Avaleht
otsing leidis 353 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: vearnold
metsaline

vastuseid: 4
vaadatud: 191

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.12.2024 10:02:58   pealkiri: Kommenteerimine: vearnold
Tehing kiire ja operatiivne!
  teema: Kommenteerimine: Diasporal
metsaline

vastuseid: 1
vaadatud: 193

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.03.2024 17:18:53   pealkiri: Kommenteerimine: Diasporal
Koprus selline nagu lubatud ja veel väga operatiivselt kohale toimetatud. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: commer
metsaline

vastuseid: 927
vaadatud: 257723

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.01.2024 00:08:25   pealkiri: Kommenteerimine: commer
Tuli ise kolule järgi ja veel ägeda vana ML`iga!
  teema: Kommenteerimine: hannesx
metsaline

vastuseid: 219
vaadatud: 43407

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.06.2023 13:51:02   pealkiri: Kommenteerimine: hannesx
Ekraan käes, tarne kiire ja korrektne!
  teema: Kommenteerimine: lenno1
metsaline

vastuseid: 236
vaadatud: 35389

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.05.2019 22:14:12   pealkiri: Kommenteerimine: lenno1
Kaup nii nagu lubatud!

Kiire saatmine.
  teema: Kommenteerimine: Raunci
metsaline

vastuseid: 468
vaadatud: 65138

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.02.2017 12:20:50   pealkiri: Lenovo monitor
Sain hea monitori abivalmis müüjalt.
  teema: Kommenteerimine: Hiid
metsaline

vastuseid: 662
vaadatud: 234100

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.03.2013 22:45:26   pealkiri: Kommenteerimine: Hiid
Vähe on selliseid inimesi jäänud, kelle pärast jääksid tabade ja tarade tootjad tööta. Edu ja vähe pettumusi kaaskondlastes. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: innu18
metsaline

vastuseid: 334
vaadatud: 69956

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.01.2013 00:57:48   pealkiri: Kommenteerimine: innu18
Asjalik kaup mõistliku hinnaga thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ThedEviL
metsaline

vastuseid: 107
vaadatud: 43906

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.12.2012 23:40:51   pealkiri: Kommenteerimine: ThedEviL
Kõik ok thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: aimar115
metsaline

vastuseid: 13
vaadatud: 7846

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.11.2012 15:42:04   pealkiri: Kommenteerimine: aimar115
Õeke kandis mulle raha ette ja sai sülearvuti järgmisel päeval vastu.
  teema: Kommenteerimine: Xvc
metsaline

vastuseid: 806
vaadatud: 107987

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.09.2012 15:50:42   pealkiri: Kommenteerimine: Xvc
Sain korraliku T400 omanikuks.

Asjalik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: innu18
metsaline

vastuseid: 334
vaadatud: 69956

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.01.2012 22:46:36   pealkiri: Kommenteerimine: innu18
Kiire ja korrektne. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: atnospeat
metsaline

vastuseid: 0
vaadatud: 363

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.12.2011 21:36:30   pealkiri: Kommenteerimine: atnospeat
Tehing kiire ja aku korralik. thumbs_up.gif
  teema: E-hääletamisest võttis osa 140846 valijat
metsaline

vastuseid: 129
vaadatud: 26069

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 28.02.2011 19:46:48   pealkiri: E-hääletamisest võttis osa 140846 valijat
Viga valimiste serveriga suhtlemisel. Vea tõenäoliseks põhjuseks on probleemid võrguühendusega või häired serveri töös. Kontrollige võrguühenduse toimivust ning kui see osutub toimivaks, te ...
  teema: E-hääletamisest võttis osa 140846 valijat
metsaline

vastuseid: 129
vaadatud: 26069

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 28.02.2011 19:31:52   pealkiri: E-hääletamisest võttis osa 140846 valijat
Minugi e-hääl antud! Kummline oli aga see, et 64 bit windows 7 all valimisrakendust tööle ei saanudki - ei tuvastanud ID kaarti lugejas. Samas 32 bitise Win 7-e puhul toimis suurepäraselt. On ve ...
  teema: Kommenteerimine: Computech
metsaline

vastuseid: 41
vaadatud: 14663

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.01.2011 10:50:31   pealkiri: Kommenteerimine: Computech
Kiire ja viisakas nagu peab.
  teema: Kommenteerimine: funky_monk
metsaline

vastuseid: 359
vaadatud: 108071

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.01.2011 03:49:47   pealkiri: Kommenteerimine: funky_monk
Tehing kiire ja korralik nagu peab thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Kivi345
metsaline

vastuseid: 186
vaadatud: 34809

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.10.2010 08:58:41   pealkiri: Kommenteerimine: Kivi345
Tasa ja targu. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: IceR
metsaline

