|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: beastbeats |
mobster
vastuseid: 367
vaadatud: 110672
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.07.2023 15:20:45 pealkiri: Kommenteerimine: beastbeats |
Müüs mängu, kõik väga ok  |
teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
mobster
vastuseid: 4401
vaadatud: 969931
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 23.04.2023 09:27:26 pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
| Kokkuvõtteks plaanib USA valitsus konfiskeeritud 200 000 bitcoini maha ärida ja esimene ports visati eeldatavalt märtsis müüki, mis tõi hinna alla ja spekuleeritakse et müük toimub see aasta i ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
mobster
vastuseid: 4858
vaadatud: 1461185
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 29.09.2021 10:56:22 pealkiri: Re: 3rd party |
Tere
küsin, kas keegi on proovinud või omab mõnda muud pulti ps5-l ?
Nimelt mõtlesin, et osta naconi juhtmevaba pult, kuid ei tea kas ühildub ilusti ?
Nimelt tahaks neid nö lisanuppe juur ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
mobster
vastuseid: 4858
vaadatud: 1461185
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 04.08.2021 19:17:57 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Selleasemel, et siin ajusid k3ppida selle SSD gemüüsega, oleks lihtsam mõni seisma jäänud mäng uninstallida, et ruumi juurde saada.
Sinna tegelt ei mahu 2 suuremat mängu ka ära. Näiteks ... |
teema: Kommenteerimine: volts333 |
mobster
vastuseid: 80
vaadatud: 28854
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.05.2021 12:54:31 pealkiri: Kommenteerimine: volts333 |
ostis mängu, raha kandis ette, kiire tehing  |
teema: Kommenteerimine: sander89 |
mobster
vastuseid: 96
vaadatud: 24706
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.11.2019 10:13:23 pealkiri: Kommenteerimine: sander89 |
Kaup käes, kõik nii nagu lubatud.  |
teema: Kommenteerimine: Harrison |
mobster
vastuseid: 285
vaadatud: 48041
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.03.2019 19:48:28 pealkiri: Kommenteerimine: Harrison |
Kõik oli väga ok  |
teema: Kommenteerimine: kkass |
mobster
vastuseid: 34
vaadatud: 9102
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.01.2019 13:02:35 pealkiri: Kommenteerimine: kkass |
Ostis Videokaardi. Saime kiirelt kokkuleppele ja tegi väga kiire ülekande.  |
teema: Kommenteerimine: Evil1923 |
mobster
vastuseid: 241
vaadatud: 80626
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.01.2019 21:08:34 pealkiri: Kommenteerimine: Evil1923 |
Ostis videokaardi. Saime kiirelt kaubale ja asjad aetud.  |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
mobster
vastuseid: 6484
vaadatud: 1999823
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 16.01.2019 17:59:45 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Oleks kiirelt vastust vaja, et kas ps4 on tõesti nagu lennuk või slimiga võrreldes lihtsalt teeb rohkem häält? Keegi, kes on omanud kuidas öösel häirib ja kui palju kuulda on?
PS4 Pro, oste ... |
teema: Monero ( XMR ) kaevandamisest AMD RX Vega56 ( Windows 10 ) baasil |
mobster
vastuseid: 228
vaadatud: 119683
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 24.05.2018 13:13:39 pealkiri: Monero ( XMR ) kaevandamisest AMD RX Vega56 ( Windows 10 ) baasil |
, aga miks pead vaevata? Kui uus draiver pole parem ja põhjustab probleeme, siis miks mitte jätta vana draiver?
Kas windows väidab vega 56d olema vega 64'd või ikka vega 56'd?
Windows ütleb ... |
teema: Monero ( XMR ) kaevandamisest AMD RX Vega56 ( Windows 10 ) baasil |
mobster
vastuseid: 228
vaadatud: 119683
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 23.05.2018 19:41:47 pealkiri: Monero ( XMR ) kaevandamisest AMD RX Vega56 ( Windows 10 ) baasil |
kellelgi on aimu miks peale viimase adrenalini installi Sapphire vega 56 (64 bios) kaardid 200 h/s võivad anda 2000 asemel? Samas Rigis kõrval Gigabyte vega 64 ja neil jäi Hashrate samaks mis bl ... |
teema: Monero ( XMR ) kaevandamisest AMD RX Vega56 ( Windows 10 ) baasil |
mobster
vastuseid: 228
vaadatud: 119683
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 07.05.2018 14:37:27 pealkiri: Monero ( XMR ) kaevandamisest AMD RX Vega56 ( Windows 10 ) baasil |
kellelgi on infot mis moneroga toimub. Network on under Ddos attack? Justkui midagi juhtus peale moneroV forki.
https://www.cryptunit.com/ näitab tulemuseks 0
Mainida nagu saab kuid... walletit ... |
teema: Monero ( XMR ) kaevandamisest AMD RX Vega56 ( Windows 10 ) baasil |
mobster
vastuseid: 228
vaadatud: 119683
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 15.04.2018 23:19:58 pealkiri: Monero ( XMR ) kaevandamisest AMD RX Vega56 ( Windows 10 ) baasil |
, ilmselt oled unustanud "*/" maha võtta kuskilt confi failist(tõenäoliselt gpu_confi juurest).
