Avaleht
otsing leidis 139 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Telia Eesti
last

vastuseid: 9969
vaadatud: 2279490

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 18.10.2022 18:47:19   pealkiri: Telia Eesti
ennast ka huvitab sama asi, kas nii saab

No ilmselt seda androidi junni saab nii ringi vedada nagu kõigil teistel äppidel (go3, apollo). Samas telia oma samas võrgus parooli ei küsi ehk kui ip ...
  teema: Win 10 peale uuendust enam parool ei sobi
last

vastuseid: 13
vaadatud: 3879

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 01.05.2022 21:26:25   pealkiri: Win 10 peale uuendust enam parool ei sobi
Tänud kaasamõtlejatele sain parooli lahti, oli administraatori konto.

Kasutasin seda video, bootida tuli windowsi enda usb boot pulgaga mille sain kodulehelt, muidu ei saanud neid liigutusi teha ...
  teema: Win 10 peale uuendust enam parool ei sobi
last

vastuseid: 13
vaadatud: 3879

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 01.05.2022 18:41:40   pealkiri: Win 10 peale uuendust enam parool ei sobi
Failide ümber kopeerimine ei sobi ja clean install ka mitte. Vaja on ikka ligi saada.
Kui otsingusse lööd sisse siis on seda viga nett täis.
  teema: Win 10 peale uuendust enam parool ei sobi
last

vastuseid: 13
vaadatud: 3879

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 01.05.2022 17:31:12   pealkiri: Win 10 peale uuendust enam parool ei sobi
Tere,
kas keegi oskab soovitada mingit nippi kuidas saaks ligi et parooli muuta.
Parooli 100% tean, peale uuendust enam ei sobi.
Õpetused youtubest vaadatud aga seal ei küsi system restoret ja c ...
  teema: Kommenteerimine: goga
last

vastuseid: 11
vaadatud: 5758

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.12.2021 15:24:31   pealkiri: Kommenteerimine: goga
ostin videokaardi, 5+
  teema: DIY Camper Van (matkaauto) - 2024 update
last

vastuseid: 220
vaadatud: 78154

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 02.09.2021 23:13:39   pealkiri: DIY Camper Van (matkaauto) - 2024 update
seda kanalit oled ka vaadanud? [youtube]https://www.youtube.com/c/ladiandmargaret[/youtube]
  teema: Teadlased suutsid salvestada valguse liikumist
last

vastuseid: 12
vaadatud: 5143

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 01.08.2020 17:35:11   pealkiri: Teadlased suutsid salvestada valguse liikumist
10 Trillion FPS
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=7Ys_yKGNFRQ[/youtube]
  teema: Sülearvuteid perearstide liidule
last

vastuseid: 47
vaadatud: 16993

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 24.03.2020 13:52:06   pealkiri: Sülearvuteid perearstide liidule
Noh teema on vaibunud?

Mul on tekkinud siin viimastel päevadel uus probleem, et Teamviewer on vist ülekoormusest streikima hakanud.
Küll ei näe teisi arvuteid küll ei saa sisse logida
Äkki ...
  teema: Sülearvuteid perearstide liidule
last

vastuseid: 47
vaadatud: 16993

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 15.03.2020 20:36:45   pealkiri: Sülearvuteid perearstide liidule
Kas siis nende laenatud läpakatega "remote desktop'i" ei anna teha?

see eeldab et id kaart on seal arvuti küljes, ei tea kuidas sellele vaadatakse turvalisuse poolest
  teema: Sülearvuteid perearstide liidule
last

vastuseid: 47
vaadatud: 16993

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 15.03.2020 20:24:13   pealkiri: Sülearvuteid perearstide liidule

litsents ka ei luba seda

usun, et ükski tarkvarafirma ei karga turri, kui eriolukorras selline sundkäik tehakse

teades kui vähe on neid inimesi kes seda softi ringi tõsta oskavad on neil ...
  teema: Sülearvuteid perearstide liidule
last

vastuseid: 47
vaadatud: 16993

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 15.03.2020 20:17:36   pealkiri: Sülearvuteid perearstide liidule
teades milline soft seal peal jookseb siis lihtsam on kast koju vedada kui seda teisele arvutile peale ajada, litsents ka ei luba seda
  teema: Gaasiautode teema
last

vastuseid: 1834
vaadatud: 273791

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 08.01.2020 19:29:30   pealkiri: Gaasiautode teema
Kuidas sai kätele pritsida? Või on mingis tanklas sarnased pustolid nagu bensiiniga?
Ei lukustanud korralikult ära, tankimiseni ei jõudnudki. Püstoli lukustamise ajal hakkas lahmama.

