|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: vearnold |
metsaline
vastuseid: 4
vaadatud: 191
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.12.2024 10:02:58 pealkiri: Kommenteerimine: vearnold |
| Tehing kiire ja operatiivne! |
teema: Kommenteerimine: Diasporal |
metsaline
vastuseid: 1
vaadatud: 193
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.03.2024 17:18:53 pealkiri: Kommenteerimine: Diasporal |
Koprus selline nagu lubatud ja veel väga operatiivselt kohale toimetatud.  |
teema: Kommenteerimine: commer |
metsaline
vastuseid: 927
vaadatud: 257723
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.01.2024 00:08:25 pealkiri: Kommenteerimine: commer |
| Tuli ise kolule järgi ja veel ägeda vana ML`iga! |
teema: Kommenteerimine: hannesx |
metsaline
vastuseid: 219
vaadatud: 43407
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.06.2023 13:51:02 pealkiri: Kommenteerimine: hannesx |
| Ekraan käes, tarne kiire ja korrektne! |
teema: Kommenteerimine: lenno1 |
metsaline
vastuseid: 236
vaadatud: 35389
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.05.2019 22:14:12 pealkiri: Kommenteerimine: lenno1 |
Kaup nii nagu lubatud!
Kiire saatmine. |
teema: Kommenteerimine: Raunci |
metsaline
vastuseid: 468
vaadatud: 65138
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.02.2017 12:20:50 pealkiri: Lenovo monitor |
| Sain hea monitori abivalmis müüjalt. |
teema: Kommenteerimine: Hiid |
metsaline
vastuseid: 662
vaadatud: 234100
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.03.2013 22:45:26 pealkiri: Kommenteerimine: Hiid |
Vähe on selliseid inimesi jäänud, kelle pärast jääksid tabade ja tarade tootjad tööta. Edu ja vähe pettumusi kaaskondlastes.  |
teema: Kommenteerimine: innu18 |
metsaline
vastuseid: 334
vaadatud: 69956
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.01.2013 00:57:48 pealkiri: Kommenteerimine: innu18 |
Asjalik kaup mõistliku hinnaga  |
teema: Kommenteerimine: ThedEviL |
metsaline
vastuseid: 107
vaadatud: 43906
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.12.2012 23:40:51 pealkiri: Kommenteerimine: ThedEviL |
Kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: aimar115 |
metsaline
vastuseid: 13
vaadatud: 7846
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.11.2012 15:42:04 pealkiri: Kommenteerimine: aimar115 |
| Õeke kandis mulle raha ette ja sai sülearvuti järgmisel päeval vastu. |
teema: Kommenteerimine: Xvc |
metsaline
vastuseid: 806
vaadatud: 107987
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.09.2012 15:50:42 pealkiri: Kommenteerimine: Xvc |
Sain korraliku T400 omanikuks.
Asjalik  |
teema: Kommenteerimine: innu18 |
metsaline
vastuseid: 334
vaadatud: 69956
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.01.2012 22:46:36 pealkiri: Kommenteerimine: innu18 |
Kiire ja korrektne.  |
teema: Kommenteerimine: atnospeat |
metsaline
vastuseid: 0
vaadatud: 363
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.12.2011 21:36:30 pealkiri: Kommenteerimine: atnospeat |
Tehing kiire ja aku korralik.  |
teema: E-hääletamisest võttis osa 140846 valijat |
metsaline
vastuseid: 129
vaadatud: 26069
|
foorum: Varia postitatud: 28.02.2011 19:46:48 pealkiri: E-hääletamisest võttis osa 140846 valijat |
| Viga valimiste serveriga suhtlemisel. Vea tõenäoliseks põhjuseks on probleemid võrguühendusega või häired serveri töös. Kontrollige võrguühenduse toimivust ning kui see osutub toimivaks, te ... |
teema: E-hääletamisest võttis osa 140846 valijat |
metsaline
vastuseid: 129
vaadatud: 26069
|
foorum: Varia postitatud: 28.02.2011 19:31:52 pealkiri: E-hääletamisest võttis osa 140846 valijat |
| Minugi e-hääl antud! Kummline oli aga see, et 64 bit windows 7 all valimisrakendust tööle ei saanudki - ei tuvastanud ID kaarti lugejas. Samas 32 bitise Win 7-e puhul toimis suurepäraselt. On ve ... |
teema: Kommenteerimine: Computech |
metsaline
vastuseid: 41
vaadatud: 14663
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.01.2011 10:50:31 pealkiri: Kommenteerimine: Computech |
| Kiire ja viisakas nagu peab. |
teema: Kommenteerimine: funky_monk |
metsaline
vastuseid: 359
vaadatud: 108071
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.01.2011 03:49:47 pealkiri: Kommenteerimine: funky_monk |
Tehing kiire ja korralik nagu peab  |
teema: Kommenteerimine: Kivi345 |
metsaline
vastuseid: 186
vaadatud: 34809
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.10.2010 08:58:41 pealkiri: Kommenteerimine: Kivi345 |
