Avaleht
otsing leidis 99 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Olava
mastert

vastuseid: 66
vaadatud: 14314

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.02.2024 23:55:41   pealkiri: Kommenteerimine: Olava
Soovitan. Kõik kiire ja lihtne. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Rainer24
mastert

vastuseid: 93
vaadatud: 8602

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.01.2023 12:23:00   pealkiri: Kommenteerimine: Rainer24
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Miccer
mastert

vastuseid: 1600
vaadatud: 166341

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.01.2023 11:30:31   pealkiri: Kommenteerimine: Miccer
Kiidan thumbs_up.gif. Ostsin PSU.
  teema: Kommenteerimine: bmw530
mastert

vastuseid: 26
vaadatud: 6161

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.09.2022 23:31:42   pealkiri: Kommenteerimine: bmw530
Positiivne kogemus. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Xvc
mastert

vastuseid: 806
vaadatud: 107987

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.11.2021 23:17:18   pealkiri: Kommenteerimine: Xvc
ostsin läpaka thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: klebla
mastert

vastuseid: 252
vaadatud: 48992

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.08.2021 23:21:36   pealkiri: Kommenteerimine: klebla
thumbs_up.gif ostsin kõvaketta, kõik toimis
  teema: Kommenteerimine: tarc
mastert

vastuseid: 840
vaadatud: 143446

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.05.2021 23:41:30   pealkiri: Kommenteerimine: tarc
thumbs_up.gif kõik toimis
  teema: Kommenteerimine: kjaups
mastert

vastuseid: 172
vaadatud: 78672

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.06.2019 14:31:27   pealkiri: Kommenteerimine: kjaups
Kõik toimis suurepäraselt. Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: Reisengof
mastert

vastuseid: 97
vaadatud: 22913

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.04.2018 10:17:24   pealkiri: Kommenteerimine: Reisengof
Müüsi kuvari. Kiire ja korrali. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: liiv
mastert

vastuseid: 626
vaadatud: 158294

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.03.2018 14:38:51   pealkiri: Kommenteerimine: liiv
Ostsin GTX1070Ti ja tehinguga väga rahul thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: continue
mastert

vastuseid: 324
vaadatud: 81429

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.03.2018 17:02:22   pealkiri: Kommenteerimine: continue
Müüsin PS VR'i. Korralik ostja thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Mängur123
mastert

vastuseid: 19
vaadatud: 5801

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.01.2018 17:03:20   pealkiri: Kommenteerimine: Mängur123
Müüsin PS4 mängu. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: raunop
mastert

vastuseid: 32
vaadatud: 10594

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.08.2017 14:44:06   pealkiri: Kommenteerimine: raunop
Soovitan thumbs_up.gif kiire ja korrektne.
  teema: Kommenteerimine: Vikatt
mastert

vastuseid: 1512
vaadatud: 188876

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.03.2017 16:30:31   pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt
Müüsin PS3, kõik toimus korrektselt. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Syrexs
mastert

vastuseid: 11
vaadatud: 4715

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.01.2017 18:54:23   pealkiri: Kommenteerimine: Syrexs
Müüsin RAM'i. Kõik toimis korrektselt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: henri851
mastert

vastuseid: 22
vaadatud: 7471

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.01.2017 19:46:34   pealkiri: Kommenteerimine: henri851
Väga korralik tehing, soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: soodent
mastert

vastuseid: 821
vaadatud: 220391

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.05.2016 12:18:01   pealkiri: Kommenteerimine: soodent
Müüsin kodukino. Tehing kiire ja korrektne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: talist
mastert

vastuseid: 2
vaadatud: 1453

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.05.2013 10:15:27   pealkiri: Kommenteerimine: talist
Kiire ja korrektne tehing. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Harrison
mastert

vastuseid: 285
vaadatud: 48035

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.12.2012 21:07:54   pealkiri: Kommenteerimine: Harrison
äri korrektne ja viisakas thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: isekene
mastert

vastuseid: 31
vaadatud: 8821

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.11.2012 23:08:01   pealkiri: Kommenteerimine: isekene
ostis pc komplekti. äri väga viisakas ja korrektne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: blacksnake
mastert

vastuseid: 16
vaadatud: 6793

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.11.2012 23:06:27   pealkiri: Kommenteerimine: blacksnake
ostsin läpaka, kõiks toimis korrektselt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: deepmaan
mastert