kuidas s ...
  teema: Kommenteerimine: Slaava007
last

vastuseid: 803
vaadatud: 126897

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.12.2019 13:21:47   pealkiri: Kommenteerimine: Slaava007
Ostsin arvuti, kohapeal selgus et ikka ei sobi, leidis kohe lahenduse. Väga positiivne.
  teema: Võrgukaablite ühendamine
last

vastuseid: 27
vaadatud: 11128

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 19.11.2019 18:30:12   pealkiri: Võrgukaablite ühendamine
..
  teema: Võrgukaablite ühendamine
last

vastuseid: 27
vaadatud: 11128

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 19.11.2019 15:39:08   pealkiri: Võrgukaablite ühendamine
Minupoolest võib teema kustutada sest mina sellega edasi ei tegele.
  teema: Võrgukaablite ühendamine
last

vastuseid: 27
vaadatud: 11128

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 19.11.2019 15:09:00   pealkiri: Võrgukaablite ühendamine
Minu point oligi see et aitan kulusid kokku hoida aga kuna see süsteem on seal nii lahendatud siis pole midagi teha. See maja on eurorahadega tehtud ja eks perearstid peavad siis valmis majja investe ...
  teema: Võrgukaablite ühendamine
last

vastuseid: 27
vaadatud: 11128

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 19.11.2019 00:05:37   pealkiri: Võrgukaablite ühendamine
Enne kui sa seda asja edasi teed, võta arvesse, et keegi teine on saanud palka selle eest et asi tehtud oleks, ja sina teed tema tööd praegu.

Hea teada, mul oleks ka lihtsam kui ta oma töö sii ...
  teema: Võrgukaablite ühendamine
last

vastuseid: 27
vaadatud: 11128

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 17.11.2019 20:44:04   pealkiri: Võrgukaablite ühendamine
Tänud heade soovituste eest, ootan homse ära ja vaatan kas saan mingi skeemi.

Sidekappe rohkem ei suutnud tuvastada, vaatasin ka laepaneelide taha ja tundub et jooksevad sinna ruumi.
Mõned ka ...
  teema: Võrgukaablite ühendamine
last

vastuseid: 27
vaadatud: 11128

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 17.11.2019 18:10:47   pealkiri: Võrgukaablite ühendamine
Mis maja see on, ärimaja, era-kortermaja?

Kuna paistab uus maja siis ilmselt on ehitaja paika pannud mingi nõrkvoolu skeemi.
Kapp pildil on maja keldris või tehnoruumis peakapp.
Seal ühendab ...
  teema: Võrgukaablite ühendamine
last

vastuseid: 27
vaadatud: 11128

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 17.11.2019 17:27:44   pealkiri: Võrgukaablite ühendamine
See osa on arusaadav aga kuidas ma tean kuhu mingi kaabel jookseb.
Seal kapis on neid tunduvalt vähem kui seinas pesasid.
Ja iga pesa taha ei jookse omaette juhe vaid pesad oleks nagu jadas juhtme ...
  teema: Võrgukaablite ühendamine
last

vastuseid: 27
vaadatud: 11128

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 17.11.2019 17:08:03   pealkiri: Võrgukaablite ühendamine
Olen väikse probleemi ees, kuidas tänapäeval võrgukaableid ühendatakse?
On üks koht kus on vaja erinevatesse ruumidesse saada sama ruuteri otsast netiühendus aga mitte kõigisse ruumidesse sam ...
  teema: OnePlus 5/5T
last

vastuseid: 988
vaadatud: 390244

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 25.01.2019 23:04:40   pealkiri: OnePlus 5/5T
Kellaaeg on nüüd vasakul. Why?
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
last

vastuseid: 7337
vaadatud: 1960075

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 03.01.2019 18:21:58   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
Kui saatsid paypal confirmed aadressile ja on olemas tõestus, et on kättetoimetatud siis pole sinu mure.

Milles probleem, ostja avas case?

Ostja olen mina.las omniva saadab andmed kellele paki ...
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
last

vastuseid: 7337
vaadatud: 1960075

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 03.01.2019 01:14:43   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
Kui saatsid paypal confirmed aadressile ja on olemas tõestus, et on kättetoimetatud siis pole sinu mure.

