Avaleht
otsing leidis 53 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: lineage 2
lordscorp

vastuseid: 5260
vaadatud: 890888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.02.2007 23:19:22   pealkiri: lineage 2
Ma arvatavasti TH ! ;D
  teema: America's Army
lordscorp

vastuseid: 6483
vaadatud: 1049241

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.01.2007 20:08:36   pealkiri: America's Army
ma ei leia kahjuks sellist servut icon_sad.gif

ohh leidsin icon_razz.gif
  teema: lineage 2
lordscorp

vastuseid: 5260
vaadatud: 890888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.08.2006 22:00:57   pealkiri: lineage 2
kus keegi lvldab ja mis nimedega olete ?? icon_neutral.gif
  teema: lineage 2
lordscorp

vastuseid: 5260
vaadatud: 890888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.08.2006 13:55:46   pealkiri: lineage 2
nimi mul seal servus aurora ;p pm-ige mulle siis mul lõbusam ;P
  teema: lineage 2
lordscorp

vastuseid: 5260
vaadatud: 890888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.08.2006 09:47:27   pealkiri: lineage 2
ehk siis kui kamba kuskil koku saate, siis tulen ka mängima ;P
  teema: Heroes Of Might And Magic arutelu
lordscorp

vastuseid: 1279
vaadatud: 249407

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.07.2006 13:32:43   pealkiri: Heroes Of Might And Magic arutelu
keegi LAN-is viitsib m2ngida ? (hamachiga) icon_rolleyes.gif
  teema: lineage 2
lordscorp

vastuseid: 5260
vaadatud: 890888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.07.2006 11:44:25   pealkiri: lineage 2
väike probleem, et isogames-is tuli update aga mul ei lõpeta seda updateimist korralikult. hakkab juba peaaegu lõpetama ja siis ütleb et (file coult not be saved to game directory) ei tea kas see ...
  teema: lineage 2
lordscorp

vastuseid: 5260
vaadatud: 890888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.07.2006 15:15:17   pealkiri: lineage 2
no ex ma siis tulen ja vaatan mi saama hakkab icon_razz.gif
mis nimega oled seal ??
ma veel vaatan mis nime panen icon_razz.gif
  teema: GunZ The Duel
lordscorp

vastuseid: 153
vaadatud: 35515

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.07.2006 13:38:53   pealkiri: GunZ The Duel
tahtsin siis täna seda mängu proovida aga vot ei taha tööle minna :S.... lähen siis launcheri icoonile ja hakkab loadima ja siis kiirub kinni (not responding).. keegi teab mis ma valesti olen tei ...
  teema: CABAL Online
lordscorp

vastuseid: 364
vaadatud: 101224

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.06.2006 18:07:24   pealkiri: CABAL Online
saab optioni alt.. ja muidugi pead neid väikeseid kolle tapma icon_wink.gif
  teema: CABAL Online
lordscorp

vastuseid: 364
vaadatud: 101224

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.06.2006 10:22:31   pealkiri: CABAL Online
tahh ma ei jaksa enam oodata millal mind juba invite-itakse icon_sad.gif icon_smile.gif
  teema: CABAL Online
lordscorp

vastuseid: 364
vaadatud: 101224

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.06.2006 18:54:13   pealkiri: CABAL Online
kust sa seda nimekirja vaatad kas oled sees või mitte ??
  teema: CABAL Online
lordscorp

vastuseid: 364
vaadatud: 101224

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.06.2006 13:17:40   pealkiri: CABAL Online
päris lahe jah icon_razz.gif
  teema: lineage 2
lordscorp

vastuseid: 5260
vaadatud: 890888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.06.2006 15:07:36   pealkiri: lineage 2
heh.. regasin ka paradiisi ära ja tegin ka eureka servusse mehe icon_razz.gif
  teema: lineage 2
lordscorp

