Avaleht
otsing leidis 103 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: m1co
m1co

vastuseid: 23
vaadatud: 8747

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.06.2010 15:31:25   pealkiri: Kommenteerimine: m1co
Ostsin kõvaketta.
Peale müüki selgus, et 320 GB Western Digitali ketta asemel olin saanud 250 GB Seagate ketta. Rääkisime, ketas oli valele inimesele läinud vms...maksin 350-, lubas mulle taga ...
  teema: Kommenteerimine: m1co
m1co

vastuseid: 23
vaadatud: 8747

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.06.2010 13:11:35   pealkiri: Kommenteerimine: m1co
Maksin Protsessori, jahuti ja emaplaadi eest raha ette 7. juunil. Posti lubati panna 8. juuni hommikul. Siis järgnesid erinevad vabandused: olin haige, oli tegemist jne. 12. Juuni pani väidetavalt p ...
  teema: Heroes of Newerth
m1co

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.05.2010 19:32:20   pealkiri: Heroes of Newerth
mis HoNis yldse toimub? Palju rahvast? Kas uusi Herosi on ja kui on siis õelge kes. icon_biggrin.gif
http://forums.heroesofnewerth.com

fixt
  teema: Kommenteerimine: Morpheus15
m1co

vastuseid: 203
vaadatud: 44564

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.05.2010 19:16:09   pealkiri: Kommenteerimine: Morpheus15
Sai müüdud üks vana P4 komplekt, kiire ja korrektne ostja thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: durdae
m1co

vastuseid: 29
vaadatud: 11868

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.05.2010 05:56:26   pealkiri: Kommenteerimine: durdae
Ostis emaplaadi, kõik sujus 5+
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kusti85
m1co

vastuseid: 219
vaadatud: 51595

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.05.2010 05:55:19   pealkiri: Kommenteerimine: kusti85
Müüsin kõvaketta, tehing sujus probleemideta. Kuigi kõvaketta firma tehingu käigus "muutus" icon_lol.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: lolloom
m1co

vastuseid: 243
vaadatud: 67163

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.05.2010 05:54:30   pealkiri: Kommenteerimine: lolloom
Ostis arvuti, sooritas ülekande ning sai ka kast kohale tiritud. 5+ thumbs_up.gif
  teema: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused)
m1co

vastuseid: 4216
vaadatud: 1306515

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 20.05.2010 14:10:59   pealkiri: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused)
Mul pole sõnu, lihtsalt liiga andekad pildid. Sooviks endalegi ühte, kuid tundub, et sul niigi käed-jalad tööd täis;) Väga-väga lahe igastahes! thumbs_up.gif
  teema: kõige hullemad firmade kodulehed siia!
m1co

vastuseid: 2003
vaadatud: 715312

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 12.05.2010 15:26:17   pealkiri: kõige hullemad firmade kodulehed siia!
Visioon on hea thumbs_up.gif
  teema: Heroes of Newerth
m1co

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.05.2010 15:59:49   pealkiri: Heroes of Newerth
Mu beta konto UserID on 87, tähendab, et 87's konto ever tehtud. Kui see nüüd peaks peale retaili samaks jääma (eg. userid ei saa resetti), siis peaks selle eest vist päris head pappi saama fana ...
  teema: Heroes of Newerth
m1co

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.05.2010 19:43:06   pealkiri: Heroes of Newerth
Ei saa aru inimestest, kes tahavad kellegi teise nime kasutada...või mingit 'generic' kangelase või mingi muu jura nime kasutada...nagu Smile :p

Ei saa ise ka aru, pole kunagi yhtegi sarnast nime ...
  teema: Heroes of Newerth
m1co

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.05.2010 02:26:58   pealkiri: Heroes of Newerth
J2in magama nime KS counteri l6ppuj6udmist oodates:D Nimi mida tahtsin v6eti 2ra aga olen rahul ka uue nimega 'Smile' icon_smile.gif
  teema: Heroes of Newerth
m1co

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.04.2010 15:59:56   pealkiri: Heroes of Newerth
HoN ei nõua mitte mingit subscription fee'd ega midagi, ostad ära ja las vedeleb, kunagi ikka tahad pelada. Jään vana konto ikkagi alles. Kui 30$ niiväga suur väljaminek pole, siis ei näe probl ...
  teema: Heroes of Newerth
m1co

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.04.2010 23:29:57   pealkiri: Heroes of Newerth
Pead silmas seda devo replayd? Seal küll midagi hullu pole. Hommikune moonkweeni mäng ajas jah nati s*ta keema:P
  teema: Heroes of Newerth
m1co

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.04.2010 22:44:49   pealkiri: Heroes of Newerth
Minumeelest pole tiimitöös kohta tahtlikule lauslollusele.

