|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Soovitage virtuaalserverit |
mahfiaz
vastuseid: 3724
vaadatud: 1135043
|
foorum: WWW postitatud: 30.10.2014 10:08:47 pealkiri: Soovitage virtuaalserverit |
| djkiller, veebimajutuses on mul kaks lehte juba viis aastat rippunud ja ei ühtegi probleemi. |
teema: Soovitage virtuaalserverit |
mahfiaz
vastuseid: 3724
vaadatud: 1135043
|
foorum: WWW postitatud: 18.08.2014 18:46:30 pealkiri: Soovitage virtuaalserverit |
| Kas keegi Beehostingust midagi teab? Mul ka lihtne Wordpressi leht ja meile vaja saata/vastu võtta. Nende Starter pakett sobiks nii hinna, kui näitajate poolest: http://beehosting.net/est/package_co ... |
teema: Soovitage virtuaalserverit |
mahfiaz
vastuseid: 3724
vaadatud: 1135043
|
foorum: WWW postitatud: 14.07.2014 17:27:33 pealkiri: Soovitage virtuaalserverit |
| woozy, ma endiselt soovitan kõigile rõõmuga digitaloceani $5 paketti, kui Linux on sõber. |
teema: Kommenteerimine: kkveskus |
mahfiaz
vastuseid: 7
vaadatud: 2335
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.07.2014 23:21:53 pealkiri: Arvuti |
| Ostsin ühe i3 prosega lauaarvuti. Kõik super. |
teema: Soovitage virtuaalserverit |
mahfiaz
vastuseid: 3724
vaadatud: 1135043
|
foorum: WWW postitatud: 17.01.2014 00:21:49 pealkiri: Soovitage virtuaalserverit |
Ei viitsinud lugeda nende lepingut, aga arvatavasti pole selline backup'imine lubatud.Neil on lepingus punkte küll, mis on piisavalt ähmased, et nendega kõiki olukordi sobivalt lahendada saab.
A ... |
teema: Soovitage virtuaalserverit |
mahfiaz
vastuseid: 3724
vaadatud: 1135043
|
foorum: WWW postitatud: 11.01.2014 00:25:56 pealkiri: Soovitage virtuaalserverit |
| Kas keegi on Tantumiga proovinud 100 GB käis ka kirjutada? Ühe arvuti backupi jaoks on mõte võtta, hind on välismaaga täiesti võrreldav. Või on teisi häid soovitusi? |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
mahfiaz
vastuseid: 10715
vaadatud: 2137284
|
foorum: Tarkvara postitatud: 28.10.2013 11:39:42 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
| , sulle peaks hästi sobima Linuxis teksti kopeerimine selle valimisel ja keskmise (rulliku) klõpsuga asetamine. |
teema: Soovitage virtuaalserverit |
mahfiaz
vastuseid: 3724
vaadatud: 1135043
|
foorum: WWW postitatud: 28.08.2013 08:50:03 pealkiri: Soovitage virtuaalserverit |
Kasutab keegi ja oskab kommenteerida
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7710408#7710408
Mitte midagi halba ei oska seni öelda, kõik on tipp-topp töötanud. Pingi ja marsruuti võid ... |
teema: Soovitage virtuaalserverit |
mahfiaz
vastuseid: 3724
vaadatud: 1135043
|
foorum: WWW postitatud: 30.07.2013 13:11:48 pealkiri: Soovitage virtuaalserverit |
| Mu valitud serverile jääb numbrite poolest üsna märgatavalt alla, sarnaste näitajate juures 861 vs 1578 punkti Unixbench testis (mälu ja CPUde arv sama, kettamaht sarnane): http://serverbear.com ... |
teema: Soovitage virtuaalserverit |
mahfiaz
vastuseid: 3724
vaadatud: 1135043
|
foorum: WWW postitatud: 30.07.2013 10:25:20 pealkiri: Soovitage virtuaalserverit |
http://www.am.ee/UpCloud
Aitäh. Sain ka krediidi kätte ja juba üks server ka püsti seal ja siiani tundub väga hea.
