Avaleht
otsing leidis 56 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Folding@home
meiemees2

vastuseid: 1797
vaadatud: 482813

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 15.03.2020 20:18:57   pealkiri: Folding@home
Vandenõu teooriaid võib iga asja kohta genereerida. Mina panin oma masina igatahes huugama.
  teema: Kommenteerimine: hvallimagi
meiemees2

vastuseid: 80
vaadatud: 21874

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.02.2019 11:52:12   pealkiri: Kommenteerimine: hvallimagi
Tehing sujus probleemideta. Aus kaupmees.
  teema: Eestikeelne "layout" WASD klaviatuurile
meiemees2

vastuseid: 6
vaadatud: 5631

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 31.12.2018 00:53:06   pealkiri: Eestikeelne "layout" WASD klaviatuurile
Ei ole mulle ka silma jäänud tasustavalgusega EST asetusega mehaanilisi klavereid. Üldse on EST asetusega klaveritega olukord halb. Sellepärast jagasin siin ka enda tehtud asetuse faile WASD-i tar ...
  teema: Kommenteerimine: sandermat
meiemees2

vastuseid: 161
vaadatud: 34419

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.01.2017 20:54:51   pealkiri: Tegime kaupa
Tegime kaupa. Kõik sujus. Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: Submob
meiemees2

vastuseid: 47
vaadatud: 17531

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.12.2016 13:31:36   pealkiri: Kõik ok
Ostsin mängu. Kõik sujus.
  teema: Eestikeelne "layout" WASD klaviatuurile
meiemees2

vastuseid: 6
vaadatud: 5631

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 22.06.2016 10:57:12   pealkiri: Eestikeelne "layout" WASD klaviatuurile
Kuna mu ~15 aastat vana Keytronic hakkas otsi andma, siis tellisin endale WASD keyboard-i (http://www.wasdkeyboards.com/).
Kuna eelistan eestikeelset klaverit siis treisin nende antud template-i jär ...
  teema: Kommenteerimine: chievo
meiemees2

vastuseid: 17
vaadatud: 3872

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.03.2016 11:37:14   pealkiri: Kommenteerimine: chievo
Müüsin mängu, tuli ise järgi, täpne raha kaasas. Kõik OK.
  teema: Kommenteerimine: Prayer
meiemees2

vastuseid: 231
vaadatud: 85402

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.02.2016 14:04:54   pealkiri: Ostsin prose
Ostsin vanemat sorti tubli tööka prose. Saatis postiga, kenasti sisse pakitud.
Kaup korralik, töötas.
  teema: Kommenteerimine: stimp
meiemees2

vastuseid: 4
vaadatud: 2062

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.10.2015 13:19:48   pealkiri: Kommenteerimine: stimp
Ostsin mängud. Kõik sujus. Kaup oli heas konditsioonis.
  teema: Kommenteerimine: tsarenze
meiemees2

vastuseid: 10
vaadatud: 3612

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.04.2015 16:45:46   pealkiri: Kommenteerimine: tsarenze
Ostis mängu, tuli ise järgi. Tehing sujus probleemideta.
  teema: Kommenteerimine: QWhite
meiemees2

vastuseid: 67
vaadatud: 34961

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.11.2014 11:44:14   pealkiri: Kõik sujus
Ostis videokaardi, ilmus kokkulepitud kohta õigeks ajaks, tehing sujust tõrgeteta. Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: beastbeats
meiemees2

vastuseid: 367
vaadatud: 110620

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.08.2014 17:53:19   pealkiri: Ostis mängu
Ostis mängu, kõik sujus kenasti. Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: kenekas
meiemees2

vastuseid: 121
vaadatud: 28006

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.11.2013 23:45:44   pealkiri: Ostsin mälud. Kõik sujus kenasti.
Ostsin mälud. Kõik sujus kenasti.
  teema: Kommenteerimine: pizzapoizz
meiemees2

vastuseid: 17
vaadatud: 5872

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.09.2013 20:47:02   pealkiri: Kommenteerimine: pizzapoizz
Ostis monitori. Kõik sujus probleemideta.
  teema: [X1] Xbox ONE arutelu
meiemees2

