|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: vesi ja lenovo |
mark11
vastuseid: 8
vaadatud: 1872
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 18.07.2011 10:10:36 pealkiri: vesi ja lenovo |
täiesti lõpp, läks siis natukene vett klaviatuurile. masin jooksis kokku, okei lülitan välja, ootan mingi 4 tundi.
panen tööle, okei boodib ülesse, kõik paistab normaalne olevat, järsku j ... |
teema: Koodi "lisamine" programmi koodi |
mark11
vastuseid: 8
vaadatud: 2002
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 28.06.2011 22:54:13 pealkiri: Koodi "lisamine" programmi koodi |
no põhimõtteliselt JMP ei muuda stacki, ta lihtsalt muudab EIPI ja kõik.
et tegelikult praktikas on sama lihtne kui teoorias, peeasi, et kood3 ja JMP instruktsioon suuruselt klapivad, muidu kirjut ... |
teema: Teised progemise foorumid/lehed |
mark11
vastuseid: 65
vaadatud: 135346
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 04.02.2011 21:17:46 pealkiri: Teised progemise foorumid/lehed |
enda blogikene, kirjutan mõnikord progremisest
http://nero.net.ee/easter/portfell |
teema: LDAP Connection ei tööta |
mark11
vastuseid: 1
vaadatud: 1085
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 08.12.2010 19:41:16 pealkiri: LDAP Connection ei tööta |
1) pane kood tagide vahele
2) mis asi täpsemalt ei tööta?
3) oeh |
teema: Assembler ja selle seos teiste keeltega |
mark11
vastuseid: 65
vaadatud: 20046
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 06.12.2010 00:37:17 pealkiri: Assembler ja selle seos teiste keeltega |
väikene nitpick if I may,
assembler pole mingi keel, tegu on jublakaga mis muudab vastavad mnemoonilised koodid operatsioonikoodideks,
jutt käib vast assembly keelest. |
teema: [Lahendatud] CKEditor, WIRIS Plugin ja MathML |
mark11
vastuseid: 3
vaadatud: 2137
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 27.09.2010 07:50:19 pealkiri: [Lahendatud] CKEditor, WIRIS Plugin ja MathML |
show_image.php pane järgmine rida:
error_reporting(E_ALL);
ning kui kuskil näed header("...") siis kommenteeri ajutiselt välja, muidu erroreid ei näe.
hetkel tundub, et GD ei saa mingil põhj ... |
teema: Ülesanded mida võiks lahendada, soovitused nende lahendamiseks! |
mark11
vastuseid: 31
vaadatud: 7816
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 18.09.2010 09:49:42 pealkiri: Ülesanded mida võiks lahendada, soovitused nende lahendamiseks! |
oletame, et I on paaris arv, siis me ei pea genereerima paarituid permutatsioone, sest paaritu % paaris > 0
kui me nüüd vaatame mitu võimalust on sellist, et paarisarv on viimane, siis tuleb me ... |
teema: roboKontroll |
mark11
vastuseid: 25
vaadatud: 8399
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 31.08.2010 21:19:49 pealkiri: roboKontroll |
| üpriski huvitav jep, just sattusin recaptcha otsa, no way, et computer üldse seda sõna kunagi suudaks lugeda.. põhimõtteliselt oli antud mingi 3 tähte ja 6 täheline sõna oli.. teised 3 olid li ... |
teema: roboKontroll |
mark11
vastuseid: 25
vaadatud: 8399
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 31.08.2010 20:12:28 pealkiri: roboKontroll |
need captchad mis saundi peal töötavad on väga raskesti murtavad.. ei olegi näinud midagi mis suudaks murda seda.. tulevikus võibolla.