vastuseid: 5260
vaadatud: 890888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.06.2006 12:59:23   pealkiri: lineage 2
, Fraps või lihtsalt Lineage2 kausta? otsi tal screenshots folder üles,peaksid seal olema.
Mis High rate server on,linki? icon_smile.gif
btw,Snaxez,Sinu jänkide L2 pildid on suht laggised icon_biggrin.gif seda teemat vaad ...
  teema: lineage 2
lordscorp

vastuseid: 5260
vaadatud: 890888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.06.2006 10:07:20   pealkiri: lineage 2
käisin seda valakast killimas.. üleeile oli vist see... päris lahe oli.. aga noh ma mängin ju high rate serveus ka, nii et me tegime paari partyga talle ära icon_razz.gif
ma muidu tegin scriine ka aga ma ...
  teema: lineage 2
lordscorp

vastuseid: 5260
vaadatud: 890888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.06.2006 07:35:57   pealkiri: lineage 2
Normaalne. =P
  teema: lineage 2
lordscorp

vastuseid: 5260
vaadatud: 890888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.05.2006 19:21:41   pealkiri: lineage 2
mitmes neist high rate server seal L2W-s on ?? ise mängin seal necropolis või mis iganes.
  teema: lineage 2
lordscorp

vastuseid: 5260
vaadatud: 890888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.05.2006 18:32:11   pealkiri: lineage 2
Keegi veel mängib kuskil seda ??
  teema: MMO
lordscorp

vastuseid: 571
vaadatud: 111851

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.04.2006 15:08:32   pealkiri: MMO
Ja olen pelanud aga liikumine oli kuidagi imelik.. ja eriti ei mäleta sellest.. igatahes mulle ei läinud peale icon_neutral.gif
  teema: America's Army
lordscorp

vastuseid: 6483
vaadatud: 1049241

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.02.2006 20:16:45   pealkiri: America's Army
teeks äkki mingi tiimi et kõik panevad nime ette mingi ühise märgi. aga muidugi selleks peab uue kasutaja tegema icon_razz.gif või saab ka kuidagi muuta ?? (ma viitsiks uut kasutajat teha)Nime saad AA kodule ...
  teema: America's Army
lordscorp

vastuseid: 6483
vaadatud: 1049241

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.02.2006 20:06:55   pealkiri: America's Army
teeks äkki mingi tiimi et kõik panevad nime ette mingi ühise märgi. aga muidugi selleks peab uue kasutaja tegema icon_razz.gif või saab ka kuidagi muuta ?? (ma viitsiks uut kasutajat teha)
ja keegi võiks se ...
  teema: Silkroad
lordscorp

vastuseid: 1535
vaadatud: 318885

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.02.2006 19:57:02   pealkiri: Silkroad
Ähh.. mis te siin ikka vaidlete ^^ see pole mängu teema.
mu msn on: x3rdhostage@hotmail.com icon_razz.gif
ma lvl 9 icon_razz.gif
mis su mehe nimi seal on ?? ja mis lvl ?? ja mis class ??
  teema: Silkroad
lordscorp

vastuseid: 1535
vaadatud: 318885

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.02.2006 17:51:02   pealkiri: Silkroad
tegin ka nüüd xianisse vibur lvl 5 ^^
  teema: Silkroad
lordscorp

vastuseid: 1535
vaadatud: 318885

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.02.2006 14:59:46   pealkiri: Silkroad
eila käisin ka korra sees ja mõtlesin et me võiks kõik ühes servus olla icon_rolleyes.gif
ma praegu muidu babelis
  teema: America's Army
lordscorp

vastuseid: 6483
vaadatud: 1049241

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.02.2006 18:31:43   pealkiri: America's Army
Deem jälle üks suur probla :S kui ma treeningud ära teen siis ta ei seivi ära na, viskab errori :?
tegin uue kasutaja ja siis ka ei saand. Vist lehe server maas. icon_confused.gif
  teema: America's Army
lordscorp

vastuseid: 6483
vaadatud: 1049241

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.02.2006 15:49:52   pealkiri: America's Army
, Said essas lasketiirus 36 punni? Proovi see enne ära teha ja siis saad teha ülejäänuid