Sa ei saa mu poindist aru, vist oled unustanud need vennikesed, kes võtavad nighthoundi, seisavad seljataga, varastavad killi ja siis i ...
  teema: Heroes of Newerth
m1co

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.04.2010 21:42:28   pealkiri: Heroes of Newerth
a) Väljaelamine maandab enda pingeid.
b) Meeskond saab aru, et üks vend ei jaga matsu ja ei jää tema peale lootma.
c) Meeskond pingutab rohkem kui teab, et seis on 4v5;)
d) Moraal pole oluline, ...
  teema: Heroes of Newerth
m1co

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.04.2010 20:07:47   pealkiri: Heroes of Newerth
Oh noes, sa oled just selline närviline ja ropp ekstsentrik, kes ropendab ja rage quitib... icon_sad.gif I guess see hind, mis tuleb maksta 74% win ratio eest...

Ma ei rage quiti, ma ropendan ainult siis ku ...
  teema: Heroes of Newerth
m1co

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.04.2010 18:30:30   pealkiri: Heroes of Newerth
pudge olin jah.
  teema: Heroes of Newerth
m1co

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.04.2010 17:36:05   pealkiri: Heroes of Newerth
Väike 1700 psr pela, Devoureriga nomnom-lolol, denysin end 5 korda 20 minti jooksul ja ajasin vist kõik vastased kurjaks:P

http://replays.heroesofnewerth.com/match_replay.php?mid=42459499

Siin ...
  teema: Heroes of Newerth
m1co

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.04.2010 15:20:47   pealkiri: Heroes of Newerth
http://replays.heroesofnewerth.com/match_replay.php?mid=42431873

See on siis basic moon queeni build/mängimine, ei rushinud shroudi, ega ei viitsinud pingutada ka, suvaline 1500+ noob pela oli (no ...
  teema: Heroes of Newerth
m1co

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.04.2010 14:20:30   pealkiri: Heroes of Newerth
Tahtsin korraliku MQ mängu lindistada, kuid hommikuti leidsin ainult venelaste servereid, lõpuks ajasid nad mu nii närvi, et lasin neile terve laulu: http://www.youtube.com/watch?v=mJBe8USljY4 läb ...
  teema: Heroes of Newerth
m1co

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.04.2010 19:56:27   pealkiri: Heroes of Newerth
Truth, multishot pushib lane'i rohkem kui vaja. Ainus mille puhul see kasulik on, on manapottide jms. asjade canceldamine, kuna range ainult 300 siis ise nina-alla ei trügi ka nagu.
  teema: Heroes of Newerth
m1co

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.04.2010 15:55:32   pealkiri: Heroes of Newerth
Sai venelasi omatud järjekordse varikontoga. Wannabe pubstomperid olid, no AB jne:P

2 mängu tegin, võib chekata replayd Fayde'i buildi ideede jaoks, tegin 2 erinevat buildi, 1 rohkem earlygame g ...
  teema: Heroes of Newerth
m1co

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.04.2010 13:53:07   pealkiri: Heroes of Newerth
Ei päris nii lihtne see asi ei ole. MQ dps on suht sick ikka selle aura tõttu ja attackspeed ka suht norm, kui just predator pole, siis on päris gay mq 1v1 minna. DPS'is saad tõenäoliselt kotti j ...
  teema: Heroes of Newerth
m1co

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.04.2010 11:05:17   pealkiri: Heroes of Newerth
Eile sai sõpradega 2:2 tehtud "lannis". Ei lase veel korralikult serverit valmistada, ehk siis peab mingi ~200 pingi mängima.
Tegime single draft ja 2 korda mängisin moon queeniga, millel Ulti on ...
  teema: Heroes of Newerth
m1co

