|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: lineage 2 |
lordscorp
vastuseid: 5260
vaadatud: 890888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.02.2007 23:19:22 pealkiri: lineage 2 |
| Ma arvatavasti TH ! ;D |
teema: America's Army |
lordscorp
vastuseid: 6483
vaadatud: 1049241
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.01.2007 20:08:36 pealkiri: America's Army |
ma ei leia kahjuks sellist servut
ohh leidsin  |
teema: lineage 2 |
lordscorp
vastuseid: 5260
vaadatud: 890888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.08.2006 22:00:57 pealkiri: lineage 2 |
kus keegi lvldab ja mis nimedega olete ??  |
teema: lineage 2 |
lordscorp
vastuseid: 5260
vaadatud: 890888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.08.2006 13:55:46 pealkiri: lineage 2 |
| nimi mul seal servus aurora ;p pm-ige mulle siis mul lõbusam ;P |
teema: lineage 2 |
lordscorp
vastuseid: 5260
vaadatud: 890888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.08.2006 09:47:27 pealkiri: lineage 2 |
| ehk siis kui kamba kuskil koku saate, siis tulen ka mängima ;P |
teema: Heroes Of Might And Magic arutelu |
lordscorp
vastuseid: 1279
vaadatud: 249407
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.07.2006 13:32:43 pealkiri: Heroes Of Might And Magic arutelu |
keegi LAN-is viitsib m2ngida ? (hamachiga)  |
teema: lineage 2 |
lordscorp
vastuseid: 5260
vaadatud: 890888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.07.2006 11:44:25 pealkiri: lineage 2 |
| väike probleem, et isogames-is tuli update aga mul ei lõpeta seda updateimist korralikult. hakkab juba peaaegu lõpetama ja siis ütleb et (file coult not be saved to game directory) ei tea kas see ... |
teema: lineage 2 |
lordscorp
vastuseid: 5260
vaadatud: 890888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.07.2006 15:15:17 pealkiri: lineage 2 |
no ex ma siis tulen ja vaatan mi saama hakkab
mis nimega oled seal ??
ma veel vaatan mis nime panen  |
teema: GunZ The Duel |
lordscorp
vastuseid: 153
vaadatud: 35515
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.07.2006 13:38:53 pealkiri: GunZ The Duel |
| tahtsin siis täna seda mängu proovida aga vot ei taha tööle minna :S.... lähen siis launcheri icoonile ja hakkab loadima ja siis kiirub kinni (not responding).. keegi teab mis ma valesti olen tei ... |
teema: CABAL Online |
lordscorp
vastuseid: 364
vaadatud: 101224
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.06.2006 18:07:24 pealkiri: CABAL Online |
saab optioni alt.. ja muidugi pead neid väikeseid kolle tapma  |
teema: CABAL Online |
lordscorp
vastuseid: 364
vaadatud: 101224
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.06.2006 10:22:31 pealkiri: CABAL Online |
tahh ma ei jaksa enam oodata millal mind juba invite-itakse  |
teema: CABAL Online |
lordscorp
vastuseid: 364
vaadatud: 101224
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.06.2006 18:54:13 pealkiri: CABAL Online |
| kust sa seda nimekirja vaatad kas oled sees või mitte ?? |
teema: CABAL Online |
lordscorp
vastuseid: 364
vaadatud: 101224
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.06.2006 13:17:40 pealkiri: CABAL Online |
päris lahe jah  |
teema: lineage 2 |
lordscorp
vastuseid: 5260
vaadatud: 890888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.06.2006 15:07:36 pealkiri: lineage 2 |
heh.. regasin ka paradiisi ära ja tegin ka eureka servusse mehe  |
teema: lineage 2 |
lordscorp
vastuseid: 5260
vaadatud: 890888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.06.2006 12:59:23 pealkiri: lineage 2 |
, Fraps või lihtsalt Lineage2 kausta? otsi tal screenshots folder üles,peaksid seal olema.
