|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: JFA |
neap
vastuseid: 2
vaadatud: 1441
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.06.2017 23:26:12 pealkiri: Kommenteerimine: JFA |
| Tiptop! |
teema: Kommenteerimine: Jaanus |
neap
vastuseid: 716
vaadatud: 147301
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.06.2017 12:37:25 pealkiri: nexus 7 |
| Kaup korralik ja saatis kiirelt välja! |
teema: Kommenteerimine: germo123 |
neap
vastuseid: 22
vaadatud: 10213
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.07.2014 17:47:25 pealkiri: Kommenteerimine: germo123 |
Ostis kaamera, kõik OK  |
teema: SUUR TEST: soodsa hinnaga tahvelarvutid |
neap
vastuseid: 53
vaadatud: 42624
|
foorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid postitatud: 24.12.2012 14:32:16 pealkiri: SUUR TEST: soodsa hinnaga tahvelarvutid |
| Käisin Hiinas ringi novembris, võtsin ette proovida ka seda kohalikku "Iphone" i ja "Ipad"" i . Kui näpuga scrollida üritasin, siis tuli pilt keskmiselt 8 sekundit hiljem järgi, rakenduste aktive ... |
teema: Asus|Google Nexus 7 |
neap
vastuseid: 1189
vaadatud: 358737
|
foorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid postitatud: 23.12.2012 21:56:42 pealkiri: Asus|Google Nexus 7 |
Vabandan lolli küsimuse eest, aga kuidas 3G siin tahvlis töötab, vaja sim kaarti,millel oleks netipakett?
Milliseid variante veel olla võiks? Üldse mitte norimise mõttes, lihtsalt huvitab, mis ... |
teema: Asus|Google Nexus 7 |
neap
vastuseid: 1189
vaadatud: 358737
|
foorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid postitatud: 23.12.2012 20:47:44 pealkiri: Asus|Google Nexus 7 |
| Vabandan lolli küsimuse eest, aga kuidas 3G siin tahvlis töötab, vaja sim kaarti,millel oleks netipakett? |
teema: Grand Theft Auto IV |
neap
vastuseid: 14775
vaadatud: 2584329
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.09.2011 09:43:15 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
Tere
Püüdes setinguid muuta, ei lubanud mäng seda alguses teha kuna ei saanud vist aru, kui palju on läpakal näitajad. Lahendasin selle väikse failimuutmisega. Siiski mängu käima pannes ei ... |
teema: Pro Evolution Soccer 2010 |
neap
vastuseid: 169
vaadatud: 35835
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.12.2009 20:52:20 pealkiri: Pro Evolution Soccer 2010 |
Saada kirjapomm
Mind ennast pole küll veel midagi häirinud, aga ega ma pole ka niisugune proff, et suudaksin kõiki vigu märgata
No selleks ei peagi proff olema, et aru saada kui vasta ... |
teema: Pro Evolution Soccer 2010 |
neap
vastuseid: 169
vaadatud: 35835
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.12.2009 22:16:32 pealkiri: Pro Evolution Soccer 2010 |
Sama asi, aastaid pelanud neid seeriaid, ja alla top playeri ei mängi ühtegi, mõnes osas sai isegi 6nda tärni ka osta ehk siis world best vms, nende pes punktide eest.
