Ega juhtumisi kellelgi veel sellist probleemi pole, et msn ei lase arvutit kinni panna?? arvuti jääb ainult puhkerežiimile. Tegemist kõige uuema messengeri ja vistaga. Kui varem piisas sellest, e ...
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.