|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: » M: ASRockB550itx+5600x+(2x16GB) :: Emaplaadid |
kenno905
vastuseid: 9
vaadatud: 753
|
foorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus postitatud: 24.06.2026 15:04:05 pealkiri: ASRockB550itx+5600x+(2x16GB) |
| 300.- |
teema: Kommenteerimine: PPC |
kenno905
vastuseid: 52
vaadatud: 15683
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.02.2026 17:22:01 pealkiri: Kommenteerimine: PPC |
Kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: Turvamees |
kenno905
vastuseid: 20
vaadatud: 1222
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.01.2026 18:24:20 pealkiri: Kommenteerimine: Turvamees |
Väga usaldusväärne – sai 16 GB DDR4 asemel 32 GB, helistas ise ja jõudsime kiirelt kokkuleppele. Müts maha 5+  |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
kenno905
vastuseid: 1903
vaadatud: 322885
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.01.2026 13:13:56 pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover |
Kiire ja konkreetne 10/10  |
teema: Kommenteerimine: qzxcs |
kenno905
vastuseid: 95
vaadatud: 29174
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.01.2026 13:11:44 pealkiri: Kommenteerimine: qzxcs |
Müüsin PSU. Asjalik ostja  |
teema: Kommenteerimine: Morillo |
kenno905
vastuseid: 151
vaadatud: 54126
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.01.2026 18:39:58 pealkiri: Kommenteerimine: Morillo |
Ostsin videokaardi  |
teema: Kommenteerimine: soovija |
kenno905
vastuseid: 99
vaadatud: 36487
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.12.2025 12:53:01 pealkiri: Kommenteerimine: soovija |
Ainult head sõnad müüjale.. 5+  |
teema: Kommenteerimine: caarel |
kenno905
vastuseid: 97
vaadatud: 20378
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.12.2025 21:34:18 pealkiri: Kommenteerimine: caarel |
Müüsin klavia, kiire ja konkreetne  |
teema: 15» M: Uued biolagunevad pesulehed(30 lehte = 60 masinatäit pesu) :: Varia lisaseadmed |
kenno905
vastuseid: 426
vaadatud: 70994
|
foorum: Varia ja muu tehnika (sh helitehnika ja fototehnika) ost/müük/vahetus postitatud: 14.11.2025 16:39:55 pealkiri: Uued biolagunevad pesulehed(30 lehte = 60 masinatäit pesu) |
Prooviksin samamoodi 2 pakki ära - lõhnatu ja lõhnaga.
Viska kontoandmed psi  |
teema: Kommenteerimine: ikeboy |
kenno905
vastuseid: 178
vaadatud: 37739
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.11.2025 00:51:56 pealkiri: Kommenteerimine: ikeboy |
Müüsin PSU, kiire ja konkreetne  |
teema: Kommenteerimine: muusik |
kenno905
vastuseid: 52
vaadatud: 17632
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.10.2025 14:46:38 pealkiri: Kommenteerimine: muusik |
Ostsin teleka - kõik titi miti  |
teema: Kommenteerimine: gertp |
kenno905
vastuseid: 344
vaadatud: 107624
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.10.2025 13:56:53 pealkiri: Kommenteerimine: gertp |
Ostsin SFX toiteka  |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
kenno905
vastuseid: 2442
vaadatud: 495905
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 06.10.2025 23:55:26 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
Üsna soliidne pakkumine - tänud raidov  |
teema: Kommenteerimine: hardi_k |
kenno905
vastuseid: 83
vaadatud: 56561
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.10.2025 15:50:28 pealkiri: Kommenteerimine: hardi_k |
Ostsin controlleri, asjalik müüja  |
teema: Kommenteerimine: sick1 |
kenno905
vastuseid: 174
vaadatud: 263219
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.09.2025 11:56:33 pealkiri: Kommenteerimine: sick1 |
Asjalik kutt - soovitan  |
teema: Kommenteerimine: rmc |
kenno905
vastuseid: 195
vaadatud: 93545
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.09.2025 11:49:42 pealkiri: Kommenteerimine: rmc |
Ostsin prose, kiire ja asjalik müüja  |
teema: Kommenteerimine: mamark |
kenno905
vastuseid: 15
vaadatud: 2447
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.09.2025 16:52:31 pealkiri: Kommenteerimine: mamark |
Kiire ja asjalik ostja  |
teema: Kommenteerimine: [lauri] |
kenno905
vastuseid: 107
vaadatud: 29597
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.09.2025 16:52:02 pealkiri: Kommenteerimine: [lauri] |
| Jagas kaupa - tänud! |
teema: Kommenteerimine: xtr |
kenno905
vastuseid: 329
vaadatud: 97134
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.09.2025 09:52:58 pealkiri: Kommenteerimine: xtr |
Ostsin Sony XM4, kiire ja asjalik müüja  |
teema: Kommenteerimine: Codey77 |
kenno905
