Avaleht
otsing leidis 247 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Forza Horizon 6
kratt1123

vastuseid: 163
vaadatud: 14016

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.05.2026 13:25:18   pealkiri: Forza Horizon 6
https://www.instant-gaming.com/en/21622-buy-forza-horizon-6-premium-edition-advanced-access-pc-xbox-series-x-s-microsoft-store/
Keegi siit on võtnud? 80 eur vs 120eur xboxi lehel on ahvatlev. Kunagi ...
  teema: Forza Motorsport
kratt1123

vastuseid: 169
vaadatud: 33743

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.02.2024 18:31:58   pealkiri: Forza Motorsport
Tere,

Kas seda mängu ja/või Motrosport 7 saab ka nii mängida nagu Horizon seeriat.Mõtlen et saame sõbraga sõita koos bottidega sõite ...nagu convoy mõttes.
Loodan et ei jäänud segane mõ ...
  teema: Forza Motorsport
kratt1123

vastuseid: 169
vaadatud: 33743

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.02.2024 19:00:04   pealkiri: Forza Motorsport
Tere,

Kas seda mängu ja/või Motrosport 7 saab ka nii mängida nagu Horizon seeriat.Mõtlen et saame sõbraga sõita koos bottidega sõite ...nagu convoy mõttes.
Loodan et ei jäänud segane mõ ...
  teema: Kommenteerimine: ZuluXE
kratt1123

vastuseid: 101
vaadatud: 31448

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.11.2023 21:34:42   pealkiri: Kommenteerimine: ZuluXE
Ostis TV, tuli järgi ja kõik väga timm.
Soovitan.
  teema: Forza Horizon 5
kratt1123

vastuseid: 982
vaadatud: 186592

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.11.2021 19:10:37   pealkiri: Forza Horizon 5
Autosi saab kinkida ainult suvakatele,aga mitte sõbrale?
  teema: Forza Horizon 5
kratt1123

vastuseid: 982
vaadatud: 186592

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.11.2021 15:51:15   pealkiri: Forza Horizon 5
Tere,

Olen ka mõne päeva mänginud,aga mis häirib mind.Nimelt kui tahan sõbraga convoid sõita,siis sõber teeb eraldi convoi ja kui ma tahan liituda pean igakord solosse minema ja siis panen o ...
  teema: Forza Horizon 4
kratt1123

vastuseid: 908
vaadatud: 240696

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.07.2021 14:48:28   pealkiri: Forza Horizon 4
Kas muidu Horizon 2 on ka PC olemas? Kui on,kuskilt saab seda veel?
Aitähh
  teema: Forza Horizon 4
kratt1123

vastuseid: 908
vaadatud: 240696

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.06.2021 22:04:16   pealkiri: Forza Horizon 4
Mul endal ei tule raha endiselt Star Card Business midagi juurde.See seisab seal 828000 midagi ja ei liigu.
  teema: Forza Horizon 4
kratt1123

vastuseid: 908
vaadatud: 240696

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.06.2021 12:39:25   pealkiri: Forza Horizon 4
Kas nad on serverid korda teinud?Eile läksin mängu ja kohe oli online kui teele sain...sai ka konvois sõite tehtud ja iga sõidu lõppedes leidis kohe online tagasi.
  teema: Forza Horizon 4
kratt1123

vastuseid: 908
vaadatud: 240696

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.05.2021 18:17:13   pealkiri: Forza Horizon 4
Mul täpselt sama probleem,online võimatu saada,vahest joppab nii,et lähen solo peale teen seal 1:1 kellegagi ja siis uuesti online...siis leiab,aga teen 1-2 sõitu ja jälle sama jama.Siis enam ei ...
  teema: Forza Horizon 4
kratt1123

vastuseid: 908
vaadatud: 240696

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.05.2021 12:38:18   pealkiri: Forza Horizon 4
Mul täpselt sama probleem,online võimatu saada,vahest joppab nii,et lähen solo peale teen seal 1:1 kellegagi ja siis uuesti online...siis leiab,aga teen 1-2 sõitu ja jälle sama jama.Siis enam ei ...
  teema: Forza Horizon 4
kratt1123

