Avaleht
otsing leidis 134 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: PHP 9
karm

vastuseid: 2
vaadatud: 5134

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 12.02.2025 20:25:24   pealkiri: PHP 9
Ei ole kuskilt kuulnud, et php 9-st oleks juttu olnud ja php 8.2 saab isegi toetuse 2029 aastani.

st, uuendamine tundub selles osas mõistlik
  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
karm

vastuseid: 1903
vaadatud: 322895

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.02.2025 14:05:17   pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover
Ostsin videokaardi - käis kiirelt ja korralikult. Tänan!
  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
karm

vastuseid: 1903
vaadatud: 322895

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.02.2020 16:02:21   pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover
Monitor + ssd, korralikult sisse pakitud. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Kerly1990
karm

vastuseid: 54
vaadatud: 6003

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.02.2020 23:07:01   pealkiri: Kommenteerimine: Kerly1990
Ostsin videokaardi
  teema: Mobile Monday Tartus 12. septembril
karm

vastuseid: 0
vaadatud: 1777

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 05.09.2016 22:09:45   pealkiri: Mobile Monday Tartus 12. septembril
Tartus algama uus põnev Mobile Monday hooaeg!

Alustame üritust Back to Basics sarjaga, mis on suunatud eelkõige alustavamatele arendajatele aga oodatud on kõik.

Rohkem infot:
http://www.mom ...
  teema: IT õppimine
karm

vastuseid: 4402
vaadatud: 1320877

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 11.09.2015 15:03:26   pealkiri: IT õppimine
Kas see test on ainult valik vastustega?
  teema: IT õppimine
karm

vastuseid: 4402
vaadatud: 1320877

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 25.06.2015 18:17:38   pealkiri: IT õppimine
On kellelgi teadmisi/kogemusi, mis oli eelmine aasta kaugõppesse saamise nn "viimaseks" lävendiks, kas jäi sama koha peale (~4.4) või oli kõrgem?
  teema: Kanal 2 lahkub vabalevist
karm

vastuseid: 123
vaadatud: 42495

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 27.05.2015 09:32:42   pealkiri: Kanal 2 lahkub vabalevist
TV3 ja Kanal2 lasevad ennast põhja, ma ei näe küll ühtegi põhjust, miks ma peaks maksma nende kahe eest, kui mul on valikus fox, life, sony, discoverid ja muud jutud, lisaks veel see meeletu rekl ...
  teema: Elion tõstab kuni 5/5 Mbit/s internetikiiruse kahekordseks
karm

vastuseid: 44
vaadatud: 13289

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 22.04.2015 23:08:16   pealkiri: Elion tõstab kuni 5/5 Mbit/s internetikiiruse kahekordseks
kuna see puudutab vaid üht kindlat seltskonda, kellele elion võiks ise uudise masspostituse saata.

elion saatiski mass maili laiali.

kasutasin 5/5 ja täna tellisin läbi minutv endale selle 1 ...
  teema: Google Chrome's digitaalne allkirjastamine ebaõnnestub - korduma kippuvad küsimused
karm

vastuseid: 3
vaadatud: 5865

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 22.04.2015 12:09:22   pealkiri: Google Chrome's digitaalne allkirjastamine ebaõnnestub - korduma kippuvad küsimused
chrome://flags/#enable-npapi

Lisa märkusena, et see lahendus töötab September 2015.ni (kui õigesti mäletan)
  teema: WP on häkitud, kuidas korda saada ()
karm

vastuseid: 6
vaadatud: 3689

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 19.04.2015 13:37:34   pealkiri: WP on häkitud, kuidas korda saada ()
Mis hostingu pakkuja?

Kas sul on täis ligipääs failidele serveris?
On võimalus, et su failiserverile on ligisaadud ja .htaccess-i moditud (kui sul selline asi lubatud on, aga üldjuhul WP-l on ...
  teema: LG uuring: eestlased valivad telerit pildikvaliteedi järgi
karm

vastuseid: 16
vaadatud: 5374

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 16.04.2015 12:21:24   pealkiri: LG uuring: eestlased valivad telerit pildikvaliteedi järgi
, arvutit ja konsooli ma ei hakanud eraldi nimetamagi, sest neid teleka taha ühendavaid inimesi on veel mitu korda vähem kui HD-meediat vaatavaid inimesi. Loomulikult on nad olemas, aga siin on jutt ...
  teema: EMT 3 ja 3.5 G aeglus
karm

vastuseid: 3
vaadatud: 3335

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 11.03.2015 09:27:21   pealkiri: EMT 3 ja 3.5 G aeglus
3G on "täis", Tele2-ga on mul Tartus sama jama (lõpetasin isegi püsilepingu ära USB pulgale ja kasutan päeva piletit vastavalt vajadusele, tuleb tunduvalt soodsam).

