Avaleht
otsing leidis 107 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
masterc

vastuseid: 28051
vaadatud: 3683522

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.05.2013 09:29:51   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Kas keegi oskaks soovitada mingit korralikku headseti? Hind ei ole vaga oluline aga tahaks siiski mingit sellist ulevaadet kust saaks teada et mis vahe tekib monel $100 VS $250
  teema: [X360/PS3] Battlefield 3
masterc

vastuseid: 909
vaadatud: 220885

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 07.12.2011 06:38:15   pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3
Xbox anybody???? GT: masterciku
  teema: [X360/PS3] Battlefield 3
masterc

vastuseid: 909
vaadatud: 220885

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 31.10.2011 05:53:31   pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3
Kui teed deathmatchi siis see spawn machine on nuud kull vaga sitt. Rush ikka pohiline. Mang ise vaga hea ja mina pole kull vaga palju buge kohanud, va paar korda kui mingi mees saab surma ja siis jaa ...
  teema: [X360/PS3] Battlefield 3
masterc

vastuseid: 909
vaadatud: 220885

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 30.10.2011 05:46:44   pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3
Hardocre peaks olema kull. Vali serverist harcore kui otsid ja siis peaks olema. ISe seda manginud pole aga live'is oli mingi tutvustav video kus utles et kui tahad midagi reaalsemat siis mangi seda.
  teema: [X360/PS3] Battlefield 3
masterc

vastuseid: 909
vaadatud: 220885

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 26.10.2011 10:49:27   pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3
No siis natuke mangitud juba ja utleks et buge pole kull kohanud, va see et kui manug kaima paned siis laeb kohe update'i alla ja siis mingi praegu teevad mingit serveri update'i. :S :S :S Nati on asj ...
  teema: [X360/PS3] Battlefield 3
masterc

vastuseid: 909
vaadatud: 220885

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 25.10.2011 02:59:52   pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3
YEah. Homme saan mangu katte siis. NOLIFE!!!!
  teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
masterc

vastuseid: 2588
vaadatud: 683584

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 25.10.2011 02:57:26   pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Euroopa 1500 oleks hea GTA. Tegelt voiks midagi tavalist tulla. Nagu tanapaev ja siis kuidagi nii et igast erinevates linnades kaid nagu San Andreases oli. Linnad voiks olla Las Vegas, Miami ja siis m ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
masterc

vastuseid: 28051
vaadatud: 3683522

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 08.10.2011 08:17:17   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Mis vark sellega on et kui headseti ara votan, siis televusserist haalt ei tule kui konsool mangib. Proovisin omaarust midagi aga nihhuija.
  teema: [X360/PS3] Battlefield 3
masterc

vastuseid: 909
vaadatud: 220885

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 03.10.2011 06:18:55   pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3
Ise pole kull eriti buge kohanud. I korra lendasin maa alla aga see on ka koik. Granaadi aukudes ja igalpool saab ikka oldud aga ei midagi. Suht perfo pre oli seekord.
  teema: [PS3/X360] FIFA 12
masterc

vastuseid: 71
vaadatud: 33290

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 30.09.2011 21:18:29   pealkiri: [PS3/X360] FIFA 12
Lukkasin ohtul mingile kutile et vahetaks Kompany Pepe vastu ja oli nous. Ise suht rahul sest uritan vaikselt Reali kokku saada. Coentrao, Albiol, Pepe ja Khedira olemas. Alonso tuleb ilmselt jargmise ...
  teema: [X360/PS3] Battlefield 3
masterc

vastuseid: 909
vaadatud: 220885

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 30.09.2011 21:15:55   pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3
No oleneb seinast ka. Aga ega tavalist betoon seina garnaat ei vota jamh. Ise olen suht rahul selle betaga. Algul oli veits harjumatu aga siis tuli BC ajad tagasi meelde ja see mang ikka omab. Tahaks ...
  teema: [PS3/X360] FIFA 12
masterc

vastuseid: 71
vaadatud: 33290

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 30.09.2011 03:24:07   pealkiri: [PS3/X360] FIFA 12
Keegi xboxi peal ka pelab seda? Ise sain teisipaeval oma plaadi katte ja korralikult juba mangitud, kull ainult ultimate team'i. Sain pakiga endale Gotze ja rundes Barrios
  teema: F1 2011
masterc