Ega tal muud suurt eelist polegi, kui see, et dev fee saab maha võtta ilma programmi tõrgeteta. Ca ... |
teema: Monero ( XMR ) kaevandamisest AMD RX Vega56 ( Windows 10 ) baasil |
mobster
vastuseid: 228
vaadatud: 119683
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 14.04.2018 13:55:29 pealkiri: Monero ( XMR ) kaevandamisest AMD RX Vega56 ( Windows 10 ) baasil |
Soovitan proovida SRBminerit. 1.3.1 versiooniga 2100H/s stabiilselt Vega 64-ga, devfee saab lihtsalt välja lülitada.(intensity 120, dual threads)
CryptoNight Heavy jookseb ka SBMineril tiba paremin ... |
teema: Monero ( XMR ) kaevandamisest AMD RX Vega56 ( Windows 10 ) baasil |
mobster
vastuseid: 228
vaadatud: 119683
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 13.04.2018 13:15:49 pealkiri: Monero ( XMR ) kaevandamisest AMD RX Vega56 ( Windows 10 ) baasil |
| kuna peale forki on Monero jälle teemaks siis kes mis pooli kasutab? On keegi täheldanud suurt vahet poolide valikul? |
teema: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! |
mobster
vastuseid: 7856
vaadatud: 1646184
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 12.04.2018 20:14:01 pealkiri: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! |
| https://news.bitcoin.com/research-paper-declares-bitcoin-compliant-with-shariah-law/ see äkki põhjuseks. Araablased saavad nüüd ka osta. |
teema: Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu |
mobster
vastuseid: 2741
vaadatud: 852563
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 08.03.2018 13:30:45 pealkiri: Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu |
Roi 60 päeva, sellest võib 2018 und näha ainult. Või siis peab altcoinides jumal olema ja ilmeksimatult tõmbama võiduga loteriipileteid.
Seda ei tasu väga veendunult välja öelda, et 60 pä ... |
teema: Monero ( XMR ) kaevandamisest AMD RX Vega56 ( Windows 10 ) baasil |
mobster
vastuseid: 228
vaadatud: 119683
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 17.02.2018 19:59:35 pealkiri: Monero ( XMR ) kaevandamisest AMD RX Vega56 ( Windows 10 ) baasil |
Keegi kasutab cast_xmr-i puhul seda --fastjobswitch käsku?
Kui ise proovin siis hakkavad ühe kaardi tempid lolliks minema 70+ kuni lõpuks booti viskab. 0.8.5 versiooniga.
Kes käima on saanud ... |
teema: Kommenteerimine: Hindrek112 |
mobster
vastuseid: 3
vaadatud: 2340
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.10.2017 23:58:11 pealkiri: Kommenteerimine: Hindrek112 |
| ei olnud nõus kaupa müüma OK hinnaga mille ise oli määranud, vaid soovis müüa isikule kes oli üle OK pakkunud. Kirjadele vastab üliaeglaselt. Täiesti mitteusaldusväärne HV jaoks. |
teema: Tekken 7 |
mobster
vastuseid: 24
vaadatud: 10106
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.06.2017 16:12:10 pealkiri: Tekken 7 |
kas keegi sellist asja ka on proovinud Tekkeni jaoks?:
https://www.euronics.ee/t-en/79160/games-and-consoles/playstationi-arcade-controller-hori-real-arcade-pro-kai/4961818023666
Ma täiteks t ... |
teema: [PS4] Uncharted 4: A Thief's End |
mobster
vastuseid: 37
vaadatud: 35359
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 14.01.2017 10:03:51 pealkiri: [PS4] Uncharted 4: A Thief's End |
| On siin kedagi goldi või diamondi tasemel ranked plays? Teeks tiimiga masteri ära. Psn- Padakonn |
teema: Kommenteerimine: L-Tech |
mobster
vastuseid: 134
vaadatud: 44422
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.10.2016 23:09:49 pealkiri: Kommenteerimine: L-Tech |
| Saime kiirelt diili tehtud. Kõik toimis nagu lepitud 👍 |
teema: Kommenteerimine: and12345 |
mobster
vastuseid: 276
vaadatud: 47077
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.08.2016 18:58:53 pealkiri: Kommenteerimine: and12345 |
Ostsin gaming masina, kaup aus. Pidas HV reeglitest kinni. Muhe vend  |
teema: Kommenteerimine: addynol |
mobster
vastuseid: 70
vaadatud: 19348
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.06.2016 15:52:46 pealkiri: Kommenteerimine: addynol |
