Avaleht
otsing leidis 75 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kõige odavam internet Tallinnas? STV?
kutt16

vastuseid: 29
vaadatud: 13893

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 06.06.2009 14:53:44   pealkiri: Kõige odavam internet Tallinnas? STV?
Nii, minul ka nüüd juba mitmendat päeva nett olemas icon_smile.gif

Esmaspäeval helistati mulle ja taheti teisipäeval tulla juba. Mulle aga ei sobinud see ning kolmapäeval siis sain neti. Umbes 1h paigald ...
  teema: Kõige odavam internet Tallinnas? STV?
kutt16

vastuseid: 29
vaadatud: 13893

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 02.06.2009 17:25:14   pealkiri: Kõige odavam internet Tallinnas? STV?
Kõige odavam vist oli starman mini? http://www.starman.ee/teenused/internet/mikro-internet

Vaatasin muidu ise ka seda algul. Minu meelest aga lisandub seal ainult interneti paketi tellimisel veel ...
  teema: Kõige odavam internet Tallinnas? STV?
kutt16

vastuseid: 29
vaadatud: 13893

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 31.05.2009 20:07:08   pealkiri: Kõige odavam internet Tallinnas? STV?
Siin on inimestel olnud ikka erinevaid kogemusi STV'ga. Eks sellist asja ole iga asjaga. Saturni omanike positiivsed kogemused süstivad aga kindlust minu valikusse icon_smile.gif Aitäh kaasarääkimise eest!
...
  teema: Kõige odavam internet Tallinnas? STV?
kutt16

vastuseid: 29
vaadatud: 13893

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 28.05.2009 12:55:49   pealkiri: Kõige odavam internet Tallinnas? STV?
Tundub, et proovin siis selle STV paketi ära. Aitäh , et kinnitasid seda torrenti asja ja selle lingi eest ka icon_smile.gif
Loodame, et need tehnikud üsna kiiresti tulevad siis peale lepingu sõlmimist.

J ...
  teema: Kõige odavam internet Tallinnas? STV?
kutt16

vastuseid: 29
vaadatud: 13893

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 27.05.2009 12:50:46   pealkiri: Kõige odavam internet Tallinnas? STV?
Aitäh vastukaja eest kõigile icon_smile.gif

Elisa puhul aga ei meeldi mulle järgmine asi: Juhul kui leping lõpetatakse kliendipoolselt enne 18 kuu möödumist, tuleb kliendil tasuda ühendustasu 1000.-. ...
  teema: Kõige odavam internet Tallinnas? STV?
kutt16

vastuseid: 29
vaadatud: 13893

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 26.05.2009 16:03:19   pealkiri: Kõige odavam internet Tallinnas? STV?
Tere,


Käsil on kolimine ning seega vaja ka internet muretseda uude kohta. Ainult internet. Olen lugenud siin erinevatest allikatest ja jõudnud ühele järeldusele, millele sooviksin palun kinni ...
  teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
kutt16

vastuseid: 5645
vaadatud: 988619

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 14.04.2007 05:55:41   pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
, palju sul thermaltakega üldse klokkus siis? 6600gt-d on küll mõtet klokkida thumbs_up.gif

ausalt öeldes pole ma seda klokanud varem. selle thermaltake'ga on praegu juba mängides mingi 77C, pole vast v ...
  teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
kutt16

vastuseid: 5645
vaadatud: 988619

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 14.04.2007 05:08:35   pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
Plaaniksin clockida oma club3d agp 6600gt , millel on hetkel peal mitte just väga hea Thermaltake G0003 "Fanless" VGA cooler. Kui ma ostaksin Zalman vf700 CU hoopis kaardile peale, siis kas oleks ood ...
  teema: Mobiili helinate Req/Offer
kutt16

vastuseid: 1407
vaadatud: 404027

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.05.2006 22:51:27   pealkiri: Mobiili helinate Req/Offer
,
http://www.remob.com/MID_sounds.html

tänud! kui aga kellelgi leidub mp3 formaadis sellist häiresignaali, mis maailmasõdade ajal kasutusel oli, siis oleks thumbs_up.gif
(ise kunagi tirisin ammu-ammu ...
  teema: Mobiili helinate Req/Offer
kutt16

vastuseid: 1407
vaadatud: 404027

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.05.2006 15:16:46   pealkiri: Mobiili helinate Req/Offer
õhutõrje häire helinat kellelgi leidub?
  teema: Ülevaade: Logitech MX518 :: Hiired
kutt16

vastuseid: 132
vaadatud: 43519

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 01.03.2006 11:16:45   pealkiri: Ülevaade: Logitech MX518
inimesed pole kunagi rahul sellega, mis neil on icon_confused.gif
  teema: Battlefield 2
kutt16

vastuseid: 7849
vaadatud: 1222334

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.01.2006 18:29:28   pealkiri: Battlefield 2
räägitakse, et umbes jaanuari teine pool aga noh, need on jutud...
  teema: Ülevaade: iPod Mini 4GB 2nd Generation :: MP3 pleierid
kutt16

vastuseid: 92
vaadatud: 33853

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 21.12.2005 10:45:33   pealkiri: Ülevaade: iPod Mini 4GB 2nd Generation
Aga kuidas mängijast lugusid tõmmata?
Seda ei olegi ette nähtud.


