Avaleht
otsing leidis 378 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
mad

vastuseid: 3132
vaadatud: 1191301

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 18.04.2016 18:32:32   pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
OnePlus X, must, ekraan sai viga ja värvus aeglaselt üleni mustaks. Klaas korras.
  teema: Oneplus X
mad

vastuseid: 221
vaadatud: 108951

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.04.2016 18:09:03   pealkiri: Oneplus X
Kas keegi on suutnud juba ekraani ära lõhkuda? Kust uue saite? Kes vahetas? Või lasite OnePlusil ise teha?
  teema: Oneplus X
mad

vastuseid: 221
vaadatud: 108951

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 10.12.2015 00:59:16   pealkiri: Oneplus X
Suutsin telefoni tund aega pärast karbist välja võtmist telliseks muuta (ise ka imestan, eks). Tegin factory reseti ja recovery mode'is puhastused. Tulemus 0 ehk telefon teeb restarte ja nö käima ...
  teema: Koju projektor
mad

vastuseid: 631
vaadatud: 294014

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 28.12.2014 15:57:41   pealkiri: Koju projektor
Kuigi tal on hdmi ja toetab ka 1080 on tal siiski native reso 1024x768 4:3 ekraanile mis peaks olema sarnane monitoridele, kui on üks kindel reso ette nähtud, siis kõik teised valikud võivad küll ...
  teema: Koju projektor
mad

vastuseid: 631
vaadatud: 294014

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 26.12.2014 23:25:14   pealkiri: Koju projektor
Tervist! Kuna GTA V pole enam mägede taga, tahaks aegsasti projektori ära osta. Silma hakkas see: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=629967&highlight=projektor Poolhämarasse ruumi p ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
mad

vastuseid: 16960
vaadatud: 3589849

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 31.03.2012 23:17:14   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Tervitus, kuna alljärgnev kast ei jõua isegi Firefoxi ilma läägimata vedada, tuleb vististi sammud poodi seada.

CPU: AMD XP 2500+ Barton
Jahutus: Thermaltake Volcano 9
VGA: GeForce 7600 GT
...
  teema: IBM T41 jookseb kokku :: Sülearvutid
mad

vastuseid: 14
vaadatud: 5000

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 18.03.2011 22:38:13   pealkiri: IBM T41 jookseb kokku
Mul samade sümptomitega T41. Kas saan nüüd õigesti aru, et põhimõteliselt võin läpaka prügikasti visata, sest remontida pole mingit mõtet? Ahju panemine on ju enamasti ajutine variant, ise s ...
  teema: Office XP eesti keele tugi
mad

vastuseid: 11
vaadatud: 6648

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 08.05.2010 14:39:54   pealkiri: Office XP eesti keele tugi
icon_biggrin.gif seda küll, rappisin ma teda ise, aga mingitele diminuitiivset keelt kõnelevatele tüüpidele võiks keelepaki lisamine ikkagi lihtsam olla.

Office XP Service Pack 3 (SP3) for Multilingual Use ...
  teema: Office XP eesti keele tugi
mad

vastuseid: 11
vaadatud: 6648

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 08.05.2010 13:08:43   pealkiri: Office XP eesti keele tugi
Deem. "Aitäh", Bill... enne formatit tootas noh :S
Aga eks siis lepin Filosofti online spelleri ja Find-iga; OO kah muidugi variant.
  teema: Office XP eesti keele tugi
mad

vastuseid: 11
vaadatud: 6648

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 08.05.2010 04:32:41   pealkiri: Office XP eesti keele tugi
Tere,

mõnus kaevur olen, tean, aga bakatöö ja viitsimatus 95 lk puhul filosofti online spellerisse asju kopeerida ajab mu foorumisse häda kurtma. Nimelt mul täpselt sama probleem, mis eelkirj ...
  teema: Nokia E51
mad

vastuseid: 1374
vaadatud: 368969

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 04.03.2010 01:50:10   pealkiri: Nokia E51
Khmm... see oli nüüd küll piinlik. Aga suured tänud, salatoimik!
  teema: Kommenteerimine: Smoff
mad

vastuseid: 286
vaadatud: 61795

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.03.2010 01:51:25   pealkiri: Kommenteerimine: Smoff
Ostis toiteploki, kõik ok.
  teema: Kommenteerimine: avax
mad

vastuseid: 270
vaadatud: 68165

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.03.2010 01:50:28   pealkiri: Kommenteerimine: avax
Ostsin läpale kaootiliselt ligipääsetavaid ajusid. Kõik fungab.
  teema: Nokia E51
mad

vastuseid: 1374
vaadatud: 368969

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 03.03.2010 01:43:37   pealkiri: Nokia E51
Võtsin oma Nokia 6300-ga kaasa tulnud mälukaardi E51 sees kasutusele, probleem aga selles, et E51 näitab, et 448 mb kasutatud ja 37 vaba, samas failide properties näitab, et vaid ca 70mb faile on ...
  teema: AdWords
mad

vastuseid: 11
vaadatud: 3743

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 12.02.2010 17:18:51   pealkiri: AdWords
muusik, mida täpsemalt läbimõeldud lähenemise all silmas pead?
  teema: AdWords
mad

vastuseid: 11
vaadatud: 3743

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 12.02.2010 10:55:06   pealkiri: AdWords
Suured tänud, muusik!