igatahes recaptcha on üpriski huvitav elukas, nii palju ... |
teema: Abi vaja PHP-s stringi manipuleerimisel |
mark11
vastuseid: 12
vaadatud: 2893
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 24.08.2010 18:14:26 pealkiri: Abi vaja PHP-s stringi manipuleerimisel |
njah minu viga, igatahes:
<?php
$loetelu='punkt1: tee:ma<br>punkt2: teema<br>punkt3: teema: a';
$found_hypen = false;
$output .= '<b>';
$len = strlen($loetel ... |
teema: HTML/PHP - XML->PHP->XML |
mark11
vastuseid: 10
vaadatud: 3992
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 24.08.2010 17:54:07 pealkiri: HTML/PHP - XML->PHP->XML |
tekitad oma programmis mingisuguse socketi ning selle kaudu saadad requesti serverile
POST /XML/index.php HTTP/1.1
Host: kellu.pri.ee
Content-Type: application/x-www-form-url ... |
teema: roboKontroll |
mark11
vastuseid: 25
vaadatud: 8399
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 23.08.2010 11:07:01 pealkiri: roboKontroll |
| on olemas ka selliseid botte mis jooksevad täpselt nagu inimene[st browseris ise, mitte mingi php+Curli abil], seega sellised viisid nagu sa andrusny näitasid ei ole väga head.. kuna kasutajatelt e ... |
teema: Abi vaja PHP-s stringi manipuleerimisel |
mark11
vastuseid: 12
vaadatud: 2893
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 19.08.2010 12:00:18 pealkiri: Abi vaja PHP-s stringi manipuleerimisel |
tegelikult on Kilpa antud kood kah suht ebaeffektiivne.
muidu üldiselt need erinevused on ikka väga väikesed.. ning optimiseerida tuleks hakata siis kui seda vaja on, mina muidugi eelistan preg_ f ... |
teema: Probleem threadidega remote protsessis (c++) |
mark11
vastuseid: 4
vaadatud: 1402
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 30.07.2010 20:29:16 pealkiri: Probleem threadidega remote protsessis (c++) |
| ei saa probleemist täpselt aru kuid kui tahad, et enne esimene thread oma asjad ära teeb siis kasuta WaitForSingleObject() koos INFINITE parameetriga. |
teema: Java mäng |
mark11
vastuseid: 0
vaadatud: 1526
|
foorum: Kujundamine postitatud: 23.07.2010 17:49:09 pealkiri: Java mäng |
hey. aretan vaikselt ühte java 2d multiplayer mängu, nimelt kas keegi on huvitatud liituma? peamiselt oleks vaja graafika vendasi. animatsioonid/sprited.
will be fun PM |
teema: Kas kasutad versioonihaldust? |
mark11
vastuseid: 30
vaadatud: 11603
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 10.07.2010 16:34:30 pealkiri: Kas kasutad versioonihaldust? |
hiljuti läks vaja esimest korda versioonihaldust kuna hakkasin väiksemat sorti projekti kirjutama, vaja oli seda siis teistega sheerida..
proovisin erinevaid asju, kõige lihtsamaks vast osutus mer ... |
teema: KIIRESTI abi vaja: struktuurid C-s |
mark11
vastuseid: 8
vaadatud: 2179
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 10.06.2010 19:15:52 pealkiri: KIIRESTI abi vaja: struktuurid C-s |
| https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=92709 |
teema: Exe programmi manipuleerimine programmeerimiskeele abil |
mark11
vastuseid: 19
vaadatud: 6212
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 04.06.2010 10:10:43 pealkiri: Exe programmi manipuleerimine programmeerimiskeele abil |
aga mis funktsiooni siis GetProcAddress kutsub kui HMODULEi saab
kui ma nüüd õigesti aru sain siis GetProcAddress ei kutsu mingit funktsiooni..
ta käib läbi protsessi IAT'i kus on kõik DLL'i ... |
teema: Exe programmi manipuleerimine programmeerimiskeele abil |
mark11
vastuseid: 19
vaadatud: 6212
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 03.06.2010 22:52:53 pealkiri: Exe programmi manipuleerimine programmeerimiskeele abil |
| Kas sellel programmil faili avamine on ülevalt menüü ribast stiilis "File" => "Open" ja "File" => "Save" ? Kui jah siis peaks fookuse saama sinna menüüriba peale kui saata "ALT" keypress, s ... |
teema: PHP5 OOP küsimused |
mark11
vastuseid: 97
vaadatud: 20017
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 16.04.2010 18:18:05 pealkiri: PHP5 OOP küsimused |
function wrap_it($obj, $arr) { call_user_func_array(array($obj, "bind_result"), compact($arr)); }
$fields = array("id", "nimi& ... |
teema: Qt - Qt Creator või Visual Studio? |
mark11
vastuseid: 3
vaadatud: 2258
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 15.03.2010 23:06:31 pealkiri: Qt - Qt Creator või Visual Studio? |
| mingi nipiga saab konfigureerida / ühendada Qt creatori ning visual studio üheks.. st kirjutad funktsionaalsust visual studios samal ajal muutes disani creatoriga.. muudatused olid silmapilksed, ei ... |
teema: PHP Array |
mark11
vastuseid: 3
vaadatud: 1484
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 09.02.2010 01:54:20 pealkiri: PHP Array |
Kuidas teha igast päevast, kuust ja aastast eraldi array? - sa juba tegidki oma koodis.
