Avaleht
otsing leidis 34 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Margus014
lauri370

vastuseid: 168
vaadatud: 56466

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.01.2010 13:47:30   pealkiri: Kommenteerimine: Margus014
Ostsin mõned ledid thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Margus014
lauri370

vastuseid: 168
vaadatud: 56466

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.08.2009 18:34:17   pealkiri: Kommenteerimine: Margus014
Ledid käes.
  teema: Kommenteerimine: bantid
lauri370

vastuseid: 128
vaadatud: 36919

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.04.2009 19:16:31   pealkiri: Kommenteerimine: bantid
Oleme mõned korrad äri ajanud ja thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: allantoo
lauri370

vastuseid: 138
vaadatud: 32503

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.03.2009 20:21:18   pealkiri: Kommenteerimine: allantoo
Sai LCD müüdud ja äri läks edukalt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: reigo
lauri370

vastuseid: 12
vaadatud: 4711

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.03.2009 10:35:04   pealkiri: Kommenteerimine: reigo
Müüsin laadija ja äri oli edukas icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: stjopa
lauri370

vastuseid: 25
vaadatud: 8615

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.07.2008 11:00:40   pealkiri: Kommenteerimine: stjopa
Müüsin digika thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: leitz
lauri370

vastuseid: 27
vaadatud: 22460

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.05.2007 13:58:05   pealkiri: Kommenteerimine: leitz
Tehtud väike diil. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: undead
lauri370

vastuseid: 724
vaadatud: 130402

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.03.2007 09:17:08   pealkiri: Kommenteerimine: undead
Äri kiire ja kõik sujus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ALi
lauri370

vastuseid: 43
vaadatud: 13544

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.05.2006 15:14:48   pealkiri: Kommenteerimine: ALi
Viis mult natuke vanarauda minema icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: elephant
lauri370

vastuseid: 10
vaadatud: 5194

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.10.2005 22:56:12   pealkiri: Kommenteerimine: elephant
PETTUR icon_evil.gif
  teema: Kommenteerimine: Format
lauri370

vastuseid: 306
vaadatud: 118507

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.10.2005 19:21:16   pealkiri: Kommenteerimine: Format
Ostsin mälu kõik sujus mälu töötas
soovitan icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: commer
lauri370

vastuseid: 927
vaadatud: 257723

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.09.2005 22:45:32   pealkiri: Kommenteerimine: commer
Müüsin digika kõik sujus soovitan!
  teema: Kommenteerimine: SK699
lauri370

vastuseid: 4
vaadatud: 4128

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.09.2005 22:44:23   pealkiri: Kommenteerimine: SK699
sai siis väike äri aetud kõik sujus soovitan!
  teema: Q: kui palju toetab proset
lauri370

vastuseid: 2
vaadatud: 1026

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 24.09.2005 22:57:53   pealkiri: Q: kui palju toetab proset
Support 200MHz(EV6) System Bus for AMD Athlon (Thunderbird) & Duron Socket A CPU
  teema: Kommenteerimine: -vodafone-
lauri370

vastuseid: 246
vaadatud: 81173

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.09.2005 13:25:28   pealkiri: Kommenteerimine: -vodafone-
väike äri, kõik sujus soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tizko
lauri370

vastuseid: 265
vaadatud: 67424

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.09.2005 19:53:38   pealkiri: Kommenteerimine: tizko
sai üks äri aetud ja kogemused positiivsed soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: KyBer
lauri370

vastuseid: 113
vaadatud: 54836

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.09.2005 19:45:56   pealkiri: Kommenteerimine: KyBer
müüsin maki kõik sujus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kännuämmelg
lauri370

vastuseid: 242
vaadatud: 136618

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.08.2005 12:47:35   pealkiri: Kommenteerimine: kännuämmelg
kõik sujus
väga hea äripartner soovitan thumbs_up.gif
  teema: Diskussioon piraattarkvara teemal
lauri370

