|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Telia inteno dg400 vahetus zyxel dx3301 vastu |
moij
vastuseid: 14
vaadatud: 4076
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 12.02.2026 20:24:33 pealkiri: Telia inteno dg400 vahetus zyxel dx3301 vastu |
No nad võiks ikka natuke rohkem oma õpetusse kirjutada kui:
VDSL ühenduse puhul peab ruuterisse seadistama virtuaalse kanali (PVC - Permanent Virtual Circuit): internetiühenduse jaoks.
Interneti ... |
teema: Telia inteno dg400 vahetus zyxel dx3301 vastu |
moij
vastuseid: 14
vaadatud: 4076
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 12.02.2026 01:13:47 pealkiri: Telia inteno dg400 vahetus zyxel dx3301 vastu |
DX3301-T0 läks müüjale tagasi. Sain side käima Keenetic KN-3610 peal.
Lisa 11.02.
Peaks ilmselt natuke kiitma Keenetic KN-3610, täitsa asjalik ruuter, palju funktsioone ja monitooringut nin ... |
teema: Telia inteno dg400 vahetus zyxel dx3301 vastu |
moij
vastuseid: 14
vaadatud: 4076
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 04.02.2026 19:50:14 pealkiri: Telia inteno dg400 vahetus zyxel dx3301 vastu |
| Ei noh, hea muidugi, et tööd käivad aga see pole minu VDLS liin millel nad 05.02.2026 02:00 - 05.02.2026 05:30 käivad. |
teema: Telia inteno dg400 vahetus zyxel dx3301 vastu |
moij
vastuseid: 14
vaadatud: 4076
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 03.02.2026 23:40:52 pealkiri: Telia inteno dg400 vahetus zyxel dx3301 vastu |
 |
teema: Telia inteno dg400 vahetus zyxel dx3301 vastu |
moij
vastuseid: 14
vaadatud: 4076
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 02.02.2026 21:09:33 pealkiri: Telia inteno dg400 vahetus zyxel dx3301 vastu |
Mul konkreetselt ei ole VLAN4 veel aegunud.
Tõenäoliselt peaks saama ka ilma selleta aga DX3301-T0 puhul on probleemiks ka see, et üle VDSL-i untagged (native) VALN-i tema peal käima ei saa.
V ... |
teema: Telia inteno dg400 vahetus zyxel dx3301 vastu |
moij
vastuseid: 14
vaadatud: 4076
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 31.01.2026 14:43:19 pealkiri: Telia inteno dg400 vahetus zyxel dx3301 vastu |
Ilmselt olen sama reha otsa astunud.
Asi on väga seda nägu, et DX3301-t0 ei toeta Telia VLAN põhise VDSL võrgu ruutimist LAN poolele.
Olen mänginud igasuguste seadistustega aga ilma VLAN ID 4- ... |
teema: Ülevaade: Õhukuivatid, mida osta? - desikant õhukuivati Woods WDD80 :: Õhukuivatid |
moij
vastuseid: 21
vaadatud: 30862
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 28.11.2017 09:58:11 pealkiri: Ülevaade: Õhukuivatid, mida osta? - desikant õhukuivati Woods WDD80 |
Vanasti oli sellist tüüpi kuivati nimi absorbtsioon kuivati.
http://entsyklopeedia.ee/artikkel/desikant1 |
teema: Ülevaade: Õhukuivatid, mida osta? - desikant õhukuivati Woods WDD80 :: Õhukuivatid |
moij
vastuseid: 21
vaadatud: 30862
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 27.11.2017 21:52:57 pealkiri: Ülevaade: Õhukuivatid, mida osta? - desikant õhukuivati Woods WDD80 |
Kust sa selle sõna - desikant võtsid, enne keeleinimestega ka rääkisid?
