Avaleht
otsing leidis 98 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: beastbeats
mobster

vastuseid: 367
vaadatud: 110672

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.07.2023 15:20:45   pealkiri: Kommenteerimine: beastbeats
Müüs mängu, kõik väga ok thumbs_up.gif
  teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting)
mobster

vastuseid: 4401
vaadatud: 969931

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 23.04.2023 09:27:26   pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting)
Kokkuvõtteks plaanib USA valitsus konfiskeeritud 200 000 bitcoini maha ärida ja esimene ports visati eeldatavalt märtsis müüki, mis tõi hinna alla ja spekuleeritakse et müük toimub see aasta i ...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
mobster

vastuseid: 4858
vaadatud: 1461185

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 29.09.2021 10:56:22   pealkiri: Re: 3rd party
Tere

küsin, kas keegi on proovinud või omab mõnda muud pulti ps5-l ?
Nimelt mõtlesin, et osta naconi juhtmevaba pult, kuid ei tea kas ühildub ilusti ?
Nimelt tahaks neid nö lisanuppe juur ...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
mobster

vastuseid: 4858
vaadatud: 1461185

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 04.08.2021 19:17:57   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Selleasemel, et siin ajusid k3ppida selle SSD gemüüsega, oleks lihtsam mõni seisma jäänud mäng uninstallida, et ruumi juurde saada. icon_razz.gif

Sinna tegelt ei mahu 2 suuremat mängu ka ära. Näiteks ...
  teema: Kommenteerimine: volts333
mobster

vastuseid: 80
vaadatud: 28854

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.05.2021 12:54:31   pealkiri: Kommenteerimine: volts333
ostis mängu, raha kandis ette, kiire tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sander89
mobster

vastuseid: 96
vaadatud: 24706

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.11.2019 10:13:23   pealkiri: Kommenteerimine: sander89
Kaup käes, kõik nii nagu lubatud. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Harrison
mobster

vastuseid: 285
vaadatud: 48041

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.03.2019 19:48:28   pealkiri: Kommenteerimine: Harrison
Kõik oli väga ok beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: kkass
mobster

vastuseid: 34
vaadatud: 9102

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.01.2019 13:02:35   pealkiri: Kommenteerimine: kkass
Ostis Videokaardi. Saime kiirelt kokkuleppele ja tegi väga kiire ülekande. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Evil1923
mobster

vastuseid: 241
vaadatud: 80626

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.01.2019 21:08:34   pealkiri: Kommenteerimine: Evil1923
Ostis videokaardi. Saime kiirelt kaubale ja asjad aetud. thumbs_up.gif
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
mobster

vastuseid: 6484
vaadatud: 1999823

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 16.01.2019 17:59:45   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Oleks kiirelt vastust vaja, et kas ps4 on tõesti nagu lennuk või slimiga võrreldes lihtsalt teeb rohkem häält? Keegi, kes on omanud kuidas öösel häirib ja kui palju kuulda on?

PS4 Pro, oste ...
  teema: Monero ( XMR ) kaevandamisest AMD RX Vega56 ( Windows 10 ) baasil
mobster

vastuseid: 228
vaadatud: 119683

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 24.05.2018 13:13:39   pealkiri: Monero ( XMR ) kaevandamisest AMD RX Vega56 ( Windows 10 ) baasil
, aga miks pead vaevata? Kui uus draiver pole parem ja põhjustab probleeme, siis miks mitte jätta vana draiver?

Kas windows väidab vega 56d olema vega 64'd või ikka vega 56'd?

Windows ütleb ...
  teema: Monero ( XMR ) kaevandamisest AMD RX Vega56 ( Windows 10 ) baasil
mobster

vastuseid: 228
vaadatud: 119683

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 23.05.2018 19:41:47   pealkiri: Monero ( XMR ) kaevandamisest AMD RX Vega56 ( Windows 10 ) baasil
kellelgi on aimu miks peale viimase adrenalini installi Sapphire vega 56 (64 bios) kaardid 200 h/s võivad anda 2000 asemel? icon_smile.gif Samas Rigis kõrval Gigabyte vega 64 ja neil jäi Hashrate samaks mis bl ...
  teema: Monero ( XMR ) kaevandamisest AMD RX Vega56 ( Windows 10 ) baasil
mobster

vastuseid: 228
vaadatud: 119683

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 07.05.2018 14:37:27   pealkiri: Monero ( XMR ) kaevandamisest AMD RX Vega56 ( Windows 10 ) baasil
kellelgi on infot mis moneroga toimub. Network on under Ddos attack? Justkui midagi juhtus peale moneroV forki.

