Avaleht
otsing leidis 53 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: vesi ja lenovo
mark11

vastuseid: 8
vaadatud: 1872

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 18.07.2011 10:10:36   pealkiri: vesi ja lenovo
täiesti lõpp, läks siis natukene vett klaviatuurile. masin jooksis kokku, okei lülitan välja, ootan mingi 4 tundi.

panen tööle, okei boodib ülesse, kõik paistab normaalne olevat, järsku j ...
  teema: Koodi "lisamine" programmi koodi
mark11

vastuseid: 8
vaadatud: 2002

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 28.06.2011 22:54:13   pealkiri: Koodi "lisamine" programmi koodi
no põhimõtteliselt JMP ei muuda stacki, ta lihtsalt muudab EIPI ja kõik.
et tegelikult praktikas on sama lihtne kui teoorias, peeasi, et kood3 ja JMP instruktsioon suuruselt klapivad, muidu kirjut ...
  teema: Teised progemise foorumid/lehed
mark11

vastuseid: 65
vaadatud: 135346

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 04.02.2011 21:17:46   pealkiri: Teised progemise foorumid/lehed
enda blogikene, kirjutan mõnikord progremisest

http://nero.net.ee/easter/portfell
  teema: LDAP Connection ei tööta
mark11

vastuseid: 1
vaadatud: 1085

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 08.12.2010 19:41:16   pealkiri: LDAP Connection ei tööta
1) pane kood tagide vahele
2) mis asi täpsemalt ei tööta?
3) oeh
  teema: Assembler ja selle seos teiste keeltega
mark11

vastuseid: 65
vaadatud: 20046

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 06.12.2010 00:37:17   pealkiri: Assembler ja selle seos teiste keeltega
väikene nitpick if I may,

assembler pole mingi keel, tegu on jublakaga mis muudab vastavad mnemoonilised koodid operatsioonikoodideks,
jutt käib vast assembly keelest.
  teema: [Lahendatud] CKEditor, WIRIS Plugin ja MathML
mark11

vastuseid: 3
vaadatud: 2137

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 27.09.2010 07:50:19   pealkiri: [Lahendatud] CKEditor, WIRIS Plugin ja MathML
show_image.php pane järgmine rida:
error_reporting(E_ALL);

ning kui kuskil näed header("...") siis kommenteeri ajutiselt välja, muidu erroreid ei näe.
hetkel tundub, et GD ei saa mingil põhj ...
  teema: Ülesanded mida võiks lahendada, soovitused nende lahendamiseks!
mark11

vastuseid: 31
vaadatud: 7816

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 18.09.2010 09:49:42   pealkiri: Ülesanded mida võiks lahendada, soovitused nende lahendamiseks!
oletame, et I on paaris arv, siis me ei pea genereerima paarituid permutatsioone, sest paaritu % paaris > 0
kui me nüüd vaatame mitu võimalust on sellist, et paarisarv on viimane, siis tuleb me ...
  teema: roboKontroll
mark11

vastuseid: 25
vaadatud: 8399

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 31.08.2010 21:19:49   pealkiri: roboKontroll
üpriski huvitav jep, just sattusin recaptcha otsa, no way, et computer üldse seda sõna kunagi suudaks lugeda.. põhimõtteliselt oli antud mingi 3 tähte ja 6 täheline sõna oli.. teised 3 olid li ...
  teema: roboKontroll
mark11

vastuseid: 25
vaadatud: 8399

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 31.08.2010 20:12:28   pealkiri: roboKontroll
need captchad mis saundi peal töötavad on väga raskesti murtavad.. ei olegi näinud midagi mis suudaks murda seda.. tulevikus võibolla.

igatahes recaptcha on üpriski huvitav elukas, nii palju ...
  teema: Abi vaja PHP-s stringi manipuleerimisel
mark11

vastuseid: 12
vaadatud: 2893

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 24.08.2010 18:14:26   pealkiri: Abi vaja PHP-s stringi manipuleerimisel
njah minu viga, igatahes:

<?php
$loetelu='punkt1: tee:ma<br>punkt2: teema<br>punkt3: teema: a';

