|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: [XSX] Xbox Series X |
murdoch
vastuseid: 1555
vaadatud: 425024
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.03.2021 17:35:30 pealkiri: [XSX] Xbox Series X |
| Hetkel ei oskagi midagi arvata, kirjadele nad ei vasta, kõnedele samuti mitte. Saaks vähemalt raha tagasi, siis telliks mujalt ja kallimalt aga vähemalt kohast, kus on mingigi klienditeenidus. Ehk ... |
teema: [XSX] Xbox Series X |
murdoch
vastuseid: 1555
vaadatud: 425024
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.03.2021 10:32:33 pealkiri: [XSX] Xbox Series X |
| Uurin, et kas keegi siin on ostnud oma Xbox Series X masina Konsoolid.ee e-poest? Mulle tunduvad nad vägagi kahtlased tegelased. Esiteks tellisin nende käest XSX masina aasta alguses, siis oli pikk ... |
teema: [XSX] Xbox Series X |
murdoch
vastuseid: 1555
vaadatud: 425024
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.01.2021 09:39:45 pealkiri: [XSX] Xbox Series X |
Nüüd kui kõigil konsoolid olemas, paljud test teleri väljavahetamise peale mõtlevad? Kui Euronicsist uurisin 120Hz telekate kohta, siis öeldi mule, et neil pole midagi pakkuda Isegi HDMI 2.1 ... |
teema: [XSX] Xbox Series X |
murdoch
vastuseid: 1555
vaadatud: 425024
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 14.01.2021 14:10:05 pealkiri: [XSX] Xbox Series X |
Nüüd kui kõigil konsoolid olemas, paljud test teleri väljavahetamise peale mõtlevad? Kui Euronicsist uurisin 120Hz telekate kohta, siis öeldi mule, et neil pole midagi pakkuda Isegi HDMI 2.1 ... |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
murdoch
vastuseid: 3045
vaadatud: 902716
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 27.06.2016 09:21:14 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
Minu jaoks suurt vahet pole. nagunii vedeleb masin riiulis ja adapter on koos teiste juhtmetega kapi taga.
Lisaks on kõik muud riiulis olevad tooted, ja ka telekas, mustad. Valge ei klapi kohe kuida ... |
teema: Telia TV |
murdoch
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172880
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 21.03.2016 12:02:08 pealkiri: Telia TV |
Eile avastasin ühe imeliku asja.
Ühesõnaga kui sul on tellitud MinuTV, siis saad tasuta kaasa salvestamise ja lastenurga.
Aga Lastenurka saadki vaadata ainult nutiseadmest, telekast tahab saada l ... |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
murdoch
vastuseid: 3045
vaadatud: 902716
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 22.01.2016 19:56:39 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
| USA kontoga sain kenasti kätte mängu, isegi VPN-i ei pidanud kasutama. |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
murdoch
vastuseid: 3045
vaadatud: 902716
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.01.2016 14:56:03 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
| USA VPN-iga õnnestus eile kenasti mäng kätte saada. |
teema: Netflix laienes Eestisse |
murdoch
vastuseid: 1703
vaadatud: 517564
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 07.01.2016 15:30:31 pealkiri: Netflix laienes Eestisse |
| Põhimõttelist on nii kui võtad kõige kallima paketi, siis saad vaadata korraga neljast erinevast seadmest. Seega saaks kontot jagada nelja inimese vahel? |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
murdoch
vastuseid: 3045
vaadatud: 902716
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 30.11.2015 16:39:00 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
Mõtlesin, et tõmban alla selle kuu teise tasuta vbox360 mängu xbox one peale, kuid annab errorit: Your purchase cannot be completed at this time. Please try again.
Kõik toimis kenast kuu alguses ... |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
murdoch
vastuseid: 3045
vaadatud: 902716
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 16.11.2015 10:51:50 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
Jah, enne confirmimist küsib paraku krediitkaardi andmeid. Muidu ei saa tasuta mängu "osta"  |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
murdoch
vastuseid: 3045
vaadatud: 902716
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 16.11.2015 10:24:31 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
Sain ka lõpuks Dirt 3-e kätte.
Tuli lihtsalt netist the download confirm ära teha. Samas ikkagi ei ilmunud see sinna "ready to install" listi. Tuli otsida üles mängude nimekirjast ja oh imet "bu ... |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
murdoch
vastuseid: 3045
vaadatud: 902716
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 14.11.2015 20:11:11 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
Mul ka kuidagi ei õnnestu tasuta Dirt 3-e saada.