https://www.cryptunit.com/ näitab tulemuseks 0

Mainida nagu saab kuid... walletit ...
  teema: Monero ( XMR ) kaevandamisest AMD RX Vega56 ( Windows 10 ) baasil
mobster

vastuseid: 228
vaadatud: 119683

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 15.04.2018 23:19:58   pealkiri: Monero ( XMR ) kaevandamisest AMD RX Vega56 ( Windows 10 ) baasil
, ilmselt oled unustanud "*/" maha võtta kuskilt confi failist(tõenäoliselt gpu_confi juurest).
Ega tal muud suurt eelist polegi, kui see, et dev fee saab maha võtta ilma programmi tõrgeteta. Ca ...
  teema: Monero ( XMR ) kaevandamisest AMD RX Vega56 ( Windows 10 ) baasil
mobster

vastuseid: 228
vaadatud: 119683

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 14.04.2018 13:55:29   pealkiri: Monero ( XMR ) kaevandamisest AMD RX Vega56 ( Windows 10 ) baasil
Soovitan proovida SRBminerit. 1.3.1 versiooniga 2100H/s stabiilselt Vega 64-ga, devfee saab lihtsalt välja lülitada.(intensity 120, dual threads)
CryptoNight Heavy jookseb ka SBMineril tiba paremin ...
  teema: Monero ( XMR ) kaevandamisest AMD RX Vega56 ( Windows 10 ) baasil
mobster

vastuseid: 228
vaadatud: 119683

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 13.04.2018 13:15:49   pealkiri: Monero ( XMR ) kaevandamisest AMD RX Vega56 ( Windows 10 ) baasil
kuna peale forki on Monero jälle teemaks siis kes mis pooli kasutab? On keegi täheldanud suurt vahet poolide valikul?
  teema: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu!
mobster

vastuseid: 7856
vaadatud: 1646184

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 12.04.2018 20:14:01   pealkiri: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu!
https://news.bitcoin.com/research-paper-declares-bitcoin-compliant-with-shariah-law/ see äkki põhjuseks. Araablased saavad nüüd ka osta.
  teema: Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu
mobster

vastuseid: 2741
vaadatud: 852563

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 08.03.2018 13:30:45   pealkiri: Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu
Roi 60 päeva, sellest võib 2018 und näha ainult. Või siis peab altcoinides jumal olema ja ilmeksimatult tõmbama võiduga loteriipileteid.

Seda ei tasu väga veendunult välja öelda, et 60 pä ...
  teema: Monero ( XMR ) kaevandamisest AMD RX Vega56 ( Windows 10 ) baasil
mobster

vastuseid: 228
vaadatud: 119683

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 17.02.2018 19:59:35   pealkiri: Monero ( XMR ) kaevandamisest AMD RX Vega56 ( Windows 10 ) baasil
Keegi kasutab cast_xmr-i puhul seda --fastjobswitch käsku?

Kui ise proovin siis hakkavad ühe kaardi tempid lolliks minema 70+ kuni lõpuks booti viskab. 0.8.5 versiooniga.

Kes käima on saanud ...
  teema: Kommenteerimine: Hindrek112
mobster

vastuseid: 3
vaadatud: 2340

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.10.2017 23:58:11   pealkiri: Kommenteerimine: Hindrek112
ei olnud nõus kaupa müüma OK hinnaga mille ise oli määranud, vaid soovis müüa isikule kes oli üle OK pakkunud. Kirjadele vastab üliaeglaselt. Täiesti mitteusaldusväärne HV jaoks.
  teema: Tekken 7
mobster

vastuseid: 24
vaadatud: 10106

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.06.2017 16:12:10   pealkiri: Tekken 7
kas keegi sellist asja ka on proovinud Tekkeni jaoks?:

https://www.euronics.ee/t-en/79160/games-and-consoles/playstationi-arcade-controller-hori-real-arcade-pro-kai/4961818023666

Ma täiteks t ...
  teema: [PS4] Uncharted 4: A Thief's End
mobster

vastuseid: 37
vaadatud: 35359

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 14.01.2017 10:03:51   pealkiri: [PS4] Uncharted 4: A Thief's End
On siin kedagi goldi või diamondi tasemel ranked plays? Teeks tiimiga masteri ära. Psn- Padakonn
  teema: Kommenteerimine: L-Tech
mobster

vastuseid: 134
vaadatud: 44422

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.10.2016 23:09:49   pealkiri: Kommenteerimine: L-Tech
Saime kiirelt diili tehtud. Kõik toimis nagu lepitud 👍
  teema: Kommenteerimine: and12345
mobster

