Avaleht
otsing leidis 495 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Krüptokeskkondade soovituslingid ja -koodid (referral ja rewards)
madex

vastuseid: 47
vaadatud: 50594

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 14.01.2022 03:14:22   pealkiri: Krüptokeskkondade soovituslingid ja -koodid (referral ja rewards)
-

EDIT by MOD: "
  teema: DotA 2
madex

vastuseid: 1792
vaadatud: 400116

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.10.2014 21:03:09   pealkiri: DotA 2
väga hea
  teema: DotA 2
madex

vastuseid: 1792
vaadatud: 400116

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.07.2014 03:53:02   pealkiri: DotA 2
, sa oled lihtsalt pas k

sry, sry for insultes
  teema: F1 2012
madex

vastuseid: 395
vaadatud: 78798

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.12.2013 17:38:04   pealkiri: F1 2012

aga lühidalt - kõik on parem. juhitavus, AI, + klassikalised rajad ja masinad

Muidu õigus, aga juhitavus tundumalt halvemaks läinud minuarust, lihtsamaks, ei ole nii põnev sõita F1 2013 kui ...
  teema: DotA 2
madex

vastuseid: 1792
vaadatud: 400116

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.11.2013 21:55:44   pealkiri: DotA 2
meh, keskmine
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
madex

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264772

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.08.2013 18:55:44   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
Kuidas private match muidu teha ?
  teema: DotA 2
madex

vastuseid: 1792
vaadatud: 400116

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.04.2013 13:49:34   pealkiri: DotA 2
Harju ära.
  teema: Heroes of Newerth
madex

vastuseid: 1467
vaadatud: 269734

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.01.2013 20:15:05   pealkiri: Heroes of Newerth
rebel
  teema: Diablo III
madex

vastuseid: 14750
vaadatud: 2540597

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.12.2012 18:29:51   pealkiri: Diablo III
Keegi teab kust kõige odavamalt D3 osta saaks praegult ?
  teema: DotA 2
madex

vastuseid: 1792
vaadatud: 400116

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.09.2012 02:48:07   pealkiri: DotA 2
Sisuliselt on üritatud honni järgi teha

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSZRpDC5ZbUv45J8HlkqkHibkv_AXpTkMl4rgrnsmC-3l-fPiJGWw
  teema: Counter-Strike: Source
madex

vastuseid: 6658
vaadatud: 1060767

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.09.2012 19:50:32   pealkiri: Counter-Strike: Source
nations cupi lineupis on "AL Zero" olnud paar korda icon_rolleyes.gif

http://i.chzbgr.com/completestore/2011/12/10/c5e63656-c04e-4a8a-a383-912c532c287f.jpg
  teema: Starcraft 2
madex

vastuseid: 2895
vaadatud: 585919

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.05.2012 13:34:38   pealkiri: Starcraft 2
Proovi 12 tundi pärast esimest katset uuesti tõmmata.
  teema: Heroes of Newerth
madex

vastuseid: 1467
vaadatud: 269734

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.02.2012 13:16:25   pealkiri: Heroes of Newerth
tiimis pubgamers on ülelaskur (enrix)
müüs enda honi accoundi mulle paar kuud tagasi ja nüüd reclaimis honi suppordi kaudu tagasi. (oletan et nii see käis)
  teema: DotA 2
madex

vastuseid: 1792
vaadatud: 400116

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.11.2011 01:24:04   pealkiri: DotA 2
kes iganes cromaclearile 15 eurot key eest maksta tahtis, saada pm mulle, annan tasuta key
  teema: DotA 2
madex

vastuseid: 1792
vaadatud: 400116

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.11.2011 03:40:08   pealkiri: DotA 2
will suck dick for beta key
  teema: Kommenteerimine: Julm
madex

vastuseid: 0
vaadatud: 267

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.10.2011 03:48:52   pealkiri: Kommenteerimine: Julm
kõik läks ilusti thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: madex
madex

vastuseid: 13
vaadatud: 8509

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.10.2011 03:20:17   pealkiri: Kommenteerimine: madex
tere
  teema: Kommenteerimine: mati_p
madex

vastuseid: 56
vaadatud: 21416

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.09.2011 21:37:46   pealkiri: Kommenteerimine: mati_p
ostsin 500 gigabaiti
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
madex

vastuseid: 7774
vaadatud: 1476800

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.09.2011 14:46:50   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
tegin kiire searchi, ei leidnud rahuldavat vastust, seega, kas visa electroniga saab maksta steamis kui security number on kaardil taga olemas ?
  teema: Call of Duty: Modern Warfare 3
madex