Aga kuidas saaks kõik kuupäevad ära kuvada mitte ainult ühte? - hetkel ei paista sa kuvavat midagi, kui ... |
teema: Erinevad isetehtud programmid |
mark11
vastuseid: 54
vaadatud: 13360
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 13.12.2009 22:18:00 pealkiri: Erinevad isetehtud programmid |
Flapper
tegu on minu väikese programmiga mis laseb paari nupuvajutusega teha pilti kohast mida sa valid nn selectioni abil ja siis omal valikul see lasta FTP'se, kõik see käib imekiiresti.
ht ... |
teema: php: regulaaravaldis |
mark11
vastuseid: 38
vaadatud: 10690
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 31.10.2009 12:12:38 pealkiri: php: regulaaravaldis |
print_r(preg_replace("@/\w+/?$@", "", array("/path/naa", "/path/lawl/")));
katseta.
üldiselt võiksid selle kõik pähe tuupida& ... |
teema: JS random generator |
mark11
vastuseid: 11
vaadatud: 2186
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 25.10.2009 13:03:13 pealkiri: JS random generator |
sellele kontrollimisele läheb suur töö..
http://www.webdevelopersnotes.com/tutorials/javascript/generating_random_numbers_javascript.php3
samuti see pole koht rekursiooniks, while() ajab asja i ... |
teema: skript samanimeliste failide leidmiseks |
mark11
vastuseid: 6
vaadatud: 1518
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 16.07.2009 23:42:09 pealkiri: skript samanimeliste failide leidmiseks |
bat oleks küll kõige viimane asi millega sellist asja teha ..
muidu oletame, et meil on kaustad
A{tere.txt,ABC/hi.txt}, B{hi.txt}, C{kell.txt}
siis ainult C tuleks liigutada? või tahad n ... |
teema: Registreerimine |
mark11
vastuseid: 13
vaadatud: 5012
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 11.07.2009 09:38:49 pealkiri: Registreerimine |
regulaaravaldisi tuleks kasutada ainult seal kus neid tegelikult vaja on, hetkelisel juhul pole vaja.
ctype_alpha() |
teema: PHP- numbri genereerime teatud numbritega. |
mark11
vastuseid: 37
vaadatud: 7548
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 12.06.2009 20:17:12 pealkiri: PHP- numbri genereerime teatud numbritega. |
Proovi siis ise, kood teeb jah seda mida tegema peab, kuid said valesti aru, mida sooviti.
Tee refresh oma browserile ja vaata, kas korduvad samad kombinatsioonid.
Korduvad küll. Kuigi ma ei näe ... |
teema: PHP- numbri genereerime teatud numbritega. |
mark11
vastuseid: 37
vaadatud: 7548
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 12.06.2009 18:50:17 pealkiri: PHP- numbri genereerime teatud numbritega. |
| See pole ju see mida sooviti, kus kohas siin hoitakse meeles, millised numbrid on genereeritud juba? Vaadatakse seda ainult tsükli jooksul, kuid eelmist tsüklit ei arvestata ju. Või sain ma valesti ... |
teema: PHP- numbri genereerime teatud numbritega. |
mark11
vastuseid: 37
vaadatud: 7548
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 12.06.2009 10:09:51 pealkiri: PHP- numbri genereerime teatud numbritega. |
mõtlesin, et proovin miskit.
