Üks huvitav tähelepanek, installisin Windows 7 ja kõu töötab nagu üks korraliks dsl ühendus Visataga ei tahtnud üldse toimida, XP'ga toimis mingi aja ilusti, siis tulid probleemid, küll ...
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.