Avaleht
otsing leidis 268 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: commer
madisxxx

vastuseid: 927
vaadatud: 257723

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.08.2025 11:48:47   pealkiri: koprus
Viis ära seisma jäänud korpuse
  teema: Kommenteerimine: darud
madisxxx

vastuseid: 50
vaadatud: 25422

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.07.2025 23:57:26   pealkiri: i3 kast
Kaup kärmelt tehtud, kõik nagu lubatud
  teema: Kommenteerimine: -Vertigo-
madisxxx

vastuseid: 32
vaadatud: 8817

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.03.2025 15:17:47   pealkiri: Monitorid
Kiire käest kätte tehing tehtud.
  teema: Kommenteerimine: Viilutaja
madisxxx

vastuseid: 225
vaadatud: 86224

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.03.2024 11:44:02   pealkiri: SSD MX500
Tehing tehtud DPD vahendusel, SSD nagu lubatud.
  teema: Kommenteerimine: Hiid
madisxxx

vastuseid: 662
vaadatud: 234100

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.03.2024 12:45:35   pealkiri: A34
Käest-kätte diil tehtud. Kõik sujus
  teema: Kommenteerimine: Flab
madisxxx

vastuseid: 991
vaadatud: 151516

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.05.2023 15:43:25   pealkiri: 1070
Ostis graafikakaardi, kõik sujus.
  teema: Kommenteerimine: jaanjaapan
madisxxx

vastuseid: 34
vaadatud: 13937

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.05.2023 10:02:58   pealkiri: 3070
Sai graafikakaart ostetud. Tehing kiire, kaup korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: eddvin
madisxxx

vastuseid: 61
vaadatud: 20701

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.01.2022 15:50:39   pealkiri: MX518
Sai soetatud hiir, väga super tehing.
  teema: Kommenteerimine: lenno1
madisxxx

vastuseid: 236
vaadatud: 35389

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.01.2021 20:25:52   pealkiri: T490s
Sai üks korralik süler soetatud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: gerfz
madisxxx

vastuseid: 12
vaadatud: 1075

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.11.2020 23:33:05   pealkiri: ssd
Sai posti vahendusel SSD ostetud, kaup nagu lubatud.
  teema: Kommenteerimine: T2nel
madisxxx

vastuseid: 806
vaadatud: 158965

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.06.2020 12:15:40   pealkiri: sülearvutid
Sai soetatud kaks sülearvutit, väga viisakas ja kiire tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: romax11
madisxxx

vastuseid: 231
vaadatud: 44033

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.06.2020 10:52:53   pealkiri: jupid
Posti vahendusel kiire kaup tehtud
  teema: Kommenteerimine: LauriTed
madisxxx

vastuseid: 253
vaadatud: 64401

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.11.2019 20:41:42   pealkiri: Mi 9T
Sai telefon ostetud, väga positiivne kogemus
  teema: Kommenteerimine: DJDuck
madisxxx

vastuseid: 40
vaadatud: 16213

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.09.2019 10:40:36   pealkiri: kola
Viis ära asjad mis mul jalus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: SilQ
madisxxx

vastuseid: 250
vaadatud: 65711

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.07.2018 22:21:42   pealkiri: 3770
Ostsin protsessori Omniva abiga, äri kiire ja meeldiv
  teema: Kommenteerimine: EML
madisxxx

vastuseid: 109
vaadatud: 34727

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.01.2018 22:28:17   pealkiri: WD Red
Smartposti vahendusel äri tehtud, kõik nagu peab. Kõvaketas oli eeskujulikult pakitud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Junglist
madisxxx

vastuseid: 4
vaadatud: 2116

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.12.2017 10:32:59   pealkiri: Kommenteerimine: Junglist
Posti teel väike äri tehtud. Kõik sujus
  teema: Kommenteerimine: matih22
madisxxx

vastuseid: 235
vaadatud: 48153

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.11.2017 17:06:12   pealkiri: Arvuti
Meeldiv tehing tehtud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Anduuu
madisxxx

vastuseid: 15
vaadatud: 4404

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.06.2017 19:49:30   pealkiri: RX480
Diil kiirelt tehtud
  teema: Kommenteerimine: liiv
madisxxx

vastuseid: 626
vaadatud: 158282

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.01.2017 13:29:13   pealkiri: RX 480
Tehing kiirelt tehtud
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
madisxxx

