|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: [XSX] Xbox Series X |
maaa
vastuseid: 1555
vaadatud: 425864
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.02.2022 17:39:34 pealkiri: [XSX] Xbox Series X |
| Soodsama hinnaga oli ainult 3-4 päeva, esmaspäevast vist tõsteti hinda. Ei oska nende hinnapoliitikat kommenteerida... |
teema: [XSX] Xbox Series X |
maaa
vastuseid: 1555
vaadatud: 425864
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.02.2022 20:01:34 pealkiri: [XSX] Xbox Series X |
| Võtsin Euronicsist, seal samuti saadaval suht norm hinnaga hetkel 629. Järelteenindus on kindlasti väikest lisaraha väärt. |
teema: [XSX] Xbox Series X |
maaa
vastuseid: 1555
vaadatud: 425864
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.02.2022 00:34:59 pealkiri: [XSX] Xbox Series X |
| Ju siis sel juhul ei viitsita vastata, kui enam saadaval pole. Niipalju elementaarset viisakust võiks ühel teenindusettevõttel ikka olla, et päringule vastata. Ilmselt ei vaevuta vastama ka sel ju ... |
teema: [XSX] Xbox Series X |
maaa
vastuseid: 1555
vaadatud: 425864
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 17.02.2022 12:08:05 pealkiri: [XSX] Xbox Series X |
| Kassetikeskusest ei saanud meilile vastustki. Ei soovita. |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
maaa
vastuseid: 23208
vaadatud: 5776886
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 16.07.2021 13:24:52 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Uue boksi Google Play Storest ei leia Netflixi äppi? Kuidas see võimalik on? Go3 on näiteks olemas
Ilmselt not netflix certified devices, puudu näiteks DRM sert. Minu hiina boksis töötab G ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
maaa
vastuseid: 23208
vaadatud: 5776886
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 15.07.2021 23:23:20 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Uue boksi Google Play Storest ei leia Netflixi äppi? Kuidas see võimalik on? Go3 on näiteks olemas  |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
maaa
vastuseid: 23208
vaadatud: 5776886
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 07.07.2021 13:16:35 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| Saab küll kasutada nii, et ainult boks. Proovisin just Tele 2 internetiga töötab Elisa Elamus ja ka nende uus boks. Ehk piisab internetist. |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
maaa
vastuseid: 23208
vaadatud: 5776886
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 20.06.2021 23:27:08 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
, mis kiirus`
ca 20 Mbps, samas digiboksi youtube äpis 4K video jookseb... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
maaa
vastuseid: 23208
vaadatud: 5776886
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 20.06.2021 14:07:00 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| Kas keegi uut boxi üle õhu intenetiga ka kasutab? Mul hangub pilt pärast mõne sekundilist töötamist... |
teema: Datagate |
maaa
vastuseid: 73
vaadatud: 49092
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 09.02.2021 15:25:55 pealkiri: Datagate |
Firmaga suheldes tuli välja, et nende arvates Eesti kehtivad seadused neile ei kehti. Seega hetkel pöördusin Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti poole.
