|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Millised kõrvaklapid? |
mirka55
vastuseid: 5662
vaadatud: 1514527
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 30.01.2018 14:46:09 pealkiri: Millised kõrvaklapid? |
| kuskilt fidelio x2 saab eestist osta? |
teema: arvuti wifi probleem |
mirka55
vastuseid: 9
vaadatud: 3269
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 22.03.2016 22:13:57 pealkiri: arvuti wifi probleem |
tundub et asi oli antennides, näppisin neid veits ja kiirus tõusis  |
teema: arvuti wifi probleem |
mirka55
vastuseid: 9
vaadatud: 3269
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 22.03.2016 19:27:23 pealkiri: arvuti wifi probleem |
[quote="laurx"]mõtle hoolega selle peale mida te tegite ja kas kõik sai samasse kohta tagasi.[/quote]
midagi peale protsessori ei näppinud, levi leiab ja ping on hea, ka upload speed on norm, ai ... |
teema: arvuti wifi probleem |
mirka55
vastuseid: 9
vaadatud: 3269
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 22.03.2016 18:28:05 pealkiri: arvuti wifi probleem |
| [quote="laurx"]üsna huvitav pobleem. kõlab nagu " peale vasakute silmahammaste eemaldamist maitseb viin magusalt ning lonkama hakkab ainult vasak jalg". mida selle "protsessori vahetamise" käigus v ... |
teema: arvuti wifi probleem |
mirka55
vastuseid: 9
vaadatud: 3269
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 22.03.2016 16:37:53 pealkiri: arvuti wifi probleem |
tervist, arvuti wifiga selline mure et pärast protsessori vahetamist töötab aeglasesti. Laptopiga samas kohas speedtest näitab 10-12 mb download, arvutis aga 2 mb.
enne protsessori vahetamist tö ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
mirka55
vastuseid: 16960
vaadatud: 3589799
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 16.01.2016 03:37:28 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
| kas protsessorile on vaja lisajahutust osta, kui overclockimisega ei tegele või piisab intel stock coolerist? |
teema: Samsung I9100 Galaxy S II |
mirka55
vastuseid: 7146
vaadatud: 1313011
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 26.07.2014 15:07:14 pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II |
http://www.upload.ee/files/4175217/Screenshot_2014-07-26-14-59-19.png.html
selline probleem siis et kui kasutan default internet browserit siis mobile view saidid ei tööta normaalselt.
desktop v ... |
teema: [X360/PS3] Red Dead Redemption |
mirka55
vastuseid: 533
vaadatud: 107582
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 11.10.2010 15:58:03 pealkiri: [X360/PS3] Red Dead Redemption |
| kas keegi teab kust kohast saab seda m2ngu soodustusega osta? voin ka inglismaalt osta. |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
mirka55
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682668
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 03.09.2010 20:01:11 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Kas m2nge Saab full HD m2ngida kasutedes xboxiga Kaasa tulnud juhtmeid? Telekas on full HD 42 tolline 5000 seeria philips 42PFL5405H/12. |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
mirka55
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682668
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 31.08.2010 20:10:59 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| kas online saab panna nii et vean 2he pika ethernet kaabli konsoolist modemi k2lge? ja kui saab siis kust saaks odavalt osta umbes 10-15 m ethernet kaabel? |
teema: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
mirka55
vastuseid: 4304
vaadatud: 1014894
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.12.2009 21:16:09 pealkiri: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
[quote="Inq"][quote="mirka55"]ma tahan tellida amazon UK 3 mängu. Kas nad saadavad mängud eraldi nagu Zavvis või ühe pakina? ning palju oleks postikulu?[/quote]
ühe pakina tuleb[/quote]
A ... |
teema: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
mirka55
vastuseid: 4304
vaadatud: 1014894
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.12.2009 19:20:16 pealkiri: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
| ma tahan tellida amazon UK 3 mängu. Kas nad saadavad mängud eraldi nagu Zavvis või ühe pakina? ning palju oleks postikulu? |
teema: Nokia 5610 Xpressmusic |
mirka55
vastuseid: 5
vaadatud: 3004
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.12.2007 19:15:22 pealkiri: Nokia 5610 Xpressmusic |
| Millal see telefon tuleb tele2-te? |
teema: Battlefield 2 |
mirka55
vastuseid: 7849
vaadatud: 1223188
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.10.2007 20:43:22 pealkiri: Battlefield 2 |
| Tänud |
teema: Battlefield 2 |
mirka55
vastuseid: 7849
vaadatud: 1223188
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.10.2007 17:33:43 pealkiri: Battlefield 2 |
