|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: m1co |
m1co
vastuseid: 23
vaadatud: 8747
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.06.2010 15:31:25 pealkiri: Kommenteerimine: m1co |
Ostsin kõvaketta.
Peale müüki selgus, et 320 GB Western Digitali ketta asemel olin saanud 250 GB Seagate ketta. Rääkisime, ketas oli valele inimesele läinud vms...maksin 350-, lubas mulle taga ... |
teema: Kommenteerimine: m1co |
m1co
vastuseid: 23
vaadatud: 8747
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.06.2010 13:11:35 pealkiri: Kommenteerimine: m1co |
| Maksin Protsessori, jahuti ja emaplaadi eest raha ette 7. juunil. Posti lubati panna 8. juuni hommikul. Siis järgnesid erinevad vabandused: olin haige, oli tegemist jne. 12. Juuni pani väidetavalt p ... |
teema: Heroes of Newerth |
m1co
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.05.2010 19:32:20 pealkiri: Heroes of Newerth |
mis HoNis yldse toimub? Palju rahvast? Kas uusi Herosi on ja kui on siis õelge kes.
http://forums.heroesofnewerth.com
fixt |
teema: Kommenteerimine: Morpheus15 |
m1co
vastuseid: 203
vaadatud: 44564
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.05.2010 19:16:09 pealkiri: Kommenteerimine: Morpheus15 |
Sai müüdud üks vana P4 komplekt, kiire ja korrektne ostja  |
teema: Kommenteerimine: durdae |
m1co
vastuseid: 29
vaadatud: 11868
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.05.2010 05:56:26 pealkiri: Kommenteerimine: durdae |
Ostis emaplaadi, kõik sujus 5+
 |
teema: Kommenteerimine: kusti85 |
m1co
vastuseid: 219
vaadatud: 51595
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.05.2010 05:55:19 pealkiri: Kommenteerimine: kusti85 |
Müüsin kõvaketta, tehing sujus probleemideta. Kuigi kõvaketta firma tehingu käigus "muutus"  |
teema: Kommenteerimine: lolloom |
m1co
vastuseid: 243
vaadatud: 67163
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.05.2010 05:54:30 pealkiri: Kommenteerimine: lolloom |
Ostis arvuti, sooritas ülekande ning sai ka kast kohale tiritud. 5+  |
teema: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) |
m1co
vastuseid: 4216
vaadatud: 1306515
|
foorum: Kujundamine postitatud: 20.05.2010 14:10:59 pealkiri: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) |
Mul pole sõnu, lihtsalt liiga andekad pildid. Sooviks endalegi ühte, kuid tundub, et sul niigi käed-jalad tööd täis;) Väga-väga lahe igastahes!  |
teema: kõige hullemad firmade kodulehed siia! |
m1co
vastuseid: 2003
vaadatud: 715312
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 12.05.2010 15:26:17 pealkiri: kõige hullemad firmade kodulehed siia! |
Visioon on hea  |
teema: Heroes of Newerth |
m1co
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.05.2010 15:59:49 pealkiri: Heroes of Newerth |
| Mu beta konto UserID on 87, tähendab, et 87's konto ever tehtud. Kui see nüüd peaks peale retaili samaks jääma (eg. userid ei saa resetti), siis peaks selle eest vist päris head pappi saama fana ... |
teema: Heroes of Newerth |
m1co
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.05.2010 19:43:06 pealkiri: Heroes of Newerth |
Ei saa aru inimestest, kes tahavad kellegi teise nime kasutada...või mingit 'generic' kangelase või mingi muu jura nime kasutada...nagu Smile :p
Ei saa ise ka aru, pole kunagi yhtegi sarnast nime ... |
teema: Heroes of Newerth |
m1co
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.05.2010 02:26:58 pealkiri: Heroes of Newerth |
J2in magama nime KS counteri l6ppuj6udmist oodates:D Nimi mida tahtsin v6eti 2ra aga olen rahul ka uue nimega 'Smile'  |
teema: Heroes of Newerth |
m1co
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.04.2010 15:59:56 pealkiri: Heroes of Newerth |
| HoN ei nõua mitte mingit subscription fee'd ega midagi, ostad ära ja las vedeleb, kunagi ikka tahad pelada. Jään vana konto ikkagi alles. Kui 30$ niiväga suur väljaminek pole, siis ei näe probl ... |
teema: Heroes of Newerth |
m1co
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.04.2010 23:29:57 pealkiri: Heroes of Newerth |
| Pead silmas seda devo replayd? Seal küll midagi hullu pole. Hommikune moonkweeni mäng ajas jah nati s*ta keema:P |
teema: Heroes of Newerth |
m1co
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.04.2010 22:44:49 pealkiri: Heroes of Newerth |
Minumeelest pole tiimitöös kohta tahtlikule lauslollusele.