Ja mis mängitavusse pu ... |
teema: America's Army |
neap
vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.12.2006 15:15:31 pealkiri: America's Army |
| Selline küsimus: Kas 2.7 jaoks on vaja, et 2.6 installitud oleks või on see eraldi. Seda ma tean, et 2.8 jaoks on 2.7 vaja. tahaks teada jah sellele vastust, mul endal 2.6 ja et ma saaks 2.8 mängid ... |
teema: Grand Theft Auto IV |
neap
vastuseid: 14775
vaadatud: 2584329
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.07.2006 23:53:46 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
Peasi et liiklus toimuks ikka parema käe reegli järgi Sest getaways on võimatu ringi sõita! tahad et valgusfoore üldse ei oleks?? |
teema: America's Army |
neap
vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.05.2006 19:24:39 pealkiri: America's Army |
| Küsimus siis selline, et miks mulle mängus snaiper relva ei anta, kuigi olen sealt esimesena jõudnud snaiprikoha ära valida. Samas aga tuleb mees kelle honor on ainult 10 ja tatsab snaipriga ringi ... |
teema: America's Army |
neap
vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.04.2006 22:22:46 pealkiri: America's Army |
| vot see pb_security 0 oligi!! |
teema: America's Army |
neap
vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.04.2006 00:51:39 pealkiri: America's Army |
| nii, äkki pahandan kedagi lihtsa küsimusega, aga äkki vastate. niisiis asi sellesm kui serverisse sisse lähen, hakkab autoriseerima, ja peale seda kickib kohe välja, kunagi ammu kui mängisin, si ... |
teema: America's Army |
neap
vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.04.2006 17:43:51 pealkiri: America's Army |
| pole üle aasta enam mänginud seda mängu, nüüd tuli mõte uuesti proovida, kas keegi annaks töötava saidi kust saaks täisversiooni tõmmata, lugesin et siin probleeme selle uue versiooniga, äk ... |
teema: Grand Theft Auto: San Andreas |
neap
vastuseid: 6723
vaadatud: 1212946
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.10.2005 17:51:18 pealkiri: Grand Theft Auto: San Andreas |
| ma ütlesin et krdi numpad-i peal on vaja vajutada ta vist paneb tavaliste noolte peal ei pane, mul lihtsalt töötab ainult ülesse ja alla nupud, krt ei ole nagu neid kõrvale kallutamise asju leidn ... |
teema: Grand Theft Auto: San Andreas |
neap
vastuseid: 6723
vaadatud: 1212946
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.10.2005 15:54:00 pealkiri: Grand Theft Auto: San Andreas |
| , kui sa nuppe pole muutnud siis number 4 ja 2 peaks ka külgede peale masinat kallutama.Vajutama pead vastavat noolt siis kui pildil jooksvad need noolded on selle ringi sees. ma mängin läpaka peal ... |
teema: Grand Theft Auto: San Andreas |
neap
vastuseid: 6723
vaadatud: 1212946
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.10.2005 01:33:21 pealkiri: Grand Theft Auto: San Andreas |
| üks küsimus. olen suht mängu alguses ja seal on üks missioon, kus peab oma autoga mingi teise gangsta vastu neid vedrusid kõigutama, et auto hüppaks ülesse alla, ongi küsimus, et oskan nagu e ... |
teema: Grand Theft Auto: San Andreas |
neap
vastuseid: 6723
vaadatud: 1212946
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.06.2005 18:44:43 pealkiri: Grand Theft Auto: San Andreas |
| Palju plaat maksab poes? Selline küs. veel ,et kas lõpuni mängimiseks ehk siis sinna ,kus hakkavad lõputiitrid jooksma, on vaja teha 100% või piisab põhimissioonide täitmisest nagu vice city's. |
teema: America's Army |
neap
vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.10.2004 20:05:07 pealkiri: America's Army |