$found_hypen = false;
$output .= '<b>';
$len = strlen($loetel ...
  teema: HTML/PHP - XML->PHP->XML
mark11

vastuseid: 10
vaadatud: 3992

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 24.08.2010 17:54:07   pealkiri: HTML/PHP - XML->PHP->XML
tekitad oma programmis mingisuguse socketi ning selle kaudu saadad requesti serverile

POST /XML/index.php HTTP/1.1
Host: kellu.pri.ee
Content-Type: application/x-www-form-url ...
  teema: roboKontroll
mark11

vastuseid: 25
vaadatud: 8399

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 23.08.2010 11:07:01   pealkiri: roboKontroll
on olemas ka selliseid botte mis jooksevad täpselt nagu inimene[st browseris ise, mitte mingi php+Curli abil], seega sellised viisid nagu sa andrusny näitasid ei ole väga head.. kuna kasutajatelt e ...
  teema: Abi vaja PHP-s stringi manipuleerimisel
mark11

vastuseid: 12
vaadatud: 2893

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 19.08.2010 12:00:18   pealkiri: Abi vaja PHP-s stringi manipuleerimisel
tegelikult on Kilpa antud kood kah suht ebaeffektiivne.
muidu üldiselt need erinevused on ikka väga väikesed.. ning optimiseerida tuleks hakata siis kui seda vaja on, mina muidugi eelistan preg_ f ...
  teema: Probleem threadidega remote protsessis (c++)
mark11

vastuseid: 4
vaadatud: 1402

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 30.07.2010 20:29:16   pealkiri: Probleem threadidega remote protsessis (c++)
ei saa probleemist täpselt aru kuid kui tahad, et enne esimene thread oma asjad ära teeb siis kasuta WaitForSingleObject() koos INFINITE parameetriga.
  teema: Java mäng
mark11

vastuseid: 0
vaadatud: 1526

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 23.07.2010 17:49:09   pealkiri: Java mäng
hey. aretan vaikselt ühte java 2d multiplayer mängu, nimelt kas keegi on huvitatud liituma? peamiselt oleks vaja graafika vendasi. animatsioonid/sprited.


will be fun icon_razz1.gif PM
  teema: Kas kasutad versioonihaldust?
mark11

vastuseid: 30
vaadatud: 11603

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 10.07.2010 16:34:30   pealkiri: Kas kasutad versioonihaldust?
hiljuti läks vaja esimest korda versioonihaldust kuna hakkasin väiksemat sorti projekti kirjutama, vaja oli seda siis teistega sheerida..
proovisin erinevaid asju, kõige lihtsamaks vast osutus mer ...
  teema: KIIRESTI abi vaja: struktuurid C-s
mark11

vastuseid: 8
vaadatud: 2179

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 10.06.2010 19:15:52   pealkiri: KIIRESTI abi vaja: struktuurid C-s
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=92709
  teema: Exe programmi manipuleerimine programmeerimiskeele abil
mark11

vastuseid: 19
vaadatud: 6212

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 04.06.2010 10:10:43   pealkiri: Exe programmi manipuleerimine programmeerimiskeele abil
aga mis funktsiooni siis GetProcAddress kutsub kui HMODULEi saab
kui ma nüüd õigesti aru sain siis GetProcAddress ei kutsu mingit funktsiooni..

ta käib läbi protsessi IAT'i kus on kõik DLL'i ...
  teema: Exe programmi manipuleerimine programmeerimiskeele abil
mark11

vastuseid: 19
vaadatud: 6212

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 03.06.2010 22:52:53   pealkiri: Exe programmi manipuleerimine programmeerimiskeele abil
Kas sellel programmil faili avamine on ülevalt menüü ribast stiilis "File" => "Open" ja "File" => "Save" ? Kui jah siis peaks fookuse saama sinna menüüriba peale kui saata "ALT" keypress, s ...
  teema: PHP5 OOP küsimused
mark11

vastuseid: 97
vaadatud: 20017

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 16.04.2010 18:18:05   pealkiri: PHP5 OOP küsimused

function wrap_it($obj, $arr) { call_user_func_array(array($obj, "bind_result"), compact($arr)); }
$fields = array("id", "nimi& ...
  teema: Qt - Qt Creator või Visual Studio?
mark11

