|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Street Tuning Evolution |
machoman
vastuseid: 34
vaadatud: 10939
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.01.2015 12:24:34 pealkiri: Street Tuning Evolution |
|
teema: Watch Dogs |
machoman
vastuseid: 1054
vaadatud: 209512
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.05.2014 03:19:41 pealkiri: Watch Dogs |
| Sai natuke proovitud ja endale küll meeldib kuid nagu eelnevalt mainitud siis performance'ga on probleeme. Missioonides ei tekkinud üksluisust ja tagaajamised on ikka huvitavamad kui muudes open-wor ... |
teema: BeamNG Drive |
machoman
vastuseid: 35
vaadatud: 11394
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.02.2014 16:35:24 pealkiri: BeamNG Drive |
| Kui nad suudavad sellest teha midagi Street Legal sarnast siis oleks palju rohkem teha. See tuning värk võiks olla kindlalt sees ja äkki mingid street racingut kah. |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
machoman
vastuseid: 15521
vaadatud: 2552583
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.10.2013 07:58:28 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| dishonored |
teema: Infestation: Survivor Stories |
machoman
vastuseid: 272
vaadatud: 50702
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.12.2012 22:51:19 pealkiri: Infestation: Survivor Stories |
| [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Svd-p3-CURk&feature=youtu.be[/youtube] |
teema: Alan Wake's American Nightmare |
machoman
vastuseid: 9
vaadatud: 2830
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.05.2012 08:43:02 pealkiri: Alan Wake's American Nightmare |
| juhuks kui keegi tahab eelnevat mängu siis praegu on steamis soodukas! http://store.steampowered.com/app/108710/ |
teema: Arma 3 |
machoman
vastuseid: 2018
vaadatud: 475176
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.02.2012 22:45:30 pealkiri: Arma 3 |
| Kas see tank pole mitte kõige lähedasem merkavaga?? See kasutab sellised väga suure nurgaga kaldpindu. Muidugi päris lolliks loodame et nad ei lähe et mingi plasmaga lendavad helikopterid vms |
teema: Sinu TOP10 mängud |
machoman
vastuseid: 81
vaadatud: 16977
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.11.2011 03:01:21 pealkiri: Sinu TOP10 mängud |
Suvalises järjestuses
1. Second Sight
2. Max Payne duoloogia
3. Mafia
4. Far cry
5. Operation flashpoint
6. Half-life seeria
7. Rome Total war
8. Mount & Blade warband
9. Fahrenheit
... |
teema: Lembitu - käigustrateegia |
machoman
vastuseid: 82
vaadatud: 17864
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.10.2011 18:14:35 pealkiri: Lembitu - käigustrateegia |
Viska multiplayer ka sisse
Mängu arendamine ei käi nii et "viskan lihtsalt multi sisse"  |
teema: Hitman 5 |
machoman
vastuseid: 513
vaadatud: 98457
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.10.2011 21:01:37 pealkiri: Hitman 5 |
| Tundub hea, ongi põhjus arvutit uuendada veidi. Mina igatahes võtan hea meelega need muudatused vastu. Kane and Lynch meeldis vägagi ja see tundub ka realistlik. |
teema: Lembitu - käigustrateegia |
machoman
vastuseid: 82
vaadatud: 17864
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.09.2011 14:59:45 pealkiri: Lembitu - käigustrateegia |
| Mmm Tundub vägagi huvitav. |
teema: Call of Duty: Modern Warfare 3 |
machoman
vastuseid: 2499
vaadatud: 415868
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.08.2011 06:36:52 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 3 |
| Mind küll ajas naerma. Muidugi siin ei tehtud nii väga nalja MW3 üle, kui CoDi mängijate endi üle. |
teema: Rage |
machoman
vastuseid: 675
vaadatud: 101572
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.08.2011 20:59:19 pealkiri: Rage |
| , Probleemiks on see pigem Ameerikas, kus on gamestop, mis ostab mänge kokku ja müüb neid täishinnaga. Neid inimesi ikka on, kes mängu teevad läbi ja väsivad multiplayerist nädala-kahega ära ... |
teema: Project C.A.R.S. |
machoman
vastuseid: 809
vaadatud: 198511
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.07.2011 19:12:44 pealkiri: Project C.A.R.S. |
| Huvitav idee ja jälgin huviga kuhu on selle projekti suund. |
