|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: 3DMark2006 skoorid |
kremlin
vastuseid: 5934
vaadatud: 1033804
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 15.07.2015 11:30:39 pealkiri: 3DMark2006 skoorid |
teemaks ju "3DMark2006 skoorid"
seleta mulle maamehele kus ma valesti aru sain:  |
teema: 3DMark2006 skoorid |
kremlin
vastuseid: 5934
vaadatud: 1033804
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 14.07.2015 19:29:21 pealkiri: 3DMark2006 skoorid |
3DMark ütles Ice Storm 1.2 skooriks - 92898
Intel Core i7-4790 Processor 3,6GHz
NVIDIA GeForce GTX 745 2GB
8GB Hyundai Electronics DDR3 1600MHz
64-bit Windows 8.1 (6.3.9600)
[url=https://p ... |
teema: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
kremlin
vastuseid: 8072
vaadatud: 1436686
|
foorum: Microsoft postitatud: 14.07.2015 15:51:50 pealkiri: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
Kas on olemas mingit normaalset viisi kuidas paigaldada ~170 uuendust?
Kõik korraga paigaldades ei suuda peale restarti konfigureerida ning lükkab viimase restore pointi peale!
lülitad update m ... |
teema: Elisa mobiilne internet |
kremlin
vastuseid: 11802
vaadatud: 2682444
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 14.07.2015 15:45:51 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
Seda oligi arvata, et niisama siin maailmas ei saa midagi.
Tasuta VPN-d on suht mõttetud ja aeglased minu arust. Ma arvasin, et kui VPN jutuks tuli siis ehk on mingi teenusepakkuja jagada keda või ... |
teema: Ülevaade: Logitech G25 roolikomplekt :: Roolid |
kremlin
vastuseid: 100
vaadatud: 65492
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 14.07.2015 15:41:03 pealkiri: Ülevaade: Logitech G25 roolikomplekt |
Enam ei paku miskit, teen load ja enam ei mängi.. kui siis ETS2'te
Ega siis lubade tegemine tähenda et enam rooli vaja pole:D |
teema: Elisa mobiilne internet |
kremlin
vastuseid: 11802
vaadatud: 2682444
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 14.07.2015 14:30:37 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
VPN'iga saab iga kell.
kas jagad kogemust, mis VPN kasutad? |
teema: lineage 2 |
kremlin
vastuseid: 5260
vaadatud: 891192
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.02.2008 17:12:43 pealkiri: lineage 2 |
http://www.heavensgatel2.com/
selle nädala alguses lasti kõik kontod maha nii et server puha uusi tegelasi täis
abilehe link kah http://lineage2.stratics.com |
teema: kõige parem error |
kremlin
vastuseid: 1337
vaadatud: 575800
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 24.01.2008 12:52:46 pealkiri: kõige parem error |
et siis selline error
http://ahti.lektron.ee/files/error/cannot_copy_too_deep.jpg |
teema: kõige hullemad firmade kodulehed siia! |
kremlin
vastuseid: 2003
vaadatud: 715756
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 16.01.2008 18:30:32 pealkiri: kõige hullemad firmade kodulehed siia! |
Nii kah võib:
http://www.balterex.ee/vipelement.html
Seda, et lehe asemel kasutatakse suurt plakatimõõdus pildifaili, on mujalgi nähtud... ja sedagi, et tekst on lisatud tegelikult kirjutatuna ... |
teema: Millist CMS-i soovitad? |
kremlin
vastuseid: 46
vaadatud: 13820
|
foorum: WWW postitatud: 06.01.2008 01:46:21 pealkiri: Millist CMS-i soovitad? |
joomla
www.joomla.com
www.joomlaest.com
 |
teema: kõige hullemad firmade kodulehed siia! |
kremlin
vastuseid: 2003
vaadatud: 715756
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 31.12.2007 13:18:53 pealkiri: kõige hullemad firmade kodulehed siia! |
http://www.abv.ee/index.php
sama lehe admin leht on vist see: http://www.abv.ee/admin/ |
teema: Ajas naerma küll |
kremlin
vastuseid: 40
vaadatud: 24250
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 28.12.2007 12:52:32 pealkiri: Ajas naerma küll |
väike osa on juba käes
http://files.myopera.com/Tamil/albums/206425/Downloading%20Internet.gif |
teema: kõige hullemad firmade kodulehed siia! |
kremlin
vastuseid: 2003
vaadatud: 715756
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 15.12.2007 20:35:04 pealkiri: kõige hullemad firmade kodulehed siia! |
www.kappala.ee
ei ütleks et ta üks hullemaid oleks..