vastuseid: 3
vaadatud: 2258

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 15.03.2010 23:06:31   pealkiri: Qt - Qt Creator või Visual Studio?
mingi nipiga saab konfigureerida / ühendada Qt creatori ning visual studio üheks.. st kirjutad funktsionaalsust visual studios samal ajal muutes disani creatoriga.. muudatused olid silmapilksed, ei ...
  teema: PHP Array
mark11

vastuseid: 3
vaadatud: 1484

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 09.02.2010 01:54:20   pealkiri: PHP Array
Kuidas teha igast päevast, kuust ja aastast eraldi array? - sa juba tegidki oma koodis.
Aga kuidas saaks kõik kuupäevad ära kuvada mitte ainult ühte? - hetkel ei paista sa kuvavat midagi, kui ...
  teema: Erinevad isetehtud programmid
mark11

vastuseid: 54
vaadatud: 13360

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 13.12.2009 22:18:00   pealkiri: Erinevad isetehtud programmid
Flapper

tegu on minu väikese programmiga mis laseb paari nupuvajutusega teha pilti kohast mida sa valid nn selectioni abil ja siis omal valikul see lasta FTP'se, kõik see käib imekiiresti.

ht ...
  teema: php: regulaaravaldis
mark11

vastuseid: 38
vaadatud: 10690

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 31.10.2009 12:12:38   pealkiri: php: regulaaravaldis
print_r(preg_replace("@/\w+/?$@", "", array("/path/naa", "/path/lawl/")));

katseta.
üldiselt võiksid selle kõik pähe tuupida& ...
  teema: JS random generator
mark11

vastuseid: 11
vaadatud: 2186

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 25.10.2009 13:03:13   pealkiri: JS random generator
sellele kontrollimisele läheb suur töö..
http://www.webdevelopersnotes.com/tutorials/javascript/generating_random_numbers_javascript.php3

samuti see pole koht rekursiooniks, while() ajab asja i ...
  teema: skript samanimeliste failide leidmiseks
mark11

vastuseid: 6
vaadatud: 1518

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 16.07.2009 23:42:09   pealkiri: skript samanimeliste failide leidmiseks
bat oleks küll kõige viimane asi millega sellist asja teha icon_biggrin.gif ..
muidu oletame, et meil on kaustad

A{tere.txt,ABC/hi.txt}, B{hi.txt}, C{kell.txt}

siis ainult C tuleks liigutada? või tahad n ...
  teema: Registreerimine
mark11

vastuseid: 13
vaadatud: 5012

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 11.07.2009 09:38:49   pealkiri: Registreerimine
regulaaravaldisi tuleks kasutada ainult seal kus neid tegelikult vaja on, hetkelisel juhul pole vaja.

ctype_alpha()
  teema: PHP- numbri genereerime teatud numbritega.
mark11

vastuseid: 37
vaadatud: 7548

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 12.06.2009 20:17:12   pealkiri: PHP- numbri genereerime teatud numbritega.
Proovi siis ise, kood teeb jah seda mida tegema peab, kuid said valesti aru, mida sooviti.
Tee refresh oma browserile ja vaata, kas korduvad samad kombinatsioonid.
Korduvad küll. Kuigi ma ei näe ...
  teema: PHP- numbri genereerime teatud numbritega.
mark11

vastuseid: 37
vaadatud: 7548

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 12.06.2009 18:50:17   pealkiri: PHP- numbri genereerime teatud numbritega.
See pole ju see mida sooviti, kus kohas siin hoitakse meeles, millised numbrid on genereeritud juba? Vaadatakse seda ainult tsükli jooksul, kuid eelmist tsüklit ei arvestata ju. Või sain ma valesti ...
  teema: PHP- numbri genereerime teatud numbritega.
mark11

vastuseid: 37
vaadatud: 7548

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 12.06.2009 10:09:51   pealkiri: PHP- numbri genereerime teatud numbritega.
mõtlesin, et proovin miskit.