| [quote="meestsukotkalt"]Esimesed tuleristsed on käes ja peab mainima, et nii hullu tunnet kui ET alguses tekitas, ei ole. Kui oskad ennast hoida, siis jõuad ka teisi killida, enne enda tähelendu... ... |
teema: America's Army |
neap
vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.10.2004 20:47:31 pealkiri: America's Army |
| ei mäletagi täpselt, aga seda tean, et see teema oli siis alles kusagil 3. lehe peal |
teema: America's Army |
neap
vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.10.2004 22:58:14 pealkiri: America's Army |
ok, armyvennad, jätan siis mängu nüüd tükiks ajaks kõrvale, vaja endal ka sõjaväes ära käia. tegelt olen ühte asja kogu aeg küsida tahtnud, et palju nendel kõige kõvematel meestel s ... |
teema: Grand Theft Auto: San Andreas |
neap
vastuseid: 6723
vaadatud: 1212946
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.09.2004 21:19:12 pealkiri: Grand Theft Auto: San Andreas |
http://fivestarstuff.com/images/screenshots/screen229.jpg , nüüd vist enam kõigile kesta ei jõua anda kes tänava peal vastu tulevad  |
teema: America's Army |
neap
vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.09.2004 20:57:25 pealkiri: America's Army |
| mulle ei istugi, see et tihti ajavad kaitsjad ründajat taga. mängin näiteks radio towerit, seal on koguaeg nii, et kaitsad lähevad ise rünnakule, mulle see asi eriti ei istu, et nii kui round alg ... |
teema: America's Army |
neap
vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.09.2004 00:16:39 pealkiri: America's Army |
| kas punkbuster ei ytle midagi??, proovi mängu ajal - TAB , trükid pb_security 0 , minul see aitas, kui punkbuster välja kickis. |
teema: America's Army |
neap
vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.09.2004 20:23:44 pealkiri: America's Army |
| jah |
teema: America's Army |
neap
vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.09.2004 23:43:03 pealkiri: America's Army |
| kas tõesti keegi ei oska aidata? |
teema: America's Army |
neap
vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.09.2004 15:09:13 pealkiri: America's Army |
| selline asi, et mängin radio towerit aga ei saa snaiprit valida. lihtsalt ei olegi mul seda valikuvõimalust seal, sest see snaipri nupp on koguaeg nagu tume. treening on mul tehtud, Troll aitas, ja ... |
teema: America's Army |
neap
vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.09.2004 01:40:25 pealkiri: America's Army |
Palun öelge kuidas saab seda punksbusterit uuendada!!!!!!????
Tõmba netist no ma uuendasin ära, aga ikka pillub sellist värki mängu alguses: KICK NOTIFICATION: linnus[EST] has been kicked for ... |
teema: America's Army |
neap
vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.09.2004 14:49:40 pealkiri: America's Army |
| kas selle vana versiooniga saab ka veel mängida ve. see uus paneb ju taiega pange, no mis uus ta enam on aga ma motlen seda viimast kui need jamad algasid. |
teema: Grand Theft Auto: San Andreas |
neap
vastuseid: 6723
vaadatud: 1212946
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.08.2004 15:58:37 pealkiri: Grand Theft Auto: San Andreas |
tähenärijad, tuleb kuna tuleb, ega tulemata ei jää  |
teema: America's Army |
neap
vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.08.2004 15:38:23 pealkiri: America's Army |
| vaat on üks selline nupp, mis pidurdaks kiirust ja on sellised nupud, millega langevarju juhtida. otsi optionsist ylesse. |
teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
neap
vastuseid: 630
vaadatud: 135968
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.08.2004 16:11:52 pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
andke keegi palun patchi link, mis teeb PES3 mängu 2* kiiremaks, siin eespool on aga need enam ei tööta.
