Avaleht
otsing leidis 44 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Millised kõrvaklapid?
mirka55

vastuseid: 5662
vaadatud: 1514527

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 30.01.2018 14:46:09   pealkiri: Millised kõrvaklapid?
kuskilt fidelio x2 saab eestist osta?
  teema: arvuti wifi probleem
mirka55

vastuseid: 9
vaadatud: 3269

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 22.03.2016 22:13:57   pealkiri: arvuti wifi probleem
tundub et asi oli antennides, näppisin neid veits ja kiirus tõusis thumbs_up.gif
  teema: arvuti wifi probleem
mirka55

vastuseid: 9
vaadatud: 3269

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 22.03.2016 19:27:23   pealkiri: arvuti wifi probleem
[quote="laurx"]mõtle hoolega selle peale mida te tegite ja kas kõik sai samasse kohta tagasi.[/quote]

midagi peale protsessori ei näppinud, levi leiab ja ping on hea, ka upload speed on norm, ai ...
  teema: arvuti wifi probleem
mirka55

vastuseid: 9
vaadatud: 3269

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 22.03.2016 18:28:05   pealkiri: arvuti wifi probleem
[quote="laurx"]üsna huvitav pobleem. kõlab nagu " peale vasakute silmahammaste eemaldamist maitseb viin magusalt ning lonkama hakkab ainult vasak jalg". mida selle "protsessori vahetamise" käigus v ...
  teema: arvuti wifi probleem
mirka55

vastuseid: 9
vaadatud: 3269

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 22.03.2016 16:37:53   pealkiri: arvuti wifi probleem
tervist, arvuti wifiga selline mure et pärast protsessori vahetamist töötab aeglasesti. Laptopiga samas kohas speedtest näitab 10-12 mb download, arvutis aga 2 mb.
enne protsessori vahetamist tö ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
mirka55

vastuseid: 16960
vaadatud: 3589799

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 16.01.2016 03:37:28   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
kas protsessorile on vaja lisajahutust osta, kui overclockimisega ei tegele või piisab intel stock coolerist?
  teema: Samsung I9100 Galaxy S II
mirka55

vastuseid: 7146
vaadatud: 1313011

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 26.07.2014 15:07:14   pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II
http://www.upload.ee/files/4175217/Screenshot_2014-07-26-14-59-19.png.html

selline probleem siis et kui kasutan default internet browserit siis mobile view saidid ei tööta normaalselt.
desktop v ...
  teema: [X360/PS3] Red Dead Redemption
mirka55

vastuseid: 533
vaadatud: 107582

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 11.10.2010 15:58:03   pealkiri: [X360/PS3] Red Dead Redemption
kas keegi teab kust kohast saab seda m2ngu soodustusega osta? voin ka inglismaalt osta.
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
mirka55

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682668

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 03.09.2010 20:01:11   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Kas m2nge Saab full HD m2ngida kasutedes xboxiga Kaasa tulnud juhtmeid? Telekas on full HD 42 tolline 5000 seeria philips 42PFL5405H/12.
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
mirka55

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682668

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 31.08.2010 20:10:59   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
kas online saab panna nii et vean 2he pika ethernet kaabli konsoolist modemi k2lge? ja kui saab siis kust saaks odavalt osta umbes 10-15 m ethernet kaabel?
  teema: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine
mirka55

vastuseid: 4304
vaadatud: 1014894

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 25.12.2009 21:16:09   pealkiri: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine
[quote="Inq"][quote="mirka55"]ma tahan tellida amazon UK 3 mängu. Kas nad saadavad mängud eraldi nagu Zavvis või ühe pakina? ning palju oleks postikulu?[/quote]

ühe pakina tuleb[/quote]