Pmst nüüd peaksid olema sammud tõusmiseks Googles järgmised: 1. panen tõenäoliseima otsisõna lehe URLi, pealkirja, sisusse ning metateksti (vms see, mida Google pealki ...
  teema: AdWords
mad

vastuseid: 11
vaadatud: 3743

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 12.02.2010 02:00:57   pealkiri: AdWords
Ahoi, sisu ja otsisõna on rohkem kui relevantsed, lihtsalt saidi autor või keegi mõtles nö uue termini välja, aga et see on väga innovatiivne, siis reklaam.elion.ee märksõnaotsingus seda absul ...
  teema: AdWords
mad

vastuseid: 11
vaadatud: 3743

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 11.02.2010 19:57:59   pealkiri: AdWords
Tervist, vabandan, pole teemal ülearu pädev, aga arvestades otsimootorite kvaliteedi arvatavat arengut, siis kas täna oleks mõtet tegeleda selliste asjadega, nagu sel lingil http://targutaja.info/ ...
  teema: Street Legal: Racing Redline
mad

vastuseid: 2295
vaadatud: 426808

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.02.2010 04:15:48   pealkiri: Street Legal: Racing Redline
2.3.0 puhu lisasin Lambo ning panin asjale peale 1600 jõulise diiselmootori icon_biggrin.gif Kohati läheb täitsa sürriks ikka, sellest mõnes mõttes kahju :/ Nt see Ferrari moodi V12 nelja turboga asjandus :/ ...
  teema: Street Legal: Racing Redline
mad

vastuseid: 2295
vaadatud: 426808

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.01.2010 23:11:23   pealkiri: Street Legal: Racing Redline
Supahcharger on see, mis 7,o psi puhub ja on kallim (neid ju 2 aint ongi seal!?). Aga samas ma pole seda teist superchargerit proovinud, et näha, mis pööretel see ära kukub. (ja ei saa proovida ka ...
  teema: Street Legal: Racing Redline
mad

vastuseid: 2295
vaadatud: 426808

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.01.2010 03:21:22   pealkiri: Street Legal: Racing Redline
Sain 2.1 pätsiga MC mootorist 1024 nm, 776 hp, 571 kw (MC plokk, kolvid, kepsud, jeebiku kaaned, "õige" supercharger jne; nukade vms asjade seade vasakult paremale on 8, -15, -15, 8; 1-100 on 2,5 se ...
  teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
mad

vastuseid: 10715
vaadatud: 2137404

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 30.09.2009 00:08:09   pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
Tervist, vabandan võibolla triviaalse küsimuse pärast, aga mure vers 3.5.3-ga (sest varasemalt sai selle Customize abil alati korda). Nimelt panen parem hiireklahv-> Customize abil paika FFi soo ...
  teema: Nokia 6300/6300i
mad

vastuseid: 79
vaadatud: 29440

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.09.2009 12:41:36   pealkiri: Nokia 6300/6300i
Ei, sesmõttes, et ma pole mobiiltelefonide terminoloogias väga tugev, aga ma küll ma PcSuitest vaatan. thumbs_up.gif
  teema: Nokia 6300/6300i
mad

vastuseid: 79
vaadatud: 29440

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 26.09.2009 18:35:08   pealkiri: Nokia 6300/6300i
Tänan tarkvaranumbri eest!
Huvitav, minu oma jooksis vahel ka Postimehe/EPL online uudiste lugemise peale kokku, surfporti pole kasutanud. Telefoni lülitan välja iga öö, seega juhe ei tohiks koo ...
  teema: Nokia 6300/6300i
mad

vastuseid: 79
vaadatud: 29440

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 25.09.2009 01:28:28   pealkiri: Nokia 6300/6300i
Installisin Gmaili rakenduse, kuid nüüd avades annab errori: "Rakendusel ei olnud võimalik ühte või mitut soovi teostada, kuna polnud piisavalt mälu" jne. Telefonis on 5 mb vaba mälu, kaardil 1 ...
  teema: DailyPerfect käivitas lugeja eelistusi aimava uudistesaidi
mad

