|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: indre329 |
mufferino
vastuseid: 749
vaadatud: 304426
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.03.2025 19:58:48 pealkiri: Kommenteerimine: indre329 |
Hea diil, kõik käis nagu kellavärk  |
teema: Bolti ja taksonduse teema |
mufferino
vastuseid: 6388
vaadatud: 1830874
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 22.12.2022 13:37:08 pealkiri: Bolti ja taksonduse teema |
| Üks õhtu wolt oli jõle vaikne ja üle mingi 1.5 kuu viitsisin fudy online lükata. tellimusi isegi tuli aga krt neil pole pickup distance tasu... Eri norm kui tartu kesklinnas viskab tellimusi mida ... |
teema: Bolti ja taksonduse teema |
mufferino
vastuseid: 6388
vaadatud: 1830874
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 25.11.2022 14:18:40 pealkiri: Bolti ja taksonduse teema |
Ei julgeks tänapäeval kellelegi enam sente pakkuda, solvub veel ja kütab lõuga.
2€ kirjaga sente vast ikka võetakse veel vastu.
Njah, meil Tartus esineb sellist huvitavat olukorda: Rüütli ... |
teema: Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 |
mufferino
vastuseid: 24617
vaadatud: 2190613
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 15.11.2022 20:26:48 pealkiri: Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 |
Pange digitaalne parkimiskell akna peale. Jube tore asi on. Ei pea enam kuskil muretsema selle pärast kas kell õigesti sai või kioskit otsima kus ajutist parkimist registreerida.
x2
Moton ... |
teema: Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema |
mufferino
vastuseid: 27074
vaadatud: 3186489
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 08.11.2022 20:11:37 pealkiri: Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema |
Mõni ei julge grossist osta. Naised saunas olla rääkinud, et salatid on nädal vanad
ma ka ei julgeks. Vaatad neid tädisid seal letitaga, mõtled hetkeks hügieeni peale ja .. kõnnid minem ... |
teema: Ilmavaatlus |
mufferino
vastuseid: 36138
vaadatud: 4298757
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 08.11.2022 19:37:19 pealkiri: Ilmavaatlus |
käisin vokiga lühkarite ja tsäriga poes, sain isegi naha märjaks
pole väga külm veel
tihti sul küsima tullakse et külm ei ole? ma käin senimaani lühkari-plätuga ringi ja paar korda ... |
teema: Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema |
mufferino
vastuseid: 27074
vaadatud: 3186489
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 08.11.2022 19:16:46 pealkiri: Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema |
Ostsin poest sünnipäeva salatit.. keegi on unustanud herneid sisse panna ja selle asemel pudeli äädikat vist sisse valanud.
mõningate mööndustega julgen Usin toodangut soovitada, tea kus mujal ... |
teema: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) |
mufferino
vastuseid: 27758
vaadatud: 2149890
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 05.11.2022 22:14:11 pealkiri: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) |
Täna nulliga on suverehvid üsna plastikud juba. Igal pool teevad kaapsu.
hellita seda va gaasipedaali õrnemalt siis.
2.4 d5 v70'l pole veel häda olnud, mingid täiesti suvalised suvekad all mill ... |
teema: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) |
mufferino
vastuseid: 27758
vaadatud: 2149890
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 03.11.2022 13:25:50 pealkiri: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) |
Mis klaasivaha/nano kaitset kasutate, et vett hülgaks ?
Gyeon Quickview. Ei maksa suurt midagi, ühe toruga saad väga kaua hakkama, ma olen praeguseks hea 20 esiklaasi üle käinud ja produkti on v ... |
teema: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) |
mufferino
vastuseid: 27758
vaadatud: 2149890
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 27.10.2022 18:28:43 pealkiri: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) |
| vähe suva ei ole sellest märgist? nagunii keegi neid kontrollida ei jõua, ilmselt tuleb probleemi alles siis kui ise kusagile võssa sõidad või kellegi teisega kokku saad :roll:esimene talv vast ... |
teema: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) |
mufferino
vastuseid: 27758
vaadatud: 2149890
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 27.10.2022 17:22:28 pealkiri: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) |
vähe suva ei ole sellest märgist? nagunii keegi neid kontrollida ei jõua, ilmselt tuleb probleemi alles siis kui ise kusagile võssa sõidad või kellegi teisega kokku saad  |
teema: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) |
mufferino
vastuseid: 27758
vaadatud: 2149890
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 26.10.2022 13:25:24 pealkiri: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) |
oh milline pettumus, haarasin juba popcorni ja tulin kaema äkki saab hooajalist lamell vs naast kiunu, ei saagi  |
teema: Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 |
mufferino
vastuseid: 24617
vaadatud: 2190613
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 09.10.2022 13:32:27 pealkiri: Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 |
Teeb Oisu,t
Kurb vaadata, et sa üle keskmise voorimehena enda üle uhke veel oled.