Samas on omamoodi kummaline ...
  teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2
karm

vastuseid: 2885
vaadatud: 704293

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 22.02.2015 21:34:59   pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2
http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=2265688

on kellelgi mingeid ideid? suures osas instructionid ja tutorialid mis ma netis olen leidnud, ei tööta (low graphic session error).
rõve lag on ...
  teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2
karm

vastuseid: 2885
vaadatud: 704293

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 18.02.2015 17:08:06   pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2
http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=2265688

on kellelgi mingeid ideid? suures osas instructionid ja tutorialid mis ma netis olen leidnud, ei tööta (low graphic session error).
rõve lag on ...
  teema: Cint uuringute paneel - teeni endale Paypal raha või HV-teenuseid
karm

vastuseid: 3098
vaadatud: 795114

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 15.02.2015 10:58:34   pealkiri: Cint uuringute paneel - teeni endale Paypal raha või HV-teenuseid
Kahjuks tekkis tundmatu viga ning hetkel ei saa soovitud toimingut teostada. Palun proovige mõne hetke pärast uuesti.

Paypali ja cinti andmed on 1:1 ning "Hiljutiste toimingute" all näitab et ra ...
  teema: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms)
karm

vastuseid: 2466
vaadatud: 1483939

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 09.02.2015 14:30:46   pealkiri: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms)
oskab keegi öelda kui seaduslik see tegu oleks, et nende numbrite üles riputamine?
  teema: TELE2 M-Internet
karm

vastuseid: 5294
vaadatud: 1238793

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 03.01.2015 12:57:09   pealkiri: TELE2 M-Internet
See ülekoormatus - kas ülekoormatusega koos kaob ka levi? Sest Tartus seal kus ma põhiliselt 3G pulka kasutan, oli tavaliselt levi põhjas, nüüd on ka levi kadunud, rääkimata siis sellest, et m ...
  teema: TELE2 M-Internet
karm

vastuseid: 5294
vaadatud: 1238793

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 26.12.2014 22:55:10   pealkiri: TELE2 M-Internet
Tere

Kas keegi veel kasutab tele2 interneti arvutis paketti läbi usb pulga tartus? (näiteks kuskil riiamäe kandis)

Kuidas viimasel ajal levi ja kiirusega on?
Endal on täiesti jubedaks asi m ...
  teema: Heroes of the Storm
karm

vastuseid: 163
vaadatud: 61428

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.11.2014 20:50:11   pealkiri: Heroes of the Storm
Kes siin pelavad Alphat? Mu ID on Stalemate#1940, teeme coopi icon_smile.gif

Väike arvamus ka minu poolt, olen Dota2 mänginud, mingi kogemus on MOBA'dega olemas:
- Puudub lasthiti teema, teeb mängimise lih ...
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
karm

vastuseid: 7774
vaadatud: 1478022

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.11.2014 13:15:26   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
Mingi kamm on.
Steami veebis sisse logides on väidetavalt vale parool. Klient logib samas ilusti sisse. What the hell?

ega sa kogemata phishing saidile sattunud?
  teema: DotA 2
karm

vastuseid: 1792
vaadatud: 401198

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.10.2014 13:38:30   pealkiri: DotA 2
Starladderit vaadates, eriti Puppey drafte, tekib JÄLLE sama küsimus mis Navi puhul viimasel TI l. Tra sa lased vastastel draftida korduvalt oma kõige tugevamaid valikuid. Kurat nagu puruloll oleks ...
  teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
karm

vastuseid: 2476
vaadatud: 631737

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.09.2014 15:45:12   pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
Alustasin Witch-summoneriga ja lvl 40 hetkel ning tundub kuidagi väga tuim icon_sad.gif

