Avaleht
otsing leidis 174 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Street Tuning Evolution
machoman

vastuseid: 34
vaadatud: 10939

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.01.2015 12:24:34   pealkiri: Street Tuning Evolution
  teema: Watch Dogs
machoman

vastuseid: 1054
vaadatud: 209512

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.05.2014 03:19:41   pealkiri: Watch Dogs
Sai natuke proovitud ja endale küll meeldib kuid nagu eelnevalt mainitud siis performance'ga on probleeme. Missioonides ei tekkinud üksluisust ja tagaajamised on ikka huvitavamad kui muudes open-wor ...
  teema: BeamNG Drive
machoman

vastuseid: 35
vaadatud: 11394

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.02.2014 16:35:24   pealkiri: BeamNG Drive
Kui nad suudavad sellest teha midagi Street Legal sarnast siis oleks palju rohkem teha. See tuning värk võiks olla kindlalt sees ja äkki mingid street racingut kah.
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
machoman

vastuseid: 15521
vaadatud: 2552583

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.10.2013 07:58:28   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
dishonored
  teema: Infestation: Survivor Stories
machoman

vastuseid: 272
vaadatud: 50702

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.12.2012 22:51:19   pealkiri: Infestation: Survivor Stories
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Svd-p3-CURk&feature=youtu.be[/youtube]
  teema: Alan Wake's American Nightmare
machoman

vastuseid: 9
vaadatud: 2830

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.05.2012 08:43:02   pealkiri: Alan Wake's American Nightmare
juhuks kui keegi tahab eelnevat mängu siis praegu on steamis soodukas! http://store.steampowered.com/app/108710/
  teema: Arma 3
machoman

vastuseid: 2018
vaadatud: 475176

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.02.2012 22:45:30   pealkiri: Arma 3
Kas see tank pole mitte kõige lähedasem merkavaga?? See kasutab sellised väga suure nurgaga kaldpindu. Muidugi päris lolliks loodame et nad ei lähe et mingi plasmaga lendavad helikopterid vms
  teema: Sinu TOP10 mängud
machoman

vastuseid: 81
vaadatud: 16977

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.11.2011 03:01:21   pealkiri: Sinu TOP10 mängud
Suvalises järjestuses

1. Second Sight
2. Max Payne duoloogia
3. Mafia
4. Far cry
5. Operation flashpoint
6. Half-life seeria
7. Rome Total war
8. Mount & Blade warband
9. Fahrenheit
...
  teema: Lembitu - käigustrateegia
machoman

vastuseid: 82
vaadatud: 17864

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.10.2011 18:14:35   pealkiri: Lembitu - käigustrateegia
Viska multiplayer ka sisse icon_razz.gif

Mängu arendamine ei käi nii et "viskan lihtsalt multi sisse" icon_biggrin.gif
  teema: Hitman 5
machoman

vastuseid: 513
vaadatud: 98457

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.10.2011 21:01:37   pealkiri: Hitman 5
Tundub hea, ongi põhjus arvutit uuendada veidi. Mina igatahes võtan hea meelega need muudatused vastu. Kane and Lynch meeldis vägagi ja see tundub ka realistlik.
  teema: Lembitu - käigustrateegia
machoman

vastuseid: 82
vaadatud: 17864

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.09.2011 14:59:45   pealkiri: Lembitu - käigustrateegia
Mmm Tundub vägagi huvitav.
  teema: Call of Duty: Modern Warfare 3
machoman

vastuseid: 2499
vaadatud: 415868

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.08.2011 06:36:52   pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 3
Mind küll ajas naerma. Muidugi siin ei tehtud nii väga nalja MW3 üle, kui CoDi mängijate endi üle.
  teema: Rage
machoman

vastuseid: 675
vaadatud: 101572

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.08.2011 20:59:19   pealkiri: Rage
, Probleemiks on see pigem Ameerikas, kus on gamestop, mis ostab mänge kokku ja müüb neid täishinnaga. Neid inimesi ikka on, kes mängu teevad läbi ja väsivad multiplayerist nädala-kahega ära ...
  teema: Project C.A.R.S.
machoman

vastuseid: 809
vaadatud: 198511

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.07.2011 19:12:44   pealkiri: Project C.A.R.S.
Huvitav idee ja jälgin huviga kuhu on selle projekti suund.
  teema: Briti teismeline Laurence Rook on välja töötanud uksekella, mis helistab omaniku telefonile
machoman

vastuseid: 15
vaadatud: 7866

sõnumfoorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink)   postitatud: 07.06.2011 08:34:37   pealkiri: Briti teismeline Laurence Rook on välja töötanud uksekella, mis helistab omaniku telefonile
, Mis sellest? Enne Facebooki oli Orkut kah, aga näed mis sellega juhtunud on...
  teema: Anonüümse meilisaatja reedab tema kirjaviis
machoman

vastuseid: 12
vaadatud: 4473

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 11.03.2011 09:49:06   pealkiri: Anonüümse meilisaatja reedab tema kirjaviis
LAske kiri google translate ja siis tõlkige muude keelde. Kohe probleem lahendatud.
  teema: Mirrors Edge 2
machoman