Teemasse ka: Mis värk sellega on et fooritaga rohelist oodates õõtsutatakse end aina edasi ja edasi, nagu ... |
teema: Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 |
mufferino
vastuseid: 24617
vaadatud: 2190613
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 08.10.2022 20:30:42 pealkiri: Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 |
Teeb Oisu,t
Kurb vaadata, et sa üle keskmise voorimehena enda üle uhke veel oled.
Teemasse ka: Mis värk sellega on et fooritaga rohelist oodates õõtsutatakse end aina edasi ja edasi, nagu ... |
teema: Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 |
mufferino
vastuseid: 24617
vaadatud: 2190613
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 29.09.2022 13:23:15 pealkiri: Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 |
Kas sul enne seat polnud
Ikka alles, pole müügiga viitsinud tegeleda.
Volvo ravi läheb 1628,32.- .. 3000ga ostsin hea et ise maksma ei pea  |
teema: Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 |
mufferino
vastuseid: 24617
vaadatud: 2190613
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 25.09.2022 21:31:54 pealkiri: Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 |
Kindlustus teeb AC kah korda, sest enne õnnetust see ju töötas, eksju?
ehh, ei ole minus piisavalt huiarit |
teema: Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 |
mufferino
vastuseid: 24617
vaadatud: 2190613
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 25.09.2022 18:54:10 pealkiri: Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 |
https://www.upload.ee/thumb/14529984/IMG_4373.JPG
Mingi ukraina sepp otsustas bolt drive sangas veits kohalikku liikluskultuuri edendada
Aga asja plusspoolelt - kui enne AC ei funktsioneerinud ... |
teema: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema |
mufferino
vastuseid: 32987
vaadatud: 6133695
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 23.07.2022 16:05:22 pealkiri: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema |
läks isa tütrega sauna ja tütar küsib isa ripendava tilli kohta: mis see siis on?
isa: see on vorst
tütar: aga kuna mina vorsti maitsta saan
isa (poolsosinal): kui sa kellelegi ei räägi siis ... |
teema: Toidupoodide ja kaubanduskeskuste teema (küsitlus: Millist toidupoodi külastatad peamiselt?) |
mufferino
vastuseid: 2072
vaadatud: 185900
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 14.07.2022 19:53:50 pealkiri: Toidupoodide ja kaubanduskeskuste teema (küsitlus: Millist toidupoodi külastatad peamiselt?) |
Keegi teab kus poest või kohast kõige soodsamalt puhastatud päevalilleseemneid ja maapähkleid saab?
On sul neid siis kümnetes kilodes vaja?
https://www.selver.ee/paevalilleseemned-kooritud-selv ... |
teema: Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?) |
mufferino
vastuseid: 12722
vaadatud: 2150399
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 03.04.2022 18:31:19 pealkiri: Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?) |
Swedi automaadis olid 50 eurosed otsas ja andis 20-seid. Kas juhus või on eestlased(või siis "muukeelsed eestimaalased") ka juba tormanud sula välja võtma ja madratsi vahele peitma?
50ne on väga ... |
teema: Kriisiks valmistumine, kriisivarude teema |
mufferino
vastuseid: 2331
vaadatud: 263854
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 25.03.2022 21:24:34 pealkiri: Kriisiks valmistumine, kriisivarude teema |
cash&carry ei lase ilma kaardita üldse majja
https://www.upload.ee/image/13995425/IMG_2672.PNG
skänni siit kaart või mine küsi infost, jagavad seda täitsa niisama kõigile. |
teema: Kriisiks valmistumine, kriisivarude teema |
mufferino
vastuseid: 2331
vaadatud: 263854
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 22.03.2022 17:03:41 pealkiri: Kriisiks valmistumine, kriisivarude teema |
Ei söö, lihtsalt huvitav vaadata kuidas suurem rabamine käib
Igal normaalsel inimesel v6iks kodus väike kriisivaru toitu jms olla. Soovituslikult 1-2 nädalaks. Enamasti on selleks konservid ... |
teema: Kommenteerimine: kassu |
mufferino
vastuseid: 58
vaadatud: 22858
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.03.2022 13:48:29 pealkiri: Kommenteerimine: kassu |
väga hea diil, teging kiire-korralik  |
teema: iPhone |
mufferino
vastuseid: 21987
vaadatud: 4739546
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 05.03.2022 14:42:51 pealkiri: iPhone |
Barkingut päris pikalt kasutanud, ei saa millegi üle kurta
Lisaboonusena saab sellega mündikates maksta, ei pea kilo sente pidevalt kusagil vedelema  |
teema: Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema |
mufferino
vastuseid: 27074
vaadatud: 3186489
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 28.01.2022 20:08:02 pealkiri: Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema |
Pannile tiba vett, külmunud pelmeenid peale, kaane all lased kuni vesi ära aurab, siis praed niisama ära. Kiire ja hea.
kas nii just kõikse õigem on, aga pikalt just täpselt sedamoodi teinud ja ... |
teema: Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema |
mufferino
vastuseid: 27074
vaadatud: 3186489
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 28.01.2022 16:44:30 pealkiri: Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema |
Mul oli ka eile pizza. Helistasin ja 15 min pärast sain Kadaka Peetrist kätte. Mufferino tegi?
