|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Xiaomi tuleb Euroopas müügile - sealhulgas ka Eestis |
koby
vastuseid: 19
vaadatud: 14604
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 16.11.2016 14:15:42 pealkiri: Xiaomi tuleb Euroopas müügile - sealhulgas ka Eestis |
Siit saab näha nende kõige uuema telefoni ehitus kvaliteeti, samas räägib ta kohe alguses, kuidas nende teised mudelid katses osalesid.
[youtube] https://youtu.be/_CZj-l9MJmg[/youtube] |
teema: Samsung Eesti tootefoorum |
koby
vastuseid: 1378
vaadatud: 494751
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 26.09.2016 13:51:11 pealkiri: Samsung Eesti tootefoorum |
| Oskab keegi öelda, sai 2014 ostetud 3D 40" Full HD LED LCD-teler, Samsung / Smart TV Tootekood: UE40F6650SBXXH. Nüüd aga enam seal youtub, telefonist pildi saatmine (cast) ei tööta. Kas Samsung o ... |
teema: Motorola Moto X |
koby
vastuseid: 99
vaadatud: 57736
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 14.04.2016 10:05:58 pealkiri: Motorola Moto X |
| oskab keegi soovitada. Nimelt osad inimesed kellel helistan, kurdavad et ei kuule mind liiga hästi. Telefoniks siis moto x 1gen. Kuhu selle telefoniga pöördud oleks mõistlik? |
teema: Motorola Moto G |
koby
vastuseid: 1144
vaadatud: 453956
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.02.2016 14:26:18 pealkiri: Motorola Moto G |
| Panin täna moto G müüki, kui kellelgi peaks huvi olema http://www.okidoki.ee/item/4896005/ |
teema: Motorola Moto G |
koby
vastuseid: 1144
vaadatud: 453956
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.11.2015 11:04:15 pealkiri: Motorola Moto G |
Mul on jah 4,5" 2013 mudel ja täieliku ümbrise asemel kasutan seda Motorola ametlikku kummise servaga tagakaant, nn Grip Shell'i
http://media2.giga.de/2014/04/motorola-moto-g-grip-shell-varianten ... |
teema: Motorola Moto X |
koby
vastuseid: 99
vaadatud: 57736
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 11.11.2015 12:42:15 pealkiri: Motorola Moto X |
| Ega keegi pole kokku puutunud moto X 1gen. taga külje vahetusega. Tekkinud on kahte kohta väikesed praod ja kujutan ette, et mingi hetk ilmselt süveneb probleem. Video vaadates on see täitsa vahet ... |
teema: Motorola Moto G |
koby
vastuseid: 1144
vaadatud: 453956
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.09.2015 13:45:11 pealkiri: Motorola Moto G |
| Enne prooviksin selle uuesti tööle saada, kui see ei õnnestu eks siis tuleb uus vaadata. Aga siiski tahaks proovida downgradi enne, äkki saan vana hea asja tagasi. |
teema: Motorola Moto G |
koby
vastuseid: 1144
vaadatud: 453956
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.09.2015 13:38:34 pealkiri: Motorola Moto G |
|
teema: Motorola Moto G |
koby
vastuseid: 1144
vaadatud: 453956
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.09.2015 12:05:53 pealkiri: Motorola Moto G |
| Ilmselt on mõistlik Kitkat tagasi peale panna ja loota, et töötab jälle kõik nii nagu enne (ehk ei olnud ühtegi mure). Küll aga ma ei tea täpselt mis versioon kahjuks kitkat peal oli ja kuidas ... |
teema: Motorola Moto G |
koby
vastuseid: 1144
vaadatud: 453956
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.09.2015 11:23:09 pealkiri: Motorola Moto G |
| Telefon ostetud läbi saksa amazoni 10.02.2014 |
teema: Motorola Moto G |
koby
vastuseid: 1144
vaadatud: 453956
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.09.2015 10:28:47 pealkiri: Motorola Moto G |
On kellelgi kogemust või oskab aidata?
Nimelt 1 gen moto G tahaks nn downgradi teha, kuna uuendus lihtsalt on teinu telefoni nii aeglaseks, et ei suuda seda kasutada enam väga. Vanasti töötas ... |
teema: Motorola Moto X |
koby
vastuseid: 99
vaadatud: 57736
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.09.2015 16:04:30 pealkiri: Motorola Moto X |
Oskab keegi aidata?