vastuseid: 856
vaadatud: 142881

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.09.2011 22:08:59   pealkiri: F1 2011
Kus need tapsemad settingud on? Need kus sa valid kas SC ja etc
  teema: F1 2011
masterc

vastuseid: 856
vaadatud: 142881

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.09.2011 05:30:27   pealkiri: F1 2011
Kas asi on vaart ostmist?
  teema: [PS3/X360] FIFA 12
masterc

vastuseid: 71
vaadatud: 33290

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 13.09.2011 15:58:33   pealkiri: [PS3/X360] FIFA 12
Lisaks veel, et vähemalt 6 mängijat on juba olemas. Kui huvilisi leidub võiks korraldada ka turniire, kus rahalised auhinnad thumbs_up.gif Platvorm?
  teema: [PS3/X360] FIFA 12
masterc

vastuseid: 71
vaadatud: 33290

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 22.08.2011 02:03:11   pealkiri: [PS3/X360] FIFA 12
Pre-order tehtud. Gamestopis sai sellega 24 gold packi kaasa. Loodan et tuleb hea.

Kes veel selle ostavad, siis lisage Live'i mind. masterciku
  teema: [X360/PS3] Battlefield 3
masterc

vastuseid: 909
vaadatud: 220885

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 19.08.2011 08:18:13   pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3
Lukkasin tana Pre-orderi ara. Jaab ule vaid oodata ja nautida
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
masterc

vastuseid: 28051
vaadatud: 3683522

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 03.08.2011 05:03:53   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Nonii, sain ka oma poisi koos kinectiga katte.
Kust tellisid, kaua tuli konsool?

ma ei tea kas soodsaim koht, aga ma olen siit ostnud

Ostsin Sam's clubist ja hind oli $298 ja ainuke jama on see ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
masterc

vastuseid: 28051
vaadatud: 3683522

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 02.08.2011 03:29:07   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Nonii, sain ka oma poisi koos kinectiga katte. Utleks nii et kinectil vahemalt see world adventure on alguses suht siuke tore isegi aga nati aja parast eriti frustrating! Boxile endale vaja nuud korra ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
masterc

vastuseid: 28051
vaadatud: 3683522

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 23.07.2011 21:33:10   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Hello mehed. 4gb VS 250gb. 250gb mingi paarkumend doltsi kallim nii et selleparast kusin. Ja kui osta kinectiga, siis mulle tundub et 4gb jaab kuidagi vaheseks, sest updated ja asjad tulevad paljudel ...
  teema: Heroes of Might and Magic VI
masterc

vastuseid: 518
vaadatud: 95265

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.07.2011 20:08:32   pealkiri: Heroes of Might and Magic VI
Tee video sellest patchest! icon_biggrin.gif
  teema: Pro Evolution Soccer 2011
masterc

vastuseid: 115
vaadatud: 26490

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.05.2011 00:58:10   pealkiri: Pro Evolution Soccer 2011
http://30.media.tumblr.com/tumblr_lj4bz2uxgF1qie5lqo1_500.jpg
That's 4 me! icon_biggrin.gif
  teema: Pro Evolution Soccer 2011
masterc

vastuseid: 115
vaadatud: 26490

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.05.2011 16:00:29   pealkiri: Pro Evolution Soccer 2011
Otsisin omale korralikku Barclays PL patchi ja leidsin mingi "PES 2011 SMoKE Patch 3.6.2 Titanium".
http://www.pes-patch.com/2011/04/pes-2011-smoke-patch-3-6-2-titanium.html