Kasutan praegu zombiesi ja suuremate pakkide juures panen skeletonid ka välja (hetkel 8 max), leidsin maast tabula ra ...
  teema: DotA 2
karm

vastuseid: 1792
vaadatud: 401198

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.08.2014 14:42:22   pealkiri: DotA 2
no kui reaalselt ka lineup on Puppey, Kuroky, notail(bigdaddy), Fly, s4 siis ei oska midagi väga arvata, väga heavy lineup ja uus tiim mille poolt olla.
  teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft
karm

vastuseid: 2015
vaadatud: 517070

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.07.2014 21:59:55   pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft
rääkige kuidas teil on õnnestunud üldse osta ligipääas wing2te icon_biggrin.gif
  teema: DotA 2
karm

vastuseid: 1792
vaadatud: 401198

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.07.2014 09:38:44   pealkiri: DotA 2
Minu jaoks pubid midagi hullu - isegi kui keegi halama ja underperformima hakkab on see 5/9 võimalusega vastastiimis. Võtan seda nii, et ma olen liiga madal rank veel, et tahta mingit väga arukat m ...
  teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft
karm

vastuseid: 2015
vaadatud: 517070

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.07.2014 08:20:01   pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Õnnitlused, mis deckiga põhiliselt?
(Screenshotist võiks oletada midagi Zoo taolist)
  teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused
karm

vastuseid: 2350
vaadatud: 823447

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 24.07.2014 13:56:28   pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused
küsimus selline, et kuidas nutikal selle andmeside/gps kasutusega on läbi euroopa reisimise seisukoha pealt? kui ma näiteks andmeside ei kasuta (kas see sygicu kohapealt on võimalik?) ja kasutan a ...
  teema: DotA 2
karm

vastuseid: 1792
vaadatud: 401198

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.07.2014 15:24:51   pealkiri: DotA 2
Lihtsalt numbrite järgi, võiks tõesti oletada, et ta on populaarsuse tipus (800k? erinevat kasutajat korraga, aga peab meeles pidama, et see number ei kajasta hiinat ja koread minu teada), aga meil ...
  teema: DotA 2
karm

vastuseid: 1792
vaadatud: 401198

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.07.2014 13:57:26   pealkiri: DotA 2
Valvel on aastake aega, et teha ära tõsine töö, muidu järgmisest TI-st midagi küll oodata ei ole.
Teine variant on, et väiksemad LAN-id promovad enne TI-d Dota üles.

Mida sa selle "töö" ...
  teema: DotA 2
karm

vastuseid: 1792
vaadatud: 401198

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.07.2014 20:10:05   pealkiri: DotA 2
Navi sai overpickitud Arrowi poolt, see on ikka fail. Coach Artur neil selline imelik tüüp, kes vihkab stun'i, ei tea küll kuhu see viib, aga olles kapten Rox.KISis ei saanud nad isegi Wildcard mä ...
  teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft
karm

vastuseid: 2015
vaadatud: 517070

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.06.2014 20:49:42   pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Secretkeeperi asemel ehk starving buzzard card drawi jaoks? muidu tundub selline kahtlane deck, fun mängida aga päris suurt win rate ei tundu tootvat.
  teema: DotA 2
karm

vastuseid: 1792
vaadatud: 401198

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.06.2014 10:41:47   pealkiri: DotA 2
Na'Vi nagu trolliks viimasel ajal... ma muidugi ei imestaks, kui see nende "part of the bigger plan" TI4ks on... lasevad ennast alahinnata ja lisaks Na'Vi oskab väga hästi tagasi tulla kaotustest ja ...
  teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft
karm

vastuseid: 2015
vaadatud: 517070

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.12.2013 17:29:54   pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Hearthstone Update: Arena Issue and Upcoming Changes


Sa teed nalja? Fireball on 4 base cost. 2x 6 damage fireball ei ole just ülemäära tugev. Pyro on 8 mana cost ja 10 damage. Ma olen näinud ...
  teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft
karm

vastuseid: 2015
vaadatud: 517070

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.12.2013 20:28:51   pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft
EDIT: Lännu.
  teema: WildStar
karm

vastuseid: 150
vaadatud: 45850

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.12.2013 21:44:57   pealkiri: WildStar
SWTOR?
  teema: DotA 2
karm

vastuseid: 1792
vaadatud: 401198

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.12.2013 10:43:38   pealkiri: DotA 2
https://www.youtube.com/watch?v=uI-aGfJeSxA

Hotbid: "So can you tell us something about estonians that americans dont know"
Puppey: "No ma võin teile päris palju rääkida, aga te ei saa sittagi ...
  teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft
karm

vastuseid: 2015
vaadatud: 517070

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.11.2013 15:34:48   pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft

minu teada ainult bloodlust muudabki shamani arvestavaks jõuks, muidu üpris useless ja easy win.

