Avaleht
otsing leidis 1292 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 24, 25, 26  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Mikrotiki arutelu
kimi

vastuseid: 511
vaadatud: 115029

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 01.08.2023 22:40:21   pealkiri: Mikrotiki arutelu
, tänud!

, Elevi ja tele2 osas sain targemaks thumbs_up.gif Ma ei taha uskuda, et see on nüüd nii üle müüdud, elan üsna hajaasustatud piirkonnas. Pigem ongi asi hetkel selles, et see 4G ruuter ei toim ...
  teema: Mikrotiki arutelu
kimi

vastuseid: 511
vaadatud: 115029

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 01.08.2023 13:37:45   pealkiri: Mikrotiki arutelu
Tere!

Kuna maakodus on praegu üsna kehv internet, siis otsin lahendusi, et kuidas seda paremaks saada. Veidi uurides jäi silma selline isend nagu MikroTik LHGG LTE6 kit ja sooviks teie arvamusi, ...
  teema: Remondi- ja ehitusteema
kimi

vastuseid: 14583
vaadatud: 3178084

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 30.06.2021 18:00:47   pealkiri: Remondi- ja ehitusteema
Selle teema lõpetuseks. Helistasingi naaber KOVi ja sain sellise vastuse, et kui asja ametlikult ajada, siis tuleb tiigi kaevamiseks hankida ehitusluba. Ehitusloa jaoks on vaja koostada projekt. Üdi ...
  teema: Remondi- ja ehitusteema
kimi

vastuseid: 14583
vaadatud: 3178084

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 29.06.2021 18:32:03   pealkiri: Remondi- ja ehitusteema
Pigem kardangi naabri pärast. See saatis meile vallast mingid inimesed "külla", sest meil polnud renoveerimisi ja juurdeehitisi sisse kantud. Mis mingismõttes oli õnneks, sest seaduse järgi peava ...
  teema: Remondi- ja ehitusteema
kimi

vastuseid: 14583
vaadatud: 3178084

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 28.06.2021 23:02:37   pealkiri: Remondi- ja ehitusteema
Helista naabervalda ja küsi. Pärast ei tule oma valla ametnikud luuskima icon_lol.gif

See on tegelt päris hea mõte icon_lol.gif
  teema: Remondi- ja ehitusteema
kimi

vastuseid: 14583
vaadatud: 3178084

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 28.06.2021 16:28:41   pealkiri: Remondi- ja ehitusteema
Tere

Soov oleks krundile väike (selline 15x15m) veesilm tekitada. Pinnase planeeriks ümber tiigi.
Oskab keegi öelda, et mis oleksid õiged sammud enne kopa maasse löömist? Kas piisab KOV-le t ...
  teema: Lihtne? andmete sisestamise veebileht
kimi

vastuseid: 5
vaadatud: 2780

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 22.04.2021 20:36:40   pealkiri: Lihtne? andmete sisestamise veebileht
Tere

Mul oleks vaja enda jaoks meisterdada mingi lehekülg, kus oleks andmesisestuse väljad ja nupp salvesta/muuda.
Siis panen lehekülje kinni ja lähen avan lehekülje uuesti ning salvestatud v ...
  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
kimi

vastuseid: 1903
vaadatud: 322895

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.04.2021 11:28:46   pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover
Ostsin mälud. Kõik super!
  teema: WRC 2020
kimi

vastuseid: 1751
vaadatud: 263613

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 26.08.2020 09:22:53   pealkiri: WRC 2020
Selle aastaga on nagu on, ilmselt kuidagi viiakse see ikka lõpuni aga järgmise aastaga on ikka väga hapu seis. Ilmselt mingi F1 laadne asi, kuis ühes riigis, kus on lubatud mingeid üritusi, kiire ...
  teema: WRC 2020
kimi

vastuseid: 1751
vaadatud: 263613

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 24.08.2020 16:53:25   pealkiri: WRC 2020
See, millest Ott rääkis on ilmselt siiski viimase aja teema. Lõuna-Eesti ralli ametlik nimetus oli RedGrey Lõuna-Eesti Ralli 2020 ja RedGrey on teadupärast Tänaku ja Märtini ettevõte.
Ehk ta ...
  teema: Remondi- ja ehitusteema
kimi

vastuseid: 14583
vaadatud: 3178084

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 19.08.2020 16:49:57   pealkiri: Remondi- ja ehitusteema
Plaan teha grillmajake - Saan aru, et kuni 20 m2 ehitusalase pindalaga hoone võib sisuliselt lihtsalt teatamise peale püsti lükata. Aga see 20 m2 tundub väga piirav, eriti kui on plaan sisse väik ...
  teema: WRC 2020
kimi