A ...
  teema: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine
mirka55

vastuseid: 4304
vaadatud: 1014894

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 25.12.2009 19:20:16   pealkiri: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine
ma tahan tellida amazon UK 3 mängu. Kas nad saadavad mängud eraldi nagu Zavvis või ühe pakina? ning palju oleks postikulu?
  teema: Nokia 5610 Xpressmusic
mirka55

vastuseid: 5
vaadatud: 3004

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 02.12.2007 19:15:22   pealkiri: Nokia 5610 Xpressmusic
Millal see telefon tuleb tele2-te?
  teema: Battlefield 2
mirka55

vastuseid: 7849
vaadatud: 1223188

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.10.2007 20:43:22   pealkiri: Battlefield 2
Tänud
  teema: Battlefield 2
mirka55

vastuseid: 7849
vaadatud: 1223188

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.10.2007 17:33:43   pealkiri: Battlefield 2
Kust saaks kiirelt tõmmata battlefield 2-e demo?
  teema: Mobiili mängude Req/Offer
mirka55

vastuseid: 744
vaadatud: 210088

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 10.07.2007 15:11:25   pealkiri: Mobiili mängude Req/Offer
Tanud.Tahaks veel mange: SP chaos teory ja sims 2.Telefon on SE K810i.
  teema: Mobiili mängude Req/Offer
mirka55

vastuseid: 744
vaadatud: 210088

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 07.07.2007 19:40:15   pealkiri: Mobiili mängude Req/Offer
Tahan mangu metal slug k810i-le.Ekraan on 240x320.
  teema: Sony Ericsson W960i
mirka55

vastuseid: 45
vaadatud: 14546

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 02.07.2007 12:23:15   pealkiri: Sony Ericsson W960i
Millal see tuleb Eestisse?
  teema: Counter-Strike: Source
mirka55

vastuseid: 6658
vaadatud: 1060769

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.05.2007 18:01:42   pealkiri: Counter-Strike: Source
Sorry, et nii loll küsimus, aga mis leheküljelt saab steamis teha log-in.Ma kogemata kustutasin steami menüüst ära ja ei leia seda dokumentidest ega kuskilt.
  teema: [X360] Forza Motorsport 2
mirka55

vastuseid: 1477
vaadatud: 265374

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.04.2007 13:42:39   pealkiri: [X360] Forza Motorsport 2
WOW, vot see on alles graafika.Kahju et mul xboxi pole. icon_cry.gif
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
mirka55

vastuseid: 21795
vaadatud: 3915134

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 04.04.2007 18:57:36   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Millal tulevad Blue-Ray discid Eestisse?
  teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu
mirka55

vastuseid: 4592
vaadatud: 971982

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 04.04.2007 14:23:23   pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu
Ma tahaks et wiil oleks Star Warsi sarnane lazer sword icon_biggrin.gif.Mõõk oleks kerge,mugav ja motion sensoriga.Ning et mõõgaga oleks kaasas mingi Star Warsi mäng.Ma tean et puldiga oleks sama mis swordiga, ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
mirka55

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682668

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 03.04.2007 21:37:17   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Kui sulle meeldib rohkem gameplay kui graafika ja muud asjad, siis osta wii.xbox360. on ka hea gameplay aga wiiga sa saad ikka õige mängu feelingu.
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
mirka55

vastuseid: 21795
vaadatud: 3915134

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 24.03.2007 22:46:47   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Kas keegi on näinud poes Logitech HDMI audio video kaablit?Kui jah, siis kus ja kui palju see maksis?
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
mirka55

vastuseid: 21795
vaadatud: 3915134

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 22.03.2007 19:22:45   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Mängisin täna ülemistes motorstormi.Neid L2 JA R2 nuppe on väga mugavaks tehtud.Mäng ise oli väga hea, aga graafika polnud kõige parem.
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
mirka55

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682668

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 17.03.2007 11:21:39   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Ma ostaks pigem Legandary editioni.130$ mängu ja helmeti eest on liiga palju.
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
mirka55

vastuseid: 21795
vaadatud: 3915134

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 12.03.2007 20:06:14   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
PS2 pole regioonivaba. icon_lol.gif Ainult ps3 on regioonivaba!
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
mirka55

vastuseid: 21795
vaadatud: 3915134

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 10.03.2007 17:55:31   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Päris hea asi seele jaoks kellel pole sõpru.Ise on ju palju lõbusam mängida bowlingut või muid mänge.Halb on veel see et customizemine on tasuline.teed näiteks uue näo ja maksad dollari.Päris ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
mirka55

vastuseid: 21795
vaadatud: 3915134

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 02.03.2007 20:09:41   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Loodan et hinnad langevad, sest 11000 on päris palju konsooli eest.
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
mirka55