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.04.2010 02:14:10   pealkiri: Heroes of Newerth
Koguaeg leian servereid kui ise hostin:O
  teema: Heroes of Newerth
m1co

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.04.2010 20:25:44   pealkiri: Heroes of Newerth
Keegi mängima tahab õppida, siis ma streamin praegu uue kontoga 1.6k (varsti 1.7k+) psr mänge;)

http://livestream.com/xsaisucks

edit: Võtsin maha, prose jääb ikka nati lahjaks high quality ...
  teema: Heroes of Newerth
m1co

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.04.2010 07:32:44   pealkiri: Heroes of Newerth
Sai üle pika aja mängitud jälle, vahepeal ikka päris palju heroesid lisatud, tundsin ennast täieliku newbina.

Kus muidu nüüd eestlased aega mööda saadavad? Vanasti oli selleks Eesti channe ...
  teema: Heroes of Newerth
m1co

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.04.2010 03:54:21   pealkiri: Heroes of Newerth
Keegi mängima tahab õppida, siis ma streamin praegu uue kontoga 1.6k (varsti 1.7k+) psr mänge;)

http://livestream.com/xsaisucks

edit: Võtsin maha, prose jääb ikka nati lahjaks high quality ...
  teema: Heroes of Newerth
m1co

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.04.2010 10:47:12   pealkiri: Heroes of Newerth
Chipper xD

Lihtsalt lol

Eile kaks mängu sellega, esimene vist oli 24:1 ja teine oli 22:0

Chipper on väga kerge, kui enne oled palju valki mänginud ja suudad rocketeid sihtida vastavalt. U ...
  teema: Heroes of Newerth
m1co

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.04.2010 06:07:03   pealkiri: Heroes of Newerth
Rikiga lähed midi, käsid suppordil flying chickeni osta, peale paari creepwave'i ostad pudeli ja hakkad gankama. Kesiganes keskel vastas poleks, kõva harass NH käest omab ka parimad vennad ära, e ...
  teema: Heroes of Newerth
m1co

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.04.2010 22:03:31   pealkiri: Heroes of Newerth
väga masendav, et enamus tiimid on nii sitad, et ei oska selliste herode vastu nagu scout mängida.
ja whinetakse, et OP, piisab Null Talismanist, et tal nahk üle kõrvade tõmmata. ometigi ju täi ...
  teema: Heroes of Newerth
m1co

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.04.2010 10:38:12   pealkiri: Heroes of Newerth
Te näete neid EM skaute liiga palju:P

Kohe saab paar MatchID'd ka, hetkel magama aga ärkan siis otsin mõne:P

Edit: Kuigi seal pole midagi erilist, kui ma mängin skauti, siis ainult rush-doom ...
  teema: Heroes of Newerth
m1co

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.04.2010 18:45:41   pealkiri: Heroes of Newerth
Tegin päev otsa Matchmakingut, hetke seis siis 1680 SMR, 1 kaotus tuli ka, tänu sellele, et ise lolli mängisin ja asja tõsiselt ei võtnud.

Siiani on asi kergelt läinud, peaasi, et ise carryga ...
  teema: Heroes of Newerth
m1co

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.03.2010 15:55:52   pealkiri: Heroes of Newerth
Taunti saab kasutada ja ei pea targetil ka see ostetud olema. Kui oled surnud vms. siis taunt on hall, muidu täitsa funkab kui oled pre-orderinud.

Nagu ma juba pool päeva olen seletanud foorumitr ...
  teema: Heroes of Newerth
m1co

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.03.2010 01:26:50   pealkiri: Heroes of Newerth
NH on op nüüdicon_biggrin.gif

Lastpickiga võtsin NH 1.8k+ mängus ja läksin 14 mintiga bloodbathi:D GG beer_yum.gif

Hinrek:

Mac/Linux

- Added Exclusive mode for OS X
- Fixed a memory leak that was crashing ...
  teema: Heroes of Newerth
m1co