vastuseid: 1751
vaadatud: 263613

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 28.05.2020 21:05:20   pealkiri: WRC 2020
Ma ise arvan ka sama icon_biggrin.gif see kui juba praegu hammas verel, siis ilmselt ei suuda jätta thumbs_up.gif
  teema: WRC 2020
kimi

vastuseid: 1751
vaadatud: 263613

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 14.03.2020 02:37:26   pealkiri: WRC 2020
SS9 toimub. 2.10
  teema: WRC 2020
kimi

vastuseid: 1751
vaadatud: 263613

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 14.03.2020 02:16:47   pealkiri: WRC 2020
Tänakul pole iseeneset midagi autoga juhtunud. Montes enda viga ja samuti Mehhikos sõiduviga. Seega ei saa aru, milles teema.
  teema: Kommenteerimine: Hermanio
kimi

vastuseid: 45
vaadatud: 12942

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.03.2020 00:22:53   pealkiri: Kommenteerimine: Hermanio
thumbs_up.gif Ostis telefoni. Kõik väga tip-top!
  teema: Remondi- ja ehitusteema
kimi

vastuseid: 14583
vaadatud: 3178084

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 16.01.2020 17:28:11   pealkiri: Remondi- ja ehitusteema
Tervist

Kas keegi UV-kiirguse poolt kõvendavatest lakkidest teab midagi rohkem, kui et need on olemas?
Kus neid Tartus näha ja katsuda saaks?

Tänud ette!
  teema: Formula 1, 2, 3 2019
kimi

vastuseid: 2034
vaadatud: 269591

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 10.10.2019 13:11:07   pealkiri: Formula 1, 2, 3 2019
meri sajab alla?

Jaapanile läheneb korralik Taifuun

https://majandus24.postimees.ee/6798133/jaapanit-tabav-supertaifuun-ahvardab-tuua-tohutu-majandusliku-kahju
  teema: Formula 1, 2, 3 2019
kimi

vastuseid: 2034
vaadatud: 269591

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 10.10.2019 11:07:29   pealkiri: Formula 1, 2, 3 2019
Laupäevane kvalifikatsioon jääb vist ära? icon_biggrin.gif

30 cm vihma pole lihtne asi.

https://www.upload.ee/image/10577793/Screenshot_1.png
  teema: WRC 2019
kimi

vastuseid: 3136
vaadatud: 388968

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 01.10.2019 19:55:27   pealkiri: WRC 2019
Tänaku Film nüüd ka netis vaadatav - 5.90 ja 48h

https://netikino.ee/index.php?page=movie&id=6

Ja Walseis tuleb ikka korralik vihmasadu reedel. Esimestel on küll lihtsam aga samas võib ...
  teema: Kommenteerimine: ktanel
kimi

vastuseid: 9
vaadatud: 2462

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.09.2019 22:27:31   pealkiri: Kommenteerimine: ktanel
Müüs telefoni, kõik oli nii nagu kirjeldatud ja soovitan kindlasti! thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Remondi- ja ehitusteema
kimi

vastuseid: 14583
vaadatud: 3178084

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 21.07.2019 02:13:32   pealkiri: Remondi- ja ehitusteema
Tere

Kas betoonpõranda alla peaksin panema peno? Nimelt on mul vana kuur liivast põrandaga ja tahaks sellest teha endale ühte kõva pinnaga tööruumi. Mingit soojendust jms sinna ilmselt kunag ...
  teema: Remondi- ja ehitusteema
kimi

vastuseid: 14583
vaadatud: 3178084

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 16.05.2019 15:16:05   pealkiri: Remondi- ja ehitusteema
, https://toonimine.eu/majaklaaside-toonimine/

Tõsiselt suured tänud! Uurin edasi icon_smile.gif
  teema: Remondi- ja ehitusteema
kimi

vastuseid: 14583
vaadatud: 3178084

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 15.05.2019 18:40:00   pealkiri: Remondi- ja ehitusteema
Tervitus

Selline küsimus, et kas juba ees olevaid suuri aknaid on võimalik toonida? Kes sellega tegeleb Eestis? Ja kindlasti ei tohiks olla peegel vaid tumepruun/must.