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682668

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 26.02.2007 18:29:57   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
kas kui hoida umbes 2 tundi teda külmas, siis saab mängida 5 aastat tasuta lives we?kas seal ei lähe midagi katki?ainult paned kaheks tunniks külma ja kõik?
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
mirka55

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682668

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 24.02.2007 22:49:56   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Ostan siis selle kallima variandi.kas peab xbox360 ühendama arvutiga et tõmmata demosi,mänge ja muusikat?
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
mirka55

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682668

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 24.02.2007 21:27:53   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Mida oleks mõttekam(parem) osta, kas premium või core packi.Ma tean et premiumis on kõvaketas.Aga kas core packi ei saa osta kõvaketast we?mis vahet neil veel on peale kõvaketta?
  teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu
mirka55

vastuseid: 4592
vaadatud: 971982

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 23.02.2007 21:48:13   pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu
vabandust icon_razz.gif icon_razz.gif sassi läks!
  teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu
mirka55

vastuseid: 4592
vaadatud: 971982

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 23.02.2007 20:15:52   pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu
ei tea kumba osta kas core või premium pakki.mis vahe nei üldse on.Ma tean ainult et premiumil on kõvaketas.mida siis oleks parem(mõttekam) osta?
  teema: Resident Evil 4
mirka55

vastuseid: 228
vaadatud: 45904

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.02.2007 13:15:44   pealkiri: Resident Evil 4
Proovi mängida puldiga.Tuleb palju mugavam.
  teema: [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu
mirka55

vastuseid: 1130
vaadatud: 357878

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 21.02.2007 21:20:59   pealkiri: [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu
Kas keegi teab kuidas mängida ps2-el onlines?
  teema: [MUU] Üldine müüginumbrite teema
mirka55

vastuseid: 74
vaadatud: 19256

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 21.02.2007 20:53:05   pealkiri: [MUU] Üldine müüginumbrite teema
Xbox-i osteti ainult 833 korda. icon_lol.gif icon_lol.gif Ps2 on palju parem ja populaarsem ning mängu valik on palju mitmekesisem.Wii müüdi sellepärast niipalju sest see on odav ning next gen.ise ostaks ks se ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
mirka55

vastuseid: 21795
vaadatud: 3915134

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 19.02.2007 17:35:07   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Ühes foorumis oli et Microsoft laseb väidetavalt 23-daks märtsiks välja musta xbox360 ja ma mõtlesin et üldse xbox360-le tulevad head mängud.
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
mirka55

vastuseid: 21795
vaadatud: 3915134

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 19.02.2007 12:48:08   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Ma ootaks parem musta xbox360 ära.sellel tuleb 120 gb kõvaketast ning palju häid mänge.ps3-ga pole praegult mitte midagi teha.Ühtegi head mängu.Peab veel kaua ootama kuni tulevad head mängud.so ...
  teema: 2007. aasta PC mängud. (Ettevaatust, palju pilte!)
mirka55

vastuseid: 126
vaadatud: 75236

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.02.2007 12:43:22   pealkiri: 2007. aasta PC mängud. (Ettevaatust, palju pilte!)
oyee 8) .Head mängud.kõige rohkem ootan assassins creed,bioshock ning graw 2.
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
mirka55

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682668

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 18.02.2007 14:31:39   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Ma kuulsin et eestis ei saa xbox360-el onlines mängida.Seal pole eesti religiooni.On see tõsi we?
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
mirka55

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682668

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 18.02.2007 14:27:29   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
To velsa:kust sa seda nii odavalt ostsid??
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
mirka55

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682668

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 18.02.2007 14:13:06   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Kui palju see xbox live maksab ja kus seda saab osta?
  teema: [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu
mirka55

vastuseid: 1130
vaadatud: 357878

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 15.02.2007 16:32:22   pealkiri: [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu
nõus.
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.