<?php
function number_list($numbers)
{
static $list = array();
if(count($list) > 0) return $list;
foreach($numbe ... |
teema: Loogika |
mark11
vastuseid: 4
vaadatud: 2414
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 26.05.2009 21:47:27 pealkiri: Loogika |
oskan sulle soovitada paari asja, esiteks on üleval matemaatika känguruu küsimustikud + nende vastused(sisalava suurel määral loogikat ja matem. segu),
samuti tean sellist head lehte nagu prog ... |
teema: Rekursioon ja return |
mark11
vastuseid: 8
vaadatud: 2561
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 08.05.2009 22:31:37 pealkiri: Rekursioon ja return |
kohtle arve stringina.. a la $nr = "72348947843278943789237892379843" töötab ilusasti sinu koodiga.
siin on väike alternative
<?php
$start = "273892489237829";
while( ... |
teema: C abi, reaosa lugemine kui sõna leitud xml failist |
mark11
vastuseid: 9
vaadatud: 2706
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 06.05.2009 14:20:40 pealkiri: C abi, reaosa lugemine kui sõna leitud xml failist |
um no siin on nii palju viise kuidas teha.. vb üks lihtsamaid:
hakkad seda faili lugema ja kui leiad, et number on, siis kasutad lihtsalt sscanf(buffer + asukoht, "%d", &result[mitmes]);
... |
teema: Millist klaviatuuri layout'i kasutad progemisel? |
mark11
vastuseid: 15
vaadatud: 5636
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 10.04.2009 12:25:11 pealkiri: Millist klaviatuuri layout'i kasutad progemisel? |
olen harjunud Eesti layoudiga..
põhjused:
olen alati kasutanud seda, suudan väga kiiresti 'endamõistes' kirjutada,
mõnikord kui teen mingit väiksemat programmikest, siis võib juhtuda, et kom ... |
teema: Tarkvara müümine, litsentsi müümine, kuidas? |
mark11
vastuseid: 6
vaadatud: 2668
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 06.04.2009 22:52:11 pealkiri: Tarkvara müümine, litsentsi müümine, kuidas? |
Sellest ma saan jagu, et kasutaja ei saaks kella tagasi keerates tõkest mööda hiilida.
Võib-olla sõnastasin valesti, kasutaja ei pea emaplaadi seerianumbrit kuskilt ise otsima, programm annab se ... |
teema: Abi Pascal'is |
mark11
vastuseid: 5
vaadatud: 1642
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 21.03.2009 09:40:41 pealkiri: Abi Pascal'is |
ei ole küll pascaliga tegelenenud aga natukese googledamisega tuli see välja,et
Under LinCRT the input and output can be performed with standard ReadLn, Write, and WriteLn procedures.
Note: ... |
teema: Õppimine |
mark11
vastuseid: 31
vaadatud: 8644
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 16.03.2009 12:55:01 pealkiri: Õppimine |
vöga hõlpsasti saab õppida omalkäel C++/C.
sul läheb lihtsalt tahtejõudu vaja ja natuke inglise keele oskust(eesti keelne material on imo suht kehv, tegelikult on üks raamat, Programmeerimin ... |
teema: sql'is kuvatakse realt 1 sõna |
mark11
vastuseid: 7
vaadatud: 1955
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 26.02.2009 18:57:42 pealkiri: sql'is kuvatakse realt 1 sõna |
mysql> SELECT SUBSTRING_INDEX('www.mysql.com', '.', 2);
-> 'www.mysql'
mysql> SELECT SUBSTRING_INDEX('www.mysql.com', '.', -2);
-> 'mysql.com'
|
teema: c# - Kuidas lugeda teisest programmist mingit väärtust? |
mark11
vastuseid: 14
vaadatud: 3542
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 16.02.2009 10:39:34 pealkiri: c# - Kuidas lugeda teisest programmist mingit väärtust? |
| Millega sa leidsid "Class" väärtused "POPUP_INT_DLG_WINDOW" ja "RichEdit20W". Kas kasutasid Spy++'i? Ise olen kasutanud seda, aga kahjuks seal ei näita paljude nuppude "Class" väärtusi. Tegelen i ... |
teema: Kindlate klahvide intercept/forwarding (hook)? |
mark11
vastuseid: 6
vaadatud: 1598
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 01.01.2009 16:58:12 pealkiri: Kindlate klahvide intercept/forwarding (hook)? |
lpfn
[in] Pointer to the hook procedure. If the dwThreadId parameter is zero or specifies the identifier of a thread created by a different process, the lpfn parameter must point to a hook ... |
teema: Kindlate klahvide intercept/forwarding (hook)? |
mark11
vastuseid: 6
vaadatud: 1598
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 31.12.2008 23:44:36 pealkiri: Re: Kindlate klahvide intercept/forwarding (hook)? |
Nii, põhimõtteliselt olen ma (taaskord) veebi läbi sirvinud kuid teemakohast ei osanud küll olemasolevast materjalist kokku panna.