1 gen moto X pärast uuendust töötab 99% kõik, aga väga tihti juhtub nii:
kõne lõpetamiseks vajutan punast nuppu nagu ikka. Selle peale kaob nupp ära, aga mitte midagi ... |
teema: Motorola Moto G |
koby
vastuseid: 1144
vaadatud: 453956
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 30.07.2015 11:28:56 pealkiri: Motorola Moto G |
| kas mitte nüüd ei tulnud ka moto g sama asi mis on olnud moto x. Ehk siis see activ display kui on meil või mingi muu teade siis hakkab ekraanil vilkuma, ehk siis ei ole sul seda vilkuvat led tuluk ... |
teema: Motorola Moto X |
koby
vastuseid: 99
vaadatud: 57736
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.07.2015 12:21:19 pealkiri: Motorola Moto X |
Tutvustus
https://www.youtube.com/watch?v=hVu3-c3pHjU |
teema: Motorola Moto X |
koby
vastuseid: 99
vaadatud: 57736
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.06.2015 21:16:18 pealkiri: Motorola Moto X |
Pakub mulle just 5.1 uuendust. Mul on 1 gen.
Ja uuendus on nüüdseks tehtud. |
teema: Motorola Moto G |
koby
vastuseid: 1144
vaadatud: 453956
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.06.2015 15:45:45 pealkiri: Motorola Moto G |
ei tee telefoniga midagi, võtan kätte ja avastan et ei toimi.
Korra on õnnestunud isegi olukord, kus helistati aga telefon ei teinud selle peale midagi. Teise telefoni logis ilusti kõne välja ... |
teema: Motorola Moto G |
koby
vastuseid: 1144
vaadatud: 453956
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.06.2015 14:27:44 pealkiri: Motorola Moto G |
tarkvara versioon: 5.0.2
hangub: ehk siis ei saagi midagi teha kuna millelegi peale julma reseti ei reageeri. Freezib kella ära või klahviluku jne. Kui kauaks ta end nii hoiab ei oska öelda, kun ... |
teema: Motorola Moto G |
koby
vastuseid: 1144
vaadatud: 453956
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.06.2015 09:53:39 pealkiri: Motorola Moto G |
| Kuidas teil moto G toimib pärast lollipopile üleminekut. Olen siin vaikselt probleemi ees, et telefon üsna tihti hangub. Tegin ära ka recovery modeis cachei puhastuse ja tundus alguses et isegi ai ... |
teema: Motorola Moto X |
koby
vastuseid: 99
vaadatud: 57736
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.04.2015 00:48:29 pealkiri: Motorola Moto X |
Koperdasin sellise uudise otsa:
Only one month having passed since the original Moto X got Android 5.0, a new Moto X Android 5.1 Lollipop update looks to be on the way shortly, with a soak test havin ... |
teema: Kas Miracast/vidi hdmi pulkadega on keegi kokku puutunud? |
koby
vastuseid: 47
vaadatud: 32574
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 07.04.2015 16:52:04 pealkiri: Kas Miracast/vidi hdmi pulkadega on keegi kokku puutunud? |
mul kasutusel see ruuter:
http://www.amazon.com/TP-Link-TL-WR541G-Extended-Wireless-Antenna/dp/B0014JIKH6 |
teema: Kas Miracast/vidi hdmi pulkadega on keegi kokku puutunud? |
koby
vastuseid: 47
vaadatud: 32574
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 07.04.2015 09:59:30 pealkiri: Kas Miracast/vidi hdmi pulkadega on keegi kokku puutunud? |
väga hea märkus proovin läpaka siis juhtme taha panna. Kahjuks jah tv3 play või kanal kaks ei tekita seda nuppu mis lubaks otse TV-se pilti saata.
Aga endiselt on küsimus, kumb sellisel juhul ... |
teema: Kas Miracast/vidi hdmi pulkadega on keegi kokku puutunud? |
koby
vastuseid: 47
vaadatud: 32574
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 05.04.2015 22:21:45 pealkiri: Kas Miracast/vidi hdmi pulkadega on keegi kokku puutunud? |
Ei leia, et HV foorumis oleks tehtud chromecast-i jaoks eraldi teema, seega küsin siin:
Muidu täitsa tore vidin ja päris palju kasutust leidnud, küll aga video mängimisega mõnelt webisaidilt ... |
teema: HTC Desire (HD, Z, S) |
koby
vastuseid: 3441
vaadatud: 707982
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.03.2015 10:59:29 pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S) |
Seisab sahtlis vana desire, mis sellega teha ? |
teema: Diapositiivide skaneerimine |
koby
vastuseid: 41
vaadatud: 40106
|
foorum: Fotograafia postitatud: 28.12.2014 14:16:49 pealkiri: Diapositiivide skaneerimine |
| Panin pildi peale, fokuseeris automaatselt pildi ära. Pärast seda lülitasin manualfookuse peale ja hakkasin klõpsutama. Läheb väga kiirelt. |
teema: Diapositiivide skaneerimine |
koby
vastuseid: 41
vaadatud: 40106
|
foorum: Fotograafia postitatud: 28.12.2014 03:33:56 pealkiri: Diapositiivide skaneerimine |
tõstsin just arvutisse, kuna need raw failid, oleks vaja natuke töödelda (liiga proffiks selles end kahjuks veel ei pea), kui kellelgi hea õpetus pakkuda, oleks teretulnud.
