|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Krüptokeskkondade soovituslingid ja -koodid (referral ja rewards) |
madex
vastuseid: 47
vaadatud: 50596
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 14.01.2022 03:14:22 pealkiri: Krüptokeskkondade soovituslingid ja -koodid (referral ja rewards) |
-
EDIT by MOD: " |
teema: DotA 2 |
madex
vastuseid: 1792
vaadatud: 400128
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.10.2014 21:03:09 pealkiri: DotA 2 |
| väga hea |
teema: DotA 2 |
madex
vastuseid: 1792
vaadatud: 400128
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.07.2014 03:53:02 pealkiri: DotA 2 |
, sa oled lihtsalt pas k
sry, sry for insultes |
teema: F1 2012 |
madex
vastuseid: 395
vaadatud: 78799
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.12.2013 17:38:04 pealkiri: F1 2012 |
aga lühidalt - kõik on parem. juhitavus, AI, + klassikalised rajad ja masinad
Muidu õigus, aga juhitavus tundumalt halvemaks läinud minuarust, lihtsamaks, ei ole nii põnev sõita F1 2013 kui ... |
teema: DotA 2 |
madex
vastuseid: 1792
vaadatud: 400128
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.11.2013 21:55:44 pealkiri: DotA 2 |
| meh, keskmine |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
madex
vastuseid: 5953
vaadatud: 1264855
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.08.2013 18:55:44 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
| Kuidas private match muidu teha ? |
teema: DotA 2 |
madex
vastuseid: 1792
vaadatud: 400128
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.04.2013 13:49:34 pealkiri: DotA 2 |
| Harju ära. |
teema: Heroes of Newerth |
madex
vastuseid: 1467
vaadatud: 269735
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.01.2013 20:15:05 pealkiri: Heroes of Newerth |
| rebel |
teema: Diablo III |
madex
vastuseid: 14750
vaadatud: 2540650
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.12.2012 18:29:51 pealkiri: Diablo III |
| Keegi teab kust kõige odavamalt D3 osta saaks praegult ? |
teema: DotA 2 |
madex
vastuseid: 1792
vaadatud: 400128
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.09.2012 02:48:07 pealkiri: DotA 2 |
Sisuliselt on üritatud honni järgi teha
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSZRpDC5ZbUv45J8HlkqkHibkv_AXpTkMl4rgrnsmC-3l-fPiJGWw |
teema: Counter-Strike: Source |
madex
vastuseid: 6658
vaadatud: 1060776
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.09.2012 19:50:32 pealkiri: Counter-Strike: Source |
nations cupi lineupis on "AL Zero" olnud paar korda
http://i.chzbgr.com/completestore/2011/12/10/c5e63656-c04e-4a8a-a383-912c532c287f.jpg |
teema: Starcraft 2 |
madex
vastuseid: 2895
vaadatud: 585924
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.05.2012 13:34:38 pealkiri: Starcraft 2 |
| Proovi 12 tundi pärast esimest katset uuesti tõmmata. |
teema: Heroes of Newerth |
madex
vastuseid: 1467
vaadatud: 269735
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.02.2012 13:16:25 pealkiri: Heroes of Newerth |
tiimis pubgamers on ülelaskur (enrix)
müüs enda honi accoundi mulle paar kuud tagasi ja nüüd reclaimis honi suppordi kaudu tagasi. (oletan et nii see käis) |
teema: DotA 2 |
madex
vastuseid: 1792
vaadatud: 400128
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.11.2011 01:24:04 pealkiri: DotA 2 |
| kes iganes cromaclearile 15 eurot key eest maksta tahtis, saada pm mulle, annan tasuta key |
teema: DotA 2 |
madex
vastuseid: 1792
vaadatud: 400128
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.11.2011 03:40:08 pealkiri: DotA 2 |
| will suck dick for beta key |
teema: Kommenteerimine: Julm |
madex
vastuseid: 0
vaadatud: 267
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.10.2011 03:48:52 pealkiri: Kommenteerimine: Julm |
kõik läks ilusti  |
teema: Kommenteerimine: madex |
madex
vastuseid: 13
vaadatud: 8519
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.10.2011 03:20:17 pealkiri: Kommenteerimine: madex |
| tere |
teema: Kommenteerimine: mati_p |
madex
vastuseid: 56
vaadatud: 21416
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.09.2011 21:37:46 pealkiri: Kommenteerimine: mati_p |
| ostsin 500 gigabaiti |
teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
madex
vastuseid: 7774
vaadatud: 1476813
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.09.2011 14:46:50 pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
| tegin kiire searchi, ei leidnud rahuldavat vastust, seega, kas visa electroniga saab maksta steamis kui security number on kaardil taga olemas ? |
teema: Call of Duty: Modern Warfare 3 |
madex
vastuseid: 2499
vaadatud: 415871
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.09.2011 09:58:14 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 3 |
| eks wäntwõlli sugustele fanboydele läheb igasugune pask mida CoD märgi all müüakse peale |
teema: Call of Duty: Modern Warfare 3 |
madex
vastuseid: 2499
vaadatud: 415871
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.09.2011 22:10:34 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 3 |
Üsna korralik andmine raisk
Mängu tempo on hoopis midagi muud kui BF3.