No siis on shaman ikka täiesti balansist väljas kui 2 kaarti tervest deckist temast arvestatav ...
  teema: EVE online
karm

vastuseid: 1857
vaadatud: 428017

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.11.2013 17:47:53   pealkiri: EVE online
Karm olen huvitatud sinu pakkumisest aga mis viisil sulle maksta?

Läks juba.
  teema: EVE online
karm

vastuseid: 1857
vaadatud: 428017

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.11.2013 09:12:17   pealkiri: EVE online
Keegi 30d GTC ostmisest on huvitatud? (12 eurikut)

EDIT:

Lasen hinna alla 10 euriku peale, tegemist on GTCga mitte PLEXiga.
  teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft
karm

vastuseid: 2015
vaadatud: 517070

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.10.2013 10:14:56   pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Aha, äkki siis järgmisel korral teen arenat hoopiski... ja vaatan kuidas läheb. Aaaga võib-olla mängin siiski enne kõik klassid läbi, et oleks korralik arusaam.
Ma ise pole arenat veel korda ...
  teema: Paypal & eBay üldteema
karm

vastuseid: 17702
vaadatud: 3877729

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 29.10.2013 09:20:05   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Keegi välja saab aidata?

Kuna mul VISA kaarti ei ole, siis ei saa paypalist raha välja võtta.

Tegu väikese summaga, aga siiski oleks abi vaja.

Kannan sinu paypali kontole x summa, sina mu ...
  teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft
karm

vastuseid: 2015
vaadatud: 517070

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.10.2013 14:55:34   pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft
foorumid räägivad et ei oma tähtsust
  teema: EVE online
karm

vastuseid: 1857
vaadatud: 428017

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.10.2013 18:26:24   pealkiri: EVE online
mängisin 4 kuud, algus oli põnev.. lõpuks rikkusid gatecampid mänguelamuse nii ära ,et rohkem mänguaega juurde ei osta thumbs_down.gif

icon_biggrin.gif

seda võiks tsiteerida kuskil.

aga tõsist juttu ajades, p ...
  teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft
karm

vastuseid: 2015
vaadatud: 517070

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.10.2013 17:09:40   pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft
, annad sa key või annad accoundi?icon_razz.gif

key, potsatas maili täna, sama accoundi meilile, millel mul juba on HS
  teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft
karm

vastuseid: 2015
vaadatud: 517070

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.10.2013 10:54:28   pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Peaks ka järgi proovima mingi hetk, kuigi kaardimängud arvutil pole just eriti edukad olnud senimaani icon_razz.gif siis selle Heartstone üle on ikka liiga ulme haip.. võtmeid müüakse sadade dollarite eest ...
  teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft
karm

vastuseid: 2015
vaadatud: 517070

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.10.2013 09:56:44   pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft
http://us.battle.net/hearthstone/en/blog/11144301 uus päts

ja mis p2w puutub, siis seni ei ole see kuidagi tunnetatav, pole ise sentigi raha kandnud sinna mängu ja mängu vajaduse rahuldas täiel ...
  teema: League of legends
karm

vastuseid: 2784
vaadatud: 550441

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.09.2013 08:35:19   pealkiri: League of legends
Väga LoLi ei vaata ja mängu mees ka ei ole, aga mulle tundus küll, et Fnatic mängiti esimeses 2s mängus lihtsalt üle. Vastastel oli väga kindel taktika kuidas neid võita ja Fnatic suutis vähe ...
  teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft
karm

vastuseid: 2015
vaadatud: 517070

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.09.2013 23:30:52   pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft
http://us.battle.net/hearthstone/en/forum/topic/10093279364?page=7#132
http://us.battle.net/hearthstone/en/blog/11100276

ehk siis, asi ilmselt hakkab lähenema open betale icon_smile.gif

Wipe tulekul ("fin ...
  teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft
karm

vastuseid: 2015
vaadatud: 517070

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.09.2013 17:55:48   pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft
http://us.battle.net/hearthstone/en/forum/topic/10093279364?page=7#132
http://us.battle.net/hearthstone/en/blog/11100276

ehk siis, asi ilmselt hakkab lähenema open betale icon_smile.gif

Wipe tulekul ("fin ...
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.