|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Folding@home |
meiemees2
vastuseid: 1797
vaadatud: 482815
|
foorum: HV üritused postitatud: 15.03.2020 20:18:57 pealkiri: Folding@home |
| Vandenõu teooriaid võib iga asja kohta genereerida. Mina panin oma masina igatahes huugama. |
teema: Kommenteerimine: hvallimagi |
meiemees2
vastuseid: 80
vaadatud: 21875
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.02.2019 11:52:12 pealkiri: Kommenteerimine: hvallimagi |
| Tehing sujus probleemideta. Aus kaupmees. |
teema: Eestikeelne "layout" WASD klaviatuurile |
meiemees2
vastuseid: 6
vaadatud: 5633
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 31.12.2018 00:53:06 pealkiri: Eestikeelne "layout" WASD klaviatuurile |
| Ei ole mulle ka silma jäänud tasustavalgusega EST asetusega mehaanilisi klavereid. Üldse on EST asetusega klaveritega olukord halb. Sellepärast jagasin siin ka enda tehtud asetuse faile WASD-i tar ... |
teema: Kommenteerimine: sandermat |
meiemees2
vastuseid: 161
vaadatud: 34420
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.01.2017 20:54:51 pealkiri: Tegime kaupa |
| Tegime kaupa. Kõik sujus. Soovitan. |
teema: Kommenteerimine: Submob |
meiemees2
vastuseid: 47
vaadatud: 17543
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.12.2016 13:31:36 pealkiri: Kõik ok |
| Ostsin mängu. Kõik sujus. |
teema: Eestikeelne "layout" WASD klaviatuurile |
meiemees2
vastuseid: 6
vaadatud: 5633
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 22.06.2016 10:57:12 pealkiri: Eestikeelne "layout" WASD klaviatuurile |
Kuna mu ~15 aastat vana Keytronic hakkas otsi andma, siis tellisin endale WASD keyboard-i (http://www.wasdkeyboards.com/).
Kuna eelistan eestikeelset klaverit siis treisin nende antud template-i jär ... |
teema: Kommenteerimine: chievo |
meiemees2
vastuseid: 17
vaadatud: 3872
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.03.2016 11:37:14 pealkiri: Kommenteerimine: chievo |
| Müüsin mängu, tuli ise järgi, täpne raha kaasas. Kõik OK. |
teema: Kommenteerimine: Prayer |
meiemees2
vastuseid: 231
vaadatud: 85402
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.02.2016 14:04:54 pealkiri: Ostsin prose |
Ostsin vanemat sorti tubli tööka prose. Saatis postiga, kenasti sisse pakitud.
Kaup korralik, töötas. |
teema: Kommenteerimine: stimp |
meiemees2
vastuseid: 4
vaadatud: 2062
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.10.2015 13:19:48 pealkiri: Kommenteerimine: stimp |
| Ostsin mängud. Kõik sujus. Kaup oli heas konditsioonis. |
teema: Kommenteerimine: tsarenze |
meiemees2
vastuseid: 10
vaadatud: 3614
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.04.2015 16:45:46 pealkiri: Kommenteerimine: tsarenze |
| Ostis mängu, tuli ise järgi. Tehing sujus probleemideta. |
teema: Kommenteerimine: QWhite |
meiemees2
vastuseid: 67
vaadatud: 34961
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.11.2014 11:44:14 pealkiri: Kõik sujus |
| Ostis videokaardi, ilmus kokkulepitud kohta õigeks ajaks, tehing sujust tõrgeteta. Soovitan. |
teema: Kommenteerimine: beastbeats |
meiemees2
vastuseid: 367
vaadatud: 110631
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.08.2014 17:53:19 pealkiri: Ostis mängu |
| Ostis mängu, kõik sujus kenasti. Soovitan. |
teema: Kommenteerimine: kenekas |
meiemees2
vastuseid: 121
vaadatud: 28006
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.11.2013 23:45:44 pealkiri: Ostsin mälud. Kõik sujus kenasti. |
| Ostsin mälud. Kõik sujus kenasti. |
teema: Kommenteerimine: pizzapoizz |
meiemees2
vastuseid: 17
vaadatud: 5872
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.09.2013 20:47:02 pealkiri: Kommenteerimine: pizzapoizz |
| Ostis monitori. Kõik sujus probleemideta. |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
meiemees2
vastuseid: 3045
vaadatud: 902691
