Avaleht
otsing leidis 31 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Projekt: Aed taastuvenergiale üle
laadur

vastuseid: 62
vaadatud: 28411

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 02.04.2012 17:20:21   pealkiri: Projekt: Aed taastuvenergiale üle
Tere--
  teema: Projekt: Aed taastuvenergiale üle
laadur

vastuseid: 62
vaadatud: 28411

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 11.03.2012 15:07:44   pealkiri: Projekt: Aed taastuvenergiale üle
tere---
  teema: Projekt: Aed taastuvenergiale üle
laadur

vastuseid: 62
vaadatud: 28411

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 09.03.2012 09:28:06   pealkiri: Projekt: Aed taastuvenergiale üle
tere--- imet
  teema: Projekt: Aed taastuvenergiale üle
laadur

vastuseid: 62
vaadatud: 28411

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 04.03.2012 17:43:15   pealkiri: Projekt: Aed taastuvenergiale üle
ol
  teema: Projekt: Aed taastuvenergiale üle
laadur

vastuseid: 62
vaadatud: 28411

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 04.03.2012 16:40:41   pealkiri: Projekt: Aed taastuvenergiale üle
jah
  teema: Projekt: Aed taastuvenergiale üle
laadur

vastuseid: 62
vaadatud: 28411

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 04.03.2012 14:43:07   pealkiri: Projekt: Aed taastuvenergiale üle
tere vana
  teema: Kommenteerimine: Eva85
laadur

vastuseid: 0
vaadatud: 383

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.05.2008 20:40:53   pealkiri: Kommenteerimine: Eva85
eriti nagu ei soovita asja ajada oli küll ilus tibi aga võiks asja korda ajamisest huvitatud olla ühesõnaga sain veidi petta
  teema: olympus FE-210
laadur

vastuseid: 2
vaadatud: 2588

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 01.01.2008 01:21:45   pealkiri: olympus FE-210
Kaameral eesti keel menüüs täiesti olemas.
  teema: Kommenteerimine: yourfriend
laadur

vastuseid: 104
vaadatud: 43199

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.01.2008 01:07:15   pealkiri: Kommenteerimine: yourfriend
thumbs_up.gif müüs mingi mp3 junni näe mängib siiani- tubli mees
  teema: Kommenteerimine: mikk1000
laadur

vastuseid: 35
vaadatud: 12173

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.12.2005 00:24:09   pealkiri: Kommenteerimine: mikk1000
Tegutseb kiirelt,soovitan kõigile.
  teema: -Watercooling-
laadur

vastuseid: 9001
vaadatud: 1727919

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 07.09.2005 18:36:35   pealkiri: -Watercooling-
hea plokk , kust said icon_lol.gif kas on ka töötavana hea või ainult pildil,siis vaatan kas teen uue ja parema.
  teema: Kommenteerimine: Revage
laadur

vastuseid: 79
vaadatud: 34379

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.09.2005 22:42:45   pealkiri: Kommenteerimine: Revage
Kuradi tüüp icon_biggrin.gif kerjas veeploki välja ja raisk müüsingi maha, kahju kohe ah eks ma teen uue. Äris kõva käsi mida tahab selle ka saab.Vägisi kohe topib raha icon_biggrin.gif Võib usaldada, igati korralik ...
  teema: Kommenteerimine: mrneutron
laadur

vastuseid: 20
vaadatud: 6113

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.09.2005 10:14:57   pealkiri: Kommenteerimine: mrneutron
Aus mees.
  teema: -Watercooling-
laadur

vastuseid: 9001
vaadatud: 1727919

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 30.08.2005 21:22:05   pealkiri: -Watercooling-
Õige tembi mõõtmise koht oleks CPU core küljelt samas vastu seda kristalli!Mina mõõdan oma prose temperatuuri prtsessori alt kuhu on andur pandud ja näidud vägagi õiged.
  teema: Kommenteerimine: xerox
laadur

vastuseid: 100
vaadatud: 26458

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.08.2005 16:01:57   pealkiri: Kommenteerimine: xerox
Kiire ja korralik äri, kaup kah igati ok. (y)Soovitan kõigile.
  teema: -Watercooling-
laadur

vastuseid: 9001
vaadatud: 1727919

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 09.07.2005 09:49:28   pealkiri: -Watercooling-
OK.pakun siis 50 beer_yum.gif = 500 aga ma ei taha auto soojenduse oma tahan õiget asja ja peaks ikka korralik olema.
  teema: -Watercooling-
laadur

vastuseid: 9001
vaadatud: 1727919

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 08.07.2005 23:19:32   pealkiri: -Watercooling-
Mina viisin ainult raha.Loomulikult saab sellega hakkama iga asja jagav treial.Vaske kulus jah tõesti kena tükk iga päev sai natuke õhemaks ja lühemaks treitud nii seest kui väljast ja nüüd ol ...
  teema: -Watercooling-
laadur

vastuseid: 9001
vaadatud: 1727919

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 08.07.2005 17:45:49   pealkiri: -Watercooling-
Minu vesijahutuse plokk on natuke edasi arenenud .Panin ka mõne pildi ,kedagi vast ikka huvitab http://www.pilt.ee/view/481181/1/ On veel vaja stutside kohalt augud läbi jahutusribide puurida, e ...
  teema: -Watercooling-
laadur

