|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Telia Eesti |
last
vastuseid: 9969
vaadatud: 2279490
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 18.10.2022 18:47:19 pealkiri: Telia Eesti |
ennast ka huvitab sama asi, kas nii saab
No ilmselt seda androidi junni saab nii ringi vedada nagu kõigil teistel äppidel (go3, apollo). Samas telia oma samas võrgus parooli ei küsi ehk kui ip ... |
teema: Win 10 peale uuendust enam parool ei sobi |
last
vastuseid: 13
vaadatud: 3879
|
foorum: Tarkvara postitatud: 01.05.2022 21:26:25 pealkiri: Win 10 peale uuendust enam parool ei sobi |
Tänud kaasamõtlejatele sain parooli lahti, oli administraatori konto.
Kasutasin seda video, bootida tuli windowsi enda usb boot pulgaga mille sain kodulehelt, muidu ei saanud neid liigutusi teha ... |
teema: Win 10 peale uuendust enam parool ei sobi |
last
vastuseid: 13
vaadatud: 3879
|
foorum: Tarkvara postitatud: 01.05.2022 18:41:40 pealkiri: Win 10 peale uuendust enam parool ei sobi |
Failide ümber kopeerimine ei sobi ja clean install ka mitte. Vaja on ikka ligi saada.
Kui otsingusse lööd sisse siis on seda viga nett täis. |
teema: Win 10 peale uuendust enam parool ei sobi |
last
vastuseid: 13
vaadatud: 3879
|
foorum: Tarkvara postitatud: 01.05.2022 17:31:12 pealkiri: Win 10 peale uuendust enam parool ei sobi |
Tere,
kas keegi oskab soovitada mingit nippi kuidas saaks ligi et parooli muuta.
Parooli 100% tean, peale uuendust enam ei sobi.
Õpetused youtubest vaadatud aga seal ei küsi system restoret ja c ... |
teema: Kommenteerimine: goga |
last
vastuseid: 11
vaadatud: 5758
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.12.2021 15:24:31 pealkiri: Kommenteerimine: goga |
| ostin videokaardi, 5+ |
teema: DIY Camper Van (matkaauto) - 2024 update |
last
vastuseid: 220
vaadatud: 78154
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 02.09.2021 23:13:39 pealkiri: DIY Camper Van (matkaauto) - 2024 update |
| seda kanalit oled ka vaadanud? [youtube]https://www.youtube.com/c/ladiandmargaret[/youtube] |
teema: Teadlased suutsid salvestada valguse liikumist |
last
vastuseid: 12
vaadatud: 5143
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 01.08.2020 17:35:11 pealkiri: Teadlased suutsid salvestada valguse liikumist |
10 Trillion FPS
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=7Ys_yKGNFRQ[/youtube] |
teema: Sülearvuteid perearstide liidule |
last
vastuseid: 47
vaadatud: 16993
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 24.03.2020 13:52:06 pealkiri: Sülearvuteid perearstide liidule |
Noh teema on vaibunud?
Mul on tekkinud siin viimastel päevadel uus probleem, et Teamviewer on vist ülekoormusest streikima hakanud.
Küll ei näe teisi arvuteid küll ei saa sisse logida
Äkki ... |
teema: Sülearvuteid perearstide liidule |
last
vastuseid: 47
vaadatud: 16993
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 15.03.2020 20:36:45 pealkiri: Sülearvuteid perearstide liidule |
Kas siis nende laenatud läpakatega "remote desktop'i" ei anna teha?
see eeldab et id kaart on seal arvuti küljes, ei tea kuidas sellele vaadatakse turvalisuse poolest |
teema: Sülearvuteid perearstide liidule |
last
vastuseid: 47
vaadatud: 16993
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 15.03.2020 20:24:13 pealkiri: Sülearvuteid perearstide liidule |
litsents ka ei luba seda
usun, et ükski tarkvarafirma ei karga turri, kui eriolukorras selline sundkäik tehakse
teades kui vähe on neid inimesi kes seda softi ringi tõsta oskavad on neil ... |
teema: Sülearvuteid perearstide liidule |
last
vastuseid: 47
vaadatud: 16993
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 15.03.2020 20:17:36 pealkiri: Sülearvuteid perearstide liidule |
| teades milline soft seal peal jookseb siis lihtsam on kast koju vedada kui seda teisele arvutile peale ajada, litsents ka ei luba seda |
teema: Gaasiautode teema |
last
vastuseid: 1834
vaadatud: 273791
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 08.01.2020 19:29:30 pealkiri: Gaasiautode teema |
Kuidas sai kätele pritsida? Või on mingis tanklas sarnased pustolid nagu bensiiniga?