minu näide:
http:/ ... |
teema: Diapositiivide skaneerimine |
koby
vastuseid: 41
vaadatud: 40106
|
foorum: Fotograafia postitatud: 28.12.2014 00:11:28 pealkiri: Diapositiivide skaneerimine |
| lõikasin kilekotist tüki klaasi ja tabi vahele (ilma selleta jäid pikslid näha st. jäi valgus ruutu). |
teema: Diapositiivide skaneerimine |
koby
vastuseid: 41
vaadatud: 40106
|
foorum: Fotograafia postitatud: 27.12.2014 22:20:56 pealkiri: Diapositiivide skaneerimine |
Proovisin siis nii digitaliseerida:
http://www.upload.ee/thumb/4432270/scan.jpg
idee sain siit:
https://www.youtube.com/watch?v=xO-md8tiA6U |
teema: Motorola Moto G |
koby
vastuseid: 1144
vaadatud: 453956
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.12.2014 21:03:06 pealkiri: Motorola Moto G |
| Ehk siis tuvastasime, et probleeme tekitab Motorola nii G ja X. Huvitav, kas probleem võiks olla peaaegu puhtas androidis või siiski ainult Motorola mure (huvitav, kuidas nexuse telefonid käituvad) ... |
teema: Motorola Moto G |
koby
vastuseid: 1144
vaadatud: 453956
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.12.2014 12:23:54 pealkiri: Motorola Moto G |
Tõsi, minu mure oli hoopis tingitud Õ tähe mitte kuvamisest. Kui mina send panen, muudab kohe o täheks ja saajal näitab ka o tähte õ asemel. Arvasin, et see on moto või googli probleem.
Kas ... |
teema: Motorola Moto G |
koby
vastuseid: 1144
vaadatud: 453956
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.12.2014 20:40:26 pealkiri: Motorola Moto G |
| Kas oskate aidata. Nimelt sms saatmisel trükkides Ö tähte, tuleb aga send pannes siis muudab O täheks. Kuidas teil lood? |
teema: Motorola Moto X |
koby
vastuseid: 99
vaadatud: 57736
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.12.2014 10:33:06 pealkiri: Motorola Moto X |
| Kui hinnavahe olematu, siis tasub ikka x võtta, eriti juhul kui veel g oli rahuldav. Mul on kodus mõlemad ja vahetu kontakt olemas. |
teema: Motorola Moto X |
koby
vastuseid: 99
vaadatud: 57736
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.12.2014 11:41:11 pealkiri: Motorola Moto X |
|
teema: Diapositiivide skaneerimine |
koby
vastuseid: 41
vaadatud: 40106
|
foorum: Fotograafia postitatud: 07.12.2014 22:34:50 pealkiri: Diapositiivide skaneerimine |
ma ostsin omale vist midagi sellist http://www.ebay.de/itm/MEDION-DIASCANNER-2-in1-Scanner-fur-Dias-und-Negative-MD-86774-1800dpi-/121449475043?pt=DE_Elektronik_Computer_Scanner&hash=item1c46f3 ... |
teema: Motorola Moto X |
koby
vastuseid: 99
vaadatud: 57736
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.11.2014 11:40:53 pealkiri: Motorola Moto X |
| on kellelgi teadmine, millal me pulgakommi võiks saada? pean silmas just G1 |
teema: Motorola Moto G |
koby
vastuseid: 1144
vaadatud: 453956
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 07.11.2014 12:31:58 pealkiri: Motorola Moto G |
| ehk ikka see aasta, võiks loota. G maili uus äpp ilmselt on endale juba lollipopi kujunduse võtnud. |
teema: Motorola Moto G |
koby
vastuseid: 1144
vaadatud: 453956
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.10.2014 09:56:59 pealkiri: Motorola Moto G |
| rõõm kuulda, nüüd jääb üle pikisilmi oodata ainult. |
teema: Motorola Moto X |
koby
vastuseid: 99
vaadatud: 57736
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 26.09.2014 15:59:28 pealkiri: Motorola Moto X |
| a ah, goot to know. kahju et nad suuremaks ka läinud. Kuigi seni veel eelmise X rahul nii et vahetama ei jookse. |
teema: Motorola Moto G |
koby
vastuseid: 1144
vaadatud: 453956
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.09.2014 10:20:35 pealkiri: Motorola Moto G |