<?php
function number_list($numbers)
{
static $list = array();
if(count($list) > 0) return $list;
foreach($numbe ...
  teema: Loogika
mark11

vastuseid: 4
vaadatud: 2414

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 26.05.2009 21:47:27   pealkiri: Loogika
oskan sulle soovitada paari asja, esiteks on üleval matemaatika känguruu küsimustikud + nende vastused(sisalava suurel määral loogikat ja matem. segu),

samuti tean sellist head lehte nagu prog ...
  teema: Rekursioon ja return
mark11

vastuseid: 8
vaadatud: 2561

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 08.05.2009 22:31:37   pealkiri: Rekursioon ja return
kohtle arve stringina.. a la $nr = "72348947843278943789237892379843" töötab ilusasti sinu koodiga.

siin on väike alternative icon_razz1.gif

<?php
$start = "273892489237829";
while( ...
  teema: C abi, reaosa lugemine kui sõna leitud xml failist
mark11

vastuseid: 9
vaadatud: 2706

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 06.05.2009 14:20:40   pealkiri: C abi, reaosa lugemine kui sõna leitud xml failist
um no siin on nii palju viise kuidas teha.. vb üks lihtsamaid:

hakkad seda faili lugema ja kui leiad, et number on, siis kasutad lihtsalt sscanf(buffer + asukoht, "%d", &result[mitmes]);

...
  teema: Millist klaviatuuri layout'i kasutad progemisel?
mark11

vastuseid: 15
vaadatud: 5636

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 10.04.2009 12:25:11   pealkiri: Millist klaviatuuri layout'i kasutad progemisel?
olen harjunud Eesti layoudiga..
põhjused:
olen alati kasutanud seda, suudan väga kiiresti 'endamõistes' kirjutada,
mõnikord kui teen mingit väiksemat programmikest, siis võib juhtuda, et kom ...
  teema: Tarkvara müümine, litsentsi müümine, kuidas?
mark11

vastuseid: 6
vaadatud: 2668

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 06.04.2009 22:52:11   pealkiri: Tarkvara müümine, litsentsi müümine, kuidas?
Sellest ma saan jagu, et kasutaja ei saaks kella tagasi keerates tõkest mööda hiilida.
Võib-olla sõnastasin valesti, kasutaja ei pea emaplaadi seerianumbrit kuskilt ise otsima, programm annab se ...
  teema: Abi Pascal'is
mark11

vastuseid: 5
vaadatud: 1642

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 21.03.2009 09:40:41   pealkiri: Abi Pascal'is
ei ole küll pascaliga tegelenenud aga natukese googledamisega tuli see välja,et

Under LinCRT the input and output can be performed with standard ReadLn, Write, and WriteLn procedures.

Note: ...
  teema: Õppimine
mark11

vastuseid: 31
vaadatud: 8644

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 16.03.2009 12:55:01   pealkiri: Õppimine
vöga hõlpsasti saab õppida omalkäel C++/C.

sul läheb lihtsalt tahtejõudu vaja ja natuke inglise keele oskust(eesti keelne material on imo suht kehv, tegelikult on üks raamat, Programmeerimin ...
  teema: sql'is kuvatakse realt 1 sõna
mark11

vastuseid: 7
vaadatud: 1955

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 26.02.2009 18:57:42   pealkiri: sql'is kuvatakse realt 1 sõna
mysql> SELECT SUBSTRING_INDEX('www.mysql.com', '.', 2);
-> 'www.mysql'
mysql> SELECT SUBSTRING_INDEX('www.mysql.com', '.', -2);
-> 'mysql.com'
  teema: c# - Kuidas lugeda teisest programmist mingit väärtust?
mark11

vastuseid: 14
vaadatud: 3542

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 16.02.2009 10:39:34   pealkiri: c# - Kuidas lugeda teisest programmist mingit väärtust?
Millega sa leidsid "Class" väärtused "POPUP_INT_DLG_WINDOW" ja "RichEdit20W". Kas kasutasid Spy++'i? Ise olen kasutanud seda, aga kahjuks seal ei näita paljude nuppude "Class" väärtusi. Tegelen i ...
  teema: Kindlate klahvide intercept/forwarding (hook)?
mark11

vastuseid: 6
vaadatud: 1598

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 01.01.2009 16:58:12   pealkiri: Kindlate klahvide intercept/forwarding (hook)?