Ei tekki sinna "ready to install" listi. |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
murdoch
vastuseid: 3045
vaadatud: 902716
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 01.11.2015 18:08:55 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
| Ühesõnaga täna veel One-i peal selle kuu tasuta mängudest Dirt 3-e mängida ei saa? |
teema: [X360/X1] Forza Horizon 2 |
murdoch
vastuseid: 65
vaadatud: 45117
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 01.07.2015 22:12:24 pealkiri: [X360/X1] Forza Horizon 2 |
| mida siis soovitate kui tahta natuke ka rallit proovida - Forza, Project Cars või The Crew? |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
murdoch
vastuseid: 3045
vaadatud: 902716
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 04.06.2015 12:17:17 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
Kusjuures see Massive Chalice on täitsa omamoodi mäng. Olen seda juba paar päeva proovinud ja julgen soovitada.
Samas ikka ja jälle on 360-ele palju parem tasuta mängude valik. |
teema: [X1/PS4] The Witcher 3: Wild Hunt |
murdoch
vastuseid: 82
vaadatud: 80250
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 17.04.2015 12:47:25 pealkiri: [X1/PS4] The Witcher 3: Wild Hunt |
| Seda mängu tasub oodata. Eelmine osa oli ka väga hea. |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
murdoch
vastuseid: 3045
vaadatud: 902716
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 13.01.2015 17:40:20 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
| Jah, tundub küll nii, et ikkagi päris maha kustutada ei saa. |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
murdoch
vastuseid: 3045
vaadatud: 902716
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.01.2015 11:46:28 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
|
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
murdoch
vastuseid: 3045
vaadatud: 902716
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.01.2015 12:46:08 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
peale tasumist saadetakse sulle xbox konto andmed, kus ostetud mäng peal.
oma konsoolilt logid sellega sisse ja mäng võib alata
kui huvi, siis võib proovida kontot jagada ja vaadata kuidas to ... |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
murdoch
vastuseid: 3045
vaadatud: 902716
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 30.12.2014 10:32:34 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
ise ka olen ostnud vene saidilt mänge, seni pole ükski mäng üle 20 euro maksnud  |
teema: [MUU] Mänguaasta 2014 |
murdoch
vastuseid: 12
vaadatud: 5388
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 12.12.2014 14:32:44 pealkiri: [MUU] Mänguaasta 2014 |
Aasta parim(ad): NBA 2K15, Titanfall, Far Cry 4
Aasta üllataja: Middle-earth: Shadow of Mordor
Aasta pettumus(ed): NBA Live 15, Xbox One tasuta Gold mängud, The Crew |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
murdoch
vastuseid: 3045
vaadatud: 902716
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.11.2014 14:25:17 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
Sai proovitud ja ütleks, et päris fun vana kooli pela.
Raskusaste ei hellita ja graafika kriibib silma
Co-op-i ei tundunud olema aga oleks võinud olla.
Samas lootsin, et tuleb ikka midagi p ... |
teema: [X1/PS4/X360/PS3/PC] NBA 2K15 |
murdoch
vastuseid: 49
vaadatud: 19388
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 09.10.2014 15:23:49 pealkiri: [X1/PS4/X360/PS3/PC] NBA 2K15 |
| kuidas seda mobiiliäppi nüüd tööle saaks? |
teema: [X1/PS4/X360/PS3/PC] NBA 2K15 |
murdoch
vastuseid: 49
vaadatud: 19388
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 08.10.2014 08:50:01 pealkiri: [X1/PS4/X360/PS3/PC] NBA 2K15 |
Natuke ka muljetaks.
Esimese asjana jääb silma kohe menüüd ja nendes navigeerimine. See on palju parema ülesehituse ja välimusega võrreldes eelmise versiooniga.
