Avaleht
otsing leidis 37 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: kaspar00
korralik

vastuseid: 113
vaadatud: 51068

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.10.2025 12:45:37   pealkiri: Kommenteerimine: kaspar00
Kõik sujus suurepäraselt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kinghill
korralik

vastuseid: 141
vaadatud: 15316

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.01.2025 07:36:17   pealkiri: Kommenteerimine: kinghill
Ostsin ettemaksuga arvuti. Saatis postiga. Kõik käis kiirelt ja kaup oli korralik. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Deeaz
korralik

vastuseid: 1
vaadatud: 679

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.10.2022 07:40:21   pealkiri: Kommenteerimine: Deeaz
Ostis arvuti. Kõik sujus suurepäraselt. Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: dresan
korralik

vastuseid: 62
vaadatud: 11571

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.09.2020 08:42:44   pealkiri: Kommenteerimine: dresan
Tehing sujus. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: insekas
korralik

vastuseid: 557
vaadatud: 114359

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.03.2019 18:21:42   pealkiri: Kommenteerimine: insekas
Ostsin arvuti. Kõik sujus suurepäraselt. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Xvc
korralik

vastuseid: 806
vaadatud: 107943

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.03.2019 20:31:24   pealkiri: Kommenteerimine: Xvc
Ostsin monitori. Kõik toimib. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: lamp
korralik

vastuseid: 192
vaadatud: 70718

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.08.2018 20:47:12   pealkiri: Kommenteerimine: lamp
Tegime kaupa. Kõik OK. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Kristjan33
korralik

vastuseid: 18
vaadatud: 5460

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.12.2017 14:28:45   pealkiri: GoPro
Positiivne tehing. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: hentz
korralik

vastuseid: 422
vaadatud: 144706

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.12.2017 14:26:02   pealkiri: Sõrmus
Kaup oli väga heas seisukorras ja tehing meeldiv. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: insekas
korralik

vastuseid: 557
vaadatud: 114359

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.12.2017 19:04:40   pealkiri: Fotokas
Ostis fotoka. Kõik sujus. Soovitan
  teema: KD7-RAID
korralik

vastuseid: 31
vaadatud: 11554

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.10.2017 10:55:48   pealkiri: KD7-RAID
Ostis resiiveri. Kõik sujus suurepäraselt. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Winman
korralik

vastuseid: 1518
vaadatud: 194502

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.09.2017 14:41:18   pealkiri: Kommenteerimine: Winman
Ostsin klapid. Kiire ja korrektne tehing. Soovitan
  teema: Kommenteerimine: kqpahv
korralik

vastuseid: 268
vaadatud: 46767

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.07.2016 12:52:47   pealkiri: Kohvi
Olen mõned korrad kohvi ostnud. Soovitan soojalt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: cent
korralik

vastuseid: 27
vaadatud: 6358

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.04.2016 07:46:32   pealkiri: GoPro nänn
Kõik sujus suurepäraselt. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kenekas
korralik

vastuseid: 121
vaadatud: 28004

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.05.2015 21:12:19   pealkiri: Kommenteerimine: kenekas
Ostsin monitori. Kõik sujus. Soovitan
  teema: Kommenteerimine: napoleon
korralik

vastuseid: 77
vaadatud: 103626

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.09.2014 20:38:13   pealkiri: Kommenteerimine: napoleon
Ostsin niiduki, mis toodi kenasti kätte ka. Soovitan icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: rlf
korralik

vastuseid: 168
vaadatud: 44505

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.01.2013 20:28:31   pealkiri: Kommenteerimine: rlf
Ostsin ketta, kõik toimis. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: green
korralik

vastuseid: 172
vaadatud: 53816

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.11.2012 17:58:49   pealkiri: Kommenteerimine: green
Ostis nänni...kõik sujus icon_biggrin.gif
Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sindonen
korralik

vastuseid: 487
vaadatud: 135107

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.04.2012 18:47:58   pealkiri: Kommenteerimine: sindonen
Ostsin kaupa...Soovitan
  teema: Kommenteerimine: fg
korralik

vastuseid: 159
vaadatud: 121062

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.04.2012 18:46:06   pealkiri: Kommenteerimine: fg
Ostsin hulga nänni...kõik toimis suurepäraselt. Soovitan icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: jigsaw813
korralik