mis see laskediir kus peab m4-jaga laskme w.. see automaat ??
neid märke mis ette viskab ??
  teema: America's Army
lordscorp

vastuseid: 6483
vaadatud: 1049241

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.02.2006 08:40:50   pealkiri: America's Army
  teema: America's Army
lordscorp

vastuseid: 6483
vaadatud: 1049241

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.02.2006 20:43:10   pealkiri: America's Army
Sellinne küsimus, et mix mai saa sniper treeningut teha?? tahaks nagu snaiprit juba kanda icon_confused.gif või mis värk on, mida tegema pean ?? icon_neutral.gif
  teema: Risk Your Life
lordscorp

vastuseid: 576
vaadatud: 109305

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.01.2006 11:19:19   pealkiri: Risk Your Life
Mis vahe neil Shadow ork, Life orc, Rune orc ja Officatoril on ??
Et naq mis keegi teeb ?? palun selgitage. icon_rolleyes.gif
  teema: Counter-Strike: Source
lordscorp

vastuseid: 6658
vaadatud: 1061462

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.01.2006 12:52:20   pealkiri: Counter-Strike: Source
mängisin ka kunagi CS päris lahe oli.
lemmik serveri nime ei mäleta aga seal oli üks lahe omadus, et seal sai lvl-eid teenida ja mida suurem level seda võimsam skill.
iga rass (seal sai valida) ...
  teema: Guild Wars
lordscorp

vastuseid: 895
vaadatud: 156683

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.01.2006 17:45:19   pealkiri: Guild Wars
ahh ja icon_razz.gif
regasin selle ostulehel ära ja näitas siis postikulu ka.
kokku tuleks siis umbes 500.- hmmm..
  teema: Guild Wars
lordscorp

vastuseid: 895
vaadatud: 156683

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.01.2006 17:39:43   pealkiri: Guild Wars
www.sendit.com £17.99 + £1.75 postage

Üks parimaid pakkumisi vist icon_rolleyes.gif. Endal läheb sealt varsti tellimisele.

kas £ on euro w ??kui ei siis palju see eesti rahas teeb ?? kui euro oleks s ...
  teema: Guild Wars
lordscorp

vastuseid: 895
vaadatud: 156683

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.01.2006 16:01:01   pealkiri: Guild Wars
tõmmasin GW-si kodukalt selle kliendi aga kas see peabki nii vähe ruumi võtma ve ?? või midagi on vist puudu ?? icon_rolleyes.gif
  teema: Guild Wars
lordscorp

vastuseid: 895
vaadatud: 156683

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.01.2006 19:44:34   pealkiri: Guild Wars
GW on veel tasuta w ?? kui on siis hakkan ka pelama icon_razz.gif
  teema: Silkroad
lordscorp

vastuseid: 1535
vaadatud: 318885

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.12.2005 16:40:00   pealkiri: Silkroad
tegin ka troy-sse glavi mehe icon_razz.gif nimi on: Pantvang 2
  teema: lineage 2
lordscorp

vastuseid: 5260
vaadatud: 890888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.11.2005 12:40:33   pealkiri: lineage 2
mis adrel l2-jutukas on ?? icon_razz1.gif
  teema: lineage 2
lordscorp

vastuseid: 5260
vaadatud: 890888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.11.2005 19:36:36   pealkiri: lineage 2
Jamps värk ikka servu maas :S tahaks naq mängida :S
  teema: lineage 2
lordscorp

vastuseid: 5260
vaadatud: 890888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.11.2005 15:08:09   pealkiri: lineage 2
Deem.. tahtsin täna mängu mängima hakata aga lõi mingisuguse errori ette ''Can not resolve hostname'' icon_sad.gif
Kas keegi teab miss värk on ?? icon_confused.gif
Kiire.. tahaks mängida!
  teema: lineage 2
lordscorp

vastuseid: 5260
vaadatud: 890888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.10.2005 09:53:16   pealkiri: lineage 2
viimased andmed on siis, et Enraged läheb üles 30h pärast...ma ei oska öelda, millal täpselt aeon seda irc's ütles, aga ma arvan, et homme saab siis kenasti mängida thumbs_up.gif