Tarvis oleks siis vihjeid kuidas teha sellist asja:
Taustal l ... |
teema: võimalused |
mark11
vastuseid: 11
vaadatud: 2574
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 31.12.2008 04:31:25 pealkiri: võimalused |
tere.. vabandan kui valesse kohta postitasin/lolli küsimuse esitan
kuidas on lood tööga Eesti maapinnal mis seostub C++/C'ga? Kas on võimalus leida hõlpsalt või tuleks mingi muu amet leida? e ... |
teema: klaviatuur :S? |
mark11
vastuseid: 2
vaadatud: 1434
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 20.08.2008 19:10:41 pealkiri: klaviatuur :S? |
| nimelt probleem järgmine: vajutasin l2pparil k6ik f1-f12 nupud läbi, mõndadel polnud plastmassi peal seega kasutasin laualleiduvat metall pulka, nüüd ei tööta enam järgmised nupud : i o k l , ... |
teema: Küsimus C++ kohta |
mark11
vastuseid: 19
vaadatud: 4436
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 02.07.2008 16:14:19 pealkiri: Küsimus C++ kohta |
Aga suured tänud! Sellest oli abi
Kood siis selline:
int ran(int max)
{
int s;
static int init_done = 0;
if (!ini ... |
teema: elu ei õpeta, PHP probleem |
mark11
vastuseid: 2
vaadatud: 1929
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 15.06.2008 14:27:22 pealkiri: elu ei õpeta, PHP probleem |
olen selle probleemiga kaua jamanud, mitte just probleem aga sattusin asja taha millest jagu ei saa mitte kuidagi
nimelt siis on klass
<?php
class tree_class {
private $node ... |
teema: konflikt nvidia draiverite ning networki kaardiga |
mark11
vastuseid: 2
vaadatud: 1581
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 20.01.2008 20:54:38 pealkiri: konflikt nvidia draiverite ning networki kaardiga |
seda küll jah =D aga ma arvan, et mul valesti installitud asjad, st vale järjekord.. kuidas peaks järjekord välja nägema?
Emaplaadi draiverid
Chipseti draiverid
Võrgukaardi draiverid
Vid ... |
teema: konflikt nvidia draiverite ning networki kaardiga |
mark11
vastuseid: 2
vaadatud: 1581
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 20.01.2008 20:35:03 pealkiri: konflikt nvidia draiverite ning networki kaardiga |
mul on nii, et lähen biosisse ning seal on üks variant
"Onboard LAN function" see peaks ütlema miskit NIC'i kohta kuna mul ta intregeeritud
nüüd kui see panna "Enabled" siis leiab arvut NIC' ... |
teema: USB windows boot loader |
mark11
vastuseid: 0
vaadatud: 1513
|
foorum: Tarkvara postitatud: 02.01.2008 00:27:32 pealkiri: USB windows boot loader |
nimelt milles probleem?
arvuti läheb käima, teeb oma väikese memorytesti vms iganes ära nagu alati ning siis tuleb ette
Veryfing DMI pool data ......
j
ning nii ongi, mida see j ... |
teema: Kommenteerimine: nene |
mark11
vastuseid: 23
vaadatud: 13851
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.06.2007 21:06:32 pealkiri: Kommenteerimine: nene |
tubli progreja  |
teema: viirus, palun aidake |
mark11
vastuseid: 19
vaadatud: 5275
|
foorum: Turvalisus postitatud: 30.01.2006 14:34:12 pealkiri: viirus, palun aidake |
| nod32, mcaffe, avg, jätan vist nod32 peale, kõige asjalikum :9 |
| |