|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Olava |
mastert
vastuseid: 66
vaadatud: 14314
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.02.2024 23:55:41 pealkiri: Kommenteerimine: Olava |
Soovitan. Kõik kiire ja lihtne.  |
teema: Kommenteerimine: Rainer24 |
mastert
vastuseid: 93
vaadatud: 8602
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.01.2023 12:23:00 pealkiri: Kommenteerimine: Rainer24 |
 |
teema: Kommenteerimine: Miccer |
mastert
vastuseid: 1600
vaadatud: 166341
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.01.2023 11:30:31 pealkiri: Kommenteerimine: Miccer |
Kiidan . Ostsin PSU. |
teema: Kommenteerimine: bmw530 |
mastert
vastuseid: 26
vaadatud: 6161
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.09.2022 23:31:42 pealkiri: Kommenteerimine: bmw530 |
Positiivne kogemus. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Xvc |
mastert
vastuseid: 806
vaadatud: 107987
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.11.2021 23:17:18 pealkiri: Kommenteerimine: Xvc |
ostsin läpaka  |
teema: Kommenteerimine: klebla |
mastert
vastuseid: 252
vaadatud: 48992
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.08.2021 23:21:36 pealkiri: Kommenteerimine: klebla |
ostsin kõvaketta, kõik toimis |
teema: Kommenteerimine: tarc |
mastert
vastuseid: 840
vaadatud: 143446
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.05.2021 23:41:30 pealkiri: Kommenteerimine: tarc |
kõik toimis |
teema: Kommenteerimine: kjaups |
mastert
vastuseid: 172
vaadatud: 78672
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.06.2019 14:31:27 pealkiri: Kommenteerimine: kjaups |
| Kõik toimis suurepäraselt. Soovitan. |
teema: Kommenteerimine: Reisengof |
mastert
vastuseid: 97
vaadatud: 22913
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.04.2018 10:17:24 pealkiri: Kommenteerimine: Reisengof |
Müüsi kuvari. Kiire ja korrali.  |
teema: Kommenteerimine: liiv |
mastert
vastuseid: 626
vaadatud: 158294
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.03.2018 14:38:51 pealkiri: Kommenteerimine: liiv |
Ostsin GTX1070Ti ja tehinguga väga rahul  |
teema: Kommenteerimine: continue |
mastert
vastuseid: 324
vaadatud: 81429
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.03.2018 17:02:22 pealkiri: Kommenteerimine: continue |
Müüsin PS VR'i. Korralik ostja  |
teema: Kommenteerimine: Mängur123 |
mastert
vastuseid: 19
vaadatud: 5801
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.01.2018 17:03:20 pealkiri: Kommenteerimine: Mängur123 |
Müüsin PS4 mängu.  |
teema: Kommenteerimine: raunop |
mastert
vastuseid: 32
vaadatud: 10594
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.08.2017 14:44:06 pealkiri: Kommenteerimine: raunop |
Soovitan kiire ja korrektne. |
teema: Kommenteerimine: Vikatt |
mastert
vastuseid: 1512
vaadatud: 188876
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.03.2017 16:30:31 pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt |
Müüsin PS3, kõik toimus korrektselt.  |
teema: Kommenteerimine: Syrexs |
mastert
vastuseid: 11
vaadatud: 4715
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.01.2017 18:54:23 pealkiri: Kommenteerimine: Syrexs |
Müüsin RAM'i. Kõik toimis korrektselt  |
teema: Kommenteerimine: henri851 |
mastert
vastuseid: 22
vaadatud: 7471
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.01.2017 19:46:34 pealkiri: Kommenteerimine: henri851 |
Väga korralik tehing, soovitan  |
teema: Kommenteerimine: soodent |
mastert
vastuseid: 821
vaadatud: 220391
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.05.2016 12:18:01 pealkiri: Kommenteerimine: soodent |
Müüsin kodukino. Tehing kiire ja korrektne  |
teema: Kommenteerimine: talist |
mastert
vastuseid: 2
vaadatud: 1453
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.05.2013 10:15:27 pealkiri: Kommenteerimine: talist |
Kiire ja korrektne tehing. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Harrison |
mastert
vastuseid: 285
vaadatud: 48035
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.12.2012 21:07:54 pealkiri: Kommenteerimine: Harrison |
äri korrektne ja viisakas  |
teema: Kommenteerimine: isekene |
mastert
vastuseid: 31
vaadatud: 8821
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.11.2012 23:08:01 pealkiri: Kommenteerimine: isekene |
ostis pc komplekti. äri väga viisakas ja korrektne  |
teema: Kommenteerimine: blacksnake |
mastert
vastuseid: 16
vaadatud: 6793
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.11.2012 23:06:27 pealkiri: Kommenteerimine: blacksnake |
ostsin läpaka, kõiks toimis korrektselt  |
teema: Kommenteerimine: deepmaan |
mastert
vastuseid: 28
vaadatud: 11330
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.03.2012 11:11:57 pealkiri: Kommenteerimine: deepmaan |
väga kiire ja korralik ostja  |
teema: Kommenteerimine: dr.yakow |
mastert
vastuseid: 216
vaadatud: 42657
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.05.2011 14:01:41 pealkiri: Kommenteerimine: dr.yakow |
müüsin RAM'i. äri kiire ja korralik. igati soovitan.  |
teema: Kommenteerimine: miq12 |
mastert
vastuseid: 170
vaadatud: 40702
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.04.2011 23:38:42 pealkiri: Kommenteerimine: miq12 |
sai telefon müüdud. väga mõistlik ja ladus äri  |
teema: Kommenteerimine: pohhkar |
mastert
vastuseid: 17
vaadatud: 8311
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.03.2011 19:29:42 pealkiri: Kommenteerimine: pohhkar |
sai telefon müüdud. äri kiire ja korralik  |
teema: Win 7 ja ID kaart probleem |
mastert
vastuseid: 30
vaadatud: 10869
|
foorum: Tarkvara postitatud: 06.02.2010 22:20:16 pealkiri: Win 7 ja ID kaart probleem |
andmed loeb välja, pilti ei lae.