vastuseid: 32
vaadatud: 7859

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.09.2010 13:50:44   pealkiri: Kommenteerimine: IceR
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: europol
metsaline

vastuseid: 21
vaadatud: 4826

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.09.2009 20:54:55   pealkiri: Kommenteerimine: europol
Sajalised vahetasid omaniku ja kõik on rahul.
  teema: Kommenteerimine: CMaster
metsaline

vastuseid: 841
vaadatud: 163803

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.09.2009 13:04:58   pealkiri: Kommenteerimine: CMaster
nii,

sedakorda läks raha ette ja asi tuli järgi. Ikka hästi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: dr.yakow
metsaline

vastuseid: 216
vaadatud: 42656

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.09.2009 12:21:23   pealkiri: Kommenteerimine: dr.yakow
Raha läks ette aja kaup tuli järgi - nagu päris.
  teema: Kommenteerimine: kikass
metsaline

vastuseid: 288
vaadatud: 65711

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.08.2009 18:38:27   pealkiri: Kommenteerimine: kikass
Sain korraliku Id-kaardi lugeja.
  teema: loopimislimiit sai täis...
metsaline

vastuseid: 21
vaadatud: 12276

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 06.07.2009 16:27:00   pealkiri: loopimislimiit sai täis...
krt kõik katkised asjad võiks nii tööle saada, et muud kui peksad kuni tööle hakkab icon_lol.gif

katkised suhted saavad niimoodi korda.
  teema: Kommenteerimine: CMaster
metsaline

vastuseid: 841
vaadatud: 163803

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.04.2009 11:32:06   pealkiri: Kommenteerimine: CMaster
saatis kauba ette, raha saatsin järgi. kõik nii nagu peab thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kuumq
metsaline

vastuseid: 47
vaadatud: 6208

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.03.2009 12:12:23   pealkiri: Kommenteerimine: kuumq
tip-top.
  teema: Kommenteerimine: caur_pROACH
metsaline

vastuseid: 31
vaadatud: 13848

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.03.2009 17:19:44   pealkiri: Kommenteerimine: caur_pROACH
pool papist sain ette, teise poole tagant järgi.

nüüd on kaks poolikut pappi icon_neutral.gif

krt, ise olin veel nõus ka.
  teema: Kommenteerimine: reints
metsaline

vastuseid: 220
vaadatud: 78043

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.12.2008 10:54:48   pealkiri: Kommenteerimine: reints
asus lõuna ajal teele, õhtu hämaruses saabus raha.

positiivne thumbs_up.gif
  teema: ASUS Eee PC :: Sülearvutid
metsaline

vastuseid: 1503
vaadatud: 349551

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 04.12.2008 00:56:00   pealkiri: ASUS Eee PC
i like you. thumbs_up.gif
  teema: ASUS Eee PC :: Sülearvutid
metsaline

vastuseid: 1503
vaadatud: 349551

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 04.12.2008 00:45:34   pealkiri: ASUS Eee PC
crap.

asus eee 900, panin peale XP SP3, kõik draiverid ilusti ok, enne installi, seal kus kettaid valid XP jaoks nägin 16GB ketast, enam WINi all ei näe. BIOSes kõik valikud proovitud. ei leia ...
  teema: Kommenteerimine: haldo
metsaline

vastuseid: 152
vaadatud: 44991

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.09.2008 11:25:55   pealkiri: Kommenteerimine: haldo
sain pädeva IBMi.
  teema: Kommenteerimine: NoohJ
metsaline

vastuseid: 184
vaadatud: 37044

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.02.2008 00:18:30   pealkiri: Kommenteerimine: NoohJ
saatis tavaari ette (ja üllatavalt korralikult hoitud tavaari seejuures) ning saatsin raha hiljem vastu.

minul oli igatahes väga puhas, kuiv ja muretu tunne.

thumbs_up.gif
  teema: iPhone
metsaline

vastuseid: 22002
vaadatud: 4743825

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 05.01.2008 03:10:38   pealkiri: iPhone
juhuks, kui on veel kodanike, kes ei tea siis:

1.1.3 Baseband Upgrade, Work has started
  teema: Kommenteerimine: xclobe
metsaline

vastuseid: 86
vaadatud: 22996

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.09.2007 13:37:14   pealkiri: Kommenteerimine: xclobe
kiire ja operaqtiivne tehing.

süleka konf ei vastanud küll reklaamitule aga põhimõtteliselt käis mulle ka kehvem variant ning sain ka väikse kommiraha kompiks. seega ok pro thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: WerteX
metsaline

vastuseid: 373
vaadatud: 92710

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.06.2007 16:11:01   pealkiri: Kommenteerimine: WerteX
tõi mälu kätte ja asi töötab ka veel. mis muud ikka tahta.

pöidlad üleval.
  teema: Kommenteerimine: imor
metsaline

vastuseid: 17
vaadatud: 5536

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.01.2007 17:59:03   pealkiri: Kommenteerimine: imor
väga abivalmis ja asjaline kodanik. thumbs_up.gif
  teema: Desktopi Screenshotid II
metsaline

vastuseid: 4129
vaadatud: 1157337

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 09.10.2006 21:32:06   pealkiri: Desktopi Screenshotid II
walli ka jagatakse? icon_razz1.gif
  teema: Kommenteerimine: Crasher007
metsaline

vastuseid: 7
vaadatud: 2893

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.10.2006 20:56:24   pealkiri: Kommenteerimine: Crasher007
kandis raha ette, saatsin kauba järgi.