vastuseid: 9001
vaadatud: 1727919

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 05.07.2005 16:18:29   pealkiri: -Watercooling-
Lemmiklooma poed .Vali aga kodule lähim välja.http://foorum.akvarist.ee/viewtopic.php?t=504 Sealt peaks pumpasid saama millist aga vaja.
  teema: -Watercooling-
laadur

vastuseid: 9001
vaadatud: 1727919

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 04.07.2005 20:39:19   pealkiri: -Watercooling-
indu-vaata sa pole päris aru saanud se nn. "purk" on minu veeploki korpuse ülemine osa mille ristis purgiks kasutaja keegi-Hannes las ta siis olla "purk"ja sellel purgil pole mingist pistmist pumba ...
  teema: -Watercooling-
laadur

vastuseid: 9001
vaadatud: 1727919

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 04.07.2005 17:13:10   pealkiri: -Watercooling-
Tere.Miks mitte uputatav pump ,mina just sellist otsin vee sees olev pump on vaiksem ,igasugused värinad ja põrinad summutab ümbritsev vesi.Tegin oma veeploki ehituses mõningad muudatused kaalus j ...
  teema: -Watercooling-
laadur

vastuseid: 9001
vaadatud: 1727919

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 03.07.2005 16:51:41   pealkiri: -Watercooling-
  teema: -Watercooling-
laadur

vastuseid: 9001
vaadatud: 1727919

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 03.07.2005 12:13:48   pealkiri: -Watercooling-
TÄNAN! thumbs_up.gif ESIMENE KES KIIDAB, KARTSIN ,ET HAKKAB TULEMA UMBES NII ,ET JAMA EI KÕLBA JA MÕTLE KA NATUKE .IGATAHES PANEN EDASI. icon_smile.gif icon_smile.gif
  teema: -Watercooling-
laadur

vastuseid: 9001
vaadatud: 1727919

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 02.07.2005 23:53:45   pealkiri: -Watercooling-
Plaanisin ka oma vesijahutuse ehitada erilist vajadust ei ole aga mõte juba ammu ja plokk peaks siis midagi sellist tulemahttp://www.hardocp.com/image.html?image=MTAzODc4NTk2MWxDRWFDaGNXaExfMV82X2wua ...
  teema: DVD+R DL PLAADILE KIRJUTAMINE
laadur

vastuseid: 21
vaadatud: 9139

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 21.06.2005 11:49:26   pealkiri: DVD+R DL PLAADILE KIRJUTAMINE
Nüüd mitu aega müüdas, olen juba mitu plaati kirjutanud asi toimib ,paistab et minul asi õnnestus igati.Aga plaadi kirjutamine võtab aega ligemale tund.Tänud, kes abiks olid.
  teema: Kommenteerimine: Killer007
laadur

vastuseid: 6
vaadatud: 3477

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.04.2005 12:20:59   pealkiri: Kommenteerimine: Killer007
Tubli poiss!Tasub äri ajada.
  teema: DVD+R DL PLAADILE KIRJUTAMINE
laadur

vastuseid: 21
vaadatud: 9139

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 04.04.2005 23:52:34   pealkiri: DVD+R DL PLAADILE KIRJUTAMINE
Tore icon_lol.gif ,tõmbasin ,panin ,tegin!Kõik toimis. kõik ok. Ladusin filme täis.Hakkas kirjutama, kirjutas pool ära-ja oh õnnetust väike voolukatkestus icon_confused.gif oli ,toorik nässus!!! ebaõnn! Teist se ...
  teema: DVD+R DL PLAADILE KIRJUTAMINE
laadur

vastuseid: 21
vaadatud: 9139

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 04.04.2005 22:32:09   pealkiri: DVD+R DL PLAADILE KIRJUTAMINE
Kuidas ma saaks selle infotool teksti siia panna siis võid ise uurida.Ma ei oska igale küsimusele vastust anda.[list=]
Nero InfoTool 3.00


Drive Information
------------------
Drive ...
  teema: DVD+R DL PLAADILE KIRJUTAMINE
laadur

vastuseid: 21
vaadatud: 9139

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 04.04.2005 20:27:56   pealkiri: DVD+R DL PLAADILE KIRJUTAMINE
MINU NERO INFOTOOL NÄITAB ET PEAB KIRJUTAMA
  teema: DVD+R DL PLAADILE KIRJUTAMINE
laadur

vastuseid: 21
vaadatud: 9139

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 04.04.2005 19:45:20   pealkiri: DVD+R DL PLAADILE KIRJUTAMINE
Kirjutaja on LITE-ON DVDRW SOHW-1213S TOORIK ON TRAXDATA TOOTJA VIST MINGI RITEK .
  teema: DVD+R DL PLAADILE KIRJUTAMINE
laadur

vastuseid: 21
vaadatud: 9139

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 04.04.2005 00:49:00   pealkiri: DVD+R DL PLAADILE KIRJUTAMINE
Ostsin prooviks ühe DVD+R DL tooriku.8,5Gb.Kuidas sinna kirjutada,mul millegipärast ei õnnestunud.Kasutasin NERO 6.6.0.8a ja kirjutaja sobib kah. mis valesti on?Kirjutamine katkeb juba esimestel se ...
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.