Videokaart töötab. Kõik toimis nagu lepitud.  |
teema: Kommenteerimine: madhu108 |
mobster
vastuseid: 17
vaadatud: 5501
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.12.2015 21:40:11 pealkiri: Kommenteerimine: madhu108 |
Ostis PS4 mängu. Kõik sujus hästi.  |
teema: [PS3][PS4][XBOX360][X1] Metal Gear Solid V: The Phantom Pain |
mobster
vastuseid: 32
vaadatud: 21393
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 01.09.2015 00:15:55 pealkiri: [PS3][PS4][XBOX360][X1] Metal Gear Solid V: The Phantom Pain |
|
teema: Kommenteerimine: liiv |
mobster
vastuseid: 626
vaadatud: 158295
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.04.2014 22:22:02 pealkiri: Kommenteerimine: liiv |
| Läks natuke aega aga kaup kohal ja vastas kirjeldusele, mulje positiivne. |
teema: Kommenteerimine: Miccer |
mobster
vastuseid: 1600
vaadatud: 166349
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.04.2014 09:02:49 pealkiri: Kommenteerimine: Miccer |
| Sai hästi kokkuleppele, usaldusväärne. |
teema: Kommenteerimine: Reio0 |
mobster
vastuseid: 19
vaadatud: 5014
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.12.2012 21:32:35 pealkiri: Kommenteerimine: Reio0 |
Ostsin laptopi ja sain kiirelt asja aetud, järgmine päev kätte, kaup oli üsna korralik nagu lubatud. Korralik kasutaja  |
teema: Kommenteerimine: AJ |
mobster
vastuseid: 36
vaadatud: 31879
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.10.2012 10:17:19 pealkiri: Kommenteerimine: AJ |
| Tehing toimis kiirelt nagu lepitud. |
teema: Kommenteerimine: Smoking |
mobster
vastuseid: 359
vaadatud: 97694
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.11.2010 02:19:50 pealkiri: Kommenteerimine: Smoking |
Ostsin videokaardi, tehing kiire  |
teema: Call of Duty: Black Ops |
mobster
vastuseid: 3898
vaadatud: 650158
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.11.2010 11:01:25 pealkiri: Call of Duty: Black Ops |
| Multiplayer on absoluutselt mitte mängitav momendil. Server lag on 9/10-st serverist. Mängisin kuidagi 17 levelini ära kuid sellest gameplays-st täit mõnu veel kuidagi ei saa. Kindlalt saan öeld ... |
teema: Call of Duty: Black Ops |
mobster
vastuseid: 3898
vaadatud: 650158
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.11.2010 13:05:08 pealkiri: Call of Duty: Black Ops |
| 3. venekeelse Bad Company 2 ei olnud küll mingit probleemi. tõmbasin EAst inglisekeelse versiooni ja kasutasin vene Keyd. samamoodi peaks ju toimima, kui tõmbad tirrintist inglisekeelse ja kasutad ... |
teema: Call of Duty: Black Ops |
mobster
vastuseid: 3898
vaadatud: 650158
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.11.2010 12:51:47 pealkiri: Call of Duty: Black Ops |
1. Kas mäng nõuab Steami?
2. Kas serverid on asjalikud?
3. Kas vene versiooni CD-key'ga peab mängima venekeelset mängu või töötab reaalselt ka ingliskeelne?
3. Venekeelsega on mäng läb ... |
teema: Microsoft Windows meediate laenamise legaalsus? |
mobster
vastuseid: 54
vaadatud: 9648
|
foorum: Tarkvara postitatud: 30.09.2010 15:56:43 pealkiri: Microsoft Windows meediate laenamise legaalsus? |
| See küsimus on siiamaani MS-is uurimisel. Masinavärk on suur ning vastus võtab aega aga seda unustatud kindlasti ei ole. Tegemist ei ole nimelt lihtsa olukorraga. Ühelt poolt MS üritab piirata pi ... |
teema: Starcraft 2 |
mobster
vastuseid: 2895
vaadatud: 586771
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.08.2010 10:59:25 pealkiri: Starcraft 2 |
Char siis selline: http://sc2ranks.com/eu/435535/phooktastic
Nojah see on "Gold"
Blizzard jätab jah mängijatele arusaama et oled hull kõva tüüp omas liigas kuid tegelikult koguarvestuse ko ... |
teema: Starcraft 2 |
mobster
vastuseid: 2895
vaadatud: 586771
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.08.2010 00:04:27 pealkiri: Starcraft 2 |
Hähh, üks vend virises just, et zerg pidavat ilgelt OP olema, seni vaid bneti foorumitest vastupidist lugenud.
