|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Xvc |
kait666
vastuseid: 806
vaadatud: 107987
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.01.2021 19:03:50 pealkiri: Kommenteerimine: Xvc |
Ostsin läpaka, kaup nii nagu lubatud  |
teema: Kommenteerimine: pasatski97 |
kait666
vastuseid: 196
vaadatud: 44772
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.02.2018 00:58:36 pealkiri: SSD |
Ostsin SSD. Kaup aus, mõistliku hinnaga. Lisaks tõi veel ise kohale ka-super!  |
teema: Kommenteerimine: batterym |
kait666
vastuseid: 31
vaadatud: 3135
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.08.2013 20:49:11 pealkiri: Kommenteerimine: batterym |
| Ostsin mälu, tõi ise kohale. Igati OK. |
teema: Kommenteerimine: senja007 |
kait666
vastuseid: 463
vaadatud: 68158
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.07.2013 15:43:34 pealkiri: Kommenteerimine: senja007 |
| Ostin sülearvuti. Kaup nii nagu lubatud! |
teema: Kommenteerimine: DreadDog |
kait666
vastuseid: 65
vaadatud: 25471
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.02.2013 00:04:27 pealkiri: Helikaart |
Kiire tehing, kaup korralik!  |
teema: [X360/PS3/PS2/Wii/NDS] Guitar Hero mängude arutelu |
kait666
vastuseid: 2096
vaadatud: 395370
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 22.10.2010 01:15:23 pealkiri: [X360/PS3/PS2/Wii/NDS] Guitar Hero mängude arutelu |
| Oskab keegi öelda, kust saab eestist osta WII trummikomplekti ja et oleks kohapeal olemas ka?? |
teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
kait666
vastuseid: 4592
vaadatud: 971900
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 11.11.2009 00:16:48 pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
asja võib kokku võtta selliselt, et wii graafika on keskpärane ja sellest piisab täiesti kui peate vehkima toas ringi nagu pooletoobine , sest see ongi ju wii eripära kait666, anna andeks, ... |
teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
kait666
vastuseid: 4592
vaadatud: 971900
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 09.11.2009 23:54:20 pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
asja võib kokku võtta selliselt, et wii graafika on keskpärane ja sellest piisab täiesti kui peate vehkima toas ringi nagu pooletoobine , sest see ongi ju wii eripära ja austalt öeldes po ... |
teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
kait666
vastuseid: 4592
vaadatud: 971900
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 09.11.2009 00:54:44 pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
mis vahet seal on kas telekas on fullHD või mitte....minu mäletamise järgi ei suda wii kaugeltki mitte fullHD pilti juhtmesse panna  |
teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
kait666
vastuseid: 4592
vaadatud: 971900
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 30.10.2009 16:20:49 pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
| Kas GH mängimiseks piisab ainult kitarrist või peab mikker ka olema? |
teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
kait666
vastuseid: 4592
vaadatud: 971900
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 27.10.2009 12:52:10 pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
Tjahh...sai ka kunagi wiile komponent kaabel taha lükatud....ja mingit tohutut vahet komposiidiga küll pole märgand.
sa ikka wiis video parameetreid ka muutsid? vastasel juhul ei ole tõesti vahet ... |
teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
kait666
vastuseid: 4592
vaadatud: 971900
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 27.10.2009 03:51:11 pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
Tjahh...sai ka kunagi wiile komponent kaabel taha lükatud....ja mingit tohutut vahet komposiidiga küll pole märgand.