Kindel ost, nüüd jääb ainukene peavalu mismoodi jagada aega BF-i ja MW3 vahel
Mõlemal omad eelised.
:l ... |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
madex
vastuseid: 5953
vaadatud: 1264855
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.08.2011 02:02:03 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
1.6-s saab ühe löögiga killi ainult siis kui piki pead noaga anda, mujal surkides 2 löögiga ikka
ei, mitte piki pead, vaid seljatagant |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
madex
vastuseid: 5953
vaadatud: 1264855
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.08.2011 15:44:48 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
| nii 1.6es kui sources tapab noaga seljatagant 1 hitiga |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
madex
vastuseid: 5953
vaadatud: 1264855
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.08.2011 02:38:23 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
| loodan et mingi konsooli kaka ei tule |
teema: Starcraft 2 |
madex
vastuseid: 2895
vaadatud: 585924
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.08.2011 11:38:57 pealkiri: Starcraft 2 |
| et overlordid creepi spreadida saaks peab lair tech ka olema |
teema: Starcraft 2 |
madex
vastuseid: 2895
vaadatud: 585924
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.08.2011 01:17:20 pealkiri: Starcraft 2 |
| kui queenid enne vastase expot kohale ka jõuaks, lol |
teema: Starcraft 2 |
madex
vastuseid: 2895
vaadatud: 585924
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.07.2011 01:08:10 pealkiri: Starcraft 2 |
Lahe ,et sellist asja tehakse ja saab nimodi kodus vaadata.
On mõnel muul pelal ,üritusel ka tulemas midagi sellelaadset?
http://www.teamliquid.net/sc2/
seal peaaegu 24/7 starcrafti streamid ... |
teema: Team Fortress 2 |
madex
vastuseid: 1749
vaadatud: 295144
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.07.2011 02:28:44 pealkiri: Team Fortress 2 |
Mõnel tõesti igav
http://www.upload.ee/thumb/1508210/clipboard_upped.png
Arvestades 0 scori siis ma arvan et on lihtaslt AFKTäitsa mängib.
AFK visatakse ju mingi 5 minutiga välja.
Või ... |
teema: Aliens: Colonial Marines |
madex
vastuseid: 188
vaadatud: 41173
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.07.2011 01:53:31 pealkiri: Aliens: Colonial Marines |
| mõttetu lootuseid üles kruvida, nagunii tuleb järjekordne pask mis pärast 10t minutit proovimist uninstalli saab |
teema: Team Fortress 2 |
madex
vastuseid: 1749
vaadatud: 295144
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.06.2011 00:31:21 pealkiri: Team Fortress 2 |
| , achievementite tegemiseks põhimõtteliselt. Kõige tavalisemad relvad peaks jah saama lahti tänu nendele. Üldiselt ei näe ma eriti, miks peaks keegi meelega achievementide lõbu sedasi ära rikk ... |
teema: Starcraft 2 |
madex
vastuseid: 2895
vaadatud: 585924
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.06.2011 22:33:02 pealkiri: Starcraft 2 |
http://forum.ee/t128346/obmennik-eur-wmz-oplata-lyubih-tovarov-cherez-paypal-webmoney-na-ebay/ siit saad osta 27 eur eest. 2 inimest sc2.ee irc-ust temalt ostsid juba, nii et kõik legit.
Foorum ve ... |
teema: Starcraft 2 |
madex
vastuseid: 2895
vaadatud: 585924
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.06.2011 21:35:34 pealkiri: Starcraft 2 |
| Töömeestega pyloni mahavõtmine on siiski suht aeganõudev, kaotad macros sellega suht kõvasti. Samuti Pyloneid ei tehta enamasti mitte selleks, et cannoneid teha vaid ikka selleks, et pärast oma ... |
teema: Dirt 3 |
madex
vastuseid: 879
vaadatud: 150011
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.05.2011 21:38:32 pealkiri: Dirt 3 |
kust kontrollida saaks, et kas ABS on maas või ei?