pigem minimalistlik lähenemine, ei väsita silmi..info kergelt haaratav, lihtne..jne |
teema: Runescape |
kremlin
vastuseid: 2842
vaadatud: 541220
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.06.2007 15:02:08 pealkiri: Runescape |
kes rpg mängus graafikat taga ei aja siis tegemist on ülkõva mänguga.
ise pelasin kunagi ka muda ning arvan et runescape on parimaid siiani tasuta graafilisi rpg versioone.
aga kui soovid ... |
teema: naljakad lehed |
kremlin
vastuseid: 4894
vaadatud: 1232220
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 31.07.2006 10:39:51 pealkiri: naljakad lehed |
http://www.zone.ee/essdkp/tv3.jpg
korra peksis segast...mambo @ tv3.ee A ja pühapäevast kava ka ei näita praegu :S
hmm.. http://www.tv3.ee/administrator/ |
teema: Silkroad |
kremlin
vastuseid: 1535
vaadatud: 318992
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.07.2006 08:20:11 pealkiri: Silkroad |
hakkasin kah pelama seda
sealt sab questide kohta infi muideks, mulle oli abiks:
http://www.kalcentral.com/forums/index.php?showtopic=1746
 |
teema: Mu-online |
kremlin
vastuseid: 405
vaadatud: 84005
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.02.2006 15:40:02 pealkiri: Mu-online |
kas keegi oleks nii hea ja jagaks mõne töötava serveri failid koos kliendi failidega välja mis ka töötaks? kus oleks dark lord sees. ning kus exp ei oleks laes vaid ikka normaalne..  |
teema: BIOS tuleb ise peale?!? |
kremlin
vastuseid: 11
vaadatud: 4463
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 15.01.2006 13:33:27 pealkiri: BIOS tuleb ise peale?!? |
endal oli ka klaveriga selline juhtum kord, et Ctrl nupp oli sees ja imestasin miks wordis trükkiisel mingeid aknaid lahti viskab.
taipasin selle peale kui s vajutasin siis viskas save akna ette  |
teema: Arvutimüügikuulutus aastast 1992 |
kremlin
vastuseid: 42
vaadatud: 11269
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 05.12.2005 13:24:14 pealkiri: Arvutimüügikuulutus aastast 1992 |
Pange see läbuteema kinni ja prügikasti!!!!
No ära ole nii kuri, Vidget, las vanainimesed meenutavad vanu häid aegu
see pilt võiks olla teises teemas: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewto ... |
teema: Teised progemise foorumid/lehed |
kremlin
vastuseid: 65
vaadatud: 135310
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 05.12.2005 10:08:09 pealkiri: Teised progemise foorumid/lehed |
Kõik räägivad c keelest ja javast jne
ma pakuks ka süsteemiadminnidele midagi logonscriptide programmeerimiseks:
[url=http://www.kixtart.org/]KiXtart ehk on abiks keerulisemate logonscriptide ... |
teema: Flash lingid |
kremlin
vastuseid: 1164
vaadatud: 277707
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 05.12.2005 09:43:36 pealkiri: Flash lingid |
ei mäleta kas on olnud
http://isfunsoft.diy.myrice.com/swf/peeping.swf |
teema: 120x120 fan |
kremlin
vastuseid: 102
vaadatud: 18806
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 01.12.2005 19:10:27 pealkiri: 120x120 fan |
| mina toppisin kruvikeeraja otsa toiteploki ventika vahele, kärises mõnusasti aga edasi töötas ilusti |
teema: Eesti telekavade browser |
kremlin
vastuseid: 735
vaadatud: 219053
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 01.12.2005 18:49:50 pealkiri: Eesti telekavade browser |
Kas poleks lihtsam selle kavabrowseri sorts vabaks lasta, kui endal pole aega 6iendada?!?
Lykkad "sourcefogesse" yles ja palvetada, et kellelgi oleks viitsmist sebida. V2hemalt saad bugidest lahti.