22 siis .. olin mina jah |
teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
mufferino
vastuseid: 45744
vaadatud: 6247619
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 18.12.2021 18:44:42 pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
Prisma puldisüsteem on küll täielik ikaldus. Ühe korra olen võtnud - never again
Ma käin ikka pea iga kord vaatan üle mis tooted soodukakleepsuga on ja esimese korraga sai juba selgeks et puld ... |
teema: Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema |
mufferino
vastuseid: 27074
vaadatud: 3186489
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 18.12.2021 13:07:22 pealkiri: Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema |
Meil on kasutusel PP ketis mitte just eriti populaarne jahu
Mida täpsemalt kasutate?
Ise olen 00-jahu peale jäänud.
Taigna osas pole õrna aimu, millisest see valmis tehakse, viimasel ... |
teema: Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema |
mufferino
vastuseid: 27074
vaadatud: 3186489
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 17.12.2021 17:24:42 pealkiri: Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema |
Kadaka tee putka toodab millegipärast palju manustatavamat kraami.
Mina tänan. Vilde teelt saab ka samaväärset kraami muidu :p
Meil on kasutusel PP ketis mitte just eriti populaarne jahu millega ... |
teema: iPhone |
mufferino
vastuseid: 21987
vaadatud: 4739546
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 26.10.2021 15:52:21 pealkiri: iPhone |
Endale ostsin tavalise iphone 13, tütrele 13 pro......... asenduseks vanale x-le, naisel aasta vana tavaline 12.
Esialgu olen küll rahul, androidi pealt tulles on nokkimist üksjagu.
Kaamera a ... |
teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
mufferino
vastuseid: 45744
vaadatud: 6247619
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 20.12.2020 19:15:48 pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
| mul ses osas MSI kaartidega head kogemused. siiamaani nii palju kui neid läbi käinud, on saanud kõikidel selle jõulupuu värgi kinni keerata MSI enda softist. Ma muidugi ei julge 100% väita, et k ... |
teema: Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema |
mufferino
vastuseid: 27074
vaadatud: 3186489
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 09.12.2020 13:26:20 pealkiri: Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema |
Tahaks rahulikku jõulupraadi teha. Kuna aega on, siis kannataks kuni 10h ahjus hoida. Millist lahenduskäiku soovitate. Liha peaks valmima reede õhtul kell 16:00
pane liha kilekotti ja uputa sooja ... |
teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
mufferino
vastuseid: 45744
vaadatud: 6247619
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 29.11.2020 13:19:15 pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
Huvitav kas kasutaja postitustega on teistel ka mingi anomaalia? kõik postitused on " ... "  |
teema: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema |
mufferino
vastuseid: 32987
vaadatud: 6133695
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 28.11.2020 23:55:55 pealkiri: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema |
See Prisma uus pultidega iseteenindus on nagu kellegi halb nali. Nende iseteenindus on siiani minu arvates kõige halvemini teostatud iseteenindus ja see tehti just veel halvemaks.
1. Võtad puldi ... |
teema: Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema |
mufferino
vastuseid: 27074
vaadatud: 3186489
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 22.11.2020 14:08:43 pealkiri: Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema |
| keegi julge võiks restoranfriend.com ära proovida. mingi uus, suht alles avasid.. tundub veits imelik koht. mitte üks neist ei mõista eriti ei eesti, vene ega londoni keelt ka. teeb asja veel huvi ... |
teema: Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema |
mufferino
vastuseid: 27074
vaadatud: 3186489
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 22.11.2020 13:49:33 pealkiri: Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema |
| keegi julge võiks restoranfriend.com ära proovida. mingi uus, suht alles avasid.. tundub veits imelik koht. mitte üks neist ei mõista eriti ei eesti, vene ega londoni keelt ka. teeb asja veel huvi ... |
teema: Meditsiinivaatlus (vaimne ja füüsiline tervis) |
mufferino
vastuseid: 15725
vaadatud: 2063816
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 02.11.2020 11:43:16 pealkiri: Meditsiinivaatlus (vaimne ja füüsiline tervis) |
| Krt küll. Käisin PERHis kolmapäeval vereanalüüsi andmas. Nii professionaalselt võeti, et hetkel küünarnuki piirkonnas ca 10x10 cm verevalum, mis pidevalt laieneb. Näeb välja nagu oleks mul k ... |
teema: Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) |
mufferino
vastuseid: 25135
vaadatud: 2706431
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 25.10.2020 01:18:26 pealkiri: Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) |
Pole vaja automaatika ori olla ja mõistatada, mida masin teha tahab. Ise paned sobiva käigu sisse ja elu lill.