Ei lukustanud korralikult ära, tankimiseni ei jõudnudki. Püstoli lukustamise ajal hakkas lahmama.
kuidas s ... |
teema: Kommenteerimine: Slaava007 |
last
vastuseid: 803
vaadatud: 126897
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.12.2019 13:21:47 pealkiri: Kommenteerimine: Slaava007 |
| Ostsin arvuti, kohapeal selgus et ikka ei sobi, leidis kohe lahenduse. Väga positiivne. |
teema: Võrgukaablite ühendamine |
last
vastuseid: 27
vaadatud: 11128
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 19.11.2019 18:30:12 pealkiri: Võrgukaablite ühendamine |
| .. |
teema: Võrgukaablite ühendamine |
last
vastuseid: 27
vaadatud: 11128
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 19.11.2019 15:39:08 pealkiri: Võrgukaablite ühendamine |
| Minupoolest võib teema kustutada sest mina sellega edasi ei tegele. |
teema: Võrgukaablite ühendamine |
last
vastuseid: 27
vaadatud: 11128
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 19.11.2019 15:09:00 pealkiri: Võrgukaablite ühendamine |
| Minu point oligi see et aitan kulusid kokku hoida aga kuna see süsteem on seal nii lahendatud siis pole midagi teha. See maja on eurorahadega tehtud ja eks perearstid peavad siis valmis majja investe ... |
teema: Võrgukaablite ühendamine |
last
vastuseid: 27
vaadatud: 11128
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 19.11.2019 00:05:37 pealkiri: Võrgukaablite ühendamine |
Enne kui sa seda asja edasi teed, võta arvesse, et keegi teine on saanud palka selle eest et asi tehtud oleks, ja sina teed tema tööd praegu.
Hea teada, mul oleks ka lihtsam kui ta oma töö sii ... |
teema: Võrgukaablite ühendamine |
last
vastuseid: 27
vaadatud: 11128
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 17.11.2019 20:44:04 pealkiri: Võrgukaablite ühendamine |
Tänud heade soovituste eest, ootan homse ära ja vaatan kas saan mingi skeemi.
Sidekappe rohkem ei suutnud tuvastada, vaatasin ka laepaneelide taha ja tundub et jooksevad sinna ruumi.
Mõned ka ... |
teema: Võrgukaablite ühendamine |
last
vastuseid: 27
vaadatud: 11128
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 17.11.2019 18:10:47 pealkiri: Võrgukaablite ühendamine |
Mis maja see on, ärimaja, era-kortermaja?
Kuna paistab uus maja siis ilmselt on ehitaja paika pannud mingi nõrkvoolu skeemi.
Kapp pildil on maja keldris või tehnoruumis peakapp.
Seal ühendab ... |
teema: Võrgukaablite ühendamine |
last
vastuseid: 27
vaadatud: 11128
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 17.11.2019 17:27:44 pealkiri: Võrgukaablite ühendamine |
See osa on arusaadav aga kuidas ma tean kuhu mingi kaabel jookseb.
Seal kapis on neid tunduvalt vähem kui seinas pesasid.
Ja iga pesa taha ei jookse omaette juhe vaid pesad oleks nagu jadas juhtme ... |
teema: Võrgukaablite ühendamine |
last
vastuseid: 27
vaadatud: 11128
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 17.11.2019 17:08:03 pealkiri: Võrgukaablite ühendamine |
Olen väikse probleemi ees, kuidas tänapäeval võrgukaableid ühendatakse?
On üks koht kus on vaja erinevatesse ruumidesse saada sama ruuteri otsast netiühendus aga mitte kõigisse ruumidesse sam ... |
teema: OnePlus 5/5T |
last
vastuseid: 988
vaadatud: 390244
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 25.01.2019 23:04:40 pealkiri: OnePlus 5/5T |
| Kellaaeg on nüüd vasakul. Why? |
teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
last
vastuseid: 7337
vaadatud: 1960075
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 03.01.2019 18:21:58 pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
Kui saatsid paypal confirmed aadressile ja on olemas tõestus, et on kättetoimetatud siis pole sinu mure.
Milles probleem, ostja avas case?
Ostja olen mina.las omniva saadab andmed kellele paki ... |
teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
last
vastuseid: 7337
vaadatud: 1960075
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 03.01.2019 01:14:43 pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
Kui saatsid paypal confirmed aadressile ja on olemas tõestus, et on kättetoimetatud siis pole sinu mure.