Mis High rate server on,linki?
btw,Snaxez,Sinu jänkide L2 pildid on suht laggised seda teemat vaad ... |
teema: lineage 2 |
lordscorp
vastuseid: 5260
vaadatud: 890888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.06.2006 10:07:20 pealkiri: lineage 2 |
käisin seda valakast killimas.. üleeile oli vist see... päris lahe oli.. aga noh ma mängin ju high rate serveus ka, nii et me tegime paari partyga talle ära
ma muidu tegin scriine ka aga ma ... |
teema: lineage 2 |
lordscorp
vastuseid: 5260
vaadatud: 890888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.06.2006 07:35:57 pealkiri: lineage 2 |
| Normaalne. =P |
teema: lineage 2 |
lordscorp
vastuseid: 5260
vaadatud: 890888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.05.2006 19:21:41 pealkiri: lineage 2 |
| mitmes neist high rate server seal L2W-s on ?? ise mängin seal necropolis või mis iganes. |
teema: lineage 2 |
lordscorp
vastuseid: 5260
vaadatud: 890888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.05.2006 18:32:11 pealkiri: lineage 2 |
| Keegi veel mängib kuskil seda ?? |
teema: MMO |
lordscorp
vastuseid: 571
vaadatud: 111851
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.04.2006 15:08:32 pealkiri: MMO |
Ja olen pelanud aga liikumine oli kuidagi imelik.. ja eriti ei mäleta sellest.. igatahes mulle ei läinud peale  |
teema: America's Army |
lordscorp
vastuseid: 6483
vaadatud: 1049241
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.02.2006 20:16:45 pealkiri: America's Army |
teeks äkki mingi tiimi et kõik panevad nime ette mingi ühise märgi. aga muidugi selleks peab uue kasutaja tegema või saab ka kuidagi muuta ?? (ma viitsiks uut kasutajat teha)Nime saad AA kodule ... |
teema: America's Army |
lordscorp
vastuseid: 6483
vaadatud: 1049241
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.02.2006 20:06:55 pealkiri: America's Army |
teeks äkki mingi tiimi et kõik panevad nime ette mingi ühise märgi. aga muidugi selleks peab uue kasutaja tegema või saab ka kuidagi muuta ?? (ma viitsiks uut kasutajat teha)
ja keegi võiks se ... |
teema: Silkroad |
lordscorp
vastuseid: 1535
vaadatud: 318885
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.02.2006 19:57:02 pealkiri: Silkroad |
Ähh.. mis te siin ikka vaidlete ^^ see pole mängu teema.
mu msn on: x3rdhostage@hotmail.com
ma lvl 9
mis su mehe nimi seal on ?? ja mis lvl ?? ja mis class ?? |
teema: Silkroad |
lordscorp
vastuseid: 1535
vaadatud: 318885
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.02.2006 17:51:02 pealkiri: Silkroad |
| tegin ka nüüd xianisse vibur lvl 5 ^^ |
teema: Silkroad |
lordscorp
vastuseid: 1535
vaadatud: 318885
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.02.2006 14:59:46 pealkiri: Silkroad |
eila käisin ka korra sees ja mõtlesin et me võiks kõik ühes servus olla
ma praegu muidu babelis |
teema: America's Army |
lordscorp
vastuseid: 6483
vaadatud: 1049241
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.02.2006 18:31:43 pealkiri: America's Army |
Deem jälle üks suur probla :S kui ma treeningud ära teen siis ta ei seivi ära na, viskab errori :?
tegin uue kasutaja ja siis ka ei saand. Vist lehe server maas.  |
teema: America's Army |
lordscorp
vastuseid: 6483
vaadatud: 1049241
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.02.2006 15:49:52 pealkiri: America's Army |
, Said essas lasketiirus 36 punni? Proovi see enne ära teha ja siis saad teha ülejäänuid
mis see laskediir kus peab m4-jaga laskme w.. see automaat ??