| Kust saaks kiirelt tõmmata battlefield 2-e demo? |
teema: Mobiili mängude Req/Offer |
mirka55
vastuseid: 744
vaadatud: 210088
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.07.2007 15:11:25 pealkiri: Mobiili mängude Req/Offer |
| Tanud.Tahaks veel mange: SP chaos teory ja sims 2.Telefon on SE K810i. |
teema: Mobiili mängude Req/Offer |
mirka55
vastuseid: 744
vaadatud: 210088
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 07.07.2007 19:40:15 pealkiri: Mobiili mängude Req/Offer |
| Tahan mangu metal slug k810i-le.Ekraan on 240x320. |
teema: Sony Ericsson W960i |
mirka55
vastuseid: 45
vaadatud: 14546
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.07.2007 12:23:15 pealkiri: Sony Ericsson W960i |
| Millal see tuleb Eestisse? |
teema: Counter-Strike: Source |
mirka55
vastuseid: 6658
vaadatud: 1060769
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.05.2007 18:01:42 pealkiri: Counter-Strike: Source |
| Sorry, et nii loll küsimus, aga mis leheküljelt saab steamis teha log-in.Ma kogemata kustutasin steami menüüst ära ja ei leia seda dokumentidest ega kuskilt. |
teema: [X360] Forza Motorsport 2 |
mirka55
vastuseid: 1477
vaadatud: 265374
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.04.2007 13:42:39 pealkiri: [X360] Forza Motorsport 2 |
WOW, vot see on alles graafika.Kahju et mul xboxi pole.  |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
mirka55
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915134
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 04.04.2007 18:57:36 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| Millal tulevad Blue-Ray discid Eestisse? |
teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
mirka55
vastuseid: 4592
vaadatud: 971982
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 04.04.2007 14:23:23 pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
Ma tahaks et wiil oleks Star Warsi sarnane lazer sword .Mõõk oleks kerge,mugav ja motion sensoriga.Ning et mõõgaga oleks kaasas mingi Star Warsi mäng.Ma tean et puldiga oleks sama mis swordiga, ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
mirka55
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682668
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 03.04.2007 21:37:17 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Kui sulle meeldib rohkem gameplay kui graafika ja muud asjad, siis osta wii.xbox360. on ka hea gameplay aga wiiga sa saad ikka õige mängu feelingu. |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
mirka55
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915134
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 24.03.2007 22:46:47 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| Kas keegi on näinud poes Logitech HDMI audio video kaablit?Kui jah, siis kus ja kui palju see maksis? |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
mirka55
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915134
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 22.03.2007 19:22:45 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| Mängisin täna ülemistes motorstormi.Neid L2 JA R2 nuppe on väga mugavaks tehtud.Mäng ise oli väga hea, aga graafika polnud kõige parem. |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
mirka55
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682668
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 17.03.2007 11:21:39 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Ma ostaks pigem Legandary editioni.130$ mängu ja helmeti eest on liiga palju. |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
mirka55
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915134
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 12.03.2007 20:06:14 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
PS2 pole regioonivaba. Ainult ps3 on regioonivaba! |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
mirka55
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915134
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.03.2007 17:55:31 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| Päris hea asi seele jaoks kellel pole sõpru.Ise on ju palju lõbusam mängida bowlingut või muid mänge.Halb on veel see et customizemine on tasuline.teed näiteks uue näo ja maksad dollari.Päris ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
mirka55
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915134
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.03.2007 20:09:41 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| Loodan et hinnad langevad, sest 11000 on päris palju konsooli eest. |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
mirka55
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682668