vastuseid: 366
vaadatud: 102182

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.03.2012 22:06:27   pealkiri: Kommenteerimine: jigsaw813
Ostsin ketta, kõik toimib....soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: cretzky
korralik

vastuseid: 69
vaadatud: 21439

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.02.2012 21:53:41   pealkiri: Kommenteerimine: cretzky
Ostsin ketta. Kõik sujus. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: somnambuul
korralik

vastuseid: 59
vaadatud: 40803

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.01.2012 18:58:54   pealkiri: Kommenteerimine: somnambuul
Ostsin WD. Tõi kauba koju kätte. Kõik sujus. Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: krässakas
korralik

vastuseid: 308
vaadatud: 41932

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.01.2012 18:56:33   pealkiri: Kommenteerimine: krässakas
Ostsin sanga. Kõik oli OK. Soovitan
  teema: Kommenteerimine: KriXksu
korralik

vastuseid: 39
vaadatud: 12252

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.10.2011 20:10:54   pealkiri: Kommenteerimine: KriXksu
Ostis kaardi, tuli ise kaubale järgi ka icon_smile.gif Kõik sujus, soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: poocman
korralik

vastuseid: 55
vaadatud: 16313

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.10.2011 12:49:49   pealkiri: Kommenteerimine: poocman
Ostis wifi ruuteri...kõik oli OK...soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: avax
korralik

vastuseid: 270
vaadatud: 68158

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.10.2011 20:51:38   pealkiri: Kommenteerimine: avax
Ostis adapteri...kõik sujus. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Raunci
korralik

vastuseid: 468
vaadatud: 65118

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.01.2011 17:33:49   pealkiri: Kommenteerimine: Raunci
Ostsin DVD kribaja, kõik sujus kenasti. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: wad
korralik

vastuseid: 95
vaadatud: 31916

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.01.2011 21:03:03   pealkiri: Kommenteerimine: wad
Ostsin kasti. Kõik toimis. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: krqll
korralik

vastuseid: 213
vaadatud: 34196

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.01.2011 21:44:15   pealkiri: Kommenteerimine: krqll
Ostsin monitori, kõik oli OK.
Soovitan thumbs_up.gif
  teema: DVD ühendamisel arvuti hangub...ehk oskab keegi miskit soovitada
korralik

vastuseid: 3
vaadatud: 1212

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 03.08.2010 22:00:07   pealkiri: DVD ühendamisel arvuti hangub...ehk oskab keegi miskit soovitada
Kribajale ikka toite ka taha panid?

ikka panin icon_lol.gif
  teema: DVD ühendamisel arvuti hangub...ehk oskab keegi miskit soovitada
korralik

vastuseid: 3
vaadatud: 1212

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 03.08.2010 21:29:41   pealkiri: DVD ühendamisel arvuti hangub...ehk oskab keegi miskit soovitada
Sai täna ostetud uus Samsungi sata dvd kirjutaja SH-S223, mille ühendasin MS-6570E ATX emaplaadi teise SATA pesa külge (esimeses pesas töötab eduliselt 500gb sata ketas), kuid arvuti hangus XP pr ...
  teema: Kommenteerimine: haldo
korralik

vastuseid: 152
vaadatud: 44970

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.02.2010 23:21:44   pealkiri: Kommenteerimine: haldo
Selliste meestega on lausa lust äri ajada thumbs_up.gif
Soojalt soovitan
  teema: Kommenteerimine: vipi666
korralik

vastuseid: 624
vaadatud: 138107

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.02.2010 17:45:22   pealkiri: Kommenteerimine: vipi666
Sai äri aetud. Kõik sujus nagu lepase reega icon_biggrin.gif
Soojalt soovitan!
  teema: Kommenteerimine: reinuvader
korralik

vastuseid: 109
vaadatud: 30778

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.12.2009 15:39:28   pealkiri: Kommenteerimine: reinuvader
Ostsin ketta...kõik oli positiivne.Soovitan
  teema: Kommenteerimine: Marec
korralik

vastuseid: 61
vaadatud: 21632

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.04.2009 20:21:39   pealkiri: Kommenteerimine: Marec
Ostsin trenazööri...tehing sujus nagu valatult...aitas kauba autosse ka ära mahutada. Positiivne!
  teema: Kommenteerimine: mats442
korralik

vastuseid: 13
vaadatud: 7223

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.11.2006 19:56:42   pealkiri: Kommenteerimine: mats442
Müüs prose...kohal õigeaegselt thumbs_up.gif
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.