Milles probleem, ostja avas case?

Ostja olen mina.
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
last

vastuseid: 7337
vaadatud: 1960075

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 03.01.2019 00:27:14   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
Kuidas sellised keisid on lahenenud, kui ebayst träkinguga pakk näitab et on kätte toimetatud ja onmiva leht näitab mingit tundmatu inimese nime saajaks.
Paki väärtus oli 26 naela.
  teema: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD)
last

vastuseid: 3099
vaadatud: 981454

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 17.03.2018 09:49:14   pealkiri: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD)
Pakk tuli GLS-ig Inglismaalt, helistas kuller, polnud kodus, lubas automaati panna.
Nüüd näitab träking et kätte toimetatud.
Ei tea kas pani vale tel numbri?
  teema: Battlefield 1
last

vastuseid: 2839
vaadatud: 721085

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.01.2018 01:20:41   pealkiri: Battlefield 1
päris palju mängijaid
https://www.upload.ee/image/7877867/Untitled.png
  teema: Kommenteerimine: OnExX
last

vastuseid: 51
vaadatud: 15796

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.07.2017 21:24:24   pealkiri: Kommenteerimine: OnExX
Kiire konkreetne ostja, 5+
  teema: Jällegi UPS-i teemal
last

vastuseid: 259
vaadatud: 151442

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 03.10.2016 21:01:50   pealkiri: Jällegi UPS-i teemal
mul on smartups 1500, sellel hakkab ventilaator tööle siis kui töötab akude pealt või kui akud on tühjaks saanud ja laeb neid, muul ajal hääletu.
PS kui keegi tahab seda mult ära osta.
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
last

vastuseid: 7337
vaadatud: 1960075

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 25.04.2016 23:41:23   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
, jahh..aga palju sa maksid selle eest?

ei tea, saatmine oli hinna sees, omnival on ju ka võimalus teha erinevad paketid aga nad ei saaks selliste tarneajaga eesti siseseltki hakkama
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
last

vastuseid: 7337
vaadatud: 1960075

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 21.04.2016 23:33:30   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
onniva õpi
http://www.dhl.ee/et/express/saadetiste_jalgimine.html?AWB=6068961835&brand=DHL
20. aprill 20:00 oli pakk uksetaga
  teema: Paypal & eBay üldteema
last

vastuseid: 17702
vaadatud: 3877572

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 05.04.2016 19:34:02   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Ostsin ühe toote, saadeti vale asi, saatsin tagasi avasin case ja sain raha tagasi. Aga tagasi saatsin oma raha eest, seda raha rohkem ei näe? Müüja ka keerutab.
Jätsin ka negatiivse kommentaar ...
  teema: 1a.ee OÜ
last

vastuseid: 1256
vaadatud: 644937

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 07.01.2016 12:32:05   pealkiri: 1a.ee OÜ
28.12.15 sooritasin tellimuse, koduleht näitas et on laos
28.12.15 saatsin kirja ja küsisin millal kohale võiks jõuda
28.12.15 tuli vastus, et 2-5 tööpäeva
06.01.15 küsin kus maal kaup on
...
  teema: Kommenteerimine: jalkpall
last

vastuseid: 586
vaadatud: 130039

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.08.2015 16:52:00   pealkiri: z3 compact ekraan
sai tellitud z3 compacti oem ekraan, mis tuli koos korpusega, kaubaga rahul, usaldusväärne ja abivalmis kasutaja
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
last

vastuseid: 3132
vaadatud: 1192233

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 18.07.2015 00:53:48   pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Tere, kas z3 compactil säilib ekraanivahetusega ka veekindlus? Ja mis maksaks ainult oem ekraan ja liimiribad?
  teema: STV
last

vastuseid: 3060
vaadatud: 945323

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 08.05.2015 00:16:03   pealkiri: STV
Tänan selle arvustuse eest, mõtlesin ka elioni pealt üle kolida. Tegin kodulehel avalduse helistasid mingi aeg aga ei saanud vastata hetkel, ma tagssi ka ei hakanud helistama. Nädal vaikust. Tegin ...
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
last

vastuseid: 7337
vaadatud: 1960075

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 29.01.2015 23:28:53   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
jah, tänud. Aga omniva leht ei näita midagi see ka tore.
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
last

vastuseid: 7337
vaadatud: 1960075

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 29.01.2015 23:02:12   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
kõigeparem kinnitus viivitusest oleks kui pakile löödaks riiki saabumisel peale tempel kuupäevaga aga ilmselgelt seda ei taheta ju teha siis oleks kohe näha.