vastuseid: 276
vaadatud: 47077

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.08.2016 18:58:53   pealkiri: Kommenteerimine: and12345
Ostsin gaming masina, kaup aus. Pidas HV reeglitest kinni. Muhe vend beer_yum.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: addynol
mobster

vastuseid: 70
vaadatud: 19348

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.06.2016 15:52:46   pealkiri: Kommenteerimine: addynol
Videokaart töötab. Kõik toimis nagu lepitud. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: madhu108
mobster

vastuseid: 17
vaadatud: 5501

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.12.2015 21:40:11   pealkiri: Kommenteerimine: madhu108
Ostis PS4 mängu. Kõik sujus hästi. thumbs_up.gif
  teema: [PS3][PS4][XBOX360][X1] Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
mobster

vastuseid: 32
vaadatud: 21393

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 01.09.2015 00:15:55   pealkiri: [PS3][PS4][XBOX360][X1] Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
  teema: Kommenteerimine: liiv
mobster

vastuseid: 626
vaadatud: 158295

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.04.2014 22:22:02   pealkiri: Kommenteerimine: liiv
Läks natuke aega aga kaup kohal ja vastas kirjeldusele, mulje positiivne.
  teema: Kommenteerimine: Miccer
mobster

vastuseid: 1600
vaadatud: 166349

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.04.2014 09:02:49   pealkiri: Kommenteerimine: Miccer
Sai hästi kokkuleppele, usaldusväärne.
  teema: Kommenteerimine: Reio0
mobster

vastuseid: 19
vaadatud: 5014

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.12.2012 21:32:35   pealkiri: Kommenteerimine: Reio0
Ostsin laptopi ja sain kiirelt asja aetud, järgmine päev kätte, kaup oli üsna korralik nagu lubatud. Korralik kasutaja thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: AJ
mobster

vastuseid: 36
vaadatud: 31879

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.10.2012 10:17:19   pealkiri: Kommenteerimine: AJ
Tehing toimis kiirelt nagu lepitud.
  teema: Kommenteerimine: Smoking
mobster

vastuseid: 359
vaadatud: 97694

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.11.2010 02:19:50   pealkiri: Kommenteerimine: Smoking
Ostsin videokaardi, tehing kiire thumbs_up.gif
  teema: Call of Duty: Black Ops
mobster

vastuseid: 3898
vaadatud: 650158

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.11.2010 11:01:25   pealkiri: Call of Duty: Black Ops
Multiplayer on absoluutselt mitte mängitav momendil. Server lag on 9/10-st serverist. Mängisin kuidagi 17 levelini ära kuid sellest gameplays-st täit mõnu veel kuidagi ei saa. Kindlalt saan öeld ...
  teema: Call of Duty: Black Ops
mobster

vastuseid: 3898
vaadatud: 650158

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.11.2010 13:05:08   pealkiri: Call of Duty: Black Ops
3. venekeelse Bad Company 2 ei olnud küll mingit probleemi. tõmbasin EAst inglisekeelse versiooni ja kasutasin vene Keyd. samamoodi peaks ju toimima, kui tõmbad tirrintist inglisekeelse ja kasutad ...
  teema: Call of Duty: Black Ops
mobster

vastuseid: 3898
vaadatud: 650158

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.11.2010 12:51:47   pealkiri: Call of Duty: Black Ops
1. Kas mäng nõuab Steami?
2. Kas serverid on asjalikud?
3. Kas vene versiooni CD-key'ga peab mängima venekeelset mängu või töötab reaalselt ka ingliskeelne?


3. Venekeelsega on mäng läb ...
  teema: Microsoft Windows meediate laenamise legaalsus?
mobster

vastuseid: 54
vaadatud: 9648

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 30.09.2010 15:56:43   pealkiri: Microsoft Windows meediate laenamise legaalsus?
See küsimus on siiamaani MS-is uurimisel. Masinavärk on suur ning vastus võtab aega aga seda unustatud kindlasti ei ole. Tegemist ei ole nimelt lihtsa olukorraga. Ühelt poolt MS üritab piirata pi ...
  teema: Starcraft 2
mobster

vastuseid: 2895
vaadatud: 586771

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.08.2010 10:59:25   pealkiri: Starcraft 2
Char siis selline: http://sc2ranks.com/eu/435535/phooktastic

Nojah see on "Gold"

Blizzard jätab jah mängijatele arusaama et oled hull kõva tüüp omas liigas kuid tegelikult koguarvestuse ko ...
  teema: Starcraft 2
mobster

vastuseid: 2895
vaadatud: 586771

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.08.2010 00:04:27   pealkiri: Starcraft 2
Hähh, üks vend virises just, et zerg pidavat ilgelt OP olema, seni vaid bneti foorumitest vastupidist lugenud.