mingi metslane oled? kes tänapäeval enam ise käike sisse raiub?  |
teema: Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) |
mufferino
vastuseid: 25135
vaadatud: 2706431
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 24.10.2020 16:30:07 pealkiri: Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) |
kuulge autofriigid
Kas need DSG kastid käituvadki nii, et kui pidurdad hoogu maha, siis taob justkui käike sisse, nagu pidurdaks käikudega, manuaalkasti puhul?
dsg on üldse mingi imelik ... |
teema: Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) |
mufferino
vastuseid: 25135
vaadatud: 2706431
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 18.10.2020 10:51:02 pealkiri: Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) |
Kahju, et füüsika ei luba võtta 60kw autot, muuta ülekanded ära, et auto üle 130 enam ei sõida, aga saaks vägeva kiirenduse, kahjuks kiirendus ja kiirus tulevad alles suurtest kiludest
... |
teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
mufferino
vastuseid: 45744
vaadatud: 6247619
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 17.10.2020 21:25:11 pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
Keegi muljeid ka jagab/kuskilt lugeda saab?
mis sa neist muljetest ikka loed. sa ei leia toda nagunii üles ju  |
teema: Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) |
mufferino
vastuseid: 25135
vaadatud: 2706431
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 16.10.2020 22:38:51 pealkiri: Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) |
Kas kellelgi mõni korralik turvavöö on üle jäänud? KIA Joice-ile oleks vaja, aga originaali mitte kusagilt ei leia, ilmselt peab suvalise panema.
vaata rrr.lt
saadavad suht ok raha eest siia k ... |
teema: Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) |
mufferino
vastuseid: 25135
vaadatud: 2706431
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 14.10.2020 09:54:18 pealkiri: Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) |
Sellega ju vähemalt sama hull teema. Pluss veel väga kole ka
Vana hea maitse üle vaidlemine - no väga kole ta nüüd küll ei ole (ning jah, ma ise sõidan ka Leoniga).
eks iga l.. kiidab oma ... |
teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
mufferino
vastuseid: 45744
vaadatud: 6247619
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 11.10.2020 13:21:45 pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
Parem oled ise pilves või?
palun ära enam loe soldouti poste, tundub et hakkab külge vaikselt  |
teema: Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) |
mufferino
vastuseid: 25135
vaadatud: 2706431
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 11.10.2020 12:46:31 pealkiri: Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) |
selleks on eraldi nupp, öko sisse ja välja, aga see seda ära ei muutnud.
Aga tänud vihje eest. Vbla menüüs on ka mingi ökokoht, kust saab välja seda võtta
RTFM vist ei mõika ..
inimke ... |
teema: Kas keegi häkkis arvutisse sisse või murdis hoopis tuppa sisse? |
mufferino
vastuseid: 17
vaadatud: 5759
|
foorum: Turvalisus postitatud: 11.10.2020 12:43:51 pealkiri: Kas keegi häkkis arvutisse sisse või murdis hoopis tuppa sisse? |
|
teema: Kas keegi häkkis arvutisse sisse või murdis hoopis tuppa sisse? |
mufferino
vastuseid: 17
vaadatud: 5759
|
foorum: Turvalisus postitatud: 11.10.2020 12:36:46 pealkiri: Kas keegi häkkis arvutisse sisse või murdis hoopis tuppa sisse? |
see on kanal2 puhul täiesti ok .. olen paar korda sama asja otsa sattunud, et mingi täiesti suvalise nimega kasutaja hüvesid mul kasutada lastakse (kuniks brauseri kinni paned)
esimest korda märk ... |
teema: Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) |
mufferino
vastuseid: 25135
vaadatud: 2706431
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 07.10.2020 21:32:44 pealkiri: Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) |
https://www.poleerimine.ee/
keegi käinud? oskab kosta miskit selle koha kohta? |
teema: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema |
mufferino
vastuseid: 32987
vaadatud: 6133695
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 29.09.2020 21:05:58 pealkiri: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema |
Nuta või naera.
Sõidan linnast välja. Kuuekümne ala. Aega ringi vahtida. Tõuseb suitsu võsa kohale. Vaatan ja vaatan, hämar olemine, et kahte lõket tehakse. Ei! Elumaja akendest näha, et toa ... |
teema: Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) |
mufferino
vastuseid: 25135
vaadatud: 2706431
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 22.09.2020 15:45:43 pealkiri: Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) |
keegi veel peale blacki rehvidega tegeleb?
michelin x ice north 4 235/65 r17 otsingutel |
| |