|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kõige odavam internet Tallinnas? STV? |
kutt16
vastuseid: 29
vaadatud: 13893
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 06.06.2009 14:53:44 pealkiri: Kõige odavam internet Tallinnas? STV? |
Nii, minul ka nüüd juba mitmendat päeva nett olemas
Esmaspäeval helistati mulle ja taheti teisipäeval tulla juba. Mulle aga ei sobinud see ning kolmapäeval siis sain neti. Umbes 1h paigald ... |
teema: Kõige odavam internet Tallinnas? STV? |
kutt16
vastuseid: 29
vaadatud: 13893
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 02.06.2009 17:25:14 pealkiri: Kõige odavam internet Tallinnas? STV? |
Kõige odavam vist oli starman mini? http://www.starman.ee/teenused/internet/mikro-internet
Vaatasin muidu ise ka seda algul. Minu meelest aga lisandub seal ainult interneti paketi tellimisel veel ... |
teema: Kõige odavam internet Tallinnas? STV? |
kutt16
vastuseid: 29
vaadatud: 13893
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 31.05.2009 20:07:08 pealkiri: Kõige odavam internet Tallinnas? STV? |
Siin on inimestel olnud ikka erinevaid kogemusi STV'ga. Eks sellist asja ole iga asjaga. Saturni omanike positiivsed kogemused süstivad aga kindlust minu valikusse Aitäh kaasarääkimise eest!
... |
teema: Kõige odavam internet Tallinnas? STV? |
kutt16
vastuseid: 29
vaadatud: 13893
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 28.05.2009 12:55:49 pealkiri: Kõige odavam internet Tallinnas? STV? |
Tundub, et proovin siis selle STV paketi ära. Aitäh , et kinnitasid seda torrenti asja ja selle lingi eest ka
Loodame, et need tehnikud üsna kiiresti tulevad siis peale lepingu sõlmimist.
J ... |
teema: Kõige odavam internet Tallinnas? STV? |
kutt16
vastuseid: 29
vaadatud: 13893
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 27.05.2009 12:50:46 pealkiri: Kõige odavam internet Tallinnas? STV? |
Aitäh vastukaja eest kõigile
Elisa puhul aga ei meeldi mulle järgmine asi: Juhul kui leping lõpetatakse kliendipoolselt enne 18 kuu möödumist, tuleb kliendil tasuda ühendustasu 1000.-. ... |
teema: Kõige odavam internet Tallinnas? STV? |
kutt16
vastuseid: 29
vaadatud: 13893
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 26.05.2009 16:03:19 pealkiri: Kõige odavam internet Tallinnas? STV? |
Tere,
Käsil on kolimine ning seega vaja ka internet muretseda uude kohta. Ainult internet. Olen lugenud siin erinevatest allikatest ja jõudnud ühele järeldusele, millele sooviksin palun kinni ... |
teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
kutt16
vastuseid: 5645
vaadatud: 988619
|
foorum: Jahutus postitatud: 14.04.2007 05:55:41 pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
, palju sul thermaltakega üldse klokkus siis? 6600gt-d on küll mõtet klokkida
ausalt öeldes pole ma seda klokanud varem. selle thermaltake'ga on praegu juba mängides mingi 77C, pole vast v ... |
teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
kutt16
vastuseid: 5645
vaadatud: 988619
|
foorum: Jahutus postitatud: 14.04.2007 05:08:35 pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
| Plaaniksin clockida oma club3d agp 6600gt , millel on hetkel peal mitte just väga hea Thermaltake G0003 "Fanless" VGA cooler. Kui ma ostaksin Zalman vf700 CU hoopis kaardile peale, siis kas oleks ood ... |
teema: Mobiili helinate Req/Offer |
kutt16
vastuseid: 1407