Milles probleem, ostja avas case?
Ostja olen mina. |
teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
last
vastuseid: 7337
vaadatud: 1960075
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 03.01.2019 00:27:14 pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
Kuidas sellised keisid on lahenenud, kui ebayst träkinguga pakk näitab et on kätte toimetatud ja onmiva leht näitab mingit tundmatu inimese nime saajaks.
Paki väärtus oli 26 naela. |
teema: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) |
last
vastuseid: 3099
vaadatud: 981454
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 17.03.2018 09:49:14 pealkiri: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) |
Pakk tuli GLS-ig Inglismaalt, helistas kuller, polnud kodus, lubas automaati panna.
Nüüd näitab träking et kätte toimetatud.
Ei tea kas pani vale tel numbri? |
teema: Battlefield 1 |
last
vastuseid: 2839
vaadatud: 721085
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.01.2018 01:20:41 pealkiri: Battlefield 1 |
päris palju mängijaid
https://www.upload.ee/image/7877867/Untitled.png |
teema: Kommenteerimine: OnExX |
last
vastuseid: 51
vaadatud: 15796
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.07.2017 21:24:24 pealkiri: Kommenteerimine: OnExX |
| Kiire konkreetne ostja, 5+ |
teema: Jällegi UPS-i teemal |
last
vastuseid: 259
vaadatud: 151442
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 03.10.2016 21:01:50 pealkiri: Jällegi UPS-i teemal |
mul on smartups 1500, sellel hakkab ventilaator tööle siis kui töötab akude pealt või kui akud on tühjaks saanud ja laeb neid, muul ajal hääletu.
PS kui keegi tahab seda mult ära osta. |
teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
last
vastuseid: 7337
vaadatud: 1960075
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 25.04.2016 23:41:23 pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
, jahh..aga palju sa maksid selle eest?
ei tea, saatmine oli hinna sees, omnival on ju ka võimalus teha erinevad paketid aga nad ei saaks selliste tarneajaga eesti siseseltki hakkama |
teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
last
vastuseid: 7337
vaadatud: 1960075
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 21.04.2016 23:33:30 pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
onniva õpi
http://www.dhl.ee/et/express/saadetiste_jalgimine.html?AWB=6068961835&brand=DHL
20. aprill 20:00 oli pakk uksetaga |
teema: Paypal & eBay üldteema |
last
vastuseid: 17702
vaadatud: 3877572
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 05.04.2016 19:34:02 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
Ostsin ühe toote, saadeti vale asi, saatsin tagasi avasin case ja sain raha tagasi. Aga tagasi saatsin oma raha eest, seda raha rohkem ei näe? Müüja ka keerutab.
Jätsin ka negatiivse kommentaar ... |
teema: 1a.ee OÜ |
last
vastuseid: 1256
vaadatud: 644937
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 07.01.2016 12:32:05 pealkiri: 1a.ee OÜ |
28.12.15 sooritasin tellimuse, koduleht näitas et on laos
28.12.15 saatsin kirja ja küsisin millal kohale võiks jõuda
28.12.15 tuli vastus, et 2-5 tööpäeva
06.01.15 küsin kus maal kaup on
... |
teema: Kommenteerimine: jalkpall |
last
vastuseid: 586
vaadatud: 130039
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.08.2015 16:52:00 pealkiri: z3 compact ekraan |
| sai tellitud z3 compacti oem ekraan, mis tuli koos korpusega, kaubaga rahul, usaldusväärne ja abivalmis kasutaja |
teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
last
vastuseid: 3132
vaadatud: 1192233
|
foorum: Töövahendus postitatud: 18.07.2015 00:53:48 pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
| Tere, kas z3 compactil säilib ekraanivahetusega ka veekindlus? Ja mis maksaks ainult oem ekraan ja liimiribad? |
teema: STV |
last
vastuseid: 3060
vaadatud: 945323
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 08.05.2015 00:16:03 pealkiri: STV |
| Tänan selle arvustuse eest, mõtlesin ka elioni pealt üle kolida. Tegin kodulehel avalduse helistasid mingi aeg aga ei saanud vastata hetkel, ma tagssi ka ei hakanud helistama. Nädal vaikust. Tegin ... |
teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
last
vastuseid: 7337
vaadatud: 1960075
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 29.01.2015 23:28:53 pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
| jah, tänud. Aga omniva leht ei näita midagi see ka tore. |
teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
last
vastuseid: 7337
vaadatud: 1960075
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 29.01.2015 23:02:12 pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
kõigeparem kinnitus viivitusest oleks kui pakile löödaks riiki saabumisel peale tempel kuupäevaga aga ilmselgelt seda ei taheta ju teha siis oleks kohe näha.