Number ja/või koduleht ...
  teema: Formula 1, 2, 3 2019
kimi

vastuseid: 2034
vaadatud: 269591

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 18.03.2019 11:12:02   pealkiri: Formula 1, 2, 3 2019
Mäki teema oli jah rets, arvati, et mootor on kõiges süüdi (esimesel hooajal ehk oligi) aga vaadates kus nad nüüd Renault mootoriga on, siis jah icon_biggrin.gif Vendadel on kere disaini osakonnas küll midag ...
  teema: WRC 2019
kimi

vastuseid: 3136
vaadatud: 388968

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 01.02.2019 10:24:50   pealkiri: WRC 2019
Nii kahju kui see ka pole, siis elektriautost me ei pääse. Kui tekib tootjate hulgas nö kriitiline mass, millest alates näevad, et rahvas tahab ja ostab elektriautosid, siis ma ei näe ühtegi too ...
  teema: WRC 2019
kimi

vastuseid: 3136
vaadatud: 388968

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 31.01.2019 12:22:20   pealkiri: WRC 2019
Latvala on huvitav kuju jah icon_biggrin.gif Ma ei mäleta, mis katse see oli aga esimesel korral tuli läbi väga korraliku ajaga. Äkki oli 2-3s, kaotus olematu. Latval intervjuu oli midagi sellist: Hakkab tulema ...
  teema: Remondi- ja ehitusteema
kimi

vastuseid: 14583
vaadatud: 3178084

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 29.01.2019 19:23:52   pealkiri: Remondi- ja ehitusteema
http://www.kumex.ee/cr-neopreen-lehtkumm/

Super, tänud! icon_smile.gif
  teema: Remondi- ja ehitusteema
kimi

vastuseid: 14583
vaadatud: 3178084

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 29.01.2019 18:43:49   pealkiri: Remondi- ja ehitusteema
Tere

Kas eva foam materjalil on eesti keeles ka mingi oma nimetus või ongi EVA vaht(plast)?
Teab keegi, kus sellist materjali saada?
  teema: WRC 2018
kimi

vastuseid: 1866
vaadatud: 295334

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 06.10.2018 11:47:23   pealkiri: WRC 2018
jep, ainult paddon "kaob" ilmselt vahelt ära. Ostberg, Breen on väga hoos täna thumbs_up.gif
  teema: WRC 2018
kimi

vastuseid: 1866
vaadatud: 295334

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 06.10.2018 11:42:49   pealkiri: WRC 2018
Täna pole aeglaseid katseid kahjuks icon_lol.gif



aja mõttes aeglane icon_biggrin.gif
  teema: WRC 2018
kimi

vastuseid: 1866
vaadatud: 295334

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 06.10.2018 11:15:34   pealkiri: WRC 2018
Küll läheb paremaks see seis icon_smile.gif Lappi tuli Neuvillele lähemale vähemalt veidi ja üldiselt on Lappi ja Latvala sellised tüübid, et Ott peab neile meelde tuletama, et auto liigub ikka ja on sõit ...
  teema: Formula 1, 2, 3 2018
kimi

vastuseid: 2330
vaadatud: 345593

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 06.10.2018 11:09:10   pealkiri: Formula 1, 2, 3 2018
Jätan selle lihtsalt siia

https://www.upload.ee/image/9030668/tere.png
  teema: Riigikohus saatis "tühja kasseti tasu" kohtuasja uueks arutamiseks
kimi

vastuseid: 125
vaadatud: 31356

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 27.09.2018 13:14:15   pealkiri: Riigikohus saatis "tühja kasseti tasu" kohtuasja uueks arutamiseks
See seadus on hea 10-15 aastat hiljaks jäänud. Maksan Spotify eest ning kuulan youtubest. Mingilt X lehelt laulu tõmmata, tänan ei icon_smile.gif

Vennad võiks pigem keskenduda sellele, et kuidas Eesti mu ...
  teema: iPhone
kimi

vastuseid: 22002
vaadatud: 4747636

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 12.09.2018 22:22:37   pealkiri: iPhone
Reaalne DUAL-Sim oli vist vaid Hiinas? Ülejäänud kohtades e-sim+füüsiline sim?
  teema: Jalgpalli teema
kimi

vastuseid: 35895
vaadatud: 4191084

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 26.05.2018 19:18:37   pealkiri: Jalgpalli teema
Keegi oskab öelda, kus Tallinnas õues/pubis/jne vaadata saab? Tean, et Hiiu pubis aga sinna ma satu.
  teema: WRC 2018
kimi

vastuseid: 1866
vaadatud: 295334

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 30.04.2018 14:01:13   pealkiri: WRC 2018
No samas see on selline piisavalt kahtlane riik, et seal lükatakse kuskil garaazis katus tagasi sirgeks ning külge kh natukene toksitakse ja ongi korras :lol:nii kahtlane riik, et see võis juba enn ...
  teema: Formula 1, 2, 3 2018
kimi

vastuseid: 2330
vaadatud: 345593

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 30.04.2018 13:57:29   pealkiri: Formula 1, 2, 3 2018
Ricciardo asemel Alonso icon_biggrin.gif Mclaren on ikka nii hull saan, et halb hakkab.
  teema: TELE2 lõpetab esimesena tüütute müügikõnede tegemise
kimi

vastuseid: 24
vaadatud: 8819

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 26.04.2018 23:53:06   pealkiri: TELE2 lõpetab esimesena tüütute müügikõnede tegemise
Kusjuures mulle telefoniopoeraatorid meeldisid icon_biggrin.gif Nüüd kui numbriliikuvus olemas, levi on kõigil suht enam vähem võrdne (linnades vähemalt), siis ma ei tea... 6.99€ eest 25gb netti max kiiruse ...
  teema: Jõusaal
kimi

vastuseid: 6799
vaadatud: 1433890

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 25.04.2018 15:52:30   pealkiri: Jõusaal
Jõusaalis ka veel keegi käib? icon_biggrin.gif

