Avaleht
otsing leidis 23 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: psydeblo
moora772

vastuseid: 147
vaadatud: 45841

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.11.2020 10:05:09   pealkiri: Kommenteerimine: psydeblo
Äri kiire ja korralik, ostsin HDMI capture seadme.
  teema: Kommenteerimine: tarc
moora772

vastuseid: 840
vaadatud: 143446

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.01.2017 11:15:56   pealkiri: Kommenteerimine: tarc
Väga positiivne kogemus
  teema: Kommenteerimine: rocki
moora772

vastuseid: 6
vaadatud: 8509

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.09.2015 11:00:43   pealkiri: Kommenteerimine: rocki
Ostis vanemat mälu, positiivne kogemus
  teema: Kommenteerimine: FullHC
moora772

vastuseid: 196
vaadatud: 47754

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.08.2015 09:30:24   pealkiri: Kommenteerimine: FullHC
Ostis katkised kettad. Kokkulepitud aeg ja koht ning kõik sujus.
  teema: Kommenteerimine: milk!
moora772

vastuseid: 364
vaadatud: 171732

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.08.2015 09:27:48   pealkiri: Kommenteerimine: milk!
Sain katkise telefoni, mis sai tööle aetud omal olevatest varuosadest.
Positiivne
  teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist.
moora772

vastuseid: 6928
vaadatud: 1534029

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 16.06.2015 10:28:55   pealkiri: Teema -:Katkised kettad, osad kasutatvad:- vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : Katkised kettad, osad kasutatvad
Selgitus : Ei lase postitada alles olevaid kettaid, ütleb sarnane sisus ja palub muuta eelmist postitust, ...
  teema: Kommenteerimine: nuuubi
moora772

vastuseid: 143
vaadatud: 24187

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.11.2014 13:49:40   pealkiri: Kommenteerimine: nuuubi
Hea diil kõvakettaga.
  teema: Kommenteerimine: ussikunn
moora772

vastuseid: 14
vaadatud: 3461

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.06.2014 13:43:02   pealkiri: Kommenteerimine: ussikunn
Vahendas CPU raami jõudmist, sujus korrektselt.
  teema: Kommenteerimine: -cocain-
moora772

vastuseid: 1841
vaadatud: 264964

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.06.2014 13:40:25   pealkiri: Kommenteerimine: -cocain-
Saatis pealinna CPU raami. Positiivne vaeva eest.
  teema: Kommenteerimine: K3ndu
moora772

vastuseid: 129
vaadatud: 54155

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.05.2014 09:04:20   pealkiri: Kommenteerimine: K3ndu
Ostis korpuse, kõik hästi.
  teema: Kommenteerimine: bigmarx
moora772

vastuseid: 484
vaadatud: 102149

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.04.2014 18:24:32   pealkiri: Kommenteerimine: bigmarx
Korralik HV-lane. Diil korralik.
  teema: Kommenteerimine: rewer
moora772

vastuseid: 1309
vaadatud: 272753

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.04.2014 18:22:41   pealkiri: Kommenteerimine: rewer
Ostis ruuteri, kõik klappis icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: KarlZ
moora772

vastuseid: 42
vaadatud: 10653

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.03.2014 10:00:26   pealkiri: Kommenteerimine: KarlZ
Ostis mälu, korralik ostja.
  teema: Kommenteerimine: BReaK da iCE
moora772

vastuseid: 376
vaadatud: 110580

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.03.2014 18:14:56   pealkiri: Kommenteerimine: BReaK da iCE
Müüsin PCI riseri, tuli ise järgi. Diil kiire ja korralik
  teema: Kommenteerimine: GETO
moora772

vastuseid: 124
vaadatud: 51100

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.11.2013 18:58:54   pealkiri: Kommenteerimine: GETO
Korralik müüja, broneeris mulle serveri pikema aja peale.
  teema: Kommenteerimine: viisnurk
moora772

vastuseid: 11
vaadatud: 6136

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.11.2013 11:28:51   pealkiri: Kommenteerimine: viisnurk
Tehing korralik.
  teema: Kommenteerimine: villu
moora772

vastuseid: 246
vaadatud: 54164

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.10.2013 09:28:04   pealkiri: Ostsin toieploki
Diil kiire ja positiivne.
  teema: Kommenteerimine: Deadly16
moora772

vastuseid: 272
vaadatud: 65858

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.07.2013 13:49:43   pealkiri: Kommenteerimine: Deadly16
Ostsin varuosadeks läpaka, kõik toimus eeskujulikult.
  teema: Kommenteerimine: raiclo
moora772

vastuseid: 55
vaadatud: 12816

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.07.2013 13:47:19   pealkiri: Kommenteerimine: raiclo
Diil kiire ja korralik.
  teema: Kommenteerimine: OmmOs
moora772

vastuseid: 172
vaadatud: 46370

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.06.2013 14:15:13   pealkiri: Kommenteerimine: OmmOs
Ostsin paar mälu, äri sujus probleemivabalt.
  teema: TSI (VIDEO): Kuidas vahetada välja XBox360 jahutuste kinnitus klambrid (1080p) HD
moora772

vastuseid: 11
vaadatud: 3179

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 28.03.2011 14:15:20   pealkiri: TSI (VIDEO): Kuidas vahetada välja XBox360 jahutuste kinnitus klambrid (1080p) HD
Üks paar kuud tagasi sai soetatud XBOX360, millel siis RROD veakood. Avasin ning puhastasin termopastast ja pistsin ahju, ei kasutanud fooliumit, et kaitsta muid osi kuumuse eest.
Kasutasin elektria ...
  teema: Mis tootja sülearvutit kasutame? (Lisatud uus küsitlus) :: Sülearvutid
moora772

vastuseid: 474
vaadatud: 131325

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 19.02.2010 11:23:36   pealkiri: Mis tootja sülearvutit kasutame? (Lisatud uus küsitlus)
4 a vana Lenovo 3000 N100, kaasa aidatud
2GBB DDR2 667MHz Dual
320GB SATA HDD 7200RPM 16MB
Intel T5600 C2D FSB 667MHz
DVD-RW CD-RW
SD(HC), MMC, xD card reader
BT 2.0 WIFI 54g, LAN 100M
945GM 64 ...
  teema: Nokia 5310 võimalikud probleemid
moora772

vastuseid: 2
vaadatud: 2070

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 14.09.2009 12:56:13   pealkiri: Nokia 5310 võimalikud probleemid
Endal on selline telefon ja igati rahul. Miinuseks võiks lugeda jah kaamera, sest see on natike aeglane, aga pildid saavad tehtud ja kvaliteet on OK. Alguses oli probleemiks see, et ei näidanud, et ...
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.