Desikant on nagu taimemürkide liigi nimetus. |
teema: Meediapleierite ja HTPC arutelu |
moij
vastuseid: 3397
vaadatud: 1004291
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 31.01.2013 14:02:42 pealkiri: Meediapleierite ja HTPC arutelu |
| Oskate pakkuda valmis HTPC-d millel oleks vähemalt kahe lisa kaardi võimalus (DVB ja CI kaardid), BD, HDMI, Wi-Fi, pult ning mida saaks nii Linuxi (XBMC) kui Win peal korralikult tööle. Lisa: SSD ... |
teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
moij
vastuseid: 6796
vaadatud: 1181554
|
foorum: Jahutus postitatud: 26.09.2012 19:17:02 pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
Üldiselt on just vastupidi 1dumbpcuseri pakutule. Radikal pole praktiliselt üldse vasturõhku/takistust ja sobib AF. Korpusest välja puhumisel on vasturõhk suurem ja sobib SP.
On väite kinnit ... |
teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
moij
vastuseid: 6796
vaadatud: 1181554
|
foorum: Jahutus postitatud: 12.09.2012 20:48:42 pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
Corsairil on nt SP ja AF seeria jahutid (SP- static pressure, AF- airflow)
küsimus oli selles, et kumba tüüpi ventilaatoreid p/p süsteemis kasutada, mitte et kes neid toodab
Sõltub sel ... |
teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
moij
vastuseid: 6796
vaadatud: 1181554
|
foorum: Jahutus postitatud: 16.08.2012 15:48:32 pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
| selliseid korpuseid ja vahetükke on enamasti vaid (hirmkallitele) itx kastidele näha olnud, sealgi enamasti väikese tdp-ga kividelt otse rauale juhtimiseks. lisaks siis vist oli eelmise aastakümn ... |
teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
moij
vastuseid: 6796
vaadatud: 1181554
|
foorum: Jahutus postitatud: 15.08.2012 10:05:44 pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
Leidsin isegi ühe testi, kus väike erinevus prose vertikaalse ja horisontaalse asendi korral välja tuleb:
http://benchmarkreviews.com/index.php?option=com_content&task=view&id=151&Item ... |
teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
moij
vastuseid: 6796
vaadatud: 1181554
|
foorum: Jahutus postitatud: 14.08.2012 17:56:33 pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
| Ei ole päris kindel ka see closed loop vesijahutus on minu jaoks, jälle kaks asja juures mis häält teevad - kolisev pump ja torudes mulisev vesi. Hinnad ka tuntavad. |
teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
moij
vastuseid: 6796
vaadatud: 1181554
|
foorum: Jahutus postitatud: 14.08.2012 16:25:36 pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
Leidsin isegi ühe testi, kus väike erinevus prose vertikaalse ja horisontaalse asendi korral välja tuleb:
http://benchmarkreviews.com/index.php?option=com_content&task=view&id=151&Item ... |
teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
moij
vastuseid: 6796
vaadatud: 1181554
|
foorum: Jahutus postitatud: 14.08.2012 11:13:54 pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
Jah olen proovinud - külili on tunduvalt viletsam ja seda lihtsal põhjusel, et soe õhk jahutist tõuseb vastu korpuse kaant ja jääb sinna püsima (tavaline korpus külili siis).
...