vastuseid: 3132
vaadatud: 1191272

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 27.04.2016 14:14:29   pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Tere, vaja vahetada Xperia Z1 ekraan. Telefon musta värvi, asub Tartus. Ekraan täiesti puruks - õrnalt aimatav kujutis ainult nähtav, puutele midagi reageerib, aga kuna pilti ei näe siis ei tea k ...
  teema: Kommenteerimine: Vikatt
madisxxx

vastuseid: 1512
vaadatud: 188876

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.12.2015 11:01:58   pealkiri: RAM ja Video
Kiire äri tehtud, kaup nagu lubatud
  teema: Kommenteerimine: hambahari
madisxxx

vastuseid: 54
vaadatud: 12963

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.08.2015 09:47:46   pealkiri: Ram
Ostsin mälud, äri kiire ja kaup korralik.
thumbs_up.gif
  teema: ID kaardiga autoriseerimine PHP skriptis, localhosti üles panek?
madisxxx

vastuseid: 5
vaadatud: 10121

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 28.10.2014 18:03:55   pealkiri: ID kaardiga autoriseerimine PHP skriptis, localhosti üles panek?
Ühesõnaga, korrektselt seadistatud Apache korral peaks Apache need vajalikud muutujad PHP keskkonda ise tekitama. Sealsamas Google keskkonnas olevas Apache konfis on üks rida, mis ütleb " # Make S ...
  teema: Kommenteerimine: Miccer
madisxxx

vastuseid: 1600
vaadatud: 166340

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.05.2014 19:15:59   pealkiri: DDR3
Sai mälud ostetud, kõik tip-top thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: veixv
madisxxx

vastuseid: 377
vaadatud: 50788

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.10.2013 20:22:54   pealkiri: GTX650Ti
Käest kätte diil tehtud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Peegus
madisxxx

vastuseid: 186
vaadatud: 117752

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.10.2013 14:12:03   pealkiri: 3DS
Diil posti vahendusel tehtud. Kõik nagu peab thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tarc
madisxxx

vastuseid: 840
vaadatud: 143446

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.07.2013 13:35:14   pealkiri: hp
Ostis veaga läpaka, kõik thumbs_up.gif
  teema: MySql kasutajaõigused
madisxxx

vastuseid: 2
vaadatud: 819

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 07.02.2013 16:42:44   pealkiri: MySql kasutajaõigused
Nii, kui ma selle postituse ära tegin siis meenus et antud serverit on kunagi häkitud, enne uut installi kui vanas masinas oli. Et seal oli sama probleem. Siis hakkasin otsima mis andmeid õiguste k ...
  teema: MySql kasutajaõigused
madisxxx

vastuseid: 2
vaadatud: 819

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 07.02.2013 16:31:19   pealkiri: MySql kasutajaõigused
Loodan et teema sai õigesse kohta, ei suutnud kuhugi päris liigitada.
Hetkel probleem ühe MySql serveriga millele googlest abi pole saanud, ehk keegi siin kogenud taolist asja.

Nimelt on mysql ...
  teema: Uus objektiiv katki?
madisxxx

vastuseid: 27
vaadatud: 11210

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 04.02.2013 18:33:32   pealkiri: Uus objektiiv katki?
Oma K10D-l oli kah pärast uue obje ostmist probleem (35mm fix Pentaxi enda oma). Aga see (netiavarustes) teada tuntud K10D backfocus probleem. Antud korral sai selle ise peidetud menüüst paika timm ...
  teema: Kommenteerimine: henry1992
madisxxx

vastuseid: 31
vaadatud: 13474

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.11.2012 22:04:16   pealkiri: Kommenteerimine: henry1992
mälud vahetasid posti teel omanikke, kõik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Caspar08
madisxxx

vastuseid: 89
vaadatud: 23384

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.11.2012 21:22:51   pealkiri: Kommenteerimine: Caspar08
sai käest-kätte diil tehtud. kõik ok
  teema: Kommenteerimine: xaker
madisxxx

vastuseid: 215
vaadatud: 62512

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.10.2012 17:21:09   pealkiri: ddr2
Sai mälusid ostetud, ühega ilmnes probleem, mis sai kiirelt lahendatud. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ogkronik
madisxxx

vastuseid: 50
vaadatud: 10287

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.10.2012 16:18:32   pealkiri: Kommenteerimine: ogkronik
Sai posti vahendusel diil tehtud. Väike segadus sai ka kiire lahenduse. Positiivne kogemus.
  teema: Riik hakkab autopetistele hambaid näitama
madisxxx

vastuseid: 26
vaadatud: 6622

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 26.10.2012 15:07:39   pealkiri: Riik hakkab autopetistele hambaid näitama
ARK näeb ju terve EU ülevaatuse ajalugu icon_rolleyes.gif