Sa ei saa mu poindist aru, vist oled unustanud need vennikesed, kes võtavad nighthoundi, seisavad seljataga, varastavad killi ja siis i ... |
teema: Heroes of Newerth |
m1co
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.04.2010 21:42:28 pealkiri: Heroes of Newerth |
a) Väljaelamine maandab enda pingeid.
b) Meeskond saab aru, et üks vend ei jaga matsu ja ei jää tema peale lootma.
c) Meeskond pingutab rohkem kui teab, et seis on 4v5;)
d) Moraal pole oluline, ... |
teema: Heroes of Newerth |
m1co
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.04.2010 20:07:47 pealkiri: Heroes of Newerth |
Oh noes, sa oled just selline närviline ja ropp ekstsentrik, kes ropendab ja rage quitib... I guess see hind, mis tuleb maksta 74% win ratio eest...
Ma ei rage quiti, ma ropendan ainult siis ku ... |
teema: Heroes of Newerth |
m1co
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.04.2010 18:30:30 pealkiri: Heroes of Newerth |
| pudge olin jah. |
teema: Heroes of Newerth |
m1co
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.04.2010 17:36:05 pealkiri: Heroes of Newerth |
Väike 1700 psr pela, Devoureriga nomnom-lolol, denysin end 5 korda 20 minti jooksul ja ajasin vist kõik vastased kurjaks:P
http://replays.heroesofnewerth.com/match_replay.php?mid=42459499
Siin ... |
teema: Heroes of Newerth |
m1co
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.04.2010 15:20:47 pealkiri: Heroes of Newerth |
http://replays.heroesofnewerth.com/match_replay.php?mid=42431873
See on siis basic moon queeni build/mängimine, ei rushinud shroudi, ega ei viitsinud pingutada ka, suvaline 1500+ noob pela oli (no ... |
teema: Heroes of Newerth |
m1co
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.04.2010 14:20:30 pealkiri: Heroes of Newerth |
| Tahtsin korraliku MQ mängu lindistada, kuid hommikuti leidsin ainult venelaste servereid, lõpuks ajasid nad mu nii närvi, et lasin neile terve laulu: http://www.youtube.com/watch?v=mJBe8USljY4 läb ... |
teema: Heroes of Newerth |
m1co
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.04.2010 19:56:27 pealkiri: Heroes of Newerth |
| Truth, multishot pushib lane'i rohkem kui vaja. Ainus mille puhul see kasulik on, on manapottide jms. asjade canceldamine, kuna range ainult 300 siis ise nina-alla ei trügi ka nagu. |
teema: Heroes of Newerth |
m1co
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.04.2010 15:55:32 pealkiri: Heroes of Newerth |
Sai venelasi omatud järjekordse varikontoga. Wannabe pubstomperid olid, no AB jne:P
2 mängu tegin, võib chekata replayd Fayde'i buildi ideede jaoks, tegin 2 erinevat buildi, 1 rohkem earlygame g ... |
teema: Heroes of Newerth |
m1co
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.04.2010 13:53:07 pealkiri: Heroes of Newerth |
| Ei päris nii lihtne see asi ei ole. MQ dps on suht sick ikka selle aura tõttu ja attackspeed ka suht norm, kui just predator pole, siis on päris gay mq 1v1 minna. DPS'is saad tõenäoliselt kotti j ... |
teema: Heroes of Newerth |
m1co
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.04.2010 11:05:17 pealkiri: Heroes of Newerth |
Eile sai sõpradega 2:2 tehtud "lannis". Ei lase veel korralikult serverit valmistada, ehk siis peab mingi ~200 pingi mängima.