... |
teema: Eesti telekavade browser |
kremlin
vastuseid: 735
vaadatud: 219053
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 01.12.2005 09:33:22 pealkiri: Eesti telekavade browser |
kas sinna juurde panna saaks järgmisi kavasid:
Pervoi Baltjiski Kanal
RTR Planeta
nendest tuleb vahel häid filme |
teema: Flash mängud |
kremlin
vastuseid: 853
vaadatud: 252096
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 14.11.2005 17:01:13 pealkiri: Flash mängud |
Level 17 ja brauser jooksis kokku
peale 16 levelit jooksin ise kokku  |
teema: naljakad lehed |
kremlin
vastuseid: 4894
vaadatud: 1232220
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 06.10.2005 08:33:44 pealkiri: naljakad lehed |
http://www.himanen.ee/ Huvitavad kirjutised on seal.ÜLI informatiivne leht.
arvatavasti tuleb ka info sinna, tundub poolik asi olevat |
teema: Flash lingid |
kremlin
vastuseid: 1164
vaadatud: 277707
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 23.09.2005 16:07:35 pealkiri: Flash lingid |
eelnevale jätkuks midagi rõõmustavat siis veel [url=http://www.somethingwrong.co.uk/crazy_frog_baseball/]konnavihkajatele |
teema: naljakad lehed |
kremlin
vastuseid: 4894
vaadatud: 1232220
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 20.09.2005 11:48:43 pealkiri: naljakad lehed |
oleks link Kehrakoguduse kodulehele?
Või sain ma süsteemist vaelsti aru mida see stats kujutab..
ee..
võibolla oli veebi surfaja enne lehele minekut neil lehtedel?
st et vaatas näitesk m ... |
teema: Flash lingid |
kremlin
vastuseid: 1164
vaadatud: 277707
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 16.09.2005 13:12:38 pealkiri: Flash lingid |
[url=http://ziza.ru/flash/killfrog.swf]Legendi lõpp siis
pole vist olnud otsing tulemust ei andnud |
teema: Flash lingid |
kremlin
vastuseid: 1164
vaadatud: 277707
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 12.09.2005 13:05:54 pealkiri: Flash lingid |
18 sain rohkem ei viitsinud
http://www.widro.com/throwpaper.html |
teema: Kommenteerimine: aPoiss |
kremlin
vastuseid: 32
vaadatud: 20616
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.07.2005 15:13:17 pealkiri: Kommenteerimine: aPoiss |
Tänud, töö sai tehtud ja tasu käes  |
teema: naljakad lehed |
kremlin
vastuseid: 4894
vaadatud: 1232220
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 05.07.2005 15:08:04 pealkiri: naljakad lehed |
| [url=http://www.hot.ee/ziggy/kvlex1.html]Minu poolt ka siis üle tüki aja midagi |
teema: Flash lingid |
kremlin
vastuseid: 1164
vaadatud: 277707
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 15.06.2005 15:32:10 pealkiri: sexy beibe |
Sexikas tädi;)
http://cards.narod.co.il/images/prikol/pic_2005-02-25_164857.swf
peerukoor jõulustiilis
http://cards.narod.co.il/images/prikol/pic_2005-02-25_165518.swf |
teema: Arvutihiir eraldab miinusioone |
kremlin
vastuseid: 12
vaadatud: 3449
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 09.06.2005 10:19:04 pealkiri: Arvutihiir eraldab miinusioone |
suht pull võiks olla küll mingi Butterfly Abs vms hiire sees
200-s post kasutaja mks poolt
tegelt parem mõte;)
paneks selle butterfly elemendi oopis tooli seljatoe sisse.. treeniks siis s ... |
teema: 1. aprilliks "naljaprogramme"? |
kremlin
vastuseid: 71
vaadatud: 11743
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 15.05.2005 16:59:15 pealkiri: 1. aprilliks "naljaprogramme"? |
Sobib ka kloor + alkohol - http://www.big-boys.com/articles/chlorine.html
Hull pauk
huvitav mis käest järgi jäi?  |
teema: Flash mängud |
kremlin
vastuseid: 853
vaadatud: 252096
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 10.05.2005 09:51:52 pealkiri: Flash mängud |
http://www.big-boys.com/articles/defend.html
väga pro mäng minuarust nägin kunagi ka kuskil seda teist versiooni aga see vist on uuem?
anyway ise sain mingi 3-nda katsega 12päeva vastu pe ... |
teema: 0,9999999(9) = 1 |
kremlin
vastuseid: 204
vaadatud: 35364
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 08.05.2005 12:45:31 pealkiri: Re: 0,9999999(9) = 1 |
Kas keegi julgeb vastu vaielda?