aga see on võimalik icon_wink.gif ja selleks pole mingeid progesid vaja...
  teema: Ülevaade: iPod Mini 4GB 2nd Generation :: MP3 pleierid
kutt16

vastuseid: 92
vaadatud: 33853

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 15.09.2005 09:41:32   pealkiri: Ülevaade: iPod Mini 4GB 2nd Generation


.. ja see on mingi 500 laks raudselt!? Absurd et sellist kõige lihtsamat asja pead veel eraldi kaasa ostma..

mingi 450.- laks . Endale teeb ka see veidi viha, et sellise asja peab eraldi ostma ...
  teema: Ülevaade: iPod Mini 4GB 2nd Generation :: MP3 pleierid
kutt16

vastuseid: 92
vaadatud: 33853

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 14.09.2005 19:47:20   pealkiri: Ülevaade: iPod Mini 4GB 2nd Generation
küsiks kas selle nanoga on adapter ka kaasas,millega laadida saab playerit?


Komplektis:
Kõrvaklapid, vööklamber, USB 2 juhe.

Ehk aint läbi usb saad laadida. Võid eraldi osta adapteri, m ...
  teema: Ülevaade: iPod Mini 4GB 2nd Generation :: MP3 pleierid
kutt16

vastuseid: 92
vaadatud: 33853

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 14.09.2005 15:32:32   pealkiri: Ülevaade: iPod Mini 4GB 2nd Generation
et need ipodide kõrvaka augud ei ole mingi eri spets asjad? Saan oma tavalise cd playeri kõrvakad ka ikka sinna külge?

jah.
  teema: Ülevaade: iPod Mini 4GB 2nd Generation :: MP3 pleierid
kutt16

vastuseid: 92
vaadatud: 33853

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 07.09.2005 15:06:23   pealkiri: Ülevaade: iPod Mini 4GB 2nd Generation
mac.ee lehel eraldi akut ei müüda, seega peab selle usast tooma vist... Jep, usa'st või mingi kolmanda firma kaudu peab tellima.

tänud info eest thumbs_up.gif
  teema: Ülevaade: iPod Mini 4GB 2nd Generation :: MP3 pleierid
kutt16

vastuseid: 92
vaadatud: 33853

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 07.09.2005 09:05:50   pealkiri: Ülevaade: iPod Mini 4GB 2nd Generation

Apple tehnikud vahetavad aku ära 99$ eest. Kui ise mässad, saad aku kätte ~30$ ning vahetuse käigus iPodi avamine jätab armid ühele iPodi otsale. Netis juhendeid leidub.

mac.ee lehel eraldi ...
  teema: Ülevaade: iPod Mini 4GB 2nd Generation :: MP3 pleierid
kutt16

vastuseid: 92
vaadatud: 33853

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 05.09.2005 09:37:12   pealkiri: Ülevaade: iPod Mini 4GB 2nd Generation
Kutt16, kaua su iPod on elanud. On akuga probleeme? olen kuulnud et aku hakkab surema umbes aasta pärast peale ostmist ja et selle vahetamine on sigakallis


Ipod on elanud mingi 2 nädalat. Akuga ...
  teema: Ülevaade: iPod Mini 4GB 2nd Generation :: MP3 pleierid
kutt16

vastuseid: 92
vaadatud: 33853

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 04.09.2005 20:38:09   pealkiri: Ülevaade: iPod Mini 4GB 2nd Generation
ma vist avastasin selle programmi (O&O Defrag), mis ei lubanud ipodi disconnectida. Tänud abi eest, raxz.
  teema: Ülevaade: iPod Mini 4GB 2nd Generation :: MP3 pleierid
kutt16

vastuseid: 92
vaadatud: 33853

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 04.09.2005 16:11:59   pealkiri: Ülevaade: iPod Mini 4GB 2nd Generation
Sain ka siis lõpuks 4gb rohelise ipod mini (sõbra käest ostsin) ning siiamaani olen asjaga rahul thumbs_up.gif . Vahepeal hakkas küll USB kaudu ipod jamama (itunes ei tundnud enam ära) aga siis lasin peal ...
  teema: Kommenteerimine: Harley
kutt16

vastuseid: 108
vaadatud: 40876

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.08.2005 18:25:11   pealkiri: Kommenteerimine: Harley
kõik sujus thumbs_up.gif
  teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
kutt16