oki sain ise juba kätte, aga nüüd panin mängu uuesti peale, ja väike jama on, nimelt kui ... |
teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
neap
vastuseid: 630
vaadatud: 135968
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.08.2004 21:51:19 pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
| andke keegi palun patchi link, mis teeb PES3 mängu 2* kiiremaks, siin eespool on aga need enam ei tööta. |
teema: America's Army |
neap
vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.06.2004 21:52:59 pealkiri: America's Army |
| täiega ajab juba keema. kõik ping ja kõik on norm aga poole mängu pealt viskab ikka menüüsse tagasi, see on vist siis kui ta ise ennast välja logib, logisin mingi 10 korda mängu jooksul uuesti ... |
teema: America's Army |
neap
vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.06.2004 21:10:26 pealkiri: America's Army |
| krt veits jääb veel puudu |
teema: America's Army |
neap
vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.06.2004 18:49:05 pealkiri: America's Army |
| mul kõik treeningud tehtud aga miks ma ei saa SF Sandstormis seda relva C18 valida, koguaeg pean mingi rpg või tavalise automaadivalima, seda isegi seda kui C18 on saadaval. |
teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
neap
vastuseid: 630
vaadatud: 135968
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.06.2004 16:49:02 pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
| selles mängus ei paku enam üldse viimase raskusastmega mängimine pinget, muidugi kui ma just Egiptusega Brasiilia vastu ei lähe. |
teema: Elder Scrolls III: Morrowind |
neap
vastuseid: 1020
vaadatud: 193052
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.06.2004 16:17:18 pealkiri: Elder Scrolls III: Morrowind |
| Kui Balmora poolt Calderasse lähed siis, seal esimeses majas kusagil paremat kätt on kohe keegi Creeper või selline tegelane(täpselt ei mäleta pole kaua mängind) tollel on mingi 5000 taskus, saa ... |
teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
neap
vastuseid: 630
vaadatud: 135968
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.06.2004 11:28:14 pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
|
teema: America's Army |
neap
vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.06.2004 11:21:33 pealkiri: America's Army |
| mulle see uus patch igatahes ei meeldi, mäng jookseb palju halvemini. |
teema: America's Army |
neap
vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.06.2004 23:34:49 pealkiri: America's Army |
| Vaatake trackeri avalehte. Seal selle sniprijama seletus. kule gemini, leidsin küll selle snaipri seletuse, aga english is very bad. äkki teed mulle arusaadavaks, oleksin tänulik! |
teema: America's Army |
neap
vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.06.2004 21:44:41 pealkiri: America's Army |
|
teema: America's Army |
neap
vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.06.2004 22:07:37 pealkiri: America's Army |
| Tasubki uus patch peale lasta, mul igal juhul lahenes sellega probleem ära. Ok proovin, täna enam ei jõua. |
teema: America's Army |
neap
vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.06.2004 16:08:16 pealkiri: America's Army |
| Mul nüüd imelik probleem. Ma pole 2.1 versiooni peale lasknud, ikka veel 2.0 . Lasin siis endale snaipri treeningu ära teha aga kui mängu sisenen näitab et pole tehtud seda snaipri treeningut. Sa ... |
teema: America's Army |
neap
vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.06.2004 12:59:18 pealkiri: America's Army |
| Mul nüüd imelik probleem. Ma pole 2.1 versiooni peale lasknud, ikka veel 2.0 . Lasin siis endale snaipri treeningu ära teha aga kui mängu sisenen näitab et pole tehtud seda snaipri treeningut. Sa ... |
teema: America's Army |
neap
vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.06.2004 12:46:19 pealkiri: America's Army |
| Kas keegi veel peale minu ei saa AA kodulehel ennast sisse regada, õigemini ei saa isegi regamise lehele minna, lööb ette et: Maximum Database Queries Reached, please contact admin@supercomputerinc ... |
teema: miks ma oma postitusi ei näe??? |
neap
vastuseid: 18
vaadatud: 2467
|
foorum: Parem HV postitatud: 02.06.2004 20:47:05 pealkiri: miks ma oma postitusi ei näe??? |
| ok tnx enivei. |
teema: miks ma oma postitusi ei näe??? |
neap
vastuseid: 18
vaadatud: 2467
|
foorum: Parem HV postitatud: 02.06.2004 20:25:14 pealkiri: miks ma oma postitusi ei näe??? |
| ok ei hakka uut teemat tegem, äkki keegi vastab kiirelt ära, kui tahan privaatsõnumit saata, siis kaua need sõnumid seal saatmata kirjade kaustas seisavad enne kui ära lähevad, oleneb see kasuta ... |
teema: America's Army |
neap
vastuseid: 6483
vaadatud: 1049508
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.06.2004 20:08:47 pealkiri: America's Army |
Räägiti et mängumootor on paranenud uuel patchil, kas see tähendab siis, et mäng jookseb paremini?? Kas mängida on raskem??  |
| |