Tegime single draft ja 2 korda mängisin moon queeniga, millel Ulti on ... |
teema: Heroes of Newerth |
m1co
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.04.2010 02:14:10 pealkiri: Heroes of Newerth |
| Koguaeg leian servereid kui ise hostin:O |
teema: Heroes of Newerth |
m1co
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.04.2010 20:25:44 pealkiri: Heroes of Newerth |
Keegi mängima tahab õppida, siis ma streamin praegu uue kontoga 1.6k (varsti 1.7k+) psr mänge;)
http://livestream.com/xsaisucks
edit: Võtsin maha, prose jääb ikka nati lahjaks high quality ... |
teema: Heroes of Newerth |
m1co
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.04.2010 07:32:44 pealkiri: Heroes of Newerth |
Sai üle pika aja mängitud jälle, vahepeal ikka päris palju heroesid lisatud, tundsin ennast täieliku newbina.
Kus muidu nüüd eestlased aega mööda saadavad? Vanasti oli selleks Eesti channe ... |
teema: Heroes of Newerth |
m1co
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.04.2010 03:54:21 pealkiri: Heroes of Newerth |
Keegi mängima tahab õppida, siis ma streamin praegu uue kontoga 1.6k (varsti 1.7k+) psr mänge;)
http://livestream.com/xsaisucks
edit: Võtsin maha, prose jääb ikka nati lahjaks high quality ... |
teema: Heroes of Newerth |
m1co
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.04.2010 10:47:12 pealkiri: Heroes of Newerth |
Chipper xD
Lihtsalt lol
Eile kaks mängu sellega, esimene vist oli 24:1 ja teine oli 22:0
Chipper on väga kerge, kui enne oled palju valki mänginud ja suudad rocketeid sihtida vastavalt. U ... |
teema: Heroes of Newerth |
m1co
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.04.2010 06:07:03 pealkiri: Heroes of Newerth |
| Rikiga lähed midi, käsid suppordil flying chickeni osta, peale paari creepwave'i ostad pudeli ja hakkad gankama. Kesiganes keskel vastas poleks, kõva harass NH käest omab ka parimad vennad ära, e ... |
teema: Heroes of Newerth |
m1co
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.04.2010 22:03:31 pealkiri: Heroes of Newerth |
väga masendav, et enamus tiimid on nii sitad, et ei oska selliste herode vastu nagu scout mängida.
ja whinetakse, et OP, piisab Null Talismanist, et tal nahk üle kõrvade tõmmata. ometigi ju täi ... |
teema: Heroes of Newerth |
m1co
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.04.2010 10:38:12 pealkiri: Heroes of Newerth |
Te näete neid EM skaute liiga palju:P
Kohe saab paar MatchID'd ka, hetkel magama aga ärkan siis otsin mõne:P
Edit: Kuigi seal pole midagi erilist, kui ma mängin skauti, siis ainult rush-doom ... |
teema: Heroes of Newerth |
m1co
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.04.2010 18:45:41 pealkiri: Heroes of Newerth |
Tegin päev otsa Matchmakingut, hetke seis siis 1680 SMR, 1 kaotus tuli ka, tänu sellele, et ise lolli mängisin ja asja tõsiselt ei võtnud.
Siiani on asi kergelt läinud, peaasi, et ise carryga ... |
teema: Heroes of Newerth |
m1co
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.03.2010 15:55:52 pealkiri: Heroes of Newerth |
Taunti saab kasutada ja ei pea targetil ka see ostetud olema. Kui oled surnud vms. siis taunt on hall, muidu täitsa funkab kui oled pre-orderinud.
