad, oleneb see kasuta ...
  teema: America's Army
neap

vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.06.2004 20:08:47   pealkiri: America's Army
Räägiti et mängumootor on paranenud uuel patchil, kas see tähendab siis, et mäng jookseb paremini?? Kas mängida on raskem?? icon_question.gif
 
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.