Avaleht
otsing leidis 114 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: tv3.play salvestamine,kas võimalik?
mikk1000

vastuseid: 61
vaadatud: 61582

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 22.05.2019 11:30:11   pealkiri: tv3.play salvestamine,kas võimalik?
Keegi tv3 play-st tõmbamise tööle saanud? Olen välismaal ja mitte pole võimalik vaadata niisama striimides, tahaksin tõmbama jätta ja siis hiljem vaadata.

Tnx
  teema: OnePlus kutsete teema
mikk1000

vastuseid: 275
vaadatud: 119771

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.02.2015 09:23:46   pealkiri: OnePlus kutsete teema
ma ei leia listi, kas nad uus meremaale ka saadavad?
  teema: Kommenteerimine: ˇoTT
mikk1000

vastuseid: 177
vaadatud: 30543

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.02.2010 20:09:25   pealkiri: Kommenteerimine: ˇoTT
ostsin lõhna thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Matti
mikk1000

vastuseid: 99
vaadatud: 34381

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.02.2010 16:58:02   pealkiri: Kommenteerimine: Matti
Müüsin ruuteri, kõik korras!
  teema: Kommenteerimine: viljar
mikk1000

vastuseid: 35
vaadatud: 12060

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.09.2009 10:39:07   pealkiri: Kommenteerimine: viljar
sai äri aetud, väga pro
  teema: HV Hiiumaa rattaretk (7)8-9 August. - toimus kahemehe-reis.
mikk1000

vastuseid: 46
vaadatud: 18739

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 22.08.2009 02:16:52   pealkiri: HV Hiiumaa rattaretk (7)8-9 August. - toimus kahemehe-reis.
kuida matk läks? saite ööbida v
  teema: HV Hiiumaa rattaretk (7)8-9 August. - toimus kahemehe-reis.
mikk1000

vastuseid: 46
vaadatud: 18739

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 03.08.2009 23:43:53   pealkiri: HV Hiiumaa rattaretk (7)8-9 August. - toimus kahemehe-reis.
mingi koha vast ikka leiab sarve kandis kuhu telgid maha lükata icon_razz.gif ruumi peaks olema. ühineks isegi, aga täpselt sel hetkel tlns
  teema: Kommenteerimine: indre329
mikk1000

vastuseid: 749
vaadatud: 304508

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.07.2009 22:33:12   pealkiri: Kommenteerimine: indre329
Kõik nii nagu pidi olema thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: eedu2000
mikk1000

vastuseid: 14
vaadatud: 6938

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.07.2009 22:32:19   pealkiri: Kommenteerimine: eedu2000
ostsin arvuti, thumbs_up.gif
  teema: Windows Mobile Ping?
mikk1000

vastuseid: 1
vaadatud: 1567

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.06.2008 16:40:03   pealkiri: Windows Mobile Ping?
äkki sellest abi http://www.freewarepocketpc.net/ppc-download-pocket-ping-v1-6.html
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=081C6401-49D4-4506-A03B-C41BC76C2F51&displaylang=en
  teema: Mobiiltelefoni kasutamine GPS'na (telefon+GPS saatja)
mikk1000

vastuseid: 389
vaadatud: 136278

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 17.10.2007 04:58:20   pealkiri: Mobiiltelefoni kasutamine GPS'na (telefon+GPS saatja)
Kas nokia mapsi ehk siis smart2go ei saa tasuta teed paika panna, panen alguse ja l6pp-punkti paika siis panen n2ita kaardil ja j2rgmine asi on navigeerimine mis juba maksab, mul pole seda h22lega juh ...
  teema: Kommenteerimine: gogik
mikk1000

vastuseid: 546
vaadatud: 101088

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.09.2007 13:48:56   pealkiri: Kommenteerimine: gogik
aitas laadija ostmisel thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sauce
mikk1000