Aga mul küsimus ka, saatsin usass ... |
teema: Paypal & eBay üldteema |
last
vastuseid: 17702
vaadatud: 3877572
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 05.01.2015 23:53:39 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
| sain selle tehtud jah, proovisingi nii, täiesti ebaloogiline muidugi kui kirjas on, et kirjuta kogumaksumus |
teema: Paypal & eBay üldteema |
last
vastuseid: 17702
vaadatud: 3877572
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 05.01.2015 20:53:38 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
Sai tellitud mootorrattale elektrooniline kiirusehoidja, läks tolli mille alla ma peaks selle deklarerima?
Elektroonika
8471900000 – Arvuti: kaasaskantav ja muu ?
Üritasin ka teha lihtsusta ... |
teema: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) |
last
vastuseid: 3379
vaadatud: 984125
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 09.12.2014 22:56:20 pealkiri: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) |
| Mul oli mure, et nett ei avanud osasid lehti kaasaarvatud elisa.ee lehte, arvasin et võrk ülekoormatud. Põhiliselt istub mul ruuter maal ühe masti otsas. Mure kestis ligi kuu, lõpuks see probleem ... |
teema: Valgustivaatlus |
last
vastuseid: 1591
vaadatud: 529269
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 22.11.2014 18:14:52 pealkiri: Valgustivaatlus |
| k-rautas on 40w prozektorid 25,90euri külm valge, võtsin lahti ka sees on 50w ip65 toiteplokk, et annab võimsama ebay ledi ka sisse keerata. |
teema: Elisa lisas kõikidesse arvuti- ja mobiiltelefoni pakettidesse 4G Interneti |
last
vastuseid: 206
vaadatud: 63674
|
foorum: Pressiteated postitatud: 20.11.2014 22:27:33 pealkiri: Elisa lisas kõikidesse arvuti- ja mobiiltelefoni pakettidesse 4G Interneti |
| Elisal on õigus pakettide hinnakirja ja tingimusi ühepoolselt muuta ja täiendada, teavitades kliente sellest oma kodulehe vahendusel. |
teema: Kommenteerimine: blackhawk |
last
vastuseid: 97
vaadatud: 25063
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.09.2014 21:03:28 pealkiri: Kommenteerimine: blackhawk |
| müüs mulle tahvli |
teema: Kommenteerimine: scippy |
last
vastuseid: 24
vaadatud: 7921
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.09.2014 20:01:19 pealkiri: Kommenteerimine: scippy |
| sain natuke defekse kauba, võttis ilusti tagasi, positiivne |
teema: Paypal & eBay üldteema |
last
vastuseid: 17702
vaadatud: 3877572
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 09.07.2014 22:02:17 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
keegi oskab öelda mida teha, üritasin ühte eset ebayst osta kolm korda iga kord ütles transaction denied ja eset ostetud asjade nimekirjas pole
krediitkaardilt läks raha maha kaks korda aga paya ... |
teema: Paypal & eBay üldteema |
last
vastuseid: 17702
vaadatud: 3877572
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 08.07.2014 23:13:49 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
keegi oskab öelda mida teha, üritasin ühte eset ebayst osta kolm korda iga kord ütles transaction denied ja eset ostetud asjade nimekirjas pole
krediitkaardilt läks raha maha kaks korda aga paya ... |
teema: Ülevaade: Zopo C2 Platinum :: Mobiiltelefonid |
last
vastuseid: 78
vaadatud: 50736
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 10.12.2013 22:21:43 pealkiri: Ülevaade: Zopo C2 Platinum |
| c3 tuleb zopo.com lehelt odavam koos transaga |
teema: Kommenteerimine: FEAR007 |
last
vastuseid: 113
vaadatud: 38892
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.08.2013 15:38:30 pealkiri: Kommenteerimine: FEAR007 |
| Tehing kiire, soovitan. |
teema: Ülevaade: Zopo C2 Platinum :: Mobiiltelefonid |
last
vastuseid: 78
vaadatud: 50736
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 23.08.2013 01:22:23 pealkiri: Ülevaade: Zopo C2 Platinum |
nii minul ka telefon käes, üldmulje on hea ekraan on super ja kiirus ka. Nagu mainitud nuppude valgustus on ikka nõrk, ikka kohe nii et praktiliselt ei näe.
Miinuseks on muidugi see, et ekraanil ... |
| |