|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: PHP 9 |
karm
vastuseid: 2
vaadatud: 5134
|
foorum: WWW postitatud: 12.02.2025 20:25:24 pealkiri: PHP 9 |
Ei ole kuskilt kuulnud, et php 9-st oleks juttu olnud ja php 8.2 saab isegi toetuse 2029 aastani.
st, uuendamine tundub selles osas mõistlik |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
karm
vastuseid: 1903
vaadatud: 322896
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2025 14:05:17 pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover |
| Ostsin videokaardi - käis kiirelt ja korralikult. Tänan! |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
karm
vastuseid: 1903
vaadatud: 322896
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.02.2020 16:02:21 pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover |
Monitor + ssd, korralikult sisse pakitud.  |
teema: Kommenteerimine: Kerly1990 |
karm
vastuseid: 54
vaadatud: 6003
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2020 23:07:01 pealkiri: Kommenteerimine: Kerly1990 |
| Ostsin videokaardi |
teema: Mobile Monday Tartus 12. septembril |
karm
vastuseid: 0
vaadatud: 1777
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 05.09.2016 22:09:45 pealkiri: Mobile Monday Tartus 12. septembril |
Tartus algama uus põnev Mobile Monday hooaeg!
Alustame üritust Back to Basics sarjaga, mis on suunatud eelkõige alustavamatele arendajatele aga oodatud on kõik.
Rohkem infot:
http://www.mom ... |
teema: IT õppimine |
karm
vastuseid: 4402
vaadatud: 1320889
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 11.09.2015 15:03:26 pealkiri: IT õppimine |
| Kas see test on ainult valik vastustega? |
teema: IT õppimine |
karm
vastuseid: 4402
vaadatud: 1320889
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 25.06.2015 18:17:38 pealkiri: IT õppimine |
| On kellelgi teadmisi/kogemusi, mis oli eelmine aasta kaugõppesse saamise nn "viimaseks" lävendiks, kas jäi sama koha peale (~4.4) või oli kõrgem? |
teema: Kanal 2 lahkub vabalevist |
karm
vastuseid: 123
vaadatud: 42495
|
foorum: Varia postitatud: 27.05.2015 09:32:42 pealkiri: Kanal 2 lahkub vabalevist |
| TV3 ja Kanal2 lasevad ennast põhja, ma ei näe küll ühtegi põhjust, miks ma peaks maksma nende kahe eest, kui mul on valikus fox, life, sony, discoverid ja muud jutud, lisaks veel see meeletu rekl ... |
teema: Elion tõstab kuni 5/5 Mbit/s internetikiiruse kahekordseks |
karm
vastuseid: 44
vaadatud: 13289
|
foorum: Pressiteated postitatud: 22.04.2015 23:08:16 pealkiri: Elion tõstab kuni 5/5 Mbit/s internetikiiruse kahekordseks |
kuna see puudutab vaid üht kindlat seltskonda, kellele elion võiks ise uudise masspostituse saata.
elion saatiski mass maili laiali.
kasutasin 5/5 ja täna tellisin läbi minutv endale selle 1 ... |
teema: Google Chrome's digitaalne allkirjastamine ebaõnnestub - korduma kippuvad küsimused |
karm
vastuseid: 3
vaadatud: 5865
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 22.04.2015 12:09:22 pealkiri: Google Chrome's digitaalne allkirjastamine ebaõnnestub - korduma kippuvad küsimused |
chrome://flags/#enable-npapi
Lisa märkusena, et see lahendus töötab September 2015.ni (kui õigesti mäletan) |
teema: WP on häkitud, kuidas korda saada () |
karm
vastuseid: 6
vaadatud: 3689
|
foorum: WWW postitatud: 19.04.2015 13:37:34 pealkiri: WP on häkitud, kuidas korda saada () |
Mis hostingu pakkuja?
Kas sul on täis ligipääs failidele serveris?
