|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
mad
vastuseid: 3132
vaadatud: 1191301
|
foorum: Töövahendus postitatud: 18.04.2016 18:32:32 pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
| OnePlus X, must, ekraan sai viga ja värvus aeglaselt üleni mustaks. Klaas korras. |
teema: Oneplus X |
mad
vastuseid: 221
vaadatud: 108951
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.04.2016 18:09:03 pealkiri: Oneplus X |
| Kas keegi on suutnud juba ekraani ära lõhkuda? Kust uue saite? Kes vahetas? Või lasite OnePlusil ise teha? |
teema: Oneplus X |
mad
vastuseid: 221
vaadatud: 108951
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.12.2015 00:59:16 pealkiri: Oneplus X |
| Suutsin telefoni tund aega pärast karbist välja võtmist telliseks muuta (ise ka imestan, eks). Tegin factory reseti ja recovery mode'is puhastused. Tulemus 0 ehk telefon teeb restarte ja nö käima ... |
teema: Koju projektor |
mad
vastuseid: 631
vaadatud: 294014
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 28.12.2014 15:57:41 pealkiri: Koju projektor |
| Kuigi tal on hdmi ja toetab ka 1080 on tal siiski native reso 1024x768 4:3 ekraanile mis peaks olema sarnane monitoridele, kui on üks kindel reso ette nähtud, siis kõik teised valikud võivad küll ... |
teema: Koju projektor |
mad
vastuseid: 631
vaadatud: 294014
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 26.12.2014 23:25:14 pealkiri: Koju projektor |
| Tervist! Kuna GTA V pole enam mägede taga, tahaks aegsasti projektori ära osta. Silma hakkas see: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=629967&highlight=projektor Poolhämarasse ruumi p ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
mad
vastuseid: 16960
vaadatud: 3589849
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 31.03.2012 23:17:14 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Tervitus, kuna alljärgnev kast ei jõua isegi Firefoxi ilma läägimata vedada, tuleb vististi sammud poodi seada.
CPU: AMD XP 2500+ Barton
Jahutus: Thermaltake Volcano 9
VGA: GeForce 7600 GT
... |
teema: IBM T41 jookseb kokku :: Sülearvutid |
mad
vastuseid: 14
vaadatud: 5000
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 18.03.2011 22:38:13 pealkiri: IBM T41 jookseb kokku |
| Mul samade sümptomitega T41. Kas saan nüüd õigesti aru, et põhimõteliselt võin läpaka prügikasti visata, sest remontida pole mingit mõtet? Ahju panemine on ju enamasti ajutine variant, ise s ... |
teema: Office XP eesti keele tugi |
mad
vastuseid: 11
vaadatud: 6648
|
foorum: Tarkvara postitatud: 08.05.2010 14:39:54 pealkiri: Office XP eesti keele tugi |
seda küll, rappisin ma teda ise, aga mingitele diminuitiivset keelt kõnelevatele tüüpidele võiks keelepaki lisamine ikkagi lihtsam olla.