MyPlayeri näoskänni proovisi ... |
teema: [X1/PS4/X360/PS3/PC] NBA 2K15 |
murdoch
vastuseid: 49
vaadatud: 19388
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 07.10.2014 12:49:59 pealkiri: [X1/PS4/X360/PS3/PC] NBA 2K15 |
| Või siis eelnevalt mainitud kohast X1 peale. Downloadimist saad alustada koheselt peale makse tegemist. |
teema: [X1/PS4/X360/PS3/PC] NBA 2K15 |
murdoch
vastuseid: 49
vaadatud: 19388
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 07.10.2014 09:50:30 pealkiri: [X1/PS4/X360/PS3/PC] NBA 2K15 |
Nüüd ajasid küll juba kossutamise isu peale
said ka ettetellimise boonused kenasti kätte? |
teema: [X1/PS4/X360/PS3/PC] NBA 2K15 |
murdoch
vastuseid: 49
vaadatud: 19388
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 07.10.2014 09:06:30 pealkiri: [X1/PS4/X360/PS3/PC] NBA 2K15 |
| Nonii, õhtul saan ka ära proovida, eile sai viimane jupp alla tiritud. Vaevalt, et mingit suurt hüpet tuleb võrreldes eelmisega aga igal juhul parem kui EA oma (eeldatavasti). |
teema: [X1/PS4/X360/PS3/PC] NBA 2K15 |
murdoch
vastuseid: 49
vaadatud: 19388
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 06.10.2014 09:33:38 pealkiri: [X1/PS4/X360/PS3/PC] NBA 2K15 |
Kas selle aasta mängule ka mobiiliäpp juba valmis?
Ma esimese hooga ei suutnud leida. |
teema: [X1/PS4/X360/PS3/PC] NBA 2K15 |
murdoch
vastuseid: 49
vaadatud: 19388
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 03.10.2014 19:29:00 pealkiri: [X1/PS4/X360/PS3/PC] NBA 2K15 |
Sai mäng ära nopitud eelnevalt mainitud kohast ja tundub et kõik toimib. Hetkel tõmbamine pooleli.
Eks 100% garantii võib anda siis kui mäng ka väljalasepäeval kenasti töötab.
Ise olen pra ... |
teema: [X1/PS4/X360/PS3/PC] NBA 2K15 |
murdoch
vastuseid: 49
vaadatud: 19388
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.10.2014 09:49:29 pealkiri: [X1/PS4/X360/PS3/PC] NBA 2K15 |
ma eelmise versiooni NBA-st ostsin samamoodi. on natuke nikerdamist nende kontodega aga toimis.
plaan täna ära tellida. eks võin infot jagada kuidas toimib. mul endal US konto. |
teema: [X1/PS4/X360/PS3/PC] NBA 2K15 |
murdoch
vastuseid: 49
vaadatud: 19388
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.10.2014 09:39:37 pealkiri: [X1/PS4/X360/PS3/PC] NBA 2K15 |
| tundub, et siit ikka kõige mõstlikum võtta: http://plati.ru/asp/pay.asp?id_d=1805292&searchstr=nba%2B2k15 |
teema: [X1/PS4/X360/PS3/PC] NBA 2K15 |
murdoch
vastuseid: 49
vaadatud: 19388
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 01.10.2014 14:35:17 pealkiri: [X1/PS4/X360/PS3/PC] NBA 2K15 |
| Kas Paypal-iga saab ka kusagilt digitaalse versiooni X1-le kätte? |
teema: [X1/PS4/X360/PS3/PC] NBA 2K15 |
murdoch
vastuseid: 49
vaadatud: 19388
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 30.09.2014 10:57:38 pealkiri: [X1/PS4/X360/PS3/PC] NBA 2K15 |
Kas digitaalset koopiat ka kusagilt võimalik eeltellida?
Karbis pole vist eriti mõtet võtta kuna nagunii aasta pärast selle väärtus nullilähendane. |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
murdoch
vastuseid: 3045
vaadatud: 902716
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 29.09.2014 09:14:08 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
Kuidas jälle nii, et One peale tulevad kullaga kaasa nii jamad mängud (õigemini üks mäng)?
http://www.ign.com/articles/2014/09/25/games-with-gold-revealed-for-october |
teema: [X1/PS4/X360/PS3/PC] NBA 2K15 |
murdoch
vastuseid: 49
vaadatud: 19388
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.09.2014 16:05:38 pealkiri: [X1/PS4/X360/PS3/PC] NBA 2K15 |
| Kas see aasta ka mängu lisana mobiiliäppi kasutada saab? |
teema: [X1/PS4/X360/PS3/PC] NBA 2K15 |
murdoch
vastuseid: 49
vaadatud: 19388
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 24.09.2014 16:35:43 pealkiri: [X1/PS4/X360/PS3/PC] NBA 2K15 |
Kunagi olin ka pigem EA poolel, kuid siis läks 2K kaugele eest ära. Kahtlen kas EA ikka suudab tagasi kõrgklassi tagasi tulla.
