|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: tv3.play salvestamine,kas võimalik? |
mikk1000
vastuseid: 61
vaadatud: 61582
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 22.05.2019 11:30:11 pealkiri: tv3.play salvestamine,kas võimalik? |
Keegi tv3 play-st tõmbamise tööle saanud? Olen välismaal ja mitte pole võimalik vaadata niisama striimides, tahaksin tõmbama jätta ja siis hiljem vaadata.
Tnx |
teema: OnePlus kutsete teema |
mikk1000
vastuseid: 275
vaadatud: 119771
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.02.2015 09:23:46 pealkiri: OnePlus kutsete teema |
| ma ei leia listi, kas nad uus meremaale ka saadavad? |
teema: Kommenteerimine: ˇoTT |
mikk1000
vastuseid: 177
vaadatud: 30543
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.02.2010 20:09:25 pealkiri: Kommenteerimine: ˇoTT |
ostsin lõhna  |
teema: Kommenteerimine: Matti |
mikk1000
vastuseid: 99
vaadatud: 34381
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.02.2010 16:58:02 pealkiri: Kommenteerimine: Matti |
| Müüsin ruuteri, kõik korras! |
teema: Kommenteerimine: viljar |
mikk1000
vastuseid: 35
vaadatud: 12060
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.09.2009 10:39:07 pealkiri: Kommenteerimine: viljar |
| sai äri aetud, väga pro |
teema: HV Hiiumaa rattaretk (7)8-9 August. - toimus kahemehe-reis. |
mikk1000
vastuseid: 46
vaadatud: 18739
|
foorum: HV üritused postitatud: 22.08.2009 02:16:52 pealkiri: HV Hiiumaa rattaretk (7)8-9 August. - toimus kahemehe-reis. |
| kuida matk läks? saite ööbida v |
teema: HV Hiiumaa rattaretk (7)8-9 August. - toimus kahemehe-reis. |
mikk1000
vastuseid: 46
vaadatud: 18739
|
foorum: HV üritused postitatud: 03.08.2009 23:43:53 pealkiri: HV Hiiumaa rattaretk (7)8-9 August. - toimus kahemehe-reis. |
mingi koha vast ikka leiab sarve kandis kuhu telgid maha lükata ruumi peaks olema. ühineks isegi, aga täpselt sel hetkel tlns |
teema: Kommenteerimine: indre329 |
mikk1000
vastuseid: 749
vaadatud: 304508
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.07.2009 22:33:12 pealkiri: Kommenteerimine: indre329 |
Kõik nii nagu pidi olema  |
teema: Kommenteerimine: eedu2000 |
mikk1000
vastuseid: 14
vaadatud: 6938
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.07.2009 22:32:19 pealkiri: Kommenteerimine: eedu2000 |
ostsin arvuti,  |
teema: Windows Mobile Ping? |
mikk1000
vastuseid: 1
vaadatud: 1567
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.06.2008 16:40:03 pealkiri: Windows Mobile Ping? |
äkki sellest abi http://www.freewarepocketpc.net/ppc-download-pocket-ping-v1-6.html
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=081C6401-49D4-4506-A03B-C41BC76C2F51&displaylang=en |
teema: Mobiiltelefoni kasutamine GPS'na (telefon+GPS saatja) |
mikk1000
vastuseid: 389
vaadatud: 136278
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.10.2007 04:58:20 pealkiri: Mobiiltelefoni kasutamine GPS'na (telefon+GPS saatja) |
| Kas nokia mapsi ehk siis smart2go ei saa tasuta teed paika panna, panen alguse ja l6pp-punkti paika siis panen n2ita kaardil ja j2rgmine asi on navigeerimine mis juba maksab, mul pole seda h22lega juh ... |
teema: Kommenteerimine: gogik |
mikk1000
vastuseid: 546
vaadatud: 101088
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.09.2007 13:48:56 pealkiri: Kommenteerimine: gogik |
aitas laadija ostmisel  |
teema: Kommenteerimine: sauce |
mikk1000
vastuseid: 1
vaadatud: 1856
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.05.2007 18:14:37 pealkiri: Kommenteerimine: sauce |
