Avaleht
otsing leidis 64 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: 3DMark2006 skoorid
kremlin

vastuseid: 5934
vaadatud: 1033804

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 15.07.2015 11:30:39   pealkiri: 3DMark2006 skoorid
teemaks ju "3DMark2006 skoorid" icon_lol.gif
seleta mulle maamehele kus ma valesti aru sain: icon_lol.gif
  teema: 3DMark2006 skoorid
kremlin

vastuseid: 5934
vaadatud: 1033804

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 14.07.2015 19:29:21   pealkiri: 3DMark2006 skoorid
3DMark ütles Ice Storm 1.2 skooriks - 92898

Intel Core i7-4790 Processor 3,6GHz
NVIDIA GeForce GTX 745 2GB
8GB Hyundai Electronics DDR3 1600MHz

64-bit Windows 8.1 (6.3.9600)

[url=https://p ...
  teema: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid)
kremlin

vastuseid: 8072
vaadatud: 1436686

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 14.07.2015 15:51:50   pealkiri: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid)
Kas on olemas mingit normaalset viisi kuidas paigaldada ~170 uuendust?
Kõik korraga paigaldades ei suuda peale restarti konfigureerida ning lükkab viimase restore pointi peale!

lülitad update m ...
  teema: Elisa mobiilne internet
kremlin

vastuseid: 11802
vaadatud: 2682444

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 14.07.2015 15:45:51   pealkiri: Elisa mobiilne internet
Seda oligi arvata, et niisama siin maailmas ei saa midagi.
Tasuta VPN-d on suht mõttetud ja aeglased minu arust. Ma arvasin, et kui VPN jutuks tuli siis ehk on mingi teenusepakkuja jagada keda või ...
  teema: Ülevaade: Logitech G25 roolikomplekt :: Roolid
kremlin

vastuseid: 100
vaadatud: 65492

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 14.07.2015 15:41:03   pealkiri: Ülevaade: Logitech G25 roolikomplekt
Enam ei paku miskit, teen load ja enam ei mängi.. kui siis ETS2'te icon_lol.gif

Ega siis lubade tegemine tähenda et enam rooli vaja pole:D
  teema: Elisa mobiilne internet
kremlin

vastuseid: 11802
vaadatud: 2682444

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 14.07.2015 14:30:37   pealkiri: Elisa mobiilne internet
VPN'iga saab iga kell.

kas jagad kogemust, mis VPN kasutad?
  teema: lineage 2
kremlin

vastuseid: 5260
vaadatud: 891192

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.02.2008 17:12:43   pealkiri: lineage 2
http://www.heavensgatel2.com/

selle nädala alguses lasti kõik kontod maha nii et server puha uusi tegelasi täis icon_biggrin.gif

abilehe link kah http://lineage2.stratics.com
  teema: kõige parem error
kremlin

vastuseid: 1337
vaadatud: 575800

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 24.01.2008 12:52:46   pealkiri: kõige parem error
et siis selline error
http://ahti.lektron.ee/files/error/cannot_copy_too_deep.jpg
  teema: kõige hullemad firmade kodulehed siia!
kremlin

vastuseid: 2003
vaadatud: 715756

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 16.01.2008 18:30:32   pealkiri: kõige hullemad firmade kodulehed siia!
Nii kah võib:
http://www.balterex.ee/vipelement.html

Seda, et lehe asemel kasutatakse suurt plakatimõõdus pildifaili, on mujalgi nähtud... ja sedagi, et tekst on lisatud tegelikult kirjutatuna ...
  teema: Millist CMS-i soovitad?
kremlin

vastuseid: 46
vaadatud: 13820

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 06.01.2008 01:46:21   pealkiri: Millist CMS-i soovitad?
joomla
www.joomla.com
www.joomlaest.com
beer_yum.gif
  teema: kõige hullemad firmade kodulehed siia!
kremlin

vastuseid: 2003
vaadatud: 715756

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 31.12.2007 13:18:53   pealkiri: kõige hullemad firmade kodulehed siia!
http://www.abv.ee/index.php

sama lehe admin leht on vist see: http://www.abv.ee/admin/
  teema: Ajas naerma küll
kremlin

vastuseid: 40
vaadatud: 24250

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 28.12.2007 12:52:32   pealkiri: Ajas naerma küll
väike osa on juba käes
http://files.myopera.com/Tamil/albums/206425/Downloading%20Internet.gif
  teema: kõige hullemad firmade kodulehed siia!
kremlin

vastuseid: 2003
vaadatud: 715756

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 15.12.2007 20:35:04   pealkiri: kõige hullemad firmade kodulehed siia!
www.kappala.ee icon_razz.gif

ei ütleks et ta üks hullemaid oleks..