On võimalus, et su failiserverile on ligisaadud ja .htaccess-i moditud (kui sul selline asi lubatud on, aga üldjuhul WP-l on ... |
teema: LG uuring: eestlased valivad telerit pildikvaliteedi järgi |
karm
vastuseid: 16
vaadatud: 5374
|
foorum: Pressiteated postitatud: 16.04.2015 12:21:24 pealkiri: LG uuring: eestlased valivad telerit pildikvaliteedi järgi |
| , arvutit ja konsooli ma ei hakanud eraldi nimetamagi, sest neid teleka taha ühendavaid inimesi on veel mitu korda vähem kui HD-meediat vaatavaid inimesi. Loomulikult on nad olemas, aga siin on jutt ... |
teema: EMT 3 ja 3.5 G aeglus |
karm
vastuseid: 3
vaadatud: 3335
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 11.03.2015 09:27:21 pealkiri: EMT 3 ja 3.5 G aeglus |
3G on "täis", Tele2-ga on mul Tartus sama jama (lõpetasin isegi püsilepingu ära USB pulgale ja kasutan päeva piletit vastavalt vajadusele, tuleb tunduvalt soodsam).
Samas on omamoodi kummaline ... |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
karm
vastuseid: 2885
vaadatud: 704305
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 22.02.2015 21:34:59 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=2265688
on kellelgi mingeid ideid? suures osas instructionid ja tutorialid mis ma netis olen leidnud, ei tööta (low graphic session error).
rõve lag on ... |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
karm
vastuseid: 2885
vaadatud: 704305
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 18.02.2015 17:08:06 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=2265688
on kellelgi mingeid ideid? suures osas instructionid ja tutorialid mis ma netis olen leidnud, ei tööta (low graphic session error).
rõve lag on ... |
teema: Cint uuringute paneel - teeni endale Paypal raha või HV-teenuseid |
karm
vastuseid: 3098
vaadatud: 795121
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 15.02.2015 10:58:34 pealkiri: Cint uuringute paneel - teeni endale Paypal raha või HV-teenuseid |
Kahjuks tekkis tundmatu viga ning hetkel ei saa soovitud toimingut teostada. Palun proovige mõne hetke pärast uuesti.
Paypali ja cinti andmed on 1:1 ning "Hiljutiste toimingute" all näitab et ra ... |
teema: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms) |
karm
vastuseid: 2466
vaadatud: 1483962
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 09.02.2015 14:30:46 pealkiri: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms) |
| oskab keegi öelda kui seaduslik see tegu oleks, et nende numbrite üles riputamine? |
teema: TELE2 M-Internet |
karm
vastuseid: 5294
vaadatud: 1238845
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 03.01.2015 12:57:09 pealkiri: TELE2 M-Internet |
| See ülekoormatus - kas ülekoormatusega koos kaob ka levi? Sest Tartus seal kus ma põhiliselt 3G pulka kasutan, oli tavaliselt levi põhjas, nüüd on ka levi kadunud, rääkimata siis sellest, et m ... |
teema: TELE2 M-Internet |
karm
vastuseid: 5294
vaadatud: 1238845
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 26.12.2014 22:55:10 pealkiri: TELE2 M-Internet |
Tere
Kas keegi veel kasutab tele2 interneti arvutis paketti läbi usb pulga tartus? (näiteks kuskil riiamäe kandis)
Kuidas viimasel ajal levi ja kiirusega on?
Endal on täiesti jubedaks asi m ... |
teema: Heroes of the Storm |
karm
vastuseid: 163
vaadatud: 61430
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.11.2014 20:50:11 pealkiri: Heroes of the Storm |
Kes siin pelavad Alphat? Mu ID on Stalemate#1940, teeme coopi
Väike arvamus ka minu poolt, olen Dota2 mänginud, mingi kogemus on MOBA'dega olemas:
- Puudub lasthiti teema, teeb mängimise lih ... |
teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
karm
vastuseid: 7774
vaadatud: 1478044
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.11.2014 13:15:26 pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
Mingi kamm on.
Steami veebis sisse logides on väidetavalt vale parool. Klient logib samas ilusti sisse. What the hell?