Väike rankiparandus ka, Region: #2,910 > Region: #1,951
Mis char, mis liiga? |
teema: Starcraft 2 |
mobster
vastuseid: 2895
vaadatud: 586771
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.08.2010 00:33:03 pealkiri: Starcraft 2 |
Kas kellelgi on mingit aimu palju liigasid üldse olemas on? Näiteks palju on Diamondi või on keegi leidnud mõne tabeli nimekirja vms?
Igas liigas on küll 100 mängijat aga kui näiteks Diamond ... |
teema: Starcraft 2 |
mobster
vastuseid: 2895
vaadatud: 586771
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.08.2010 00:13:12 pealkiri: Starcraft 2 |
Kohe kohe peaks ka diamondisse viskama 1v1-s.
2v2 3v3 juba diamondis sees.
http://eu.battle.net/sc2/en/profile/485102/1/Mobster/
kuidagi suht kergelt läheb tbh praegu. Lasen kõiki liigasid et ... |
teema: Starcraft 2 |
mobster
vastuseid: 2895
vaadatud: 586771
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.07.2010 21:47:53 pealkiri: Starcraft 2 |
Kus hetkel kõige eestis kõige odavamalt Collectors Editionit saab? See Game.co.uk pakkumine oli päris hea, kuid kui vahe on kõigest 100kr siis ostan pigem eestist ja saan kohe kätte.
Teema on ... |
teema: Starcraft 2 |
mobster
vastuseid: 2895
vaadatud: 586771
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.07.2010 17:42:47 pealkiri: Starcraft 2 |
Sain Collectrsi kätte. Selle raha eest on kraami rohkem kui küll ütleks. Probleeme konto sidumisega polnud. Õhtul lasen charri kuhugi paremasse liigasse loodetavasti.
Võib lisada: Mobster 664
... |
teema: Starcraft 2 |
mobster
vastuseid: 2895
vaadatud: 586771
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.07.2010 10:58:37 pealkiri: Starcraft 2 |
Fail! - minu CE asemel sai Andrico Online tavalise. Helistasid ning heal juhul saan homme alles :=(
Miksipärast on viimasel ajal alati nii et ostan tavalise koopia enne poest kui tellitud mängu k ... |
teema: Starcraft 2 |
mobster
vastuseid: 2895
vaadatud: 586771
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.07.2010 18:45:35 pealkiri: Starcraft 2 |
, , .
, P2P ehk siis peer to peer, ehk siis dedicated servude võimaluse puudumine a'la MW2.
Bnet ongi üks suur dedicated server . Seda ei saa absoluutselt võrrelda MW2-ga kus mäng kä ... |
teema: Starcraft 2 |
mobster
vastuseid: 2895
vaadatud: 586771
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.07.2010 15:07:52 pealkiri: Starcraft 2 |
P2P, dedicated serverite puudumine jne?
P2P - Võibolla tõesti Pay to Play kuid ainult Premium contentile ehk mängida saab ikka tasuta.
Dedicated Servers? huh, ei saa aru mis selle all mõtled ... |
teema: Starcraft 2 |
mobster
vastuseid: 2895
vaadatud: 586771
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.07.2010 20:00:17 pealkiri: Starcraft 2 |
Kuskohast kõige soodsam tellida on?
Tahaks ka teada. 850eeku ei tahaks küll ära anda, isegi sellise mängu nagu SC2 eest.
Huvitav mis mängu eest siis veel 850.- välja käia kui mitte viimase ... |
teema: Kommenteerimine: -cocain- |
mobster
vastuseid: 1841
vaadatud: 264972
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.07.2010 09:07:14 pealkiri: Kommenteerimine: -cocain- |
Maksin ette ning sain lubatud ajal kauba kätte.  |
teema: Kommenteerimine: trig |
mobster
vastuseid: 75
vaadatud: 19979
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.06.2010 02:22:26 pealkiri: Kommenteerimine: trig |
| Müüsin kauba probleemideta. |
teema: Starcraft 2 |
mobster
vastuseid: 2895
vaadatud: 586771
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.05.2010 12:02:26 pealkiri: Starcraft 2 |
31. mai läheb beta kinni teadmata ajaks ja avaneb "paariks nädalaks" enne väljalaset.
http://pc.ign.com/articles/109/1090716p1.html |
teema: Starcraft 2 |
mobster
vastuseid: 2895
vaadatud: 586771
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.05.2010 13:29:59 pealkiri: Starcraft 2 |
| Seal ei ole jah mingisugust garantiid et võtme saad või ei saa - täiesti random, kedagi ei huvita oled sa mingi hull fänn või mitte. Soovijaid on ju miljoneid aga bneti testimise huvides usun et ... |
| |