vastuseid: 1
vaadatud: 1856

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.05.2007 18:14:37   pealkiri: Kommenteerimine: sauce
hea telefon hea hinnaga, kõik nii nagu pidi. tõi veel ise kauba kohale(y)
  teema: Kommenteerimine: Feerer
mikk1000

vastuseid: 70
vaadatud: 19947

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.04.2007 20:35:05   pealkiri: Kommenteerimine: Feerer
Väga abivalmis ja kulutas suht palju aega minu peale, aitas telefoni timmida....väga positiivne
  teema: Joost™
mikk1000

vastuseid: 160
vaadatud: 41433

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 15.04.2007 16:14:02   pealkiri: Joost™
täna juba peaks kõigil beta testeritel kutsed käes olema.
  teema: MSN-i kaudu on miski uus viirus liikvel !!
mikk1000

vastuseid: 53
vaadatud: 16662

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 31.10.2006 21:26:29   pealkiri: MSN-i kaudu on miski uus viirus liikvel !!
tundub jah et liigub ja pidi arvutist faile ka hävitama
  teema: Kommenteerimine: nuc
mikk1000

vastuseid: 35
vaadatud: 11842

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.10.2006 09:43:27   pealkiri: Kommenteerimine: nuc
sai sõbrale arvuti ostetud, väga positiivne
  teema: Kommenteerimine: blackhawk
mikk1000

vastuseid: 97
vaadatud: 25017

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.10.2006 09:41:42   pealkiri: Kommenteerimine: blackhawk
elu parima diili tegi mees oma monitoriga, sain just ühelt teiselt kasutajalt arvuti ja monitori oli vaja ja tema tõi mulle õhtuks tallinna monitori ka. väga väga positiivne
  teema: Kommenteerimine: Mytant
mikk1000

vastuseid: 354
vaadatud: 77114

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.10.2006 19:23:56   pealkiri: Kommenteerimine: Mytant
kõik nagu kokku lepitud, tip top mees
  teema: Telia TV
mikk1000

vastuseid: 59364
vaadatud: 14171667

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 15.10.2006 19:49:09   pealkiri: Telia TV
tahaks ka digitv-d vaadata mitte-kollasest pordist aga CLI ütleb "eth vlan delete name vlan10" kohta unknown command. Milles probleem? Ruuter on 716 v5.3.3.5 kas 716 mitte selline käsk polnud "eth v ...
  teema: Kommenteerimine: DreadDog
mikk1000

vastuseid: 65
vaadatud: 25469

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.10.2006 23:47:37   pealkiri: Kommenteerimine: DreadDog
tip top
  teema: Telia TV
mikk1000

vastuseid: 59364
vaadatud: 14171667

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 28.08.2006 17:20:11   pealkiri: Telia TV
kui mul kõikidest portidest digitv väljub, kas siis saab ka selle ethrealiga vaadata või vaja ikka hubi süsteemi
  teema: Telia TV
mikk1000

vastuseid: 59364
vaadatud: 14171667

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 28.08.2006 16:53:13   pealkiri: Telia TV
eino, confid ka muidugi mis eelnevalt on kirjas, aga me ei saand ka lihtsalt pilti ette ja jäi kiri prebuffering, aga kui firewall maha keerata siis töötab asi.

Nüüd on järgmine probleem, kui ...
  teema: Telia TV
mikk1000

vastuseid: 59364
vaadatud: 14171667

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 28.08.2006 16:37:35   pealkiri: Telia TV
firewall maha ja saab tõesti vaadata igast pordist telkut
  teema: Telia TV
mikk1000

vastuseid: 59364
vaadatud: 14171667

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 26.08.2006 11:40:36   pealkiri: Telia TV
kõikidesse aukudesse ei sobi v?
  teema: Telia TV
mikk1000

vastuseid: 59364
vaadatud: 14171667

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 24.08.2006 18:25:14   pealkiri: Telia TV
Kuna arvuti ja box on õnnestunud osadel korraga tööle saada