neid märke mis ette viskab ?? |
teema: America's Army |
lordscorp
vastuseid: 6483
vaadatud: 1049241
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.02.2006 08:40:50 pealkiri: America's Army |
|
teema: America's Army |
lordscorp
vastuseid: 6483
vaadatud: 1049241
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.02.2006 20:43:10 pealkiri: America's Army |
Sellinne küsimus, et mix mai saa sniper treeningut teha?? tahaks nagu snaiprit juba kanda või mis värk on, mida tegema pean ??  |
teema: Risk Your Life |
lordscorp
vastuseid: 576
vaadatud: 109305
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.01.2006 11:19:19 pealkiri: Risk Your Life |
Mis vahe neil Shadow ork, Life orc, Rune orc ja Officatoril on ??
Et naq mis keegi teeb ?? palun selgitage.  |
teema: Counter-Strike: Source |
lordscorp
vastuseid: 6658
vaadatud: 1061462
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.01.2006 12:52:20 pealkiri: Counter-Strike: Source |
mängisin ka kunagi CS päris lahe oli.
lemmik serveri nime ei mäleta aga seal oli üks lahe omadus, et seal sai lvl-eid teenida ja mida suurem level seda võimsam skill.
iga rass (seal sai valida) ... |
teema: Guild Wars |
lordscorp
vastuseid: 895
vaadatud: 156683
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.01.2006 17:45:19 pealkiri: Guild Wars |
ahh ja
regasin selle ostulehel ära ja näitas siis postikulu ka.
kokku tuleks siis umbes 500.- hmmm.. |
teema: Guild Wars |
lordscorp
vastuseid: 895
vaadatud: 156683
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.01.2006 17:39:43 pealkiri: Guild Wars |
www.sendit.com £17.99 + £1.75 postage
Üks parimaid pakkumisi vist . Endal läheb sealt varsti tellimisele.
kas £ on euro w ??kui ei siis palju see eesti rahas teeb ?? kui euro oleks s ... |
teema: Guild Wars |
lordscorp
vastuseid: 895
vaadatud: 156683
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.01.2006 16:01:01 pealkiri: Guild Wars |
tõmmasin GW-si kodukalt selle kliendi aga kas see peabki nii vähe ruumi võtma ve ?? või midagi on vist puudu ??  |
teema: Guild Wars |
lordscorp
vastuseid: 895
vaadatud: 156683
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.01.2006 19:44:34 pealkiri: Guild Wars |
GW on veel tasuta w ?? kui on siis hakkan ka pelama  |
teema: Silkroad |
lordscorp
vastuseid: 1535
vaadatud: 318885
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.12.2005 16:40:00 pealkiri: Silkroad |
tegin ka troy-sse glavi mehe nimi on: Pantvang 2 |
teema: lineage 2 |
lordscorp
vastuseid: 5260
vaadatud: 890888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.11.2005 12:40:33 pealkiri: lineage 2 |
mis adrel l2-jutukas on ??  |
teema: lineage 2 |
lordscorp
vastuseid: 5260
vaadatud: 890888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.11.2005 19:36:36 pealkiri: lineage 2 |
| Jamps värk ikka servu maas :S tahaks naq mängida :S |
teema: lineage 2 |
lordscorp
vastuseid: 5260
vaadatud: 890888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.11.2005 15:08:09 pealkiri: lineage 2 |
Deem.. tahtsin täna mängu mängima hakata aga lõi mingisuguse errori ette ''Can not resolve hostname''
Kas keegi teab miss värk on ??