vastuseid: 908
vaadatud: 240696

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.02.2021 11:08:53   pealkiri: Forza Horizon 4
, Mul sama kogemus,tegin teist korda konto..oli tärn 5 level juba käes ,kõik saavutused,autod,üle 500M raha.Kui veel peaks save kaduma,teen juba uninstall ja seda mängu enam ei puutu.
  teema: Grand Theft Auto IV
kratt1123

vastuseid: 14775
vaadatud: 2582038

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.02.2021 20:40:41   pealkiri: Grand Theft Auto IV
, , Aitähh,toimib.
  teema: Grand Theft Auto IV
kratt1123

vastuseid: 14775
vaadatud: 2582038

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.02.2021 19:35:57   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Oli hea soodukas steamis ja võtsin ära,installisin ära aga miks ei lase graafikat paremaks panna,seal on max 512mb nagu...kas seda saan ka kõrgemaks kuidagi?Kunagi oli ikka nagu 4GB seal. Mul arvu ...
  teema: Forza Horizon 4
kratt1123

vastuseid: 908
vaadatud: 240696

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.02.2021 22:34:58   pealkiri: Forza Horizon 4
, Ma ostsin selle kunagi Punktid.eest,sealt sain koodi panin PC peale ja mäng on nii PC kui ka Xbox One peal
  teema: Forza Horizon 4
kratt1123

vastuseid: 908
vaadatud: 240696

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.01.2021 13:14:54   pealkiri: Forza Horizon 4
Head Uut!
Ja kohe mul mängus invalid profile ERROR CODE : E:47-0
Kellelgi sama teema olnud? On sellele probleemile rohtu ka?
  teema: Forza Horizon 4
kratt1123

vastuseid: 908
vaadatud: 240696

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.11.2020 12:49:01   pealkiri: Forza Horizon 4
See mäng on minu arvates üldse nüüd viimase poole aastaga nii katki läinud..probleemid mis mul nagu on...suvalisel hetkel viskab serverist välja(keset sõitu või millal iganes),kuigi nett on ko ...
  teema: Forza Horizon 4
kratt1123

vastuseid: 908
vaadatud: 240696

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.05.2020 09:42:42   pealkiri: Forza Horizon 4
Tere,on kellelgi selline probleem olnud,et mängu minnes suhteliselt kiiresti jookseb kokku ja viskab mängust välja?
Ostsin uue arvuti,installisin mängu ja nüüd mängida ei saagi.Ehk on kellelgi ...
  teema: Kommenteerimine: kratt1123
kratt1123

vastuseid: 23
vaadatud: 10204

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.09.2019 19:55:59   pealkiri: Kommenteerimine: kratt1123
Pakkusin OK hinna kuid müüs teleri reeglitevastaselt teisele pakkujale kes lubas kohale tulla. Pakkusin veel enda OK pakkumise üle ja käisin välja variandi, et kui saatmine on nii keerukas, siis ...
  teema: Euro Truck Simulator 2
kratt1123

vastuseid: 4132
vaadatud: 960741

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.12.2018 16:53:10   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Jah mul ka win. oma ja sain ka korda juba,samas viirusetõrjes lisasin siis 'x64' folderist exe. file ja töötab jälle.
  teema: Euro Truck Simulator 2
kratt1123

vastuseid: 4132
vaadatud: 960741

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.12.2018 20:26:43   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Jah kui viirusetõrje välja lülitada,siis saab mängida.Selle info leidsin ka googeldades ja toimis ka,kas sellega riski ei või tulla? icon_lol.gif
  teema: Euro Truck Simulator 2
kratt1123

vastuseid: 4132
vaadatud: 960741

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.12.2018 19:00:19   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Tere,

Oskab ehk keegi aidata.
Error: the game filesystem failed to initialize aborting now