| hea telefon hea hinnaga, kõik nii nagu pidi. tõi veel ise kauba kohale(y) |
teema: Kommenteerimine: Feerer |
mikk1000
vastuseid: 70
vaadatud: 19947
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.04.2007 20:35:05 pealkiri: Kommenteerimine: Feerer |
| Väga abivalmis ja kulutas suht palju aega minu peale, aitas telefoni timmida....väga positiivne |
teema: Joost |
mikk1000
vastuseid: 160
vaadatud: 41433
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 15.04.2007 16:14:02 pealkiri: Joost |
| täna juba peaks kõigil beta testeritel kutsed käes olema. |
teema: MSN-i kaudu on miski uus viirus liikvel !! |
mikk1000
vastuseid: 53
vaadatud: 16662
|
foorum: Turvalisus postitatud: 31.10.2006 21:26:29 pealkiri: MSN-i kaudu on miski uus viirus liikvel !! |
| tundub jah et liigub ja pidi arvutist faile ka hävitama |
teema: Kommenteerimine: nuc |
mikk1000
vastuseid: 35
vaadatud: 11842
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.10.2006 09:43:27 pealkiri: Kommenteerimine: nuc |
| sai sõbrale arvuti ostetud, väga positiivne |
teema: Kommenteerimine: blackhawk |
mikk1000
vastuseid: 97
vaadatud: 25017
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.10.2006 09:41:42 pealkiri: Kommenteerimine: blackhawk |
| elu parima diili tegi mees oma monitoriga, sain just ühelt teiselt kasutajalt arvuti ja monitori oli vaja ja tema tõi mulle õhtuks tallinna monitori ka. väga väga positiivne |
teema: Kommenteerimine: Mytant |
mikk1000
vastuseid: 354
vaadatud: 77114
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.10.2006 19:23:56 pealkiri: Kommenteerimine: Mytant |
| kõik nagu kokku lepitud, tip top mees |
teema: Telia TV |
mikk1000
vastuseid: 59364
vaadatud: 14171667
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.10.2006 19:49:09 pealkiri: Telia TV |
| tahaks ka digitv-d vaadata mitte-kollasest pordist aga CLI ütleb "eth vlan delete name vlan10" kohta unknown command. Milles probleem? Ruuter on 716 v5.3.3.5 kas 716 mitte selline käsk polnud "eth v ... |
teema: Kommenteerimine: DreadDog |
mikk1000
vastuseid: 65
vaadatud: 25469
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.10.2006 23:47:37 pealkiri: Kommenteerimine: DreadDog |
| tip top |
teema: Telia TV |
mikk1000
vastuseid: 59364
vaadatud: 14171667
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 28.08.2006 17:20:11 pealkiri: Telia TV |
| kui mul kõikidest portidest digitv väljub, kas siis saab ka selle ethrealiga vaadata või vaja ikka hubi süsteemi |
teema: Telia TV |
mikk1000
vastuseid: 59364
vaadatud: 14171667
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 28.08.2006 16:53:13 pealkiri: Telia TV |
eino, confid ka muidugi mis eelnevalt on kirjas, aga me ei saand ka lihtsalt pilti ette ja jäi kiri prebuffering, aga kui firewall maha keerata siis töötab asi.
Nüüd on järgmine probleem, kui ... |
teema: Telia TV |
mikk1000
vastuseid: 59364
vaadatud: 14171667
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 28.08.2006 16:37:35 pealkiri: Telia TV |
| firewall maha ja saab tõesti vaadata igast pordist telkut |
teema: Telia TV |
mikk1000
vastuseid: 59364
vaadatud: 14171667
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 26.08.2006 11:40:36 pealkiri: Telia TV |
| kõikidesse aukudesse ei sobi v? |
teema: Telia TV |
mikk1000
vastuseid: 59364
vaadatud: 14171667
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 24.08.2006 18:25:14 pealkiri: Telia TV |
Kuna arvuti ja box on õnnestunud osadel korraga tööle saada
minul näiteks mitte. ainult siis, kui mõlemad sama kanalit näitavad, mis on kasutu.