Minu poolt teavitamisega väike pidurdamine aga suht asjasse mõistvalt ja tundub, et tegemist on muheda ning arusaaja HV positiivsega.
  teema: Desktopi Screenshotid II
metsaline

vastuseid: 4129
vaadatud: 1157337

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 08.10.2006 19:12:35   pealkiri: Desktopi Screenshotid II
sülekal 12´ ekraan icon_wink.gif
1024x768 on parim, mis ta suudab.
  teema: Desktopi Screenshotid II
metsaline

vastuseid: 4129
vaadatud: 1157337

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 08.10.2006 18:49:54   pealkiri: Desktopi Screenshotid II
kõik uus on hästi unustatud vana:

http://www.almirante.ee/aju/desk.JPG

kuna tegemist sülekaga ja kiirvaliku nuppudega saab winampi, total commanderi, FF ikoonide pealt kõvasti kokku hoida :- ...
  teema: Kommenteerimine: mihkel1404
metsaline

vastuseid: 28
vaadatud: 12299

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.06.2006 13:21:35   pealkiri: Kommenteerimine: mihkel1404
Saatis pool rahast ette, telefon läks reisule ning teine pool rahast laekus kah probleemideta.

thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: pennu
metsaline

vastuseid: 96
vaadatud: 31862

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.05.2006 08:15:44   pealkiri: Kommenteerimine: pennu
ostin süleka, pool rahast läks ette, teine pool pärast testimist läks järgi.

Süleka töös mõningased tõrked esinesid (esinevad icon_razz1.gif ) aga kuna probleem on tarkvaraline, mitte riistvaraline ...
  teema: Kommenteerimine: ttt
metsaline

vastuseid: 214
vaadatud: 118472

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.05.2006 18:25:49   pealkiri: Kommenteerimine: ttt
Ostsin süleka, kõik toimib nii nagu lubatud.

thumbs_up.gif
  teema: Protsessor vist läbi :S
metsaline

vastuseid: 18
vaadatud: 2779

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 13.04.2006 01:13:47   pealkiri: Protsessor vist läbi :S
ilma jahutuseta saavutataksegi see "vajalik temp" mõne hetkega..
  teema: Kommenteerimine: FeZ
metsaline

vastuseid: 16
vaadatud: 7681

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.03.2006 19:20:04   pealkiri: Kommenteerimine: FeZ
Saatis kauba ette, kandsin raha järgi.
Väga hästi pakitud tavaar thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: -Liitlane-
metsaline

vastuseid: 230
vaadatud: 60506

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.03.2006 10:44:32   pealkiri: Kommenteerimine: -Liitlane-
Vahetasime kola ja mina siiani rahul, kõik toimib nii nagu peab.
  teema: Kommenteerimine: Mastersas
metsaline

vastuseid: 202
vaadatud: 53664

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.02.2006 17:08:14   pealkiri: Kommenteerimine: Mastersas
sain videokaardi, saatis kauba ette, kandsin raha järgi. kõik OK
  teema: Kommenteerimine: Mastersas
metsaline

vastuseid: 202
vaadatud: 53664

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.02.2006 17:08:04   pealkiri: Kommenteerimine: Mastersas
krt..
  teema: Kommenteerimine: emmennpee
metsaline

vastuseid: 508
vaadatud: 114761

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.02.2006 18:12:25   pealkiri: Kommenteerimine: emmennpee

veebr 2005: ostsin LG F730P. Kaup toodi koju kätte hõbedase Mersu väikebussiga icon_wink.gif

tead, sa peaksid vist õllejoomist piirama hakkama natuke.
veebruaris 2006 ja see on VW Multivan icon_rolleyes.gif ...
  teema: Kommenteerimine: taifunk
metsaline

vastuseid: 44
vaadatud: 41367

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.01.2006 01:49:40   pealkiri: Kommenteerimine: taifunk
Üle ei pinguta oma mode-tööga?
Pingutad küll. Jahtu maha.

BTW, mode-staatus ei anna põhjust teiste kasutajatega ülbel toonil suhtlemiseks. icon_wink.gif

thumbs_up.gif
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.