ega sa kogemata phishing saidile sattunud? |
teema: DotA 2 |
karm
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.10.2014 13:38:30 pealkiri: DotA 2 |
| Starladderit vaadates, eriti Puppey drafte, tekib JÄLLE sama küsimus mis Navi puhul viimasel TI l. Tra sa lased vastastel draftida korduvalt oma kõige tugevamaid valikuid. Kurat nagu puruloll oleks ... |
teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
karm
vastuseid: 2476
vaadatud: 631773
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.09.2014 15:45:12 pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
Alustasin Witch-summoneriga ja lvl 40 hetkel ning tundub kuidagi väga tuim
Kasutan praegu zombiesi ja suuremate pakkide juures panen skeletonid ka välja (hetkel 8 max), leidsin maast tabula ra ... |
teema: DotA 2 |
karm
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.08.2014 14:42:22 pealkiri: DotA 2 |
| no kui reaalselt ka lineup on Puppey, Kuroky, notail(bigdaddy), Fly, s4 siis ei oska midagi väga arvata, väga heavy lineup ja uus tiim mille poolt olla. |
teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
karm
vastuseid: 2015
vaadatud: 517077
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.07.2014 21:59:55 pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
rääkige kuidas teil on õnnestunud üldse osta ligipääas wing2te  |
teema: DotA 2 |
karm
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.07.2014 09:38:44 pealkiri: DotA 2 |
| Minu jaoks pubid midagi hullu - isegi kui keegi halama ja underperformima hakkab on see 5/9 võimalusega vastastiimis. Võtan seda nii, et ma olen liiga madal rank veel, et tahta mingit väga arukat m ... |
teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
karm
vastuseid: 2015
vaadatud: 517077
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.07.2014 08:20:01 pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
Õnnitlused, mis deckiga põhiliselt?
(Screenshotist võiks oletada midagi Zoo taolist) |
teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
karm
vastuseid: 2350
vaadatud: 823465
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.07.2014 13:56:28 pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
| küsimus selline, et kuidas nutikal selle andmeside/gps kasutusega on läbi euroopa reisimise seisukoha pealt? kui ma näiteks andmeside ei kasuta (kas see sygicu kohapealt on võimalik?) ja kasutan a ... |
teema: DotA 2 |
karm
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.07.2014 15:24:51 pealkiri: DotA 2 |
| Lihtsalt numbrite järgi, võiks tõesti oletada, et ta on populaarsuse tipus (800k? erinevat kasutajat korraga, aga peab meeles pidama, et see number ei kajasta hiinat ja koread minu teada), aga meil ... |
teema: DotA 2 |
karm
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.07.2014 13:57:26 pealkiri: DotA 2 |
Valvel on aastake aega, et teha ära tõsine töö, muidu järgmisest TI-st midagi küll oodata ei ole.
Teine variant on, et väiksemad LAN-id promovad enne TI-d Dota üles.
Mida sa selle "töö" ... |
teema: DotA 2 |
karm
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.07.2014 20:10:05 pealkiri: DotA 2 |
| Navi sai overpickitud Arrowi poolt, see on ikka fail. Coach Artur neil selline imelik tüüp, kes vihkab stun'i, ei tea küll kuhu see viib, aga olles kapten Rox.KISis ei saanud nad isegi Wildcard mä ... |
teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
karm
vastuseid: 2015
vaadatud: 517077
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.06.2014 20:49:42 pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
| Secretkeeperi asemel ehk starving buzzard card drawi jaoks? muidu tundub selline kahtlane deck, fun mängida aga päris suurt win rate ei tundu tootvat. |
teema: DotA 2 |
karm
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.06.2014 10:41:47 pealkiri: DotA 2 |
| Na'Vi nagu trolliks viimasel ajal... ma muidugi ei imestaks, kui see nende "part of the bigger plan" TI4ks on... lasevad ennast alahinnata ja lisaks Na'Vi oskab väga hästi tagasi tulla kaotustest ja ... |
teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
karm
vastuseid: 2015
vaadatud: 517077
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.12.2013 17:29:54 pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
Hearthstone Update: Arena Issue and Upcoming Changes
Sa teed nalja? Fireball on 4 base cost. 2x 6 damage fireball ei ole just ülemäära tugev. Pyro on 8 mana cost ja 10 damage. Ma olen näinud ... |
teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
karm
vastuseid: 2015
vaadatud: 517077
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.12.2013 20:28:51 pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
| EDIT: Lännu. |
teema: WildStar |
karm
vastuseid: 150
vaadatud: 45850
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.12.2013 21:44:57 pealkiri: WildStar |
| SWTOR? |
teema: DotA 2 |
karm
vastuseid: 1792
vaadatud: 401204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.12.2013 10:43:38 pealkiri: DotA 2 |
https://www.youtube.com/watch?v=uI-aGfJeSxA
Hotbid: "So can you tell us something about estonians that americans dont know"
Puppey: "No ma võin teile päris palju rääkida, aga te ei saa sittagi ... |
teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
karm
vastuseid: 2015
vaadatud: 517077
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.11.2013 15:34:48 pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
minu teada ainult bloodlust muudabki shamani arvestavaks jõuks, muidu üpris useless ja easy win.