kas sul siis muidu ei juhtu midagi? mul nagu h ... |
teema: Telia TV |
mikk1000
vastuseid: 59364
vaadatud: 14171667
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 22.08.2006 10:01:11 pealkiri: Telia TV |
| keegi mu probleemile lahendust ei tea? |
teema: Telia TV |
mikk1000
vastuseid: 59364
vaadatud: 14171667
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 20.08.2006 21:40:02 pealkiri: Telia TV |
tahtsin arvutist telku pilti a siuke error
main error: option sub-original-fps does not exist
subtitle error: failed to recognize subtitle type
main error: no suitable demux module for `/subtitle ... |
teema: Kommenteerimine: toomasm |
mikk1000
vastuseid: 0
vaadatud: 847
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.08.2006 00:06:03 pealkiri: Kommenteerimine: toomasm |
| et siis sai monitor talt soetatud ja kõik on väga viis |
teema: Kommenteerimine: snOOp-- |
mikk1000
vastuseid: 95
vaadatud: 37885
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.07.2006 00:17:33 pealkiri: Kommenteerimine: snOOp-- |
| vinks vonks vend |
teema: Telia TV |
mikk1000
vastuseid: 59364
vaadatud: 14171667
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 29.07.2006 16:45:30 pealkiri: Telia TV |
töötab ikka, aint üks comand on teine
eth vlan delete name iptv |
teema: Telia TV |
mikk1000
vastuseid: 59364
vaadatud: 14171667
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 29.07.2006 16:28:30 pealkiri: Telia TV |
hmm, kui pilt tuleb, siis äkki see neti ip ei tööta vms, ei oska küll nii midagi öelda
mis sa lauaarvuti ip aadressiks panid?
ja kui pilt nõksutama hakkas, kas siis telekas või ainult arvu ... |
teema: Telia TV |
mikk1000
vastuseid: 59364
vaadatud: 14171667
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 29.07.2006 13:44:32 pealkiri: Telia TV |
a mis pordist sul siis digiboxi jookseb? ja saad arvutis ja telekas korraga erinevaid asju vaadata?
keegi võiks mu õpetuse asja kinnitada, et kas nii töötab |
teema: Telia TV |
mikk1000
vastuseid: 59364
vaadatud: 14171667
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 29.07.2006 12:17:03 pealkiri: Telia TV |
peaks küll jah, iseasi kas striimi jagub selleks, aga kahe asjaga korraga pidi küll korras olema
keegi võiks rääkida ka kas sai nii tööle
Igaks juhuks küsin üle. ühte kanalit saab ikka kor ... |
teema: Telia TV |
mikk1000
vastuseid: 59364
vaadatud: 14171667
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 29.07.2006 11:56:52 pealkiri: Telia TV |
peaks küll jah, iseasi kas striimi jagub selleks, aga kahe asjaga korraga pidi küll korras olema
keegi võiks rääkida ka kas sai nii tööle |
teema: Telia TV |
mikk1000
vastuseid: 59364
vaadatud: 14171667
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 29.07.2006 11:30:28 pealkiri: Telia TV |
, hmm, isegi 3nda ja 4nda vahele pole kaablijuppi vaja. mul mingi algeline õpetus on kokku pandud, ise pole veel katsetada jõudnud a ühel sõbral töötab nii.
Ei vastuta millegi eest , aga alat ... |
teema: Telia TV |
mikk1000
vastuseid: 59364
vaadatud: 14171667
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 28.07.2006 15:44:11 pealkiri: Telia TV |
keegi oskab mu probleemile vastata?