vastuseid: 3045
vaadatud: 902682

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 29.05.2013 14:50:05   pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu
See uus konsooligeneratsioon tundub endaga suht pees olevat. XBox One-i ma poleks nagunii ostnud aga kui Sony PS4-ga samat teed otsustab minna jääb PS3 arvatavasti mulle viimaseks konsooliks (ok, Wi ...
  teema: Kommenteerimine: priidik456
meiemees2

vastuseid: 9
vaadatud: 4098

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.09.2012 15:34:07   pealkiri: Kommenteerimine: priidik456
Ostsin PS3-e mängu. Äri sai kenasti aetud. Soovitan.
  teema: Soovitage häid (loe töökindlaid) 500G või 1T kettaid
meiemees2

vastuseid: 10
vaadatud: 3065

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 23.04.2012 18:15:33   pealkiri: Soovitage häid (loe töökindlaid) 500G või 1T kettaid
Loen netist, et Seagate annab "Samsung EcoGreen F4 2TB" kõvaketta oma brändi all välja
(Seagate ST2000DL004). Millegipärast pole neid Eesti poodides saadaval.
  teema: [X360/PS3] Battlefield 3
meiemees2

vastuseid: 909
vaadatud: 220723

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 21.03.2012 18:27:22   pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3
  teema: Soovitage häid (loe töökindlaid) 500G või 1T kettaid
meiemees2

vastuseid: 10
vaadatud: 3065

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 10.01.2012 15:21:41   pealkiri: Soovitage häid (loe töökindlaid) 500G või 1T kettaid
Aga mis arvate sellisest kettast?

Samsung EcoGreen F4 2TB
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%C3%B5vakettad+-+sisemised/149008/

Newsegg-is on päris rahuldavad ülevaated:
h ...
  teema: Soovitage häid (loe töökindlaid) 500G või 1T kettaid
meiemees2

vastuseid: 10
vaadatud: 3065

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 06.01.2012 16:44:06   pealkiri: Soovitage häid (loe töökindlaid) 500G või 1T kettaid
Tänud vastuste eest. Eriti kasutaja WAV ülevaatele.
Aga kuda on lood 2-teraste mudelitega? Oskate mõnda head mudelit pakkuda?

Plaanin endale väikese NAS-i ehitada ja mõlen mis kettaid sinna s ...
  teema: Soovitage häid (loe töökindlaid) 500G või 1T kettaid
meiemees2

vastuseid: 10
vaadatud: 3065

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 03.01.2012 19:38:04   pealkiri: Soovitage häid (loe töökindlaid) 500G või 1T kettaid
Samsung siis enam ei toode kõvakettaidkettaid? See on küll mulle uudis.
  teema: Soovitage häid (loe töökindlaid) 500G või 1T kettaid
meiemees2

vastuseid: 10
vaadatud: 3065

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 03.01.2012 19:22:17   pealkiri: Soovitage häid (loe töökindlaid) 500G või 1T kettaid
Milliseid 500 gigaseid või 1 teraseid kettaid oleks kõige mõttekam soetada kui esmatähtis on töökindlus.
Kettad on kodukasutamiseks, ei aja taga erilist kiirust. Hind ka väga krõbe ei tohiks o ...
  teema: [X360/PS3] Battlefield 3
meiemees2

vastuseid: 909
vaadatud: 220723

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 15.12.2011 17:08:11   pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3
See on nänn, mida jagati preorderi teinutele kohe koos mänguga. Nüüd on see tasuta saadavaks tehtud kõikidele.
  teema: [X360/PS3] Battlefield 3
meiemees2

vastuseid: 909
vaadatud: 220723

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 13.12.2011 19:40:47   pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3
Just ajas SP sita keema, algus missioonis kus peab kohalikuga käsikähmlust pidama, mingi 7 korda sain surma, peksa ringi ja R1 ja sittagi, lihtsalt suren ära. Sain edasi, peab õue minema, sama tee ...
  teema: [X360/PS3] Battlefield 3
meiemees2

vastuseid: 909
vaadatud: 220723

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 30.11.2011 11:29:54   pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3
Mul on ka viimastel päevadel ühendusega ilgem jama. Pidevalt viskab mängust välja ning kuvab kirja et "oled PSN-ist välja logitud".
Juhtub seda vähemalt 3-4 korda päevas. Kas kellelgi teisel o ...
  teema: [X360/PS3] Battlefield 3
meiemees2