Kiire.. tahaks mängida! |
teema: lineage 2 |
lordscorp
vastuseid: 5260
vaadatud: 890888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.10.2005 09:53:16 pealkiri: lineage 2 |
viimased andmed on siis, et Enraged läheb üles 30h pärast...ma ei oska öelda, millal täpselt aeon seda irc's ütles, aga ma arvan, et homme saab siis kenasti mängida
See siis tähendab et ... |
teema: lineage 2 |
lordscorp
vastuseid: 5260
vaadatud: 890888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.10.2005 09:02:30 pealkiri: lineage 2 |
| kui mina endale peaksin mingi teise classi veel tegema (mis on ülimalt vähetõenäoline) siis ma teen igatahes PW...alguses arvasin, et SK, aga neid on ka niivõrd palju ja TH'd ometigi teha ei taha ... |
teema: lineage 2 |
lordscorp
vastuseid: 5260
vaadatud: 890888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.10.2005 08:48:38 pealkiri: lineage 2 |
| Et ja ma ise teen muidu Enraged-is BD. Mu sõber see Lordlesta rääkis mulle, et ta pidi tegema Enraged-is bufferi aga ma ei tea täpsemalt millist. PvPX-is tegi Prophert-i. |
teema: lineage 2 |
lordscorp
vastuseid: 5260
vaadatud: 890888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.10.2005 10:59:24 pealkiri: lineage 2 |
See on originaal c3's nii(l2 pvpx servus kus ma mängin on ka), vead ss shortcut barile ja right clickid peale, siis ta ise automaatselt spämmib
aa ok.. ahh sa oledgi see ork.. mäletad me käisime ... |
teema: lineage 2 |
lordscorp
vastuseid: 5260
vaadatud: 890888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.10.2005 08:20:08 pealkiri: lineage 2 |
Vaatasin ka seda videot ja märkasin et tal need soulshotid on naq automaatsele laadimisele pandud tal noh et ise paneb soulshoti pele.
Et seal see joon jookseb peal naq Restil ja mõnedel muudel ski ... |
teema: lineage 2 |
lordscorp
vastuseid: 5260
vaadatud: 890888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.10.2005 12:51:27 pealkiri: lineage 2 |
Kas TK pn põhimõteliselt sama hea kui ST ??
TK ma saan aru, et on temple knight, aga mis asi on ST ?
igatahes, TK'd ei ole mõtet ühegi teise klassiga võrrelda, sest see klass on niivõr ... |
teema: lineage 2 |
lordscorp
vastuseid: 5260
vaadatud: 890888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.10.2005 00:01:27 pealkiri: lineage 2 |
Kas TK pn põhimõteliselt sama hea kui SK ??  |
teema: lineage 2 |
lordscorp
vastuseid: 5260
vaadatud: 890888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.10.2005 13:30:39 pealkiri: lineage 2 |
ISO-l nüüd mingisugule leht olemas, registreeruda saab, patche saab downloadida jne..
http://www.isogames.com/isogames.htm
aga oled proovinud kas kõik töötab ?? ja kuida on.. kas praa ... |
teema: lineage 2 |
lordscorp
vastuseid: 5260
vaadatud: 890888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.09.2005 21:58:19 pealkiri: lineage 2 |
ega ma ei loodagi, et te nüüd kõik ära ostate, aga lihtsalt, et kui vaja läheb nati...
ära põe, kõigil on esimene kord olnud ...küll mängus selgub ja vaatad ja mõistad mis toimub ...tõe ... |
teema: lineage 2 |
lordscorp
vastuseid: 5260
vaadatud: 890888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.09.2005 19:26:03 pealkiri: lineage 2 |
Kas Gladiaator on ka nende kõrval hea ja ütle ka mis neil head on BD-l ja SK-l ??
Ja kas saaksid öelda mis need kuubikud teevad ??  |
teema: lineage 2 |
lordscorp
vastuseid: 5260
vaadatud: 890888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.09.2005 21:47:24 pealkiri: lineage 2 |
No jah siis jään ikka Gladi juurde
Tahaks juba ära ka regada aga see tüüp pole veel seda avanud
Jään ootama..  |
| |