Endale üldse ei meeldinud 2k14 versiooni menüüd. Tundusid kuidagi ... |
teema: [X1/PS4/X360/PS3/PC] NBA 2K15 |
murdoch
vastuseid: 49
vaadatud: 19388
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 24.09.2014 15:56:31 pealkiri: [X1/PS4/X360/PS3/PC] NBA 2K15 |
Mängu demo oodata pole. Täpselt nagu eelmiselgi aastal.
Vaevalt et EA selle aastane versioon 2K omast parem tuleb või mine sa tea?
2K peaks olema ikka kindel valik. |
teema: [X1/PS4/X360/PS3/PC] NBA 2K15 |
murdoch
vastuseid: 49
vaadatud: 19388
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 24.09.2014 13:39:59 pealkiri: [X1/PS4/X360/PS3/PC] NBA 2K15 |
On keegi juba mängu kusagilt ära ka tellinud?
Hetkel tundub üks parimaid pakkumisi Euronicsi eeltellimus:http://www.euronics.ee/tooted?query=nba+2k15 |
teema: [X1/PS4/X360/PS3/PC] NBA 2K15 |
murdoch
vastuseid: 49
vaadatud: 19388
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 24.09.2014 10:16:30 pealkiri: [X1/PS4/X360/PS3/PC] NBA 2K15 |
Tundub, et see enda näolapi sisse skännimine on võimalik ainult X1 ja PS4 peal.
See üks huvitavamaid uuendusi. |
teema: [X1/PS4/X360/PS3/PC] NBA 2K15 |
murdoch
vastuseid: 49
vaadatud: 19388
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.09.2014 12:21:38 pealkiri: [X1/PS4/X360/PS3/PC] NBA 2K15 |
http://www.gamestop.com/common/images/lbox/101128b.jpg
Stiil: sport
Väljalaske kuupäev: oktoober 07, 2014
Kirjeldus:
Nominated for 70 'Game of the Year' Awards, the NBA 2K franchise returns ... |
teema: [X360/X1] Forza Horizon 2 |
murdoch
vastuseid: 65
vaadatud: 45117
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.09.2014 11:07:39 pealkiri: [X360/X1] Forza Horizon 2 |
Tundus küll nii, et suurt vahet pole, kas lamboga põllul või asfaldil v.a. puldi värin  |
teema: [X360/X1] Forza Horizon 2 |
murdoch
vastuseid: 65
vaadatud: 45117
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.09.2014 10:37:37 pealkiri: [X360/X1] Forza Horizon 2 |
Sai ka domo ära proovitud. Ilus nägi välja ja pilt jooksis sujuvalt.
Samas mulle istuks rohkem rallile suunatud automäng. On midagi tulemas ka sedalaatset? |
teema: [X360/X1/PS3/PS4/PSV/WII/3DS] FIFA15 |
murdoch
vastuseid: 76
vaadatud: 33826
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 17.09.2014 10:14:11 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4/PSV/WII/3DS] FIFA15 |
| Sai ka demo proovitud. Tundub küll, et see aasta jätan ostmata. Areng minimaalne. |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
murdoch
vastuseid: 3045
vaadatud: 902716
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 04.09.2014 09:39:36 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
| Sai ära proovitud. Toimis küll aga millal subtiitrite tugi võiks tulla? |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
murdoch
vastuseid: 3045
vaadatud: 902716
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.09.2014 14:52:00 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
| lõpuks omati hakkab One muutuma selleks, millisina ta alguses välja reklaamiti ehk siis keskseks meelelahutussüsteemiks. |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
murdoch
vastuseid: 3045
vaadatud: 902716
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.09.2014 13:19:59 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
| ja seda mälupulka ei ole vaja formattida? |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
murdoch
vastuseid: 3045
vaadatud: 902716
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.09.2014 09:52:36 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
Millal see media pleyeri update tulemi pidi? Aasta lõpus?
Kas see tähendab seda, et saan koduvõrgust enamuse filmi ja muusikafaile otse box-is maha mängida? samuti saab suvalise ketta külge visa ... |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
murdoch
vastuseid: 3045
vaadatud: 902716
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 29.08.2014 09:10:36 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
Miks need tasuta mängud (mõtlen just One-i) nii jamad on? Kas siis tõesti pole midagi normaalsemat pakkuda?
Juba kaks kuud järjeslt lati alt läbi minu arvates. |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
murdoch
vastuseid: 3045
vaadatud: 902716
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 28.08.2014 10:15:58 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
| Täna peaks siis selguma millised mängud septembris kullaga tulevad? |
| |