Office XP Service Pack 3 (SP3) for Multilingual Use ... |
teema: Office XP eesti keele tugi |
mad
vastuseid: 11
vaadatud: 6648
|
foorum: Tarkvara postitatud: 08.05.2010 13:08:43 pealkiri: Office XP eesti keele tugi |
Deem. "Aitäh", Bill... enne formatit tootas noh :S
Aga eks siis lepin Filosofti online spelleri ja Find-iga; OO kah muidugi variant. |
teema: Office XP eesti keele tugi |
mad
vastuseid: 11
vaadatud: 6648
|
foorum: Tarkvara postitatud: 08.05.2010 04:32:41 pealkiri: Office XP eesti keele tugi |
Tere,
mõnus kaevur olen, tean, aga bakatöö ja viitsimatus 95 lk puhul filosofti online spellerisse asju kopeerida ajab mu foorumisse häda kurtma. Nimelt mul täpselt sama probleem, mis eelkirj ... |
teema: Nokia E51 |
mad
vastuseid: 1374
vaadatud: 368969
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.03.2010 01:50:10 pealkiri: Nokia E51 |
| Khmm... see oli nüüd küll piinlik. Aga suured tänud, salatoimik! |
teema: Kommenteerimine: Smoff |
mad
vastuseid: 286
vaadatud: 61795
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.03.2010 01:51:25 pealkiri: Kommenteerimine: Smoff |
| Ostis toiteploki, kõik ok. |
teema: Kommenteerimine: avax |
mad
vastuseid: 270
vaadatud: 68165
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.03.2010 01:50:28 pealkiri: Kommenteerimine: avax |
| Ostsin läpale kaootiliselt ligipääsetavaid ajusid. Kõik fungab. |
teema: Nokia E51 |
mad
vastuseid: 1374
vaadatud: 368969
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.03.2010 01:43:37 pealkiri: Nokia E51 |
| Võtsin oma Nokia 6300-ga kaasa tulnud mälukaardi E51 sees kasutusele, probleem aga selles, et E51 näitab, et 448 mb kasutatud ja 37 vaba, samas failide properties näitab, et vaid ca 70mb faile on ... |
teema: AdWords |
mad
vastuseid: 11
vaadatud: 3743
|
foorum: WWW postitatud: 12.02.2010 17:18:51 pealkiri: AdWords |
| muusik, mida täpsemalt läbimõeldud lähenemise all silmas pead? |
teema: AdWords |
mad
vastuseid: 11
vaadatud: 3743
|
foorum: WWW postitatud: 12.02.2010 10:55:06 pealkiri: AdWords |
Suured tänud, muusik!
Pmst nüüd peaksid olema sammud tõusmiseks Googles järgmised: 1. panen tõenäoliseima otsisõna lehe URLi, pealkirja, sisusse ning metateksti (vms see, mida Google pealki ... |
teema: AdWords |
mad
vastuseid: 11
vaadatud: 3743
|
foorum: WWW postitatud: 12.02.2010 02:00:57 pealkiri: AdWords |
| Ahoi, sisu ja otsisõna on rohkem kui relevantsed, lihtsalt saidi autor või keegi mõtles nö uue termini välja, aga et see on väga innovatiivne, siis reklaam.elion.ee märksõnaotsingus seda absul ... |
teema: AdWords |
mad
vastuseid: 11
vaadatud: 3743
|
foorum: WWW postitatud: 11.02.2010 19:57:59 pealkiri: AdWords |
| Tervist, vabandan, pole teemal ülearu pädev, aga arvestades otsimootorite kvaliteedi arvatavat arengut, siis kas täna oleks mõtet tegeleda selliste asjadega, nagu sel lingil http://targutaja.info/ ... |
teema: Street Legal: Racing Redline |
mad
vastuseid: 2295
vaadatud: 426808
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.02.2010 04:15:48 pealkiri: Street Legal: Racing Redline |
2.3.0 puhu lisasin Lambo ning panin asjale peale 1600 jõulise diiselmootori Kohati läheb täitsa sürriks ikka, sellest mõnes mõttes kahju :/ Nt see Ferrari moodi V12 nelja turboga asjandus :/ ... |
teema: Street Legal: Racing Redline |
mad
vastuseid: 2295
vaadatud: 426808
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.01.2010 23:11:23 pealkiri: Street Legal: Racing Redline |
| Supahcharger on see, mis 7,o psi puhub ja on kallim (neid ju 2 aint ongi seal!?). Aga samas ma pole seda teist superchargerit proovinud, et näha, mis pööretel see ära kukub. (ja ei saa proovida ka ... |
teema: Street Legal: Racing Redline |
mad
vastuseid: 2295
vaadatud: 426808
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.01.2010 03:21:22 pealkiri: Street Legal: Racing Redline |