Aga mul küsimus ka, saatsin usass ...
  teema: Paypal & eBay üldteema
last

vastuseid: 17702
vaadatud: 3877572

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 05.01.2015 23:53:39   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
sain selle tehtud jah, proovisingi nii, täiesti ebaloogiline muidugi kui kirjas on, et kirjuta kogumaksumus
  teema: Paypal & eBay üldteema
last

vastuseid: 17702
vaadatud: 3877572

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 05.01.2015 20:53:38   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Sai tellitud mootorrattale elektrooniline kiirusehoidja, läks tolli mille alla ma peaks selle deklarerima?
Elektroonika
8471900000 – Arvuti: kaasaskantav ja muu ?

Üritasin ka teha lihtsusta ...
  teema: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus)
last

vastuseid: 3379
vaadatud: 984125

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 09.12.2014 22:56:20   pealkiri: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus)
Mul oli mure, et nett ei avanud osasid lehti kaasaarvatud elisa.ee lehte, arvasin et võrk ülekoormatud. Põhiliselt istub mul ruuter maal ühe masti otsas. Mure kestis ligi kuu, lõpuks see probleem ...
  teema: Valgustivaatlus
last

vastuseid: 1591
vaadatud: 529269

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 22.11.2014 18:14:52   pealkiri: Valgustivaatlus
k-rautas on 40w prozektorid 25,90euri külm valge, võtsin lahti ka sees on 50w ip65 toiteplokk, et annab võimsama ebay ledi ka sisse keerata.
  teema: Elisa lisas kõikidesse arvuti- ja mobiiltelefoni pakettidesse 4G Interneti
last

vastuseid: 206
vaadatud: 63674

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 20.11.2014 22:27:33   pealkiri: Elisa lisas kõikidesse arvuti- ja mobiiltelefoni pakettidesse 4G Interneti
Elisal on õigus pakettide hinnakirja ja tingimusi ühepoolselt muuta ja täiendada, teavitades kliente sellest oma kodulehe vahendusel.
  teema: Kommenteerimine: blackhawk
last

vastuseid: 97
vaadatud: 25063

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.09.2014 21:03:28   pealkiri: Kommenteerimine: blackhawk
müüs mulle tahvli
  teema: Kommenteerimine: scippy
last

vastuseid: 24
vaadatud: 7921

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.09.2014 20:01:19   pealkiri: Kommenteerimine: scippy
sain natuke defekse kauba, võttis ilusti tagasi, positiivne
  teema: Paypal & eBay üldteema
last

vastuseid: 17702
vaadatud: 3877572

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 09.07.2014 22:02:17   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
keegi oskab öelda mida teha, üritasin ühte eset ebayst osta kolm korda iga kord ütles transaction denied ja eset ostetud asjade nimekirjas pole
krediitkaardilt läks raha maha kaks korda aga paya ...
  teema: Paypal & eBay üldteema
last

vastuseid: 17702
vaadatud: 3877572

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 08.07.2014 23:13:49   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
keegi oskab öelda mida teha, üritasin ühte eset ebayst osta kolm korda iga kord ütles transaction denied ja eset ostetud asjade nimekirjas pole
krediitkaardilt läks raha maha kaks korda aga paya ...
  teema: Ülevaade: Zopo C2 Platinum :: Mobiiltelefonid
last

vastuseid: 78
vaadatud: 50736

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 10.12.2013 22:21:43   pealkiri: Ülevaade: Zopo C2 Platinum
c3 tuleb zopo.com lehelt odavam koos transaga
  teema: Kommenteerimine: FEAR007
last

vastuseid: 113
vaadatud: 38892

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.08.2013 15:38:30   pealkiri: Kommenteerimine: FEAR007
Tehing kiire, soovitan.
  teema: Ülevaade: Zopo C2 Platinum :: Mobiiltelefonid
last

vastuseid: 78
vaadatud: 50736

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 23.08.2013 01:22:23   pealkiri: Ülevaade: Zopo C2 Platinum
nii minul ka telefon käes, üldmulje on hea ekraan on super ja kiirus ka. Nagu mainitud nuppude valgustus on ikka nõrk, ikka kohe nii et praktiliselt ei näe.
Miinuseks on muidugi see, et ekraanil ...
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.