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 29.05.2013 14:50:05 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
| See uus konsooligeneratsioon tundub endaga suht pees olevat. XBox One-i ma poleks nagunii ostnud aga kui Sony PS4-ga samat teed otsustab minna jääb PS3 arvatavasti mulle viimaseks konsooliks (ok, Wi ... |
teema: Kommenteerimine: priidik456 |
meiemees2
vastuseid: 9
vaadatud: 4098
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.09.2012 15:34:07 pealkiri: Kommenteerimine: priidik456 |
| Ostsin PS3-e mängu. Äri sai kenasti aetud. Soovitan. |
teema: Soovitage häid (loe töökindlaid) 500G või 1T kettaid |
meiemees2
vastuseid: 10
vaadatud: 3066
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 23.04.2012 18:15:33 pealkiri: Soovitage häid (loe töökindlaid) 500G või 1T kettaid |
Loen netist, et Seagate annab "Samsung EcoGreen F4 2TB" kõvaketta oma brändi all välja
(Seagate ST2000DL004). Millegipärast pole neid Eesti poodides saadaval. |
teema: [X360/PS3] Battlefield 3 |
meiemees2
vastuseid: 909
vaadatud: 220726
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 21.03.2012 18:27:22 pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3 |
|
teema: Soovitage häid (loe töökindlaid) 500G või 1T kettaid |
meiemees2
vastuseid: 10
vaadatud: 3066
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 10.01.2012 15:21:41 pealkiri: Soovitage häid (loe töökindlaid) 500G või 1T kettaid |
Aga mis arvate sellisest kettast?
Samsung EcoGreen F4 2TB
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%C3%B5vakettad+-+sisemised/149008/
Newsegg-is on päris rahuldavad ülevaated:
h ... |
teema: Soovitage häid (loe töökindlaid) 500G või 1T kettaid |
meiemees2
vastuseid: 10
vaadatud: 3066
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 06.01.2012 16:44:06 pealkiri: Soovitage häid (loe töökindlaid) 500G või 1T kettaid |
Tänud vastuste eest. Eriti kasutaja WAV ülevaatele.
Aga kuda on lood 2-teraste mudelitega? Oskate mõnda head mudelit pakkuda?
Plaanin endale väikese NAS-i ehitada ja mõlen mis kettaid sinna s ... |
teema: Soovitage häid (loe töökindlaid) 500G või 1T kettaid |
meiemees2
vastuseid: 10
vaadatud: 3066
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 03.01.2012 19:38:04 pealkiri: Soovitage häid (loe töökindlaid) 500G või 1T kettaid |
| Samsung siis enam ei toode kõvakettaidkettaid? See on küll mulle uudis. |
teema: Soovitage häid (loe töökindlaid) 500G või 1T kettaid |
meiemees2
vastuseid: 10
vaadatud: 3066
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 03.01.2012 19:22:17 pealkiri: Soovitage häid (loe töökindlaid) 500G või 1T kettaid |
Milliseid 500 gigaseid või 1 teraseid kettaid oleks kõige mõttekam soetada kui esmatähtis on töökindlus.
Kettad on kodukasutamiseks, ei aja taga erilist kiirust. Hind ka väga krõbe ei tohiks o ... |
teema: [X360/PS3] Battlefield 3 |
meiemees2
vastuseid: 909
vaadatud: 220726
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.12.2011 17:08:11 pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3 |
| See on nänn, mida jagati preorderi teinutele kohe koos mänguga. Nüüd on see tasuta saadavaks tehtud kõikidele. |
teema: [X360/PS3] Battlefield 3 |
meiemees2
vastuseid: 909
vaadatud: 220726
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 13.12.2011 19:40:47 pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3 |
| Just ajas SP sita keema, algus missioonis kus peab kohalikuga käsikähmlust pidama, mingi 7 korda sain surma, peksa ringi ja R1 ja sittagi, lihtsalt suren ära. Sain edasi, peab õue minema, sama tee ... |
teema: [X360/PS3] Battlefield 3 |
meiemees2
vastuseid: 909
vaadatud: 220726
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 30.11.2011 11:29:54 pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3 |
Mul on ka viimastel päevadel ühendusega ilgem jama. Pidevalt viskab mängust välja ning kuvab kirja et "oled PSN-ist välja logitud".