restart kah tehtud.
proovin korra mozillaga ka.
tänud |
teema: Win 7 ja ID kaart probleem |
mastert
vastuseid: 30
vaadatud: 10869
|
foorum: Tarkvara postitatud: 01.02.2010 22:43:34 pealkiri: Win 7 ja ID kaart probleem |
Tervitus,
Kas kellelgi on esinenud sellist tõrget, et ID kaardiga WIN 7 sisse logides pärast sertifikaadile OK vajutamist annab teate, et "Internet Explorer cannot display the webpage". Win väid ... |
teema: Kommenteerimine: Sponge Bob |
mastert
vastuseid: 397
vaadatud: 126761
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.09.2009 19:27:59 pealkiri: Kommenteerimine: Sponge Bob |
sai kõvakettaid vahetatud. kõik toimis väga hästi  |
teema: Grand Theft Auto IV |
mastert
vastuseid: 14775
vaadatud: 2582022
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.12.2008 15:44:20 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
| Sain eile eile enter'ist kätte. See värk keevitab 16gb kõvakettale:). kõige rohkem häris see krt installimise jama ja graafika probleemid. texture ja detailid läggivad, paaris kiires situatsioon ... |
teema: Kommenteerimine: Lauri0112 |
mastert
vastuseid: 60
vaadatud: 26268
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.12.2007 19:44:13 pealkiri: Kommenteerimine: Lauri0112 |
sai üks sony ericsson telefon müüdud. kiire ja korralik äri  |
teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
mastert
vastuseid: 14834
vaadatud: 2379448
|
foorum: Protsessorid postitatud: 06.09.2007 22:11:46 pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
õigus muidugi. mõtlesin kui 1:1 panna pean bios'is mälud 533 peale panema aga lõpptulemusega ikkagi jah 400:800. ok nüüd ma saan aru kus segast panin tänud |
teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
mastert
vastuseid: 14834
vaadatud: 2379448
|
foorum: Protsessorid postitatud: 06.09.2007 21:34:45 pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
eks ma ennast vaikselt töötan läbi nendest ajaloo annaalidest
hetkel jah 335 ja 667. üle 400 bad axe ei pidanud minema tõesti, ise ei ole nii kaugele jõudnud. aga kas 400 ja 533 on par ... |
teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
mastert
vastuseid: 14834
vaadatud: 2379448
|
foorum: Protsessorid postitatud: 06.09.2007 20:47:30 pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
mis oleks mõistlikum, kas
4-4-4-12 @ 667MHz
või
5-5-5-18 @ 800 MHz
hetkel jookseb esimese variandiga. aga kas oleks mälude kiirusele effekti kui juhtumisi teised taiminingud ja sageduse väl ... |
teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
mastert
vastuseid: 14834
vaadatud: 2379448
|
foorum: Protsessorid postitatud: 06.09.2007 09:36:58 pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
intel bad axe'il on fsb:dram suhe 2:3. kas keegi teab kas seda kuidagi lahti ka saab? tahaks 1:1, et proset kõrgemale ajad praegu on fsb 311 mälud 466.