Tänud ette. icon_biggrin.gif
  teema: Euro Truck Simulator 2
kratt1123

vastuseid: 4132
vaadatud: 960741

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.08.2018 10:10:05   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
, Tee Steamile restart.
  teema: Euro Truck Simulator 2
kratt1123

vastuseid: 4132
vaadatud: 960741

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.08.2018 18:08:21   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
, MP-s ei tööta.Tahakski MP-kasutada. icon_biggrin.gif
  teema: Euro Truck Simulator 2
kratt1123

vastuseid: 4132
vaadatud: 960741

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.08.2018 17:17:25   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
, Jah,loomulikult ma tean kuidas vilkurid tööle hakkavad,aga küsimus oli ju LED vilkuritest?Et olen näinud teistel sõitjatel LED beacone katustel vilkumas,mitte neid tavalisi. icon_rolleyes.gif
  teema: Euro Truck Simulator 2
kratt1123

vastuseid: 4132
vaadatud: 960741

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.08.2018 21:22:26   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Kuidas küll mp-s led beaconid katusel tööle saada.Sõites ringi olen juba päris mitmel neid näinud?Olen ka proovinud Steamist workshopist,aga ei hakka tööle.
  teema: Kommenteerimine: Jaanus
kratt1123

vastuseid: 715
vaadatud: 147294

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.03.2018 18:31:53   pealkiri: Kommenteerimine: Jaanus
Sai tahvel ostetud,kõik OK thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: GPS+
kratt1123

vastuseid: 19
vaadatud: 4826

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.02.2018 20:35:47   pealkiri: Kommenteerimine: GPS+
Sai äri aetud, kõik sujus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: maakas1
kratt1123

vastuseid: 32
vaadatud: 27751

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.02.2018 18:46:44   pealkiri: Kommenteerimine: maakas1
Telefon müüdud ja nagu sai kokku lepitud,kõik korras.

Soovitan.
  teema: Grand Theft Auto V
kratt1123

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814703

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.05.2017 17:09:32   pealkiri: Grand Theft Auto V
, Hey,Kas sul mäng läbi steami ? Proovisin ka carpacki panna aga miskipärast ei saanud tööle,siis arvasin et äkki steami omale ei saagi.Mäletan et IV oli ülilihtne carpacki panna.Kas oleksid n ...
  teema: Forza Motorsport 6: Apex
kratt1123

vastuseid: 146
vaadatud: 42689

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.05.2016 16:33:27   pealkiri: Forza Motorsport 6: Apex
Läpaka omanikud võivad tagumenti pühkida selle mänguga. Multi GPU or integrated GPU not supported.
Lisaks ütles , et videokaart ei sobi talle (radeon HD 8730m)
kopp.gif

Minu profiili läppar ...
  teema: Grand Theft Auto V
kratt1123

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814703

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.03.2016 14:40:29   pealkiri: Grand Theft Auto V
Mingid mõttetud uuendused on viimasel ajal,ok autod võivad huvitavad ju tulla peale tuuningut,aga see tuunimine ka ju siga kallis teema jällegi.Teed mingeid missioone,aga raha tuleb nagu näpuotsag ...
  teema: Forza Motorsport 6: Apex
kratt1123

vastuseid: 146
vaadatud: 42689

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.03.2016 14:50:18   pealkiri: Forza Motorsport 6: Apex
Jään ka ootama.
  teema: Grand Theft Auto V
kratt1123

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814703

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.02.2016 12:45:23   pealkiri: Grand Theft Auto V
topelt RP puhul viskab levelit suht ruttu, paar kolm adekvaatset sõpra ka veel aitab, siis missioonid lähevad nagu "lummekusta" icon_biggrin.gif

Jah kui sõpradega teha on hea,ma tegin viimane kord banga viima ...
  teema: Kommenteerimine: PAUKA
kratt1123

vastuseid: 206
vaadatud: 47383

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.02.2016 20:34:40   pealkiri: Kommenteerimine: PAUKA
Tegime diili, Soovitan küll thumbs_up.gif
  teema: Grand Theft Auto V
kratt1123

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814703

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.12.2015 14:19:27   pealkiri: Grand Theft Auto V
Eile kui mängisin online..siis oli lumi maas ja kui täna läksin siis enam ei olnud,et kas ongi kõik...autoga oli küll väga fan sõita.
  teema: Grand Theft Auto V
kratt1123