vastuseid: 2499
vaadatud: 415868

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.09.2011 09:58:14   pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 3
eks wäntwõlli sugustele fanboydele läheb igasugune pask mida CoD märgi all müüakse peale
  teema: Call of Duty: Modern Warfare 3
madex

vastuseid: 2499
vaadatud: 415868

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.09.2011 22:10:34   pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 3
Üsna korralik andmine raisk hevi.gif
Mängu tempo on hoopis midagi muud kui BF3.
Kindel ost, nüüd jääb ainukene peavalu mismoodi jagada aega BF-i ja MW3 vahel thumbs_down.gif
Mõlemal omad eelised.

:l ...
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
madex

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264772

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.08.2011 02:02:03   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
1.6-s saab ühe löögiga killi ainult siis kui piki pead noaga anda, mujal surkides 2 löögiga ikka

ei, mitte piki pead, vaid seljatagant
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
madex

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264772

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.08.2011 15:44:48   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
nii 1.6es kui sources tapab noaga seljatagant 1 hitiga
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
madex

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264772

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.08.2011 02:38:23   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
loodan et mingi konsooli kaka ei tule
  teema: Starcraft 2
madex

vastuseid: 2895
vaadatud: 585919

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.08.2011 11:38:57   pealkiri: Starcraft 2
et overlordid creepi spreadida saaks peab lair tech ka olema
  teema: Starcraft 2
madex

vastuseid: 2895
vaadatud: 585919

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.08.2011 01:17:20   pealkiri: Starcraft 2
kui queenid enne vastase expot kohale ka jõuaks, lol
  teema: Starcraft 2
madex

vastuseid: 2895
vaadatud: 585919

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.07.2011 01:08:10   pealkiri: Starcraft 2
Lahe ,et sellist asja tehakse ja saab nimodi kodus vaadata.
On mõnel muul pelal ,üritusel ka tulemas midagi sellelaadset?

http://www.teamliquid.net/sc2/

seal peaaegu 24/7 starcrafti streamid ...
  teema: Team Fortress 2
madex

vastuseid: 1749
vaadatud: 295140

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.07.2011 02:28:44   pealkiri: Team Fortress 2
Mõnel tõesti igav

http://www.upload.ee/thumb/1508210/clipboard_upped.png

Arvestades 0 scori siis ma arvan et on lihtaslt AFKTäitsa mängib.
AFK visatakse ju mingi 5 minutiga välja.

Või ...
  teema: Aliens: Colonial Marines
madex

vastuseid: 188
vaadatud: 41173

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.07.2011 01:53:31   pealkiri: Aliens: Colonial Marines
mõttetu lootuseid üles kruvida, nagunii tuleb järjekordne pask mis pärast 10t minutit proovimist uninstalli saab
  teema: Team Fortress 2
madex

vastuseid: 1749
vaadatud: 295140

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.06.2011 00:31:21   pealkiri: Team Fortress 2
, achievementite tegemiseks põhimõtteliselt. Kõige tavalisemad relvad peaks jah saama lahti tänu nendele. Üldiselt ei näe ma eriti, miks peaks keegi meelega achievementide lõbu sedasi ära rikk ...
  teema: Starcraft 2
madex

vastuseid: 2895
vaadatud: 585919

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.06.2011 22:33:02   pealkiri: Starcraft 2

http://forum.ee/t128346/obmennik-eur-wmz-oplata-lyubih-tovarov-cherez-paypal-webmoney-na-ebay/ siit saad osta 27 eur eest. 2 inimest sc2.ee irc-ust temalt ostsid juba, nii et kõik legit.
Foorum ve ...
  teema: Starcraft 2
madex

vastuseid: 2895
vaadatud: 585919

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.06.2011 21:35:34   pealkiri: Starcraft 2
Töömeestega pyloni mahavõtmine on siiski suht aeganõudev, kaotad macros sellega suht kõvasti. Samuti Pyloneid ei tehta enamasti mitte selleks, et cannoneid teha vaid ikka selleks, et pärast oma ...
  teema: Dirt 3
madex

vastuseid: 879
vaadatud: 150011

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.05.2011 21:38:32   pealkiri: Dirt 3
kust kontrollida saaks, et kas ABS on maas või ei?
Enne race algust vajuta sealt Driver Assists vms ja siis all on mingi nupp, kus laseb eraldi sättida kõike. Vist oli sealt... icon_rolleyes.gif

jep, abs ...
  teema: Dirt 3
madex

vastuseid: 879
vaadatud: 150011

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.05.2011 21:33:00   pealkiri: Dirt 3
http://www.upload.ee/image/1382403/aeg1.png

