Avaleht
otsing leidis 87 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.05.2021 16:47:21   pealkiri: World of Tanks
Isegi kui hivmees tanki ei mängi, suudab ikka kuidagi sellega ka kõvatada... uskumatu skill
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.12.2018 21:11:26   pealkiri: World of Tanks
väga cool vana oled!
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.12.2018 15:55:10   pealkiri: World of Tanks
Circle-jerk continues.
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.12.2018 13:24:44   pealkiri: World of Tanks
Huvitav... Ehk oskad ka teinekord viidata mõnele kasutustingimuse punktile mida ma väidetavalt rämedalt rikun ?
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.12.2018 12:04:15   pealkiri: World of Tanks
Korrektuur Sakassi kohta: Sakass ei läinud laiali vaid elimineeriti onu Serbi poolt kuna katsetused klanni logoga ei olnud Sebile meeltmööda. Mingi kits käis pealekaebamas ka, et üldse logovahetu ...
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.11.2018 16:41:40   pealkiri: World of Tanks
Eino mis kuradi erick, ma teen adekvaatse soovituse ja sa kukud niimoodi lahmima ma olen kõik oma imp. eq pannud kõrge reloadiga heavyde peale va. rammer. Mida suurem reload apraadil on seda parem o ...
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.11.2018 13:01:42   pealkiri: World of Tanks
ma arvan et parim oleks panna IS3 peale VENT, GLD ja VSTAB
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.10.2018 12:04:47   pealkiri: World of Tanks
ei ole väga olnud aega tier3esid aceda...veel mul rohkem siin aeg kulub overpowered tankidega stattide gridimisele ja siis sellest ülejäänud maailmale pläkutamisele kui lahe mees ma olen ning kui ...
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.10.2018 10:17:49   pealkiri: World of Tanks
Hivmees leiab alati võimaluse kuidas endale seljapeale patsutada, see on juba skill omaette.
  teema: Kommenteerimine: KULDKALUR
kalm