Oma VPS-ide vahel on privaatvõrk 1Gbit, st. oma mitme serveri vahel saab a ... |
teema: Soovitage virtuaalserverit |
mahfiaz
vastuseid: 3724
vaadatud: 1135043
|
foorum: WWW postitatud: 04.07.2013 17:58:12 pealkiri: Soovitage virtuaalserverit |
Lihtne reegel on selline, kui kõik asjad on piiramatud, siis oma blogi jaoks on hea, aga midagi muud ei maksa sinna panna.
miks nii arvad ?
mul seni valmistatud lehed on ka suhteliselt lihtsa ül ... |
teema: Soovitage virtuaalserverit |
mahfiaz
vastuseid: 3724
vaadatud: 1135043
|
foorum: WWW postitatud: 02.07.2013 19:13:59 pealkiri: Soovitage virtuaalserverit |
| Lihtne reegel on selline, kui kõik asjad on piiramatud, siis oma blogi jaoks on hea, aga midagi muud ei maksa sinna panna. |
teema: Soovitage virtuaalserverit |
mahfiaz
vastuseid: 3724
vaadatud: 1135043
|
foorum: WWW postitatud: 02.07.2013 12:51:21 pealkiri: Soovitage virtuaalserverit |
| , kuigi ma tavaliselt eriline vandenõuteoreetik ei ole, tõi Su eelmine post mulle tahtmatult muige suule, kuna täpselt sama mõte käis peast läbi. Eks siis lihtsalt halb kokkusattumus, et juhtus ... |
teema: Soovitage virtuaalserverit |
mahfiaz
vastuseid: 3724
vaadatud: 1135043
|
foorum: WWW postitatud: 01.07.2013 13:44:03 pealkiri: Soovitage virtuaalserverit |
Kuidas puutub mailiserver veebiserveri probleemidega kokku?
Mul on plaan, et viin kõik(4 domeeni) üle ühe VPS'i peale, mis on odavam, kui igat domeeni eraldi hostida.
Mul on täpselt sama se ... |
teema: WORDPRESS ja sellega seonduv |
mahfiaz
vastuseid: 560
vaadatud: 303114
|
foorum: WWW postitatud: 17.06.2013 14:33:56 pealkiri: WORDPRESS ja sellega seonduv |
Midagi sellist, eeldame, et ajutiselt on htdocs kaust serverile kirjutatav; download.php:
file_put_contents("drupal.zip", fopen("http://ftp.drupal.org/files/projects/drup ... |
teema: Soovitage virtuaalserverit |
mahfiaz
vastuseid: 3724
vaadatud: 1135043
|
foorum: WWW postitatud: 25.05.2013 22:42:51 pealkiri: Soovitage virtuaalserverit |
Mis puutub mahtudesse, siis nagu mahunumbritega teenuste puhul ikka, siis konkurents on edasiviiv jõud. Reaalsus on see, et väga väike osa on huvitatud sellistest mahtudest.
Väga huvitav oleks ve ... |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
mahfiaz
vastuseid: 10715
vaadatud: 2137284
|
foorum: Tarkvara postitatud: 20.05.2013 11:10:35 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
Mida proovida, lihtsuse järjekorras:
ping neti.ee -t
Vaata, kui palju pakette maha kukub.
Vaata võrguseadme sätetest, kas sellel pole käsitsi mingit muud DNS-i määratud või mingit ekstre ... |
teema: Excel VBA |
mahfiaz
vastuseid: 17
vaadatud: 7405
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 16.05.2013 16:00:31 pealkiri: Excel VBA |
, väga ilus näide
Tegin arvude genereerija natukene usinamaks, nüüd on ainult keskmiselt <10% lahtritest mittesümmeetrilised, samuti on numbrite vahemik väiksem. Vastasel juhul katkeb kon ... |
teema: Torrenti blokkimine ? KUIDAS TEOSTADA? |
mahfiaz
vastuseid: 35
vaadatud: 27279
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 16.05.2013 15:42:47 pealkiri: Torrenti blokkimine ? KUIDAS TEOSTADA? |
ma juba aimasin seda et peab mingit linuxi asja kasutama ... pole linuxiga just k6ige parema sina peal
vahest harva olen kasutanud ja mingi backtrackiga katsetasin wifi asju ka aga see on ka k6ikE ... |
teema: Excel VBA |
mahfiaz
vastuseid: 17
vaadatud: 7405
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 15.05.2013 11:15:25 pealkiri: Excel VBA |
, ei, nii, ja ära unusta seda koodi siis käima panna:
Sub test()
For i = 1 To 3
For j = 2 To 4
MsgBox "i on " & i & " ja j on " & j
Nex ... |
teema: Excel VBA |
mahfiaz
vastuseid: 17
vaadatud: 7405
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 15.05.2013 01:04:04 pealkiri: Excel VBA |
Just nende uute tsüklite tegemisemisest muutub asi minu jaoks arusaamatuks. Olen nii ja naa pidi neid proovinud aga tööle pole saanud neid.