Klavaga, kõik assistid on maas, ABS vähemalt tundus ka maas olevat, aga kindel pole, kust kontrollida saaks, et kas ABS on maas või ei?
default seadi ...
  teema: [PS3] Gran Turismo 5
madex

vastuseid: 5306
vaadatud: 884378

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 27.05.2011 01:32:28   pealkiri: [PS3] Gran Turismo 5
Tegin ühe video


lol
  teema: [PS3] Gran Turismo 5
madex

vastuseid: 5306
vaadatud: 884378

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 27.05.2011 00:00:16   pealkiri: [PS3] Gran Turismo 5
  teema: Starcraft 2
madex

vastuseid: 2895
vaadatud: 585919

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.05.2011 12:02:25   pealkiri: Starcraft 2
http://www.pokerstrategytsl3.com/vods
  teema: FIFA 11
madex

vastuseid: 176
vaadatud: 38731

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.05.2011 19:27:49   pealkiri: FIFA 11
Mul on läppar geenius icon_smile.gif

vaheta läpparit
  teema: FIFA 11
madex

vastuseid: 176
vaadatud: 38731

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.05.2011 01:26:12   pealkiri: FIFA 11
vaheta klaviatuuri
  teema: Starcraft 2
madex

vastuseid: 2895
vaadatud: 585919

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.05.2011 20:12:25   pealkiri: Starcraft 2
elitegamer
  teema: Starcraft 2
madex

vastuseid: 2895
vaadatud: 585919

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.04.2011 13:22:16   pealkiri: Starcraft 2
platinum .. koguaeg umbes nii krt see pole normaalne et vastased 3-4 liigat kõrgemad :S

Vastased ei ole tugevad, sinu liitlased on saast. icon_biggrin.gif Pronksliigas pannakse kokku kõige hullemaid segusi ...
  teema: Starcraft 2
madex

vastuseid: 2895
vaadatud: 585919

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.04.2011 00:08:20   pealkiri: Starcraft 2
lahe
  teema: Starcraft 2
madex

vastuseid: 2895
vaadatud: 585919

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.04.2011 21:07:25   pealkiri: Starcraft 2
lol
  teema: Starcraft 2
madex

vastuseid: 2895
vaadatud: 585919

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.03.2011 03:43:30   pealkiri: Starcraft 2
http://wiki.teamliquid.net/starcraft2/Cheese
  teema: Starcraft 2
madex

vastuseid: 2895
vaadatud: 585919

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.03.2011 23:31:59   pealkiri: Starcraft 2
http://www.teamliquid.net/video/streams/TeamLiquidTV
  teema: Kellest kuskil kasu on? Ehk kellelt midagi soodsamalt saab?
madex

vastuseid: 1904
vaadatud: 588753

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 08.03.2011 02:29:36   pealkiri: Kellest kuskil kasu on? Ehk kellelt midagi soodsamalt saab?
Keegi intellimouse 1.1 5paki soetamisest pole huvitatud? võtaks ise 2, tuleb 11 euri võrra odavam kui eraldi tellides.
http://www.ox.ee/est/product/15814?searchId=91064
  teema: Homefront
madex

vastuseid: 208
vaadatud: 32998

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.03.2011 12:00:55   pealkiri: Homefront
cod sõidukitega, mingi xp ja levelite huinja jälle
  teema: Homefront
madex

vastuseid: 208
vaadatud: 32998

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.03.2011 19:45:01   pealkiri: Homefront
Kas sa üldse vaatasid seda sama video mida mina vaatasin ?
  teema: Homefront
madex

vastuseid: 208
vaadatud: 32998

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.03.2011 18:41:22   pealkiri: Homefront
multiplayer tundub nagu järjekordne call of duty (p4sk)
  teema: Starcraft 2
madex

vastuseid: 2895
vaadatud: 585919

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.02.2011 22:28:38   pealkiri: Starcraft 2
http://3.bp.blogspot.com/_3MnQoJYyVe4/TN_lJkl5CmI/AAAAAAAAABg/NtAXkJkE58g/s400/they+see+me+rollin+baneling.jpg
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.