vaadatud: 404027
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.05.2006 22:51:27 pealkiri: Mobiili helinate Req/Offer |
,
http://www.remob.com/MID_sounds.html
tänud! kui aga kellelgi leidub mp3 formaadis sellist häiresignaali, mis maailmasõdade ajal kasutusel oli, siis oleks
(ise kunagi tirisin ammu-ammu ... |
teema: Mobiili helinate Req/Offer |
kutt16
vastuseid: 1407
vaadatud: 404027
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.05.2006 15:16:46 pealkiri: Mobiili helinate Req/Offer |
| õhutõrje häire helinat kellelgi leidub? |
teema: Ülevaade: Logitech MX518 :: Hiired |
kutt16
vastuseid: 132
vaadatud: 43519
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 01.03.2006 11:16:45 pealkiri: Ülevaade: Logitech MX518 |
inimesed pole kunagi rahul sellega, mis neil on  |
teema: Battlefield 2 |
kutt16
vastuseid: 7849
vaadatud: 1222334
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.01.2006 18:29:28 pealkiri: Battlefield 2 |
| räägitakse, et umbes jaanuari teine pool aga noh, need on jutud... |
teema: Ülevaade: iPod Mini 4GB 2nd Generation :: MP3 pleierid |
kutt16
vastuseid: 92
vaadatud: 33853
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 21.12.2005 10:45:33 pealkiri: Ülevaade: iPod Mini 4GB 2nd Generation |
Aga kuidas mängijast lugusid tõmmata?
Seda ei olegi ette nähtud.
aga see on võimalik ja selleks pole mingeid progesid vaja... |
teema: Ülevaade: iPod Mini 4GB 2nd Generation :: MP3 pleierid |
kutt16
vastuseid: 92
vaadatud: 33853
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 15.09.2005 09:41:32 pealkiri: Ülevaade: iPod Mini 4GB 2nd Generation |
.. ja see on mingi 500 laks raudselt!? Absurd et sellist kõige lihtsamat asja pead veel eraldi kaasa ostma..
mingi 450.- laks . Endale teeb ka see veidi viha, et sellise asja peab eraldi ostma ... |
teema: Ülevaade: iPod Mini 4GB 2nd Generation :: MP3 pleierid |
kutt16
vastuseid: 92
vaadatud: 33853
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 14.09.2005 19:47:20 pealkiri: Ülevaade: iPod Mini 4GB 2nd Generation |
küsiks kas selle nanoga on adapter ka kaasas,millega laadida saab playerit?
Komplektis:
Kõrvaklapid, vööklamber, USB 2 juhe.
Ehk aint läbi usb saad laadida. Võid eraldi osta adapteri, m ... |
teema: Ülevaade: iPod Mini 4GB 2nd Generation :: MP3 pleierid |
kutt16
vastuseid: 92
vaadatud: 33853
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 14.09.2005 15:32:32 pealkiri: Ülevaade: iPod Mini 4GB 2nd Generation |
et need ipodide kõrvaka augud ei ole mingi eri spets asjad? Saan oma tavalise cd playeri kõrvakad ka ikka sinna külge?
jah. |
teema: Ülevaade: iPod Mini 4GB 2nd Generation :: MP3 pleierid |
kutt16
vastuseid: 92
vaadatud: 33853
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 07.09.2005 15:06:23 pealkiri: Ülevaade: iPod Mini 4GB 2nd Generation |
mac.ee lehel eraldi akut ei müüda, seega peab selle usast tooma vist... Jep, usa'st või mingi kolmanda firma kaudu peab tellima.
tänud info eest  |
teema: Ülevaade: iPod Mini 4GB 2nd Generation :: MP3 pleierid |
kutt16
vastuseid: 92
vaadatud: 33853
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 07.09.2005 09:05:50 pealkiri: Ülevaade: iPod Mini 4GB 2nd Generation |
Apple tehnikud vahetavad aku ära 99$ eest. Kui ise mässad, saad aku kätte ~30$ ning vahetuse käigus iPodi avamine jätab armid ühele iPodi otsale. Netis juhendeid leidub.