Võta proovi seda:
For i = 1 To 3
For j = 2 To 4
... |
teema: Veebilehe alla laadimine |
mahfiaz
vastuseid: 13
vaadatud: 4560
|
foorum: WWW postitatud: 14.05.2013 22:35:27 pealkiri: Veebilehe alla laadimine |
See esimese postituse link nõuab sisselogimist.
Kas curl ei aita? |
teema: SSG 140 +vabavaraline vpn klient probleem |
mahfiaz
vastuseid: 3
vaadatud: 3515
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 14.05.2013 22:27:44 pealkiri: SSG 140 +vabavaraline vpn klient probleem |
| http://www.juniperforum.com/index.php?topic=5139.0 |
teema: Torrenti blokkimine ? KUIDAS TEOSTADA? |
mahfiaz
vastuseid: 35
vaadatud: 27279
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 14.05.2013 22:26:47 pealkiri: Torrenti blokkimine ? KUIDAS TEOSTADA? |
Et sa küsid, siis sa vist väga käsi ei ole, aga tihti kasutatakse säärasteks ruuteriteks mingeid Linuxi masinaid, nagu näiteks see juhend õpetab:
http://zedomax.com/blog/tech/linux-server-ha ... |
teema: Excel VBA |
mahfiaz
vastuseid: 17
vaadatud: 7405
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 09.05.2013 22:26:40 pealkiri: Excel VBA |
Programmi algus on selline aga edasi oleks vaja kontrollida kas maatriks on sümmeetriline või mitte. Sellele enam enda hammas peale ei hakka.
Sub maatriksi()
Dim i, j, maatriks
ActiveSheet.Us ... |
teema: HV foorumiga seotud mured/ettepanekud/lahendused IX |
mahfiaz
vastuseid: 1350
vaadatud: 223004
|
foorum: Parem HV postitatud: 06.05.2013 19:51:12 pealkiri: HV foorumiga seotud mured/ettepanekud/lahendused IX |
osad kurdavad et HV domeen ei lahendu enam ip'ks
No name servers or DNS records were found for hinnavaatlus.ee
Tõsijutt, Elisa võrgus tuleb SERVFAIL:
dig hinnavaatlus.ee
; <<>&g ... |
teema: HV foorumiga seotud mured/ettepanekud/lahendused IX |
mahfiaz
vastuseid: 1350
vaadatud: 223004
|
foorum: Parem HV postitatud: 04.05.2013 23:47:19 pealkiri: HV foorumiga seotud mured/ettepanekud/lahendused IX |
| Probleem on selles, et varjatud meiliga kasutajate kirjad saavad saatjaks olematu aadressi: hv_minuendakasutajanimi@GMAIL.COM, no-reply@hinnavaatlus.ee oleks väga sobiv.Saad ju selle hv_minuendakasu ... |
teema: HV foorumiga seotud mured/ettepanekud/lahendused IX |
mahfiaz
vastuseid: 1350
vaadatud: 223004
|
foorum: Parem HV postitatud: 03.05.2013 11:12:45 pealkiri: HV foorumiga seotud mured/ettepanekud/lahendused IX |
| Probleem on selles, et varjatud meiliga kasutajate kirjad saavad saatjaks olematu aadressi: hv_minuendakasutajanimi@GMAIL.COM, no-reply@hinnavaatlus.ee oleks väga sobiv. |
teema: Objektid ainult Firefoxis valesti |
mahfiaz
vastuseid: 30
vaadatud: 5372
|
foorum: WWW postitatud: 02.05.2013 23:56:55 pealkiri: Objektid ainult Firefoxis valesti |
, CSS3 on vahepeal täiesti kasutatavaks valikuks muutunud.