vastuseid: 5
vaadatud: 3018

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.08.2018 22:03:15   pealkiri: Kommenteerimine: KULDKALUR
Tehingu osas pole pretensioone peale selle et härra mugavalt ignoreeris minu hinnaparandust (kirjutasin kirjas kogemata typo pärast vale hinna, korrigeerisin seda küll kohe) ning peale seda hakkas ...
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.01.2018 14:40:47   pealkiri: World of Tanks
Esiteks uunikumide endi seas vaadatakse sellele VÄGA viltu (klannist saad kicki, sõbrad pole enam su sõbrad, reputatsioon pilbasteks, kunagi veel mingisse normaalsesse klanni saada on sisuliselt v ...
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.12.2017 20:08:33   pealkiri: World of Tanks
Sa ikka vist ei suuda oma kookonist välja ronida. Igast asjad üritad sa mingi mõõdupuu tekitada. Ma lihtsalt tahan selgitada, et meie huvid selles mängus on erinevad ning ei ole võrreldavad. Nin ...
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.12.2017 18:51:02   pealkiri: World of Tanks
Lisa sinna võrdlusesse mängude arv ka icon_smile.gificon_smile.gif siis tuleb ehk reaalne pilt lagedale. Kaks esimest tanki purely for credits and waaaaay back in the day. T-54 - sellega sai 2x tier10't lahti mängitud ja ...
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.12.2017 15:07:02   pealkiri: World of Tanks
Erickul pole kunagi olnud mingit autoriteeti olgu ta statid mistahes. Mehed kes IS3'e pealt rammeri ära kruvivad ja seda tegu veel õigustavad... siin pole vahet mis värv selle jutuga kaasas käib. ...
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.11.2017 21:53:44   pealkiri: World of Tanks
Suurim sündmus erickhiv'i elus.
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.10.2017 21:14:07   pealkiri: World of Tanks
get off from your high horse
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.10.2017 14:53:49   pealkiri: World of Tanks
Ehk siis ikkagi otsid kuskilt mingeid väikseid detaile et tõestada, et sa oled ikkagi parem ? Kas su elu on tõesti nii igav, et wot'i statistika on ainuke asi miks sind kuidagi edasi liigutab?
Ma ...
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.10.2017 12:58:23   pealkiri: World of Tanks
Miks peaks sind üldse kellegi teise stats kottima ja/või kuidas see saavutatud on. Vaata konkreetse venna (kellest enne jutt käis) ranked statistikat ja siis mõtle uuesti, natuke laialdasemalt... ...
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.10.2017 10:40:21   pealkiri: World of Tanks
Mida siin tõlgendada on ? See sinu stiil, kõikide statte kuidagi lahti võtta ja neis vigu leida on läinud natuke kahtlaselt obsessiviks, nagu iga vend kes võibolla on sust parema statiga on vaja ...
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.10.2017 20:44:50   pealkiri: World of Tanks
Erickhiv, sa oled ikka nii hea, midagi pole öelda. Kõik teised, kes oma sõpradega platoonis mängivad ei küündi kunagi sellele tasemele, mille jumal sulle on kaasa andnud.
Kahju et mõnele on ik ...
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.06.2017 15:20:27   pealkiri: World of Tanks
Excessive grind ei oma väga väärtust - http://imgur.com/a/0g7bm
Saab mõne järgneva nädala ilmselt vabamalt võtta, see vist ainuke väärtus. Iga Stage tuleb anyway rank5 ära teha ja 1-2 vehic ...
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.06.2017 13:55:08   pealkiri: World of Tanks
Eesti keel?
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.05.2017 14:21:45   pealkiri: World of Tanks
Lõputu vingumiste jada. Kõigepealt vingutakse, et superheavy'd on kasutud, mis oli ka tõsi. Siis buffitakse nad üles, et neil oleks mingigi eesmärk - jälle häda. Vaja premium ammot lasta või f ...
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.05.2017 22:03:24   pealkiri: World of Tanks
Learn to play hala on see Chrysler K jutt. Selle asja lower platest läheb cromwelli APCR läbi ilma probleemita rääkimata sellest mis kõik tuppa tuleb tier8 ja above. Mõttetult palju tolmu keerut ...
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.05.2017 20:40:11   pealkiri: World of Tanks
Learn to play hala on see Chrysler K jutt. Selle asja lower platest läheb cromwelli APCR läbi ilma probleemita rääkimata sellest mis kõik tuppa tuleb tier8 ja above. Mõttetult palju tolmu keerut ...
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.05.2017 20:16:46   pealkiri: World of Tanks
k4lm: <message deleted> "https://wot-life.com/eu/player/senpaiericknutab"
k4lm is now banned from this room.
k4lm: lol
You are permanently banned from talking in senpaierick.
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.05.2017 16:58:09   pealkiri: World of Tanks
No ma ei tea, tundub, et puudub ikkagi konsensus eesti ET mängijate seas, et kes see parim rifler oli. Teiseks 140 aktiivset mängijat? Meil siin teemas aeg-ajalt jookseb läbi tehtud tabel Eesti ta ...
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.05.2017 16:37:12   pealkiri: World of Tanks
Faktivead esimesest lausest. Rifle polnud kindlasti minu ala, mängisin 99% medicut. Eestit sai isegi NC'l vist Q3's esindatud, kui ma õieti mäletan pluss ka mõned aastad eesti siseses "all-star" d ...
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.05.2017 13:42:45   pealkiri: World of Tanks
https://wot-life.com/eu/player/senpaiericknutab
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.03.2017 13:59:23   pealkiri: World of Tanks
Mitte et sinu austus midagi maksaks... Su pidev eneseimetlemine ja enda upitamine on teinud korraliku hävitustöö su mainele. Ega siis midagi - IS3'lt rammer maha ja lahingusse!