vastuseid: 909
vaadatud: 220723

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 29.11.2011 22:32:38   pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3
Mul on ka viimastel päevadel ühendusega ilgem jama. Pidevalt viskab mängust välja ning kuvab kirja et "oled PSN-ist välja logitud".
Juhtub seda vähemalt 3-4 korda päevas. Kas kellelgi teisel o ...
  teema: [X360/PS3] Battlefield 3
meiemees2

vastuseid: 909
vaadatud: 220723

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 03.11.2011 18:02:52   pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3
Kuda teil Headset-i heli on? Mul väga kehv, hakib pidevalt. Bad Company 2-ga sellist jama ei olnud.
Battlelog-i foorumist leidsin ühe tema, kus paljud kaebasid selle üle. Teema oli lukku pandud ja ...
  teema: Kommenteerimine: rabzer
meiemees2

vastuseid: 74
vaadatud: 19619

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.10.2011 15:13:35   pealkiri: Kommenteerimine: rabzer
Vahetasime mänge. Kõik sujus kenasti.
  teema: Kommenteerimine: HHE
meiemees2

vastuseid: 50
vaadatud: 16861

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.08.2011 10:50:14   pealkiri: Kommenteerimine: HHE
Ostis mängu. Diil läks kenasti.
  teema: [PS3] Resistance 3
meiemees2

vastuseid: 27
vaadatud: 6061

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 07.07.2011 17:53:55   pealkiri: [PS3] Resistance 3
Esimesena kasutas vist seda jah EA oma Battlefield Bad Company 2 juures. Sama teed läksid NFS: Hot Pursuit, NFS: Shift 2.
Samuti Codemaster-si DIRT 3 kasutab "Online Pass"-i.

Minule, kui mängude ...
  teema: [PS3] Resistance 3
meiemees2

vastuseid: 27
vaadatud: 6061

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 06.07.2011 23:37:23   pealkiri: [PS3] Resistance 3
Resistance 3 on vist esimene Sony "first-party" mäng, mis kasutab PSN Pass-i. St. et kasutatud mängude ostjad peavad lisapappi välja käime et võrku mängima pääseda.
  teema: Kommenteerimine: MartinV
meiemees2

vastuseid: 8
vaadatud: 5093

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.06.2011 15:34:53   pealkiri: Kommenteerimine: MartinV
Müüsin videokaardi. Kõik sujus probleemideta.
  teema: Kommenteerimine: cheetahh
meiemees2

vastuseid: 30
vaadatud: 9656

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.05.2011 13:52:57   pealkiri: Kommenteerimine: cheetahh
Vahetasime mänge. Kõik sujus kenasti.
  teema: Kommenteerimine: roby19
meiemees2

vastuseid: 0
vaadatud: 274

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.04.2011 17:36:39   pealkiri: Kommenteerimine: roby19
Ostis mängu. Tehing toimus käest-kätte.
Kõik sujus kenasti.
  teema: [PS3] Killzone 3
meiemees2

vastuseid: 85
vaadatud: 19028

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 13.03.2011 11:56:11   pealkiri: [PS3] Killzone 3
Single player sai sõbraga co-op-is läbi mängitud.
Seitse ja pool tundi nonstop mängimist "hard" raskusastmega.

Jättis väga hea mulje. Nagu üks pikemat võitu Hollywoordi action film.
Tegev ...
  teema: [PS3] Killzone 3
meiemees2

vastuseid: 85
vaadatud: 19028

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 04.03.2011 14:41:38   pealkiri: [PS3] Killzone 3
Kui keegi siit foorumist veel Killzone 3-e pelib siis võiks oma PSN kasutajanime siia visata.
  teema: [PS3] Resistance 3
meiemees2

vastuseid: 27
vaadatud: 6061

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 04.03.2011 14:40:11   pealkiri: [PS3] Resistance 3
Resistance 3-l tuleb ka story-based co-op.
Sarnaselt Resistance 1-le. thumbs_up.gif
  teema: [X360/PS3] Battlefield Bad Company 2 : Vietnam
meiemees2