pigem minimalistlik lähenemine, ei väsita silmi..info kergelt haaratav, lihtne..jne
  teema: Runescape
kremlin

vastuseid: 2842
vaadatud: 541220

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.06.2007 15:02:08   pealkiri: Runescape
kes rpg mängus graafikat taga ei aja siis tegemist on ülkõva mänguga.
ise pelasin kunagi ka muda ning arvan et runescape on parimaid siiani tasuta graafilisi rpg versioone. thumbs_up.gif

aga kui soovid ...
  teema: naljakad lehed
kremlin

vastuseid: 4894
vaadatud: 1232220

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 31.07.2006 10:39:51   pealkiri: naljakad lehed
http://www.zone.ee/essdkp/tv3.jpg

korra peksis segast...mambo @ tv3.ee icon_biggrin.gif A ja pühapäevast kava ka ei näita praegu :S

hmm.. http://www.tv3.ee/administrator/
  teema: Silkroad
kremlin

vastuseid: 1535
vaadatud: 318992

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.07.2006 08:20:11   pealkiri: Silkroad
hakkasin kah pelama seda
sealt sab questide kohta infi muideks, mulle oli abiks:
http://www.kalcentral.com/forums/index.php?showtopic=1746
beer_yum.gif thumbs_up.gif
  teema: Mu-online
kremlin

vastuseid: 405
vaadatud: 84005

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.02.2006 15:40:02   pealkiri: Mu-online
kas keegi oleks nii hea ja jagaks mõne töötava serveri failid koos kliendi failidega välja mis ka töötaks? kus oleks dark lord sees. ning kus exp ei oleks laes vaid ikka normaalne.. beer_yum.gif
  teema: BIOS tuleb ise peale?!?
kremlin

vastuseid: 11
vaadatud: 4463

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 15.01.2006 13:33:27   pealkiri: BIOS tuleb ise peale?!?
endal oli ka klaveriga selline juhtum kord, et Ctrl nupp oli sees ja imestasin miks wordis trükkiisel mingeid aknaid lahti viskab.
taipasin selle peale kui s vajutasin siis viskas save akna ette icon_biggrin.gif
  teema: Arvutimüügikuulutus aastast 1992
kremlin

vastuseid: 42
vaadatud: 11269

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 05.12.2005 13:24:14   pealkiri: Arvutimüügikuulutus aastast 1992
Pange see läbuteema kinni ja prügikasti!!!!

No ära ole nii kuri, Vidget, las vanainimesed meenutavad vanu häid aegu icon_biggrin.gif
see pilt võiks olla teises teemas: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewto ...
  teema: Teised progemise foorumid/lehed
kremlin

vastuseid: 65
vaadatud: 135310

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 05.12.2005 10:08:09   pealkiri: Teised progemise foorumid/lehed
Kõik räägivad c keelest ja javast jne

ma pakuks ka süsteemiadminnidele midagi logonscriptide programmeerimiseks:
[url=http://www.kixtart.org/]KiXtart ehk on abiks keerulisemate logonscriptide ...
  teema: Flash lingid
kremlin

vastuseid: 1164
vaadatud: 277707

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 05.12.2005 09:43:36   pealkiri: Flash lingid
ei mäleta kas on olnud
http://isfunsoft.diy.myrice.com/swf/peeping.swf
  teema: 120x120 fan
kremlin

vastuseid: 102
vaadatud: 18806

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 01.12.2005 19:10:27   pealkiri: 120x120 fan
mina toppisin kruvikeeraja otsa toiteploki ventika vahele, kärises mõnusasti aga edasi töötas ilusti
  teema: Eesti telekavade browser
kremlin

vastuseid: 735
vaadatud: 219053

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 01.12.2005 18:49:50   pealkiri: Eesti telekavade browser
Kas poleks lihtsam selle kavabrowseri sorts vabaks lasta, kui endal pole aega 6iendada?!?
Lykkad "sourcefogesse" yles ja palvetada, et kellelgi oleks viitsmist sebida. V2hemalt saad bugidest lahti.
...
  teema: Eesti telekavade browser
kremlin

vastuseid: 735
vaadatud: 219053

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 01.12.2005 09:33:22   pealkiri: Eesti telekavade browser
kas sinna juurde panna saaks järgmisi kavasid:

Pervoi Baltjiski Kanal
RTR Planeta

nendest tuleb vahel häid filme
  teema: Flash mängud
kremlin

vastuseid: 853
vaadatud: 252096

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 14.11.2005 17:01:13   pealkiri: Flash mängud
Level 17 icon_smile.gif ja brauser jooksis kokku icon_biggrin.gif

peale 16 levelit jooksin ise kokku beer_yum.gif
  teema: naljakad lehed
kremlin

vastuseid: 4894
vaadatud: 1232220

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 06.10.2005 08:33:44   pealkiri: naljakad lehed
http://www.himanen.ee/ Huvitavad kirjutised on seal.ÜLI informatiivne leht.

arvatavasti tuleb ka info sinna, tundub poolik asi olevat
  teema: Flash lingid
kremlin

vastuseid: 1164
vaadatud: 277707

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 23.09.2005 16:07:35   pealkiri: Flash lingid


eelnevale jätkuks midagi rõõmustavat siis veel [url=http://www.somethingwrong.co.uk/crazy_frog_baseball/]konnavihkajatele
  teema: naljakad lehed
kremlin

vastuseid: 4894
vaadatud: 1232220

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 20.09.2005 11:48:43   pealkiri: naljakad lehed

oleks link Kehrakoguduse kodulehele?
Või sain ma süsteemist vaelsti aru mida see stats kujutab..

ee..
võibolla oli veebi surfaja enne lehele minekut neil lehtedel?
st et vaatas näitesk m ...
  teema: Flash lingid
kremlin

vastuseid: 1164
vaadatud: 277707

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 16.09.2005 13:12:38   pealkiri: Flash lingid
[url=http://ziza.ru/flash/killfrog.swf]Legendi lõpp siis icon_lol.gif

pole vist olnud otsing tulemust ei andnud
  teema: Flash lingid
kremlin

vastuseid: 1164
vaadatud: 277707

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 12.09.2005 13:05:54   pealkiri: Flash lingid
18 sain rohkem ei viitsinud

http://www.widro.com/throwpaper.html
  teema: Kommenteerimine: aPoiss
kremlin

vastuseid: 32
vaadatud: 20616

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.07.2005 15:13:17   pealkiri: Kommenteerimine: aPoiss
Tänud, töö sai tehtud ja tasu käes thumbs_up.gif
  teema: naljakad lehed
kremlin

vastuseid: 4894
vaadatud: 1232220

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 05.07.2005 15:08:04   pealkiri: naljakad lehed
[url=http://www.hot.ee/ziggy/kvlex1.html]Minu poolt ka siis üle tüki aja midagi
  teema: Flash lingid
kremlin

vastuseid: 1164
vaadatud: 277707

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 15.06.2005 15:32:10   pealkiri: sexy beibe
Sexikas tädi;)
http://cards.narod.co.il/images/prikol/pic_2005-02-25_164857.swf

peerukoor jõulustiilis
http://cards.narod.co.il/images/prikol/pic_2005-02-25_165518.swf
  teema: Arvutihiir eraldab miinusioone
kremlin

vastuseid: 12
vaadatud: 3449

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 09.06.2005 10:19:04   pealkiri: Arvutihiir eraldab miinusioone
suht pull võiks olla küll mingi Butterfly Abs vms hiire sees

200-s post kasutaja mks poolt icon_wink.gif

tegelt parem mõte;)
paneks selle butterfly elemendi oopis tooli seljatoe sisse.. treeniks siis s ...
  teema: 1. aprilliks "naljaprogramme"?
kremlin

vastuseid: 71
vaadatud: 11743

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 15.05.2005 16:59:15   pealkiri: 1. aprilliks "naljaprogramme"?
Sobib ka kloor + alkohol - http://www.big-boys.com/articles/chlorine.html

Hull pauk icon_eek.gif

huvitav mis käest järgi jäi? icon_lol.gif
  teema: Flash mängud
kremlin

vastuseid: 853
vaadatud: 252096

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 10.05.2005 09:51:52   pealkiri: Flash mängud
http://www.big-boys.com/articles/defend.html
väga pro mäng minuarust thumbs_up.gif icon_biggrin.gif nägin kunagi ka kuskil seda teist versiooni aga see vist on uuem?
anyway ise sain mingi 3-nda katsega 12päeva vastu pe ...
  teema: 0,9999999(9) = 1
kremlin

vastuseid: 204
vaadatud: 35364

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 08.05.2005 12:45:31   pealkiri: Re: 0,9999999(9) = 1
Kas keegi julgeb vastu vaielda? icon_razz1.gif


kuidas oleks sellise tehtega..null astmes null pluss null astmes null =2 icon_wink.gif

see tehe tõestab et saab mittemillegist teha midagi, näiteks sitast saia
  teema: kõige hullemad firmade kodulehed siia!
kremlin

vastuseid: 2003
vaadatud: 715756

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 06.04.2005 16:42:39   pealkiri: kõige hullemad firmade kodulehed siia!