teema: Briti teismeline Laurence Rook on välja töötanud uksekella, mis helistab omaniku telefonile |
machoman
vastuseid: 15
vaadatud: 7866
|
foorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) postitatud: 07.06.2011 08:34:37 pealkiri: Briti teismeline Laurence Rook on välja töötanud uksekella, mis helistab omaniku telefonile |
| , Mis sellest? Enne Facebooki oli Orkut kah, aga näed mis sellega juhtunud on... |
teema: Anonüümse meilisaatja reedab tema kirjaviis |
machoman
vastuseid: 12
vaadatud: 4473
|
foorum: Varia postitatud: 11.03.2011 09:49:06 pealkiri: Anonüümse meilisaatja reedab tema kirjaviis |
| LAske kiri google translate ja siis tõlkige muude keelde. Kohe probleem lahendatud. |
teema: Mirrors Edge 2 |
machoman
vastuseid: 108
vaadatud: 30616
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.03.2011 15:42:26 pealkiri: Mirrors Edge 2 |
| Ma arvan et siin ei saa süüdistada developereid vaid pigem tuleb süüdistada mängureid. Mirrors Edge oli lihtsalt selline mäng mis ei lähe inimestele mitte kunagi selliselt peale nagu call of du ... |
teema: Call of Juarez The Cartel |
machoman
vastuseid: 50
vaadatud: 9525
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.02.2011 00:13:01 pealkiri: Call of Juarez The Cartel |
| Isiklikult suur fänn eelmistele osadele ja mina arvan et modernne keskkond on ehk isegi niiöelda progressiivne. Tuli kohe meelde kui kiruti Max Payne 3 ,kui lasti välja esimesed Pildid kus max payn ... |
teema: Briti postiteenistus esitles "tarka" postmarki |
machoman
vastuseid: 3
vaadatud: 3027
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 06.09.2010 20:52:31 pealkiri: Briti postiteenistus esitles "tarka" postmarki |
| Ahh see on brittide üritus hoida alles tavalisi kirju. Tänapäeval saadetakse ainult õnnitluskaarte ja ma olen täiesti kindel et see on juba vähenenud varasemate aastadega. |
teema: Dungeon Keeper/Dungeons jms |
machoman
vastuseid: 25
vaadatud: 5057
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.08.2010 22:41:12 pealkiri: Dungeon Keeper/Dungeons jms |
| Hiljuti on hakanud strateegiad meeldima. Meenubki et kunagi sai DK või DK2 mängitud... See oli ikkagi aastaid tagasi, vb. isegi 10 aastat. |
teema: Amnesia: The Dark Descent |
machoman
vastuseid: 66
vaadatud: 15045
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.08.2010 22:33:02 pealkiri: Amnesia: The Dark Descent |
http://frictionalgames.blogspot.com/2010/08/we-just-turned-into-gold.html
No nii... mäng on pmst valmis. Väljalaske kuupäev on 8. sept.
Veel üks video gameplay'st
Siin on väheke ju ... |
teema: STALKER 2 |
machoman
vastuseid: 886
vaadatud: 182378
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.08.2010 21:45:04 pealkiri: STALKER 2 |
| Mootori koha pealt ei oska midagi öelda, aga loodan et nad suudavad tuua mängu neid ideid mis jäid esimesest osast välja. Nt kasvõi see et terve maailma peale ei ole laadimistsoone või autodega ... |
teema: Minecraft |
machoman
vastuseid: 4403
vaadatud: 990407
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.05.2010 14:13:02 pealkiri: Minecraft |
KeynesWasWrong on kasutaja. ehk hakkab midagi ehitama  |
teema: Tehke mängud tundmatuks 2 |
machoman
vastuseid: 2085
vaadatud: 330733
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.05.2010 21:00:06 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks 2 |
| Caesar'i mingi osa? |
teema: Sniper: Ghost Warrior |
machoman
vastuseid: 427
vaadatud: 71403
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.05.2010 21:06:57 pealkiri: Sniper: Ghost Warrior |
multyplayer tuleb nkn camping fest...
Tüüpiline COD4 P90 noobi jutt. Siin on vaja osata aimida kah, mitte niisama sprayda.
Sinu loogikast siis ühe kohal peal passida näitab rohkem oskust kui ... |
teema: Sniper: Ghost Warrior |
machoman
vastuseid: 427
vaadatud: 71403
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.05.2010 00:30:48 pealkiri: Sniper: Ghost Warrior |
| multyplayer tuleb nkn camping fest... |
teema: Muusika arvuti/videomängudes |
machoman
vastuseid: 251
vaadatud: 52133
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.04.2010 00:38:54 pealkiri: Muusika arvuti/videomängudes |
Imelik et keegi Jesper Kyd'i pole eriti maininud...