Juhtub seda vähemalt 3-4 korda päevas. Kas kellelgi teisel o ... |
teema: [X360/PS3] Battlefield 3 |
meiemees2
vastuseid: 909
vaadatud: 220726
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 29.11.2011 22:32:38 pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3 |
Mul on ka viimastel päevadel ühendusega ilgem jama. Pidevalt viskab mängust välja ning kuvab kirja et "oled PSN-ist välja logitud".
Juhtub seda vähemalt 3-4 korda päevas. Kas kellelgi teisel o ... |
teema: [X360/PS3] Battlefield 3 |
meiemees2
vastuseid: 909
vaadatud: 220726
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 03.11.2011 18:02:52 pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3 |
Kuda teil Headset-i heli on? Mul väga kehv, hakib pidevalt. Bad Company 2-ga sellist jama ei olnud.
Battlelog-i foorumist leidsin ühe tema, kus paljud kaebasid selle üle. Teema oli lukku pandud ja ... |
teema: Kommenteerimine: rabzer |
meiemees2
vastuseid: 74
vaadatud: 19619
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.10.2011 15:13:35 pealkiri: Kommenteerimine: rabzer |
| Vahetasime mänge. Kõik sujus kenasti. |
teema: Kommenteerimine: HHE |
meiemees2
vastuseid: 50
vaadatud: 16861
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.08.2011 10:50:14 pealkiri: Kommenteerimine: HHE |
| Ostis mängu. Diil läks kenasti. |
teema: [PS3] Resistance 3 |
meiemees2
vastuseid: 27
vaadatud: 6063
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 07.07.2011 17:53:55 pealkiri: [PS3] Resistance 3 |
Esimesena kasutas vist seda jah EA oma Battlefield Bad Company 2 juures. Sama teed läksid NFS: Hot Pursuit, NFS: Shift 2.
Samuti Codemaster-si DIRT 3 kasutab "Online Pass"-i.
Minule, kui mängude ... |
teema: [PS3] Resistance 3 |
meiemees2
vastuseid: 27
vaadatud: 6063
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 06.07.2011 23:37:23 pealkiri: [PS3] Resistance 3 |
| Resistance 3 on vist esimene Sony "first-party" mäng, mis kasutab PSN Pass-i. St. et kasutatud mängude ostjad peavad lisapappi välja käime et võrku mängima pääseda. |
teema: Kommenteerimine: MartinV |
meiemees2
vastuseid: 8
vaadatud: 5093
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.06.2011 15:34:53 pealkiri: Kommenteerimine: MartinV |
| Müüsin videokaardi. Kõik sujus probleemideta. |
teema: Kommenteerimine: cheetahh |
meiemees2
vastuseid: 30
vaadatud: 9656
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.05.2011 13:52:57 pealkiri: Kommenteerimine: cheetahh |
| Vahetasime mänge. Kõik sujus kenasti. |
teema: Kommenteerimine: roby19 |
meiemees2
vastuseid: 0
vaadatud: 274
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.04.2011 17:36:39 pealkiri: Kommenteerimine: roby19 |
Ostis mängu. Tehing toimus käest-kätte.
Kõik sujus kenasti. |
teema: [PS3] Killzone 3 |
meiemees2
vastuseid: 85
vaadatud: 19028
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 13.03.2011 11:56:11 pealkiri: [PS3] Killzone 3 |
Single player sai sõbraga co-op-is läbi mängitud.
Seitse ja pool tundi nonstop mängimist "hard" raskusastmega.
Jättis väga hea mulje. Nagu üks pikemat võitu Hollywoordi action film.
Tegev ... |
teema: [PS3] Killzone 3 |
meiemees2
vastuseid: 85
vaadatud: 19028
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 04.03.2011 14:41:38 pealkiri: [PS3] Killzone 3 |
| Kui keegi siit foorumist veel Killzone 3-e pelib siis võiks oma PSN kasutajanime siia visata. |
teema: [PS3] Resistance 3 |
meiemees2
vastuseid: 27
vaadatud: 6063
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 04.03.2011 14:40:11 pealkiri: [PS3] Resistance 3 |
Resistance 3-l tuleb ka story-based co-op.
Sarnaselt Resistance 1-le.  |
teema: [X360/PS3] Battlefield Bad Company 2 : Vietnam |
meiemees2
vastuseid: 39
vaadatud: 8446
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 12.01.2011 13:03:07 pealkiri: [X360/PS3] Battlefield Bad Company 2 : Vietnam |
Kas kellelgi on veel Vietnam-i statistika pekkis?