mac.ee lehel eraldi ... |
teema: Ülevaade: iPod Mini 4GB 2nd Generation :: MP3 pleierid |
kutt16
vastuseid: 92
vaadatud: 33853
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 05.09.2005 09:37:12 pealkiri: Ülevaade: iPod Mini 4GB 2nd Generation |
Kutt16, kaua su iPod on elanud. On akuga probleeme? olen kuulnud et aku hakkab surema umbes aasta pärast peale ostmist ja et selle vahetamine on sigakallis
Ipod on elanud mingi 2 nädalat. Akuga ... |
teema: Ülevaade: iPod Mini 4GB 2nd Generation :: MP3 pleierid |
kutt16
vastuseid: 92
vaadatud: 33853
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 04.09.2005 20:38:09 pealkiri: Ülevaade: iPod Mini 4GB 2nd Generation |
| ma vist avastasin selle programmi (O&O Defrag), mis ei lubanud ipodi disconnectida. Tänud abi eest, raxz. |
teema: Ülevaade: iPod Mini 4GB 2nd Generation :: MP3 pleierid |
kutt16
vastuseid: 92
vaadatud: 33853
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 04.09.2005 16:11:59 pealkiri: Ülevaade: iPod Mini 4GB 2nd Generation |
Sain ka siis lõpuks 4gb rohelise ipod mini (sõbra käest ostsin) ning siiamaani olen asjaga rahul . Vahepeal hakkas küll USB kaudu ipod jamama (itunes ei tundnud enam ära) aga siis lasin peal ... |
teema: Kommenteerimine: Harley |
kutt16
vastuseid: 108
vaadatud: 40876
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.08.2005 18:25:11 pealkiri: Kommenteerimine: Harley |
kõik sujus  |
teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
kutt16
vastuseid: 5645
vaadatud: 988619
|
foorum: Jahutus postitatud: 20.07.2005 19:09:22 pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
| just. zonerman, rahanappuse tõttu sai peale pandud tt. Ei hakka selle vga cooleriga enam jamama, jätan selle tt peale, kuna tempid suht ok-d. |
teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
kutt16
vastuseid: 5645
vaadatud: 988619
|
foorum: Jahutus postitatud: 20.07.2005 16:38:03 pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
olin veidi linnast eemal ja nüüd said lõpuks oma arvuti kätte, millel ordi vahetas originaal vga cooleri 6600GT-l Thermaltake G0003 "Fanless" VGA cooler vastu.
Ja kui ennem oli temp sama vga vool ... |
teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
kutt16
vastuseid: 5645
vaadatud: 988619
|
foorum: Jahutus postitatud: 12.07.2005 22:30:11 pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
kutt16, kõik on seotud GPU-ga
tore  |
teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
kutt16
vastuseid: 5645
vaadatud: 988619
|
foorum: Jahutus postitatud: 11.07.2005 19:33:51 pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
täna siis öeldi, et asjatundjad vaatavad arvuti üle ja võtavad minuga kontakti.
(väga vabandan offtopicu pärast, mida olen tekitanud siia) |
teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
kutt16
vastuseid: 5645
vaadatud: 988619
|
foorum: Jahutus postitatud: 10.07.2005 22:37:26 pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
nad peaks hoopis sulle maksma selle eest et mingi kala tegid sinna
kuidagi peaksid nad jah kompenseerima selle aga arvan, et kohtan tõsist vastupanu homme kui lähen ordisse. |
teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
kutt16
vastuseid: 5645
vaadatud: 988619
|
foorum: Jahutus postitatud: 10.07.2005 22:20:55 pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
Arvan, et iga teine HV-lane saaks sellega silmad kinnigi hakkama & vaid paari hinnaga
damn, jätan meelde. Noh, vaatab , kuidas mul homme ordis see jutt läheb nendega, uuesti ei ... |
teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
kutt16
vastuseid: 5645
vaadatud: 988619
|
foorum: Jahutus postitatud: 10.07.2005 21:59:02 pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
mind pani see 250.- pealepaneku eest küsimine samuti imestama  |
teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
kutt16
vastuseid: 5645
vaadatud: 988619
|
foorum: Jahutus postitatud: 10.07.2005 20:45:38 pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
njaa minu zalmani peale panek läks maksma 700 kulli töö+jahutus kallis lõbu suht
raisk selle tt pealepanek oli 250.- pluss jahutus  |
teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
kutt16
vastuseid: 5645
vaadatud: 988619
|
foorum: Jahutus postitatud: 09.07.2005 22:21:34 pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
Kas HSI üldse saab jahutust? Kui mitte, siis see võib ka pangesi põhjustada.