Väike rankiparandus ka, Region: #2,910 > Region: #1,951

Mis char, mis liiga?
  teema: Starcraft 2
mobster

vastuseid: 2895
vaadatud: 586771

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.08.2010 00:33:03   pealkiri: Starcraft 2
Kas kellelgi on mingit aimu palju liigasid üldse olemas on? Näiteks palju on Diamondi või on keegi leidnud mõne tabeli nimekirja vms?

Igas liigas on küll 100 mängijat aga kui näiteks Diamond ...
  teema: Starcraft 2
mobster

vastuseid: 2895
vaadatud: 586771

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.08.2010 00:13:12   pealkiri: Starcraft 2
Kohe kohe peaks ka diamondisse viskama 1v1-s.
2v2 3v3 juba diamondis sees.

http://eu.battle.net/sc2/en/profile/485102/1/Mobster/

kuidagi suht kergelt läheb tbh praegu. Lasen kõiki liigasid et ...
  teema: Starcraft 2
mobster

vastuseid: 2895
vaadatud: 586771

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.07.2010 21:47:53   pealkiri: Starcraft 2
Kus hetkel kõige eestis kõige odavamalt Collectors Editionit saab? See Game.co.uk pakkumine oli päris hea, kuid kui vahe on kõigest 100kr siis ostan pigem eestist ja saan kohe kätte.

Teema on ...
  teema: Starcraft 2
mobster

vastuseid: 2895
vaadatud: 586771

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.07.2010 17:42:47   pealkiri: Starcraft 2
Sain Collectrsi kätte. Selle raha eest on kraami rohkem kui küll ütleks. Probleeme konto sidumisega polnud. Õhtul lasen charri kuhugi paremasse liigasse loodetavasti.

Võib lisada: Mobster 664 ...
  teema: Starcraft 2
mobster

vastuseid: 2895
vaadatud: 586771

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.07.2010 10:58:37   pealkiri: Starcraft 2
Fail! - minu CE asemel sai Andrico Online tavalise. Helistasid ning heal juhul saan homme alles :=(

Miksipärast on viimasel ajal alati nii et ostan tavalise koopia enne poest kui tellitud mängu k ...
  teema: Starcraft 2
mobster

vastuseid: 2895
vaadatud: 586771

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.07.2010 18:45:35   pealkiri: Starcraft 2
, , thumbs_up.gif.
, P2P ehk siis peer to peer, ehk siis dedicated servude võimaluse puudumine a'la MW2. thumbs_down.gif

Bnet ongi üks suur dedicated server . Seda ei saa absoluutselt võrrelda MW2-ga kus mäng kä ...
  teema: Starcraft 2
mobster

vastuseid: 2895
vaadatud: 586771

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.07.2010 15:07:52   pealkiri: Starcraft 2
P2P, dedicated serverite puudumine jne?

P2P - Võibolla tõesti Pay to Play kuid ainult Premium contentile ehk mängida saab ikka tasuta.

Dedicated Servers? huh, ei saa aru mis selle all mõtled ...
  teema: Starcraft 2
mobster

vastuseid: 2895
vaadatud: 586771

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.07.2010 20:00:17   pealkiri: Starcraft 2
Kuskohast kõige soodsam tellida on?
Tahaks ka teada. 850eeku ei tahaks küll ära anda, isegi sellise mängu nagu SC2 eest.

Huvitav mis mängu eest siis veel 850.- välja käia kui mitte viimase ...
  teema: Kommenteerimine: -cocain-
mobster

vastuseid: 1841
vaadatud: 264972

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.07.2010 09:07:14   pealkiri: Kommenteerimine: -cocain-
Maksin ette ning sain lubatud ajal kauba kätte. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: trig
mobster

vastuseid: 75
vaadatud: 19979

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.06.2010 02:22:26   pealkiri: Kommenteerimine: trig
Müüsin kauba probleemideta.
  teema: Starcraft 2
mobster

vastuseid: 2895
vaadatud: 586771

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.05.2010 12:02:26   pealkiri: Starcraft 2
31. mai läheb beta kinni teadmata ajaks ja avaneb "paariks nädalaks" enne väljalaset.


http://pc.ign.com/articles/109/1090716p1.html
  teema: Starcraft 2
mobster

vastuseid: 2895
vaadatud: 586771

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.05.2010 13:29:59   pealkiri: Starcraft 2
Seal ei ole jah mingisugust garantiid et võtme saad või ei saa - täiesti random, kedagi ei huvita oled sa mingi hull fänn või mitte. Soovijaid on ju miljoneid aga bneti testimise huvides usun et ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.