edit:
Vastus käes tuleb mälu frq pa ... |
teema: Kommenteerimine: SA:VERkid |
mastert
vastuseid: 337
vaadatud: 117080
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.08.2007 08:51:49 pealkiri: Kommenteerimine: SA:VERkid |
Väga abivalmis ja asjalik vend. Tänud abi eest . |
teema: Kommenteerimine: kikass |
mastert
vastuseid: 288
vaadatud: 65711
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.08.2007 08:48:57 pealkiri: Kommenteerimine: kikass |
Sai prosesid vahetatud. Väga kiire ja asjalik äri. kindlasti soovitan  |
teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
mastert
vastuseid: 14834
vaadatud: 2379448
|
foorum: Protsessorid postitatud: 25.08.2007 23:33:17 pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
| kas keegi on koos bad axe2 ja E6750 proovinud? |
teema: Kommenteerimine: Spider707 |
mastert
vastuseid: 447
vaadatud: 88462
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.08.2007 20:34:12 pealkiri: Kommenteerimine: Spider707 |
aitas uut komplekti testida. abivalmis ja asjalik tüüp väga positiivne kogemus.  |
teema: Kommenteerimine: krr |
mastert
vastuseid: 64
vaadatud: 32903
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.08.2007 11:58:04 pealkiri: Kommenteerimine: krr |
sai mõned mälud müüdud igati korralik äri  |
teema: Kommenteerimine: sbtainas |
mastert
vastuseid: 75
vaadatud: 28752
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.08.2007 11:54:55 pealkiri: Kommenteerimine: sbtainas |
sai toide müüdud. äri kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: ReneDreier |
mastert
vastuseid: 210
vaadatud: 55597
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.08.2007 10:55:30 pealkiri: Kommenteerimine: ReneDreier |
sai agp kaart müüdud. raha ette ja kaart cargosse. äri kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: rewer |
mastert
vastuseid: 1309
vaadatud: 272754
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.08.2007 11:40:37 pealkiri: Kommenteerimine: rewer |
sai mälud müüdud. igati korrektne äri  |
teema: Kommenteerimine: excalibur |
mastert
vastuseid: 315
vaadatud: 104316
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.08.2007 11:41:13 pealkiri: Kommenteerimine: excalibur |
Sai BADAXE ostetud. Väga rahul . peaks vinge jupp olema  |
teema: America's Army |
mastert
vastuseid: 6483
vaadatud: 1048197
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.06.2006 11:54:12 pealkiri: America's Army |
need lingid ei töötanud, arvasin et need on nii vanad aga nüüd töötavad . tol päeval ei töötanud korralikult ka aa kodulehekülg, tõenäoline, et oli minu ühendus. igastahes tänud. |
teema: America's Army |
mastert
vastuseid: 6483
vaadatud: 1048197
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.06.2006 17:33:48 pealkiri: America's Army |
sai ka äsja see mäng enda jaoks avastatud, kuid äkki keegi kordab üle kuidas selle HV clan'iga liituda saab. ja kas on ka HV serverit?
....tean tean 8) loe teemat aga esimeselt 6 leheküljelt ... |
teema: AMD Sempron Socket 754 overclocking |
mastert
vastuseid: 884
vaadatud: 126345
|
foorum: Protsessorid postitatud: 18.05.2006 15:50:02 pealkiri: AMD Sempron Socket 754 overclocking |
tänud  |
teema: AMD Sempron Socket 754 overclocking |
mastert
vastuseid: 884
vaadatud: 126345
|
foorum: Protsessorid postitatud: 15.05.2006 15:01:59 pealkiri: AMD Sempron Socket 754 overclocking |
k8n oli see asuse nf3 emme? mul vist oli see üksvahe. cpu multiplier peakski märksõna olema mida otsida. ja 10 on hea variant.
nf3 jah. vist sain aru mis mõtlesid aga just see sama jama mü ... |
teema: AMD Sempron Socket 754 overclocking |
mastert
vastuseid: 884
vaadatud: 126345
|
foorum: Protsessorid postitatud: 15.05.2006 11:28:56 pealkiri: AMD Sempron Socket 754 overclocking |
nitpicking - vastupidi siiski, eksole. cpul on kordaja, sisemise takti tarvis.
CPU kordajaga oleks siis "proportsioon" 10/12 aga oleks vaja 10/10?
Ei saa minu mäletamist, asus ei tooda e ... |
teema: AMD Sempron Socket 754 overclocking |
mastert
vastuseid: 884
vaadatud: 126345
|
foorum: Protsessorid postitatud: 11.05.2006 21:21:22 pealkiri: AMD Sempron Socket 754 overclocking |
| Kas keegi teab kas Asus K8N'il Megatrend BIOS saab kuidagi FSB/DRAM kordajat muuta? default on CPU/12. |
teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
mastert
vastuseid: 5645
vaadatud: 989964
|
foorum: Jahutus postitatud: 18.04.2006 15:48:05 pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
yep lugesin ka mõned päevad tagasi toms hardware-st selle kohta,mõtlesin ära tellida kuna mu x850xt stock teeb põrgulärmi ja on "pehmelt" öeldes täiesti ebaefektiivne,nt mõnes mängus 80C j ... |
| |