Nagu ma juba pool päeva olen seletanud foorumitr ... |
teema: Heroes of Newerth |
m1co
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.03.2010 01:26:50 pealkiri: Heroes of Newerth |
NH on op nüüd
Lastpickiga võtsin NH 1.8k+ mängus ja läksin 14 mintiga bloodbathi:D GG
Hinrek:
Mac/Linux
- Added Exclusive mode for OS X
- Fixed a memory leak that was crashing ... |
teema: Heroes of Newerth |
m1co
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.03.2010 01:56:03 pealkiri: Heroes of Newerth |
| Ülejäänu ok, kuid vana lobby kujundus oli ikka kordades parem! Mulle endale istub ka asi rohkem, kui see on minimalistlik ning informatiivne, mis mul selle artworkiga peale on hakata seal? |
teema: Heroes of Newerth |
m1co
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.03.2010 12:25:12 pealkiri: Heroes of Newerth |
| Selleks peab olema sul test-beta-beta client;) Ehk siis mitte see, mis on hetkel "default" client:P |
teema: Heroes of Newerth |
m1co
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.03.2010 10:30:49 pealkiri: Heroes of Newerth |
|
teema: World of Warcraft |
m1co
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445786
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.03.2010 22:07:31 pealkiri: World of Warcraft |
| Appi! Aidake! Tegin level 63 ära ja ei viitsi edasi grindida:D Mis oleks alternatiiv quest-kill expile:( |
teema: World of Warcraft |
m1co
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445786
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.03.2010 11:37:42 pealkiri: World of Warcraft |
Sain vist kõige idiootsema WoW-scam kirja ever:
***Notice of Account Will Closure***
Reason for Closure: Terms of Use Violation -- Exploitative Activity: Unauthorized Cheat Programs ("Hacks")
T ... |
teema: Heroes of Newerth |
m1co
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.03.2010 21:16:59 pealkiri: Heroes of Newerth |
| Proovisin Lol'i. Seal alguses peab tutvustava mängu (tutorial) tegema ja on võimalus ka botide vastu mängida. Minumeelest on see väga hea idee ja minujaoks asi töötab. Kui ma poleks kunagi midag ... |
teema: Heroes of Newerth |
m1co
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.03.2010 18:06:39 pealkiri: Heroes of Newerth |
| Eks see ole inimese viga ka natukene, kui ise piisavalt entusiastlik pole, et ise otsida/õppida asju. Kui asja ikka tahad tõsiselt võtta ja ennast arendada mängus, mitte lihtsalt lolli mängida, s ... |
teema: Heroes of Newerth |
m1co
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.03.2010 00:13:33 pealkiri: Heroes of Newerth |
HoH
Heroes of Hinnavaatlus  |
teema: Heroes of Newerth |
m1co
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.03.2010 17:43:12 pealkiri: Re: Beta Key |
Äkki saaks keegi mulle saata ka beta key ?
Tänud ette
rateimeb@hot.ee
Ma hakkan kahtlustama, et 1 kasutaja üritab mitut keyd saada, kas siis endale uute kontode tarbeks või siis müüb ... |
teema: Heroes of Newerth |
m1co
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.03.2010 15:43:22 pealkiri: Heroes of Newerth |
| Kuna HoNil on suuremosa playerbase suht idikad, siis ma ei kujutaks ette veel priva servu mängijaid:O Maturity =<0 |
teema: kõige hullemad firmade kodulehed siia! |
m1co
vastuseid: 2003
vaadatud: 715312
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 08.03.2010 22:26:36 pealkiri: kõige hullemad firmade kodulehed siia! |
http://www.taksod.ee/index.php?page=2
Sai uuritud, mis taksoga võiks sõitma minna, leidsin siis sellise lingi
Eriti tore on see, et neil on isegi "Anekdoodid" kohe ilusti menüüs olem ... |
teema: Heroes of Newerth |
m1co
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.03.2010 21:53:54 pealkiri: Heroes of Newerth |
GREAT SUCCESS!
mikkvirk@hot.ee: invitation sent.
Teinekord võiks ainult viisakamalt küsida, ehk siis kirjutada "Palun" ka kuskile  |
teema: Heroes of Newerth |
m1co
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.03.2010 21:12:01 pealkiri: Heroes of Newerth |
| Üks häääästi suur Eesti clan on HoNis suvalistest vendadest, nimi on Quad Damage, ehk QD. Näide klanni suurusest: Üks sõbranna tuli minu juurde soolaleivale ja tiris boyfriendi kaasa, kes tuli ... |
teema: Heroes of Newerth |
m1co
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.03.2010 14:57:45 pealkiri: Heroes of Newerth |
HAHAHA, liiga fun:D
Sellepeale ma login kohe sisse ja teen ühe raundi pandaga:D |
| |