Ei salvesta relvadele kill count-i ja mul on kahtlane tunne et XP-d ka ei uuenda. |
teema: Kommenteerimine: morfea |
meiemees2
vastuseid: 5
vaadatud: 3278
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.05.2010 20:10:27 pealkiri: Ostis mängu |
| Ostis mängu. Kõik sujus kenasti. Soovtan. |
teema: Kommenteerimine: pealuu |
meiemees2
vastuseid: 210
vaadatud: 57484
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.05.2010 19:41:17 pealkiri: Kommenteerimine: pealuu |
Müüsin mängu. Panin paki teele, kättesaamisel kandis raha üle.
Kõik sujus kenasti  |
teema: [X360/PS3] Battlefield: Bad Company 2 |
meiemees2
vastuseid: 495
vaadatud: 109877
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.04.2010 11:48:29 pealkiri: [X360/PS3] Battlefield: Bad Company 2 |
Kahtlustan et VIP-idele mingit tõeliselt väärtuslikku nänni ei jagata.
Lihtsalt uued game-mode-id vanadel mappidel.
Et täiesti uut kraami saada, küsitakse arvatavasti ikkagi kõlisevat.
M ... |
teema: [X360/PS3] Battlefield: Bad Company 2 |
meiemees2
vastuseid: 495
vaadatud: 109877
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.04.2010 19:28:33 pealkiri: [X360/PS3] Battlefield: Bad Company 2 |
Update ühenduse katkemise osas.
Lugesin ühest Battlefield-i PC foorumist, kus soovitati uPnP kinni keerata ruuteris.
Tegingi seda (porte edasi ei suunanud) ja nüüd on kõik laitmatult töötan ... |
teema: [X360/PS3] Battlefield: Bad Company 2 |
meiemees2
vastuseid: 495
vaadatud: 109877
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 31.03.2010 17:40:05 pealkiri: [X360/PS3] Battlefield: Bad Company 2 |
Kas kellelgi ühenduse katkemine ei kummita?
Mul juhtub see alati esimese või teise mängu jooksul. Edasi muutub asi stabiilsemaks. |
teema: Kommenteerimine: bjaka |
meiemees2
vastuseid: 85
vaadatud: 27193
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.02.2010 11:42:27 pealkiri: Ostis mängu |
| Ostis mängu. Kõik sujus kenasti. |
teema: Kommenteerimine: inthewater |
meiemees2
vastuseid: 10
vaadatud: 4032
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.02.2010 22:50:01 pealkiri: Vahetasime mänge |
Vahetasime mänge SmartPost-i teel.
Kõik sujus kenasti. Soovitan. |
teema: Kiirülevaade online kasutajanimedest (Wii, PS3, X360) |
meiemees2
vastuseid: 513
vaadatud: 181911
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.12.2009 18:57:38 pealkiri: Kiirülevaade online kasutajanimedest (Wii, PS3, X360) |
PSN: keints
Pelin netis vahelduva eduga järgmisi mänge:
- Uncharted 2
- Killzone 2
- Resistance 2
- Warhawk
- Burnout Paradise
- Motorstorm
Tulevikus plaanis osta veel mõni hea netipeli ... |
teema: Kommenteerimine: Sinihammas |
meiemees2
vastuseid: 3
vaadatud: 2163
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.05.2009 22:52:14 pealkiri: Ostin mängu |
Ostsin mängu. Kõik sujus ilusti. Kaup oli korralik.
Soovitan. |
teema: Kommenteerimine: inthewater |
meiemees2
vastuseid: 10
vaadatud: 4032
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.04.2009 23:16:37 pealkiri: Ostsin mängu |
Ostsin mängu.
Maksin raha ette ära.
Pakk saabus Tartust nagu lubatud. |
teema: Kommenteerimine: vadimm |
meiemees2
vastuseid: 50
vaadatud: 11944
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.03.2009 11:59:35 pealkiri: vahetasime mänge, kõik sujus ilusti |
| vahetasime mänge, kõik sujus ilusti |
teema: [PS3] Resistance 2 |
meiemees2
vastuseid: 87
vaadatud: 19244
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 03.03.2009 16:51:33 pealkiri: [PS3] Resistance 2 |
Minul küll probleeme pole.
Suurem osa ajast mängin Co-op-i |
| |