vastuseid: 39
vaadatud: 8446

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 12.01.2011 13:03:07   pealkiri: [X360/PS3] Battlefield Bad Company 2 : Vietnam
Kas kellelgi on veel Vietnam-i statistika pekkis?
Ei salvesta relvadele kill count-i ja mul on kahtlane tunne et XP-d ka ei uuenda.
  teema: Kommenteerimine: morfea
meiemees2

vastuseid: 5
vaadatud: 3277

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.05.2010 20:10:27   pealkiri: Ostis mängu
Ostis mängu. Kõik sujus kenasti. Soovtan.
  teema: Kommenteerimine: pealuu
meiemees2

vastuseid: 210
vaadatud: 57484

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.05.2010 19:41:17   pealkiri: Kommenteerimine: pealuu
Müüsin mängu. Panin paki teele, kättesaamisel kandis raha üle.
Kõik sujus kenasti icon_smile.gif
  teema: [X360/PS3] Battlefield: Bad Company 2
meiemees2

vastuseid: 495
vaadatud: 109876

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 25.04.2010 11:48:29   pealkiri: [X360/PS3] Battlefield: Bad Company 2
Kahtlustan et VIP-idele mingit tõeliselt väärtuslikku nänni ei jagata.
Lihtsalt uued game-mode-id vanadel mappidel.

Et täiesti uut kraami saada, küsitakse arvatavasti ikkagi kõlisevat.

M ...
  teema: [X360/PS3] Battlefield: Bad Company 2
meiemees2

vastuseid: 495
vaadatud: 109876

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.04.2010 19:28:33   pealkiri: [X360/PS3] Battlefield: Bad Company 2
Update ühenduse katkemise osas.

Lugesin ühest Battlefield-i PC foorumist, kus soovitati uPnP kinni keerata ruuteris.
Tegingi seda (porte edasi ei suunanud) ja nüüd on kõik laitmatult töötan ...
  teema: [X360/PS3] Battlefield: Bad Company 2
meiemees2

vastuseid: 495
vaadatud: 109876

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 31.03.2010 17:40:05   pealkiri: [X360/PS3] Battlefield: Bad Company 2
Kas kellelgi ühenduse katkemine ei kummita?
Mul juhtub see alati esimese või teise mängu jooksul. Edasi muutub asi stabiilsemaks.
  teema: Kommenteerimine: bjaka
meiemees2

vastuseid: 85
vaadatud: 27192

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.02.2010 11:42:27   pealkiri: Ostis mängu
Ostis mängu. Kõik sujus kenasti.
  teema: Kommenteerimine: inthewater
meiemees2

vastuseid: 10
vaadatud: 4032

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.02.2010 22:50:01   pealkiri: Vahetasime mänge
Vahetasime mänge SmartPost-i teel.
Kõik sujus kenasti. Soovitan.
  teema: Kiirülevaade online kasutajanimedest (Wii, PS3, X360)
meiemees2

vastuseid: 513
vaadatud: 181911

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 02.12.2009 18:57:38   pealkiri: Kiirülevaade online kasutajanimedest (Wii, PS3, X360)
PSN: keints

Pelin netis vahelduva eduga järgmisi mänge:
- Uncharted 2
- Killzone 2
- Resistance 2
- Warhawk
- Burnout Paradise
- Motorstorm

Tulevikus plaanis osta veel mõni hea netipeli ...
  teema: Kommenteerimine: Sinihammas
meiemees2

vastuseid: 3
vaadatud: 2163

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.05.2009 22:52:14   pealkiri: Ostin mängu
Ostsin mängu. Kõik sujus ilusti. Kaup oli korralik.

Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: inthewater
meiemees2

vastuseid: 10
vaadatud: 4032

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.04.2009 23:16:37   pealkiri: Ostsin mängu
Ostsin mängu.

Maksin raha ette ära.
Pakk saabus Tartust nagu lubatud.
  teema: Kommenteerimine: vadimm
meiemees2

vastuseid: 50
vaadatud: 11944

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.03.2009 11:59:35   pealkiri: vahetasime mänge, kõik sujus ilusti
vahetasime mänge, kõik sujus ilusti
  teema: [PS3] Resistance 2
meiemees2

vastuseid: 87
vaadatud: 19244

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 03.03.2009 16:51:33   pealkiri: [PS3] Resistance 2
Minul küll probleeme pole.
Suurem osa ajast mängin Co-op-i
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.