Avaleht
otsing leidis 48 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: MaarekJJ
konsul

vastuseid: 3
vaadatud: 1199

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.07.2021 22:36:22   pealkiri: Ps5
Ostsin ps5 kõik ok
  teema: Kommenteerimine: tdoc
konsul

vastuseid: 7
vaadatud: 3828

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.11.2015 18:51:47   pealkiri: Kommenteerimine: tdoc
Ostsin ps4 mängu soovitan
  teema: Kommenteerimine: Myrddin
konsul

vastuseid: 4
vaadatud: 2463

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.11.2015 19:51:02   pealkiri: Kommenteerimine: Myrddin
Pean muutma oma arvamus inimese kohta. Kuna kohe peale negativse kommentaare võttis uhendust ja ostis âra.
Et siis positiivne!
  teema: Kommenteerimine: matthias.
konsul

vastuseid: 12
vaadatud: 3585

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.11.2015 23:04:26   pealkiri: Kommenteerimine: matthias.
Ostsin PS4 mäng kõik korras
  teema: Kommenteerimine: Myrddin
konsul

vastuseid: 4
vaadatud: 2463

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.11.2015 19:45:33   pealkiri: Kommenteerimine: Myrddin
Kirjutas et ostab canon kamera ok hinnaga ära. Aga peale seda kadus. Saadan talle PS kirjad on lugetud aga vastust pole
  teema: Kommenteerimine: hamstera
konsul

vastuseid: 8
vaadatud: 3873

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.10.2015 20:11:43   pealkiri: Sony PS4
Ostsin sony ps4
Soovitan väga korralik müüa
  teema: Kommenteerimine: Bobik
konsul

vastuseid: 11
vaadatud: 5483

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.12.2014 23:03:52   pealkiri: Kommenteerimine: Bobik
Soovitan
  teema: Kommenteerimine: gj
konsul

vastuseid: 240
vaadatud: 139210

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.01.2014 19:32:39   pealkiri: Kommenteerimine: gj
Soovitan
  teema: Kommenteerimine: olev
konsul

vastuseid: 6
vaadatud: 2266

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.01.2014 23:55:58   pealkiri: Kommenteerimine: olev
Ostsin sony ps4 koik ok
  teema: Kommenteerimine: cubedude
konsul

vastuseid: 89
vaadatud: 22714

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.01.2014 23:54:24   pealkiri: Kommenteerimine: cubedude
Korralik kasutaja Soovitan
  teema: Kommenteerimine: Az1
konsul

vastuseid: 0
vaadatud: 183

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.01.2014 17:33:25   pealkiri: Kommenteerimine: Az1
Ostis ps3 korralik ja aus kasutaja
  teema: Kommenteerimine: jankii
konsul

vastuseid: 67
vaadatud: 15847

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.12.2013 20:38:47   pealkiri: Kommenteerimine: jankii
Korralik ja aus kasutaja Soovitan
  teema: Kommenteerimine: neoman
konsul

vastuseid: 79
vaadatud: 35221

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.12.2012 10:11:15   pealkiri: Kommenteerimine: neoman
Ostsin ssd Kõik ok 
  teema: Kommenteerimine: Baalrami
konsul

vastuseid: 2
vaadatud: 380

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.11.2012 21:42:48   pealkiri: Kommenteerimine: Baalrami
Soovitan
  teema: Kommenteerimine: t2ring
konsul

vastuseid: 96
vaadatud: 30704

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.02.2011 22:38:26   pealkiri: Kommenteerimine: t2ring
Korralik inimene soovitan
  teema: Kommenteerimine: miga
konsul

vastuseid: 33
vaadatud: 33366

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.12.2010 22:36:30   pealkiri: Kommenteerimine: miga
Ostsin Canon kere koik korras
soovitan
  teema: Kommenteerimine: lehto08
konsul

vastuseid: 123
vaadatud: 28040

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.08.2010 10:45:52   pealkiri: Kommenteerimine: lehto08
Ostis prots.
Ise tuli jargi
Soovitan
  teema: Kommenteerimine: FEAR007
konsul

vastuseid: 113
vaadatud: 38889

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.08.2010 15:35:09   pealkiri: Kommenteerimine: FEAR007
OK
  teema: Kommenteerimine: Mardex
konsul

vastuseid: 408
vaadatud: 63331

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.08.2010 15:31:28   pealkiri: Kommenteerimine: Mardex
muus protsessor koik OK
  teema: Kommenteerimine: MelesMeles
konsul

vastuseid: 267
vaadatud: 75285

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.08.2010 15:30:17   pealkiri: Kommenteerimine: MelesMeles
Ostsin emaplaati koik korras
  teema: Kommenteerimine: cavefish
konsul

vastuseid: 33
vaadatud: 28810

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.08.2010 16:31:23   pealkiri: Kommenteerimine: cavefish
Ostsin objektiivi koik korras
  teema: Kommenteerimine: gogik
konsul

vastuseid: 546
vaadatud: 101089

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.03.2009 22:56:13   pealkiri: canon 28-90
Ostsin objektivi koik korras
Tanan
  teema: Kommenteerimine: gansta
konsul

vastuseid: 98
vaadatud: 34897

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.12.2008 10:52:53   pealkiri: Kommenteerimine: gansta
ta ise tegi selle mobiiliga midagi ja nüüd esitab mulle pretentsioone et see ei tööta korralikult. see mobiil mis ta minult sai polnud hiina koopia nagu ta väidab.
  teema: Kommenteerimine: vaip
konsul