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 26.02.2007 18:29:57 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| kas kui hoida umbes 2 tundi teda külmas, siis saab mängida 5 aastat tasuta lives we?kas seal ei lähe midagi katki?ainult paned kaheks tunniks külma ja kõik? |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
mirka55
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682668
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 24.02.2007 22:49:56 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Ostan siis selle kallima variandi.kas peab xbox360 ühendama arvutiga et tõmmata demosi,mänge ja muusikat? |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
mirka55
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682668
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 24.02.2007 21:27:53 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Mida oleks mõttekam(parem) osta, kas premium või core packi.Ma tean et premiumis on kõvaketas.Aga kas core packi ei saa osta kõvaketast we?mis vahet neil veel on peale kõvaketta? |
teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
mirka55
vastuseid: 4592
vaadatud: 971982
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.02.2007 21:48:13 pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
vabandust sassi läks! |
teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
mirka55
vastuseid: 4592
vaadatud: 971982
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.02.2007 20:15:52 pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
| ei tea kumba osta kas core või premium pakki.mis vahe nei üldse on.Ma tean ainult et premiumil on kõvaketas.mida siis oleks parem(mõttekam) osta? |
teema: Resident Evil 4 |
mirka55
vastuseid: 228
vaadatud: 45904
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.02.2007 13:15:44 pealkiri: Resident Evil 4 |
| Proovi mängida puldiga.Tuleb palju mugavam. |
teema: [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu |
mirka55
vastuseid: 1130
vaadatud: 357878
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 21.02.2007 21:20:59 pealkiri: [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu |
| Kas keegi teab kuidas mängida ps2-el onlines? |
teema: [MUU] Üldine müüginumbrite teema |
mirka55
vastuseid: 74
vaadatud: 19256
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 21.02.2007 20:53:05 pealkiri: [MUU] Üldine müüginumbrite teema |
Xbox-i osteti ainult 833 korda. Ps2 on palju parem ja populaarsem ning mängu valik on palju mitmekesisem.Wii müüdi sellepärast niipalju sest see on odav ning next gen.ise ostaks ks se ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
mirka55
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915134
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.02.2007 17:35:07 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| Ühes foorumis oli et Microsoft laseb väidetavalt 23-daks märtsiks välja musta xbox360 ja ma mõtlesin et üldse xbox360-le tulevad head mängud. |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
mirka55
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915134
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.02.2007 12:48:08 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| Ma ootaks parem musta xbox360 ära.sellel tuleb 120 gb kõvaketast ning palju häid mänge.ps3-ga pole praegult mitte midagi teha.Ühtegi head mängu.Peab veel kaua ootama kuni tulevad head mängud.so ... |
teema: 2007. aasta PC mängud. (Ettevaatust, palju pilte!) |
mirka55
vastuseid: 126
vaadatud: 75236
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.02.2007 12:43:22 pealkiri: 2007. aasta PC mängud. (Ettevaatust, palju pilte!) |
| oyee 8) .Head mängud.kõige rohkem ootan assassins creed,bioshock ning graw 2. |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
mirka55
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682668
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.02.2007 14:31:39 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Ma kuulsin et eestis ei saa xbox360-el onlines mängida.Seal pole eesti religiooni.On see tõsi we? |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
mirka55
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682668
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.02.2007 14:27:29 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| To velsa:kust sa seda nii odavalt ostsid?? |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
mirka55
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682668
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.02.2007 14:13:06 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Kui palju see xbox live maksab ja kus seda saab osta? |
teema: [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu |
mirka55
vastuseid: 1130
vaadatud: 357878
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.02.2007 16:32:22 pealkiri: [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu |
| nõus. |
| |