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.03.2010 01:56:03   pealkiri: Heroes of Newerth
Ülejäänu ok, kuid vana lobby kujundus oli ikka kordades parem! Mulle endale istub ka asi rohkem, kui see on minimalistlik ning informatiivne, mis mul selle artworkiga peale on hakata seal?
  teema: Heroes of Newerth
m1co

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.03.2010 12:25:12   pealkiri: Heroes of Newerth
Selleks peab olema sul test-beta-beta client;) Ehk siis mitte see, mis on hetkel "default" client:P
  teema: Heroes of Newerth
m1co

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.03.2010 10:30:49   pealkiri: Heroes of Newerth
  teema: World of Warcraft
m1co

vastuseid: 19219
vaadatud: 3445786

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.03.2010 22:07:31   pealkiri: World of Warcraft
Appi! Aidake! Tegin level 63 ära ja ei viitsi edasi grindida:D Mis oleks alternatiiv quest-kill expile:(
  teema: World of Warcraft
m1co

vastuseid: 19219
vaadatud: 3445786

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.03.2010 11:37:42   pealkiri: World of Warcraft
Sain vist kõige idiootsema WoW-scam kirja ever:

***Notice of Account Will Closure***
Reason for Closure: Terms of Use Violation -- Exploitative Activity: Unauthorized Cheat Programs ("Hacks")
T ...
  teema: Heroes of Newerth
m1co

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.03.2010 21:16:59   pealkiri: Heroes of Newerth
Proovisin Lol'i. Seal alguses peab tutvustava mängu (tutorial) tegema ja on võimalus ka botide vastu mängida. Minumeelest on see väga hea idee ja minujaoks asi töötab. Kui ma poleks kunagi midag ...
  teema: Heroes of Newerth
m1co

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.03.2010 18:06:39   pealkiri: Heroes of Newerth
Eks see ole inimese viga ka natukene, kui ise piisavalt entusiastlik pole, et ise otsida/õppida asju. Kui asja ikka tahad tõsiselt võtta ja ennast arendada mängus, mitte lihtsalt lolli mängida, s ...
  teema: Heroes of Newerth
m1co

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.03.2010 00:13:33   pealkiri: Heroes of Newerth
HoH

Heroes of Hinnavaatlus thumbs_up.gif
  teema: Heroes of Newerth
m1co

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.03.2010 17:43:12   pealkiri: Re: Beta Key
Äkki saaks keegi mulle saata ka beta key ?


Tänud ette

rateimeb@hot.ee

Ma hakkan kahtlustama, et 1 kasutaja üritab mitut keyd saada, kas siis endale uute kontode tarbeks või siis müüb ...
  teema: Heroes of Newerth
m1co

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.03.2010 15:43:22   pealkiri: Heroes of Newerth
Kuna HoNil on suuremosa playerbase suht idikad, siis ma ei kujutaks ette veel priva servu mängijaid:O Maturity =<0
  teema: kõige hullemad firmade kodulehed siia!
m1co

vastuseid: 2003
vaadatud: 715312

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 08.03.2010 22:26:36   pealkiri: kõige hullemad firmade kodulehed siia!
http://www.taksod.ee/index.php?page=2

Sai uuritud, mis taksoga võiks sõitma minna, leidsin siis sellise lingi icon_lol.gif

Eriti tore on see, et neil on isegi "Anekdoodid" kohe ilusti menüüs olem ...
  teema: Heroes of Newerth
m1co

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.03.2010 21:53:54   pealkiri: Heroes of Newerth

GREAT SUCCESS!

mikkvirk@hot.ee: invitation sent.



Teinekord võiks ainult viisakamalt küsida, ehk siis kirjutada "Palun" ka kuskile icon_wink.gif
  teema: Heroes of Newerth
m1co

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.03.2010 21:12:01   pealkiri: Heroes of Newerth
Üks häääästi suur Eesti clan on HoNis suvalistest vendadest, nimi on Quad Damage, ehk QD. Näide klanni suurusest: Üks sõbranna tuli minu juurde soolaleivale ja tiris boyfriendi kaasa, kes tuli ...
  teema: Heroes of Newerth
m1co

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.03.2010 14:57:45   pealkiri: Heroes of Newerth
HAHAHA, liiga fun:D

Sellepeale ma login kohe sisse ja teen ühe raundi pandaga:D
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.