.klass {
background: green;
transition: all ease-in-out 2s;
}
.klass:hover {
background: rgba(0, 255, 0, 0.5);
}
ja loom ... |
teema: Objektid ainult Firefoxis valesti |
mahfiaz
vastuseid: 30
vaadatud: 5372
|
foorum: WWW postitatud: 28.04.2013 10:59:08 pealkiri: Objektid ainult Firefoxis valesti |
| transition: all 1s ease-in-out; |
teema: arvutil (Win7) kadus ära tulemüür ja ma ei saa seda sisse lülitada |
mahfiaz
vastuseid: 4
vaadatud: 1884
|
foorum: Turvalisus postitatud: 28.04.2013 09:57:00 pealkiri: arvutil (Win7) kadus ära tulemüür ja ma ei saa seda sisse lülitada |
aga mis politseist ta seal vahepealjahub? mida selle all mõeldakse:D
http://aare.edu.ee/dictionary.html?lang=en&query=policy |
teema: WORDPRESS ja sellega seonduv |
mahfiaz
vastuseid: 560
vaadatud: 303114
|
foorum: WWW postitatud: 27.04.2013 22:32:44 pealkiri: WORDPRESS ja sellega seonduv |
Selleks pole vaja pluginat vaid stylesheet-il vastavad muudatused teha.
Nüüd järgneb eriti rumal küsimus - mida seal muuta tuleks?
Stylesheet:
Sa võid kasutada sealt .fcol klassi (kui su ... |
teema: Objektid ainult Firefoxis valesti |
mahfiaz
vastuseid: 30
vaadatud: 5372
|
foorum: WWW postitatud: 27.04.2013 21:42:11 pealkiri: Objektid ainult Firefoxis valesti |
#sisu:hover {
rgba(102, 204, 0, 1);
}
Tabelit ära kasuta jah. Selle asemel kasuta <div> elemente, neid võid üksteise sisse mitu ka panna, kui muidu border-eid puudu jääb. Ja heaks ta ... |
teema: PHP andmebaasipäring MSSQL'i pihta ebaõnnestub (Ubuntu server) |
mahfiaz
vastuseid: 6
vaadatud: 1652
|
foorum: WWW postitatud: 27.04.2013 19:11:48 pealkiri: PHP andmebaasipäring MSSQL'i pihta ebaõnnestub (Ubuntu server) |
| XSSi kaitseks peavad XHTTP või AJAXi päringud minema sama domeeni pihta, nagu ülejäänud leht. Sellisel juhul blokeerib brauser ühenduse ära ja server ei kuulegi. Ülejäänud kirjeldusega see k ... |
teema: Objektid ainult Firefoxis valesti |
mahfiaz
vastuseid: 30
vaadatud: 5372
|
foorum: WWW postitatud: 27.04.2013 18:39:35 pealkiri: Objektid ainult Firefoxis valesti |
#sisu {
background: rgba(102, 204, 0, 0.6);
}
Aga kuidas see #sisu järsku muidu normaalse lehe sees tabel sees on, sellest ma aru ei saa. Ilus komme on <table> elementi kasutada ainul si ... |
teema: Mida silmas pidada virtuaalserverit valides. |
mahfiaz
vastuseid: 111
vaadatud: 174564
|
foorum: WWW postitatud: 27.04.2013 18:26:39 pealkiri: Mida silmas pidada virtuaalserverit valides. |
| I have been using veebimajutus.ee for some years now for three sites (two still there including oldest one, which is there for >3 years). No problems during that time. I don't know about downtime s ... |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
mahfiaz
vastuseid: 2885
vaadatud: 703645
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 25.03.2013 13:30:10 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
dmesg | tail
võib kah abiks olla. |
teema: Soovitage virtuaalserverit |
mahfiaz
vastuseid: 3724
vaadatud: 1135043
|
foorum: WWW postitatud: 22.03.2013 15:51:18 pealkiri: Soovitage virtuaalserverit |
Selline leht tundus muidugi väga imelik ja usaldust ei tekitanud
Sul on õige tunne, nende nimi oli Giga International ja ühtegi head review'd nende kohta naljalt ei leia.