minul näiteks mitte. ainult siis, kui mõlemad sama kanalit näitavad, mis on kasutu.
kas sul siis muidu ei juhtu midagi? mul nagu h ...
  teema: Telia TV
mikk1000

vastuseid: 59364
vaadatud: 14171667

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 22.08.2006 10:01:11   pealkiri: Telia TV
keegi mu probleemile lahendust ei tea?
  teema: Telia TV
mikk1000

vastuseid: 59364
vaadatud: 14171667

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 20.08.2006 21:40:02   pealkiri: Telia TV
tahtsin arvutist telku pilti a siuke error

main error: option sub-original-fps does not exist
subtitle error: failed to recognize subtitle type
main error: no suitable demux module for `/subtitle ...
  teema: Kommenteerimine: toomasm
mikk1000

vastuseid: 0
vaadatud: 847

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.08.2006 00:06:03   pealkiri: Kommenteerimine: toomasm
et siis sai monitor talt soetatud ja kõik on väga viis
  teema: Kommenteerimine: snOOp--
mikk1000

vastuseid: 95
vaadatud: 37885

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.07.2006 00:17:33   pealkiri: Kommenteerimine: snOOp--
vinks vonks vend
  teema: Telia TV
mikk1000

vastuseid: 59364
vaadatud: 14171667

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 29.07.2006 16:45:30   pealkiri: Telia TV
töötab ikka, aint üks comand on teine
eth vlan delete name iptv
  teema: Telia TV
mikk1000

vastuseid: 59364
vaadatud: 14171667

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 29.07.2006 16:28:30   pealkiri: Telia TV
hmm, kui pilt tuleb, siis äkki see neti ip ei tööta vms, ei oska küll nii midagi öelda

mis sa lauaarvuti ip aadressiks panid?

ja kui pilt nõksutama hakkas, kas siis telekas või ainult arvu ...
  teema: Telia TV
mikk1000

vastuseid: 59364
vaadatud: 14171667

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 29.07.2006 13:44:32   pealkiri: Telia TV
a mis pordist sul siis digiboxi jookseb? ja saad arvutis ja telekas korraga erinevaid asju vaadata?


keegi võiks mu õpetuse asja kinnitada, et kas nii töötab
  teema: Telia TV
mikk1000

vastuseid: 59364
vaadatud: 14171667

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 29.07.2006 12:17:03   pealkiri: Telia TV
peaks küll jah, iseasi kas striimi jagub selleks, aga kahe asjaga korraga pidi küll korras olema
keegi võiks rääkida ka kas sai nii tööle
Igaks juhuks küsin üle. ühte kanalit saab ikka kor ...
  teema: Telia TV
mikk1000

vastuseid: 59364
vaadatud: 14171667

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 29.07.2006 11:56:52   pealkiri: Telia TV
peaks küll jah, iseasi kas striimi jagub selleks, aga kahe asjaga korraga pidi küll korras olema


keegi võiks rääkida ka kas sai nii tööle
  teema: Telia TV
mikk1000

vastuseid: 59364
vaadatud: 14171667

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 29.07.2006 11:30:28   pealkiri: Telia TV
, hmm, isegi 3nda ja 4nda vahele pole kaablijuppi vaja. mul mingi algeline õpetus on kokku pandud, ise pole veel katsetada jõudnud a ühel sõbral töötab nii.
Ei vastuta millegi eest icon_biggrin.gif, aga alat ...
  teema: Telia TV
mikk1000

vastuseid: 59364
vaadatud: 14171667

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 28.07.2006 15:44:11   pealkiri: Telia TV
keegi oskab mu probleemile vastata?