Kauba ringivahetamine või raha ... |
teema: Datagate |
maaa
vastuseid: 73
vaadatud: 49092
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 02.02.2021 17:19:48 pealkiri: Datagate |
| Firmaga suheldes tuli välja, et nende arvates Eesti kehtivad seadused neile ei kehti. Seega hetkel pöördusin Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti poole. |
teema: Datagate |
maaa
vastuseid: 73
vaadatud: 49092
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 30.01.2021 23:35:16 pealkiri: Datagate |
| Ettevaatust antud firmaga. Garantiijuhtumi puhul tekib probleeme, seega ei soovita neilt osta. Tootel ilmnes defekt enne 6 kuu möödumist. Defekt oli fotolt näha ning saatsin neile foto. Sain seepea ... |
teema: 1a.ee OÜ |
maaa
vastuseid: 1256
vaadatud: 644984
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 05.05.2019 17:06:07 pealkiri: 1a.ee OÜ |
| Täiesti mõtetuks kohaks muutnud minu jaoks. Tegin tellimuse 01.04, tarnet lubati 11.04. Kaupa pole saanud siiani. Eeldatav tarneaeg muutub jooksvalt kogu aeg. Vahepeal oli ka paar päeva minevikus.. ... |
teema: RDE.ee |
maaa
vastuseid: 109
vaadatud: 111324
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 10.01.2019 23:58:06 pealkiri: RDE.ee |
Sai tellitud telefon. Saabunud pakis olev telefonikarp oli varasemalt avatud (turvakleeps katki) ja sinise telefoni asemele oli pandud musta värvi telefon. Karp oli muidu sinise telefoni oma
kas ... |
teema: RDE.ee |
maaa
vastuseid: 109
vaadatud: 111324
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 10.01.2019 19:47:54 pealkiri: RDE.ee |
Sai tellitud telefon. Saabunud pakis olev telefonikarp oli varasemalt avatud (turvakleeps katki) ja sinise telefoni asemele oli pandud musta värvi telefon. Karp oli muidu sinise telefoni oma  |
teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
maaa
vastuseid: 3975
vaadatud: 1288662
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 28.10.2017 14:26:57 pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
| Kas vastab tõele väide, et ainult antenni ja ruuterit rentida ei saa? Et peab ka koduneti teenus olema tellitud. Eile õhtul alla 2.09 Mb/s, üles 1.02 Mb/s ja ping 137 ms, ei ole just kõige meeldi ... |
teema: Telia Mobiilne Internet |
maaa
vastuseid: 5654
vaadatud: 1474643
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 25.09.2017 20:37:34 pealkiri: Telia Mobiilne Internet |
| Kuna Telia mast on minu elukohas ülekoormatud ja arendust Telia ei kavatse teha, siis sai Elisa teenust proovitud. Sama raha eest on kiirem ühendus 30/5 ja vähemalt esialgu toimib max kiirusega. Se ... |
teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
maaa
vastuseid: 3975
vaadatud: 1288662
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 16.06.2017 23:43:11 pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
Näide, klient kurdab, et kõik on aeglane ja eeldab, et internet on aeglane.
Samal ajal arvuti käivitub 15 min ja kui lõpuks brauser ette tuleb siis ei suuda see oma fläshiga üle 1Mbit speedtest ... |
teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
maaa
vastuseid: 3975
vaadatud: 1288662
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.06.2017 21:34:11 pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
4G teenusel ei saagi süüdlast olla. Kunas see KUNI kohale jõuab?
Küsimus on ilmselt selles kas see on nüüd massiline probleem või kas see on ALATI tugijaama probleem.
Mida ma öelda tahan, ... |
teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
maaa
vastuseid: 3975
vaadatud: 1288662
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.06.2017 11:11:06 pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
| , seda mis sagedusel või tugijaamas on su ruuter, kaugelt ei näe. Seda ei tea kas ja kuidas on suunatud väliantenn, kas samal ajal tarbib teenust ka digiboks ja teine arvuti kui kiirusetesti teed, ... |
teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
maaa
vastuseid: 3975
vaadatud: 1288662
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.06.2017 07:39:00 pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
Ja miks ei ole mõistlik kommenteerida neil kellele Telia näiteks HUAWEI E5186 müüs?
Teenuse kvaliteet on viimasel ajal ikka kõvasti alla käinud võrreldes 2016 aastaga.
Huawei kipub antud t ... |
teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
maaa
vastuseid: 3975
vaadatud: 1288662
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 14.06.2017 21:23:18 pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
Antud teemas on mõistlik kommenteerida teenuse kogemust ja kvaliteeti ennekõike nendel kellel on:
Telia pakutav Zyxel LTE ruuter
Telia pakutav Nelli 4G antenn, loodetavasti tehniku paigaldatud.