See siis tähendab et ...
  teema: lineage 2
lordscorp

vastuseid: 5260
vaadatud: 890888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.10.2005 09:02:30   pealkiri: lineage 2
kui mina endale peaksin mingi teise classi veel tegema (mis on ülimalt vähetõenäoline) siis ma teen igatahes PW...alguses arvasin, et SK, aga neid on ka niivõrd palju ja TH'd ometigi teha ei taha ...
  teema: lineage 2
lordscorp

vastuseid: 5260
vaadatud: 890888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.10.2005 08:48:38   pealkiri: lineage 2
Et ja ma ise teen muidu Enraged-is BD. Mu sõber see Lordlesta rääkis mulle, et ta pidi tegema Enraged-is bufferi aga ma ei tea täpsemalt millist. PvPX-is tegi Prophert-i.
  teema: lineage 2
lordscorp

vastuseid: 5260
vaadatud: 890888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.10.2005 10:59:24   pealkiri: lineage 2
See on originaal c3's nii(l2 pvpx servus kus ma mängin on ka), vead ss shortcut barile ja right clickid peale, siis ta ise automaatselt spämmib
aa ok.. ahh sa oledgi see ork.. mäletad me käisime ...
  teema: lineage 2
lordscorp

vastuseid: 5260
vaadatud: 890888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.10.2005 08:20:08   pealkiri: lineage 2
Vaatasin ka seda videot ja märkasin et tal need soulshotid on naq automaatsele laadimisele pandud tal noh et ise paneb soulshoti pele.
Et seal see joon jookseb peal naq Restil ja mõnedel muudel ski ...
  teema: lineage 2
lordscorp

vastuseid: 5260
vaadatud: 890888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.10.2005 12:51:27   pealkiri: lineage 2
Kas TK pn põhimõteliselt sama hea kui ST ?? icon_rolleyes.gif
TK ma saan aru, et on temple knight, aga mis asi on ST ?
igatahes, TK'd ei ole mõtet ühegi teise klassiga võrrelda, sest see klass on niivõr ...
  teema: lineage 2
lordscorp

vastuseid: 5260
vaadatud: 890888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.10.2005 00:01:27   pealkiri: lineage 2
Kas TK pn põhimõteliselt sama hea kui SK ?? icon_rolleyes.gif
  teema: lineage 2
lordscorp

vastuseid: 5260
vaadatud: 890888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.10.2005 13:30:39   pealkiri: lineage 2
ISO-l nüüd mingisugule leht olemas, registreeruda saab, patche saab downloadida jne..

http://www.isogames.com/isogames.htm icon_redface.gif
aga oled proovinud kas kõik töötab ?? ja kuida on.. kas praa ...
  teema: lineage 2
lordscorp

vastuseid: 5260
vaadatud: 890888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.09.2005 21:58:19   pealkiri: lineage 2
ega ma ei loodagi, et te nüüd kõik ära ostate, aga lihtsalt, et kui vaja läheb nati...

ära põe, kõigil on esimene kord olnud ...küll mängus selgub ja vaatad ja mõistad mis toimub ...tõe ...
  teema: lineage 2
lordscorp

vastuseid: 5260
vaadatud: 890888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.09.2005 19:26:03   pealkiri: lineage 2
Kas Gladiaator on ka nende kõrval hea ja ütle ka mis neil head on BD-l ja SK-l ?? icon_neutral.gif
Ja kas saaksid öelda mis need kuubikud teevad ?? icon_confused.gif
  teema: lineage 2
lordscorp

vastuseid: 5260
vaadatud: 890888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.09.2005 21:47:24   pealkiri: lineage 2
No jah siis jään ikka Gladi juurde icon_smile.gif
Tahaks juba ära ka regada aga see tüüp pole veel seda avanud icon_sad.gif
Jään ootama.. icon_neutral.gif
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.