Vaatasin siis mis tiim ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
masterc

vastuseid: 21795
vaadatud: 3916316

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 28.04.2011 18:07:47   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Väike küsa! Kas PS3 60gb, kuskil 2 aastat vana, vähe mängitud, 2 pulti, pole mingid ülekuumenemist olnud on ka kuum kaup? Palju sellise isendi eest küsida võib/saab?
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
masterc

vastuseid: 28051
vaadatud: 3683522

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 15.04.2011 17:45:43   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
kuskilt jäi kõrva, et stoki hulludel päevadel pidid olema üsna heade hindadega mängud? Teab keegi sellest midagi?
Jah, kuid peaksid teadma, et selle odava hinnaga (5.99)saad Kasutatud mängu (kr ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
masterc

vastuseid: 21795
vaadatud: 3916316

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 21.03.2011 23:45:01   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Palju saaks Fat 60gb PS3 eest?
  teema: Heroes Of Might And Magic arutelu
masterc

vastuseid: 1279
vaadatud: 249220

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.03.2011 20:46:27   pealkiri: Heroes Of Might And Magic arutelu
The Dragon Legacy servuks. Enda alliance, kus olen ainuke kutt, asub 93 ja sõbra suhted on 20 kohal oleva alliancega. Sellega oli suht nice. üks kutt sealt ründas mind 2 korda ja siis saatsin talle ...
  teema: Heroes Of Might And Magic arutelu
masterc

vastuseid: 1279
vaadatud: 249220

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.02.2011 01:08:05   pealkiri: Heroes Of Might And Magic arutelu
Kurat kõik sujus nii hästi ja nüüd hakkas just üks kutt huiiama. Loodan et tegi seda vaid korra. Endal peaks teisipäeval 4 lossi täis saama, 2 neist vallutatud. hetkel vallutan ühte ja suht ki ...
  teema: Heroes Of Might And Magic arutelu
masterc

vastuseid: 1279
vaadatud: 249220

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.02.2011 17:16:57   pealkiri: Heroes Of Might And Magic arutelu
Keegi Kingdoms'it mängib veel?
  teema: [MUU] Konsoolimängude muusika top 10
masterc

vastuseid: 57
vaadatud: 11113

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 26.02.2011 16:13:06   pealkiri: [MUU] Konsoolimängude muusika top 10
MOH - Siis kui läbi teed! Linkin Park - Catalyst
  teema: HP Pavilion Z2000 Probleem Wireless Assistan'iga :: Sülearvuti WiFi adapterid
masterc

vastuseid: 2
vaadatud: 1053

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 28.01.2011 18:40:33   pealkiri: HP Pavilion Z2000 Probleem Wireless Assistan'iga
Jap installisin. Annab ka umbes taolise errori et mu network connections ei leia seda üles või midagi taolist. Ja adiselt annab selle the hp wireless assistant is not supported on this machine
  teema: HP Pavilion Z2000 Probleem Wireless Assistan'iga :: Sülearvuti WiFi adapterid
masterc

vastuseid: 2
vaadatud: 1053

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 27.01.2011 20:23:42   pealkiri: HP Pavilion Z2000 Probleem Wireless Assistan'iga :: Sülearvuti WiFi adapterid
  teema: Mac või PC
masterc

vastuseid: 1343
vaadatud: 227202

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 20.01.2011 20:42:21   pealkiri: Mac või PC
Tegelikult on mind vaevanud üks küsimus. Huvitav, et osadel inimesed, kes mac-e ei salli ja nendega ka kokku ei puutu, miks tekitab mac sellistel inimestel seksuaalse alatooniga ja eriti just homose ...
  teema: Heroes Of Might And Magic arutelu
masterc

vastuseid: 1279
vaadatud: 249220

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.01.2011 20:51:43   pealkiri: Heroes Of Might And Magic arutelu
Keegi Kingtomis mind oma cucluxi viitsib kutsuda. User on Choop
  teema: Heroes of Might and Magic VI
masterc

vastuseid: 518
vaadatud: 95265

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.01.2011 17:00:47   pealkiri: Heroes of Might and Magic VI
Tundub et kutid ajavad ikka oma HOMM V ja IV stuffi edasi
  teema: Heroes of Might and Magic VI
masterc

vastuseid: 518
vaadatud: 95265

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.01.2011 01:56:40   pealkiri: Heroes of Might and Magic VI
3 kindlalt parim.
  teema: Call of Duty: Modern Warfare 2
masterc

vastuseid: 6691
vaadatud: 999462

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.01.2011 18:22:39   pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2
Kui su sõber USAs ehitamas käis siis ta peab ikka eriti loll olema! USAs saavad valged inimesed kes seal elavad väga normaalset palka, aga muidugi on üürikorterid seal kallid, aga enamus inimesed ...
  teema: Heroes Of Might And Magic arutelu
masterc