Anyway...läheb guitarhero ostuks. Millist bundlit võtta millist jätta? Ise ... |
teema: Kommenteerimine: tennar |
kait666
vastuseid: 300
vaadatud: 73072
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.10.2009 23:26:08 pealkiri: Kommenteerimine: tennar |
| Ostsin dvd, tundub tip-top olevat. Asja ajamine korrektne! Igati meeldiv tehing! |
teema: Kommenteerimine: ullikene |
kait666
vastuseid: 1
vaadatud: 403
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.10.2009 21:14:05 pealkiri: Kommenteerimine: ullikene |
Sai bisnessi tehtud. Kõik tip-top!  |
teema: Kommenteerimine: Shader |
kait666
vastuseid: 90
vaadatud: 22890
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.10.2009 21:10:16 pealkiri: Kommenteerimine: Shader |
| Ostsin wii juhtmevaba sensori. Ausus ise. Kiitus! |
teema: Kommenteerimine: rass94 |
kait666
vastuseid: 20
vaadatud: 6631
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.09.2009 21:07:17 pealkiri: Kommenteerimine: rass94 |
| Ostsin Wii Palay. Kõik sujus. Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: matu21 |
kait666
vastuseid: 1392
vaadatud: 226267
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.03.2009 23:42:06 pealkiri: Kommenteerimine: matu21 |
| Ostin inverteri, toimib ilusasti, hind mõistlik. Tõi kauba ise kohale. Igati positiivne kogemus. |
teema: Kommenteerimine: KimsSky |
kait666
vastuseid: 59
vaadatud: 38254
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.02.2009 17:01:07 pealkiri: Kommenteerimine: KimsSky |
| Ostsin läpaka klaveri. Kõik super. Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: virks |
kait666
vastuseid: 525
vaadatud: 100871
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.02.2009 16:58:13 pealkiri: Kommenteerimine: virks |
| Tehing tehtud, hind soode. Soovitan! |
teema: Kuhu kadusid 74min cd-r? |
kait666
vastuseid: 14
vaadatud: 4794
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 24.02.2009 01:26:02 pealkiri: Kuhu kadusid 74min cd-r? |
|
teema: Kuhu kadusid 74min cd-r? |
kait666
vastuseid: 14
vaadatud: 4794
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 24.02.2009 01:16:26 pealkiri: Kuhu kadusid 74min cd-r? |
Suurema mahuga CD-R-idel pole rajad tihedamalt paigutatud ega andmed tihedamalt kokku surutud:
Wiki: CD-R
Siin on see just kirjas, et on tihedamalt või saan ma millestki valesti aru? |
teema: Kuhu kadusid 74min cd-r? |
kait666
vastuseid: 14
vaadatud: 4794
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 24.02.2009 00:14:17 pealkiri: Kuhu kadusid 74min cd-r? |
kkas ei sõltu andmete kirjutamis kiirusest,andmete väljalugemise keerukus?
sellest ka jah. |
teema: Kuhu kadusid 74min cd-r? |
kait666
vastuseid: 14
vaadatud: 4794
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 23.02.2009 23:29:27 pealkiri: Kuhu kadusid 74min cd-r? |
Ma kasutan peamiselt Verbatim-i AZO-si ja seni ei ole ükski sedae keeldunud neid lugemast.
Need on ok jah.
Teadaolevalt kulub laser kiiremini, kui tal on keeruline andmeid välja lugeda ja ... |
teema: Kuhu kadusid 74min cd-r? |
kait666
vastuseid: 14
vaadatud: 4794
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 23.02.2009 23:19:45 pealkiri: Kuhu kadusid 74min cd-r? |
mis 80min. torikutel viga?
Ma lihtsalt oletan, et vanakooli cd mängijatel oleks oluliselt parem lugeda 74 min plaati, kuhu pole kõik nii kokku surutud, sellega peaksid ka lugemise optikad kauem v ... |
teema: Kuhu kadusid 74min cd-r? |
kait666
vastuseid: 14
vaadatud: 4794
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 23.02.2009 23:10:25 pealkiri: Kuhu kadusid 74min cd-r? |
Käisin täna poest otsimas ja no pole vanu häid 650mb 74min cd-r sid.
Oskab keegi öelda kust oleks võimalik neid veel osta? |
teema: Kommenteerimine: Cyrus |
kait666
vastuseid: 446
vaadatud: 77039
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.09.2007 20:44:13 pealkiri: Kommenteerimine: Cyrus |
tehin tehtud...kõik korras!  |
teema: Kommenteerimine: Primary |
kait666
vastuseid: 38
vaadatud: 21810
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.04.2007 22:46:07 pealkiri: Kommenteerimine: Primary |
Ostin telefoni, kaubaga rahul!
Kui vaja oskab ka asjalik ja korrektne olla!! |
teema: Kommenteerimine: T2nel |
kait666
vastuseid: 806
vaadatud: 158965
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.10.2006 22:04:56 pealkiri: Kommenteerimine: T2nel |
Kõik OK! Kiire ning usaldusväärne inimene  |
teema: Kommenteerimine: silicoid |
kait666
vastuseid: 280
vaadatud: 72922
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.03.2006 22:35:51 pealkiri: Kommenteerimine: silicoid |
müüsin mobiili...saatsin postiga, kui kätte sai kandis raha kohe üle.
Inimene keda võib 100% usaldada...ka siis kui summad ulatuvad tuhandetesse
Kiire, väga aus ning usaldusväärilin ... |
teema: Kommenteerimine: sergei2004 |
kait666
vastuseid: 4
vaadatud: 2772
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.03.2006 00:14:45 pealkiri: Kommenteerimine: sergei2004 |
Sai siis äri tehtud....aus ja asjalik  |
teema: Kommenteerimine: riisaar |
kait666
vastuseid: 141
vaadatud: 58933
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.02.2006 13:53:53 pealkiri: Kommenteerimine: riisaar |
Laadija toimib,kõik  |
teema: Kommenteerimine: Virtuoso |
kait666
vastuseid: 169
vaadatud: 33375
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.02.2006 19:50:08 pealkiri: Kommenteerimine: Virtuoso |
Kaup korralik,teenindus kiire!  |
| |