No comments

ee...lingid on kuidagi imelikud
suunavad näiteks aadressile:
file:///hiidlane.html
icon_lol.gif
  teema: Kes parandavad, haldavad, konfivad jne. windowsi formaadiga?
kremlin

vastuseid: 261
vaadatud: 36603

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 28.03.2005 18:12:13   pealkiri: Kes parandavad, haldavad, konfivad jne. windowsi formaadiga?
vahel mõjub vabastav format arvutile paremini kui tundide pikkune parandamine icon_lol.gif
muidugi vahel võib aidata ka ketta "imidziga" üle kirjutamine siis jääb format ära, aega võtab ka vähem;)
  teema: OpenGL ja thin-cliendid
kremlin

vastuseid: 8
vaadatud: 1975

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 22.03.2005 20:48:58   pealkiri: OpenGL ja thin-cliendid
nii ma m6tlesingi aga ikka ei saand vastust kas opengl hakkab t88le v6i mitte

pole siiani vajadust olnud thin clientide peal opengl-i jooksutada.. ad siiani jooksutavad mul ainult mozillat, thunder ...
  teema: OpenGL ja thin-cliendid
kremlin

vastuseid: 8
vaadatud: 1975

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 22.03.2005 14:27:37   pealkiri: OpenGL ja thin-cliendid
proovi [url=http://k12ltsp.org/contents.html]ltsp-d thumbs_up.gif

kasutab fedora core 3 -e, võrku eriti ei piina, serverilt tahab ainult kliendi kohta vähemalt 50 MB RAM-i
install lihtne.. kliendi poolt a ...
  teema: Linux ja Mängud ?
kremlin

vastuseid: 195
vaadatud: 51894

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 21.03.2005 11:26:56   pealkiri: Linux ja Mängud ?
ise eriti mängimisega ei tegele aga silma jäi selline FPS nagu Cube is an open source multiplayer and singleplayer first person shooter game built on an entirely new and very unconventional engine. ...
  teema: Flash lingid
kremlin

vastuseid: 1164
vaadatud: 277707

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 18.03.2005 14:07:21   pealkiri: Flash lingid
Limp Bizkit & eskimod

http://www.chilloutzone.de/files/05031001.html

irw @ eskimosa
  teema: naljakad lehed
kremlin

vastuseid: 4894
vaadatud: 1232220

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 15.03.2005 21:30:09   pealkiri: naljakad lehed

Kusagil oli küll.
Päris hea. thumbs_up.gif

möhh.. mis tahate öelda et see märkis kõik mu lugemata teemad loetuks vä? doh
  teema: naljakad lehed
kremlin

vastuseid: 4894
vaadatud: 1232220

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 11.03.2005 11:11:16   pealkiri: naljakad lehed
egas muud midagi aga hea muusika on thumbs_up.gif

http://www.mymaika.ru/hell.php?prtnr=36
  teema: Flash lingid
kremlin

vastuseid: 1164
vaadatud: 277707

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 09.03.2005 09:33:55   pealkiri: Flash lingid
Kunagi oli siin mingi kingburgeri petuhhh,nüüd siis midagi paremat http://www.virtualbartender.beer.com/beer_usa.htm

proovige käsku strip:D irw
  teema: naljakad lehed
kremlin

vastuseid: 4894
vaadatud: 1232220

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 01.02.2005 11:18:18   pealkiri: naljakad lehed


irw, sain jälle naerda üle pika aja thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Cubik
kremlin

vastuseid: 191
vaadatud: 58274

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.01.2005 08:38:32   pealkiri: Kommenteerimine: Cubik
uus molu töötab korralikult, kaup käis ka kiirelt, igati positiivne müüja thumbs_up.gif
  teema: naljakad lehed
kremlin

vastuseid: 4894
vaadatud: 1232220

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 10.01.2005 09:54:31   pealkiri: naljakad lehed
http://www.funpic.hu/swf/numanuma.html icon_lol.gif icon_lol.gif

parem ärataja kui hommikukohvi banaanitants
  teema: Küsimused/vastused seoses SuSE linux -iga
kremlin

vastuseid: 291
vaadatud: 84859

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 07.01.2005 11:43:02   pealkiri: Küsimused/vastused seoses SuSE linux -iga
Suse 9.2 pro versiooni tasuta varianti pole vist mõtet oodata? peab selle järgi ikka poodi minema icon_rolleyes.gif icon_redface.gif
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.