| Sain 2.1 pätsiga MC mootorist 1024 nm, 776 hp, 571 kw (MC plokk, kolvid, kepsud, jeebiku kaaned, "õige" supercharger jne; nukade vms asjade seade vasakult paremale on 8, -15, -15, 8; 1-100 on 2,5 se ... |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
mad
vastuseid: 10715
vaadatud: 2137404
|
foorum: Tarkvara postitatud: 30.09.2009 00:08:09 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
| Tervist, vabandan võibolla triviaalse küsimuse pärast, aga mure vers 3.5.3-ga (sest varasemalt sai selle Customize abil alati korda). Nimelt panen parem hiireklahv-> Customize abil paika FFi soo ... |
teema: Nokia 6300/6300i |
mad
vastuseid: 79
vaadatud: 29440
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.09.2009 12:41:36 pealkiri: Nokia 6300/6300i |
Ei, sesmõttes, et ma pole mobiiltelefonide terminoloogias väga tugev, aga ma küll ma PcSuitest vaatan.  |
teema: Nokia 6300/6300i |
mad
vastuseid: 79
vaadatud: 29440
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 26.09.2009 18:35:08 pealkiri: Nokia 6300/6300i |
Tänan tarkvaranumbri eest!
Huvitav, minu oma jooksis vahel ka Postimehe/EPL online uudiste lugemise peale kokku, surfporti pole kasutanud. Telefoni lülitan välja iga öö, seega juhe ei tohiks koo ... |
teema: Nokia 6300/6300i |
mad
vastuseid: 79
vaadatud: 29440
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 25.09.2009 01:28:28 pealkiri: Nokia 6300/6300i |
| Installisin Gmaili rakenduse, kuid nüüd avades annab errori: "Rakendusel ei olnud võimalik ühte või mitut soovi teostada, kuna polnud piisavalt mälu" jne. Telefonis on 5 mb vaba mälu, kaardil 1 ... |
teema: DailyPerfect käivitas lugeja eelistusi aimava uudistesaidi |
mad
vastuseid: 6
vaadatud: 3619
|
foorum: Pressiteated postitatud: 09.06.2009 18:26:22 pealkiri: DailyPerfect käivitas lugeja eelistusi aimava uudistesaidi |
| No muidu on tore asi, aga kui olla ühe suusataja nimekaim, siis ei ole tore, kui sada suusatajat people all on :/ |
teema: Priner Spooler |
mad
vastuseid: 7
vaadatud: 2070
|
foorum: Tarkvara postitatud: 28.03.2009 01:10:19 pealkiri: Priner Spooler |
Haaah, ülikõva! Mul aitas ka Netist leidus soovitus, et (w2k puhul) start, settings, control panel, administrative tools, services ja resu protsessile print spooler + sama protsessi properties, t ... |
teema: Desktopi Screenshotid II |
mad
vastuseid: 4129
vaadatud: 1157349
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 21.03.2009 01:35:15 pealkiri: Desktopi Screenshotid II |
| http://www.upload.ee/thumb/32828/21.03.09.PNGhttp://www.upload.ee/thumb/33298/Ruja_.TIF |
teema: Desktopi Screenshotid II |
mad
vastuseid: 4129
vaadatud: 1157349
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 22.01.2009 14:39:04 pealkiri: Desktopi Screenshotid II |
| , idee järgi saab ju fontide suurust muuta, aga sellel style-l millegipärast need eriti ei muutu :/ |
teema: Desktopi Screenshotid II |
mad
vastuseid: 4129
vaadatud: 1157349
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 21.01.2009 04:25:32 pealkiri: Desktopi Screenshotid II |
http://img105.imageshack.us/img105/9541/210109jb3.th.jpg
Style XP: Wobachi Retro VS (http://nevezen.deviantart.com/art/Wobachi-Retro-VS-81454628)
Mozilla: Tiny Menu
Taust: käisin deviantartis kal ... |
teema: Subliminal Messages |
mad
vastuseid: 214
vaadatud: 113001
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 12.01.2009 01:02:44 pealkiri: Subliminal Messages |
| http://blog.icds.ee/contact/filmielamus-admirali-peidus-kaadrid ka teemasse tegelikult. |
teema: RAM ajalugu |
mad
vastuseid: 129
vaadatud: 77766
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 22.12.2008 20:24:27 pealkiri: RAM ajalugu |
Loen ja vaatan, et mismõttes keegi HVs Riiklik Akadeemilise Meeskoori ajaloo vastu huvi tunneb...