Enne race algust vajuta sealt Driver Assists vms ja siis all on mingi nupp, kus laseb eraldi sättida kõike. Vist oli sealt...
jep, abs ... |
teema: Dirt 3 |
madex
vastuseid: 879
vaadatud: 150011
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.05.2011 21:33:00 pealkiri: Dirt 3 |
http://www.upload.ee/image/1382403/aeg1.png
Klavaga, kõik assistid on maas, ABS vähemalt tundus ka maas olevat, aga kindel pole, kust kontrollida saaks, et kas ABS on maas või ei?
default seadi ... |
teema: [PS3] Gran Turismo 5 |
madex
vastuseid: 5306
vaadatud: 884379
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 27.05.2011 01:32:28 pealkiri: [PS3] Gran Turismo 5 |
Tegin ühe video
lol |
teema: [PS3] Gran Turismo 5 |
madex
vastuseid: 5306
vaadatud: 884379
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 27.05.2011 00:00:16 pealkiri: [PS3] Gran Turismo 5 |
|
teema: Starcraft 2 |
madex
vastuseid: 2895
vaadatud: 585924
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.05.2011 12:02:25 pealkiri: Starcraft 2 |
| http://www.pokerstrategytsl3.com/vods |
teema: FIFA 11 |
madex
vastuseid: 176
vaadatud: 38732
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.05.2011 19:27:49 pealkiri: FIFA 11 |
Mul on läppar geenius
vaheta läpparit |
teema: FIFA 11 |
madex
vastuseid: 176
vaadatud: 38732
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.05.2011 01:26:12 pealkiri: FIFA 11 |
| vaheta klaviatuuri |
teema: Starcraft 2 |
madex
vastuseid: 2895
vaadatud: 585924
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.05.2011 20:12:25 pealkiri: Starcraft 2 |
| elitegamer |
teema: Starcraft 2 |
madex
vastuseid: 2895
vaadatud: 585924
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.04.2011 13:22:16 pealkiri: Starcraft 2 |
platinum .. koguaeg umbes nii krt see pole normaalne et vastased 3-4 liigat kõrgemad :S
Vastased ei ole tugevad, sinu liitlased on saast. Pronksliigas pannakse kokku kõige hullemaid segusi ... |
teema: Starcraft 2 |
madex
vastuseid: 2895
vaadatud: 585924
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.04.2011 00:08:20 pealkiri: Starcraft 2 |
| lahe |
teema: Starcraft 2 |
madex
vastuseid: 2895
vaadatud: 585924
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.04.2011 21:07:25 pealkiri: Starcraft 2 |
| lol |
teema: Starcraft 2 |
madex
vastuseid: 2895
vaadatud: 585924
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.03.2011 03:43:30 pealkiri: Starcraft 2 |
| http://wiki.teamliquid.net/starcraft2/Cheese |
teema: Starcraft 2 |
madex
vastuseid: 2895
vaadatud: 585924
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.03.2011 23:31:59 pealkiri: Starcraft 2 |
| http://www.teamliquid.net/video/streams/TeamLiquidTV |
teema: Kellest kuskil kasu on? Ehk kellelt midagi soodsamalt saab? |
madex
vastuseid: 1904
vaadatud: 588753
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 08.03.2011 02:29:36 pealkiri: Kellest kuskil kasu on? Ehk kellelt midagi soodsamalt saab? |
Keegi intellimouse 1.1 5paki soetamisest pole huvitatud? võtaks ise 2, tuleb 11 euri võrra odavam kui eraldi tellides.
http://www.ox.ee/est/product/15814?searchId=91064 |
teema: Homefront |
madex
vastuseid: 208
vaadatud: 32998
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.03.2011 12:00:55 pealkiri: Homefront |
| cod sõidukitega, mingi xp ja levelite huinja jälle |
teema: Homefront |
madex
vastuseid: 208
vaadatud: 32998
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.03.2011 19:45:01 pealkiri: Homefront |
| Kas sa üldse vaatasid seda sama video mida mina vaatasin ? |
teema: Homefront |
madex
vastuseid: 208
vaadatud: 32998
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.03.2011 18:41:22 pealkiri: Homefront |
| multiplayer tundub nagu järjekordne call of duty (p4sk) |
teema: Starcraft 2 |
madex
vastuseid: 2895
vaadatud: 585924
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.02.2011 22:28:38 pealkiri: Starcraft 2 |
| http://3.bp.blogspot.com/_3MnQoJYyVe4/TN_lJkl5CmI/AAAAAAAAABg/NtAXkJkE58g/s400/they+see+me+rollin+baneling.jpg |
| |