vastuseid: 41
vaadatud: 10415

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.04.2008 06:52:52   pealkiri: Kommenteerimine: vaip
ostis telefoni
  teema: Kommenteerimine: Erko90
konsul

vastuseid: 259
vaadatud: 71222

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.02.2008 01:06:27   pealkiri: Kommenteerimine: Erko90
Mobili lapaka vastu vahetasin koik korras
  teema: Kommenteerimine: konsul
konsul

vastuseid: 51
vaadatud: 15678

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.11.2007 16:51:26   pealkiri: Kommenteerimine: konsul
Noormes nagu saa tead hinda paneb muua mitte ostja kui ma tahan ma muudan hinda see on minu asi
  teema: Kommenteerimine: zhade
konsul

vastuseid: 52
vaadatud: 19250

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.09.2007 23:49:00   pealkiri: Kommenteerimine: zhade
Ostsin telefoni koik korras
  teema: Kommenteerimine: tecra
konsul

vastuseid: 30
vaadatud: 12729

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.07.2007 23:02:46   pealkiri: Kommenteerimine: tecra
Ostsin arvutid soovitan
  teema: Kommenteerimine: ZeD
konsul

vastuseid: 871
vaadatud: 158103

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.05.2007 01:26:53   pealkiri: Kommenteerimine: ZeD
icon_biggrin.gif
Ostis Nokia 6230 koik korras
  teema: Kommenteerimine: wertexe
konsul

vastuseid: 72
vaadatud: 22376

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.05.2007 19:49:44   pealkiri: Kommenteerimine: wertexe
hea mees

thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ZeD
konsul

vastuseid: 871
vaadatud: 158103

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.04.2007 22:17:59   pealkiri: Kommenteerimine: ZeD
Ostis k750 koik korras raha tuli
  teema: Kommenteerimine: ZeD
konsul

vastuseid: 871
vaadatud: 158103

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.04.2007 01:52:21   pealkiri: Kommenteerimine: ZeD
Äri kiire ja korralik.
  teema: Kommenteerimine: ZeD
konsul

vastuseid: 871
vaadatud: 158103

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.04.2007 22:50:59   pealkiri: Kommenteerimine: ZeD
müüsin mobiiltelefoni. saatsin paki ära, pärast tehti ülekanne
  teema: Kommenteerimine: ZeD
konsul

vastuseid: 871
vaadatud: 158103

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.04.2007 22:50:06   pealkiri: Kommenteerimine: ZeD
Ostis telefoni, äri sujus ladusalt ja kiirelt. Soovitan
  teema: Kommenteerimine: lurr
konsul

vastuseid: 123
vaadatud: 39075

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.04.2007 20:20:11   pealkiri: Kommenteerimine: lurr
Kõik sujus suurepäraselt
  teema: Kommenteerimine: kartul
konsul

vastuseid: 55
vaadatud: 15473

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.03.2007 20:14:13   pealkiri: Kommenteerimine: kartul
tehing sujus temaga kiirelt
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: marko
konsul

vastuseid: 177
vaadatud: 50035

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.02.2007 21:14:07   pealkiri: Kommenteerimine: marko
thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
hea ostja.
  teema: Kommenteerimine: Seacat16
konsul

vastuseid: 7
vaadatud: 4582

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.12.2006 21:18:33   pealkiri: Kommenteerimine: Seacat16
OK
korralik kasutaja
  teema: Kommenteerimine: Pohlakas
konsul

vastuseid: 10
vaadatud: 3954

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.12.2006 22:18:13   pealkiri: Kommenteerimine: Pohlakas
Kiire ja korralik tehing
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: arg0
konsul

vastuseid: 8
vaadatud: 4390

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.08.2006 06:26:55   pealkiri: Kommenteerimine: arg0
Hea kasutaja Soovitan
  teema: Kommenteerimine: -madsaint-
konsul

vastuseid: 1
vaadatud: 953

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.07.2006 23:14:34   pealkiri: Kommenteerimine: -madsaint-
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Dron33
konsul

vastuseid: 39
vaadatud: 13962

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.07.2006 23:35:47   pealkiri: Kommenteerimine: Dron33
Hea ärimees soovitan
  teema: Kommenteerimine: imre
konsul

vastuseid: 12
vaadatud: 5433

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.06.2006 23:44:43   pealkiri: Kommenteerimine: imre
soovitan
  teema: Kommenteerimine: ilman
konsul

vastuseid: 349
vaadatud: 87247

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.06.2006 23:43:58   pealkiri: Kommenteerimine: ilman
soovitan
  teema: Kommenteerimine: 3001
konsul

vastuseid: 14
vaadatud: 10183

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.05.2006 23:21:22   pealkiri: Kommenteerimine: 3001
Kõik OK
  teema: Kommenteerimine: vovas
konsul

vastuseid: 121
vaadatud: 25562

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.05.2006 15:02:56   pealkiri: Kommenteerimine: vovas
Aus ja sõnapidaja
Soovitan
  teema: Kommenteerimine: t001146
konsul

vastuseid: 3
vaadatud: 1705

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.05.2006 15:01:53   pealkiri: Kommenteerimine: t001146
Aus ja sõnapidaja
Soovitan
  teema: Kommenteerimine: undead
konsul

vastuseid: 724
vaadatud: 130402

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.05.2006 15:01:18   pealkiri: Kommenteerimine: undead
Aus ja sõnapidaja
Soovitan
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.