misiganes jupid 286, 386 ja 486s olid, viimastest siis
noname pc2700 - 128, sdram
Viking pc3200 - ... |
teema: Ülevaade: IBM Lenovo ThinkPad T61 sülearvuti :: Sülearvutid |
mad
vastuseid: 65
vaadatud: 26955
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 30.06.2008 21:01:55 pealkiri: Ülevaade: IBM Lenovo ThinkPad T61 sülearvuti |
| Minu T41-l on võimalus toutchpadi neli nurka panna erinevaid ülesandeid täitma - näiteks ülemised nurgad vastavalt back ja forward, alumine parem teeb uue tabi/avab brauseri ja läheb Gmaili. Kas ... |
teema: Ülevaade: Koss KEB24 in-ear kõrvaklapid :: Kõrvaklapid |
mad
vastuseid: 36
vaadatud: 23242
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 30.05.2008 20:04:04 pealkiri: Ülevaade: Koss KEB24 in-ear kõrvaklapid |
| ***** üles ütles vasak pool. Ilmselt sealt, kus juhe kaheks läheb andis see nanomeetri jämedune juhtmejupike saba. Ostuteki viskasin paar päeva tagasi minema. Jee. Muidu siiani olin siht rahul, ... |
teema: Desktopi Screenshotid II |
mad
vastuseid: 4129
vaadatud: 1157349
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 29.04.2008 19:55:26 pealkiri: Desktopi Screenshotid II |
| No ei ütleks, et tagasihoidlik on. |
teema: Desktopi Screenshotid II |
mad
vastuseid: 4129
vaadatud: 1157349
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 08.04.2008 03:39:43 pealkiri: Desktopi Screenshotid II |
Minu skriin siis. http://i278.photobucket.com/albums/kk114/arvamusliiderdaja/piffid2.jpg
Et kui kellelgi tekib öötunni või liigse tõttu arusaamatusi, siis avasin screenshoti firefoxis.
VS: ... |
teema: Safari veebibrauser nüüd ka Windowsile |
mad
vastuseid: 58
vaadatud: 18229
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 31.03.2008 16:04:19 pealkiri: Safari veebibrauser nüüd ka Windowsile |
Heh, jah, ise avastasin ka suht lambist selle . Aga Safarit nö kaherealiseks ikkagi teha ei saa? |
teema: Safari veebibrauser nüüd ka Windowsile |
mad
vastuseid: 58
vaadatud: 18229
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 30.03.2008 17:54:59 pealkiri: Safari veebibrauser nüüd ka Windowsile |
| Minul? Ei, parem hiireklikk -> Customize ja siis saab neid kõiki asju vabalt liigutada (st tekib ette uus aken, kust saad nuppude seadeid jms valida, aga samal ajal saad brauserit sättida). St o ... |
teema: Safari veebibrauser nüüd ka Windowsile |
mad
vastuseid: 58
vaadatud: 18229
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 30.03.2008 17:02:02 pealkiri: Safari veebibrauser nüüd ka Windowsile |
| mind häiris kõige rohkem hoopis see, et ma ei saanud Safaris ühele "reale" paigutada: 1. aadressiriba; 2. edasi-tagasi, lae uuesti, home jt nuppe; 3. oma 4 põhilise järjehoidja ikooni; 4. googl ... |
teema: Jälle OpenOffice probleem, seekord täpitähtedega.. |
mad
vastuseid: 6
vaadatud: 1915
|
foorum: Tarkvara postitatud: 29.02.2008 03:54:32 pealkiri: Jälle OpenOffice probleem, seekord täpitähtedega.. |
Vabandan, et teemat risustan, aga seoses Open Office-iga - kuidas ma saan lisada kommentaare, nagu MS Wordis (Add Comment - ilmub värviline nö lipik lehe paremasse äärde, OO-s ma seda ei leia).