vastuseid: 108
vaadatud: 30616

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.03.2011 15:42:26   pealkiri: Mirrors Edge 2
Ma arvan et siin ei saa süüdistada developereid vaid pigem tuleb süüdistada mängureid. Mirrors Edge oli lihtsalt selline mäng mis ei lähe inimestele mitte kunagi selliselt peale nagu call of du ...
  teema: Call of Juarez The Cartel
machoman

vastuseid: 50
vaadatud: 9525

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.02.2011 00:13:01   pealkiri: Call of Juarez The Cartel
Isiklikult suur fänn eelmistele osadele ja mina arvan et modernne keskkond on ehk isegi niiöelda progressiivne. Tuli kohe meelde kui kiruti Max Payne 3 ,kui lasti välja esimesed Pildid kus max payn ...
  teema: Briti postiteenistus esitles "tarka" postmarki
machoman

vastuseid: 3
vaadatud: 3027

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 06.09.2010 20:52:31   pealkiri: Briti postiteenistus esitles "tarka" postmarki
Ahh see on brittide üritus hoida alles tavalisi kirju. Tänapäeval saadetakse ainult õnnitluskaarte ja ma olen täiesti kindel et see on juba vähenenud varasemate aastadega.
  teema: Dungeon Keeper/Dungeons jms
machoman

vastuseid: 25
vaadatud: 5057

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.08.2010 22:41:12   pealkiri: Dungeon Keeper/Dungeons jms
Hiljuti on hakanud strateegiad meeldima. Meenubki et kunagi sai DK või DK2 mängitud... See oli ikkagi aastaid tagasi, vb. isegi 10 aastat.
  teema: Amnesia: The Dark Descent
machoman

vastuseid: 66
vaadatud: 15045

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.08.2010 22:33:02   pealkiri: Amnesia: The Dark Descent
http://frictionalgames.blogspot.com/2010/08/we-just-turned-into-gold.html

No nii... mäng on pmst valmis. Väljalaske kuupäev on 8. sept.


Veel üks video gameplay'st



Siin on väheke ju ...
  teema: STALKER 2
machoman

vastuseid: 886
vaadatud: 182378

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.08.2010 21:45:04   pealkiri: STALKER 2
Mootori koha pealt ei oska midagi öelda, aga loodan et nad suudavad tuua mängu neid ideid mis jäid esimesest osast välja. Nt kasvõi see et terve maailma peale ei ole laadimistsoone või autodega ...
  teema: Minecraft
machoman

vastuseid: 4403
vaadatud: 990407

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.05.2010 14:13:02   pealkiri: Minecraft
KeynesWasWrong on kasutaja. ehk hakkab midagi ehitama icon_biggrin.gif
  teema: Tehke mängud tundmatuks 2
machoman

vastuseid: 2085
vaadatud: 330733

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.05.2010 21:00:06   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks 2
Caesar'i mingi osa?
  teema: Sniper: Ghost Warrior
machoman

vastuseid: 427
vaadatud: 71403

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.05.2010 21:06:57   pealkiri: Sniper: Ghost Warrior
multyplayer tuleb nkn camping fest...

Tüüpiline COD4 P90 noobi jutt. Siin on vaja osata aimida kah, mitte niisama sprayda.

Sinu loogikast siis ühe kohal peal passida näitab rohkem oskust kui ...
  teema: Sniper: Ghost Warrior
machoman

vastuseid: 427
vaadatud: 71403

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.05.2010 00:30:48   pealkiri: Sniper: Ghost Warrior
multyplayer tuleb nkn camping fest...
  teema: Muusika arvuti/videomängudes
machoman

vastuseid: 251
vaadatud: 52133

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.04.2010 00:38:54   pealkiri: Muusika arvuti/videomängudes
Imelik et keegi Jesper Kyd'i pole eriti maininud...

Hitman, Jesper Kyd


Rome:Total war, Jeff van Dyke


Grand Theft Auto 3 theme, Michael Hunter
  teema: Sniper: Ghost Warrior
machoman

vastuseid: 427
vaadatud: 71403

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.04.2010 23:27:52   pealkiri: Sniper: Ghost Warrior
Võib-olla tuleb siit midagi head isegi icon_smile.gif thumbs_up.gif
  teema: Splinter Cell: Conviction
machoman

vastuseid: 184
vaadatud: 32610

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.04.2010 20:58:07   pealkiri: Splinter Cell: Conviction
Coop pidi kaks tundi juurde andma..aga ikkagi üsna vähe...
  teema: Tehke mängud tundmatuks 2
machoman

vastuseid: 2085
vaadatud: 330733

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.04.2010 19:10:13   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks 2
crysis
  teema: Assassin's Creed II
machoman

vastuseid: 801
vaadatud: 132863

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.04.2010 14:15:39   pealkiri: Assassin's Creed II
Üks küsimus. Kas ainult üks kasutaja saab olla ühe cd key'ga?
  teema: Just Cause 2
machoman