ühest pesast ei saa, pane masinasse kaks võrkarit ja ühenda mõlemad pordid ning advanced user ehk oskab need nii ära ka seadistada, et mõlemad asjad tööt ... |
teema: Telia TV |
mikk1000
vastuseid: 59364
vaadatud: 14171667
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 28.07.2006 12:54:58 pealkiri: Telia TV |
| keegi oskab mu probleemile vastata? |
teema: Telia TV |
mikk1000
vastuseid: 59364
vaadatud: 14171667
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 27.07.2006 21:39:53 pealkiri: Telia TV |
| ma tahan nii et näiteks teisest pesast tuleks digitv ja internet koos... |
teema: Telia TV |
mikk1000
vastuseid: 59364
vaadatud: 14171667
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 27.07.2006 21:13:28 pealkiri: Telia TV |
ma sirvisin väheke teemat aga ei jäänd kuskilt silma siukest õpetust, et kuidas saab arvutist ja telekast korraga pilti vaadata. äkki keegi aitab otsida või kirjutab sellise õpetuse
ehk loed e ... |
teema: Telia TV |
mikk1000
vastuseid: 59364
vaadatud: 14171667
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 27.07.2006 17:09:21 pealkiri: Telia TV |
| ma sirvisin väheke teemat aga ei jäänd kuskilt silma siukest õpetust, et kuidas saab arvutist ja telekast korraga pilti vaadata. äkki keegi aitab otsida või kirjutab sellise õpetuse |
teema: Kommenteerimine: darkdog |
mikk1000
vastuseid: 137
vaadatud: 34233
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.06.2006 17:11:43 pealkiri: Kommenteerimine: darkdog |
nii nagu mees lubab, nii ka mees teeb
väga timm |
teema: Kommenteerimine: ilman |
mikk1000
vastuseid: 349
vaadatud: 87247
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.04.2006 12:13:15 pealkiri: Kommenteerimine: ilman |
| minu jaoks väga positiivne kogemus, ostsin kõvaketta, ei sobinud, sain kohe vahetatud, kõik kiire ja korralik, tõesti soovitan äri ajada |
teema: Kommenteerimine: zbx |
mikk1000
vastuseid: 366
vaadatud: 82387
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.02.2006 16:22:01 pealkiri: Kommenteerimine: zbx |
| kõik nii nagu räägitud |
teema: Defragmentimisest |
mikk1000
vastuseid: 20
vaadatud: 3466
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 21.12.2005 17:59:00 pealkiri: Defragmentimisest |
| Eluiga vähendavavatest tegevustest üks on defragmentation, lisaks ka full format ja ketta 0/1 täis kirjutamine, kui neid teha rohkem kui 3 korda aastas. <-mina oskan siit välja lugeda 3 korda a ... |
teema: arvuti kood |
mikk1000
vastuseid: 12
vaadatud: 2861
|
foorum: Turvalisus postitatud: 05.12.2005 11:09:18 pealkiri: arvuti kood |
| No kui ma 6ieti aru saan siis winni admin kood ees, selle psw saab resettida n2iteks hiren bootcd-ga. Sry kui valesti aru sain Postitatud mobiililt |
teema: Kommenteerimine: Tupsu |
mikk1000
vastuseid: 233
vaadatud: 91150
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.10.2005 16:14:26 pealkiri: Kommenteerimine: Tupsu |
| kõik oli nii nagu lubatud |
teema: Winamp plug in |
mikk1000
vastuseid: 6
vaadatud: 2028
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 16.10.2005 10:56:41 pealkiri: Winamp plug in |
mul see oldschool skin ja sellel küll pole...a suva  |
teema: Winamp plug in |
mikk1000
vastuseid: 6
vaadatud: 2028
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 15.10.2005 18:46:36 pealkiri: Winamp plug in |
ma uuelt küll ei leidnud, a plugin siin
http://www.winamp.com/plugins/details.php?id=32368 |
teema: Philipsi DVD-mängijal on kehvad...(.avi) subtiitrid! |
mikk1000
vastuseid: 34
vaadatud: 11628
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 07.10.2005 09:12:17 pealkiri: Philipsi DVD-mängijal on kehvad...(.avi) subtiitrid! |
| kas http://huffyk.hollosite.com/ <-need firmid sobivad dvp630nele ka? seal muidu mingi 737 firmid ju |
| |