T ... |
teema: Heahind.ee |
maaa
vastuseid: 79
vaadatud: 86225
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 11.05.2015 16:14:44 pealkiri: Heahind.ee |
Tellisin nõudepesumasina, tarneaeg oli märgitud 3-14 päeva. Kohale jõudis ca nädalaga. Isegi eestikeelne kasutusjuhend oli kaasas  |
teema: KLICK |
maaa
vastuseid: 253
vaadatud: 123165
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 29.01.2015 16:53:42 pealkiri: KLICK |
ostsin siis telefoni endale , klicki lehel näitab , et toetab ainult ühte sim kaarti , reaalsuses aga toetab kahte sim kaarti
minuteada kasutab dual sim rohkem akut , või ma eksin ? ise kasutan ... |
teema: KLICK |
maaa
vastuseid: 253
vaadatud: 123165
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 27.01.2015 17:17:58 pealkiri: KLICK |
ostsin siis telefoni endale , klicki lehel näitab , et toetab ainult ühte sim kaarti , reaalsuses aga toetab kahte sim kaarti
minuteada kasutab dual sim rohkem akut , või ma eksin ? ise kasutan ... |
teema: Motorola Moto G |
maaa
vastuseid: 1144
vaadatud: 453969
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.04.2014 20:17:55 pealkiri: Motorola Moto G |
Kellel huvi ja aega hiinlastelt tellida, siis soovitan väga korralikku kaitsekesta ja -kilet mõistliku hinna eest.
http://www.aliexpress.com/item/Original-Nillkin-super-frosted-shield-Hard-Matte-Co ... |
teema: Samsung Eesti tootefoorum |
maaa
vastuseid: 1378
vaadatud: 494755
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 03.03.2014 17:02:25 pealkiri: Samsung Eesti tootefoorum |
| Aga miks te seda informatsiooni ei hangi? |
teema: Samsung Eesti tootefoorum |
maaa
vastuseid: 1378
vaadatud: 494755
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 26.02.2014 16:28:38 pealkiri: Samsung Eesti tootefoorum |
Kusjuures Motorola ei jäänud toeta - täna tuli Moto G KitKatile näiteks uuendus.
Tegelikult sooviks ikka Samsungi kommentaari uuenduste kohta. |
teema: Samsung Eesti tootefoorum |
maaa
vastuseid: 1378
vaadatud: 494755
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 16.02.2014 12:06:20 pealkiri: Samsung Eesti tootefoorum |
| Sellest saan ma aru kui 18 kuu vanuseid seadmeid enam ei toetata, kui sellele Tab 2-le ei ole 2 aasta jooksul ühtegi uuendust tulnud. Ja nagu ma ütlesin, siis mujal regioonides on samale seadmele uu ... |
teema: Samsung Eesti tootefoorum |
maaa
vastuseid: 1378
vaadatud: 494755
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 15.02.2014 20:51:28 pealkiri: Samsung Eesti tootefoorum |
Teistes regioonides on ju uuendus (Android 4.2.2) juba ammu väljas. KitKatist ma ei räägigi.
Sel juhul soovitaks küll kõigil Samsungi toodetest eemale hoida ning mõne Google-iga seotud firma ... |
teema: Samsung Eesti tootefoorum |
maaa
vastuseid: 1378
vaadatud: 494755
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 15.02.2014 20:30:38 pealkiri: Samsung Eesti tootefoorum |
| Millal ja kas üldse kunagi tuleb uuendus Samsung Galaxy Tab 2 androidile? Hetkel ametlik android 4.0 Tab 2 -le on pärit aastast 2011. Praegu on 2014? |
teema: Erinevad pulgad: MiNT, Kõu jne? |
maaa
vastuseid: 208
vaadatud: 93943
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 16.03.2011 14:11:55 pealkiri: Erinevad pulgad: MiNT, Kõu jne? |
Ilma antennipesata pulgale saab osta Panorama Universaalse GPRS & 3G adapteri:
http://www.emt.ee/wwwmain?screenId=eshop.search.eshop&refreshCtrl=186897750&actionId=showDetails&action ... |
teema: GarminAsus M10 GPSi kaartidega jama |
maaa
vastuseid: 4
vaadatud: 2430
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 20.02.2011 08:39:26 pealkiri: GarminAsus M10 GPSi kaartidega jama |
| Kas olete targemaks saanud? Ka mul juhtus sama asi kaartide uuendamisel... |
teema: Nokia N95 |
maaa
vastuseid: 1150
vaadatud: 307674
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 20.06.2007 23:05:21 pealkiri: Nokia N95 |
maamõõtjate e. geodeetide gps-is kasutatakse L-Est koordinaatsüsteemi, mis on meeterühikutes. Geograafilised koordinaadid on kraadides.