Hitman, Jesper Kyd
Rome:Total war, Jeff van Dyke
Grand Theft Auto 3 theme, Michael Hunter
|
teema: Sniper: Ghost Warrior |
machoman
vastuseid: 427
vaadatud: 71403
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.04.2010 23:27:52 pealkiri: Sniper: Ghost Warrior |
Võib-olla tuleb siit midagi head isegi  |
teema: Splinter Cell: Conviction |
machoman
vastuseid: 184
vaadatud: 32610
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.04.2010 20:58:07 pealkiri: Splinter Cell: Conviction |
| Coop pidi kaks tundi juurde andma..aga ikkagi üsna vähe... |
teema: Tehke mängud tundmatuks 2 |
machoman
vastuseid: 2085
vaadatud: 330733
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.04.2010 19:10:13 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks 2 |
| crysis |
teema: Assassin's Creed II |
machoman
vastuseid: 801
vaadatud: 132863
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.04.2010 14:15:39 pealkiri: Assassin's Creed II |
| Üks küsimus. Kas ainult üks kasutaja saab olla ühe cd key'ga? |
teema: Just Cause 2 |
machoman
vastuseid: 199
vaadatud: 38993
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.03.2010 23:09:16 pealkiri: Just Cause 2 |
| , proovi saboteuri mängida. See on samade inimeste poolt tehtud ja üsna sarnane mäng. Mulle aga isiklikult ei meeldinud kumbki mäng. |
teema: Tehke mängud tundmatuks 2 |
machoman
vastuseid: 2085
vaadatud: 330733
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.03.2010 21:31:15 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks 2 |
| Las keegi teine paneb pildi üles. Mul pole aega. |
teema: Tehke mängud tundmatuks 2 |
machoman
vastuseid: 2085
vaadatud: 330733
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.03.2010 00:41:35 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks 2 |
| nocturne? |
teema: Amnesia: The Dark Descent |
machoman
vastuseid: 66
vaadatud: 15045
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.02.2010 22:49:51 pealkiri: Amnesia: The Dark Descent |
| Frictional Games'i Penumbra seeria on üks parimaid üldse, seega siit tuleb midagi väga head. Ise hoian end kursis developer'idega lugedes nende blogi http://frictionalgames.blogspot.com/ |
teema: G-Point-i uus hiir on huvitava kujuga |
machoman
vastuseid: 21
vaadatud: 4722
|
foorum: Riistvara postitatud: 18.02.2010 00:09:04 pealkiri: G-Point-i uus hiir on huvitava kujuga |
See oleks hea kink sõbrapäevaks  |
teema: Tehke mängud tundmatuks 2 |
machoman
vastuseid: 2085
vaadatud: 330733
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.12.2009 12:58:16 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks 2 |
| half life |
teema: Mängude hindamine ja tegelikkus |
machoman
vastuseid: 57
vaadatud: 10692
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.12.2009 20:12:30 pealkiri: Mängude hindamine ja tegelikkus |
| Pole kunagi ega hakka ka teiste arvamust kuulama mängudest. Sama kehtib muusika ja filmidega. Kõige parem viis mängu hindamiseks on seda mängida ise. |
teema: Spec Ops: The Line |
machoman
vastuseid: 42
vaadatud: 8971
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.12.2009 16:16:02 pealkiri: Spec Ops: The Line |
| Tundub korralik, vaade sobib ka minu arust, kuna siis on parem juhtimistunnetus, nt ma ei kujutaks ette, kuidas splinter cell oleks first person shooterina... |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
machoman
vastuseid: 15521
vaadatud: 2552583
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.11.2009 15:47:07 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| crysis |
teema: Kolmandik kuulajaid ei tee erineva kvaliteediga muusikal vahet |
machoman
vastuseid: 85
vaadatud: 22980
|
foorum: Varia postitatud: 20.10.2009 21:07:36 pealkiri: Kolmandik kuulajaid ei tee erineva kvaliteediga muusikal vahet |
p.s. Madala kvaliteediga lugude esimene märk kehvast kvaliteedist on MADALAM HELITUGEVUS. Ehk siis, lugu mängib vaiksemalt kui kange kvaliteediga vennas.
Selle kohta on selline jutt olemas
htt ... |
teema: Metro 2033. The Last Refuge |
machoman
vastuseid: 812
vaadatud: 131519
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.10.2009 22:21:55 pealkiri: Metro 2033. The Last Refuge |
Kõlab nagu väga huvitavalt. Üldse lähevad sellised maailmalõpu mängud mulle peale. Keegi võiks hakata Stanislav Lemi raamatuid mängudeks tegema  |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
machoman
vastuseid: 15521
vaadatud: 2552583
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.10.2009 21:40:30 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
seni pole õiget vastust tulnud, vihjeks võin öelda et tegemist on fighting mänguga.
EDIT// Lisavihjeks siis et mäng on kunstilise poole pealt üsna progressiivne ja see oli ainult sellepärast ... |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
machoman
vastuseid: 15521
vaadatud: 2552583
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.10.2009 20:03:41 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| ei, tegemist pole majandamismänguga |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
machoman
vastuseid: 15521
vaadatud: 2552583
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.10.2009 18:20:15 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
Uus
http://imgur.com/kcSYa.jpg
|
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
machoman
vastuseid: 15521
vaadatud: 2552583
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.10.2009 13:07:06 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| interstate 76' ? |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
machoman
vastuseid: 15521
vaadatud: 2552583
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.09.2009 22:21:40 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| pangu keegi teine pilt, ei viitsi hakata otsima |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
machoman
vastuseid: 15521
vaadatud: 2552583
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.09.2009 22:43:44 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| daikatana? |
teema: Flashpoint 2 |
machoman
vastuseid: 757
vaadatud: 130974
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.09.2009 16:56:46 pealkiri: Flashpoint 2 |
49
52
91
keskmine 64
See oli esimese korraga rohkem ei viitsi jamada |
teema: Mafia 2 |
machoman
vastuseid: 4121
vaadatud: 778618
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.07.2009 16:52:32 pealkiri: Mafia 2 |
| Ma tõesti arvan et vihmavarjuga käia lumesajus on natuke imelik. Tundub et mõned ei näe lihtsalt vigu, mis Mafia 2-s on. |
| |