vastuseid: 6
vaadatud: 3619

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 09.06.2009 18:26:22   pealkiri: DailyPerfect käivitas lugeja eelistusi aimava uudistesaidi
No muidu on tore asi, aga kui olla ühe suusataja nimekaim, siis ei ole tore, kui sada suusatajat people all on :/
  teema: Priner Spooler
mad

vastuseid: 7
vaadatud: 2070

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 28.03.2009 01:10:19   pealkiri: Priner Spooler
Haaah, ülikõva! Mul aitas ka icon_biggrin.gif Netist leidus soovitus, et (w2k puhul) start, settings, control panel, administrative tools, services ja resu protsessile print spooler + sama protsessi properties, t ...
  teema: Desktopi Screenshotid II
mad

vastuseid: 4129
vaadatud: 1157349

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 21.03.2009 01:35:15   pealkiri: Desktopi Screenshotid II
http://www.upload.ee/thumb/32828/21.03.09.PNGhttp://www.upload.ee/thumb/33298/Ruja_.TIF
  teema: Desktopi Screenshotid II
mad

vastuseid: 4129
vaadatud: 1157349

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 22.01.2009 14:39:04   pealkiri: Desktopi Screenshotid II
, idee järgi saab ju fontide suurust muuta, aga sellel style-l millegipärast need eriti ei muutu :/
  teema: Desktopi Screenshotid II
mad

vastuseid: 4129
vaadatud: 1157349

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 21.01.2009 04:25:32   pealkiri: Desktopi Screenshotid II
http://img105.imageshack.us/img105/9541/210109jb3.th.jpg
Style XP: Wobachi Retro VS (http://nevezen.deviantart.com/art/Wobachi-Retro-VS-81454628)
Mozilla: Tiny Menu
Taust: käisin deviantartis kal ...
  teema: Subliminal Messages
mad

vastuseid: 214
vaadatud: 113001

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 12.01.2009 01:02:44   pealkiri: Subliminal Messages
http://blog.icds.ee/contact/filmielamus-admirali-peidus-kaadrid ka teemasse tegelikult.
  teema: RAM ajalugu
mad

vastuseid: 129
vaadatud: 77766

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 22.12.2008 20:24:27   pealkiri: RAM ajalugu
Loen ja vaatan, et mismõttes keegi HVs Riiklik Akadeemilise Meeskoori ajaloo vastu huvi tunneb...
misiganes jupid 286, 386 ja 486s olid, viimastest siis
noname pc2700 - 128, sdram
Viking pc3200 - ...
  teema: Ülevaade: IBM Lenovo ThinkPad T61 sülearvuti :: Sülearvutid
mad

vastuseid: 65
vaadatud: 26955

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 30.06.2008 21:01:55   pealkiri: Ülevaade: IBM Lenovo ThinkPad T61 sülearvuti
Minu T41-l on võimalus toutchpadi neli nurka panna erinevaid ülesandeid täitma - näiteks ülemised nurgad vastavalt back ja forward, alumine parem teeb uue tabi/avab brauseri ja läheb Gmaili. Kas ...
  teema: Ülevaade: Koss KEB24 in-ear kõrvaklapid :: Kõrvaklapid
mad

vastuseid: 36
vaadatud: 23242

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 30.05.2008 20:04:04   pealkiri: Ülevaade: Koss KEB24 in-ear kõrvaklapid
***** üles ütles vasak pool. Ilmselt sealt, kus juhe kaheks läheb andis see nanomeetri jämedune juhtmejupike saba. Ostutšeki viskasin paar päeva tagasi minema. Jee. Muidu siiani olin siht rahul, ...
  teema: Desktopi Screenshotid II
mad

vastuseid: 4129
vaadatud: 1157349

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 29.04.2008 19:55:26   pealkiri: Desktopi Screenshotid II
No ei ütleks, et tagasihoidlik on.
  teema: Desktopi Screenshotid II
mad

vastuseid: 4129
vaadatud: 1157349

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 08.04.2008 03:39:43   pealkiri: Desktopi Screenshotid II
Minu skriin siis. http://i278.photobucket.com/albums/kk114/arvamusliiderdaja/piffid2.jpg
Et kui kellelgi tekib öötunni või liigse beer_yum.gif tõttu arusaamatusi, siis avasin screenshoti firefoxis.
VS: ...
  teema: Safari veebibrauser nüüd ka Windowsile
mad

vastuseid: 58
vaadatud: 18229

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 31.03.2008 16:04:19   pealkiri: Safari veebibrauser nüüd ka Windowsile
Heh, jah, ise avastasin ka suht lambist selle thumbs_up.gif. Aga Safarit nö kaherealiseks ikkagi teha ei saa?
  teema: Safari veebibrauser nüüd ka Windowsile
mad