ei tea
(riistvaraalal olen ma nõrk)
k-pax, ordivennad ütlesid algul ise ka, et seda jahutit eriti ei ... |
teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
kutt16
vastuseid: 5645
vaadatud: 988619
|
foorum: Jahutus postitatud: 09.07.2005 22:10:09 pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
6600GT see jahutus küll ei sobi, natuke aitab kruvide pingutamine ja tohutult aitab mõni vent mis sinna aktiivselt peale puhub aga see jahutus ei olegi ju mõeldud sellise kaardi jahuta ... |
teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
kutt16
vastuseid: 5645
vaadatud: 988619
|
foorum: Jahutus postitatud: 09.07.2005 19:11:18 pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
no on värk krt:
tahtsin arvuti kinni panna, vajutan shut downi ja ootan kuni see sinine ekraan windows shutting down ära kaoks aga võta näpust, arvuti teeb korraks mingi klõpsu ning restardib ... |
teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
kutt16
vastuseid: 5645
vaadatud: 988619
|
foorum: Jahutus postitatud: 09.07.2005 18:52:42 pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
võta ülehomme asi kätte ja tee neile näiteks üks kurjustav kõne. see peaks garantii alla käima küll
ok, ma proovin. |
teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
kutt16
vastuseid: 5645
vaadatud: 988619
|
foorum: Jahutus postitatud: 09.07.2005 18:49:12 pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
kutt16, sul ikka ilusti kõik kinnitatud videole, äkki jäi kusagil termopastat puudu/üle. Või siis paigaldasid sutsu liiga kehvasti
Ega tõesti, kui kõik korralikult tehtud ja tõde on ... |
teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
kutt16
vastuseid: 5645
vaadatud: 988619
|
foorum: Jahutus postitatud: 09.07.2005 18:30:55 pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
kutt16, kangemaid mänge oled proovinud? Kui juba vindoosas(kelladel 300/900 eeldatavasti) on temp 90 kraadi , siis ausalt öeldes ma ei tihkaks küll proovida(mul on 55@idle ja 110@full). Ma pigem ... |
teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
kutt16
vastuseid: 5645
vaadatud: 988619
|
foorum: Jahutus postitatud: 09.07.2005 17:40:56 pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
Mix sa Zalmani oma peale ei pand
see on kallim.