Täpsusest niipalju, et reaalajas mõõtes on maksimumtä ... |
teema: Nokia N95 |
maaa
vastuseid: 1150
vaadatud: 307674
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.06.2007 21:04:14 pealkiri: Nokia N95 |
| mis koordinaatsüsteemi N95 GPS kasutab ja kas on võimalik ka näiteks L-Est koordinaatsüsteemi kasutada? |
teema: netikuller |
maaa
vastuseid: 222
vaadatud: 107095
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 10.05.2007 19:43:53 pealkiri: netikuller |
to lu1de
firma, kes keeldub oma klientidega suhtlemast ja nagu kuulda ka raha tagasi ei maksa on kindlasti väga ebausaldusväärne.
Lisaks krediidiinfost-
Nimi: NETIKULLER OÜ
Registrikood: ... |
teema: netikuller |
maaa
vastuseid: 222
vaadatud: 107095
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 08.05.2007 19:18:31 pealkiri: netikuller |
imelik see, et spämmifilter hakkas tööle just siis kui oma probleemist neile teatasin enne seda said nad kõik mailid ilusti kätte  |
teema: Awerk-Data |
maaa
vastuseid: 20
vaadatud: 11386
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 07.05.2007 21:59:32 pealkiri: Awerk-Data |
| ceemic, loe eestpoolt. lisaks veel probleemid tarneaadressiga, mis sassi aeti ning esialgne väide, et ma postikulu pole tasunud, kuigi see oli kohe arve sees. |
teema: Awerk-Data |
maaa
vastuseid: 20
vaadatud: 11386
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 07.05.2007 21:28:32 pealkiri: Awerk-Data |
selline nende tase on jah kahjuks...  |
teema: netikuller |
maaa
vastuseid: 222
vaadatud: 107095
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 07.05.2007 20:56:41 pealkiri: netikuller |
| tegemist äärmiselt ebausaldusväärse firmaga. garantiijuhtumi puhul lihtsalt ignoreeritakse maile. ei soovita kellelgi sealt midagi osta. |
teema: ServiceNet OÜ (pankrotis, likvideerimisel) |
maaa
vastuseid: 169
vaadatud: 112814
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 13.03.2007 17:40:47 pealkiri: ServiceNet OÜ (pankrotis, likvideerimisel) |
| mõtlesin ka peale õppemaksu maksmist, et FS kaubamärki küll enam osta ei taha ja et HP peaks kindla peale minek olema, kuid nähes, et ka nende garantiiremonti teeb seesama "katk", loobusin selles ... |
teema: Nokia N95 |
maaa
vastuseid: 1150
vaadatud: 307674
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 07.03.2007 11:33:18 pealkiri: Nokia N95 |
| kas keegi on juba ostnud? kuidas esmamuljed on? |
teema: ServiceNet OÜ (pankrotis, likvideerimisel) |
maaa
vastuseid: 169
vaadatud: 112814
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 07.03.2007 10:33:21 pealkiri: ServiceNet OÜ (pankrotis, likvideerimisel) |
| hoidku siis mingit elementaarset kogust kaupa laos. siemensi lauaarvutile sobiv DVD-seade võiks ometi laos olla, kuna neid läheb tõenäoliselt üsna tihti rikki. see selleks aga nad ei suutnud 2 ku ... |
teema: ServiceNet OÜ (pankrotis, likvideerimisel) |
maaa
vastuseid: 169
vaadatud: 112814
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 06.03.2007 14:07:36 pealkiri: ServiceNet OÜ (pankrotis, likvideerimisel) |
| soovitan sellest firmast hoiduda nagu katkust. lauaarvuti neil garantiiremondis juba üle 3 kuu ja ainult hämavad kui neilt aru pärida. |
teema: Awerk-Data |
maaa
vastuseid: 20
vaadatud: 11386
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 05.01.2007 19:10:37 pealkiri: Awerk-Data |
| lihtsalt esialgsest räägitud tarneajast kuni kauba kättesaamiseni kulus pisut alla kuu aja. Aga jah eks vahepeal olid ju pühad kah. Nüüd igatahes kaup käes ja kõik ok. |
teema: Awerk-Data |
maaa
vastuseid: 20
vaadatud: 11386
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 04.01.2007 10:13:10 pealkiri: Awerk-Data |
| kas kellelgi on nendega tegemist olnud viimasel ajal? tundub olevat väga aeglase teenindusega koht või hakkab järjekordne firma ära vajuma? |
| |