vastuseid: 5645
vaadatud: 988619

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 20.07.2005 19:09:22   pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
just. zonerman, rahanappuse tõttu sai peale pandud tt. Ei hakka selle vga cooleriga enam jamama, jätan selle tt peale, kuna tempid suht ok-d.
  teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
kutt16

vastuseid: 5645
vaadatud: 988619

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 20.07.2005 16:38:03   pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
olin veidi linnast eemal ja nüüd said lõpuks oma arvuti kätte, millel ordi vahetas originaal vga cooleri 6600GT-l Thermaltake G0003 "Fanless" VGA cooler vastu.
Ja kui ennem oli temp sama vga vool ...
  teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
kutt16

vastuseid: 5645
vaadatud: 988619

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 12.07.2005 22:30:11   pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
kutt16, kõik on seotud GPU-ga icon_wink.gif


tore icon_smile.gif
  teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
kutt16

vastuseid: 5645
vaadatud: 988619

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 11.07.2005 19:33:51   pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
täna siis öeldi, et asjatundjad vaatavad arvuti üle ja võtavad minuga kontakti.

(väga vabandan offtopicu pärast, mida olen tekitanud siia)
  teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
kutt16

vastuseid: 5645
vaadatud: 988619

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 10.07.2005 22:37:26   pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest


nad peaks hoopis sulle maksma selle eest et mingi kala tegid sinna

kuidagi peaksid nad jah kompenseerima selle aga arvan, et kohtan tõsist vastupanu homme kui lähen ordisse.
  teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
kutt16

vastuseid: 5645
vaadatud: 988619

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 10.07.2005 22:20:55   pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
Arvan, et iga teine HV-lane saaks sellega silmad kinnigi hakkama & vaid paari beer_yum.gif hinnaga icon_wink.gif

damn, jätan meelde. Noh, vaatab , kuidas mul homme ordis see jutt läheb nendega, uuesti ei ...
  teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
kutt16

vastuseid: 5645
vaadatud: 988619

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 10.07.2005 21:59:02   pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
mind pani see 250.- pealepaneku eest küsimine samuti imestama icon_sad.gif
  teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
kutt16

vastuseid: 5645
vaadatud: 988619

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 10.07.2005 20:45:38   pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest


njaa minu zalmani peale panek läks maksma 700 kulli icon_biggrin.gif töö+jahutus kallis lõbu suht thumbs_up.gif icon_biggrin.gif


raisk icon_sad.gif selle tt pealepanek oli 250.- pluss jahutus icon_confused.gif
  teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
kutt16

vastuseid: 5645
vaadatud: 988619

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 09.07.2005 22:21:34   pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
Kas HSI üldse saab jahutust? Kui mitte, siis see võib ka pangesi põhjustada.


ei tea icon_confused.gif

(riistvaraalal olen ma nõrk)

k-pax, ordivennad ütlesid algul ise ka, et seda jahutit eriti ei ...
  teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
kutt16

vastuseid: 5645
vaadatud: 988619

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 09.07.2005 22:10:09   pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
6600GT see jahutus küll ei sobi, natuke aitab kruvide pingutamine ja tohutult aitab mõni vent mis sinna aktiivselt peale puhub aga see jahutus ei olegi ju mõeldud sellise kaardi jahuta ...
  teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
kutt16

vastuseid: 5645
vaadatud: 988619

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 09.07.2005 19:11:18   pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
no on värk krt:

tahtsin arvuti kinni panna, vajutan shut downi ja ootan kuni see sinine ekraan windows shutting down ära kaoks aga võta näpust, arvuti teeb korraks mingi klõpsu ning restardib ...
  teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
kutt16

vastuseid: 5645
vaadatud: 988619

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 09.07.2005 18:52:42   pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
võta ülehomme asi kätte ja tee neile näiteks üks kurjustav kõne. see peaks garantii alla käima küll

ok, ma proovin.
  teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
kutt16

vastuseid: 5645
vaadatud: 988619

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 09.07.2005 18:49:12   pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
kutt16, sul ikka ilusti kõik kinnitatud videole, äkki jäi kusagil termopastat puudu/üle. Või siis paigaldasid sutsu liiga kehvasti icon_rolleyes.gif
Ega tõesti, kui kõik korralikult tehtud ja tõde on ...
  teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
kutt16

vastuseid: 5645
vaadatud: 988619

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 09.07.2005 18:30:55   pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
kutt16, kangemaid mänge oled proovinud? Kui juba vindoosas(kelladel 300/900 eeldatavasti) on temp 90 kraadi icon_eek.gif, siis ausalt öeldes ma ei tihkaks küll proovida(mul on 55@idle ja 110@full). Ma pigem ...
  teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
kutt16

vastuseid: 5645
vaadatud: 988619

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 09.07.2005 17:40:56   pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest


Mix sa Zalmani oma peale ei pand icon_biggrin.gif

see on kallim.

