Avaleht
otsing leidis 32 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Xvc
kait666

vastuseid: 806
vaadatud: 107987

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.01.2021 19:03:50   pealkiri: Kommenteerimine: Xvc
Ostsin läpaka, kaup nii nagu lubatud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: pasatski97
kait666

vastuseid: 196
vaadatud: 44772

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.02.2018 00:58:36   pealkiri: SSD
Ostsin SSD. Kaup aus, mõistliku hinnaga. Lisaks tõi veel ise kohale ka-super! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: batterym
kait666

vastuseid: 31
vaadatud: 3135

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.08.2013 20:49:11   pealkiri: Kommenteerimine: batterym
Ostsin mälu, tõi ise kohale. Igati OK.
  teema: Kommenteerimine: senja007
kait666

vastuseid: 463
vaadatud: 68158

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.07.2013 15:43:34   pealkiri: Kommenteerimine: senja007
Ostin sülearvuti. Kaup nii nagu lubatud!
  teema: Kommenteerimine: DreadDog
kait666

vastuseid: 65
vaadatud: 25471

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.02.2013 00:04:27   pealkiri: Helikaart
Kiire tehing, kaup korralik! thumbs_up.gif
  teema: [X360/PS3/PS2/Wii/NDS] Guitar Hero mängude arutelu
kait666

vastuseid: 2096
vaadatud: 395370

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 22.10.2010 01:15:23   pealkiri: [X360/PS3/PS2/Wii/NDS] Guitar Hero mängude arutelu
Oskab keegi öelda, kust saab eestist osta WII trummikomplekti ja et oleks kohapeal olemas ka??
  teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu
kait666

vastuseid: 4592
vaadatud: 971900

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 11.11.2009 00:16:48   pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu
asja võib kokku võtta selliselt, et wii graafika on keskpärane ja sellest piisab täiesti kui peate vehkima toas ringi nagu pooletoobine icon_biggrin.gif , sest see ongi ju wii eripära thumbs_up.gif kait666, anna andeks, ...
  teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu
kait666

vastuseid: 4592
vaadatud: 971900

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 09.11.2009 23:54:20   pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu
asja võib kokku võtta selliselt, et wii graafika on keskpärane ja sellest piisab täiesti kui peate vehkima toas ringi nagu pooletoobine icon_biggrin.gif , sest see ongi ju wii eripära thumbs_up.gif ja austalt öeldes po ...
  teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu
kait666

vastuseid: 4592
vaadatud: 971900

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 09.11.2009 00:54:44   pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu
mis vahet seal on kas telekas on fullHD või mitte....minu mäletamise järgi ei suda wii kaugeltki mitte fullHD pilti juhtmesse panna icon_biggrin.gif
  teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu
kait666

vastuseid: 4592
vaadatud: 971900

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 30.10.2009 16:20:49   pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu
Kas GH mängimiseks piisab ainult kitarrist või peab mikker ka olema?
  teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu
kait666

vastuseid: 4592
vaadatud: 971900

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 27.10.2009 12:52:10   pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu
Tjahh...sai ka kunagi wiile komponent kaabel taha lükatud....ja mingit tohutut vahet komposiidiga küll pole märgand.
sa ikka wiis video parameetreid ka muutsid? vastasel juhul ei ole tõesti vahet ...
  teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu
kait666

vastuseid: 4592
vaadatud: 971900

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 27.10.2009 03:51:11   pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu
Tjahh...sai ka kunagi wiile komponent kaabel taha lükatud....ja mingit tohutut vahet komposiidiga küll pole märgand.

Anyway...läheb guitarhero ostuks. Millist bundlit võtta millist jätta? Ise ...
  teema: Kommenteerimine: tennar
kait666

vastuseid: 300
vaadatud: 73072

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.10.2009 23:26:08   pealkiri: Kommenteerimine: tennar
Ostsin dvd, tundub tip-top olevat. Asja ajamine korrektne! Igati meeldiv tehing!
  teema: Kommenteerimine: ullikene
kait666

vastuseid: 1
vaadatud: 403

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.10.2009 21:14:05   pealkiri: Kommenteerimine: ullikene
Sai bisnessi tehtud. Kõik tip-top! thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Shader
kait666

vastuseid: 90
vaadatud: 22890

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.10.2009 21:10:16   pealkiri: Kommenteerimine: Shader
Ostsin wii juhtmevaba sensori. Ausus ise. Kiitus!
  teema: Kommenteerimine: rass94
kait666

vastuseid: 20
vaadatud: 6631

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.09.2009 21:07:17   pealkiri: Kommenteerimine: rass94
Ostsin Wii Palay. Kõik sujus. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: matu21
kait666

