oman elisa 400 paketi selle tavalise http://www.thomson.net/SiteCollectionImages/Products/Big%20product/DSL%20Modems%20and%20gateways/500_ST516_gen.jpg modemiga.. ja sooviks netti kahte arvutisse veda ...
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.