vastuseid: 1279
vaadatud: 249220

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.12.2010 22:14:56   pealkiri: Heroes Of Might And Magic arutelu
Milla HOMM VI tuleb?
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
masterc

vastuseid: 28051
vaadatud: 3683522

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 29.12.2010 15:43:54   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
masterc

vastuseid: 28051
vaadatud: 3683522

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 28.12.2010 22:43:06   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Kas kinectile juba midagi head ka tulnud on? Kas on mõtet osta bundel kinectiga 250gb??? Või osta lihtsalt 250gb??
  teema: Call of Duty: Black Ops
masterc

vastuseid: 3898
vaadatud: 649628

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.12.2010 18:38:52   pealkiri: Call of Duty: Black Ops
Kuidas ma saan endal mängu jälle full screen? Vajutasin alt+tab et korra midagi teha jasiis kui tagais läksin siis olid need windowsi ääred. Suht ebamugav mängida niimoodu!
  teema: [X360/PS3] Call of Duty: Black Ops
masterc

vastuseid: 350
vaadatud: 73457

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 21.12.2010 00:38:08   pealkiri: [X360/PS3] Call of Duty: Black Ops
Uued mapid tunduvad eriti nice! icon_biggrin.gif
  teema: [X360] Kinect uudised/arutelu
masterc

vastuseid: 233
vaadatud: 53335

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 28.11.2010 00:18:36   pealkiri: [X360] Kinect uudised/arutelu
Best Of Kinect icon_lol.gif
http://pic.phyrefile.com/d/dw/dwstuntpics/2010/11/05/kinect.jpg


thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif Suht hea ;D beer_yum.gif beer_yum.gif
  teema: [X360/PS3] Call of Duty: Black Ops
masterc

vastuseid: 350
vaadatud: 73457

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 13.11.2010 12:45:49   pealkiri: [X360/PS3] Call of Duty: Black Ops
USA's oleksid miljonär kohe!
  teema: [X360] Kinect uudised/arutelu
masterc

vastuseid: 233
vaadatud: 53335

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 12.11.2010 23:11:00   pealkiri: [X360] Kinect uudised/arutelu
On see asi väärt ostmist?
  teema: [X360/PS3] Call of Duty: Black Ops
masterc

vastuseid: 350
vaadatud: 73457

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 12.11.2010 21:23:19   pealkiri: [X360/PS3] Call of Duty: Black Ops
Ega camperid on alati aga sa pead teadma neid spote. Järelikult pole sa hea mängija.
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
masterc

vastuseid: 28051
vaadatud: 3683522

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 10.11.2010 22:00:33   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Tal on endal koodid peal.
  teema: [X360/PS3] Call of Duty: Black Ops
masterc

vastuseid: 350
vaadatud: 73457

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 06.11.2010 00:36:31   pealkiri: [X360/PS3] Call of Duty: Black Ops
Loodan et ema tegutseb kiiresti:D. Ta kahjuks ei teinud pre order aga loodan et ta kohe poodi kui see tuleb ja siis paki teele ja siis 1 nädal ja asi käes. Kooku 55$ mis siis kuski 600
  teema: [X360/PS3] Call of Duty: Black Ops
masterc

vastuseid: 350
vaadatud: 73457

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 03.11.2010 21:55:22   pealkiri: [X360/PS3] Call of Duty: Black Ops
Päris lahe loogika.
Aga nii ongi ju eestis.
Pärast teed uue firma ja kõik on okei. icon_lol.gif

Jesssss! Inimene kes mõistab kuidas Eestis asju tehakse! thumbs_up.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: [X360/PS3] Call of Duty: Black Ops
masterc

vastuseid: 350
vaadatud: 73457

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 02.11.2010 23:27:31   pealkiri: [X360/PS3] Call of Duty: Black Ops
Loogika oli selles et palju raha kokku saadud siis hea hetk pankrott kuulutada ja rahaga minema minna. Aga sel pole vahet, sest ei usu et kutid nii teevad.
Kas COD mitte 9.Nov välja ei tule?
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.