L ... |
teema: Ülevaade: Koss KEB24 in-ear kõrvaklapid :: Kõrvaklapid |
mad
vastuseid: 36
vaadatud: 23242
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 13.02.2008 17:59:26 pealkiri: Ülevaade: Koss KEB24 in-ear kõrvaklapid |
| ma käisin müüja manu kui esimene kord klapp vait jäi (the plugidest räägin) ja öeldi, et "sjorri, a sjee on teie sjüü, garantii tjähendab sjeda, et tootja poolseid vigu ei esine..." ehk et k ... |
teema: Ülevaade: Koss KEB24 in-ear kõrvaklapid :: Kõrvaklapid |
mad
vastuseid: 36
vaadatud: 23242
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 11.02.2008 17:36:35 pealkiri: Ülevaade: Koss KEB24 in-ear kõrvaklapid |
| ostsin need klapid paar päeva tagasi, heli on suht samasse auku pluginatega, võibolla pluginatel tõesti bassi rohkem, aga mingit tohtut kvaliteedivahet ma ei tähelda. mis The Plugidesse puutub, si ... |
teema: Kuumenemine, power properties |
mad
vastuseid: 14
vaadatud: 7061
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 02.02.2008 20:27:40 pealkiri: Kuumenemine, power properties |
| Seoses kuumenemisega - IBM T41 toiteadapter kipub nii kuumaks minema, et hakkab nagu kätt kõrvetama juba, kogu komplekt peaks olema 3-4 aastat vana (ostsin kasutatult), aku on äsja vahetatud - vana ... |
teema: Kommenteerimine: baxxy |
mad
vastuseid: 86
vaadatud: 15606
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.01.2008 18:04:41 pealkiri: Kommenteerimine: baxxy |
| sain aku, laeb teine praegu. |
teema: Kommenteerimine: kaupz |
mad
vastuseid: 85
vaadatud: 38806
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.12.2007 22:35:01 pealkiri: Kommenteerimine: kaupz |
abivalmis aHV  |
teema: Kommenteerimine: resnick |
mad
vastuseid: 42
vaadatud: 14951
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.12.2007 22:33:39 pealkiri: Kommenteerimine: resnick |
ostis aku ja mälu, kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: Martin1977 |
mad
vastuseid: 166
vaadatud: 51783
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.10.2007 22:10:50 pealkiri: Kommenteerimine: Martin1977 |
vihma sadas, aga muidu on kõik okei  |
teema: MacBook |
mad
vastuseid: 1902
vaadatud: 506916
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 21.08.2007 16:38:01 pealkiri: MacBook |
Kuidas kõige rohkem akut säästa?
ekraaniheledus maha,
vihvi, BT välja,
midagi veel? |
teema: MacBook |
mad
vastuseid: 1902
vaadatud: 506916
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 20.08.2007 22:27:04 pealkiri: MacBook |
http://www.mac.ee/page.php?p=shop&item=89154 <- seda mõtlen, aga kui sobib siis bueno, tänud sulle, , . |
teema: MacBook |
mad
vastuseid: 1902
vaadatud: 506916
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 20.08.2007 20:34:20 pealkiri: MacBook |
| https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/M%E4lud/41922/ <- terv, see mälu sobib läpakale ja macbookile? |
| |