praegune kellaaeg 24.06.2026 18:25:56
|
|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: iPhone |
liiiis
vastuseid: 21990
vaadatud: 4741443
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 27.04.2009 22:29:20 pealkiri: iPhone |
| Minu küsimus oli, milline on odavaim võimalik iPhone, mida saab osta U.S.A-st ning on võimalik Eestis ja Euroopas kasutada, sest Eestis on EMT-l monopol seoses iPhone'i müümisega, on siin hinnad ... |
teema: iPhone |
liiiis
vastuseid: 21990
vaadatud: 4741443
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 27.04.2009 21:53:33 pealkiri: iPhone |
2g sobiks, aga seda ei saa vist eestis kasutada?
mind huvitab kõige odavam variant, mida saab eestis kasutada  |
teema: iPhone |
liiiis
vastuseid: 21990
vaadatud: 4741443
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 27.04.2009 20:35:05 pealkiri: iPhone |
| kas usast pole siis praegu üldse võimalik Iphone osta, mida saaks eestis lahti muukida, sest tean, et minu tuttavad on seda teinud. mis kujuneks siis iphone(8G) hinnaks, kui seda osta ilma liitumise ... |
teema: iPhone |
liiiis
vastuseid: 21990
vaadatud: 4741443
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 27.04.2009 19:50:51 pealkiri: iPhone |
tere.
mul oleks iphone kohta selline küsimus, et kui Apple'i koduleheküljel on selle hinnaks märgitud 199USD (8GB versioon?) siis kas sellele lisanduvad ka maksud (u 10% maks mis lisandub peaaegu kl ... |
| |
|
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg |
|
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
|