Klicki jõudnud müügile uus Moto G (2014) - http://www.klick.ee/parima-hinnaga-nutitelefonid/motorola-moto-g-2014.html
mis siis uuel muutunud on? |
teema: Motorola Moto G |
koby
vastuseid: 1144
vaadatud: 453956
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.08.2014 00:20:32 pealkiri: Motorola Moto G |
| kas keegi on süvenenud ja aru saanud mis nüüd viimase uuendusega telefonis muutus? |
teema: Motorola Moto X |
koby
vastuseid: 99
vaadatud: 57736
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 07.08.2014 12:24:22 pealkiri: Motorola Moto X |
| Tänasest sain siis softi uuenduse peale. |
teema: Motorola Moto G |
koby
vastuseid: 1144
vaadatud: 453956
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.07.2014 01:10:47 pealkiri: Motorola Moto G |
| mina ostsin Saksa amazonist ja nüüd siis 4.4.4 |
teema: Motorola Moto G |
koby
vastuseid: 1144
vaadatud: 453956
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.07.2014 20:02:09 pealkiri: Motorola Moto G |
| nii just saabus softy uuendus. Nüüd siis android 4.4.4 peal. |
teema: Motorola Moto X |
koby
vastuseid: 99
vaadatud: 57736
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 09.07.2014 12:59:43 pealkiri: Motorola Moto X |
endiselt rahul, ainuke mille kallal võib nuriseda on pildikvaliteet.
Asi mis mulle väga meeldib on see, et taskust võttes ilma nupule vajutamatta näed kas sul on meil tulnud vms. Vaatasin uut ... |
teema: Motorola Moto G |
koby
vastuseid: 1144
vaadatud: 453956
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.07.2014 12:00:19 pealkiri: Motorola Moto G |
| telefon väga hea, ei pea midagi "hackima". Võid südame rahuga osta ja nautida (ise soovitan suuremat ehk 16GB, aga sõltub kasutajast jälle). |
teema: Motorola Moto X |
koby
vastuseid: 99
vaadatud: 57736
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 14.04.2014 10:44:06 pealkiri: Motorola Moto X |
| kuna nexuse kogemus puudub siis ei oska kommenteerida (kuigi youtubis võrdlusi enne ostu vaatasin siis jah nexusel numbinäit aku osas parem, aga tegelik elu vastupidine. Seal öeldi, et motorola ven ... |
teema: Motorola Moto X |
koby
vastuseid: 99
vaadatud: 57736
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.04.2014 09:28:31 pealkiri: Motorola Moto X |
| Eilsest siis moto X omanik. Soetasin Klickist 359€ eest. |
teema: Motorola Moto G |
koby
vastuseid: 1144
vaadatud: 453956
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 31.03.2014 20:54:17 pealkiri: Motorola Moto G |
Tean ette, et see küsimus vast ei sobi siia, aga äkki keegi ikkagi oskab kosta midagi.
Nimelt sai naisele mõni aeg tagasi ostetud moto g, aga nüüd ka endal telefon vajaks vahetust. Olen siin e ... |
teema: Motorola Moto G |
koby
vastuseid: 1144
vaadatud: 453956
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 25.03.2014 10:26:43 pealkiri: Motorola Moto G |
Tervist!
Kas on olemas ka mingeid normaalseid kaunasid, mille sisse telefoni toppida? flipid jne
Ei tea eestikeeleid sõnu piisavalt selle jaoks....
Olen leidnud selle spetsiomm flipi aga too ple ... |
teema: Motorola Moto G |
koby
vastuseid: 1144
vaadatud: 453956
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.03.2014 01:10:46 pealkiri: Motorola Moto G |
On keegi kokku puutunud sarnase probleemiga:
Paar korda juhtunud nii, et kui keegi helistab siis ei õnnestu kuidagi vastu võtta kõne (pilt on küll ees, aga ei reageeri näpu liigutusele). |
teema: Motorola Moto G |
koby
vastuseid: 1144
vaadatud: 453956
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.03.2014 11:17:08 pealkiri: Motorola Moto G |
| Täna hommiku õnnestus siis saksa amazonist kätte saada grip shell. Sai ka must tellitud http://www.youtube.com/watch?v=ewlI5Ipe2v4 |
| |