vastuseid: 199
vaadatud: 38993

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.03.2010 23:09:16   pealkiri: Just Cause 2
, proovi saboteuri mängida. See on samade inimeste poolt tehtud ja üsna sarnane mäng. Mulle aga isiklikult ei meeldinud kumbki mäng.
  teema: Tehke mängud tundmatuks 2
machoman

vastuseid: 2085
vaadatud: 330733

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.03.2010 21:31:15   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks 2
Las keegi teine paneb pildi üles. Mul pole aega.
  teema: Tehke mängud tundmatuks 2
machoman

vastuseid: 2085
vaadatud: 330733

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.03.2010 00:41:35   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks 2
nocturne?
  teema: Amnesia: The Dark Descent
machoman

vastuseid: 66
vaadatud: 15045

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.02.2010 22:49:51   pealkiri: Amnesia: The Dark Descent
Frictional Games'i Penumbra seeria on üks parimaid üldse, seega siit tuleb midagi väga head. Ise hoian end kursis developer'idega lugedes nende blogi http://frictionalgames.blogspot.com/
  teema: G-Point-i uus hiir on huvitava kujuga
machoman

vastuseid: 21
vaadatud: 4722

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 18.02.2010 00:09:04   pealkiri: G-Point-i uus hiir on huvitava kujuga
See oleks hea kink sõbrapäevaks icon_biggrin.gif
  teema: Tehke mängud tundmatuks 2
machoman

vastuseid: 2085
vaadatud: 330733

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.12.2009 12:58:16   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks 2
half life
  teema: Mängude hindamine ja tegelikkus
machoman

vastuseid: 57
vaadatud: 10692

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.12.2009 20:12:30   pealkiri: Mängude hindamine ja tegelikkus
Pole kunagi ega hakka ka teiste arvamust kuulama mängudest. Sama kehtib muusika ja filmidega. Kõige parem viis mängu hindamiseks on seda mängida ise.
  teema: Spec Ops: The Line
machoman

vastuseid: 42
vaadatud: 8971

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.12.2009 16:16:02   pealkiri: Spec Ops: The Line
Tundub korralik, vaade sobib ka minu arust, kuna siis on parem juhtimistunnetus, nt ma ei kujutaks ette, kuidas splinter cell oleks first person shooterina...
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
machoman

vastuseid: 15521
vaadatud: 2552583

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.11.2009 15:47:07   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
crysis
  teema: Kolmandik kuulajaid ei tee erineva kvaliteediga muusikal vahet
machoman

vastuseid: 85
vaadatud: 22980

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 20.10.2009 21:07:36   pealkiri: Kolmandik kuulajaid ei tee erineva kvaliteediga muusikal vahet

p.s. Madala kvaliteediga lugude esimene märk kehvast kvaliteedist on MADALAM HELITUGEVUS. Ehk siis, lugu mängib vaiksemalt kui kange kvaliteediga vennas.

Selle kohta on selline jutt olemas
htt ...
  teema: Metro 2033. The Last Refuge
machoman

vastuseid: 812
vaadatud: 131519

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.10.2009 22:21:55   pealkiri: Metro 2033. The Last Refuge
Kõlab nagu väga huvitavalt. Üldse lähevad sellised maailmalõpu mängud mulle peale. Keegi võiks hakata Stanislav Lemi raamatuid mängudeks tegema icon_biggrin.gif
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
machoman

vastuseid: 15521
vaadatud: 2552583

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.10.2009 21:40:30   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
seni pole õiget vastust tulnud, vihjeks võin öelda et tegemist on fighting mänguga.

EDIT// Lisavihjeks siis et mäng on kunstilise poole pealt üsna progressiivne ja see oli ainult sellepärast ...
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
machoman

vastuseid: 15521
vaadatud: 2552583

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.10.2009 20:03:41   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
ei, tegemist pole majandamismänguga
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
machoman

vastuseid: 15521
vaadatud: 2552583

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.10.2009 18:20:15   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Uus

http://imgur.com/kcSYa.jpg
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
machoman

vastuseid: 15521
vaadatud: 2552583

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.10.2009 13:07:06   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
interstate 76' ?
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
machoman

vastuseid: 15521
vaadatud: 2552583

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.09.2009 22:21:40   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
pangu keegi teine pilt, ei viitsi hakata otsima
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
machoman

vastuseid: 15521
vaadatud: 2552583

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.09.2009 22:43:44   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
daikatana?
  teema: Flashpoint 2
machoman

vastuseid: 757
vaadatud: 130974

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.09.2009 16:56:46   pealkiri: Flashpoint 2
49
52
91

keskmine 64

See oli esimese korraga rohkem ei viitsi jamada
  teema: Mafia 2
machoman

vastuseid: 4121
vaadatud: 778618

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.07.2009 16:52:32   pealkiri: Mafia 2
Ma tõesti arvan et vihmavarjuga käia lumesajus on natuke imelik. Tundub et mõned ei näe lihtsalt vigu, mis Mafia 2-s on.
 
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.