Lõik artiklist:
Eesti autoettevõtjaid ühendava autode müügi- ja teenindusettevõtete Eesti liidu AMTEL-i liikmed on uue rakenduse üle üldis ...
  teema: Riik hakkab autopetistele hambaid näitama
madisxxx

vastuseid: 26
vaadatud: 6622

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 26.10.2012 15:00:44   pealkiri: Riik hakkab autopetistele hambaid näitama
, kas sa artiklit üldse lugesid? Veebiliides on kontrollimiseks, andmed tulevad ülevaatuspunktidest jne. Aga üldiselt sellest kasu ainult pikemalt Eestis sõitnud autode korral. Need mis väljast s ...
  teema: Kommenteerimine: bemari
madisxxx

vastuseid: 339
vaadatud: 62473

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.09.2012 21:12:15   pealkiri: probook
taas üks arvuti vahetas omanikku, kõik nagu peab thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: mikkso
madisxxx

vastuseid: 38
vaadatud: 13514

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.09.2012 20:57:43   pealkiri: Kommenteerimine: mikkso
ostis ratta tuled, tuli ise järgi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: alain
madisxxx

vastuseid: 31
vaadatud: 12257

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.08.2012 13:25:11   pealkiri: Mario
Ostis DS-i mängu thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: traks
madisxxx

vastuseid: 336
vaadatud: 81501

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.08.2012 21:32:54   pealkiri: T60 ekraan
Ekraan ostetud. Väike segadus resolutsiooniga aga kaup muidu korralik. thumbs_up.gif
  teema: Lenovo T60 ekraani probleem :: Sülearvuti ekraanid
madisxxx

vastuseid: 16
vaadatud: 5418

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 15.08.2012 22:22:17   pealkiri: Lenovo T60 ekraani probleem
Nii, täna testisin masinat ja paistab et probleem hoopis inverteris. Teeb teine mingit kahtlast häält, kusjuures seni kuni häälitseb on pilt ees ja isegi valgus täitsa olemas ja õige, aga mingi ...
  teema: Lenovo T60 ekraani probleem :: Sülearvuti ekraanid
madisxxx

vastuseid: 16
vaadatud: 5418

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 05.08.2012 22:07:12   pealkiri: Lenovo T60 ekraani probleem
Tänud kiirete vastuste eest. Pilt selge mis edasi vaja teha siis.
  teema: Lenovo T60 ekraani probleem :: Sülearvuti ekraanid
madisxxx

vastuseid: 16
vaadatud: 5418

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 05.08.2012 21:31:50   pealkiri: Lenovo T60 ekraani probleem :: Sülearvuti ekraanid
Tere,
mure siis selline, et ühe tuttava T60ne ekraan käivitamise ajal näitab punaka tooniga pilti - valged kirjad kõik punased. Lisaks kustub windowsi jõudes taustavalgus sootuks - tundub et sel ...
  teema: Kommenteerimine: qsta386
madisxxx

vastuseid: 41
vaadatud: 7053

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.07.2012 00:40:37   pealkiri: ds-i mängud
Mängud ostetud posti vahendusel, kõik ok thumbs_up.gif
  teema: Millist IT poodi sooviksid sina Eesti turul näha?
madisxxx

vastuseid: 114
vaadatud: 63359

sõnumfoorum: StartUp/ IT ettevõtluse foorum    postitatud: 19.06.2012 14:56:41   pealkiri: Millist IT poodi sooviksid sina Eesti turul näha?
Pakuks ehk huvi selline pood, kus saaks tellida nö custom setup sülearvuteid - ordil on küll põgus configureerimine olemas arvutitel, aga nemad on ka ainus keda olen märganud et Eestis taolist as ...
  teema: Kommenteerimine: kolbaskin
madisxxx

vastuseid: 130
vaadatud: 19918

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.06.2012 18:08:59   pealkiri: RDR
Diil tehtud, kaup korralik ja Eesti post üllatas kah väga meeldivalt kiire paki liigutamisega icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: marx 77
madisxxx

vastuseid: 2
vaadatud: 406

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.06.2012 23:28:03   pealkiri: Kommenteerimine: marx 77
Tehing tehtud, kaup aus icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: One_Of_Us
madisxxx

vastuseid: 86
vaadatud: 26791

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.06.2012 08:14:15   pealkiri: ttv9
Asjalik ostja. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: badtouch
madisxxx

vastuseid: 21
vaadatud: 8561

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.06.2012 00:14:49   pealkiri: rumblepad
diil tehtud, kõik thumbs_up.gif
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.