vastuseid: 28
vaadatud: 11330

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.03.2012 11:11:57   pealkiri: Kommenteerimine: deepmaan
väga kiire ja korralik ostja thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: dr.yakow
mastert

vastuseid: 216
vaadatud: 42657

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.05.2011 14:01:41   pealkiri: Kommenteerimine: dr.yakow
müüsin RAM'i. äri kiire ja korralik. igati soovitan. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: miq12
mastert

vastuseid: 170
vaadatud: 40702

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.04.2011 23:38:42   pealkiri: Kommenteerimine: miq12
sai telefon müüdud. väga mõistlik ja ladus äri thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: pohhkar
mastert

vastuseid: 17
vaadatud: 8311

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.03.2011 19:29:42   pealkiri: Kommenteerimine: pohhkar
sai telefon müüdud. äri kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Win 7 ja ID kaart probleem
mastert

vastuseid: 30
vaadatud: 10869

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 06.02.2010 22:20:16   pealkiri: Win 7 ja ID kaart probleem
andmed loeb välja, pilti ei lae.
restart kah tehtud.

proovin korra mozillaga ka.

tänud
  teema: Win 7 ja ID kaart probleem
mastert

vastuseid: 30
vaadatud: 10869

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 01.02.2010 22:43:34   pealkiri: Win 7 ja ID kaart probleem
Tervitus,

Kas kellelgi on esinenud sellist tõrget, et ID kaardiga WIN 7 sisse logides pärast sertifikaadile OK vajutamist annab teate, et "Internet Explorer cannot display the webpage". Win väid ...
  teema: Kommenteerimine: Sponge Bob
mastert

vastuseid: 397
vaadatud: 126761

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.09.2009 19:27:59   pealkiri: Kommenteerimine: Sponge Bob
sai kõvakettaid vahetatud. kõik toimis väga hästi thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Grand Theft Auto IV
mastert

vastuseid: 14775
vaadatud: 2582022

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.12.2008 15:44:20   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Sain eile eile enter'ist kätte. See värk keevitab 16gb kõvakettale:). kõige rohkem häris see krt installimise jama ja graafika probleemid. texture ja detailid läggivad, paaris kiires situatsioon ...
  teema: Kommenteerimine: Lauri0112
mastert

vastuseid: 60
vaadatud: 26268

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.12.2007 19:44:13   pealkiri: Kommenteerimine: Lauri0112
sai üks sony ericsson telefon müüdud. kiire ja korralik äri thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
mastert

vastuseid: 14834
vaadatud: 2379448

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 06.09.2007 22:11:46   pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
õigus muidugi. mõtlesin kui 1:1 panna pean bios'is mälud 533 peale panema aga lõpptulemusega ikkagi jah 400:800. ok nüüd ma saan aru kus segast panin thumbs_up.gif tänud
  teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
mastert

vastuseid: 14834
vaadatud: 2379448

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 06.09.2007 21:34:45   pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
eks ma ennast vaikselt töötan läbi nendest ajaloo annaalidest icon_lol.gif

hetkel jah 335 ja 667. üle 400 bad axe ei pidanud minema tõesti, ise ei ole nii kaugele jõudnud. aga kas 400 ja 533 on par ...
  teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
mastert

vastuseid: 14834
vaadatud: 2379448

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 06.09.2007 20:47:30   pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
mis oleks mõistlikum, kas
4-4-4-12 @ 667MHz
või
5-5-5-18 @ 800 MHz

hetkel jookseb esimese variandiga. aga kas oleks mälude kiirusele effekti kui juhtumisi teised taiminingud ja sageduse väl ...
  teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
mastert

vastuseid: 14834
vaadatud: 2379448

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 06.09.2007 09:36:58   pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
intel bad axe'il on fsb:dram suhe 2:3. kas keegi teab kas seda kuidagi lahti ka saab? tahaks 1:1, et proset kõrgemale ajad praegu on fsb 311 mälud 466.

edit:

Vastus käes icon_biggrin.gif tuleb mälu frq pa ...
  teema: Kommenteerimine: SA:VERkid
mastert

vastuseid: 337
vaadatud: 117080

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.08.2007 08:51:49   pealkiri: Kommenteerimine: SA:VERkid
Väga abivalmis ja asjalik vend. Tänud abi eest thumbs_up.gif .
  teema: Kommenteerimine: kikass
mastert

vastuseid: 288
vaadatud: 65711

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.08.2007 08:48:57   pealkiri: Kommenteerimine: kikass
Sai prosesid vahetatud. Väga kiire ja asjalik äri. thumbs_up.gif kindlasti soovitan icon_smile.gif
  teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
mastert

vastuseid: 14834
vaadatud: 2379448

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 25.08.2007 23:33:17   pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
kas keegi on koos bad axe2 ja E6750 proovinud?
  teema: Kommenteerimine: Spider707
mastert

vastuseid: 447
vaadatud: 88462

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.08.2007 20:34:12   pealkiri: Kommenteerimine: Spider707
aitas uut komplekti testida. abivalmis ja asjalik tüüp thumbs_up.gif väga positiivne kogemus. beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: krr
mastert

vastuseid: 64
vaadatud: 32903

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.08.2007 11:58:04   pealkiri: Kommenteerimine: krr
sai mõned mälud müüdud icon_smile.gif igati korralik äri thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sbtainas
mastert

vastuseid: 75
vaadatud: 28752

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.08.2007 11:54:55   pealkiri: Kommenteerimine: sbtainas
sai toide müüdud. äri kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ReneDreier
mastert

vastuseid: 210
vaadatud: 55597

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.08.2007 10:55:30   pealkiri: Kommenteerimine: ReneDreier
sai agp kaart müüdud. raha ette ja kaart cargosse. äri kiire ja korralik icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: rewer
mastert

vastuseid: 1309
vaadatud: 272754

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.08.2007 11:40:37   pealkiri: Kommenteerimine: rewer
sai mälud müüdud. igati korrektne äri thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: excalibur
mastert

vastuseid: 315
vaadatud: 104316

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.08.2007 11:41:13   pealkiri: Kommenteerimine: excalibur
Sai BADAXE ostetud. Väga rahul thumbs_up.gif . peaks vinge jupp olema beer_yum.gif
  teema: America's Army
mastert

vastuseid: 6483
vaadatud: 1048197

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.06.2006 11:54:12   pealkiri: America's Army
need lingid ei töötanud, arvasin et need on nii vanad aga nüüd töötavad icon_redface.gif . tol päeval ei töötanud korralikult ka aa kodulehekülg, tõenäoline, et oli minu ühendus. igastahes tänud.
  teema: America's Army
mastert

vastuseid: 6483
vaadatud: 1048197

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.06.2006 17:33:48   pealkiri: America's Army
sai ka äsja see mäng enda jaoks avastatud, kuid äkki keegi kordab üle kuidas selle HV clan'iga liituda saab. ja kas on ka HV serverit?

....tean tean 8) loe teemat aga esimeselt 6 leheküljelt ...
  teema: AMD Sempron Socket 754 overclocking
mastert

vastuseid: 884
vaadatud: 126345

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 18.05.2006 15:50:02   pealkiri: AMD Sempron Socket 754 overclocking
tänud thumbs_up.gif
  teema: AMD Sempron Socket 754 overclocking
mastert

vastuseid: 884
vaadatud: 126345

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 15.05.2006 15:01:59   pealkiri: AMD Sempron Socket 754 overclocking

k8n oli see asuse nf3 emme? mul vist oli see üksvahe. cpu multiplier peakski märksõna olema mida otsida. ja 10 on hea variant.


nf3 jah. vist sain aru mis mõtlesid aga just see sama jama mü ...
  teema: AMD Sempron Socket 754 overclocking
mastert

vastuseid: 884
vaadatud: 126345

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 15.05.2006 11:28:56   pealkiri: AMD Sempron Socket 754 overclocking

nitpicking - vastupidi siiski, eksole. cpul on kordaja, sisemise takti tarvis.


CPU kordajaga oleks siis "proportsioon" 10/12 aga oleks vaja 10/10?


Ei saa minu mäletamist, asus ei tooda e ...
  teema: AMD Sempron Socket 754 overclocking
mastert

vastuseid: 884
vaadatud: 126345

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 11.05.2006 21:21:22   pealkiri: AMD Sempron Socket 754 overclocking
Kas keegi teab kas Asus K8N'il Megatrend BIOS saab kuidagi FSB/DRAM kordajat muuta? default on CPU/12.
  teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
mastert

vastuseid: 5645
vaadatud: 989964

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 18.04.2006 15:48:05   pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest

yep lugesin ka mõned päevad tagasi toms hardware-st selle kohta,mõtlesin ära tellida kuna mu x850xt stock teeb põrgulärmi ja on "pehmelt" öeldes täiesti ebaefektiivne,nt mõnes mängus 80C j ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.