vastuseid: 2451
vaadatud: 385108

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 02.04.2005 22:34:05   pealkiri: Diskussioon piraattarkvara teemal
Mina kasutan linuxit ja pira mu arvutis minimaalselt icon_wink.gif thumbs_up.gif
  teema: Kas oled proovinud Windowsi hüljata Linuxi kasuks?
lauri370

vastuseid: 377
vaadatud: 92614

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 02.04.2005 22:31:46   pealkiri: Kas oled proovinud Windowsi hüljata Linuxi kasuks?
Mina läksin küll lihtsalt päeva pealt xp pealt linuxile üle kuna windows viskas üle icon_smile.gif ja nüüd kasutan ainult linuxit icon_razz1.gif ja olen suhteliselt rahul kuigi mõne asjaga tuleb ka probleeme ette ...
  teema: Millist digifotokat omate?
lauri370

vastuseid: 927
vaadatud: 227692

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 01.04.2005 23:40:57   pealkiri: Millist digifotokat omate?
Vahepeal oli olypmpus C310Z aga nüüd läksin Canoni peale üle et prooviks seda ka ja hetkel siis Canon A60 ja hetkel vajadust võimsama järele ei ole thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ryytel
lauri370

vastuseid: 43
vaadatud: 11980

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.04.2005 19:53:24   pealkiri: Kommenteerimine: ryytel
Sai siis fotokas ostetud ja üks hea ärikogemus jälle juures nii et soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: 1200W
lauri370

vastuseid: 159
vaadatud: 50307

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.03.2005 21:10:50   pealkiri: Kommenteerimine: 1200W
Ketas töötab ja mega vaikne nagu lubatud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tarmot
lauri370

vastuseid: 161
vaadatud: 38379

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.03.2005 16:39:48   pealkiri: Kommenteerimine: tarmot
Jälle üks positiivne ärikogemus thumbs_up.gif icon_razz1.gif
  teema: Kommenteerimine: Liba10
lauri370

vastuseid: 4
vaadatud: 2742

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.03.2005 16:27:25   pealkiri: Kommenteerimine: Liba10
müüsin fotoka sai siis kokku lepitud et pool raha ette ja kui kaup käes siis ülejäänud osa ja mees pidas oma sõna nii et aus mees soovitan temaga äri ajada thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sick1
lauri370

vastuseid: 174
vaadatud: 263219

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.03.2005 13:41:24   pealkiri: Kommenteerimine: sick1
väga positiivne tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kuldkala
lauri370

vastuseid: 82
vaadatud: 24801

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.03.2005 00:15:39   pealkiri: Kommenteerimine: kuldkala
ostsin kaks usb porti ja kõik läks nagu kokku lepitud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: rehv
lauri370

vastuseid: 302
vaadatud: 66588

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.03.2005 14:25:21   pealkiri: Kommenteerimine: rehv
äri sujus hästi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: MorroW
lauri370

vastuseid: 375
vaadatud: 156897

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.03.2005 19:03:07   pealkiri: Kommenteerimine: MorroW
äri aetud väga positiivne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: keytron
lauri370

vastuseid: 57
vaadatud: 27211

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.03.2005 23:59:33   pealkiri: Kommenteerimine: keytron
äri aetud soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: jartz
lauri370

vastuseid: 14
vaadatud: 6657

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.03.2005 18:17:38   pealkiri: Kommenteerimine: jartz
äri aetud kõik sujus normaalselt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Sommer
lauri370

vastuseid: 48
vaadatud: 16759

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.02.2005 18:25:36   pealkiri: Kommenteerimine: Sommer
telefon müüdud väga hea äripartner soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: RLst
lauri370

vastuseid: 62
vaadatud: 20859

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.02.2005 20:23:07   pealkiri: Kommenteerimine: RLst
kaup tehtud kõik töötab thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: raiksman
lauri370

vastuseid: 155
vaadatud: 53720

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.01.2005 12:12:25   pealkiri: Kommenteerimine: raiksman
väga positiivne kogemus kõik läks nagu kokku lepitud icon_razz.gif
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.