Tasa ja targu.  |
teema: Kommenteerimine: IceR |
metsaline
vastuseid: 32
vaadatud: 7859
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.09.2010 13:50:44 pealkiri: Kommenteerimine: IceR |
 |
teema: Kommenteerimine: europol |
metsaline
vastuseid: 21
vaadatud: 4826
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.09.2009 20:54:55 pealkiri: Kommenteerimine: europol |
| Sajalised vahetasid omaniku ja kõik on rahul. |
teema: Kommenteerimine: CMaster |
metsaline
vastuseid: 841
vaadatud: 163803
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.09.2009 13:04:58 pealkiri: Kommenteerimine: CMaster |
nii,
sedakorda läks raha ette ja asi tuli järgi. Ikka hästi  |
teema: Kommenteerimine: dr.yakow |
metsaline
vastuseid: 216
vaadatud: 42656
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.09.2009 12:21:23 pealkiri: Kommenteerimine: dr.yakow |
| Raha läks ette aja kaup tuli järgi - nagu päris. |
teema: Kommenteerimine: kikass |
metsaline
vastuseid: 288
vaadatud: 65711
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.08.2009 18:38:27 pealkiri: Kommenteerimine: kikass |
| Sain korraliku Id-kaardi lugeja. |
teema: loopimislimiit sai täis... |
metsaline
vastuseid: 21
vaadatud: 12276
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 06.07.2009 16:27:00 pealkiri: loopimislimiit sai täis... |
krt kõik katkised asjad võiks nii tööle saada, et muud kui peksad kuni tööle hakkab
katkised suhted saavad niimoodi korda. |
teema: Kommenteerimine: CMaster |
metsaline
vastuseid: 841
vaadatud: 163803
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.04.2009 11:32:06 pealkiri: Kommenteerimine: CMaster |
saatis kauba ette, raha saatsin järgi. kõik nii nagu peab  |
teema: Kommenteerimine: kuumq |
metsaline
vastuseid: 47
vaadatud: 6208
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.03.2009 12:12:23 pealkiri: Kommenteerimine: kuumq |
| tip-top. |
teema: Kommenteerimine: caur_pROACH |
metsaline
vastuseid: 31
vaadatud: 13848
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.03.2009 17:19:44 pealkiri: Kommenteerimine: caur_pROACH |
pool papist sain ette, teise poole tagant järgi.
nüüd on kaks poolikut pappi
krt, ise olin veel nõus ka. |
teema: Kommenteerimine: reints |
metsaline
vastuseid: 220
vaadatud: 78043
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.12.2008 10:54:48 pealkiri: Kommenteerimine: reints |
asus lõuna ajal teele, õhtu hämaruses saabus raha.
positiivne  |
teema: ASUS Eee PC :: Sülearvutid |
metsaline
vastuseid: 1503
vaadatud: 349551
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 04.12.2008 00:56:00 pealkiri: ASUS Eee PC |
i like you.  |
teema: ASUS Eee PC :: Sülearvutid |
metsaline
vastuseid: 1503
vaadatud: 349551
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 04.12.2008 00:45:34 pealkiri: ASUS Eee PC |
crap.
asus eee 900, panin peale XP SP3, kõik draiverid ilusti ok, enne installi, seal kus kettaid valid XP jaoks nägin 16GB ketast, enam WINi all ei näe. BIOSes kõik valikud proovitud. ei leia ... |
teema: Kommenteerimine: haldo |
metsaline
vastuseid: 152
vaadatud: 44991
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.09.2008 11:25:55 pealkiri: Kommenteerimine: haldo |
| sain pädeva IBMi. |
teema: Kommenteerimine: NoohJ |
metsaline
vastuseid: 184
vaadatud: 37044
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.02.2008 00:18:30 pealkiri: Kommenteerimine: NoohJ |
saatis tavaari ette (ja üllatavalt korralikult hoitud tavaari seejuures) ning saatsin raha hiljem vastu.
minul oli igatahes väga puhas, kuiv ja muretu tunne.
 |
teema: iPhone |
metsaline
vastuseid: 22002
vaadatud: 4743825
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 05.01.2008 03:10:38 pealkiri: iPhone |
juhuks, kui on veel kodanike, kes ei tea siis:
1.1.3 Baseband Upgrade, Work has started |
teema: Kommenteerimine: xclobe |
metsaline
vastuseid: 86
vaadatud: 22996
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.09.2007 13:37:14 pealkiri: Kommenteerimine: xclobe |
kiire ja operaqtiivne tehing.
süleka konf ei vastanud küll reklaamitule aga põhimõtteliselt käis mulle ka kehvem variant ning sain ka väikse kommiraha kompiks. seega ok pro  |
teema: Kommenteerimine: WerteX |
metsaline
vastuseid: 373
vaadatud: 92710
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.06.2007 16:11:01 pealkiri: Kommenteerimine: WerteX |
tõi mälu kätte ja asi töötab ka veel. mis muud ikka tahta.