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814703

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.12.2015 19:04:59   pealkiri: Grand Theft Auto V
, sp-s on dukes ja stallion ja olemas aga onlines pole,minu teada kes mängivad konsoolil või on kunagi konsoolil mänginud ja oma andmed üle pc-le kandnud,neil on kõik olemas,aga kui alustad mäng ...
  teema: Grand Theft Auto V
kratt1123

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814703

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.12.2015 08:58:15   pealkiri: Grand Theft Auto V
, Need kes mängivad arvuti peal ..neil ei ole kahjuks Dudo,Dukes,Stallioni,Blistat,allveelaeva,Monster Cari...ei mäleta kas oli veel midagi.
  teema: Grand Theft Auto V
kratt1123

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814703

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.09.2015 12:33:09   pealkiri: Grand Theft Auto V
et onlines saaks veel 1 maja juurde osta.
Kas majade ostul on mõni piirang peal, kui palju maju siis omada võib.

3 mu arust, aga neid saab vahetada, kui ostad näiteks neljandat, siis küsib mil ...
  teema: Grand Theft Auto V
kratt1123

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814703

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.09.2015 09:18:52   pealkiri: Grand Theft Auto V
Ise oleksin oodanud kõige rohkem uut Heisti,autosi ja et onlines saaks veel 1 maja juurde osta.
  teema: Grand Theft Auto V
kratt1123

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814703

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.08.2015 11:53:09   pealkiri: Grand Theft Auto V
Storys sain auto kätte...kahjuks onlines sama moodi tehes ei toimi.
  teema: Grand Theft Auto V
kratt1123

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814703

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.08.2015 10:26:48   pealkiri: Grand Theft Auto V
, aga siis ei leia enam seda masinat sealt kui story läbi ?
  teema: Grand Theft Auto V
kratt1123

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814703

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.08.2015 09:41:40   pealkiri: Grand Theft Auto V
Tere,

Hakkasin mõni päev uuesti mängima ja mida ma nägin oli selline auto ühel mängijal https://www.google.ee/search?q=gta+v+roosevelt&biw=1536&bih=772&source=lnms&tbm=isch&am ...
  teema: Euro Truck Simulator 2
kratt1123

vastuseid: 4132
vaadatud: 960741

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.08.2015 09:51:28   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Võiks tulla ka MP.
  teema: Grand Theft Auto V
kratt1123

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814703

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.07.2015 10:17:27   pealkiri: Grand Theft Auto V
Küsiks eelmise uuenduse kohta korraks,et osadel on need Dukes,Stallion ja osadel mitte...et kuidas sellest aru saada.Või kas peab olema mingi level nende autode jaoks.
  teema: Grand Theft Auto V
kratt1123

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814703

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.07.2015 13:19:45   pealkiri: Grand Theft Auto V
, mängus sees pole heledust kruttinud , driveritega peaks ka kõik korras olema,aga temperatuuri kohta ei teagi..arvuti kuumaks ei lähe igatahes ja enam ei tea kust kohast arvutis sees temp. koht o ...
  teema: Grand Theft Auto V
kratt1123

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814703

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.07.2015 10:48:36   pealkiri: Grand Theft Auto V
Tere,

Probleem selline et kui mängin ja siis vahepeal viskab mängust välja ja arvuti ekraani viskab hästi eredaks ka pealekauba muidu mul pandud ekraan suht tumedaks,siis pean tegema arvutile r ...
  teema: Euro Truck Simulator 2
kratt1123

vastuseid: 4132
vaadatud: 960741

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.06.2015 15:22:22   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
, Arvan sama ,omal ka see olemas thumbs_up.gif
  teema: Euro Truck Simulator 2
kratt1123

vastuseid: 4132
vaadatud: 960741

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.05.2015 07:12:42   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
, vaata G2a.com mina sain 10 ja kopikatega euriga sealt
  teema: Euro Truck Simulator 2
kratt1123

vastuseid: 4132
vaadatud: 960741

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.04.2015 16:46:45   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Millal uut Mersut on mängu loota ?
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.