kuidas oleks sellise tehtega..null astmes null pluss null astmes null =2
see tehe tõestab et saab mittemillegist teha midagi, näiteks sitast saia |
teema: kõige hullemad firmade kodulehed siia! |
kremlin
vastuseid: 2003
vaadatud: 715756
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 06.04.2005 16:42:39 pealkiri: kõige hullemad firmade kodulehed siia! |
No comments
ee...lingid on kuidagi imelikud
suunavad näiteks aadressile:
file:///hiidlane.html
 |
teema: Kes parandavad, haldavad, konfivad jne. windowsi formaadiga? |
kremlin
vastuseid: 261
vaadatud: 36603
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 28.03.2005 18:12:13 pealkiri: Kes parandavad, haldavad, konfivad jne. windowsi formaadiga? |
vahel mõjub vabastav format arvutile paremini kui tundide pikkune parandamine
muidugi vahel võib aidata ka ketta "imidziga" üle kirjutamine siis jääb format ära, aega võtab ka vähem;) |
teema: OpenGL ja thin-cliendid |
kremlin
vastuseid: 8
vaadatud: 1975
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 22.03.2005 20:48:58 pealkiri: OpenGL ja thin-cliendid |
nii ma m6tlesingi aga ikka ei saand vastust kas opengl hakkab t88le v6i mitte
pole siiani vajadust olnud thin clientide peal opengl-i jooksutada.. ad siiani jooksutavad mul ainult mozillat, thunder ... |
teema: OpenGL ja thin-cliendid |
kremlin
vastuseid: 8
vaadatud: 1975
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 22.03.2005 14:27:37 pealkiri: OpenGL ja thin-cliendid |
proovi [url=http://k12ltsp.org/contents.html]ltsp-d
kasutab fedora core 3 -e, võrku eriti ei piina, serverilt tahab ainult kliendi kohta vähemalt 50 MB RAM-i
install lihtne.. kliendi poolt a ... |
teema: Linux ja Mängud ? |
kremlin
vastuseid: 195
vaadatud: 51894
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 21.03.2005 11:26:56 pealkiri: Linux ja Mängud ? |
| ise eriti mängimisega ei tegele aga silma jäi selline FPS nagu Cube is an open source multiplayer and singleplayer first person shooter game built on an entirely new and very unconventional engine. ... |
teema: Flash lingid |
kremlin
vastuseid: 1164
vaadatud: 277707
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 18.03.2005 14:07:21 pealkiri: Flash lingid |
Limp Bizkit & eskimod
http://www.chilloutzone.de/files/05031001.html
irw @ eskimosa |
teema: naljakad lehed |
kremlin
vastuseid: 4894
vaadatud: 1232220
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 15.03.2005 21:30:09 pealkiri: naljakad lehed |
Kusagil oli küll.
Päris hea.
möhh.. mis tahate öelda et see märkis kõik mu lugemata teemad loetuks vä? doh |
teema: naljakad lehed |
kremlin
vastuseid: 4894
vaadatud: 1232220
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 11.03.2005 11:11:16 pealkiri: naljakad lehed |
egas muud midagi aga hea muusika on
http://www.mymaika.ru/hell.php?prtnr=36 |
teema: Flash lingid |
kremlin
vastuseid: 1164
vaadatud: 277707
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 09.03.2005 09:33:55 pealkiri: Flash lingid |
Kunagi oli siin mingi kingburgeri petuhhh,nüüd siis midagi paremat http://www.virtualbartender.beer.com/beer_usa.htm
proovige käsku strip:D irw |
teema: naljakad lehed |
kremlin
vastuseid: 4894
vaadatud: 1232220
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 01.02.2005 11:18:18 pealkiri: naljakad lehed |
irw, sain jälle naerda üle pika aja  |
teema: Kommenteerimine: Cubik |
kremlin
vastuseid: 191
vaadatud: 58274
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.01.2005 08:38:32 pealkiri: Kommenteerimine: Cubik |
uus molu töötab korralikult, kaup käis ka kiirelt, igati positiivne müüja  |
teema: naljakad lehed |
kremlin
vastuseid: 4894
vaadatud: 1232220
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 10.01.2005 09:54:31 pealkiri: naljakad lehed |
http://www.funpic.hu/swf/numanuma.html
parem ärataja kui hommikukohvi banaanitants |
teema: Küsimused/vastused seoses SuSE linux -iga |
kremlin
vastuseid: 291
vaadatud: 84859
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 07.01.2005 11:43:02 pealkiri: Küsimused/vastused seoses SuSE linux -iga |
Suse 9.2 pro versiooni tasuta varianti pole vist mõtet oodata? peab selle järgi ikka poodi minema  |
| |