vastuseid: 98
vaadatud: 13614
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.09.2025 19:37:03 pealkiri: Kommenteerimine: Codey77 |
Ostsin kaarditasku, kiire ja konkreetne müüja  |
teema: Kommenteerimine: gertp |
kenno905
vastuseid: 344
vaadatud: 107624
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.09.2025 01:18:59 pealkiri: Kommenteerimine: gertp |
Ostsin Lenovo Thinkcentre M700 SFF - asjalik müüja  |
teema: Kommenteerimine: sanderra |
kenno905
vastuseid: 1
vaadatud: 132
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.09.2025 17:01:36 pealkiri: Kommenteerimine: sanderra |
| Ostsin NR200P ITX korpuse, tegin ettemakse ning kaup pandi väga kiiresti teele. Väga meeldiv kogemus - soovitan! |
teema: Kommenteerimine: PaRaZiD |
kenno905
vastuseid: 11
vaadatud: 3846
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.08.2025 18:19:58 pealkiri: Kommenteerimine: PaRaZiD |
Ostsin mõned ventilaatorid, kõik titi miti  |
teema: Kommenteerimine: deluxa3 |
kenno905
vastuseid: 69
vaadatud: 5512
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.08.2025 16:39:47 pealkiri: Kommenteerimine: deluxa3 |
Ostsin võrgukaardi  |
teema: Kommenteerimine: yerba |
kenno905
vastuseid: 1223
vaadatud: 187406
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.08.2025 18:48:13 pealkiri: Kommenteerimine: yerba |
Ostsin GPU, kaup vastas lubatule  |
teema: Kommenteerimine: Foxy |
kenno905
vastuseid: 447
vaadatud: 69330
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.08.2025 17:06:16 pealkiri: Kommenteerimine: Foxy |
Ostsin arvutikorpuse, väga viis  |
teema: Kommenteerimine: deluxa3 |
kenno905
vastuseid: 69
vaadatud: 5512
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.07.2025 18:15:54 pealkiri: Kommenteerimine: deluxa3 |
Ostsin PSU, müüja tõi uksetaha 5/5  |
teema: Kommenteerimine: laurx |
kenno905
vastuseid: 1155
vaadatud: 368106
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.07.2025 16:00:43 pealkiri: Kommenteerimine: laurx |
Müüsin mälud, kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: PriceIsTooHigh |
kenno905
vastuseid: 11
vaadatud: 1513
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.05.2025 17:25:15 pealkiri: Kommenteerimine: PriceIsTooHigh |
Kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: tarmo89 |
kenno905
vastuseid: 62
vaadatud: 13100
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.05.2025 18:17:36 pealkiri: Kommenteerimine: tarmo89 |
Ostsin ventikad. Kõik titi-miti  |
teema: Kommenteerimine: kinghill |
kenno905
vastuseid: 141
vaadatud: 15327
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.10.2024 10:09:15 pealkiri: Kommenteerimine: kinghill |
| Ostsin MBU,PSU,M.2, Ram. Käisin ette, kõik OK! |
teema: Kommenteerimine: Anxtros |
kenno905
vastuseid: 12
vaadatud: 2252
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.09.2024 19:33:16 pealkiri: Kommenteerimine: Anxtros |
| Ostsin videokaardi ja kolm monitori. Kaup puhas ja korralik. 5+ |
teema: 1a.ee OÜ |
kenno905
vastuseid: 1256
vaadatud: 644436
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 26.11.2016 21:06:25 pealkiri: 1a.ee OÜ |
Kas nad siis ei olnudki ära tellinud või probleem tekkis tarnijaga?
Niipalju kui veel lisaks uurisin oli nii, et nad *unustasid* ära tellida ja kaubasaadavus ning kohaletoimetamise aeg oli *uuen ... |
teema: 1a.ee OÜ |
kenno905
vastuseid: 1256
vaadatud: 644436
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 26.11.2016 20:03:07 pealkiri: 1a.ee OÜ |
| Väga halvad kogemused selle firmaga, ostsin tohutult võrgutehnikat suurürituseks ja pidi kohale tulema nädala jooksul. Üritus oli 2 nädalat hiljem, ootasin siis nädala ja ei kipu ega kõppu si ... |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
kenno905
vastuseid: 4132
vaadatud: 960703
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.02.2014 14:05:09 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
| Eemaldan oma lolli kommentaari. |
teema: DayZ |
kenno905
vastuseid: 1690
vaadatud: 428824
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.02.2014 13:54:09 pealkiri: DayZ |
| Eemaldan oma lolli kommentaari. |
teema: Wreckfest 1 & 2 |
kenno905
vastuseid: 439
vaadatud: 159345
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.11.2013 20:32:59 pealkiri: Wreckfest 1 & 2 |
| Algselt tundus äge aga hiljem juba ei kõitnud |
teema: Cubeworld |
kenno905
vastuseid: 26
vaadatud: 9374
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.11.2013 20:32:14 pealkiri: Cubeworld |
| Eemaldan oma lolli kommentaari. |
| |