AI on idiootne jah. Seda näeb ka failvideost, kus historikuga saab rodeot teha Enne tunnelit sõidab mingi tüüp ratsutajatele ideaalil tuimalt otse takka.
http://www.youtube.com/watch?v=MOirsVt ...
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.