No vähemalt mul ...
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.03.2017 12:40:40   pealkiri: World of Tanks
Mitte et sinu austus midagi maksaks... Su pidev eneseimetlemine ja enda upitamine on teinud korraliku hävitustöö su mainele. Ega siis midagi - IS3'lt rammer maha ja lahingusse!
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.12.2016 11:46:51   pealkiri: World of Tanks
Vipu went full retard
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.12.2016 12:03:10   pealkiri: World of Tanks
Sa oled ikka kangelane, midagi muud pole öelda.
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.12.2016 19:57:47   pealkiri: World of Tanks
Kui sa saad paarsada XPi'i "ulmelise töö" eest siis ma pigem arvan et su panus oli pigem alla keskmise...
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.10.2016 21:33:09   pealkiri: World of Tanks
parim eesti tankist on tabelist välja jäänud for some reason - https://wot-life.com/eu/player/erickhiv-531227420
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.10.2016 17:03:35   pealkiri: World of Tanks
Päris 100% RNG see asi ka ei ole, on teatud reeglid mis võivad teatud situatsioonides leevendada MM'i sinu kastuks, kui on piisavalt mängijaid. See isegi mainiti patch notedes kuskil ära ammu aega ...
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.06.2016 12:04:31   pealkiri: World of Tanks
Kas sina räägib eesti keel või üldse ei räägi?
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.06.2016 11:53:51   pealkiri: World of Tanks
Siia threadi oleks hädasti tõlki vaja
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.06.2016 15:00:33   pealkiri: World of Tanks
Probleem on distantsis. Mida kaugemalt lased seda rohkem pene väheneb. 212 on distantsi lõpus vast 175 juba või isegi väiksem. Lähedalt võid mõnda tier 4 tanki lasta, teiste puhul oled surnud v ...
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.05.2016 14:47:57   pealkiri: World of Tanks

Infoks, et edasijõudnud kasutavad "sixth sense mod"-i, mis asendab vastavat wot-i skilli ja teeb viimase mittevajalikuks.
Isegi "vbaddict.net" saidil on näha, et seda kuuenda meele skilli kasutat ...
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.01.2016 01:24:04   pealkiri: World of Tanks
tahaks ka ratastooli... saaks edaspidise elu p6kk'i kulul elada ja tanki nautida
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.12.2015 18:29:41   pealkiri: World of Tanks
HIV, raisatud aeg. Mõtle parem enda stattide peale ja järgmise sessioni bragimis postituse peale. Minupeale pole sul küll mõtet aega ega mõttejõudu kulutada sest see effort läheb küll musta au ...
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.12.2015 14:33:09   pealkiri: World of Tanks
2. Järgmiseks proovi näidata 10-mänguliste sessioonide keskmisi. Kolm mängu nagu suurt midagi ei näita.

Jutt oli WT-100'st ja sellepärast tabel lõppes seal. Pidi väga halb olema, 200 mäng ...
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.12.2015 11:47:45   pealkiri: World of Tanks
Ma olen ikka nii lahe vend, vaadake mu numbreid ja kui hästi ma see session mängisin. Ikka kõva WN on mul ajeee.... olen hivmees ajee

http://i.imgur.com/aD2Bljc.png
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.12.2015 20:35:04   pealkiri: World of Tanks
and?
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.11.2015 10:28:03   pealkiri: World of Tanks
Erick, sul pole kodus peeglit kust ennast hommikust õhtuni imetleda?
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.11.2015 16:49:13   pealkiri: World of Tanks
Tubli, võid nüüd endale kolm korda mehiselt seljapeale koputada ning endale siidri lubada.
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.11.2015 13:51:32   pealkiri: World of Tanks
Sul on kaks tärni liiga vähe selle tanki toru peal, et selliseid nalju teha icon_wink.gif
Nüüd võin ?
http://i.imgur.com/99UKDx6.jpg
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.10.2015 17:51:15   pealkiri: World of Tanks
Ma sain aru et sa ignoreerisid mu ära aga vist mitte...
Enesekindlusega on sul vist probleeme, tundub et igast postitusest loed seda välja kuidas keegi väidab et on sust "tegelt" "tugevam mängija ...
  teema: World of Tanks
kalm

vastuseid: 29102
vaadatud: 5670566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.10.2015 13:44:00   pealkiri: World of Tanks
Väga äge vend oled erick! Tee nüüd enda vasaku käega üks mehine käepigistus ja patsuta ennast turjale, väga tubli saavutus! 5+
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.