Jahuti en ... |
teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
moij
vastuseid: 6796
vaadatud: 1181554
|
foorum: Jahutus postitatud: 13.08.2012 17:07:10 pealkiri: Heatpipe jahutuse õige paigaldus |
| Kuna vaja suure võimusega prosele vaikset jahutit uurisin natuke Noctua NH-D14 ja sarnaste heatpipe jahutite paigaldamise kohta ja ei leidnud kuskil infot, kas neil on paigalduse orientatsiooni suhte ... |
teema: Microlab PURE-100 etalonkõlarid (stuudio lähivälja lineaar-aktiivmonitorid) :: Kõlarid |
moij
vastuseid: 33
vaadatud: 23102
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 07.05.2011 21:24:45 pealkiri: Microlab PURE-100 etalonkõlarid (stuudio lähivälja lineaar-aktiivmonitorid) |
| Bassivaljuka koonus küll kevlarist ei ole, ilmselt polüpropüleenist. |
teema: Võeti kinni kurikuulus häkkerite grupp |
moij
vastuseid: 8
vaadatud: 5371
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 23.03.2010 21:00:16 pealkiri: Võeti kinni kurikuulus häkkerite grupp |
| pöördprojekteerimine??? |
teema: Inteli plaanib LG-ga koostöös luua mobiilse interneti seadme |
moij
vastuseid: 1
vaadatud: 2788
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 17.02.2009 10:38:56 pealkiri: Inteli plaanib LG-ga koostöös luua mobiilse interneti seadme |
baasil ?
iphonei ?
andmete plaanid ?
Ehk täpsustaksid natuke. |
teema: Delfi juht: kohtulahend võib mõjutada kogu veebikeskkonda |
moij
vastuseid: 15
vaadatud: 5755
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 17.12.2008 11:00:28 pealkiri: Delfi juht: kohtulahend võib mõjutada kogu veebikeskkonda |
| Ega muud ei ole, kui HV peab hakkama palkama inimesi kes kogu foorumit toimetaks, edaspidi ei hakka ükski post enne ilmuma kui on mode käest heakskiidu saanud. |
teema: Rootslased saavad Euroopa kiireima mobiilse interneti |
moij
vastuseid: 13
vaadatud: 6928
|
foorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) postitatud: 13.12.2008 16:33:26 pealkiri: Rootslased saavad Euroopa kiireima mobiilse interneti |
| Kas tõesti kasutavad Rootsis Telia ja Tele2 ühist võrku? |
teema: Nokia E51 |
moij
vastuseid: 1374
vaadatud: 369201
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 01.12.2008 10:33:49 pealkiri: Nokia E51 |
Miks te üldse uuendate seda? ...
Minul hakkas teatud resursinõudlike programmidega tuntavalt kiiremini töötama näiteks.
Aga oskab keegi juhatada, kuidas WLAN uuesti tööle saada? |
teema: Nokia E51 |
moij
vastuseid: 1374
vaadatud: 369201
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.11.2008 22:00:29 pealkiri: Nokia E51 |
E51 uus firmware - v220.34.37
Sai ka uus 220.34.37 peale, nüüd WLAN keeldub töötamast, vanade AP-dega mingi segadus ja uute tegemine samuti WiFit ülesse ei aita saada. On see uue firmware viga ... |
teema: Kaasaskantavad X-Fi kõlarid Creative´lt |
moij
vastuseid: 8
vaadatud: 6959
|
foorum: Pressiteated postitatud: 03.10.2008 21:37:48 pealkiri: Kaasaskantavad X-Fi kõlarid Creative´lt |
Need viimased neli sõna oleks võinud olla pealkirjaks  |
teema: Kaasaskantavad X-Fi kõlarid Creative´lt |
moij
vastuseid: 8
vaadatud: 6959
|
foorum: Pressiteated postitatud: 03.10.2008 09:52:57 pealkiri: Kaasaskantavad X-Fi kõlarid Creative´lt |
| Siis pole vist ka mõtet sõna-sõnalt nii segaseid teateid ülesse riputada. |
teema: Kaasaskantavad X-Fi kõlarid Creative´lt |
moij
vastuseid: 8
vaadatud: 6959
|
foorum: Pressiteated postitatud: 02.10.2008 22:43:47 pealkiri: Kaasaskantavad X-Fi kõlarid Creative´lt |
Hallo Tanel kas Creative maksab sulle sellise umbluu teksti ülesse riputamise eest, et igasugune isiklik kriitikameel on välja lülitatud?