https://forums.digita ... |
teema: Kommenteerimine: tarvotarvo |
mahfiaz
vastuseid: 34
vaadatud: 10542
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.02.2013 09:34:04 pealkiri: Väga rahul |
| Aitäh meeldiva ja kiire äri eest. Kõik ilus ja korralik. |
teema: Soovitage virtuaalserverit |
mahfiaz
vastuseid: 3724
vaadatud: 1135043
|
foorum: WWW postitatud: 24.02.2013 03:11:22 pealkiri: Soovitage virtuaalserverit |
| https://www.digitalocean.com/ |
teema: Buffalo AirStation. |
mahfiaz
vastuseid: 12
vaadatud: 5615
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 13.04.2012 10:51:56 pealkiri: Buffalo AirStation. |
| Osa dropoute võivad vabalt olla ka riistvara mure, s.h seoses liigse temperatuuri või liiga madala pingega, nt ruuteri wifimoodul saab vea ja kukub järelt ära. Parim mida soft saab teha, on sellis ... |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
mahfiaz
vastuseid: 2885
vaadatud: 703645
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 11.04.2012 12:58:36 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
| Just. Lauakas sai tehtud nii ja polnud probleemi. Pisiasjana avastasin alles hiljuti, et swap pardi unustasin, aga see selleks.Kui mälu on piisavalt siis pole swapi järgi väga vajadust. Muidugi kui ... |
teema: Kommenteerimine: Pisipoja |
mahfiaz
vastuseid: 50
vaadatud: 14565
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.04.2012 00:42:41 pealkiri: Asjalik... |
| kiire ja vastutulelik. |
teema: NOKIA N9 |
mahfiaz
vastuseid: 1040
vaadatud: 323115
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 09.03.2012 13:30:24 pealkiri: NOKIA N9 |
Vaata pilti nr2, pole lihtsalt muutmise jaoks võimalust, tea kas olen ise loll või mis...:
http://tonx.planet.ee/stuff/1.jpg
http://tonx.planet.ee/stuff/2.jpg
http://tonx.planet.ee/stuff/3.jpg
... |
teema: Nokia N900 |
mahfiaz
vastuseid: 557
vaadatud: 130143
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.02.2012 22:49:01 pealkiri: Nokia N900 |
, see on SIM-kaardi pesa kehva joote viga, sellega on häda küll, mu enda oma just andis alla, tagataskus kandmine tõenäoliselt ei mõjunud hästi:
http://talk.maemo.org/showthread.php?t=36447& ... |
teema: Kommenteerimine: Raivar |
mahfiaz
vastuseid: 30
vaadatud: 12725
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.02.2012 21:16:44 pealkiri: Pole viga |
| Igati asjalik, kiire ja meeldiv tehing. |
teema: Vajame kiiresti UI disainerit! |
mahfiaz
vastuseid: 1
vaadatud: 7251
|
foorum: StartUp/ IT ettevõtluse foorum postitatud: 03.01.2012 01:05:26 pealkiri: Vajame kiiresti UI disainerit! |
| Mainin ära, et eesti keeles on sobivam öelda beeta-versioon ja "Laadi alla PDF-arve" (akut ja püssi laetakse, laeva, kaupa, faile, veebilehti jm sodi laaditakse). |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
mahfiaz
vastuseid: 2885
vaadatud: 703645
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 31.10.2011 01:06:29 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
Aitäh, näitab küll  |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
mahfiaz
vastuseid: 2885
vaadatud: 703645
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 27.10.2011 12:17:15 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
| , ega sa teiste eesti kanalite aadresse ei raatsi jagada? |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
mahfiaz
vastuseid: 2885
vaadatud: 703645
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 01.10.2011 22:23:00 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
Siim, samas kataloogis kirjutad näiteks bash install-esteid-ubuntu.sh
või
chmod +x install-esteid-ubuntu.sh
./install-esteid-ubuntu.sh
Edit: Oleks vist pidanud allapoole kerima ja vana asja mi ... |
| |