Aga jah, küsimus ka teistele: mida ma nüüd siis tegema peaksin ja kas saab garantiiga ? |
teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
kutt16
vastuseid: 5645
vaadatud: 988619
|
foorum: Jahutus postitatud: 09.07.2005 14:28:14 pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
ehk sensor hakkas valetama (katsu käega )
kust ma täpsemalt peaksin katsuma seda ? no ta ikka selline palav on, kätt kannatab külge panna. |
teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
kutt16
vastuseid: 5645
vaadatud: 988619
|
foorum: Jahutus postitatud: 09.07.2005 14:12:08 pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
kaart on club3d geforce 6600gt ning sain täna ordist oma arvuti kätte, kus vahetati originaaljahutus selle vastu:
Thermaltake G0003 "Fanless" VGA cooler, Heatpipe tehnoloogia ATI ja Nvidia kiibist ... |
teema: Kommenteerimine: tanel29 |
kutt16
vastuseid: 24
vaadatud: 9275
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.07.2005 21:09:57 pealkiri: Kommenteerimine: tanel29 |
| Kõik sujus. |
teema: Kommenteerimine: madis253 |
kutt16
vastuseid: 30
vaadatud: 15015
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.06.2005 12:30:18 pealkiri: Re: Kommenteerimine: madis253 |
soovitused  |
teema: Kommenteerimine: soodent |
kutt16
vastuseid: 821
vaadatud: 220047
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.06.2005 22:28:29 pealkiri: Kommenteerimine: soodent |
Positiivne kogemus  |
teema: Kommenteerimine: kaubamaja |
kutt16
vastuseid: 117
vaadatud: 37693
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.06.2005 22:25:59 pealkiri: Re: jahuti |
Positiivne kogemus  |
teema: 3DMark2005 skoorid |
kutt16
vastuseid: 3210
vaadatud: 587176
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 30.05.2005 14:29:15 pealkiri: 3DMark2005 skoorid |
| Tundub et sul on draiveri settingutes AA peal (tollest exceli tabelist lugesin). Kuigi 6600GT peaks ka AA-ga normilt liigutama nt 1024 resot. Mismoodi see "hakkimine" välja näeb? Skoor muidu vist no ... |
teema: 3DMark2005 skoorid |
kutt16
vastuseid: 3210
vaadatud: 587176
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 30.05.2005 00:09:34 pealkiri: 3DMark2005 skoorid |
3dmark05 ver 1.2.0 skoor:
kas selline skoor on normaalne taolisele konfile, mille leiab minu profiilist?
küsin seepärast, et mängudes nagu hakib alatihti, mis sest, et on kõige uuemad dr ... |
teema: Kommenteerimine: syxxpacc |
kutt16
vastuseid: 1
vaadatud: 2536
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.05.2005 11:40:53 pealkiri: Kommenteerimine: syxxpacc |
kõik sujus  |
teema: Mis mäludega tegemist? (pilt kaasas) |
kutt16
vastuseid: 16
vaadatud: 3497
|
foorum: Protsessorid postitatud: 20.05.2005 21:43:41 pealkiri: Mis mäludega tegemist? (pilt kaasas) |
KRT müüü ikka kust ise said need muidu ? ja kui kallilt
ei plaani hetkel müüa. Ostsin siitsamast hv-st, otsi-otsi Viisin arvuti it-targa juurde, oli vaja paar juppi lisaks ramidel ... |
teema: Mis mäludega tegemist? (pilt kaasas) |
kutt16
vastuseid: 16
vaadatud: 3497
|
foorum: Protsessorid postitatud: 18.05.2005 13:38:18 pealkiri: Mis mäludega tegemist? (pilt kaasas) |
ostsin ise need ramid
(pole jõudnud sisse panna veel)
veel üks pilt:
http://www.zone.ee/potereinfinito/ram.jpg
-edit-
sisestades googlesse kaardi andmed (serial number), jõudsin s ... |
teema: Mis mäludega tegemist? (pilt kaasas) |
kutt16
vastuseid: 16
vaadatud: 3497
|
foorum: Protsessorid postitatud: 18.05.2005 10:34:09 pealkiri: Mis mäludega tegemist? (pilt kaasas) |
| AM 1 on sisuliselt apacer küll, kuna seda toodetakse samas tehases ja samas firmas, aga ta on odavama otsa variant. Mälu on muidu hea ja töökindel, aga siiski apaceri nimelisest mälust nats alla. ... |
teema: Mis mäludega tegemist? (pilt kaasas) |
kutt16
vastuseid: 16
vaadatud: 3497
|
foorum: Protsessorid postitatud: 18.05.2005 06:39:35 pealkiri: Mis mäludega tegemist? (pilt kaasas) |
kahjuks pole mälud minu käes ja need tehtud telefoni fotokaga, ei usu, et eriti paremat saaks. Siiski, tänan teen ise pildi nendest (digifotokaga) |
| |