"Creative N400 kõlarid sobivad aktiivsele inimesele, kes ... |
teema: Jaapani teadlased on välja töötanud 100+ aastat kestvad flash mälu rakud |
moij
vastuseid: 20
vaadatud: 8942
|
foorum: Riistvara postitatud: 21.07.2008 16:41:20 pealkiri: Jaapani teadlased on välja töötanud 100+ aastat kestvad flash mälu rakud |
| Kauple uus uudiste teema "Ilukirjandus" välja ja lase oma nupp sinna alla panna. |
teema: Jaapani teadlased on välja töötanud 100+ aastat kestvad flash mälu rakud |
moij
vastuseid: 20
vaadatud: 8942
|
foorum: Riistvara postitatud: 20.07.2008 23:38:51 pealkiri: Re: Jaapani teadlased on välja töötanud 100+ aastat kestvad flash mälu rakud |
No ei tule kuidagi midagi normaalset välja.
Mida see "rauamaagiga asendatud materjal" peaks tähendama? Ferroelectric?
...küsib ka märksa vähem mahla pistikupesast.
...
Vanakoolile te ... |
teema: Jaapani teadlased on välja töötanud 100+ aastat kestvad flash mälu rakud |
moij
vastuseid: 20
vaadatud: 8942
|
foorum: Riistvara postitatud: 18.07.2008 21:59:56 pealkiri: Re: Jaapani teadlased on välja töötanud 100+ aastat kestvad flash mälu rakud |
Nimelt olemasoleva silikooni 20V asemel rahuldub tema vaid 6V
Silikoonist tissidega mälu? |
teema: Maailma väikseim transistor on üks molekul |
moij
vastuseid: 21
vaadatud: 11643
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 20.06.2008 09:14:41 pealkiri: Maailma väikseim transistor on üks molekul |
| Voolutugevus 142 mikroamprit tekitab selles ühemolekulises transistoris nii suure voolutiheduse et transistor aurustub momentaanselt. |
teema: Creative parandab elektrooniliste muusikafailide kvaliteeti |
moij
vastuseid: 70
vaadatud: 29718
|
foorum: Pressiteated postitatud: 16.05.2008 19:14:58 pealkiri: Creative parandab elektrooniliste muusikafailide kvaliteeti |
| Kuritegelik on jätta lollidelle nende raha alles. |
teema: LG ja Philips tutvustasid uut moodi paberit |
moij
vastuseid: 16
vaadatud: 7087
|
foorum: Riistvara postitatud: 04.01.2008 22:42:01 pealkiri: LG ja Philips tutvustasid uut moodi paberit |
| Pannud siis ikka mõõtühikud ka eestikeelsed. |
teema: Ülevaade: Grado SR60 kõrvaklapid :: Kõrvaklapid |
moij
vastuseid: 28
vaadatud: 21565
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 30.03.2006 23:16:08 pealkiri: Ülevaade: Grado SR60 kõrvaklapid |
No kes siis TM testi põhjal endale klappe valib?
Kas peaks siis arvutikasutaja või digi teste rohkem usaldama?
Huvitav et keegi endale autoajakirja järgi arvutijuppe ei vali  |
teema: Ülevaade: Grado SR60 kõrvaklapid :: Kõrvaklapid |
moij
vastuseid: 28
vaadatud: 21565
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 30.03.2006 21:32:23 pealkiri: Ülevaade: Grado SR60 kõrvaklapid |
| No kes siis TM testi põhjal endale klappe valib? |
teema: Kommenteerimine: rcrusoe |
moij
vastuseid: 11
vaadatud: 288
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.02.2006 13:07:58 pealkiri: tule mõistusele |
Antti on küll mõne oma kurja teo eest nagu "vabandanud":
http://eevl.misjon.ee/yk_avaldus.htm
aga tegelikult käitub ikka vanat moodi edasi.
Tüüpiline egoisti seisukoht: käige minu sõnade, ... |
| |