Kust ma saaksin Eestist osta või välismaalt (soodsalt?) tellida tiramisi ja/või valge šokolaadi maitselist valgupulbrit? icon_smile.gif
  teema: Formula 1, 2, 3 2018
kimi

vastuseid: 2330
vaadatud: 345593

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 14.04.2018 02:55:22   pealkiri: Formula 1, 2, 3 2018
Sirvisin F1 lehte ja F1 TV kontaktide alla on ka Eesti number lisatud:
https://www.formula1.com/en/toolbar/contacts.html

Ehk on lootust et saame ka seda varsti kasutama hakata?

Kes helistab sin ...
  teema: Formula 1, 2, 3 2018
kimi

vastuseid: 2330
vaadatud: 345593

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 20.03.2018 00:19:12   pealkiri: Formula 1, 2, 3 2018
Kuldvillak, Sport 100 palun!

Mis aastal EI näinud viimati Eesti keelsete kommentaaridega Vormel-1 ülekannet?
  teema: Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?)
kimi

vastuseid: 38160
vaadatud: 5328604

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 03.01.2018 13:07:09   pealkiri: Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?)
Okei, tänud vastamast, uurin edasi. thumbs_up.gif
  teema: Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?)
kimi

vastuseid: 38160
vaadatud: 5328604

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 03.01.2018 12:58:31   pealkiri: Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?)
, vabandust, et unustasin täpsustada. Tegemist on vanema diisliga (2000).

Mida tähendab "kuntal"?
  teema: Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?)
kimi

vastuseid: 38160
vaadatud: 5328604

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 03.01.2018 12:14:45   pealkiri: Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?)
Tere

Selline küsimus, et kus Tartus saaks mõõta mootori kompressiooni/rõhku/survet. Googeldades ma midagi ei leidnud. Tean, et Tartu Fixuses ei saa aga oleks hädasti vaja leida ettevõte, kes ...
  teema: Formula 1, 2, 3 2018
kimi

vastuseid: 2330
vaadatud: 345593

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 28.12.2017 14:43:45   pealkiri: Formula 1, 2, 3 2018
Eric Boullier rääkis Alonso eelmise hooaja kohta. Tüüp oli hooaja eelsetel testidel vihane, pettunud ja alandatud, et Honda nii põhjas jälle on.

It got so bad that Fernando decided that he’ ...
  teema: Formula 1, 2, 3 2018
kimi

vastuseid: 2330
vaadatud: 345593

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 16.12.2017 21:34:21   pealkiri: Formula 1, 2, 3 2018
Tv6 ju näitas igat etappi korduses õhtuti icon_smile.gif

Seda küll aga neid etappe ei viitsind üldse vaadata, kuna mul polnud püsivust, et tulemusi mitte vaadata. Kuna nädalavahetusel toimub nii palju sp ...
  teema: Formula 1, 2, 3 2018
kimi

vastuseid: 2330
vaadatud: 345593

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 16.12.2017 12:41:28   pealkiri: Formula 1, 2, 3 2018
Ma panin ka kõik suvalt, pooltel kordadel ei teadnud stardirivigi sest polnud aeg väga kvalit vaadata icon_biggrin.gif

muide seal oli ka mingi nupp a la sorteeri kvali tulemuste järgi icon_biggrin.gif

See hooaeg oli mi ...
  teema: F1 2017
kimi

vastuseid: 2692
vaadatud: 437217

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 04.12.2017 00:06:09   pealkiri: F1 2017
Keegi võiks 2018 teema ära teha!
  teema: WRC 2018
kimi

vastuseid: 1866
vaadatud: 295334

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 30.11.2017 01:31:47   pealkiri: WRC 2018
Järgmise aasta maailmameistrit polegi listis? Andreas Mikkelsen! beer_yum.gif

Ma Oti poolt muidugi aga ma kardan seda Toyotat, et lapsevead küljes veel. Hyundai oli sel aastal kiireim aga Neuville enda ...
  teema: F1 2017
kimi

vastuseid: 2692
vaadatud: 437217

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 26.11.2017 23:11:27   pealkiri: F1 2017
icon_lol.gif

https://www.upload.ee/image/7704087/Screenshot_1.png
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 24, 25, 26  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.