Aga jah, küsimus ka teistele: mida ma nüüd siis tegema peaksin ja kas saab garantiiga ?
  teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
kutt16

vastuseid: 5645
vaadatud: 988619

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 09.07.2005 14:28:14   pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
ehk sensor hakkas valetama (katsu käega icon_wink.gif )

kust ma täpsemalt peaksin katsuma seda ? no ta ikka selline palav on, kätt kannatab külge panna.
  teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
kutt16

vastuseid: 5645
vaadatud: 988619

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 09.07.2005 14:12:08   pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
kaart on club3d geforce 6600gt ning sain täna ordist oma arvuti kätte, kus vahetati originaaljahutus selle vastu:
Thermaltake G0003 "Fanless" VGA cooler, Heatpipe tehnoloogia ATI ja Nvidia kiibist ...
  teema: Kommenteerimine: tanel29
kutt16

vastuseid: 24
vaadatud: 9275

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.07.2005 21:09:57   pealkiri: Kommenteerimine: tanel29
Kõik sujus.
  teema: Kommenteerimine: madis253
kutt16

vastuseid: 30
vaadatud: 15015

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.06.2005 12:30:18   pealkiri: Re: Kommenteerimine: madis253
soovitused thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: soodent
kutt16

vastuseid: 821
vaadatud: 220047

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.06.2005 22:28:29   pealkiri: Kommenteerimine: soodent
Positiivne kogemus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kaubamaja
kutt16

vastuseid: 117
vaadatud: 37693

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.06.2005 22:25:59   pealkiri: Re: jahuti
Positiivne kogemus thumbs_up.gif
  teema: 3DMark2005 skoorid
kutt16

vastuseid: 3210
vaadatud: 587176

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 30.05.2005 14:29:15   pealkiri: 3DMark2005 skoorid
Tundub et sul on draiveri settingutes AA peal (tollest exceli tabelist lugesin). Kuigi 6600GT peaks ka AA-ga normilt liigutama nt 1024 resot. Mismoodi see "hakkimine" välja näeb? Skoor muidu vist no ...
  teema: 3DMark2005 skoorid
kutt16

vastuseid: 3210
vaadatud: 587176

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 30.05.2005 00:09:34   pealkiri: 3DMark2005 skoorid
3dmark05 ver 1.2.0 skoor:



kas selline skoor on normaalne taolisele konfile, mille leiab minu profiilist?

küsin seepärast, et mängudes nagu hakib alatihti, mis sest, et on kõige uuemad dr ...
  teema: Kommenteerimine: syxxpacc
kutt16

vastuseid: 1
vaadatud: 2536

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.05.2005 11:40:53   pealkiri: Kommenteerimine: syxxpacc
kõik sujus thumbs_up.gif
  teema: Mis mäludega tegemist? (pilt kaasas)
kutt16

vastuseid: 16
vaadatud: 3497

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 20.05.2005 21:43:41   pealkiri: Mis mäludega tegemist? (pilt kaasas)
KRT müüü ikka icon_biggrin.gif kust ise said need muidu ? ja kui kallilt

ei plaani hetkel müüa. Ostsin siitsamast hv-st, otsi-otsi icon_wink.gif Viisin arvuti it-targa juurde, oli vaja paar juppi lisaks ramidel ...
  teema: Mis mäludega tegemist? (pilt kaasas)
kutt16

vastuseid: 16
vaadatud: 3497

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 18.05.2005 13:38:18   pealkiri: Mis mäludega tegemist? (pilt kaasas)
ostsin ise need ramid icon_wink.gif
(pole jõudnud sisse panna veel)

veel üks pilt:
http://www.zone.ee/potereinfinito/ram.jpg

-edit-
sisestades googlesse kaardi andmed (serial number), jõudsin s ...
  teema: Mis mäludega tegemist? (pilt kaasas)
kutt16

vastuseid: 16
vaadatud: 3497

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 18.05.2005 10:34:09   pealkiri: Mis mäludega tegemist? (pilt kaasas)
AM 1 on sisuliselt apacer küll, kuna seda toodetakse samas tehases ja samas firmas, aga ta on odavama otsa variant. Mälu on muidu hea ja töökindel, aga siiski apaceri nimelisest mälust nats alla. ...
  teema: Mis mäludega tegemist? (pilt kaasas)
kutt16

vastuseid: 16
vaadatud: 3497

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 18.05.2005 06:39:35   pealkiri: Mis mäludega tegemist? (pilt kaasas)
kahjuks pole mälud minu käes icon_sad.gif ja need tehtud telefoni fotokaga, ei usu, et eriti paremat saaks. Siiski, tänan teen ise pildi nendest (digifotokaga)
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.