lpfn
[in] Pointer to the hook procedure. If the dwThreadId parameter is zero or specifies the identifier of a thread created by a different process, the lpfn parameter must point to a hook ...
  teema: Kindlate klahvide intercept/forwarding (hook)?
mark11

vastuseid: 6
vaadatud: 1598

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 31.12.2008 23:44:36   pealkiri: Re: Kindlate klahvide intercept/forwarding (hook)?
Nii, põhimõtteliselt olen ma (taaskord) veebi läbi sirvinud kuid teemakohast ei osanud küll olemasolevast materjalist kokku panna.

Tarvis oleks siis vihjeid kuidas teha sellist asja:
Taustal l ...
  teema: võimalused
mark11

vastuseid: 11
vaadatud: 2574

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 31.12.2008 04:31:25   pealkiri: võimalused
tere.. vabandan kui valesse kohta postitasin/lolli küsimuse esitan

kuidas on lood tööga Eesti maapinnal mis seostub C++/C'ga? Kas on võimalus leida hõlpsalt või tuleks mingi muu amet leida? e ...
  teema: klaviatuur :S?
mark11

vastuseid: 2
vaadatud: 1434

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 20.08.2008 19:10:41   pealkiri: klaviatuur :S?
nimelt probleem järgmine: vajutasin l2pparil k6ik f1-f12 nupud läbi, mõndadel polnud plastmassi peal seega kasutasin laualleiduvat metall pulka, nüüd ei tööta enam järgmised nupud : i o k l , ...
  teema: Küsimus C++ kohta
mark11

vastuseid: 19
vaadatud: 4436

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 02.07.2008 16:14:19   pealkiri: Küsimus C++ kohta
Aga suured tänud! Sellest oli abi icon_wink.gif

Kood siis selline:


int ran(int max)

{
int s;
static int init_done = 0;



if (!ini ...
  teema: elu ei õpeta, PHP probleem
mark11

vastuseid: 2
vaadatud: 1929

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 15.06.2008 14:27:22   pealkiri: elu ei õpeta, PHP probleem
olen selle probleemiga kaua jamanud, mitte just probleem aga sattusin asja taha millest jagu ei saa mitte kuidagi thumbs_up.gif


nimelt siis on klass

<?php
class tree_class {

private $node ...
  teema: konflikt nvidia draiverite ning networki kaardiga
mark11

vastuseid: 2
vaadatud: 1581

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 20.01.2008 20:54:38   pealkiri: konflikt nvidia draiverite ning networki kaardiga
seda küll jah =D aga ma arvan, et mul valesti installitud asjad, st vale järjekord.. kuidas peaks järjekord välja nägema?


Emaplaadi draiverid
Chipseti draiverid
Võrgukaardi draiverid
Vid ...
  teema: konflikt nvidia draiverite ning networki kaardiga
mark11

vastuseid: 2
vaadatud: 1581

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 20.01.2008 20:35:03   pealkiri: konflikt nvidia draiverite ning networki kaardiga
mul on nii, et lähen biosisse ning seal on üks variant
"Onboard LAN function" see peaks ütlema miskit NIC'i kohta kuna mul ta intregeeritud

nüüd kui see panna "Enabled" siis leiab arvut NIC' ...
  teema: USB windows boot loader
mark11

vastuseid: 0
vaadatud: 1513

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 02.01.2008 00:27:32   pealkiri: USB windows boot loader
nimelt milles probleem?

arvuti läheb käima, teeb oma väikese memorytesti vms iganes ära nagu alati ning siis tuleb ette



Veryfing DMI pool data ......
j



ning nii ongi, mida see j ...
  teema: Kommenteerimine: nene
mark11

vastuseid: 23
vaadatud: 13851

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.06.2007 21:06:32   pealkiri: Kommenteerimine: nene
tubli progreja icon_smile.gif
  teema: viirus, palun aidake
mark11

vastuseid: 19
vaadatud: 5275

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 30.01.2006 14:34:12   pealkiri: viirus, palun aidake
nod32, mcaffe, avg, jätan vist nod32 peale, kõige asjalikum :9
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.