ühest pesast ei saa, pane masinasse kaks võrkarit ja ühenda mõlemad pordid ning advanced user ehk oskab need nii ära ka seadistada, et mõlemad asjad tööt ...
  teema: Telia TV
mikk1000

vastuseid: 59364
vaadatud: 14171667

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 28.07.2006 12:54:58   pealkiri: Telia TV
keegi oskab mu probleemile vastata?
  teema: Telia TV
mikk1000

vastuseid: 59364
vaadatud: 14171667

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 27.07.2006 21:39:53   pealkiri: Telia TV
ma tahan nii et näiteks teisest pesast tuleks digitv ja internet koos...
  teema: Telia TV
mikk1000

vastuseid: 59364
vaadatud: 14171667

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 27.07.2006 21:13:28   pealkiri: Telia TV
ma sirvisin väheke teemat aga ei jäänd kuskilt silma siukest õpetust, et kuidas saab arvutist ja telekast korraga pilti vaadata. äkki keegi aitab otsida või kirjutab sellise õpetuse
ehk loed e ...
  teema: Telia TV
mikk1000

vastuseid: 59364
vaadatud: 14171667

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 27.07.2006 17:09:21   pealkiri: Telia TV
ma sirvisin väheke teemat aga ei jäänd kuskilt silma siukest õpetust, et kuidas saab arvutist ja telekast korraga pilti vaadata. äkki keegi aitab otsida või kirjutab sellise õpetuse
  teema: Kommenteerimine: darkdog
mikk1000

vastuseid: 137
vaadatud: 34233

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.06.2006 17:11:43   pealkiri: Kommenteerimine: darkdog
nii nagu mees lubab, nii ka mees teeb


thumbs_up.gif väga timm
  teema: Kommenteerimine: ilman
mikk1000

vastuseid: 349
vaadatud: 87247

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.04.2006 12:13:15   pealkiri: Kommenteerimine: ilman
minu jaoks väga positiivne kogemus, ostsin kõvaketta, ei sobinud, sain kohe vahetatud, kõik kiire ja korralik, tõesti soovitan äri ajada
  teema: Kommenteerimine: zbx
mikk1000

vastuseid: 366
vaadatud: 82387

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.02.2006 16:22:01   pealkiri: Kommenteerimine: zbx
kõik nii nagu räägitud
  teema: Defragmentimisest
mikk1000

vastuseid: 20
vaadatud: 3466

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 21.12.2005 17:59:00   pealkiri: Defragmentimisest
Eluiga vähendavavatest tegevustest üks on defragmentation, lisaks ka full format ja ketta 0/1 täis kirjutamine, kui neid teha rohkem kui 3 korda aastas. <-mina oskan siit välja lugeda 3 korda a ...
  teema: arvuti kood
mikk1000

vastuseid: 12
vaadatud: 2861

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 05.12.2005 11:09:18   pealkiri: arvuti kood
No kui ma 6ieti aru saan siis winni admin kood ees, selle psw saab resettida n2iteks hiren bootcd-ga. Sry kui valesti aru sain Postitatud mobiililt
  teema: Kommenteerimine: Tupsu
mikk1000

vastuseid: 233
vaadatud: 91150

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.10.2005 16:14:26   pealkiri: Kommenteerimine: Tupsu
kõik oli nii nagu lubatud
  teema: Winamp plug in
mikk1000

vastuseid: 6
vaadatud: 2028

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 16.10.2005 10:56:41   pealkiri: Winamp plug in
mul see oldschool skin ja sellel küll pole...a suva icon_biggrin.gif
  teema: Winamp plug in
mikk1000

vastuseid: 6
vaadatud: 2028

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 15.10.2005 18:46:36   pealkiri: Winamp plug in
ma uuelt küll ei leidnud, a plugin siin
http://www.winamp.com/plugins/details.php?id=32368
  teema: Philipsi DVD-mängijal on kehvad...(.avi) subtiitrid!
mikk1000

vastuseid: 34
vaadatud: 11628

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 07.10.2005 09:12:17   pealkiri: Philipsi DVD-mängijal on kehvad...(.avi) subtiitrid!
kas http://huffyk.hollosite.com/ <-need firmid sobivad dvp630nele ka? seal muidu mingi 737 firmid ju
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.