vastuseid: 58
vaadatud: 18229

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 30.03.2008 17:54:59   pealkiri: Safari veebibrauser nüüd ka Windowsile
Minul? Ei, parem hiireklikk -> Customize ja siis saab neid kõiki asju vabalt liigutada (st tekib ette uus aken, kust saad nuppude seadeid jms valida, aga samal ajal saad brauserit sättida). St o ...
  teema: Safari veebibrauser nüüd ka Windowsile
mad

vastuseid: 58
vaadatud: 18229

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 30.03.2008 17:02:02   pealkiri: Safari veebibrauser nüüd ka Windowsile
mind häiris kõige rohkem hoopis see, et ma ei saanud Safaris ühele "reale" paigutada: 1. aadressiriba; 2. edasi-tagasi, lae uuesti, home jt nuppe; 3. oma 4 põhilise järjehoidja ikooni; 4. googl ...
  teema: Jälle OpenOffice probleem, seekord täpitähtedega..
mad

vastuseid: 6
vaadatud: 1915

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 29.02.2008 03:54:32   pealkiri: Jälle OpenOffice probleem, seekord täpitähtedega..
Vabandan, et teemat risustan, aga seoses Open Office-iga - kuidas ma saan lisada kommentaare, nagu MS Wordis (Add Comment - ilmub värviline nö lipik lehe paremasse äärde, OO-s ma seda ei leia).
L ...
  teema: Ülevaade: Koss KEB24 in-ear kõrvaklapid :: Kõrvaklapid
mad

vastuseid: 36
vaadatud: 23242

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 13.02.2008 17:59:26   pealkiri: Ülevaade: Koss KEB24 in-ear kõrvaklapid
ma käisin müüja manu kui esimene kord klapp vait jäi (the plugidest räägin) ja öeldi, et "sjorri, a sjee on teie sjüü, garantii tjähendab sjeda, et tootja poolseid vigu ei esine..." ehk et k ...
  teema: Ülevaade: Koss KEB24 in-ear kõrvaklapid :: Kõrvaklapid
mad

vastuseid: 36
vaadatud: 23242

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 11.02.2008 17:36:35   pealkiri: Ülevaade: Koss KEB24 in-ear kõrvaklapid
ostsin need klapid paar päeva tagasi, heli on suht samasse auku pluginatega, võibolla pluginatel tõesti bassi rohkem, aga mingit tohtut kvaliteedivahet ma ei tähelda. mis The Plugidesse puutub, si ...
  teema: Kuumenemine, power properties
mad

vastuseid: 14
vaadatud: 7061

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 02.02.2008 20:27:40   pealkiri: Kuumenemine, power properties
Seoses kuumenemisega - IBM T41 toiteadapter kipub nii kuumaks minema, et hakkab nagu kätt kõrvetama juba, kogu komplekt peaks olema 3-4 aastat vana (ostsin kasutatult), aku on äsja vahetatud - vana ...
  teema: Kommenteerimine: baxxy
mad

vastuseid: 86
vaadatud: 15606

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.01.2008 18:04:41   pealkiri: Kommenteerimine: baxxy
sain aku, laeb teine praegu.
  teema: Kommenteerimine: kaupz
mad

vastuseid: 85
vaadatud: 38806

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.12.2007 22:35:01   pealkiri: Kommenteerimine: kaupz
abivalmis aHV icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: resnick
mad

vastuseid: 42
vaadatud: 14951

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.12.2007 22:33:39   pealkiri: Kommenteerimine: resnick
ostis aku ja mälu, kõik ok icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Martin1977
mad

vastuseid: 166
vaadatud: 51783

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.10.2007 22:10:50   pealkiri: Kommenteerimine: Martin1977
vihma sadas, aga muidu on kõik okei icon_biggrin.gif
  teema: MacBook
mad

vastuseid: 1902
vaadatud: 506916

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 21.08.2007 16:38:01   pealkiri: MacBook
Kuidas kõige rohkem akut säästa?
ekraaniheledus maha,
vihvi, BT välja,
midagi veel?
  teema: MacBook
mad

vastuseid: 1902
vaadatud: 506916

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 20.08.2007 22:27:04   pealkiri: MacBook
http://www.mac.ee/page.php?p=shop&item=89154 <- seda mõtlen, aga kui sobib siis bueno, tänud sulle, , beer_yum.gif.
  teema: MacBook
mad

vastuseid: 1902
vaadatud: 506916

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 20.08.2007 20:34:20   pealkiri: MacBook
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/M%E4lud/41922/ <- terv, see mälu sobib läpakale ja macbookile?
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.