No siis on shaman ikka täiesti balansist väljas kui 2 kaarti tervest deckist temast arvestatav ... |
teema: EVE online |
karm
vastuseid: 1857
vaadatud: 428025
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.11.2013 17:47:53 pealkiri: EVE online |
Karm olen huvitatud sinu pakkumisest aga mis viisil sulle maksta?
Läks juba. |
teema: EVE online |
karm
vastuseid: 1857
vaadatud: 428025
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.11.2013 09:12:17 pealkiri: EVE online |
Keegi 30d GTC ostmisest on huvitatud? (12 eurikut)
EDIT:
Lasen hinna alla 10 euriku peale, tegemist on GTCga mitte PLEXiga. |
teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
karm
vastuseid: 2015
vaadatud: 517077
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.10.2013 10:14:56 pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
Aha, äkki siis järgmisel korral teen arenat hoopiski... ja vaatan kuidas läheb. Aaaga võib-olla mängin siiski enne kõik klassid läbi, et oleks korralik arusaam.
Ma ise pole arenat veel korda ... |
teema: Paypal & eBay üldteema |
karm
vastuseid: 17702
vaadatud: 3877916
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 29.10.2013 09:20:05 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
Keegi välja saab aidata?
Kuna mul VISA kaarti ei ole, siis ei saa paypalist raha välja võtta.
Tegu väikese summaga, aga siiski oleks abi vaja.
Kannan sinu paypali kontole x summa, sina mu ... |
teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
karm
vastuseid: 2015
vaadatud: 517077
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.10.2013 14:55:34 pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
| foorumid räägivad et ei oma tähtsust |
teema: EVE online |
karm
vastuseid: 1857
vaadatud: 428025
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.10.2013 18:26:24 pealkiri: EVE online |
mängisin 4 kuud, algus oli põnev.. lõpuks rikkusid gatecampid mänguelamuse nii ära ,et rohkem mänguaega juurde ei osta
seda võiks tsiteerida kuskil.
aga tõsist juttu ajades, p ... |
teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
karm
vastuseid: 2015
vaadatud: 517077
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.10.2013 17:09:40 pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
, annad sa key või annad accoundi?
key, potsatas maili täna, sama accoundi meilile, millel mul juba on HS |
teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
karm
vastuseid: 2015
vaadatud: 517077
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.10.2013 10:54:28 pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
Peaks ka järgi proovima mingi hetk, kuigi kaardimängud arvutil pole just eriti edukad olnud senimaani siis selle Heartstone üle on ikka liiga ulme haip.. võtmeid müüakse sadade dollarite eest ... |
teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
karm
vastuseid: 2015
vaadatud: 517077
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.10.2013 09:56:44 pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
http://us.battle.net/hearthstone/en/blog/11144301 uus päts
ja mis p2w puutub, siis seni ei ole see kuidagi tunnetatav, pole ise sentigi raha kandnud sinna mängu ja mängu vajaduse rahuldas täiel ... |
teema: League of legends |
karm
vastuseid: 2784
vaadatud: 550449
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.09.2013 08:35:19 pealkiri: League of legends |
| Väga LoLi ei vaata ja mängu mees ka ei ole, aga mulle tundus küll, et Fnatic mängiti esimeses 2s mängus lihtsalt üle. Vastastel oli väga kindel taktika kuidas neid võita ja Fnatic suutis vähe ... |
teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
karm
vastuseid: 2015
vaadatud: 517077
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.09.2013 23:30:52 pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
http://us.battle.net/hearthstone/en/forum/topic/10093279364?page=7#132
http://us.battle.net/hearthstone/en/blog/11100276
ehk siis, asi ilmselt hakkab lähenema open betale
Wipe tulekul ("fin ... |
teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
karm
vastuseid: 2015
vaadatud: 517077
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.09.2013 17:55:48 pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
http://us.battle.net/hearthstone/en/forum/topic/10093279364?page=7#132
http://us.battle.net/hearthstone/en/blog/11100276
ehk siis, asi ilmselt hakkab lähenema open betale
Wipe tulekul ("fin ... |
| |