pöidlad üleval. |
teema: Kommenteerimine: imor |
metsaline
vastuseid: 17
vaadatud: 5536
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.01.2007 17:59:03 pealkiri: Kommenteerimine: imor |
väga abivalmis ja asjaline kodanik.  |
teema: Desktopi Screenshotid II |
metsaline
vastuseid: 4129
vaadatud: 1157337
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 09.10.2006 21:32:06 pealkiri: Desktopi Screenshotid II |
walli ka jagatakse?  |
teema: Kommenteerimine: Crasher007 |
metsaline
vastuseid: 7
vaadatud: 2893
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.10.2006 20:56:24 pealkiri: Kommenteerimine: Crasher007 |
kandis raha ette, saatsin kauba järgi.
Minu poolt teavitamisega väike pidurdamine aga suht asjasse mõistvalt ja tundub, et tegemist on muheda ning arusaaja HV positiivsega. |
teema: Desktopi Screenshotid II |
metsaline
vastuseid: 4129
vaadatud: 1157337
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 08.10.2006 19:12:35 pealkiri: Desktopi Screenshotid II |
sülekal 12´ ekraan
1024x768 on parim, mis ta suudab. |
teema: Desktopi Screenshotid II |
metsaline
vastuseid: 4129
vaadatud: 1157337
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 08.10.2006 18:49:54 pealkiri: Desktopi Screenshotid II |
kõik uus on hästi unustatud vana:
http://www.almirante.ee/aju/desk.JPG
kuna tegemist sülekaga ja kiirvaliku nuppudega saab winampi, total commanderi, FF ikoonide pealt kõvasti kokku hoida :- ... |
teema: Kommenteerimine: mihkel1404 |
metsaline
vastuseid: 28
vaadatud: 12299
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.06.2006 13:21:35 pealkiri: Kommenteerimine: mihkel1404 |
Saatis pool rahast ette, telefon läks reisule ning teine pool rahast laekus kah probleemideta.
 |
teema: Kommenteerimine: pennu |
metsaline
vastuseid: 96
vaadatud: 31862
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.05.2006 08:15:44 pealkiri: Kommenteerimine: pennu |
ostin süleka, pool rahast läks ette, teine pool pärast testimist läks järgi.
Süleka töös mõningased tõrked esinesid (esinevad ) aga kuna probleem on tarkvaraline, mitte riistvaraline ... |
teema: Kommenteerimine: ttt |
metsaline
vastuseid: 214
vaadatud: 118472
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.05.2006 18:25:49 pealkiri: Kommenteerimine: ttt |
Ostsin süleka, kõik toimib nii nagu lubatud.
 |
teema: Protsessor vist läbi :S |
metsaline
vastuseid: 18
vaadatud: 2779
|
foorum: Protsessorid postitatud: 13.04.2006 01:13:47 pealkiri: Protsessor vist läbi :S |
| ilma jahutuseta saavutataksegi see "vajalik temp" mõne hetkega.. |
teema: Kommenteerimine: FeZ |
metsaline
vastuseid: 16
vaadatud: 7681
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.03.2006 19:20:04 pealkiri: Kommenteerimine: FeZ |
Saatis kauba ette, kandsin raha järgi.
Väga hästi pakitud tavaar  |
teema: Kommenteerimine: -Liitlane- |
metsaline
vastuseid: 230
vaadatud: 60506
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.03.2006 10:44:32 pealkiri: Kommenteerimine: -Liitlane- |
| Vahetasime kola ja mina siiani rahul, kõik toimib nii nagu peab. |
teema: Kommenteerimine: Mastersas |
metsaline
vastuseid: 202
vaadatud: 53664
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.02.2006 17:08:14 pealkiri: Kommenteerimine: Mastersas |
| sain videokaardi, saatis kauba ette, kandsin raha järgi. kõik OK |
teema: Kommenteerimine: Mastersas |
metsaline
vastuseid: 202
vaadatud: 53664
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.02.2006 17:08:04 pealkiri: Kommenteerimine: Mastersas |
| krt.. |
teema: Kommenteerimine: emmennpee |
metsaline
vastuseid: 508
vaadatud: 114761
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.02.2006 18:12:25 pealkiri: Kommenteerimine: emmennpee |
veebr 2005: ostsin LG F730P. Kaup toodi koju kätte hõbedase Mersu väikebussiga
tead, sa peaksid vist õllejoomist piirama hakkama natuke.
veebruaris 2006 ja see on VW Multivan ... |
teema: Kommenteerimine: taifunk |
metsaline
vastuseid: 44
vaadatud: 41367
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.01.2006 01:49:40 pealkiri: Kommenteerimine: taifunk |
Üle ei pinguta oma mode-tööga?
Pingutad küll. Jahtu maha.
BTW, mode-staatus ei anna põhjust teiste kasutajatega ülbel toonil suhtlemiseks.
 |
| |