vastuseid: 1392
vaadatud: 226267

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.03.2009 23:42:06   pealkiri: Kommenteerimine: matu21
Ostin inverteri, toimib ilusasti, hind mõistlik. Tõi kauba ise kohale. Igati positiivne kogemus.
  teema: Kommenteerimine: KimsSky
kait666

vastuseid: 59
vaadatud: 38254

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.02.2009 17:01:07   pealkiri: Kommenteerimine: KimsSky
Ostsin läpaka klaveri. Kõik super. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: virks
kait666

vastuseid: 525
vaadatud: 100871

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.02.2009 16:58:13   pealkiri: Kommenteerimine: virks
Tehing tehtud, hind soode. Soovitan!
  teema: Kuhu kadusid 74min cd-r?
kait666

vastuseid: 14
vaadatud: 4794

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 24.02.2009 01:26:02   pealkiri: Kuhu kadusid 74min cd-r?
  teema: Kuhu kadusid 74min cd-r?
kait666

vastuseid: 14
vaadatud: 4794

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 24.02.2009 01:16:26   pealkiri: Kuhu kadusid 74min cd-r?
Suurema mahuga CD-R-idel pole rajad tihedamalt paigutatud ega andmed tihedamalt kokku surutud:
Wiki: CD-R


Siin on see just kirjas, et on tihedamalt või saan ma millestki valesti aru?
  teema: Kuhu kadusid 74min cd-r?
kait666

vastuseid: 14
vaadatud: 4794

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 24.02.2009 00:14:17   pealkiri: Kuhu kadusid 74min cd-r?
kkas ei sõltu andmete kirjutamis kiirusest,andmete väljalugemise keerukus?

sellest ka jah.
  teema: Kuhu kadusid 74min cd-r?
kait666

vastuseid: 14
vaadatud: 4794

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 23.02.2009 23:29:27   pealkiri: Kuhu kadusid 74min cd-r?
Ma kasutan peamiselt Verbatim-i AZO-si ja seni ei ole ükski sedae keeldunud neid lugemast. thumbs_up.gif

Need on ok jah.

Teadaolevalt kulub laser kiiremini, kui tal on keeruline andmeid välja lugeda ja ...
  teema: Kuhu kadusid 74min cd-r?
kait666

vastuseid: 14
vaadatud: 4794

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 23.02.2009 23:19:45   pealkiri: Kuhu kadusid 74min cd-r?
mis 80min. torikutel viga?

Ma lihtsalt oletan, et vanakooli cd mängijatel oleks oluliselt parem lugeda 74 min plaati, kuhu pole kõik nii kokku surutud, sellega peaksid ka lugemise optikad kauem v ...
  teema: Kuhu kadusid 74min cd-r?
kait666

vastuseid: 14
vaadatud: 4794

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 23.02.2009 23:10:25   pealkiri: Kuhu kadusid 74min cd-r?
Käisin täna poest otsimas ja no pole vanu häid 650mb 74min cd-r sid.
Oskab keegi öelda kust oleks võimalik neid veel osta?
  teema: Kommenteerimine: Cyrus
kait666

vastuseid: 446
vaadatud: 77039

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.09.2007 20:44:13   pealkiri: Kommenteerimine: Cyrus
tehin tehtud...kõik korras! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Primary
kait666

vastuseid: 38
vaadatud: 21810

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.04.2007 22:46:07   pealkiri: Kommenteerimine: Primary
Ostin telefoni, kaubaga rahul!
Kui vaja oskab ka asjalik ja korrektne olla!!
  teema: Kommenteerimine: T2nel
kait666

vastuseid: 806
vaadatud: 158965

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.10.2006 22:04:56   pealkiri: Kommenteerimine: T2nel
Kõik OK! Kiire ning usaldusväärne inimene thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: silicoid
kait666

vastuseid: 280
vaadatud: 72922

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.03.2006 22:35:51   pealkiri: Kommenteerimine: silicoid
müüsin mobiili...saatsin postiga, kui kätte sai kandis raha kohe üle. thumbs_up.gif
Inimene keda võib 100% usaldada...ka siis kui summad ulatuvad tuhandetesse icon_biggrin.gif
Kiire, väga aus ning usaldusväärilin ...
  teema: Kommenteerimine: sergei2004
kait666

vastuseid: 4
vaadatud: 2772

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.03.2006 00:14:45   pealkiri: Kommenteerimine: sergei2004
Sai siis äri tehtud....aus ja asjalik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: riisaar
kait666

vastuseid: 141
vaadatud: 58933

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.02.2006 13:53:53   pealkiri: Kommenteerimine: riisaar
Laadija toimib,kõik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Virtuoso
kait666

vastuseid: 169
vaadatud: 33375

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.02.2006 19:50:08   pealkiri: Kommenteerimine: Virtuoso
Kaup korralik,teenindus kiire! thumbs_up.gif
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.